شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۰۷Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علامه طباطبایی»

عطنا   ۶ ساعت پیش    
استادیار روان شناسی تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی دربارۀ راهکارهای حفظ و بهبود سلامت جسم و روان گفت: مراقبه (مدیتیشن)، خواب کافی و برنامه ریزی مثلث احیای زندگی هستند و شکرگزاری کردن و کمک گرفتن از دیگران نقش به سزایی در سلامت روان دارد ...
عطنا   ۷ ساعت پیش    
تحقیقات نشان داده یکی از عوامل مهمی که خشونت خانگی را افزایش می دهد عدم وجود گفت وگو در خانواده است. ما باید فرهنگ گفت وگو در خانواده را افزایش دهیم بسیاری از مشکلات ناشی از ضعف این مهارت مهم در زندگی است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۲    
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی درباره عمده مشکلات آموزش مجازی گفت: دانشجویان کلاس هایی که در آن صرفا صدای استاد را بشنوند، خسته کننده قلمداد کرده اند، از این رو به اساتید پیشنهاد کردیم از وسایل جدید کمک آموزشی بیشتر استفاده کنند.
شارا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۳    
دکتر سید محمد مهدی زاده به عنوان سرپرست دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۳    
انجمن علمی آمار دانشگاه علامه طباطبایی کارگاه SPSS مقدماتی برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حسن طایی استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی اظهار کرد: کتاب گفتارهایی در زمینه اقتصاد، علوم اجتماعی و شناخت روش علم در نوع خود بسیار جالب است که از خوانش آن می توان به جامع الاطراف بودن و وسعت علم نویسنده پی برد چون توانسته است به موضوعات مختلف به خوبی بپردازد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اختلاف ایجاد شده بین دولت و مجلس بر روی نحوه اجرای قانون راهبردی لغو تحریم ها گفت: تحت هر شرایطی الان گره این تصمیم در ایران نیست بلکه نزد آمریکایی هاست و لذا نباید این موضوع به عامل اختلافی در ایران تبدیل شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه بیش از 95 درصد کلاس های آموزشی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی به صورت غیر عملی است، تاکید کرد: تعداد دروس عملی دانشجویان ما بسیار محدود است. بنابراین مشکلی برای حضور دانشجویان نداریم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
لغت نامه ترکی آذربایجانی با حضور اساتید ادبی و نماینده ولی فقیه در استان، سیف الدین آلتایلی استاد دانشگاه ترکیه، آکادمیک محسن ناغی سویلو رئیس دانشکده زبان شناسی علوم جمهوری آذربایجان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
امینی، استاد دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه باید بانک ها در مسیر تولیدمحوری قرار بگیرند، گفت: باید بانک ها را بر اساس انواع تجاری و توسعه ای طبقه بندی و تخصص بندی کنیم.
با هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران در قرقیزستان، زمینه های همکاری دانشگاه دولتی بیشکک و علامه طباطبایی (6 اسفندماه) بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان متقاضی شرکت در فراخوان انتخاب و معرفی دانشجویان برتر دانشگاه علامه طباطبایی تا 10 اسفند ماه سال جاری فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کتاب فارابی و الحروف: جستاری در تأملات زبانی- فلسفی فارابی اثر قاسم پورحسن استاد فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع خوانش فلسفی از شریعت از سوی انتشارات بنیاد حکمت اسلامی صدرا منتشر شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : خبرنگار سیاسی ایرنا بهرام امیراحمدیان روز دوشنبه در کارگاه آموزشی ابتکار کمربند و راه، فرصت هایی برای جمهوری اسلامی ایران که به همت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: کشور چین 42 درصد نفت خام مورد نیاز خود را از مسیر تنگه هرمز تامین می کند و موقعیت جمهوری اسلامی برای این کشور اهمیت بسزایی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از راه اندازی کلاس های تلفیقی حضوری مجازی (دوگان) خبر داد و گفت: دانشجویان از شیوه مجازی آموزش خسته شده اند.
نشست ملی راهبردهای مبادلات اقتصادی در مسیر جاده ابریشم با تمرکز بر شناسایی فرصت های توسعه تجارت با کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای به همت موسسه مطالعات خلیج فارس و معاونت آموزش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۲    
انجمن علمی دانشجویی تکنولوژی آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران با همکاری مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و انجمن فناوری آموزش ایران، کارگاه مجازی تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار استوری لاین برگزار می کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی نقش جهان که موضوعات مرتبط با حوزه بین الملل را بررسی می کند، یکشنبه ها به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه تلویزیونی در این قسمت به سوال آمریکا در حال افول است یا در مسیر سقوط ؟ با حضور دکتر مجید عباسی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارگاه آموزشی ایران و ابتکار کمربند و راه چین ویژه فعالان رسانه روز دوشنبه در مرکز تحقیقات چین دانشگاه علامه طباطبایی و با همکاری مرکز پژوهشی آسیا دانشگاه تهران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۸    
نشست مجازی بررسی پدیده تروریسم و خشونت سیاسی به میزبانی انجمن علمی روابط بین الملل دانشکده ی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی و با حضور دکتر عبدالله مرادی، عضو هیئت علمی دانشگاه دفاع ملی و با شرکت دانشجویان دانشگاه های مختلف داخلی و خارجی برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جهاددانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی از فارغ التحصیل دکتری جامعه شناسی، مددکاری یا روانشناسی دعوت به همکاری می کند. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، جهاددانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی از فارغ التحصیل دکتری جامعه شناسی، مددکاری یا روانشناسی دعوت به همکاری می کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مطابق تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی کلاس های درسی دانشجویان برای نیم سال دوم سال تحصیلی 1400- 1399، از امروز دوم اسفندماه 99 آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ثبت نام مهمانی دانشجویان تمامی مقاطع دانشگاه علامه طباطبایی از امروز دوم اسفند ماه آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اجرای شیوه فعلی پذیرش دانشجویان دکتری معرفی شده از سوی سازمان سنجش، توسط دانشگاهها، گفت: شیوه فعلی به خودی خود خوب است ولی مشکل ما نحوه اجرایی کردن این شیوه است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در یادداشتی درباره نسبت ولایت فقیه و مرجعیت نوشت: برخی می گویند که در مسائل فردی باید به مرجع و در مسائل اجتماعی باید به ولی فقیه رجوع کرد، اما واقعیت آن است که در هر حال باید به مرجع رجوع کرد و اگر آن مرجع، تبعیت از فقیه حاکم را در مسائلی لازم دانست ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۶    
به همت بسیج دانشجویی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی (ره)، شماره یازدهم نشریه دانشجویی حنیفا منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۵    
انجمن علمی دانشجویی حقوق خانواده دانشگاه علامه طباطبایی و اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش، کارگاه کارکرد رشدی خانواده و خطر جرم در کودکان و نوجوانان را برگزار می کنند.
عطنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۴    
فراخوان مقاله پنجمین شماره دوره جدید فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی_دانشجویی علوم قرآن و حدیث “تسبیح” با موضوعیت علوم قرآن و حدیث و مطالعات بین رشته ای آماده دریافت مقالات علمی است. علاقه مندان می توانند آثار خود را تحت عنوان مقاله، ترجمه و پژوهش های دانشگاهی ...
عطنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۴۴    
اصلاح ساختارهای جامعه باعث می شود در مواجهه با مسائل دچار بحران نشویم. قرارگیری در مسیر توسعه پایدار یکی از ضرورت های هر جامعه است و لازمۀ رسیدن جامعه به توسعۀ پایدار، نخبه گرایی است، بنابراین نیازمند کمک و همکاری آنها برای ادارۀ بهتر جامعه هستیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۴    
انجمن علمی علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی نشست سویه های دموکراتیک و غیر دموکراتیک زیست دیجیتال را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۰    
انجمن علمی دانشجویی تکنولوژی آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران، وبینار نسل z از آموزش چه می خواهد؟ را برگزار می کند.
پایان مرحله ششم اردو تیم ملی کاراته آقایان مرحله ششم اردو تیم ملی کاراته آقایان صبح امروز به پایان رسید. به گزارش " پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی : در ترم آینده کلاس های عملی با تشخیص استاد به صورت حضوری برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نوام چامسکی فیلسوف، زبان شناس، مورخ و منتقد سیاسی و اجتماعی ، در خصوص زبان شناسی به صورت آنلاین در دانشگاه علامه طباطبائی به سخنرانی می پردازد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۴    
انجمن علمی دانشجویی روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری انجمن علمی دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، کارگاه مطالعاتی تروریسم و خشونت سیاسی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۸    
کانون هنرهای تجسمی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری کانون صنایع دستی، ورکشاپ صنایع دستی ایرانی و ارتباط آن با هنردرمانی را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه علامه طباطبایی وام خرید تبلت و لپ تاپ تا سقف 200 میلیون ریال به دانشجویان پرداخت می کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، تمرینات تیم ملی کاراته که از 19 بهمن در دانشگاه علامه طباطبایی تهران آغاز شده بود، با توجه به شروع رقابتهای سوپر لیگ کاراته، امروز به پایان می رسد و ملی پوشان برای حضور در سوپر لیگ در اختیار باشگاه های خود قرار می گیرند. ...
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی و آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: امروز رویکرد دانشگاه ها و مراکز آموزشی، پژوهشی به سمت جامعه محوری در حرکت است و این انتظاری کاملا درست است که مراکز علمی توان تأثیرگذاری بر جامعه را داشته باشند و این تأثیر را به درستی نشان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۵    
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: پژوهشگاه ها و دانشکده های ورزشی که در دانشگاه های بزرگ هستند می توانند یک کنسرسیوم ورزشی ایجاد کنند که دغدغه های دانشجویان ورزشکار را برطرف کند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی و آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: امروز رویکرد دانشگاه ها و مراکز آموزشی، پژوهشی به سمت جامعه محوری در حرکت است و این انتظاری کاملا درست است که مراکز علمی توان تأثیرگذاری بر جامعه را داشته باشند و این تأثیر را به درستی نشان دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ما برنامه داشتیم که 60 هزار متر مربع به مساحت آموزشی پژوهشی اضافه کنیم و امروز این برنامه محقق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۳    
تهران- ایرنا- آیین افتتاح طرح های آموزشی، پژوهشی، ورزشی و دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی شامل چهار پژوهشکده، یک مرکز تندرستی و پنج مجموعه آموزشی و پژوهشی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: این دانشگاه می خواهد حوزه ورزش را با دانش در قالب یک کنسرسیوم ایجاد کند تا به شناخت مسائل ورزشی کشور بپردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: مجهزترین دانشکده تخصصی ورزشی در کشور مربوط به دانشگاه علامه طباطبایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: نیاز است پژوهشگاهها و دانشکده های ورزشی کنسرسیومی را به وجود آورند که با وزارت علوم و ورزش بسیار نزدیک باشند و کار ویژه آن شناخت آسیب های ورزش و ارائه راه حل بر اساس پژوهش و آموزش و رفع نیازهای ورزشی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۵    
آیین بهره برداری از طرح های پژوهشی و دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
اولین شتابدهنده جامع علوم انسانی کشور به نام فلامینگو صبح امروز با حضور وزیر علوم در دانشگاه علامه طباطبایی افتتاح شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبائی از تصویب افزایش حقوق و مزایای کارکنان اداری دانشگاه علامه طباطبائی در جلسۀ هیئت امنای این دانشگاه خبر داد.