جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریای خزر»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور با تأکید بر لزوم اتمام پروژه راه آهن رشت به کاسپین تا اتمام دولت دوازدهم گفت: با اتمام و تکمیل این پروژه کریدور شما به جنوب و همچنین خلیج فارس به دریای خزر متصل شده و تا پایان عمر دولت این راه آهن تکمیل می شود.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: اداره موقعیت های اضطراری منظقه آستراخان روسیه اعلام کرد: عملیات خارج سازی کشتی به گل نشسته در حامل محموله برای ایران در کانال حمل و نقل دریایی ولگا-خزر با موفقیت انجام شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۶    
دریای خزر امروز و فردا آرام است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان، با اشاره به ضرورت رفع مشکل آب صنایع در این استان، گفت: یک سرمایه گذار آماده همکاری برای انتقال آب دریای خزر به سمنان است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب برای مناطقی از استان های ساحلی دریای خزر و همچنین استان های زنجان، قزوین ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران گفت: 11 هزار و 61 تن ماهی استخوانی از مهرماه سال گذشته تا 20 فروردین امسال در آب های دریای خزر صید شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۶    
برچسب ها افزایش دما دانستنی آنلاین رعد و برق رگبار هواشناسی برچسب ها
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۵    
سلامت نیوز :مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وقوع رگبار و رعد و برق در بیشتر مناطق کشور و افزایش 4 تا 10 درجه ای دمای هوا در برخی مناطق خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگران با انجام مطالعه ای باکتری هایی با قابلیت زیست پالایی و از بین بردن برخی ترکیبات سمی، شناسایی کردند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ، صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: امروز (21 اردیبهشت) در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل بارش باران و در استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، زنجان، اصفهان، نیمه شمالی فارس، نیمه شمالی سمنان و برخی مناطق استان های کرمان، یزد، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۳۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوزبه نقل از میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: امروز در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل بارش باران ادامه خواهد داشت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کشتی حامل بار ایران در خارج از دریای خزر و در رودخانه ولگا به گل نشسته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۱    
بزرگترین دریاچه جهان تا فردا برای فعالیت های دریانوردی نامناسب است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سیاوش محمدی در گفت وگو با مهر ، به تشریح آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی استان اردبیل طی چند روز آینده پرداخت و اظهار کرد: بر اساس اعلام کارشناسان هواشناسی جوی ناپایدار همراه با بارش های پراکنده از امروز تا عصر روز چهارشنبه در غالب مناطق استان حاکم خواهد بود. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا: اداره موقعیت های اضطراری استان آستراخان روسیه روز دوشنبه در گزارشی اعلام کرد: کشتی باری پورت اولیا-4 حامل محموله برای ایران در کانال رودخانه ولگا درنزدیکی دریای خزر به گل نشست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:حل مشکل آب در استان سمنان نیاز به سرمایه گذاری دارد تا با دستگاه های اجرایی استان در جهت حل مشکل آب و انتقال آب دریای خزر مشارکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
امروز کاهش دمای هوا بین 8 تا 12 درجه در استان های ساحلی خزر و 10 تا 18 درجه در استان اردبیل پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه کاهش دما به میزان 8 تا 12 درجه در استان های ساحلی خزر و 10 تا 18 درجه در استان اردبیل پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۵    
دریای خزر از امروز برای فعالیت های دریانوردی نامناسب است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۰    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت که 2 جوان غیربومی صبح امروز یکشنبه با ورود به آب های ساحلی دریای خزر در محدوده شهرستان بابلسر غرق شده و جان باختند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین غریق سال 1400 دو جوان اهل زنجان بودند که امروز 19 اردیبهشت طعمه امواج خروشان دریای خزر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۰    
به گزارش مشرق یک کانال تلگرامی با اشاره به ارزش بسیار بالای خاویار طلایی در دریای خزر نوشت: این محصول از آلبینو بلوگاس در دریای خزر برداشت می شود. علاوه بر این ، سن این ماهی ها بیش از 100 سال است. این محصول با قیمت هر کیلوگرم 200،000 یورو به فروش می رسد. دانلود
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی برای نوار شمالی و سواحل دریای خزر بارش و کاهش دما و برای شرق کشور وزش باید شدید و وقوع گرد و خاک پیش بینی کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۶۳ سایت دیگر  
رفیعی گفت :از روز دوشنبه تا سه شنبه با شمالی شدن جریانات هوا روی سواحل دریای خزر کاهش 8 تا 12 درجه ای دما به ویژه در غرب سواحل و استان اردبیل رخ می دهد و مجددا از روز چهارشنبه تا پایان هفته این مناطق با افزایش 9 تا 13 درجه ای دما مواجه هستند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رعد و برق سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، دوشنبه (20 اردیبهشت) در مناطقی از استان های خراسان جنوبی، غرب یزد، غرب اصفهان، مرکزی، قم، سمنان، تهران، البرز، قزوین، شرق زنجان، شمال فارس، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در استان کشور هشت استان کشور و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در دریای خزر هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین دریاچه جهان تا فردا برای فعالیت های دریانوردی مناسب است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - طول سواحل دریای خزر در گلستان 120 کیلومتر است که بخش زیادی از آن بویژه در حوزه 2 شهرستان بندرترکمن و گمیشان عمق کمتر از چهار متر دارد که به اعتقاد کارشناسان شیلات استان قابلیت و ظرفیت بکری برای پرورش انواع ماهیان از جمله خاویاری، کفال، کپور و قزل آلا در پِن و قفس است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: استان های شمالی به ویژه مازندران دروازه ای برای اقتصاد کشور و مقاوم سازی اقتصاد در ارتباط با کشورهای حاشیه شمالی دریای خزر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۵۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در بسیاری از مناطق کشور، افزایش ابر، رگبار باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۵    
بزرگترین دریاچه جهان تا پایان هفته برای فعالیت های دریانوردی نامناسب است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اشاره به آزادسازی بیش از 87 درصد از راه دسترسی به ساحل تأکید کرد پای همه شهرمندان و مسافران باید به نوار ساحلی دریای خزر باز شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدبری با بیان اینکه در سال گذشته با تولید پنج هزار و 451 کیلوگرم خاویار شاهد افزایش 43 درصدی تولید خاویار در گیلان بودیم گفت: 653 هزار قطعه انواع بچه ماهیان خاویاری در رودخانه های منتهی به دریای خزر رهاسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – بنادر به عنوان دروازه ارتباطی کشور نقش موثری در توسعه اقتصادی و سیاسی دارد و خدمات موثری را برای صاحبان کالا و مشتریان فراهم می آورد و کشور ما که از شمال به دریای خزر و از جنوب به دریای عمان و خیلج فارس راه دارد از ظرفیت های قابل توجهی در این حوزه برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج در تنگه هرمز تا 2.5 متر و در دریای خزر تا سه متر هشدار داد و ممنوعیت در شنا را توصیه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل شیلات گیلان از رهاسازی بالغ بر 160 میلیون قطعه بچه ماهی استخوانی و خاویاری در اواخر خرداد ماه جاری در دریای خزر خبر داد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۵    
جلسه معارفه کارشناسان پژوهشکده اکولوژی دریای خزر به عنوان محقق معین در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بابل برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور سه هشدار، از وقوع رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در بیشتر استان های کشور و طوفانی شدن دریای خزر طی 3 روز آینده خبر داده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اکبری مقدم در آئین تجلیل از کارگران نمونه منطقه گفت:توسعه اقتصادی هر کشور در حوزه نیروی انسانی وابسته به عناصر نقش آفرین در حوزه برنامه ریزی و نیروهای کارآمد مجری طرح های توسعه ای است و در این میان نقش جامعه کارگری ماهر که از آموزش های فنی بروز در ارتباط با تکنولوژی های جدید برخوردار می باشند ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی برای اجرای پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از طرحهای تولید میگو در شرق استان به ریاست حسن خیریانپور _معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در محل کار ایشان برگزار شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: رئیس جمهور روسیه روز جمعه نسبت به بازگشت مسائل مربوطه به توافق هسته ای به چارچوب پیشین خود ابراز امیدواری کرد. پوتین با اشاره به اینکه ایران یکی از کشورهای مجاور دریای خرز است ...
وزارت امور خارجه روسیه روز یکشنبه در بیانیه ای با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام به پیشرفت های بدست آمده در مذاکرات وین اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۵    
دریانوردی در بزرگ ترین دریاچه جهان، تا فردا نامناسب است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اترک، رودی خروشان و سیل گیر است که از کوه های هزار مسجد در خراسان رضوی سرچشمه گرفته و در طول مسیر از دشت های قوچان، فاروج، شیروان و بجنورد گذشته و در ناحیه ترکمن صحرا استان گلستان، مرز ایران و ترکمنستان جاری می شود، پس از آن وارد خاک جمهوری ترکمنستان شده و به دریای خزر می ریزد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: امروز در مناطقی از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و استان های جنوبی کشور مثل سیستان و بلوچستان ...