شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۴۳Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران خاص»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: بیماران خاص می توانند خدمات درمانی بستری و سرپایی با صرف هزینه ناچیز در مراکز درمانی دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دوره داوری دارت درجه 3 بیماران خاص کشور به میزبانی سمنان به مدت 3 روز در سالن الغدیر سمنان در برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران تالاسمی گفت: پس از راه اندازی صندوق بیماران خاص پرداخت هزینه درمان از یک و نیم میلیون تومان در ماه به 15 میلیون تومان رسیده است. نه فقط بیماران تلاسمی بلکه همه بیماران خاص به این شرایط معترض هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان 13 هزار و 547 بیمار صعب العلاج در سطح استان زنجان نشان دار شده است، گفت: از ابتدای ایجاد صندوق بیماران خاص و صعب العلاج تاکنون 32 میلیارد تومان برای این بیماران هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون، بیش از 582 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به هزار و 278 بیمار خاص، سخت درمان، سرطانی و زوج های نابارور پرداخت شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، سید موید علویان در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه یکی از اولویت های مهم انجمن مطالعات کبدی ایران توجه جدی به این گروه پرخطر است، افزود ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر کمالی معاون درمان با حضور در این اجلاس گفت: برنامه های ارتقا و تعالی بالینی در بیمارستان ها، نوبت دهی الکترونیک، بسته های خدمتی بیماران خاص و صعب العلاج، ملاحظات اجرایی تعرفه های خدمات سلامت، حفاظت مالی از بیماران، گزارش پیشرفت استقرار شبکه آزمایشگاهی در دانشگاه های منتخب ...
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نصر، نامور به عنوان رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان آذربایجان شرقی ابقا شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نصر، دبیر فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضاء گفت: فدراسیون توجه ویژه ای به استان آذربایجان شرقی دارد و قطعا شاهد میزبانی این استان از رویدادها و مسابقات مختلف خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای خوزستان از برگزاری هفدهمین المپیاد ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای کشور در اهواز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء خوزستان از برگزاری هفدهمین المپیاد ورزشی این هیات خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۶    
رییس اداره بیماری های خاص و صعب العلاج وزارت بهداشت از ابلاغ 24 بسته حمایتی جدید درمانی بیماران خاص به دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا پایان سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس اداره بیماری های خاص و صعب العلاج مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، از ابلاغ 24 بسته حمایتی جدید درمانی بیماران خاص به دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا پایان سال جاری خبر داد و در عین درباره خدمات ارایه شده به بیماران هموفیلی گفت ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم می توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه ها، ادارات کمیته امداد و مراکزنیکوکاری وابسته تحویل دهند تا در سریع ترین زمان ممکن بین نیازمندان توزیع شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵    
مشاور هیات مدیره کانون هموفیلی ایران گفت: بزرگ ترین درخواست ما از دولت چهاردهم، در اولویت قرار دادن بودجه های سلامت است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، جواد تاجیک؛ مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است سالن تطهیر جداگانه ای برای بیماران خاص احداث شود ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) درباره برخورد سازمان بهشت زهرا(س) با غرفه گران فروشی کفن به مبلغ حدود 2.5 میلیون تومان گفت: اگر شهروندان گزارش تخلفات خاصی را بدهند، برخورد قانونی با متخلفین صورت می گیرد و با مورد خاص اخیر هم برخورد و غرفه جمع آوری شد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در حال برنامه ریزی برای تکمیل سبد داروهای خاص جهت ارائه به بیماران در داروخانه هلال احمر هستیم.
تفاهمنامه میان سازمان بیمه سلامت ایران، موسسه عترت فاطمی و نیک گامان جمشید، با هدف کاهش مشکلات بیماران خاص و بیمه نمودن افراد فاقد پوشش بیمه سادات منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسئولان فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا با حضور در بیمارستان لبافی نژاد با علی چینی بازیکن و مربی اسبق استقلال دیدار کرده و در جریان روند درمان وی قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: بیمه ها و موسسات خدمات رایگان ویژه بیماران خاص را به آنها اطلاع رسانی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان، با بیان اینکه هزینه تامین دارو های بیماران خاص در شرایط تحریمی بسیار بالا و پرهزینه است، گفت: با توجه به پذیرش بیماران سرطانی از سراسر کشور در مجتمع پزشکی درمانی خیریه ولیعصر ضروری است مسئولین و خیرین به این مجموعه توجه بیشتر از پیش داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نمونه طرح های بیمه ای برای بیماران سخت علاج، مادران نابارور، بیماران خاص و رایگان کردن درمان کودکان زیر هفت سال از سوی دولت سیزدهم اجرا شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۵    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: با حمایت های دولت سیزدهم، اکنون دیگر بیماران خاص و صعب العلاج دغدغه پرداخت هیچ هزینه ای را ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی از نشان دار شدن 99 درصد بیماران خاص و صعب العلاج استان در سامانه سازمان بیمه سلامت خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین خدرویسی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با تشریح عملکرد کمیته امداد در حوزه بیماران خاص و صعب العلاج، گفت: در سال 1401 دولت با تصویب مجلس شورای اسلامی، صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج در سازمان بیمه سلامت تأسیس و در نیمه دوم همان سال آغاز به کار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: هزار بیمار خاص و صعب العلاج در هرمزگان تا پایان خرداد وام درمان دریافت می کنند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۲    
دکتر منوچهر کمالی با اعلام این خبر افزود: این تسهیلات 50 میلیون تومانی و با کارمزد 4 درصد است که هزار نفر باقیمانده از بیماران خاص و صعب العلاج، تا پایان خرداد ماه سال جاری این تسهیلات را دریافت خواهندکرد. خبرنگار : مهدیه حاج ملک
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۳:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مصرف زیاد نمک سلامتی شما را به خطر می اندازد،افراد زیر 50 سال سالم روزانه کمتر از 5 گرم و افراد بالای 50 سال کودکان و بیماران خاص باید کمتر از 3 گرم نمک مصرف کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرپرست دفتر نظارت و پایش محصولات سلامت محور سازمان غذا و دارو تاکید کرد: تداخل مصرف برخی مکمل ها با داروهای خاص مانند امگا و وارفارین یا مکمل ها با داروهای بیماران خاص مانند بیماران کلیوی و کبدی حتما باید مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل انتقال خون استان گلستان گفت: با توجه به وجود بیماران خاص در استان و نیاز مداوم آنها به خون، آمار دریافت کنندگان مستمر خون این گروه از جامعه هدف اکنون در گلستان دو هزار نفر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه بر بهره مندی بیشتر اقشار نیازمند این استان از خدمات سازمان بیمه سلامت و به طور خاص صندوق بیماران خاص و صعب العلاج تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست دفتر نظارت و پایش محصولات سلامت محور سازمان غذا و دارو تاکید کرد: تداخل مصرف برخی مکمل ها با داروهای خاص مانند امگا و وارفارین یا مکمل ها با داروهای بیماران خاص مانند بیماران کلیوی و کبدی حتما باید مورد توجه قرار گیرد.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات پتانک قهرمانی استان مرکزی ویژه بیماران خاص و پیوند اعضاء استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از ایرنا، سازمان بیمه خدمات سلامت به عنوان یکی از سه بیمه پایه کشور اکنون حدود 45 میلیون نفر را زیر پوشش دارد که در صندوق های مختلف شامل صندوق بیمه روستایی و عشایر، صندوق بیمه همگانی، صندوق بیمه کارکنان دولت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر ضرورت احدث همراه سرای برای بیماران به خصوص بیماران خاص گفت: احداث همراه سرای بیماران به خصوص برای بیماران خاص در استان نیازمند مشارکت و همراهی خیرین و نیک اندیشان است.
گلستان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۴    
دوره داوری درجه 3 شطرنج به میزبانی هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان گلستان در گرگان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۰    
آیین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بیماری های خاص، بیماری هایی هستند که برای درمان نیازمند شرایط ویژه ای هستند. تامین اجتماعی در کشور برای این دسته از بیماران، صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج تشکیل داده و تسهیلاتی در نظر گرفته است.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
خدمات پرستاری در منزل برای بیماران خاص و صعب العلاج استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۷    
سینا یکی از بیماران خاص و صعب العلاجی است که با کمک صندوق بیماری های خاص و صعب الاعلاج هزینه های درمانش رایگان شد. صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج یکی از دستاورد هایی بود که در دولت سیزدهم با تاکید رئیس جمهور شهید به نتیجه رسید
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۶    
با پیگیری های شهید آیت الله رئیسی علاوه بر بیماران خاص و صعب العلاج، جمعیتی بالغ بر 12 میلیون نفر در کشور که فاقد هر نوع بیمه ای بودند، به طور رایگان بیمه شدند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: در حال حاضر 107 دسته بیماری مشمول صندوق حمایت از بیماران خاص و سخت درمان بوده که 77 بسته خدمتی به صورت سامانه ای برای این بیماران تعریف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس هیات بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان گفت: هم اکنون 350 بیمار خاص در استان فعالیت ورزشی دارند که از این تعداد 25 نفر عضو تیم ملی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد: هزینه های درمان برای بیماران خاص مبتلا به سلیاک تحت پوشش بیمه قرار گرفت.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی نوشت:روز شنبه خبر فوت ناگهانی دختر جوانی که از خانواده ای شناخته شده و اهل فرهنگ بود، خیلی ها را شوکه کرد. دلیل مرگ نیلوفر امرایی، که مترجم و روزنامه نگار هم بود بیماری زمینه ای اعلام و گفته شد؛ او به دلیل افت قند از دنیا رفته است. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به تحریم ها و هزینه بالای داروهای خارجی، دولت سعی در سوق دهی بیماران به سوی استفاده از داروهای تولید داخل دارد. اما به گفته بیماران و تأیید کارشناسان، نمونه های داخلی نه تنها اثربخشی چندانی ندارند که عوارض بالایی نیز برای بیماران ایجاد می کنند.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۷    
رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان مرکزی از حضور محمد براتی و فتانه فراهانی دو ورزشکار این استان در پیکارهای بولینگ 2025 آلمان خبر داد.