شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۲۱Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک های علم و فناوری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بصورت میدانی از وضعیت اجرایی طرح فیبر نوری منازل و کسب و کار های شهر های شاهرود، دامغان، سمنان و همچنین پارک های علم و فناوری اطلاعات شاهرود و سمنان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حمایت وزارت علوم از مجموعه پارک های علم و فناوری استان ها برای کمک به تبدیل دانش به فناوری و تقویت هر چه بیشتر این بخش با قدرت ادامه دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از وبدا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه افتتاح این مرکز تحقیقاتی با اشاره به شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری و تکلیف وزارت بهداشت برای تحقق این شعار ...
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۳    
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در نشست مجازی IASP با محوریت معرفی ریاست جدید ناحیه غرب آسیا و شمال آفریقا (WANA) حضور یافت. این نشست به صورت مجازی و با حضور ابا لوند (Ebba Lund) مدیر اجرایی ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : معاون اول رییس جمهور در جلسه هیات دولت تاکید کرد که آنچه دشمنان ما را در عملیات اخیر از قدرت ایران دچار ترس و دلهره ساخته، داشتن علم و دانش ساخت تکنولوژی های جدید است و نه صرف در اختیار داشتن این محصولات.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۰    
رئیس پارک علم و فناوری قزوین گفت: پارک علم و فناوری قزوین می تواند هاب کشوری پارک های ایران با پارک های علم و فناوری کشور بلاروس باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری گفت: بخش علمی و فناوری مزیت کشور است و باید در سطح کشور چنین پارک های علم و فناوری توسعه و گسترش یابد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۳    
استاندار سمنان با اشاره به ظرفیت بالای نهادهای علمی و پژوهشی استان سمنان از مدیران دستگاه های اجرایی این استان خواست: از ظرفیت جهاد دانشگاهی ، پارک های علم و فناوری و بنیاد نخبگان به منظور تحقق شعار سال استفاده شود. ...
اجرای برنامه راهبردی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری به عنوان شاخصی جدید در رتبه بندی موسسات آموزش عالی لحاظ می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل دفتر دانش پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره همکاری مرکز دانش پژوهان بنیاد شهید با پارک های علم و فناوری توضیحاتی ارائه کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بهادری جهرمی با بیان اینکه امسال برای نخستین بار اساسنامه سازمان توسعه فناوری در پارک های علم و فناوری تصویب شد، گفت: 1500 همت از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تجاری سازی تولیدات دانش بنیان در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: ارزیابی مدیران و رؤسای دانشگاه ها و پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری (نشان سرو) اردیبهشت و یا خردادماه در اجلاس رؤسای دانشگاه ها انجام خواهد شد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمانشاه، دکتر سیامک آزادی اظهار کرد: امسال شعار جهش تولید با مشارکت مردم توسط رهبر معظم انقلاب انتخاب شده که این شعار کاملا منطبق با رسالت های پارک های علم و فناوری است و تحقق این رسالت می تواند در جهش تولیدات مورد نیاز کشور تأثیرگذار باشد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست که اسم پارک های علم و فناوری را می شنویم. در این گزارش به این اسم می پردازیم و چگونگی فعالیت آن ها. این پارک ها چه مزایایی به جامعه علمی کشور یا حتی جهان معرفی می کنند و از کجا شروع شدند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۳    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه دانش بنیان ها نیاز به حمایت های جدی تری دارند، تأکید کرد: در فضای کسب وکار های نوین، اکوسیستم خوبی ایجاد شده است و ایجاد پارک های علم و فناوری در شناسایی استعداد ها و رشد و بالندگی آنها نقش مؤثری داشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۸:۱۷    
تهران- ایرنا- معاونت های پژوهش و فناوری، نوآوری وزارت علوم در سال 1402 برای حمایت بیشتر از روند تحقیقات و شرکت های دانش بنیان اقدامات مختلفی را انجام دادند؛ راه اندازی صندوق عالی عتف و دستیابی به افزایش رشد اشتغال در شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری از جمله این دستاوردها است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری گفت: با حمایت از مراکز رشد و پارک های علم و فناوری به عنوان بازوی فعال می توانیم تولیدات داخلی را رشد دهیم.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا گفت: دانش آموختگان رشته های هنر در مراکز رشد، شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری دانشگاه الزهرا مشغول به کار هستند.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۲    
شرکت کنندگان در کمپ آموزش راهبری کسب وکار که از 5 استان کشور آمده بودند، بعد از گذراندن فرایند آزمون و مصاحبه اولیه، به پذیرش در این تریگ کمپ درآمدند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۲    
به گزارش خبرنگار اختصاصی پایگاه خبری ایران اکونومیست ، اولین تور ملی علوم انسانی، با هدف بررسی ظرفیت های پارک های علم و فناوری سراسر کشور در زمینه علوم انسانی و تجاری سازی محصولات واحدهای فناور در این رشته، روز شنبه در پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری رتبه اول شاخص بین المللی سازی را بین دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری را در ارزیابی های سال 1401 کسب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۵    
رئیس دبیرخانه ملی فناوری ها و نوآوری های علوم انسانی و اسلامی از برگزاری نخستین تور ملی این حوزه تخصصی و با حضور روسای پارک های علم و فناوری و مدیران مراکز رشد و نوآوری کشور در روز 19 اسفندماه سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال پیگیری هستیم تا پارک های علم و فناوری دانشگاهی ردیف مستقل بودجه داشته باشند و مشخص شود چه میزان اعتبار و بودجه دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان دومین دانشگاه برتر کشور در بین المللی سازی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری شناخته شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نخستین رویداد تانای انرژی در گیلان برای رفع چالش های فناورانه حوزه انرژی با اعلام نیازهای فناورانه استان، با حضور فناوران و صاحبان ایده در پارک های علم و فناوری گیلان برگزار شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۸    
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پارک های علم و فناوری خواست به شناسایی مشکلات و نیازهای استان های حوزه کاری خود ورود کنند و برای رفع این مشکلات چاره جویی علمی نمایند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خوشبختانه اغلب پارک های ما امروز به بلوغ کافی رسیده اند و می توانند به توسعه اقتصادی استانی که در آن فعالیت دارند کمک کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۷    
رئیس پارک علم و فناوری استان فارس از توسعه بازار شرکت ها و پایلوت های فناوری خبر داد و گفت: افزایش بودجه پارک ها به منظور حمایت از شرکت های فناور و دانش بنیان کمک کننده است؛ چراکه اگر این شرکت ها مورد حمایت قرار بگیرند، چند برابر بیشتر از آن ارزش افزوده به همراه خواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان، خبر داد و گفت: با تصویب این قانون، می توانیم ظرفیت های موجود در این قانون را برای پارک های علم و فناوری مورد استفاده قرار دهیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان یزد، استاندار یزد و معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و فناور استان و جدیدترین محصولات این حوزه بازدید کردند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مستقر در نمایشگاه رسانه های ایران، سجاد محمد علی نژاد از رونمایی رسمی سامانه جان (مبادله محصولات دانش بنیان) در هفته های آتی خبر داد و گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۵    
مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی وزارت علوم گفت: مقرر شده است انجمن های علمی، اتحادیه های دانشجویی و کانون های فرهنگی، هنری از ظرفیت عظیم پارک های علم و فناوری و مراکز رشد در جهت ارتقای توانمندی دانشجویان بهره مند شوند تا با رویکردی نوین در اجتماع حضور یابند و به وظایف ذاتی خویش بپردازند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مقرر شد انجمن های علمی، اتحادیه های دانشجویی و کانون های فرهنگی، هنری از ظرفیت پارک های علم و فناوری و مراکز رشد استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۷    
تهران- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال مکاتبه با سازمان برنامه و بودجه هستیم تا ردیف بودجه پارک های علم و فناوری را مستقل کنیم یا ردیف فرعی ذیل بودجه دانشگاه ها قرار بگیرند تا بهتر و راحت تر از واحدهای فناور حمایت کنند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه گفت : پارک های علم و فناوری به خاطر بسترسازی برای فعالیت های فناورانه در پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان نقش مهمی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس پارک علم و فناوری لرستان نقش اقتصاد دانش بنیان و پارک های علم و فناوری را در کمک به نهادینه شدن فعالیت های فناور و دانش بنیان در جامعه بنیادی دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۱    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: جایزه افراد برگزیده هر چه قدر که باشد، به همان میزان هم ما اضافه می کنیم.
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پارک های علم و فناوری به عنوان یکی از نمودهای فناوری در کشور یاد کرد و گفت: در استانهای مختلف ارتباط بسیار خوبی بین پارک های علم و فناوری وزارت علوم و بهداشت وجود دارد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی پیش بینی کرد فروش شرکت های دانش بنیانی که از تسهیلات رشد تولید این صندوق استفاده کنند به حدود 70 همت برسد و گفت: سه بانک تاکنون 3500 میلیارد تومان تسهیلات رشد تولید دانش بنیان پرداخت کرده اند و برآورد داریم که این رقم امسال منجر به 50 همت رشد فروش شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: یکی از ستون های اصلی ما در توسعه پارک های علم و فناوری و واحدهای فناور مستقر در آنها، حوزه بین الملل است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
محمد علی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه ای، دکتر کریم سلیمانی را به سمت رئیس پارک علم و فناوری مازندران و دکتر سید یحیی میرزایی را به سمت رئیس پارک علم و فناوری خوزستان منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
زنجان-معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور با اشاره به رشد 200 برابری شرکت های دانش بنیان گفت: جی.دی.پی پارک های علم و فناوری کمتر از 3 درصد است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاستگذاری امور فناوری وزارت علوم گفت: آیین نامه ای برای کانون های دانایی ذیل پارک های علم و فناوری آماده و نهایی می کنیم تا بتواند موجب زمینه سازی و گفتمان و پیوست هایی شود که برای انواع فناوری های شناختی و نرم مورد نیاز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 5 کشور در خرم آباد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و ایثارگران گفت: 10 هزار و 200 ایثارگر نخبه در جشنواره شهید پیشرفت شرکت کردند که برگزیدگان این رویداد به پارک های علم و فناوری برای حمایت های مالی معرفی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۱    
وزیر علوم گفت: پارک های علم و فناوری برای جوانان و نوجوانان کشور ایجاد اشتغال می کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: 20 مصوبه در دولت برای تشویق کسانی که در حوزه گردشگری فعال هستند، تصویب شده است، این مشوق ها باید افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم گفت: تقویت سازمان های نوآوری از طریق مراکز رشد و تعمیق ارتباط بین دانشگاه ها مهم ترین هدف تشکیل و فعالیت پارک های علم و فناوری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۶    
سنندج_معاون فناوری ونوآوری وزارت علوم درجمع خبرنگاران کردستان گفت: سیاست این است که پارک های استانی تقویت کننده ظرفیت ها،صنایع بومی وتوسعه وضعیت اشتغال براساس ظرفیت ها باآمایش سرزمینی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد علی نژاد گفت: ایجاد قطب های ملی توسعه علم و فناوری در سطوح استانی یکی از ماموریت های وزارت علوم است و بر این اساس پارک های علم و فناوری توسعه می یابد.