شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۳May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علامه طباطبایی»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۵    
مسابقه عکاسی با عنوان عکس از سفره های افطاری ویژه دانشجویان، کارکنان و فرزندان کارمندان دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۵    
واحد مناسبت های معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی و مؤسسه فرهنگی هنری خردسرای فردوسی شب های فرهنگی به چشم خرد را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۷    
مسابقه سی روز سی تفسیر ، ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاه علامه طباطبایی از سوی کانون قرآن و عترت این دانشگاه برگزار می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر مسعود عالمی نیسی، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و پژوهشگر جمعیت و رفاه باحضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد کهنسالی جمعیت گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۵    
نخستین جلسه مجمع عمومی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی، با حضور دبیران و اعضای شورای اجرایی و نمایندگان کارگروه پشتیبانی و نظارت برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
بسیج دانشکده علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی (ره) خواستار فعالیت بیشتر نهادهای حقوقی کشور برای فشار به رژیم غاصب صهیونیستی در وقایع اخیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از تشکیل 149 اتاق مجازی برگزاری نشست ها و کارگاه ها در این دانشگاه خبر داد و گفت: تا کنون حدود 105 کارگاه و نشست مهارتی برای دانشجویان، 16 کارگاه ویژه کارکنان و 28 نشست علمی هم ویژه اعضای هیئت علمی در قالب 149 اتاق مجازی در نظر گرفته ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۹    
شماره هفتم نشریه دوپامین ؛ ماهنامه انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۱    
دنیای اقتصاد - محمدحسین نگارستانی : سیاست فعلی در زمینه واکسیناسیون با ابهامات جدی روبه روست. در نشستی که با محوریت بررسی پاندمی کرونا در ایران در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۲    
چهلمین دوره نشریه پیام همدلی فصلنامه انجمن علمی دانشجویی مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدقلی یوسفی استاد دانشگاه علامه طباطبایی در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: دخالت سیاست در اقتصاد همیشه مخرب است. باید بدانیم کارآفرینان سودجو یا کسانی که به دنبال نفع شخصی خودشان هستند، در فقر و عقب ماندگی جامعه نقش کمی دارند، گروه های سیاسی متشکل که منافع گروهی خودشان را دنبال می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰    
انجمن علمی دانشجویی آموزش و پرورش دانشگاه علامه طباطبایی تهران، وبینار مبانی رشد کودکان مبتنی بر دیدگاه اشتاینر را برگزار می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- یک پژوهشگر حوزه ارتباطات گفت: پلتفرم کلاب هاوس به کاربران حس در لحظه بودن و تجربه ارتباط بی واسطه را منتقل می کند و از آنجایی که گفت وگو محور است، کشورهای خاورمیانه ای اقبال بیشتری به این پلتفرم نشان داده اند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۲    
شماره سوم نشریه واجد انجمن اسلامی به همت دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد.
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۵    
تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علامه طباطبایی در زمینه آموزش، پژوهش، نوآوری و کارآفرینی هدف ایجاد شرایط محیطی لازم برای رشد و پرورش استعداد های کارآفرینان در جزیره کیش به امضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۸    
انجمن علمی جامعه شناسی سیاسی ایران با همکاری انجمن علمی روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی و انجمن علمی دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه شهید باهنر کرمان، وبینار چگونگی رشد فرهنگ سیاسی در انتخابات را برگزار می کند.
زریان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۸    
سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم آزاد حاجی غفوری کارشناس علوم ارتباطات اجتماعی گرایش روزنامه نگاری از دانشگاه علامه طباطبایی تهران مدیر مسول وسردبیر مجله بوکان وخبرگزاری کردستان فردا نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در پیامی درگذشت دکتر علی علاقه بند استاد پیشکسوت و برجسته این دانشگاه را به جامعه دانشگاهی تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۵    
مدرسه روش تحقیق انجمن علمی جامعه شناسی سیاسی ایران با همکاری انجمن علمی روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی کارگاه روش تحقیق کیفی (گراندد تئوری) را برگزار می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۶    
شفقنا- عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه کلکسیونی از جنایات جنگی علیه مردم یمن در جریان است، گفت: امروز افکار بین المللی متوجه یمن نیست چون رسانه ها آن را به حاشیه برده اند؛ لکن این تراژدی باید تمام شود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از چهره های فراموش نشدنی دانشگاه علامه طباطبایی که بدون تردید نقش انکارناپذیری در احیا و بالندگی رشته ارتباطات و شاخه های آن یعنی روزنامه نگاری، روابط عمومی و مطالعات ارتباطی داشت، دکتر نعیم بدیعی است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۴    
برچسب ها دانستنی آنلاین دکتر ابراهیم جعفری روز معلم نعیم بدیعی برچسب ها
امروز ملت های مسلمان پس از سال ها آزمون و خطا دریافته اند که "مقاومت" تنها پادزهر برای نابودی افعی های مستکبر است. ملت های مظلوم دریافته اند هرگاه با وحدت و همکاری به جنگ دیو چندسر صهیونیست بروند دست پر برمی گردند ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز: در گزارشی که نتشرشد ، گمانه زنی های مختلف درباره مرگ تلخ سه پزشک جوان که دوران رزیدنتی یا آموزش های عملی دوران تخصص خود را سپری می کردند را مطرح کرده اند ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
استاد تمام فلسفه و کلام اسلامی در دانشگاه علامه طباطبایی گفت: قرآن رهنمودهای لازم برای تمام عرصه ها در تمامی زمان ها را دارد، همانند طبیعت که جوابگوی مشکلات انسان ها در هر دوره ای هست، اما به شرط اینکه این انسان بتواند از طبیعت استفاده کند و ویرانش نکند و ما هم بتوانیم از قرآن استفاده کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و پژوهشگر و مدرس تاریخ گفت: عدالت واقعی در رفتار و گفتار حضرت علی(ع) نمایان است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۲    
استاد دانشگاه علامه طباطبایی ضمن تبیین کاربردهای قرآنی واژه شک گفت: مطلق شک بد نیست و به قول شهید مطهری معبری برای یقین است. شکی به کفر می رسد که فرد با وجود یقین به انکار و تردیدافکنی بپردازد.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وبینار جوامع “چنددینی-مذهبی و صلح پایدار” چندی پیش به همت کمیته دین پژوهی انجمن مطالعات صلح ایران با همکاری انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات برگزار شد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رامین فخاری، دانشجوی ارشد مطالعات خاورمیانه دانشگاه علامه طباطبایی در دیپلماسی ایرانی نوشت: در بخشی از فایل صوتی منتشر شده از وزیر امور خارجه کشورمان به مساله مخالفت روسیه با بازگشت ایران به برجام اشاره شده ...
زریان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۲    
سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم آزاد حاجی غفوری کارشناس علوم ارتباطات اجتماعی گرایش روزنامه نگاری از دانشگاه علامه طباطبایی تهران مدیر مسول وسردبیر مجله بوکان وخبرگزاری کردستان فردا نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : میزگرد اولویت های دولت آینده در حوزه آموزش و پرورش به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی با حضور روح الله متفکر آزاد رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی و محمدطیب صحرایی مدیرعامل مجتمع آموزشی و فرهنگی امام صادق (ع) برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- غلامرضا لطیفی ، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: آموزش، فرهنگ سازی، تدوین قوانین منظم و همسویی دستگاه ها در اجرای پروتکل های بهداشتی می تواند منجر به جدی انگاری کرونا در جامعه شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۲    
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: زمان برگزاری امتحانات دو هفته و انتخابات یک روز است، از این رو نمی توانیم کل امتحانات را قبل یا بعد از انتخابات برگزار کنیم، اما می توانیم روز برگزاری انتخابات و روز بعد از آن که شمارش آرا است، امتحان برگزار نکنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دانش آموخته ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در یادداشتی درباره حکمرانی دنیای داده ها، معتقد است دستگاه های دیجیتالی که امروزه فضا و زمان پیرامون ما را محاصره کرده اند، به ناچار ما را وارد دنیایی می کنند که در آن داده ها حرف اول و آخر را می زنند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۲    
شیرمحمدی استاد دانشگاه امام صادق و نصر اصفهانی استاد دانشگاه علامه طباطبایی با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی افزایش اشتغال و قدرت خرید مردم به عنوان مطالبه از دولت آینده پرداختند.
شماره سوم نشریه دانشجویی واجد انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی با مدیر مسئول و سردبیری فاطمه کدخدارستم منتشر شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۴    
شماره چهارم گاهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی معنا انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده الهیات دانشگاه علامه طباطبایی بامدیر مسئول و سردبیری محمدعلی شبانی منتشر شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۱    
شماره یازدهم گاهنامه دانشجویی ، اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی عیار انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی (ره) با مدیر مسئولی عرفان سعادتی فر و سردبیری مجتبی شهرابی منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر گروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی گفت: زمینه های روی آوری به شبکه های اجتماعی گفتگو محور همچون "کلاب هاوس" مثبت تلقی می شود و باید سعی کرد با ورود به این عرصه ها و گسترش گفتگو و اصلاح رویکردهای غلط گذشته، پایه های گفتگو در جامعه سیاسی و عمومی را تقویت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۸    
انجمن علمی دانشجویی الهیات دانشگاه شهید باهنر کرمان و انجمن علمی دانشجویی علوم قرآن و حدیث دانشگاه علامه طباطبایی جلسه ای با عنوان "تاملی در شرق شناسی و قرآن پژوهشی در غرب" برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۷    
معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: فضای رقابتی حاکم در جامعه، اساتید را به سمتی سوق می دهد که آن ها بیشتر به فکر چاپ مقاله در مجلات بین المللی باشند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
04:00 – 08 اردیبهشت 1400 7739880 نظر دادن دانلود PDF احمدوند در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛ نظر دادن دانلود PDF شجاع احمدوند معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۰    
استاد دانشگاه علامه طباطبایی بیان کرد: حکمت در قرآن معنای عامی پیدا می کند و هر نوع امر و نهی و ... که کارکرد اصلاحی داشته باشد، حکمت است؛ مثلاً اگر چند کودک باهم درگیری داشته باشند و شما بتوانید داستانی بگویید که آنها دوست شوند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه در خصوص مسئله دخالت دولت در اقتصاد ایران، در دوره بعد از پیروزی انقلاب حداقل هفت پارادوکس وجود دارد که تا زمانی که آنها به نحو بایسته ای مورد واکاوی قرار نگیرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۵    
انجمن علمی مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه طباطبایی تهران، نشست تخصصی ریشه شناسی واژه تاریخ را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۶    
استاد دانشگاه علامه طباطبایی به آیاتی که به مسئله تعلیم کتاب و حکمت پرداخته اشاره کرد و گفت: برای اینکه مشخص شود کتاب به چه معناست، نیازمند معناشناسی هستیم و پس از بررسی این لغت، مشخص می شود که به معنای نوشته شدن نیست و سیاق آیات نیز دلالتی بر این ندارد که کتاب به معنای قرآن باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به نامه 13 دانشگاه سطح یک به سازمان سنجش درباره آزمون دکتری 1401 گفت: در این نامه تاکید کرده ایم که سهم مصاحبه دکتری افزایش یابد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مصطفی کواکبیان، سیاستمدار اصلاح طلب و داوطلب کاندیداتوری حزب مردم سالاری برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم است. وی متولد اسفند 1341 در سمنان بوده و دارای مدرک دکترای علوم سیاسی و عضو هیات علمی و استاد دانشگاه علامه طباطبایی است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع نقشه ماشین جنگ روانی دشمن در پروژه ناامیدسازی عمومی و با حضور دکتر داوود فریدپور، دکترای علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی و پژوهشگر حوزه مطالعات راهبردی به روی آنتن رفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۰    
کانون هلال احمر، کانون ورزش برای توسعه اجتماعی و کانون محیط زیست دانشگاه علامه طباطبایی وبینار آموزشی کاهش پسماند در سبک زندگی پسماند صفر را برگزار می کنند.