جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۴:۴۱Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران خاص»

روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
یاسر مختاری جامعه معلولان کشور علاوه بر نیازهای ویژه ای که دارند، برای حفظ سلامت خود نیازمند ورزش هستند، اگرچه بیش از 150 هزار نفر از معلولان کشور به ورزش های مختلف پرداخته و بسیاری از سکوهای طلایی در آسیا، جهان و پاراالمپیک را فتح کرده اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مهر : سخنگوی وزارت بهداشت، برای افرادی که بیماری زمینه ای دارند، در روزهای کرونایی، توصیه هایی داشت.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۴۳    
کمبود داروهای بیماران پیوند کلیه ای در سطح کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد باعث به خطر افتادن جان این بیماران خاص شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد امور بیماری های خاص گفت: بیماری های زمینه ای شرایط خاصی دارد و لازم است بیماران با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از خود در مقابل ویروس کرونا مراقبت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد کمبود داروهای بیماران پیوند کلیه ای در استان کهگیلویه و بویراحمد باعث به خطر افتادن جان این بیماران خاص شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار میلیارد و 500 میلیون ریال به عنوان هزینه درمان و تامین تجهیزات هزار و 963 بیمار خاص و صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت شده است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یونس عرب بر لزوم پرداختن به مشکلات بیماران خاص و نمایش جنبه های مختلف زندگی آن ها در سینما، به ویژه سینمای مستند تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون هموفیلی ایران، بر ضرورت ارائه خدمات درمانی و حمایت معیشتی ویژه به بیماران خاص در شرایط شیوع کرونا تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نادری گفت: مرحله سوم رزمایش ایران همدل با هدف تامین جهیزیه برای نوعروسان، تهیه پک های بهداشتی برای بیماران خاص وصعب العلاج، تهیه تبلت و ملزومات آموزش غیر حضوری دانش آموزان و دانشجویان در زنجان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شیرازایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: بیماران خاص و صعب العلاج با اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی، مشکلی برای تردد در ساعات ممنوع و مراجعه به پزشک یا بیمارستان ندارند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در این روزهای کرونایی که بیماران خاص علاوه بر نگرانی از کرونا، دغدغه اهدای خون دارند، اگر اهدای خون کاهش یابد زندگی آنها به مخاطره می افتد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- قطب پزشکی جنوب ایران به دلیل حجم بیماران خاص از جمله تالاسمی ها و هموفیلی ها با شدت یافتن کرونا دچار کمبود ذخایر خونی و فرآورده های آن شده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به کمبود ذخایر خون در استان کهگیلویه و بویر احمد و نیاز بیماران خاص به خون در صورت داشتن شرایط در این اقدام خداپسندانه شرکت کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۲    
زنجان - ایرنا - در روزهای سخت کرونایی که سایه سنگین این ویروس در همه جای دنیا گسترده شده و همگان را به نوعی گرفتار کرده است بیماران خاص و از آن جمله دیالیزی ها که چشم انتظار دریافت عضو اهدایی هستند، با مشکلات مضاعفی دست و پنجه نرم می کنند.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴    
کمبود داروهای بیماران خاص در آذربایجان غربی، داستانی است که دیگر برای افراد درگیر با این مشکل ، قابل هضم شده است. به گونه ای که تکرار این تراژدی حالا جزئی از برنامه های روزمره و جدایی ناپذیر زندگی بیماران خاص در ا ین استان به شمار می آید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - به دنبال تشدید شیوع کرونا در استان، خطر ابتلای این ویروس در بیماران خاص و دیابتی دوچندان شده به گونه ای که شهرستان نوشهر در تعداد فوتی های بیماران دیابتی در شرایط کرونایی پیشتازی داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون هموفیلی ایران اظهار کرد که باتوجه به اینکه بیماری های خاص همچون هموفیلی برای سازمان های بیمه گر هزینه بر هستند، آنها تمایل چندانی به تحت پوشش قرار دادن این افراد ندارند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۸    
اگر ماجرا های واکسن آنفلوانزا را در روز های ابتدایی پاییز 99 دنبال کرده باشید می دانید که این پدیده نیز حواشی مختلفی داشت. مژگان افروزی در گزارش خود به سراغ این پدیده رفته که به صورت مشخص در حوزه بیماران خاص چه وضعیتی داشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: با واردات 3 میلیون کیت تست آنتی ژن به کشور، توزیع گسترده آن نهایتا تا دو هفته دیگر آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مسوول اداره امور بیماری های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کارشناسان این دانشگاه به صورت مستمر با بیماران خاص از جمله پیوندی و دیالیزی تماس می گیرند تا اگر علائم مشکوک به کرونا داشتند اقدام لازم برای درمان آنان انجام شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان از بلامانع بودن دورکاری برای بیماران خاص، بانوان باردار و زنان دارای فرزند زیر 6 سال در شرایط کرونایی فعلی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان از بلامانع بودن دورکاری برای بیماران خاص، بانوان باردار و زنان دارای فرزند زیر 6 سال در شرایط کرونایی فعلی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس و مسئول اداره امور بیماری ها در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کارشناسان به صورت مستمر با بیماران پیوندی و دیالیزی تماس می گیرند تا اگر علائم مشکوک به کرونا داشتند اقدام لازم در خصوص درمان سرپایی یا بستری در بیمارستان و یا درمان در منزل صورت پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و برای حفظ سلامت ورزشکاران، 6 هزار ماسک بین ورزشکاران این هیات توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل اداره پست خوزستان با اشاره به ماموریت ویژه برای توزیع داروهای بیماران خاص در محل درمان به صورت پست ویژه گفت: با توجه به شرایط خاص این دسته از بیماران و سیستم ایمنی ضعیف آنان، این اقدام به منظور جلوگیری از تردد اینگونه افراد انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء خوزستان از ارسال 6 هزار ماسک برای 16 شهرستان و توزیع بین ورزشکاران تحت پوشش و پرداخت کمک هزینه های درمانی 120 ورزشکار استان خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در بحبوحه بیماری کرونا آنچه موجب نارضایتی بیماران شده کمبود یا نایاب شدن تعدادی از داروها برای بیماران خاص است. مدتی پیش داروی انسولین برای بیماران دیابتی دچار کمبود شد و این بار نایاب شدن داروهای بیماران پیوند کلیه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسوول امور مشارکت های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان از کمک 350 میلیون ریالی به بیماران خاص در استان همدان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ناصر بزرگیان با اعلام این خبر که فریدونکنار در وضعیت نارنجی بیماری کرونا قرار دارد گفت: تنها 700 واکسن آنفلوآنزا برای بیماران خاص این شهرستان اختصاص پیدا کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۵۰    
مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار با اعلام این خبر که فریدونکنار در وضعیت نارنجی بیماری کرونا قرار دارد گفت: تنها 700 واکسن آنفلوآنزا برای بیماران خاص این شهرستان اختصاص پیدا کرده است.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان یکپارچه سازی اطلاعات برای تشکیل بانک اطلاعاتی جامع از بیماران خاص را امری ضروری خواند و گفت: توجه به موضوع یادشده، می تواند در ارائه خدمات بهتر به این بیماران ، موثر باشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اسامی هشت داروخانه توزیع کننده داروهای بیماریMS، تالاسمی و پیوندی را اعلام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر ضمن اعلام آخرین وضعیت پول های بلوکه شده هلال احمر تحت تاثیر تحریمها، گفت: پول جدیدی قرار است در مورد حمایت از بیماران خاص در اختیارمان قرار گیرد و مقرر شده در این زمینه رقمی را فدراسیون جهانی صلیب سرخ به بیماران خاص اختصاص دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی بخشدار بخش مرکزی هشترود از آمادگی کامل تمامی ماشین آلات و تجهیزات کلیه ادارات شهرستان برای نجات مادران باردار و بیماران خاص و انتقال آن ها به مراکز درمانی در ایام بارش برف و یخبندان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: در گام بعدی توزیع واکسن آنفلوانزا، بیماران مبتلا به انواع امراض سخت درمان در استان واکسینه خواهند شد و بیماران خاص استان سهمیه اختصاصی دارند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی جمعیت هلال احمر ضمن اعلام آخرین وضعیت پول های بلوکه شده هلال احمر تحت تاثیر تحریمها، گفت: پول جدیدی قرار است در مورد حمایت از بیماران خاص در اختیارمان قرار گیرد و مقرر شده در این زمینه رقمی را فدراسیون جهانی صلیب سرخ به بیماران خاص اختصاص دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: 13 هزار نفر از اعضای جوان جمعیت هلال احمر کشور در قالب 4 هزار و 300 تیم به مدت 10 روز طرح آمران سلامت را اجرا کردند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: باتوجه به افزایش تعداد بستری ها و فراگیر بودن آن در سطح کشور ممکن است به سختی بتوانیم داروها را تامین کنیم اگرچه خوشبختانه تاکنون در تامین دارو مشکلی نداشته ایم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، فاطمه هاشمی، در مورد اهمیت توجه بیشتر به سلامتی بیماران خاص در روزهای کرونایی، افزود: بیماری های زمینه ای شرایط خاصی دارد و لازم است بیماران با رعایت پروتکل های بهداشتی از خود در مقابل ویروس کرونا مراقبت کنند. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۴    
ریئس بنیاد امور بیماری های خاص گفت: بیماران خاص مواظب باشند کرونا در کمین همه است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، فاطمه هاشمی، در مورد اهمیت توجه بیشتر به سلامتی بیماران خاص در روزهای کرونایی، افزود: بیماری های زمینه ای شرایط خاصی دارد و لازم است بیماران با رعایت پروتکل های بهداشتی از خود در مقابل ویروس کرونا مراقبت کنند. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۷    
مدیر داروی سازمان غذا و دارو : داروی بیماران خاص براساس سهمیه ای است که هر ساله مشخص، تامین و به داروخانه های منتخب توزیع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد بیماری های خاص با اشاره به خطر کرونا، گفت: بیماران خاص با توجه به شرایطشان نیازمند آن هستند که مرتب به مراکز درمانی مراجعه کنند، بنابراین باید از بهداشتی بودن آن محیط اطمینان کامل داشته باشند و کمتر اجازه ملاقات و عیادت را به افراد دیگر دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: به طور میانگین ماهیانه 25 میلیارد ریال برای درمان بیماران خاص در استان هزینه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی از تمدید اعتبار پرونده دارویی بیماران خاص در تامین اجتماعی تا پایان آذرماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان بر ضرورت توجه هرچه بیشتر به بیماران مزمن در شرایط کرونایی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت، از هزینه 3 هزار و 600 میلیارد تومانی بیمه سلامت در بخش دارو خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره اسناد پزشکی اداره کل بیمه سلامت گلستان از هزینه 128 میلیاردی برای بیماران خاص در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۴    
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات بیماران خاص و پیوند اعضا استان کرمانشاه گفت: دو سال پیش مسئولین ورزش استان قول اختصاص یک سالن را به ورزشکاران بیماری های خاص و پیوند اعضا دادند که باوجود پیگیری های زیادی که داشته ایم، هنوز محقق نشده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مالکی با بیان اینکه باید در اختصاص ارز 4200 تومانی به دارو تجدید نظر کرد، گفت: در عین اینکه باید از مصرف کننده های واقعی دارو در کشور همچون بیماران خاص و سایر بیماران حمایت کنیم باید پاسدار منابع مالی کشور هم باشیم.