پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۴:۵۵Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه الزهرا»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۸    
انجمن علمی دانشجویی مشاوره با همکاری مدیریت همکاری های علمی بین المللی و معاونت پژوهشی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه الزهرا (س) وبینار همکاری های بین المللی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۳    
انجمن علمی مهندسی عمران با همکاری انجمن کارآفرینی دانشگاه الزهرا (س) دوره آموزشی نرم افزار Autocad را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه الزهرا (س) گفت: با وجود کاهش هزینه های حضور دانشجویان در دانشگاه، اما افزایش قیمت های عجیب بخش زیادی از بودجه را بلعیده و کمبود بودجه ای همچنان پابرجاست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا جزئیات ثبت نام و زمان آغاز کلاس های پذیرفته شدگان دکتری را اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۸    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س) با همکاری سازمان علمی دانشجویی مهندسی برق کشور، کارگاه "آموزش نرم افزار LTSpice" را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۶    
انجمن علمی دانشجویی مشاوره دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن علمی دانشجویی روانشناسی مدیریت دانشگاه شهید چمران، در برنامه زنده اینستاگرام موضوع کمالگرایی، عامل پیشرفت یا شکست؟ را بررسی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۰    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه الزهرا (س) و انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، مسابقه شعر عمرانی برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی علوم تربیتی و زبان و ادبیات فارسی معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) وبینار علمی آموزشی با عنوان قصه گویی برای کودکان را برگزار می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن علمی دانشجویی علوم شناختی دانشگاه الزهرا (س) گفت: بازنگری در اساسنامه ها، قانون گذاری های مناسب تر و ایجاد چشم اندازهای کارآمدتر توسط وزارت علوم می تواند به فعالیت های مؤثرتر انجمن ها کمک کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
دکتر حسین راغفر، اقتصاددان و استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا معتقد است که گرانی ارز کاملا یک تصمیم داخلی است. دولتی که مدام بدهی تولید می کند، مجبور است، ارز خود را با قیمت بالاتر به مردمش بفروشد و پول ملی اش را بی ارزش کند! در 100 سال گذشته پول ملی ایران این قدر مثل الان بی ارزش نشده بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۴    
انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دانشگاه خوارزمی با همکاری انجمن مشاوره دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزش مجازی "درمان شناختی رفتاری پیشرفته (CBT)" برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۸    
انجمن علمی دانشجویی فوتونیک دانشگاه الزهرا (س) در دومین نشست سلسه وبینارهای علمی فوتونیک، کاربرد فوتونیک در صنعت را بررسی می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۶    
به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س)، چهلمین شماره نشریه دانشجویی بی تعارف منتشر شد.
استاد اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا گفت: بطور مشخص اصلی ترین علت افزایش قیمت ارز از سال 1390 به این سمت افزایش کسری بودجه دولت و در سال های اخیر کسری منابع بانک هاست .
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
این کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه عدم قوانین و مقرراتی که حافظ منافع خریداران سهام هستند می تواند فرصت های سوء استفاده های بسیار بزرگ علیه منافع مردم را رقم بزند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۶    
انجمن علمی دانشجویی ACM دانشگاه الزهرا (س) دوره آموزش مبانی برنامه نویسی مسابقات ACM با زبان java را برگزار می کند.
عطنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۷    
نشست بحران های اقتصادی-اجتماعی و پایداری صلح اجتماعی با حضور دکتر مهدی محسنیان راد، استاد ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع)، دکتر سیدهاشم آقاجری، استاد تاریخ دانشگاه تربیت مدرس، دکتر سعید مدنی قهفرخی، استاد جامعه شناسی و دکتر حسین راغفر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۸    
انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه الزهرا وبینار مقاله نویسی انگلیسی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات علمی گروه زبان شناسی دانشگاه الزهرا به همراه همکارانش با انتشار مقاله ای در نشریه Journal of voice به بررسی تاثیر ویروس کووید-19 بر صدای افراد پرداخت.
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و 11 تشکل دانشجویی درباره پرونده مناقشات اهالی اراضی ده ونک با دانشگاه الزهرا (س) به ریاست قوه قضائیه نامه نوشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
درگیری دانشگاه الزهرا و ساکنان خیابان شهامتی تهران بر سر 90 ملک، بعد از گذشت دو سال هنوز ادامه دارد. طی ماه های مرداد و مهر، دو خانه در این خیابان تخریب شدند. اهالی می گویند مسئولیت آن بر عهده دانشگاه است، اما مسئولان آن هنوز پاسخ روشنی اعلام نکرده اند ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه -اولین پایان نامه دانشجویی با حمایت مشارکتی پژوهشکده بیمه و دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهرا نگاشته شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ ؛ در برنامه نقد امروز برنامه نقد امروز پنجشنبه به موضوع کسب و کارهای اینستاگرامی ، بدون مهارت بدون مالیات اختصاص دارد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، دکتر مجید قاسمی مدیرعامل این بانک در نخستین کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی که در دانشگاه الزهرا (س) به صورت مجازی برگزار شد، با بیان این مطلب، بر اهمیت موضوع پیچیدگی اقتصادی و توسعه ی ملی و نوپا بودن این موضوع در سطح جهان تأکید کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
راغفر، اقتصاددان و استاد دانشگاه الزهرا با اشاره به اینکه تاثیرات منفی کرونا در بازارهای ایران قابل مشاهده است، گفت: بانک مرکزی رویه جلوگیری از افزایش نرخ ارز را ادامه دهد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۶    
کلیپی توسط رسانه مکتوبات منتشر شده و در آن ادعا شده است که دانشگاه الزهرا با شکافتن دیوار پشت خانه افراد وارد منزل شده و تمامی وسائل را برده و درب را از پشت جوش داده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۶    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه الزهرا (س) درباره فرآیند مصاحبه دکتری در تعطیلی دانشگاه ها توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه الزهرا گفت: زمانی که صحبت از حکمرانی در فضای مجازی داریم به معنای نظارت دولت بر داده ها نیست بلکه برعکس داده ها بر دولت نظارت دارند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳    
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا که حدود یک سال پیش در یک پیش بینی جنجالی از رسیدن دلار به قیمت 40 هزار تومان خبر داده بود در یک اظهار نظر جنجالی دیگر اعلام کرد: پیروزی بایدن یا ترامپ هیچ تاثیری بر اقتصاد ایران ندارد چون آنچه در اقتصاد ایران رخ می دهد هیچ ربطی به تحریم ندارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا دوره مقدماتی آموزش متلب برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه الزهرا (س) و انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، پنجمین جلسه از سلسله نشست های تخصصی "CIVIL GAP" را با موضوع "آشنایی با گرایش سازه (2)" برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه الزهرا(س) گفت: سابقه حق التدریسی معرفی شدگان به دانشگاه در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم یک امتیاز و اولویت در نظر گرفته می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پنل تأثیر سیاست گذاری کلان اقتصادی بر پیچیدگی اقتصادی در ادامه اولین کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی با حضور جعفر قادری نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، محمد قاسمی رئیس مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران، علی حسن صمدی عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه الزهرا (س) و انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) دوره جامع طراحی دستی و نرم افزاری سازه های فولادی و بتن آرمه با استفاده از نرم افزارهای ETABS و SAFE را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۲    
انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی دانشگاه الزهرا (س) کارگاه صفر تا صد طراحی گرافیک و کسب درآمد از آن را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۲    
انجمن علمی علوم کامپیوتر دانشگاه الزهرا (س) در سی امین جلسه نقدباز خود فیلم "In Bruges" را نقد و بررسی می کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا یکی از نخستین دانشگاه های ایران بود که برای مقابله با کرونا در زمینه آموزش مجازی و ارائه خدمات آموزشی پیش قدم شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۴    
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی اعلام کرد که هم اندیشی علمی- پژوهشی درخصوص همکاری های پژوهشی با دانشگاه جامع تهران و دانشگاه الزهرا تشکیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست دانشگاه الزهرا (س) کارگاه عملی کارآفرینی مدرن با سازه های رزینی، وودگلس، دایموند گلس و آبستره را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی فیزیک دانشگاه الزهرا کارگاه آموزش پیشرفته پایتون" را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاونت مالی و اداری دانشگاه الزهرا (س) در بخشنامه ای با توجه به شرایط کرونا در شهر تهران نحوه فعالیت این دانشگاه را در هفته جاری اعلام کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
ایلنا: حسین راغفر، استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا درباره اتفاقاتی که برای سهام شرکت های دولتی در بازار سرمایه رخ داد و به گفته عده ای ردپای خصوصی سازی های ناکارمد و غیرقانونی را در آن می توان دید، اظهار داشت: طبق اصول و قواعد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
استاد دانشگاه الزهرا گفت: اگرچه قرار بود رویکرد مجلس یازدهم انقلابی باشد و بنا و پایه فعالیت موکلان مردم بر اساس حل مشکلات معیشتی مردم گذاشته شود اما متاسفانه در حال حاضر فعالیت و اقدامات نمایندگان دور یازدهم هیچ ارتباطی با مشکلات و وضعیت معیشتی مردم ندارد. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک نشست مجازی به مناسبت اربعین حسینی به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
استاد دانشگاه الزهرا با بیان اینکه زنان در واقعه عاشورا خود را به صورت مستقل نمایان ساختند، گفت: مرد و زن هر دو در نهضت عاشورا نقش آفرینی کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶    
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا با بیان اینکه علت همه مشکلات وضعیت کنونی اقتصاد ایران داخلی است و بایستی راهکار آن را در داخل جستجو کنیم، گفت: در زمان جنگ با مشکلات خیلی زیادی مواجه بودیم ولی هیچ وقت مسئله اینگونه نشد که امروز با آن مواجه هستیم.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رادیو گفت وگو امشب با حضور کارشناسان به بررسی موضوع نقش زنان در نهضت امام حسین (ع) می پردازد. به گزارش شیعه پرس، برنامه سوفیا رادیو گفت وگو، امشب پانزدهم مهرماه با حضور مرضیه محمدزاده استاد تمام دانشگاه مذاهب اسلامی و انسیه خزعلی استاد تمام دانشگاه الزهرا (س) به بررسی موضوع نقش زنان در نهضت امام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۸    
شماره سوم نشریه +IT فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش IT دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۲    
انجمن علمی علوم کامپیوتر دانشگاه الزهرا (س)، در بیست و نهمین جلسه نقدباز خود به نقد و بررسی فیلم "The Color Purple " توسط دانشجویان دانشکده علوم ریاضی می پردازد.