پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۴۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسابداری»

خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید شورای رقابت و سازمان حمایت از مصرف کننده در قیمت گذاری خودرو به اسناد حسابداری خودروسازی ها توجه می کند در حالی که این اسناد با هزینه های سربار آنها محاسبه می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با صدور حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز منصوب شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۷    
یکی از ملاک های مهم پیشرفت در سازمان چابکی و انعطاف پذیری آن است. در وضعیت اقتصادی این روزهای ایران مجموعه هایی که قابلیت تطبیق با شرایط را نداشته باشند در صف اول نابودی قرار خواهند داشت. یکی از مهمترین عواملی که باعث افزایش قابلیت تطبیق هر مجموعه ای می شود کوچک بودن آن است ...
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان برای شرکت های نوپا و کوچک، تیم های نوپا رایگان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۱    
اگر می خواهید کسب و کارتان را بهتر مدیریت کنید، آن گاه نرم افزار حسابداری کسبه در این امر شما را بسیار یاری خواهد کرد. استفاده از نرم افزار حسابداری به طور قطع منجر به مدیریت بهتر مجموعه اقتصادی شما خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۲    
انجمن علمی دانشجویی حسابداری دانشگاه آفاق ارومیه در جلسه ای مجازی به بررسی آینده شغلی دانشجویان حسابداری می پردازد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۷    
یک شرکت معتبر تولیدی در محدوده شرق تهران جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۴    
یک شرکت معتبر و فعال در زمینه تولید و پخش محصولات غذایی، در راستای توسعه فعالیت خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴    
یک شرکت پیمانکاری جهت تکمیل کادر حسابداری خود در استان خوزستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۲    
حسابداری فروشگاهی، با چالش محاسبه و ردیابی موجودی کالا همراه است. ثبت دقیق ارزش، برای هر شغلی حیاتی است، ولی برخی از جنبه های حسابداری فروشگاهی، آن را از سایر صنایع جدا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۱    
انجمن علمی دانشجویی حسابداری و مدیریت مالی دانشگاه یزد دوره آموزشی اقتصادسنجی با استفاده از نرم افزار Eviews را برگزار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۳۴    
ناصر رزاق عضو پیشین هیات مدیره جامعه حسابداران رسمی ایران کیفیت را می توان میزان تطابق با استاندارد های حرفه ای تعریف کرد. کیفیت حسابرسی ارزیابی یا استنباط بازار از احتمال این است که حسابرس موارد تحریفات با اهمیت در صورت های مالی یا سیستم حسابداری صاحب کار را کشف کند و تحریف بااهمیت کشف شده را ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه وارث شرکت سامسونگ و 10 مدیر ارشد آن در کره جنوبی آغاز شد. به نقل از رویترز، دادگاه جیوای لی وارث سامسونگ درباره اتهام به کلاهبرداری در حسابداری و دستکاری قیمت سهام مربوط به ادغام شرکتی در سال 2015 میلادی در سئول آغاز شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۶    
شرکت فرآوری روغن های نباتی گلبهار جاده ابریشم در تهران جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۶    
از واجدین شرایط ذیل جهت کار در تهران دعوت به همکاری می نماییم:
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۲    
شرکت فروسیسیلیم خمین جهت تکمیل کادر فنی خود از استان های تهران، اصفهان و مرکزی جهت کار در استان مرکزی ، خمین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مصوبه مجلس در خصوص قانون تعیین تکلیف مربیان حق التدریس و پیش دبستانی مشمول کسانی که قبلا در مدارس دولتی فعالیت و تدریس داشتند، کد هفت رقمی پرسنلی در سال های 79 تا 91 و همچنین مستنداتی که از حسابداری و مالی آموزش و پرورش حق التدریس دریافت کرده اند را داشته باشند، می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اگر نگاهی به روش زندگی امروزی خودمان بی اندازیم، به سادگی متوجه می شویم که تمامی کارهای پیچیده و حساب کتاب ها را به ابزارها سپرده ایم و کمتر ذهن خودمان را درگیر محاسبات اعداد و ارقام می کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
یک شرکت معتبر تولیدی در استان تهران جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۴    
نویسنده کتاب از همین الان شروع کن 2 17 سال تجربه اش در زمینه مدیریت بازاریابی و فروش برندهایی چون اچ .تی. سی، سونی، ال .جی، هوآوی، آیفون و مشاوره بازاریابی و فروش نرم افزارهای حسابداری محصولات جی. ال.ایکس و جی.فایو را در قالب کتاب ارائه کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - سومین همایش ملی چالش های اقتصاد کلان ایران به منظور آشنایی بیشتر استادان، دانشجویان و پژوهشگران حوزه اقتصاد، مدیریت و حسابداری با مشکلات اقتصاد کشور امروز چهارشنبه به میزبانی دانشکده علوم انسانی دانشگاه گنبدکاووس به صورت مجازی آغاز به کار کرد.
وانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۷    
به گزارش وانانیوز، انواع نرم افزار حسابداری (نرم افزار حسابداری میلیونر، تحت وب، تولید، فروشگاهی و...) برای عملکردی هوشمندانه بوجود آمده اند. برای موفقیت در کسب و کار، باید و باید و باید عملکردی هوشمندانه داشته باشید و با استفاده از قدرت کامپیوتر ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه بیان کرد: صورت های مالی شرکت فولاد مبارکه به دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد؛ و تمامی اطلاعات مالی آن در سامانه کدال بورس افشا می شود، شفاف است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸    
راحتی و سادگی استفاده از گوشی های موبایل، این دستگاهها را به ابزار بسیار مناسبی برای کسبه جهت مدیریت امور مالی آنها تبدل کرده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۸    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت طرح و برنامه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در ادامه آموزش سیستم جدید حمل و نقل روز سه شنبه مورخ 99/7/22 ساعت 11 الی 12:30 نحوه تهیه و صدور صورتحساب بارنامه ها و صدور سند حسابداری برای کارشناسان حمل ونقل ، امور مالی ، کارشناسان پیگری کننده و رابط استانها ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر تولیدی در محدوده شرق تهران جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، برای اجرایی شدن این پیمان ها نیاز است که بانک های مرکزی کشور مبدا و مقصد در تجارت، وارد مذاکره با یکدیگر شده و پیمان پولی دوجانبه را امضاء نمایند. برای این کار یک “حساب ویژه” در هر یک از دو کشور توسط بانک های مرکزی نزد یکدیگر افتتاح می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده فائو در ایران با اشاره به همکاری این سازمان با ایران در اجرای 5 پروژه مهم، گفت: توسعه پرورش ماهیان در قفس می تواند منبعی جایگزین برای تأمین پروتئین حیوانی را فراهم کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه به دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد؛ تمام صورت های مالی آن شفاف است و تمامی اطلاعات مالی آن در کدال بورس افشا می شود. از سوی دیگر، سازمان حسابرسی مسئول رسیدگی به حساب های این شرکت است و تمام اطلاعات حسابداری که در شرکت فولاد مبارکه ثبت می شود به سهامداران اعلام می نماید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاهی در بریتانیا از راه اندازی اولین دوره کارشناسی حسابداری و تأمین مالی اسلامی در این کشور خبر داده است.
ترنجی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۲    
آموزش آنلاین حسابداری کاربردی ویژه بازار کار یکی ازراه ها برای کسب آموزش کاربردی حسابداری ، گذراندن دوره های حسابداری در آموزشگاه های خصوصی یا درخواست راهنمایی در محل کار است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۶    
رییس سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران گفت: املاک تحت عنوان نجومی در سیستم حسابداری سازمان هیچ بدهی ندارند و بر اساس مصوبه زمان خود تسویه هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۱    
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر حسابداری خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت در راستای توسعه واحد مالی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۸    
تقسیط بیمه نامه ها و دریافت اقساط از بیمه گزار یکی از مهمترین کارهایی است که در دفاتر بیمه انجام می شود. برای سهولت بیشتر در پیگیری و دریافت اقساط بیمه نامه ها نرم افزار حسابداری بیمه کسبه سامانه وصول آنلاین اقساط را پیاده سازی کرده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۹    
به گزارش کرج رسا، شعر یکی از اسباب مهم تخلیه روحی و روانی است. مجسمه ساز، طراح و نقاش اگر عرق روحی خویش را در قالب هنر مرتبط هویدا می کند، نویسندگان و شاعران نیز به معجزه کلمات و روح واژه ها پناهنده می شوند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۶    
فصلنامه علمی تخصصی افشا به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی حسابداری دانشگاه فردوسی مشهد از صاحب نظران و دانشجویان برای ارسال مطالب و مقالات علمی دعوت کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۷    
بنابر گفته معاون سازمان فناوری اطلاعات، امکان رصد و بازدید از آخرین پیشرفت های حاصل شده در 23 پروژه اولویت دار دولت الکترونیک فراهم شده است. طرح زیر نمای کلی پروژه ایجاد و استقرار سامانه یکپارچه حسابداری و مالی دستگاه های اجرایی، یکی از این 23 پروژه را نشان می دهد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مشاور حسابداری فردی است که در تمامی زمینه های مالی و حسابداری با توجه به حساسیت خاص محاسسبات مالی، تخصص لازم را کسب کرده و برپایه دانش وسیع خود قادر به تجزیه و تحلیل استراتژیک تمام جنبه های مالی یک کسب و کار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت بازرگانی جهت تکمیل کادر خود در غرب تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۸    
دوشنبه 99/7/21 ، تهران , (اخبار رسمی) : نرم افزار حسابداری فرآورده های پروتئینی هوشمند نوین، در راستای سیاست های شرکت مبنی بر تولید نرم افزار مطابق با نیاز کاربران در مشاغل مختلف، طراحی و تولید شده است.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۳    
یک شنبه 99/7/20 ، تهران , (اخبار رسمی) : یکی از دغدغه های اصلی فروشگاه های مواد غذایی، استفاده از یک نرم افزار حسابداری خوب، برای مدیریت این مجموعه ها است. در این مطلب به صنف کافه داران و نرم افزار حسابداری کافی شاپ هوشمند نوین پرداخته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۶    
شروع یک سرمایه گذاری جدید نیاز به هوشیاری زیادی دارد. از رضایت مشتری گرفته تا جستجوی بالاترین کیفیت در محصولات یا خدمات.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند با باین اینکه حسابداری تعهدی در شهرداری عملا حسابداری ایجاد بدهی است، گفت: ما نباید به اسم حسابداری تعهدی شهروندان را گول بزنیم. وقتی تعهد به منزله هزینه کرد در نظر گرفته می شود در واقع شهروندان فریب داده می شوند.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شنبه 99/7/19 ، (اخبار رسمی) : لایسنس سالانه حرفه ای نرم افزار حسابداری ابرستان برای تعدادی محدود ارائه می شود.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین مصطفی نعمتی تحلیلگر اقتصاد، نوشته: خرده فروشی، فروش هر نوع کالا یا خدمت به مصرف کننده نهایی است. به عبارتی، فروش کالا یا خدمت به بنگاه ها یا اشخاص و خانوار به صورتی که آن کالا یا خدمت مجدداً با تغییراتی وارد بازار فروش شود، در خرده فروشی لحاظ نمی شود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۴    
شهره کیانوش راد راه اندازی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ ایران و برگزاری همایش خودروهای مسافرتی همزمان با شروع پاییز اتفاق خوبی برای دوستداران سفر بود تا از نزدیک بتوانند از 60 خودرو مسافرتی بازدید کنند و با چم و خم سفر آشنا شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۶    
انجمن علمی مدیریت و حسابداری دانشگاه تهران با همکاری موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، دوره آنلاین "مدیریت ارتباط با مشتری" را برگزار می کند.