یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۴۶Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه الزهرا»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۶    
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست دانشگاه الزهرا (س)، وبینار انرژی زمین گرمایی دومین برنامه از سلسله وبینارهای انرژی های پاک را برگزار می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، سلول های بنیادی، نویدبخش درمان ناباروری ، احساس خوب با سلول درمانی برای بیماران پارکینسون ، نقش فناوری های تک سلولی در ایمونولوژی و زیست نگار از جمله مطالب و مقالاتی است که در این شماره می خوانیم. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین راغفر ، اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا با اعتقاد به اینکه ریشه هرج و مرج امروز بازار مسکن در اقتصاد سیاسی نهفته است، می گوید: احتکار و نرخ سازی مافیای مسکن، موجب فروپاشی طبقات جامعه شده است؛ طبقات مرفه جامعه خود در این آشفته بازار ذی نفع هستند ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۵    
جمعی از دانشجویان که پیگیر وضعیت خانه های اهالی ده ونک(که ماجرای تملک آنها بر خانه هایشان در کشمکش با دانشگاه الزهرا در سالهای گذشته جنجالی شده بود) هستند با ارسال ویدئویی می گویند؛ حکم مهلت تخلیه خانه ها امشب به پایان می رسد و اهالی نگران هستند که حوادث سال 97 مجدداً تکرار شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه الزهرا (س) شهر کربلا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست دانشگاه الزهرا (س)، سلسله وبینارهایی با موضوع انرژی های پاک و تجدیدپذیر را با هدف ارتقای سطح دانش دانشجویان و علاقمندان به انرژی های تجدیدپذیر، برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا در پی درخواست سازمان ملل برای لغو قانون حجاب در جمهوری اسلامی گفت: فشار مجامع جهانی به ایران برای لغو قانون حجاب، مصداق عینی دشمنی علنی علیه جمهوری اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۷    
انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی قم با همکاری انجمن فیزیک دانشگاه الزهرا (س)، دوره آموزشش مقدماتی نرم افزار ASPEN HYSYS را برگزار می کند.
صما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
حسین راغفر، استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: مسکن، اصلی ترین دلیل مهاجرت از کشور است که مسئولان آن را به رهاترین بخش اقتصاد ایران تبدیل کردند. سریعترین یارانه ای که حذف شد، یارانه مسکن بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی در اختتامیه اولین جشنواره بازی های بومی محلی دانشجویان بین المللی در ایران، کاپ قهرمانی به دانشگاه الزهرا و دانشگاه بین المللی قزوین و کاپ اخلاق به دانشگاه خلیج فارس بوشهر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۸    
زهرا ناظم بکایی رئیس دانشگاه الزهرا با حضور در خبرگزاری فارس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حسین راغفر استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: در سال های اخیر، نقش تغییر قیمت ارز در رفتار مردم به شدت برجسته شده است. قبلا مردم به قیمت ارز و تغییر آن اهمیتی نمی دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۴    
انجمن علمی الهیات دانشگاه امام صادق علیه السلام و معاونت پژوهشی مرکز فقهی ائمه اطهار و انجمن علمی فقه و حقوق دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی و انجمن علمی فقه دانشگاه الزهرا و انجمن مطالعات اجتماعی حوزه، کارگاه آشنایی مقدماتی با فقه اجتماعی را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو پژوهشکده مطالعات اقتصادی دانشگاه الزهرا (س) گفت: بانک های خصوصی از اینکه مردم بدهکار شوند استقبال می کنند؛ زیرا بدهکار شدن مردم یعنی ایجاد تقاضای کاذب در بازار و ایجاد تقاضا در بازار منجر به افزایش قیمت ارز و طلا خواهد شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: کسانی که مدعی اند در اجرای مولدسازی ها شفاف هستند لازم است جزییات لیست اموالی که قرار است به فروش برسانند را اعلام کنند و بگویند که این اموال را با چه قیمتی، به چه کسانی و مهمتر اینکه با چه تسهیلاتی به فروش می رسانند و فروخته اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا با انتقاد از تغییرات لایحه برنامه هفتم توسعه در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، گفت: این تغییرات سبب عدم تحقق اهداف پیش بینی شده در برنامه هفتم می شود و سرنوشت برنامه های گذشته برای این برنامه هم رخ خواهد داد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نخستین کارگاه آموزشی جوان سازی جمعیت در راستای تحکیم و تعالی خانواده برای بانوان همکار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اختصاص 100 میلیون یورو برای تجهیز آزمایشگاه ها وکارگاه های دانشگاه ها از صندوق توسعه ملی با موافقت مقام معظم رهبری خبر داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دکتر زهرا ناظم بکائی در اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی، که در دانشگاه الزهرا برگزار شد، برگزاری این کنفرانس را با حمایت وزارت علوم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه الزهرا با اشاره به ممنوعیت استفاده از پوشش اسلامی در مدارس فرانسه گفت: تصمیم دولت فرانسه در ممنوعیت استفاده از پوشش اسلامی در مدارس، ادعاهای دروغین آزادی بیان در این کشور را برملا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده رفاه و استاد دانشگاه الزهرا (س) در دهمین همایش بین المللی دانشجویان مسلمان جهان در کربلا گفت: اربعین، ختم عاشورا نیست بلکه خاستگاه و زایشگر و مولد عاشوراهای مکرر در طول تاریخ است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه الزهرا (س) در دیدار با تولیت حرم مقدس امام حسین (ع) از آمادگی دانشگاه الزهرا (س) جهت همکاری های دوجانبه با دانشگاه زنان عراق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۰    
انجمن علمی دانش اموختگان دانشگاه صنعتی قم با همکاری انجمن علمی فیزیک دانشگاه الزهرا (س)، دوره آموزشی مهارت های کاربردی در تدوین و چاپ مقالات پژوهشی و مروری ISI را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۴    
انجمن علمی دانشجویی استاندارد دانشگاه الزهرا به مناسبت روز علوم پایه کارگاه بیوتکنولوژی میکروبی: پروتئین های نوترکیب را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۸    
انجمن علمی دانشجویی نجوم معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)، دوره هفت خوان پایان نامه را برگزار می کند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۵۴    
شنبه 02/6/11 ، (اخبار رسمی) : در این مطلب درباره شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دکتری در دانشگاه الزهرا توضیحات جامع ارائه شده است. با مطالعه این مطلب می توانید در صورت دارا بودن شرایط لازم به صورت بدون کنکور در مقطع دکتری ثبت نام نمایید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان با صدور حکمی دانشگاه الزهرا(س) را به عنوان دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی فرهنگ ملل و اقوام در سال 1402 انتخاب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر بکائی رئیس دانشگاه الزهرا (س) در دومین همایش مجمع جهانی اربعین به میزبانی دانشگاه جامعه الزهرا عراق و تولیت اباعبدالله ضمن تشکر از میزبانان همایش و پذیرایی خوب دست اندرکاران جامعه الزهرا عراق و تولیت اباعبدالله اظهار داشت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این کارگاه 12 شهریور ماه ساعت 16 الی 20، با تدریس احمد شریف زاده مدرس دانشگاه به صورت آنلاین برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۵    
انجمن علمی دانشجویی مدیریت دانشگاه الزهرا (س)، وبینار تاثیر رسانه اجتماعی بر فروش را برگزار می کند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۱۶    
زاده 27 مهر 1347، فیلمنامه نویس، نمایشنامه نویس، کارگردان تئاتر، منتقد، مترجم، شاعر، ناشر و نویسنده ایرانی. در رشته روانشناسی از دانشگاه الزهرا لیسانس و فوق لیسانس، و از دانشگاه تورنتو کانادا دکترا گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مدیریت دانشگاه الزهرا (س)، نشست تئوری عدد دانبار و محدودیت تعدد روابط دوستانه را برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا با همکاری انجمن های علمی برتر کشور، دوره جامع مهارت های رایانه ای ICDL کاربردی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۱۹    
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س)، وبینار بیوتکنولوژی میکروبی؛ وضعیت آموزشی و شغلی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۳    
انجمن علمی دانشجویی شیمی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن های علمی دانشجویی سراسر کشور و اتحادیه علمی دانشجویی شیمی ایران، کارگاه آموزش نرم افزار EXCEL در شیمی را برگزار می کند.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران، این سیانوباکتری که Khargia iranica نام دارد از جزیره خارگ به عنوان یکی از جزایر مهم ایران در صادرات نفت کشف شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شماره سوم نشریه دانشجویی کوانتوم دات ؛ فصلنامه انجمن علمی دانشجویی نانوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۶:۵۶    
استاد تمام دانشگاه الزهرا و مدیرعامل اسبق شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: واگذاری سهام به کارگران و کارکنان و مشارکت آنها در سود یکی از اصول افزایش انگیزه کار و تولید محسوب می شود که لازم است سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس و خود شرکت ها در راستای عمل به شعار سال نسبت به این موضوع مهم اهتمام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، تیم دانشگاه الزهرا (س) در میان 91 دانشگاه شرکت کننده با کسب 6 مدال، کاپ نقره این رقابت ها را دریافت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه الزهرا با اشاره به سفر اخیر وزیر خارجه به عربستان، گفت: تقویت روابط ایران و عربستان تاثیر زیادی در تقویت امنیت منطقه خواهد داشت و موجب پدید آمدن فرصت های اقتصادی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا گفت: حمله تروریستی شاهچراغ از سوی دشمن با هدف خدشه دار کردن امنیت کشور رخ داد تا راه را برای انجام نقشه های شومشان در سالگرد اغتشاشات 1401 هموار کنند که این نقشه شکست خورد.
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: بسیاری از برنامه های فرهنگی و اجتماعی به دلیل فاصله نسل ها با ذائقه دانشجویان همخوانی ندارد و باید به این موضوع توجه جدی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه الزهرا با اشاره به حادثه تروریستی شاهچراغ گفت: این ترور کور به دلیل موفقیت های اخیر ایران مثل بازگیری پول بلوکه شده ایران، و رزمایش های موفق اخیر بوده و در حقیقت جنبه عقده گشایی داشت.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۳:۴۱    
جمعی از دانشجویان که پیگیر وضعیت خانه های اهالی ده ونک (که ماجرای تملک آنها بر خانه هایشان در کشمکش با دانشگاه الزهرا در سالهای گذشته جنجالی شده بود) هستند با ارسال ویدئویی می گویند؛ حکم مهلت تخلیه خانه ها امشب به پایان می رسد و اهالی نگران هستند که حوادث سال 97 مجدداً تکرار شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دفاتر بسیج دانشجویی 4 دانشگاه و اتحادیه جنبش عدالتخواه در نامه ای خطاب به رئیسی نوشتند: پرونده زمین های ده ونک به دلیل وجود ابهامات جدی و قابل تأمل امکان رسیدن به حکم نهایی را ندارد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۸    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، در بررسی اعتقادات مذهبی در بهداشت روان یک دیدگاه بین المللی وجود دارد، یعنی رابطه ایمان با سلامت جسمی و روانی خاص جوامع شرقی نبوده، در مذاهب سراسر جهان موضوعی ثابت شده است ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۴:۱۱    
لرستان (پانا) - تیم دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه لرستان مقام قهرمانی و مدال طلای مسابقات هفت سنگ را در چهارمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور کسب کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی زیست شناسی گیاهی دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزشی تهیه انواع صابون های گیاهی از مجموعه کارگاه های کارآفرینی با گیاهان را برگزار می کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اخیراً عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا ادعا کرده است که 50 درصد مردم ایران زیر خط فقر مطلق قرار دارند ، اما آیا این ادعا حقیقت دارد؟
هفتادمین شماره ماهنامه سیاسی بی تعارف انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ هفتادمین شماره ماهنامه سیاسی بی تعارف انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد. مدیرمسئول: هدیه گیاه تازه سردبیر: رقیه خادم نیا ...