سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۵May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس دانشگاه»

ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نقش اساتید دانشگاه در نهادینه کردن جهاد تبیین بسیار موثر است گفت: باید اساتید و معلمان خود نسبت به اقدامات انجام شده اشراف داشته باشند تا به ابهامات دانشجویان و دانش آموزان پاسخ دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسابقات ورزشی پهلوانی فقط قهرمانی نیست بلکه تربیت و فرهنگ است و در خود رشد و تعالی انسان را به دنبال دارد بنابراین باید این ورزش و مکتب را جدی گرفت.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی عصر امروز در آیین تکریم و معارفه رییس دانشگاه علمی کاربردی استان گفت :دشمنان، نگران تولید علم و دانش، توسعه مراکز علمی ، میزان حضور نخبگان در مجامع بین المللی و تعداد بالای دانشجویان در ایران هستند ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اهمیت تحقق جوانی جمعیت برای آینده ی کشور و به ویژه استان گفت: تحقق جوانی جمعیت یک وظیفه ی ملی و استانی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد نسبت به افزایش کاهش نرخ رشد جمعیت و باروری و افزایش طلاق در شهرستانهای تابعه این دانشگاه (گناباد و بجستان) واقع در جنوب خراسان رضوی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان روح الله خلیلی نژاد معاونت اجرایی منطقه ی هشت کشور و با حفظ سمت به جانشینی رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان منصوب شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت:قرار است رویداد دانشگاه در گام دوم انقلاب اسلامی تحت عنوان عصر امید برگزار شود که در این رویداد ملی، هزار ایده، هزار شرکت دانش بنیان، هزار زیرساخت حضور داشته و هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری برای حمایت از این ایده ها و شرکت ها جذب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- تفاهم نامه اجرای طرح دستیار فناوری بین رییس دانشگاه پیام نور کردستان و رییس پارک علم و فناوری استان امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: سومین عمل پیوند قلب در استان خوزستان روز دوشنبه در بیمارستان گلستان اهواز با موفقیت انجام شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بزرگترین بیمارستان شرق استان سال آینده به بهره برداری می رسد. رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بازدید یک روزه از شهرستان نایین با اشاره به اینکه نیاز است خدمات بهتری به این منطقه ارائه شود گفت: تا یک سال آینده بیمارستان 99 تخت خوابی افضلیان نایین به بهره برداری می رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: آیین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی با حضور مجازی پروفسور فلیحه زهرا کاظمی رییس دانشگاه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه "ال سی" بانوان لاهور پاکستان در گلشن بجنورد برگزار می شود.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی گیلان در پایین بودن نرخ باروری و ازدواج اظهار داشت: این دانشگاه با جدیت تحقق جوانی جمعیت را پیگیری خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: چهار ابتلای جدید کرونا شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و تعداد بستری های استان از 15 نفر به 12 نفر کاهش یافت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه به دنبال تحول در سازمان دانشگاه آزاد اسلامی هستیم گفت: سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی یک برنامه تحولی است و نه واکنشی یا سکون ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه الزهرا(س) گفت: بیش از 10 سال از تنظیم سند اسلامی شدن دانشگاه ها می گذرد و دانشگاهیان این سند را آن طور که باید و شاید نمی شناسند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس دانشگاه پیام نور شهرستان جوانرودگفت: برای نخستین بارکنکورکارشناسی ارشد دانشگاها و مراکز آموزش عالی درمنطقه اورامانات به میزبانی شهرستان جوانرودهمزمان با سراسر کشوربرگزارمی شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جلسه امضای تفاهم نامه همکاری علمی بین پژوهشگاه ژنتیک و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صبح امروز درمحل این پژوهشگاه با حضور دکتر جواد محمدی رئیس پژوهشگاه ژنتیک و دکترعلیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، معاونین و تعدادی از اعضای هیات علمی و مدیران گروه های علمی دو مرکز علمی برگزارشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گنبد- ایرنا- رییس دانشگاه گنبدکاووس گفت: مختومقلی فراغی چهره ای برجسته و پر از خوبی و زیبایی از تقریب مذاهب در جهان اسلام را همراه ارادت و ادب خود به اهل بیت (ع) نشان داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، 250 میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان یازهرای دزفول اختصاص داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران نبود انسجام میان نهادهای مرتبط با حوزه سلامت را پاشنه آشیل حوزه سلامت عنوان کرد و گفت: عاقلانه، منطقی و عادلانه باید کار کنیم تا آلام مردم در دوره گذار اقتصادی کاهش یابد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و آموزش ایران اکونومیست، سیدمحمد مقیمی در نشست شورای دانشگاه تهران که با حضور اعضای هیأت رییسه، رؤسای دانشکدگان ها، دانشکده ها و مراکز و مؤسسات وابسته به دانشگاه تهران برگزار شد، افزود: واگذاری اختیارات امور آموزشی به صف ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رییس دانشگاه تهران یکی از برنامه های این دانشگاه را تفویض اختیار به اعضای هیأت علمی برای جذب دانشجویان تحصیلات تکمیلی به ویژه دانشجویان بین المللی عنوان کرد وگفت: مکانیزم های انگیزشی برای آن پیش بینی شده است که در قالب دستورالعمل و آیین نامه ها تدوین و در یک دوره آزمایشی اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: تغییرات اقلیمی و گرم شدن کره زمین سیمای سلامت جهان را تغییر می دهد و هزاره سوم، دوران جدید یا خطرناکی به لحاظ ایجاد بیماری های نوپدید و بازپدید خواهد بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: نسخه نویسی الکترونیکی در مناطق محروم به خوبی اجرا شده است.
تبریزمن   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در آیین تکریم و تودیع رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی، بر توجه بیش از پیش بر وضعیت معیشتی اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد، احیای مجدد شاگردپروری در سیستم آموزشی کشور و حمایت همه جانبه از مدیر جوان این دانشگاه تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: 12 ابتلای جدید کرونا شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و تعداد بستری های استان از 10 نفر به 15 نفر افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد قشم از برگزاری آزمون جامع دوره دکتری تخصصی Ph.D این دانشگاه در روزهای 22 تا 26 خرداد 1401 در نگین خلیج فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: پیش بینی می شود تا پنج سال آینده بخش بزرگی از سرمایه گذاری ها در بخش سلامت، اقتصاد و تجارت در حوزه هوش مصنوعی باشد که البته جایگاه ایران در بهره مندی از این دانش و ظرفیت قابل دفاع است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید حکمرانی فرهنگی را کنار حکمرانی آموزشی و حکمرانی پژوهشی با محبت و دوست داشتن دانشجویان احیا کنیم. محیط رفاقتی اکنون در اختیار فضای مجازی است و ما نقشی در آن نداریم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۳۱    
بیمارستان 150 تختخوابی شهربابک ، با حضور نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهربابک، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مدیر مجتمع مس شهربابک، جمعی از مسئولان و مدیران کل استان کرمان و مسئولان شهرستان شهربابک کلنگ زنی شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آسیانیوز/ یزد ؛ این بازدید با همراهی رییس دانشگاه و فرماندار یزد و همچنین معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی و اداری و مالی دانشگاه انجام شد و در جریان آن دکتر صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر از اماکن آسیب دیده و مسیرهای ورود سیلاب به دانشگاه یزد دیدن کرد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
محمدمهدی طهرانچی روز شنبه در آیین تکریم و تودیع رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه متأسفانه به واسطه عملکردهای نادرست اکنون نظام آموزشی ما نظام شاگرد پرور نیست و ارتقا و معیشت دغدغه اول نیروهای آموزشی به جای تربیت نیروهای کارآمد است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) مشهد گفت: دومین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی اوقات فراغت اواخر اردیبشهت جاری به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - رییس دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان با قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی فولاد خوزستان دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۶    
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: روند ساخت سه بیمارستان نیاش خرم آباد ، رازی کوهدشت و گهر دورود بعد از وقفه طولانی شروع شده است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت همکاری همه جانبه برای توسعه زیرساخت های سلامت تأکید کرد و اظهار داشت: همه گیلانیان در احداث بیمارستان جایگزین پورسینا ذینفع هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: یک مورد کودک شش ساله مبتلا به سرخک در استان گزارش شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از کسب جایگاه علمی Q1 مجله بین المللی بازیافت مواد آلی در کشاورزی این واحد دانشگاهی در میان مجلات برتر Scupos خبر داد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر نسیبه یوسفیان به عنوان سرپرست معاونت غذاو دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: چهار بیمار کرونایی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های استان به 10 نفر کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴    
مشهد- ایرنا- آیین تکریم و معارفه رییس دانشگاه فردوسی روز شنبه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از رسیدگی به مشکلات و مسایل ماماهای تحت پوشش این دانشگاه در روزهای آتی خبر داد و گفت: خدمت رسانی در نظام سلامت، می تواند تبدیل به فرصتی برای تاثیرگذاری بر فرهنگ مردم شود.
دکتر سید محمد محمدی، رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان به همراه جمعی از معاونان و مدیران این دانشگاه، صبح امروز به مناسبت هفته سلامت به دیدار ائمه جمعه آبادان و خرمشهر رفتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستای جزن شهرستان دامغان به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه هدف روستایی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: کرونا چهار ایلامی دیگر را شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری کرد و هم اکنون بستری های استان 14 نفر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با ابراز رضایت از بیمه سلامت استان گفت: نسخه الکترونیک بیمه سلامت به صورت صد درصد در این استان اجرایی و بدهی این بیمه نیز تا پایان سال 1400 تسویه شده است.
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: نرخ ازدواج و موالید طی سال های اخیر نزولی شده به نحوی که آمار سالانه 24 هزار ازدواج در دهه گذشته، اکنون به حدود 12 هزار مورد کاهش یافته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد گفت: در خصوص هنجارهای پوششی و رفتاری در محیط دانشگاه به این باور رسیدیم که باید ادبیات و چارچوب نظری را تغییر دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵    
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:درشبانه روز گذشته مورد فوتی در استان گزارش نشده اما 4بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سردرد را اختلالی شایع در کودکان عنوان کرد و گفت: کرونا یکی از مهم ترین عوامل بروز سردردهای نگران کننده در این گروه سنی است.