پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۱۳Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه الزهرا»

جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۹    
پس از مجازی شدن کلاس های دانشگاه در روزهای اخیر به دلیل مختلف، تعدادی از دانشگاه های کشور برنامه خود برای کلاس ها در دومین هفته مهر ماه 1401 را اعلام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا ضمن اعلام شرایط ثبت نام و اسکان در خوابگاه فرزانگان، تاکید کرد: به دانشجویان شبانه و به دانشجویان استان تهران و استان البرز خوابگاه تعلق نمی گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا اعلام کرد که یکی از شرایط اسکان در خوابگاه این است که چنانچه تغییری در تصمیمات ستاد ملی کرونا صورت گیرد، دانشجویان ملزم به رعایت مصوبات جدید هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۶    
انجمن علمی دانشجویی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه الزهرا (س)، شماره هشتم فصلنامه به توان سلول را منتشر کرد.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) با انتشار بیانیه ای ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر تاکید کرد: نفوذ عناصر دشمن در دانشگاه بیشتر از هر زمانی روشن است و از ایجاد دو دستگی ها باید پرهیز کرد تا وحدت جامعه دانشگاهی حفظ شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۲    
انجمن علمی دانشجویی مخترعین دانشگاه الزهرا (س) با همکاری جمعی از انجمن های دانشگاه های ایران، کارگاه جامع صفر تا صد ثبت اختراع را برگزار می کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا در اطلاعیه ای از مجازی شدن کلاس های درس و جلسات دفاع پایان نامه از دوم تا هفتم مهر ماه خبر داد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است: بسمه تعالی قابل توجه اعضا محترم هیات علمی، مدرسین ارجمند و دانشجویان عزیز دانشگاه الزهرا(س) در تمامی مقاطع تحصیلی ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش بازار به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، علی رحمانی، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا در وبینار اداره صندوق های سرمایه گذاری در محیط پر تغییر و نامطمئن که چندی پیش به همت دانشگاه الزهرا برگزار شد، اظهار کرد: با ترویج فرهنگ سرمایه گذاری غیرمستقیم، مردم سمت صندوق های سرمایه گذاری می آیند ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت، الزهرا و خواجه نصیر اعلام کردند کلاس های آموزشی در هفته آینده به صورت مجازی برگزار می شود. به گزارش صبح ساحل، به نقل از باشگاه خبرنگاران، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمام کلاس های این دانشگاه ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا در اطلاعیه ای از مجازی شدن کلاس های درس و جلسات دفاع پایان نامه از دوم تا هفتم مهر ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا در اطلاعیه ای از مجازی شدن کلاس های درس و جلسات دفاع پایان نامه از دوم تا هفتم مهر ماه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: بعد از غیرحضوری شدن کلاس های دانشگاه های تهران و شهید بهشتی در هفته اول مهر ماه، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه گیلان نیز اعلام کردند که کلاس های آنها در هفته آینده به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۷    
بر اساس اعلام معاونت فرهنگی دانشگاه الزهرا (س) مهلت ارسال آثار به رویداد کمند3 این دانشگاه تا 9 مهرماه تمدید شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۷    
انتشار ویدئوی تجمع دانشجویان در دانشگاه الزهرا که در آن دختران محجبه و طیف به اصطلاح کم حجاب، همراه با هم شعارهای اعتراضی سر می دهند، در شبکه های اجتماعی خبرساز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۸    
انجمن علمی دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا، کارگاه سواد رسانه ای و فضای مجازی را برگزار می کند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۵:۲۶    
زهرا رمضانی - فاطمه طاری بخش، گروه دانشگاه: دهه 40 به عنوان مدرسه عالی دختران شناخته می شد. کمی بعد در سال 1354 و پس از تبدیل شدن به سازمان آموزش دولتی توانست برای اولین بار از طریق آزمون سراسری دانشجو جذب کند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
انجمن علمی دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)، سمینار پرورش صدا و بیان و ارتباط موثر را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
استقبال خاص خدام حرم امام حسین (ع) از دانشجویان دانشگاه الزهرا به عنوان خاطره ای خوش در ذهن این زوار امام حسین (ع) نقش بسته است. خاطره ای که خستگی پیاده روی اربعین را برای آن ها زدود و آن ها را برای حضور مجدد مصمم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا (س) با انتشار اطلاعیه ای، شرایط ثبت نام در خوابگاه های فرزانگان این دانشگاه در نیمسال نخست 1402-1401 را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه الزهرا (س) در چهلمین نشست معاونین اداری و مالی دانشگاه های سطح یک کشور که در این دانشگاه برگزار شد، با تاکید بر تلاش برای اصلاح روند موجود و تقویت بنیان های فناورانه و توسعه دانشگاه ها گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی رباتیک و مکاترونیک دانشگاه الزهرا (س) و علوم کامپیوتر دانشگاه کاشان، جلسه ی مجازی مدیریت زمان و برنامه ریزی را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۰    
انجمن علمی دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه مجازی سواد رسانه ای و فضای مجازی را برگزار می کند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۷    
به گزرش صدای ایران ،انسیه خزعلی (زاده 1342) معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در دولت سیزدهم است که ریاست دانشگاه الزهرا را از سال 1391 تا 1395 و ریاست پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی را برعهده داشته است. همچنین وی استاد گروه ادبیات عرب این دانشگاه است. نام مستعار قبل انقلاب ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین مجمع بین المللی دانشگاهی زنان جهان اسلام با شعار زنان دانشگاهی در رکاب حماسه حسینی؛ اندیشه، رویکرد و آموزه ، از سوی زنان دانشگاهی دانشگاه الزهرا و جامعه الزهرای کربلا که از 17 شهریور آغاز شده، روز 26 شهریور ماه پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی آمار دانشگاه الزهرا (س)، جلسه مجازی آشنایی با فرآیندهای دانش بنیان شدن را برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اولین دوره المپیاد فرهنگی - ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاه های سراسر کشور در بخش دختران با قهرمانی دانشگاه الزهرا به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی زیست شناسی گیاهی دانشگاه الزهرا (س)، جلسه دیگری از سلسله جلسات مجازی اقلیم و پوشش گیاهی ایران را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی نقاشی دانشگاه الزهرا (س)، جلسه بازدید دانشجویی از نمایشگاه مینیمالیسم و کانسپچوال آرت موزه هنرهای معاصر را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه الزهرا (س)، دوره آموزش مقدماتی پایگاه داده اوراکل (ORACLE) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه الزهرا (س)، جلسه مجازی با عنوان آشنایی با پروسه ساخت و ساز در صنعت ساختمان را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سوسن سیف استاد پیشکوست دانشگاه الزهرا دار فانی را وداع گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا (س) با همکاری جمعی از انجمن های علمی دانشجویی سراسر کشور، جلسه ای مجازی با عنوان از تئوری تا صنعت نیروگاه های حرارتی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه الزهرا (س) با بیان اینکه رویای ما برای جامعه ایده آل این است که زنان هم مدیران شایسته و پرتوان و هم مادران موفق، همسران وفادار و خواهرانی فداکار باشند، گفت: تحقق این رویا زمانی میسر است که دولت ها حمایت نمایند. زیرا ایفای این چهار نقش به صورت همزمان نیاز به حمایت و کمک دولت ها دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی علوم شناختی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن های دانشجویی دیگر، کارگاه آموزش رزومه نویسی را برگزار می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۱    
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این بازدید دوشنبه 7 شهریور از ساعت 10 تا 12 برگزار می شود و سرویس رفت و برگشت از دانشگاه الزهرا (س) برای شرکت کنندگان فراهم خواهد بود. علاقه مندان برای شرکت در این بازدید و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شماره واتساپ 09912767490 پیام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۷    
انجمن علمی دانشجویی نانوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س)، برنامه بازدید از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)، دوره کتابخوانی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری سایر انجمن ها، کارگاه مجازی آموزش تریکوبافی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی دانشگاه الزهرا (س)، دومین جلسه مجازی آموزشی با عنوان متاورس، کلید ورود به دنیای جدید را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۷    
انجمن علمی دانشجویی نانوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س)، شماره نخست فصلنامه کوانتوم دات را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)، دوره مجازی آموزش داستان نویسی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی شیمی دانشگاه الزهرا (س)، مدرسه تابستانه شیمی را برگزار می کند.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۳    
نشست مشترک دانشگاه الزهرا با اعضای هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای انقلاب فرهنگی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی فیزیک دانشگاه الزهرا (س)، جلسه اول از سلسله جلسات آشنایی با دانش بنیان را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۲    
انجمن علمی دانشجویی حسابداری دانشگاه الزهرا (س)، دوره مجازی آموزش تحلیل داده های کیفی (با تاکید بر نرم افزار کیفی MAXQDA) را برگزار می کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۱    
شفقنا- روزنامه رسالت در مطلبی با اشاره به قطع درختان در پایتخت نوشت: سربری درختان در دانشگاه الزهرا و محله چیذر و بوستان گلریز منطقه 19، خشک شدن درختان در باشگاه انقلاب و یا شهرک های مسکونی در حوالی میدان آزادی و اتفاق مشابه در مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
اخیراً ویدیویی که از قطع درختان دانشگاه الزهرا (س) در فضای مجازی دست به دست شد، صدای اعتراض برخی کاربران فضای مجازی و بعدتر اعضای شورای شهر تهران را بلند کرد. البته دانشگاه الزهرا با صدور اطلاعیه ای درباره این ویدیو و اتهام قطع درختان توضیحاتی ارائه کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س)، دوره آموزشی بیو رندر (BioRender) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی دانشگاه الزهرا (س)، با همکاری انجمن های علمی دانشجویی کشور دوره آموزشی مجازی راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان (فرصت ها و چالش ها) را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
یادداشت تفاهم نامه همکاری دانشگاهی میان دانشگاه الزهرا و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برای همکاری بیشتر به امضا رسید.