دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۳May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علامه طباطبایی»

حوزه   ۲۷ دقیقه پیش    
حوزه/ نشست علمی تحولات، سیاست ها و برنامه های جمعیتی ایران امروز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
رسا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به درخواست جمعی از نویسندگان و پژوهشگران، مهلت ارسال مقالات کنگره بین المللی علامه طباطبایی(ره) تمدید شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در 121 کشور مالیات بر عایدی سرمایه املاک و مستغلات وضع شده است که ضروری است تجربه آنها دراین زمینه مورد بررسی و استفاده قرار گیرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا که مدتی به دلیل کسالت در بستر بیماری بود، بامداد دوشنبه (26 اردیبهشت) در سن 76 سالگی دار فانی را وداع گفت. سید عبدالله فاطمی نیا 1325 در تبریز به دنیا آمد و از کودکی تحت تربیت عالمان بزرگی مانند علامه مصطفوی تبریزی قرار داشت ...
تلنگر   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وی از استادان اخلاق و عرفان نظری و مورخ اسلامی بود و شرف حضور در کلاس های اساتیدی چون علامه طباطبایی و آیت الله بهجت را داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از برنامه این دانشگاه برای تجمیع خوابگاه پسران این دانشگاه خبر داد و گفت: زمینی در نزدیکی پردیس دانشگاه برای احداث خوابگاه پسران در نظر گرفته شده که در صورت فراهم شدن مقدمات، استارت تأسیس خوابگاه به زودی زده خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
علی حجرگشت گفت: دانش آموزان به عنوان همیار پلیس و قشر تحصیل کرده جامعه نقش مهمی در تبیین و ترویج فرهنگ صحیح راهنمایی رانندگی در جامعه دارند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان البرز،همزمان با سراسر کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: متاسفانه در سال های اخیر عمده دانش آموزان به سمت رشته های ریاضی و علوم تجربی سوق داده شدند و رشته ادبیات مورد بی مهری واقع شده است.
598   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست علمی تحولات، سیاست ها و برنامه های جمعیتی ایران در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
علی خاکساری، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگویی پیرامون موضوع واردات خودرو و تاثیر آن بر شرایط اقتصادی کشور گفت: شرایط، مصوبات و آیین نامه ها باید به گونه ای باشد که واردات به سادگی توسط افراد، سازمان ها ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رویداد نقش کارآموزی در روابط عمومی با همت انجمن روابط عمومی ایران و دانشگاه علامه طباطبایی با حضور اساتید این دانشگاه و اعضای هیئت رئیسه انجمن و فعالان روابط عمومی 21 اردیبهشت در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به پیشینه 70 ساله این دانشگاه گفت: این دانشگاه بزرگترین مرکز آموزش عالی تخصصی علوم انسانی کشور و غرب آسیا است که با داشتن 11 دانشکده، 7 پژوهشکده، 5 مرکز پژوهشی، 13 هزار 500 دانشجو و 550 عضو هیئت علمی، ظرفیت فراوانی برای همکاری های علمی و دانشجویی بین المللی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- استاد فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی و حافظ شناس گفت: مرحوم استاد محمدعلی اسلامی ندوشن عاشق ایران بود و در همه فعالیت هایی که انجام داد با عشق به این آب و خاک گام بر می داشت و این عشق همواره جوهر ایرانیت را در طول تاریخ حفظ کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۵    
یزد - ایرنا - مجلس بزرگداشت مرحوم محمد علی اسلامی ندوشن ،پنجشنبه شب با سخنرانی اصغر دادبه استاد دانشگاه علامه طباطبایی و حافظ شناس و پیام تلفنی شیرین بیانی همسر این مرحوم در مدرسه ماندگار ایرانشهر یزد برگزار شد.عکس:مسعود میرجلیلی
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا دانشگاه علامه طباطبایی جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه بین المللی رفاه در پاکستان با هدف توسعه ارتباطات علمی و تبادل تجربیات فی مابین یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی ایران با حضور در سومین مجمع عمومی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام به منظور همکاری با دانشگاه های جهان اسلام در زمینه ایجاد علوم انسانی اسلامی ابراز آمادگی کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
علل تورم مبتنی بر اصول متعارف امروز و فکت های موجود در نشستی با حضور استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دو دانشجوی دانشگاه علامه طباطیایی در جمع مربیان دو تیم ایرانی راه یافته به مرحله شفاهی مسابقات موت کورت نورمبرگ حضور دارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب دولت و سیاست اجتماعی در ایران اثر معصومه قاراخانی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به همت انتشارات آگاه به چاپ دوم رسید.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۱    
اعضای انجمن اولیا مدرسه علامه طباطبایی برای تبریک و گرامیداشت روز معلم با شاخه های گل به دیدار معلمان رفتند.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس استانی - سیدحبیب راضی نامی است که این روزها به عنوان گزینه اصلی اسدالله عباسی، استاندار گیلان برای معرفی به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان شنیده می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۱    
نهمین پیش نشست علمی کنگره بین المللی علامه طباطبایی ، 21 اردیبهشت با سخنرانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی برگزار می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پنل پانزدهم دومین همایش ملی سیاست گذاری اجتماعی در ایران با عنوان سیاست گذاری زنان و خانواده به همت پژوهشکده مطالعات و سیاستگذاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی روز دوشنبه به صورت حضوری و مجازی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه نیازمند اقدامات عینی تر در عرصه آموزش دانشجویان هستیم، گفت: متاسفانه به امر آموزش توجه کمتری شده است و نظام های موجود براساس شاخص های پژوهشی در حال اجرا و ارزش گذاری است بر این اساس نیازمند کار عینی تر در عرصه آموزش هستیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری جامعه شناسی گرایش مسائل اجتماعی، روانشناسی، مشاوره، مددکاری اجتماعی، رفاه اجتماعی و سیاستگذاری اجتماعی سرباز امریه می پذیرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۳:۱۴    
شفقنا- نهمین همایش سالانه مرزهای دانش اقتصاد توسعه فردا در دانشکده علامه طباطبایی برگزار می شود. به گزارش شفقنا، به مناسبت نوزدهمین سالگرد درگذشت دکتر حسین عظیمی، نهمین همایش سالانه مرزهای دانش اقتصاد توسعه در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود. زمان: ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر شاه قاسمی نسبت به پذیرش دانشجوی سایر دانشگاه ها در دکتری ارتباطات دانشگاه تهران بیان کرد:این گونه نیست که فقط از دانشجویان ارشد دانشگاه تهران پذیرش کنیم برای نمونه در سال گذشته نفر اول پذیرفته شده در دانشگاه تهران از دانشگاه آزاد اسلامی بود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در تعاملات بین المللی دچار مشکل هستیم و ورود استادان خارجی با روادید گردشگری راحت تر از روادید دانشگاهی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا - معلمان سرآمد و نمونه شهرستان کنگاور امروز دوشنبه در مراسمی به مناسبت هفته معلم با حضور فرماندار و برخی از مسئولان شهرستانی در سرسرای علامه طباطبایی این شهرستان تجلیل شدند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نهمین پیش نشست علمی کنگره بین المللی علامه طباطبایی (ره) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، در دانشگاه پیام نور تبریز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در تعاملات بین المللی دچار مشکل هستیم و ورود استادان خارجی با روادید گردشگری راحت تر از روادید دانشگاهی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جدید دانشگاه فرهنگیان که از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی است و در سال های گذشته به عنوان معلم و دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
با حکم وزیر آموزش وپرورش و تائید وزیر علوم تحقیقات و فناوری؛ دکتر رضا صحرایی سرپرست دانشگاه فرهنگیان شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، آیین تو دیع و تکریم دکتر حسین خنیفر و معارفه دکتر رضا مراد صحرایی به عنوان سرپرست دانشگاه فرهنگیان به زودی برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۵    
آیت الله مصطفی محقق داماد، رئیس گروه مطالعات اسلامی فرهنگستان علوم می گوید: بعد از ظهر یکی از جمعه های زمستان سال 53 یا 54 بود. سر کوچه آمدم دیدم علامه طباطبایی عصا زنان از منزل خارج شدند. بیرون هوا بسیار سرد بود ...
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اظهارات اخیر درباره مخالفت بینش سیاسی علامه طباطبایی با انقلاب اسلامی که از سوی برخی از روشنفکران دینی صورت گرفته همچنان مورد نقد و بررسی اهل نظر است. در واکنشی تازه، عماد افروغ، جامعه شناس و نظریه پرداز انقلاب اسلامی در یادداشتی که در اختیار الف قرار گرفته این ادعا را مورد نقد قرار داده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۶    
همایش سالانه دانش اقتصاد توسعه در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان احمد قصیر تهران برگزار می شود. این همایش به مناسبت نوزدهمین سالگرد در گذشت دکتر حسین عظیمی اقتصاد دان برجسته کشورمان برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تلاش می کنیم با گرفتن دانشجویان خارجی، هم توان علمی و فرهنگی خود را به نمایش بگذاریم و هم اینکه دانشگاه را در شاخص ها و استاندارد های بین المللی مطرح کنیم.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم صبح امروز یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان و فرهنگیان استان مراسمی در سالن همایش های پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان برگزار و از معلمان لرستانی تجلیل شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از برنامه این دانشگاه برای راه اندازی مرکز جذب دانشجویان خارجی خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با گرفتن دانشجویان خارجی، هم توان علمی و فرهنگی خود را به نمایش بگذاریم و هم اینکه دانشگاه را در شاخص ها و استانداردهای بین المللی مطرح کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۰    
اختتامیه سومین دوره جایزه رسانه ای پینووس کردستان روز شنبه با حضور محمود مختاریان از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی و از روزنامه نگاران پیسکسوت کشور و با معرفی برگزیدگان در سنندج برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۵    
برنامه های هفته اموزش دانشکده علوم ارتباطات با عنوان نشست های تخصصی، کارگاه های اموزشی و سخنرانی های علمی رسانه ها در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی اغاز شده و تا پایان اردیبهشت ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: واردات خودروهای در کلاس متوسط جهانی مشروط به پایین آمده تعرفه های وارداتی، می تواند تنظیم گر بازار خودرو باشد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین همایش ملی سیاست گذاری اجتماعی در ایران با هدف تاکیدبر نقش حیاتی رویکرد سیاست گذارانه و کاربست دستاوردهای شاخه های مختلف علوم اجتماعی در حل مسائل پیش روی جامعه ایرانی و تبادل علمی اردیبهشت ماه 1401 در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه کتابخوانی انجمن علمی روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری کارگروه کتابخوانی اتحادیه انجمن های علمی علوم سیاسی، کتاب اقتصاد سیاسی حقوق بشر را نقد و بررسی می کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۷    
یک استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: یک پیشنهاد اصلاحی برای طرح وزارت اقتصاد، این است که سهمیه نان رایگان به فقرا بدهد و قیمت نان را هم آزاد کند. این کار، مستلزم اصلاح سازوکار شناسایی فقرا است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۰    
اداره رفاه و خدمات دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در اطلاعیه ای شیوه برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده اقتصاد را که به دور دوم کشیده را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- اختتامیه سومین دوره جایزه رسانه ای پینووس کردستان روز شنبه با حضور محمود مختاریان از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی و از روزنامه نگاران پیسکسوت کشور و با معرفی برگزیدگان در سنندج برگزار شد.
تابش کوثر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی زبان روسی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری گروه زبان روسی و معاونت پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی، کارگاه آشنایی با انواع مکتب های ادبی جهان را برگزار می کند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی نشست قومیت و هویت در محیط پیرامونی جمهوری اسلامی ایران را در تاریخ سه شنبه 20 اردیبهشت ماه برگزار می کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نشستی با موضوع رمزگشایی از علل تورم موجود و ترسیم تمایز میان علل واقعی و توجیهات غیر واقعی برگزار می شود. به گزارش شفقنا، دکتر عباس شاکری استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و عضو پیوسته فرهنگستان علوم در نشستی علل تورم موجود را بررسی خواهد کرد. ...