سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۴۶Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه الزهرا»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۰    
انجمن علمی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه الزهرا (س)، با همکاری گروه بیومدیکال پژوهشکده زنان دانشگاه الزهرا، کارگاه تئوری و عملی طراحی پرایمر را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه صنعتی شریف، وبینار ارتباط بین بازار کار و تحصیلات تکمیلی را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱    
انجمن علمی دانشجویی استاندارد دانشگاه الزهرا (س)، وبینار آموزشی آشنایی با استانداردهای ایزو و کدکس را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا (س) با هدف کمک به حل مشکلات اقصادی به دانشجویان نیازمند وام ده میلیون تومانی پرداخت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۵    
انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه قدم صفر در دنیای رمز ارزها را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۶    
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزشی رفرنس دهی با مندلی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا (س)، وبینار آشنایی با لینکدین را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۳    
انجمن علمی دانشجویی مدیریت ورزشی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزشی نرم افزار ارجاع نویسی (اندنوت) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۰    
انجمن های علمی دانشجویی فیزیک، نجوم، مشاوره و علوم تربیتی معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزش نرم افزار Indesign، از سری کارگاه های توانمندسازی انجمن های علمی دانشجویی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۹    
گروه ریاضی با همکاری انجمن علمی دانشجویی ریاضی دانشگاه الزهرا (س)، وبینار دانشجویی هندسه و فیزیک با محوریت حقایق غیرقابل باور کیهان را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۳    
انجمن های علمی دانشجویی برنامه ریزی درسی و مدیریت آموزشی معاونت فرهنگی اجتماعی و کلینیک مشاوره و روان شناسی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه مقاله نویسی از جستجو تا چاپ مقاله در مجلات ISI را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دانشگاه الزهرا (س) در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به ارایه دروس به صورت مجازی به دانشجویان ورودی جدید خوابگاه در نیم سال اول سال تحصیلی 1401-1400 داده نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۵    
انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی، انجمن مطالعات زنان و خانواده و انجمن حسابداری دانشگاه الزهرا (س) وبینار نقش زنان فعال فرهنگی (زنان نوغان) در دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام را برگزار می کند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در حاشیه نشست معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با دانشجویان دانشگاه الزهرا
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل ارائه کلیه دروس به صورت مجازی به دانشجویان ورودی جدید خوابگاه اختصاص داده نمی شود.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: اولین نشست انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با دانشجویان روز دوشنبه در دانشگاه الزهرا برگزار شد. تصویری از پوشش فیلمبردار زن این نشست را خبرگزاری ایرنا منتشر کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
دانشجو: انسیه خزعلی: صندوقی که 16 سال پیش برای ازدواج جوانان در نظر گرفته شده بود هنوز هم اجرایی نشده است. معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در نشستی که با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی و صاحب نظران در حوزه زنان و با دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در محل این دانشگاه برگزار شد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر انسیه خزعلی روز دوشنبه در نخستین نشست خود با دانشجویان که در دانشگاه الزهرا برگزار شد، ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری پیامبر بزرگ اسلام و اهل بیت اظهار داشت: پیامبر بزرگ اسلام درس چگونه هدایت کردن و با چه دید و انگیزه ای رهبری جامعه را به دست گرفتن را ترسیم می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اولین نشست انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با دانشجویان روز دوشنبه در دانشگاه الزهرا برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درخصوص پیشنهاداتی که برای تبدیل معاونت امور زنان و خانواده به وزارت خانه بیان می شود، گفت امید است آنچه بهتر است رخ دهد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در نشست با خزعلی، معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری در بیانیه ای با برشمردن 10 نکته پیرامون مشکلات زنان در جامعه خواستار رسیدگی به این موضوع شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر سید عباس حسینی نیک عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا و مدیر مسئول انجمن ناشران دانشگاهی با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد کتاب های هنری و سرقت علمی مصاحبه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۲۸    
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه مقدماتی برنامه نویسی پایتون را برگزار می کند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه -ثبات قیمت ها قدرتمندترین ابزار جعبه ابزار بانک مرکزی است که می تواند و باید برای ارتقای کم و کیف یک رشد اقتصادی پایدار و فراگیر و افزایش اشتغال کشور و ثبات مالی این مرز پرگهر به کار گرفته شود. ...
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، فریده حق بین به عنوان سرپرست دانشگاه الزهرا منصوب شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۱    
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، فریده حق بین به عنوان سرپرست دانشگاه الزهرا منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر فریده حق بین به عنوان سرپرست دانشگاه الزهرا منصوب شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر فریده حق بین به عنوان سرپرست دانشگاه الزهرا منصوب شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب آمده است؛ سرکار خانم دکتر فریده حق بین سلام علیکم؛ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۵    
انجمن علمی دانشجویی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری مرکز تحقیقات آمیتیس ژن و مرکز شتابدهی رایاژن و پژوهشکده معتمد و Gevents، هشتمین ژورنال کلاب علوم زیست پزشکی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۴    
انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری سایر انجمن ها، کارگاه از ایده تا اختراع با محوریت عضویت در انجمن پژوهشگران و مخترعان را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مطالعات زنان و خانواده دانشگاه الزهرا (س) به مناسبت هفته دفاع مقدس، وبینار نقش زنان در دفاع مقدس را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۵    
انجمن علمی آمار دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزش زبان برنامه نویسی R را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۹    
انجمن علمی دانشجویی حسابداری دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی، کارگاه اظهارنامه های مالیاتی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۵    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه جامع مقاله نویسی علمی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا زمان و مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی 1400 این دانشگاه را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۱    
انجمن علمی دانشجویی زیست شناسی گیاهی دانشگاه الزهرا (س)، وبینار آشنایی با گرایش تکوین گیاهی را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۲    
تهران-ایرنا- یعقوب موسوی ، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا به خبرنگار ایرنا گفت: محیط های آموزشی تنها محیط پرورش استعدادهای فردی نیستند؛ بلکه دارای کارکرد های جامعه شناختی بسیاری از قبیل جامعه پذیری، فرهنگ پذیری، تعمیق هنجارهای عمومی و تعلیم آداب و رفتار اجتماعی نیز تلقی می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا اظهار داشت: در حال حاضر منابع متعددی از جمله یارانه های گسترده ای به بنگاه های خصولتی پرداخت می شود به طوری که تنها سود خالص 20 بنگاه بزرگ رانتی سال 1399 بالغ بر 250 هزار میلیارد تومان بوده که معادل با کسری بودجه دولت است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۲    
دکتر موسی خوشکلام خسروشاهی عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه الزهرا (س) چندی پیش در بازدید معاون اول رئیس جمهور (جناب آقای دکتر مخبر) از یک شرکت تولیدکننده محصولات لبنی کشور و صحبتی که ایشان با یکی از مسوولان شرکت مذکور داشتند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا گفت: در شرایطی که کشور با محدودیت های ارزی روبه روست، واردات لوازم خانگی اولویت است؟ آیا منابع ارزی باید صرف وارداتی شود که فقط چند درصد بالای جمعیتی درآمدی می توانند از آن استفاده کنند؟ آیا ظرفیت های تولیدی کشور اولویت ندارند؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۵    
انجمن های علمی فوتونیک دانشگاه الزهرا و دانشگاه تبریز، وبینار آموزشی فن ترجمه را برگزار می کند.
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
عصر برادران به پایان رسیده و عصر خواهران فرا رسیده. غروب آفتاب قدرت در خاندان لاریجانی ها هم زمان شده با رخ نمایاندنش به خاندان خزعلی. اگر آملی لاریجانی بعد از خروج از قوه قضائیه، از عضویت شورای نگهبان هم کنار می رود و برادرش هم در انتخابات ریاست جمهوری رد صلاحیت می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نتایج منتشر شده از رتبه بندی موضوعی تایمز 2022، دانشگاه الزهرا(س) موفق به کسب رتبه 1001+ شد و در میان برترین دانشگاه های جهان قرار گرفت.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در اولین نشست خبری خود درباره مساله آتنا فرقدانی و اتفاقاتی که برای او در زمان ریاست دانشگاه الزهرا افتاد، ادامه داد: جای قاتل و شهید عوض شده است. هر خبری را سریع منتشر نکنیم. باید سند بخواهیم تا در انجام کار خبرنگاری موفق باشیم ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس خانواده و عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا گفت: امروزه اختلافات زوجین، به ویژه در سال های آغازین زندگی مشترک، گسترده شده و اولین نکته ای که حتی بزرگ ترها نیز بر زبان می آورند، جوانی، خامی و ناپختگی آن ها است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۴    
انجمن علمی دانشجویی مطالعات زنان و خانواده دانشگاه الزهرا (س)، وبینار بازنمایی نقش زنان و خانواده در نمایش خانگی و سینمای ایران را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه الزهرا با بیان اینکه برای برگزاری کلاس ها، از نظر امکانات آموزشی و حضور اساتید هیچ مشکلی نداریم و بحث سلامت دانشجویان و کارکنان در اولویت ما است، گفت: نحوه آموزش در ترم آتی متاثر از ظرفیت خوابگاهی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۰    
استاد تمام اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: عملا آنچه مجلس با عنوان اجرای عدالت اجتماعی و اقتصادی با آزاد سازی یارانه های پیدا و پنهان دنبال می کند به نوعی توجیهی اساسی برای افزایش های قبلی قیمت حامل های انرژی و سوخت است!
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱    
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا و دانشگاه صنعتی قم، دوره آموزشی Ansys نرم افزار Fluent را برگزار می کنند.