پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۱۷Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علامه طباطبایی»

ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی اظهار کرد: پیغمبر اسلام(ص) به عنوان مجری دین، زرتشتی ها را که کتابی نبودند در حکم اهل کتاب قرار داد و حقوق آنها را همانند یهود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه ای بر واکسیناسیون کارمندان به عنوان وظیفه سازمانی و یک تکلیف اجتماعی تاکید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۸    
مرکز تحقیقات میان رشته ای زبان و ادبیات در دانشگاه علامه طباطبایی طی روزهای آینده، دوره ای بین المللی را با محوریت روابط میان فرهنگی ایران و گرجستان برگزار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۴    
روز گذشته، یازدهمین همایش ملی بهره وری ایران با محوریت نوآوری، بهره وری و اقتصاد پیشرو به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی و با پوشش اینترنتی برای سایر شرکت کنندگان برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه علامه طباطبایی و مرکز فضای مجازی نیرو های مسلح به منظور راه اندازی مرکز مطالعات حکمرانی فضای مجازی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در نیمسال اول و از 15 آبان در صورت کسب مجوز از وزارت علوم، آموزش دانشجویان ارشد و دکتری حضوری خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۵    
انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی کارگاه آموزشی بررسی ویژگی های روانشناختی مردان را برگزار می کند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر حبیب هنری، رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر حمید قاسمی، مدیر سابق شبکه رادیویی ورزش و استاد دانشگاه در حوزه تربیت بدنی و علوم ورزشی در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش بدون ویرایش درباره اهمیت ورزش و جایگاه آن نزد مسئولان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۱    
کانون مهدویت دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری کانون های مهدویت دانشگاه گلستان، اراک، شیراز، علوم پزشکی تهران، محقق اردبیلی، ایلام و اردکان، وبینار جشن بیعت عهد آشنا را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشکدهٔ مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه ای به احمد وحیدی، وزیر کشور پیرامون حواشی دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتخاب استانداران و معاونانشان نکاتی را یادآور شد.
طرح سنجش استعدادهای شغلی برای کلیه ورودی های جدید مقطع کارشناسی دانشگاه علامه طباطبایی از 25 مهر تا 10 آبان اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۳    
انجمن علمی دانشجویی حقوق ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری پردیس نوآوری حقوقی و قضایی، نشست کودک و تبلیغات بازرگانی را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰    
یادنامه دفاع مقدس دانشگاه علامه با همکاری واحد کانون های مذهبی دانشگاه علامه طباطبایی و کانون فیلم و عکس این دانشگاه برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل احمدی که دکترای علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی دارد صبح امروز در جلسه شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان به عنوان مشاور وزیر در امور ایثارگران معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: صنعت گردشگری اشتغال زا، ثروت آفرین و عامل اصلی برای رشد و توسعه و نیز فرصت ویژه برای به سازی اجتماعی و رشد و رفاه مردم است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه جرم اقتصادی را فساد نمی دانم، گفت: جرم اقتصادی در مختصات حقوق کیفری تعریف می شود اما فساد اینگونه نیست؛ فساد جرم انگاری شده است به این دلیل که ارزش های اخلاقی را از بین می برد، عدالت را ضعیف می کند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشیار حقوق بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی تهران گفت: متاسفانه یک بار دیگر با وضعیت بد انسانی در افغانستان مواجه شدیم؛ بنابراین جامعه بین المللی باید بر این مساله توجه ویژه داشته باشد و باید موجودیتی که بر جان و مال مردم افغانستان تسلط پیدا کرده است را در چهارچوب مقررات بین المللی مورد توجه قرار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو هیئت علمی گروه حقوق عمومی و بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی گفت: دین مبین اسلام همواره منادی صلح، دوستی و احترام به حقوق اولیه تمام انسان ها در زمان صلح و جنگ بوده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۰    
سعید طاوسی مسرور - عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در حال حاضر با حدود 60 کشور دنیا ارتباط دانشگاهی داریم و در 4 دانشگاه دنیا دفتر داریم. در طول چندین سال گذشته نزدیک به 70 هزار مترمربع فضا ساخته شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۵    
رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ما نباید دانشگاه ها را محدود به کارآفرینی کنیم دانشگاه در تراز انقلاب اسلامی معرفت آفرین است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۶    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: برای تحول آموزش عالی به طور خاص در دانشگاه علامه طباطبایی باید روند حرکت را بازخوانی و از تقلید پرهیز کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: نیازمند یک چشم انداز تحولی برای دانشگاه علامه هستیم تا براساس آن چشم انداز خود را مشخص کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۱    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه علامه طباطبایی مرجعیت بلامنازع علوم انسانی است و این مرجعیت باید حفظ و ارتقا داده شود.
به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، محمد علی زلفی گل در مراسم تکریم رئیس سابق و معارفه سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی که عصر امروز در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: تغییر و تحولات در جا به جایی مدیران طبیعی و در راستای بهبود و ایجاد انرژی جدید است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در هیچ زمانی از تاریخ حیات دانشگاه های ایران، دانشگاه ها در این حد از اقتدار، توانمندی و پیشرفت نبودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۰    
سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ما به دنبال تحول راهبردی و یا راهبرد تحولی در دانشگاه هستیم تا چشم انداز درست خود را مشخص کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی با تاکیر بر اینکه فضتی فعلی دلنشگاه علامه فضای دوستی و آرامش است گفت: خواهش من از مدیریت جدید است کمک کند جو آرامش دانشگاه حفظ شود و همه دانشگاه را متعلق به خود بداند تا جو دودستگی در این فضا شکل نگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۱    
رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی گفت: دانشگاه علامه طباطبایی بنیانگذار علم مهارتی است و تمامی دانشجویان آموزش مهارتی می بینند و وارد بازار کار می شوند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عصر امروز رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی صندلی ریاست این دانشگاه را با وداعی احساسی به رئیس جدید سپرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاد ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به وجود ایهام به عنوان یکی از خصوصیات اشعار حافظ معتقد است شعر لسان الغیب را نباید مثل روزنامه بخوانیم و تفسیر کنیم؛ باید یاد بگیریم چطور از هنر به طور کلی و از شعر او استفاده کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی از آسیب های روانی و همچنین سلامت معنوی دانشجویان به دلیل شیوع کروناویروس ابراز نگرانی کرد و گفت: متأسفانه شیوع این ویروس مشکلات شناختی جدیدی از حیث تمرکز و یادگیری برای دانشجویان ایجاد کرده است به همین جهت ما پس از بازگشایی دانشگاه ها با مشکلی به نام افت تحصیلی مواجه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی گفت: شرایط کرونایی هویت یابی دانشجویان را به خطر انداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- استاد ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اهمیت شاعران پارسی گوی در معرفی زبان فارسی به دنیا، گفت: حافظ بهانه ای برای یادگیری زبان فارسی، در طول زمان ها بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۰    
انجمن علمی دانشجویی تکنولوژی آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران با همکاری دانشگاه بین المللی چابهار و دبیرخانه ملی سنجش و ارزشیابی آموزشی، به معرفی و نقد کتاب سنجش برای یادگیری الکترونیکی و ترکیبی، با محوریت ارزشیابی و سنجش در یادگیری الکترونیکی و یادگیری ترکیبی می پردازد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۷    
جلسه جدید سلسله نشست های تجربیات پژوهشی استادان و صاحب نظران با حضور سیدمهدی الوانی، استاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۳   + ۶۸ سایت دیگر  
ایسنا: مشفق، جمعیت شناس: مطابق با آخرین سرشماری کشور، حدود 36 درصد از جمعیت زنان جوان 15 تا 34 سال کشور را دخترانی تشکیل می دهند که هنوز ازدواج نکرده اند و حدود 2.3 درصد از زنان 45 ساله و بیشتر در بازه سنی تجرد قطعی قرار دارند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اصغر دادبه، استاد دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه عشق، در واقع، خردِ عشق است که غیر از استدلال، شهود را نیز آموخته، به بیان مهارت های حافظ در پرتو خردِ عشق پرداخت.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شیخ ابوالقاسم طاهری پژوهشگر و نویسنده، استاد گروه علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر سابق حوزه علمیه مازندران متولد سال 1320 روستای آکرد شهرستان نکا بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس راد-عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی غدیر مهدوی- عضو هیات علمی دانشکده بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی (ره) هدف این نوشتار ارزیابی کلی صنعت بیمه ایران و ارائه راهکارهایی برای توسعه آن است ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۸    
دانشیار روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی گفت: الگوی جایگزین جهان پساآمریکا می باید الگوی مبتنی بر عقلانیت و دارای پایگاه اجتماعی یا اقتصادی باشد و این الگوی مطلوب، جمهوری اسلامی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۲    
وقتی قید رضوی به عبارت سبک زندگی اضافه می شود باید مؤلفه هایی که آن را از دیگر سبک های زندگی متمایز می کند مورد بررسی قرار داد. دکتر سعید طاووسی مسرور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۷    
انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری انجمن علمی دانشجویی مطالعات فرهنگی و رسانه دانشگاه علامه طباطبایی، در نشستی دانشجویی به نقد فیلم بازمانده روز می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرستان دو معاونت توسعه و مدیریت منابع و معاونت آموزشی، همچنین مشاور رئیس و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی معرفی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: همین الان چیزی حدود 111 واحد به اصطلاح تولید خودروی دارای پروانه بهره برداری و در دست اجرا داریم یعنی هنوز این شیرین کاری به عنوان تسهیل تولید راه نیفتاده است ما الان در این فضای رانتی و پرفساد 111 جواز به نام خودروسازی داده ایم که برخی فقط پروانه هم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۱    
سعید طاوسی مسرور - عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۷    
تهران-ایرنا- سعیده امینی ، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی به خبرنگار ایرنا گفت: در دوران کرونا، تعطیلی مدارس و تبدیل شدن آموزش حضوری به مجازی، از یک سو بر نقش های معمول مادران افزود و از سوی دیگر تعارض نقشی آنها را تشدید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۷    
سعید طاوسی مسرور - عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
پنلی با عنوان ریشه های خشونت و افراط گری با حضور اساتید دانشگاه، شخصیت های داخلی و بین المللی و خانواده های قربانیان تروریسم در دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.