جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۰Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه الزهرا»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین جشنواره فرهنگی و هنری پروین اعتصامی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۸    
انجمن های علمی دانشجویی کارآفرینی و مدیریت دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن های دیگر، کارگاه تکنیک های موفقیت در مسیر مصاحبه شغلی و استخدام را برگزار می کنند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
موزه و آرشیو دانشگاه الزهرا در پایگاه داده های جهانی موزه ها و مجموعه های دانشگاهی ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی فیزیک دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن علمی فیزیک دانشگاه شهید بهشتی، دوره سه روزه مقاله نویسی برگزار می کند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: موانع دسترسی به تسهیلات بانکی، واردات بی رویه و افزایش قیمت ارز از مهم ترین موانع جهش تولید در کشور ما به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۲    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه الزهرا (س)، نشست زنده هرآنچیزی که از پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی نمی دانیم!! را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا با بیان اینکه کاهش تمایل به فرزندآوری از دستاوردهای سبک زندگی مدرن است، گفت: دلیل مخالفت های غیرتخصصی با بحث افزایش جمعیت چیست؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۰    
دانشگاه الزهرا (س) با راه اندازی دومین نمایشگاه کار، فرصت مناسبی را برای اشتغال فارغ التحصیلان کشور و ارتباط بهتر آن ها با شرکت ها فراهم کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه صفر تا صد ثبت اختراع (ملی و مقدماتی بین المللی) را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه الزهرا (س) گفت: ساخت خوابگاه متاهلی نیاز به بودجه های خاص دارد که بودجه کم دانشگاه ها پاسخگوی ساخت این خوابگاه ها نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۵    
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا (س) گفت: مسئله اعتماد مردم به بورس با کارکرد نهاد های نظارتی و قضایی احیا می شود، ضمن آن بازگرداندن اعتماد به بازار سرمایه را دولت بعدی زمانی می تواند به منصه ظهور برساند که ساز و کاری شفافیت فعالیت و مدیریت بازار سهام را تضمین کند و امکان نظارت محققین و مردم را بر ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۰    
کرسی آزاداندیشی با موضوع عدالت یا برابری جنسیتی با حضور صاحبنظران و فعالان حقوق زنان از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اولین دوره مقدماتی سواد رسانه ای به همت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا (س) با هدف تربیت مربی سواد رسانه ای برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۳    
انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه چگونه طنز بنویسیم را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۶    
انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری کانون کارآفرینی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران و تعدادی از انجمن های دیگر، کارگاه آموزش لینکدین را برگزار می کنند.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۷    
شبکه اجتهاد: اخیراً یادداشتی از دکتر ایرج توتونچیان، استاد دانشگاه الزهرا و فارغ التحصیل رشته اقتصاد از دانشگاه تگزاس امریکا منتشر شد که ناظر به ایده پولطلا نگاشته شده بود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا اظهار داشت: البته در داخل برخی ها با خوش بینی به این مواضع غربی ها نگاه می کنند حتی اگر منابع بلوکه شده ما آزاد شود نمی تواند تاثیری در بهبود وضعیت داشته باشد چون آنها موجب تقویت تولید و کاهش تورم نمی شوند بلکه در این سیستم پر از رانت تبدیل به رانت شده و در اختیار گروه ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۲    
به گزارش خبرنگار ردنا ( ادیان نیوز )، لیلا هوشنگی، عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا در ️نقد کتاب شناخت کلیسای ارتدکس اظهار کرد: این مجموعه متعلق به انتشارات سمت است بنابراین تلقی می شود که آموزشی باشد. عنوان an introduction نشان می دهد درآمد، آشنایی و مقدمه ای بر مباحث مربوط به کلیسای ارتدکس است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۶    
معاون فرهنگی دانشگاه الزهرا(س) گفت: دانشگاه الزهرا (س) نهایت همکاری را با تشکل های دانشجویی برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
زمان بازگشت دانشجویان خوابگاهی دانشگاه الزهرا به تعویق افتاد و این پروسه به جای 21 فروردین از روز 4 اردیبهشت انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا (س) دوره نقشه خوانی صنعتی را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه الزهرا (س) با بیان اینکه امسال گروه های آموزشی این دانشگاه بر روی مطالعات زنان تمرکز دارند، گفت: مهمترین گام دانشگاه الزهرا، توانمندسازی 10 هزار دانشجو در قالب کارگاه های مهارت افزایی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۳    
شماره 36 نشریه سای ؛ فصلنامه علمی دانشجویی انجمن علمی فیزیک دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۹    
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست و کانون هلال احمر دانشگاه الزهرا (س)، دوره مقدماتی کمک های اولیه همگانی برگزار می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۱:۰۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا گفت: منابع و موضوعات در طول زمان تغییر می کنند، بنابراین سر فصل ها هم باید هر چند سال به روز رسانی شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۱    
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا با اشاره به اینکه مجلس هیچ برنامه منسجمی برای اقتصاد کشور ندارد، گفت: تا زمانی که نمایندگان چشم انداز روشنی از اقتصاد کشور نداشته باشند،به هیچ وجه نمی توانند راه حلی مناسب برای بهبود اقتصاد کشور ارائه کنند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۲    
قهرمانان الزهرائی: منصوریان و شاکریان در مسابقات ووشو، افتخار آفرینی کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۵    
رئیس دانشگاه الزهرا (س) با اشاره به میزان درآمدزایی این دانشگاه گفت: متاسفانه درآمد اختصاصی ما 12 تا 15 درصد در سال است که این میزان بسیار اندک است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق پایش انجام شده توسط وزارت علوم، در سال 1399 بالاترین نرخ بیکاری فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس را دانشگاه الزهرا با 52.5 درصد داشته است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - یک اقتصاددان با اشاره به پیش نیازهای ایجاد چشم انداز مثبت نسبت به اقتصاد در سال 1400، گفت: باید اصلاحات اساسی و ساختاری در اقتصاد کشور انجام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۸    
دومین شماره نشریه به توان سلول ؛ فصلنامه انجمن علمی دانشجویی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۰۷    
معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) اعلام کرد: تمام دانشجویان شاغل به تحصیل دانشگاه در طول سال تحصیلی تحت پوشش بیمه حوادث هستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فراخوان اولین همایش زیست جهان کودکی در ایران منتشر شد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، این همایش با همکاری گروه جامعه شناسی کودکی انجمن جامعه شناسی ایران، مرکز مطالعات کودکان و نوجوانان دانشگاه الزهرا (س) ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۶    
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه الزهرا (س) گفت: شیوع کرونا باعث شد تا دانشگاه ها به اجبار سمت دولت الکترونیک پیش رفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) از الکترونیکی شدن فرایندهای معاونت فرهنگی این دانشگاه خبر داد و گفت: طی یکسال اخیر، حدود 95 درصد فعالیت های معاونت فرهنگی الکترونیکی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) با اشاره به مشکلات نیازمندان در دوران شیوع کرونا گفت: ما در این گروه جهادی توفیق داشتیم تا در ایام شیوع کرونا فعالیت هایی را برای کمک به نیازمندان داشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا از دلایل اصلی ترس و وحشت دانشجویان در انجام پژوهش توضیح داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۵    
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو ، به همت انجمن علمی - دانشجویی مشاوره دانشگاه الزهرا، شماره سی و نهم نشریه سلام مشاور منتشر شد. در شماره سی و نهم نشریه سلام مشاور به مدیر مسئولی فاطمه ملایی فر و سردبیری زهرا دارابی به بررسی مسئله فمینیسم اسلامی و برخی مسائل زنان پرداخته می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه الزهرا گفت: یکی دیگر از دستاورد های آموزش مجازی بهره مندی از اساتید بین المللی بود و توانستیم در سال 99 از ظرفیت ها و توانایی های 47 استاد بین المللی استفاده کنیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه الزهرا از بازپس گیری 50 درصد زمین های دانشگاه الزهرا خبر داد و گفت: فرایند حقوقی پس گرفتن این زمین ها 3 سال طول کشید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۴    
رئیس دانشگاه الزهرا با بیان اینکه مسائل فرهنگی و دانشجویی اصل کار دانشگاه است، گفت: محور اصلی فعالیت دانشگاه الزهراء درسال 1400، هوشمندسازی و دیجیتالی کردن فعالیت های آموزشی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی اداری دانشگاه الزهرا (س) گفت: 50 درصد زمین های اطراف دانشگاه که احکام حقوقی برای آن صادر شده، هنوز به تصرف دانشگاه درنیامده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۷    
رئیس دانشگاه الزهرا (س) گفت: در روز های کرونایی به دلیل آموزش های مجازی توانستیم از توانایی های 47 استاد بین المللی برای تدریس در دانشکده ها استفاده کنیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۳    
رئیس دانشگاه الزهرا با بیان این که در سال 99 با بهره گیری از فضای مجازی از 47 استاد بین المللی استفاده کردیم، گفت: گام بعدی این است که در امور پژوهشی و پایان نامه ها و مقالات مشترک از این اساتید استفاده شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مهلت تمدید شده برای ثبت نام رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد و همچنین مقطع دکتری بدون آزمون دانشگاه الزهرا برای سال تحصیلی 1400-1401 امروز پایان می یابد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا طبق سند های اجاره، صرفا مالک منافع ملک مورد اجاره است و نقشی در اداره، مرمت و بازسازی مقبره مذکور ندارد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۹    
دبیر انجمن علمی دانشجویی فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه الزهرا (س) بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای هدایت انجمن های علمی توسط وزارت علوم تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۰    
شماره پنجم نشریه دانشجویی +IT فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش IT دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۱    
انجمن علمی دانشجویی زیست شناسی گیاهی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه طراحی پرایمر برگزار می کند.