چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۲۱Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسابداری»

خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
انجام امور مربوط به خدمات مالیاتی شرکت ها و سازمان ها، یکی از مهمترین و حساس ترین وظایف بخش حسابداری و مالی می باشد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: ارزیابی و مدیریت ریسک در بانک ها بر مبنای گزارش های مالی، گزارش های پایداری و تداوم فعالیت بنگاه ها نیازمند ارتقای روش ها و ابزارهای کنونی در حوزه حسابداری است.
قم پرس   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم، محمد رستمی از آغاز ثبت نام بدون آزمون در دوره های کاردانی و کارشناسی حرفه ای، مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم برای نیم سال دوم سال تحصیلی 1400 – 1401 خبر داد. ...
اخبار رسمی   ۸ ساعت پیش    
چهارشنبه 00/9/17 ، (اخبار رسمی) : در این مطلب در مورد چگونگی اتصال نرم افزار حسابداری سپیدار به نرم افزار CRM مایکروسافت را توضیح می دهیم. و به مزایای این ارتباط اشاره می کنیم
همزمان با هفته حسابداری کارکنان امور مالی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین مورد تقدیر قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۹ ساعت پیش    
به مناسبت روز جهانی حسابدار ، رئیس بهزیستی شهرستان بندرعباس با حضور در اتاق کار کارکنان حوزه مالی و حسابداری ، از خدمات آنان تقدیر به عمل آورد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
طی مراسمی به مناسبت روز حسابدار از کارکنان اداره مالی و حسابداری این اداره کل تجلیل تجلیل شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمد علوی دبیرکل جامعه حسابداران رسمی ایران دررابطه با تعیین تکلیف ارز 4200 تومانی در بودجه سال 1401 با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۷    
مدیرکل امور مالی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: حسابداری دانشی است که با بکارگیری آن اطلاعات مربوط به معاملات و عملیات مالی و رویدادهای مالی یک موسسه جمع آوری، تجزیه و تحلیل، اندازه گیری، ثبت، طبقه بندی و گزارش می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۴    
دکتر حمیدرضا خالدی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، در همایش فرصت ها و چالش های حسابداری و علوم مالی در عصر نوین که به همت واحد تهران شمال با همکاری جامعه حسابداران رسمی در مرکز همایش های بین المللی هتل ارم برگزار شد با اشاره به وظیفه جامعه دانشگاهی نخبگان برای حل مسئله و نیازسنجی ...
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان همزمان با روز حسابدار ضمن حضور در بخش های مختلف معاونت مالی و اداری سازمان، با تبریک این روز به کارکنان حوزه مالی و حسابداری، از تلاش های آن ها تقدیر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۷    
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان ، مودی مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک و گرامیداشت روز حسابدار و تشکر از برگزار کنندگان این جلسه و خیرمقدم به مسولان وکارشناسان حسابداری آموزش و پرورش شهرستان مناطق ضمن بیان اهمیت رشته و شغل حسابداری پرداخت و افزود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آیین تجلیل مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از حسابداران شاغل در بهزیستی استان همزمان با روز حسابدار برگزار شد. این مراسم همزمان با برگزاری دوره آموزشی ویژه همکاران حسابداری برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تقدیر مدیر بهزیستی شاهرود از کارکنان حوزه مالی و حسابداری شاغل در بهزیستی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کمک و مشورت به صاحبان کسب و کار در اتخاذ تصمیم صحیح یکی از مسئولیت های مدیران مالی و جامعه حسابداری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک گفت: موضوع حسابرسی شهرداری ها به عنوان بخش عمومی غیر دولتی به شوراهای اسلامی سپرده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: بدون دست یابی به گزارش های حسابداری، توسعه فعالیت های اقتصادی و پاسخگویی نهادها، سازمان ها و شرکت ها به جامعه غیرممکن است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، فرا رسیدن 15 آذر، روز حسابدار را به تمامی کارکنان شاغل در بخش های حسابداری و امور مالی این سازمان تبریک گفت.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: در متن این پیام آمده است: روز حسابدار، روز پاسداشت از رسالت های حرفه ای جامعه حسابداری و حسابرسی ایران و فرصتی برای توجه به حساسیت و اهمیت بالای این علم و حرفه است. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۶    
رئیس اداره ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کیار ازبرگزاری کارگاه آموزشی ویژه بانوان روستایی با موضوع آموزش کارگروهی حسابداری به اعضای صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و کارآفرینی و آموزش کسب و کار در شهر گهرو شهرستان کیار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه حسابداران ایران گفت: در کشور بدلیل ترس از شفافیت، از ظرفیت حسابداری استفاده نمی شود و این یک مانع جدی برای استفاده از حسابرسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۰    
از بین مراحل مختلف در اداره انواع کسب و کار بزرگ و کوچک، حسابداری شاید آشناترین واژه در بین عموم باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی مازندران به مناسبت روز حسابدار با حضور در محل کار پرسنل حوزه مالی و حسابداری با اهدای گل از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۵    
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی، حسابداری را نیاز و الزام برقراری نظم مدیریتی در پرتو شفاف سازی امور مالی سازمان و پاسخ گویی به نهادهای نظارتی و صاحبان سرمایه عنوان کرد و این روز را به همکاران حسابدار در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تبریک گفت. ...
بانک شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، در پیام رسول خوش بین آمده است: خدمت در عرصه والای حسابداری وظیفه ای خطیر و پرمسئولیت و از مهم ترین و موثرترین اقدامات در تصمیم سازی ها، تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های یک مجموعه و سازمان محسوب می شود که در پیوند همیشگی با ویژگی های انسانی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۹    
به نام خدای حسابگر، حسابرس و حسابدار زمین و آسمان و هر آنچه در اوست، هم او که افتتاحیه و اختتامیه تمام حساب ها و کتاب ها است روز حسابدار روز پاسداشت از رسالت های حرفه ای جامعه حسابداری است ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۵    
سرپرست بنیاد مرکزی به مناسبت روز حسابدار طی مراسمی از زحمات رئیس و کارکنان حوزه حسابداری با اهدای هدیه تقدیر و تشکر کرد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: نظارت مالی یکی از ارکان اداره درست اقتصاد است و وزارت اقتصاد در دوره جدید مسرّ است بهتر از گذشته نظارت مالی را پیگیری کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان در پیامی فرارسیدن روز حسابدار را به هنرآموزان،هنرجویان تبریک گفت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۱    
ماجرای نامگذرای روز حسابدار پانزده آذر هر سال روز حسابدار در ایران است که این روز در گردهمایی 13 آذر 1386 توسط نهاد های مرتبط با حسابداری نامگذاری شده اس روز حسابداری 1400 روز دوشنبه 15 آذر 1400 مصادف با 1 جمادی الاول 1443 هجری قمری و 6 دسامبر 2021 روز حسابدار می باشد ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خزانه دار کل کشور گفت: دولت ها باید بدانند برای بازنگری اساسی در بودجه نیاز اساسی به حرفه حسابداری و حسابرسی دارند و باید با دیدگاه سیستمی اصلاح این نظام صورت بگیرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۵    
استاد دانشگاه تهران گفت: حرفه حسابداری در کشور با برقراری شفافیت اطلاعاتی و قرار دادن جریان اطلاعاتی معتبر و قابل اتکا به روشن شدن فضای کسب و کار، تصمیم گیری های بهینه و افزایش رفاه در سطح خرد و کلان کمک می کند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، صالح محمدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان در بررسی و رسیدگی اسناد مالی با رئیس اداره حسابداری و حمل و نقل و حضور معاون مالی اداری و بازرگانی و امور مالی(ذی حساب) در سالن اجتماعات روز پنجشبه مورخ 11 آذر 1400 خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۴    
یک شرکت کارگزاری در تهران کارشناس ارشد مالی و حسابداری استخدام می کند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت کارگزاری در تهران رئیس حسابداری استخدام می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۳    
بهترین حسابدار خداوندی است که مدیریتش حسابداری و حسابداری اش مدیریتی بر مدار عدالت چه اینکه به مثقال و ذره هم رسیدگی می کند و چیزی را از قلم نمی اندازد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نگارش این مقاله پیامد های اجلاس سران بیست کشور بزرگ در گلاسکو پیرامون مسائل زیست محیطی و اقلیمی و اعتراضات مردم خوزستان و اصفهان به بی آبی که آنهم ناشی از عدم رعایت مسائل زیست محیطی بوده است .
شرکت راه آهن   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سید میعاد صالحی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، طی حکمی محمد قلی زاده را به عنوان سرپرست اداره کل امور مالی و اموال شرکت راه آهن منصوب کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن حسابداری ایران گفت: توجه به حسابداری و حسابرسی در سازمان ها و شرکت ها می تواند از وقوع جرم جلوگیری کند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۱    
یک شنبه 00/9/14 ، (اخبار رسمی) : شرکت نیکان اکسیر رایان تولید کننده انواع نرم افزار حسابداری در زمینه های بازرگانی، تولیدی، پخش مویرگی و... فعالیت خود را در جزیره کیش آغاز نمود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۹    
قدرت الله برزگر گفت: یکی از مهم ترین مسایلی که در فضای اقتصاد دنیا به عنوان یک پیش فرض وجود دارد، شفافیت اطلاعات مالی و اقتصادی است که برای تمام استفاده کنندگان از اهمیت وافری برخوردار است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۸    
عضو هیئت علمی دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران گفت: یکی از مهم ترین مسایلی که در فضای اقتصاد دنیا به عنوان یک پیش فرض وجود دارد، شفافیت اطلاعات مالی و اقتصادی است که برای تمام استفاده کنندگان از اهمیت وافری برخوردار است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور مالی سازمان تامین اجتماعی، فرا رسیدن 15 آذر، روز حسابدار را به تمامی کارکنان شاغل در بخش های حسابداری و امور مالی این سازمان تبریک گفت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۰    
فرارو آیفک (فدراسیون بین المللی حسابداران) تاریخ 11 تا 17 آذر 1386 را که برابر است با 2 تا 8 دسامبر 2007 هفته جهانی حسابداری تعیین کرد و از اعضای خود در همه کشور های جهان درخواست کرد تا این هفته را به نام هفته حسابداری اعلام کنند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۴    
به همت خادمیاران کانون علمی خدمت رضوی منطقه 14 تهران، ترم اول دوره آموزش جامع و کاربردی حسابداری برگزار شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت کارگزاری در تهران کارشناس حسابداری استخدام می کند.