پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۶:۱۰Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان غذا و دارو»

برترین ها / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۰   + ۶۶ سایت دیگر  
ایرنا: معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان غذا و دارو گفت: در حوزه داروهای مورد نیاز بیماری کووید - 19، در کوتاه ترین زمان خودکفا شدیم. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۳    
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سالانه بیش از 200 میلیون دلار برای واردات انسولین قلمی تخصیص می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه سالانه بیش از 200 میلیون دلار برای واردات انسولین قلمی تخصیص می یابد، گفت: انسولین قلمی در بین داروها بیشترین ارزبری را دارد، درحالی که انسولین رگولار وNPH طی سالیان متمادی در داخل تولید و مصرف می شود و در تمامی داروخانه ها نیز در دسترس بیماران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: وزیر بهداشت امروز دستور اکید رسیدگی به موضوع را صادر کرد و رئیس سازمان غذا و دارو مامور شد تا سفری به اصفهان داشته باشد و گزارش کاملی از بررسی کارگاه و کارخانه ایمپلنت در اصفهان به وزیر بهداشت ارائه کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به ارتقاء کیفیت ماسک های تولید داخل بر لزوم برخورد با تولیدکنندگان بدون مجوز ماسک توسط مراجع ذی صلاح تاکید کرد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نشست ویژه کمیته دارو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و مسئولان و کارشناسانی از بیمه سلامت، تامین اجتماعی و انجمن داروسازان برگزار شد
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو آخرین وضعیت تولید و تامین واکسن کرونا را تشریح کرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد: یک درصد مردم دنیا در برابر کرونا واکسینه شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان غذا و دارو کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی از کمبودهای دارویی تحت تأثیر تحریم ها اتفاق می اُفتد و شیوع کرونا باعث متمرکز شدن اغلب توان ما بر تأمین دارو شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان غذا و دارو به بیانیه صادر شده بسیج دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور در خصوص واکسن کرونا پاسخ داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس: کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو در حاشیه سفر محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو ی وزارت بهداشت به مسکو در گفت وگویی عنوان کرد که به زودی تولید مشترک واکسن کرونا ایران و روسیه در ایران آغاز خواهد شد. ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم ، واکسیناسیون کرونا در کشورمان با استفاده از دوزهای نخستین محموله وارداتی واکسن اسپوتنیک وی روسیه و با تزریق آن به فرزند سعید نمکی، وزیر بهداشت و شماری از اعضای کادر درمان آغاز شد ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: همه ابهامات در مورد تولید واکسن کرونا در جریان سفر ما به کشور روسیه برطرف شد و در مورد تولید مشترک واکسن کرونا با طرف روسی گفتگوهایی صورت گرفت. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۷    
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به نحو توزیع واکسن کرونا،گفت: قرار نیست هیچ کدام از هموطنان برای دریافت واکسن وجهی پرداخت بکنند و به صورت رایگان سرویس داده می شود.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و روسیه امروز (چهارشنبه) توافقنامه همکاری های گسترده در زمینه بهداشت ، درمان و سلامت امضا کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا در نشستی که امروز (چهارشنبه) در وزارت بهداشت روسیه در مسکو برگزار شد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و داروی ایران جزئیات برنامه های ایران برای مذاکرات و تولید واکسن اسپوتنیک V را تشریح کرد. محمدرضا شانه ساز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو از واردات دو میلیون دوز واکسن اسپوتنیک V روسیه تا اواسط اسفند به ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو در گفت و گو با یک رسانه روسی اعلام کرد: ایران می تواند در آینده صادرکننده واکسن اسپوتنیک وی باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از همکاری مشترک شرکت های ایرانی و روسی در زمینه صادرات و انتقال تکنولوژی تولید دارو و واکسن خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو از مذاکره ایران با روسیه برای تولید مشترک واکسن کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو از همکاری مشترک شرکت های ایرانی و روسی در زمینه صادرات دارو و انتقال تکنولوژی تولید دارو و واکسن خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از همکاری مشترک شرکت های ایرانی و روسی در زمینه صادرات و انتقال تکنولوژی تولید دارو و واکسن خبر داد.
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو از مذاکره ایران با روسیه برای تولید مشترک واکسن کرونا خبر داد.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو گفت که محموله های بعدی واکسن روسی کرونا آخر بهمن، دهه های اول و دوم اسفند و همچنین فروردین به کشور ارسال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو گفت ایران و روسیه ظرفیت های بالایی برای همکاری در حوزه دارو و واکسن دارند و تاکنون آن طور که باید، از این ظرفیت های ارزشمند استفاده نشده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران و رئیس سازمان غذا و دارو امروز یکشنبه در راس هیاتی وارد مسکو شد، این هیات قرار است بعد از مذاکرات با مقامات روسیه، توافقنامه همکاری مشترک تولید واکسن کرونا را نهایی کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو امروز یکشنبه در حالی وارد مسکو می شود که قرار است یک هیات بلندپایه سیاسی و پارلمانی هم عصر امروز به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی وارد روسیه شود. مهمترین برنامه های [...]
کمتر از یک هفته بعد از انتشار اطلاعات علمی درباره واکسن اسپوتنیک وی روسی در مجله معتبر پزشکی لنست ، ایران اولین محموله واکسن کرونا ساخت روسیه را روز پنجشنبه از شهر مسکو به مقصد تهران بارگیری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امیدواریم بزودی واکسیناسیون را با اولویت گروه های هدف به انجام برسانیم.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: قرارداد دریافت واکسن اسپوتنیک وی با طرف روس دو میلیون دوز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: از امروز اجرای قرارداد دریافت واکسن از روسیه آغاز شد و قرار است 2 میلیون دوز تا پایان سال از روسیه وارد کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا ودارو با بیان این که دو داروی گیاهی برای کرونا فاز مطالعات بالینی خود را سپری کرده اند، سه شرط سازمان غذا و دارو برای واردات واکسن کرونا را تشریح کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو در گفت وگو بخش خبری صدا و سیما اعلام کرد واکسن روسی فردا به ایران می رسد. همچنین سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: با هماهنگی های وزارت بهداشت ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که برای تهیه 500 هزار دوز واکسن روسی در مرحله اول درحال رایزنی هستیم، گفت: طی دوهفته آینده مجوز مطالعات بالینی سومین واکسن تولید داخل صادر می شود.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اعلام اینکه واکسن ایرانی تا اواخر بهار به تولید انبوه می رسد، بیان کرد: مراحل بالینی تولید این واکسن با موفقیت در حال انجام است و سایر واکسن های در دست مطالعات بالینی هستند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز درباره میزان دوزهای وارداتی واکسن روسی اسپوتنیکV به ایران گفت: فعلا روی اینکه 500 هزار دوز به صورت قطعی به ما داده شود، مذاکره شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که برای تهیه 500 هزار دوز واکسن روسی در مرحله اول درحال رایزنی هستیم، گفت: طی دوهفته آینده مجوز مطالعات بالینی سومین واکسن تولید داخل صادر می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
واکسن روسی همه مراحل را گذرانده است و به میزان زیاد در کشور روسیه مصرف شده است. کشور های مهم و شناخته شده ای مانند آرژانتین و برزیل و اتحادیه اروپا خرید کرده و ما شانزدهمین کشوری هستیم که این واکسن را خریداری کرده ایم و به 25 کشور رسیده است ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا شانه ساز، رییس سازمان غذا و دارو گفت: نگاه اصلی ما به تامین واکسن از تولیدکنندگان داخلی است اما به واردات هم فکر کردیم.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: دشمن قصد داشت ملت ایران را در تامین نیاز های بیماری کرونا به زانو در آورد، اما زیرساخت هایی که بعد از انقلاب ایجاد شد توانست زمینه تامین نیاز ها را از ماسک تا واکسن ایرانی کرونا فراهم کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به احتمال ورود واکسن روسی کرونا در روزهای آینده، دلایل تأخیر در واردات واکسن را تشریح کرد و گفت: علت این تأخیر، اطمینان از گذراندن فاز سه واکسن های در دست تولید در دنیاست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو گفت: واکسن اسپوتنیک روسیه طی دو سه روز آینده وارد کشور می شود، این واکسن تا حدود 95 درصد ایمنی ایجاد می کند و مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اولین واکسن وارداتی واکسن روسی است و از نظر ایمنی و سلامتی تا به حال خوش درخشیده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو درباره علت تاخیر واردات واکسن کرونا به ایران نسبت به کشورهای همسایه توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو : دشمن قصد داشت ملت ایران را در تامین نیازهای بیماری کرونا به زانو در آورد اما زیرساخت هایی که بعد از انقلاب ایجاد شد توانست زمینه تامین نیازها را از ماسک تا واکسن ایرانی کرونا فراهم کند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در نامه ای به معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 26تهران با اشاره به عرضه بدون مجوز اقلام سلامت محور در پلت فرم اسنپ فود و اسنپ دکتر خواستار برخود قانونی با متخلفان شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح امروز سه شنبه 14 بهمن ماه با هدف تسریع در فرآیند توزیع عادلانه دارو و پوشش حداکثری داروخانه های استان سیستان و بلوچستان، شرکت آدورا طب اولین مرکز توزیع داروی خود در شهر زاهدان را با حضور مسئولان استانی افتتاح کرد.
رییس سازمان غذا و دارو در واکنش به اظهارات مخالفان واکسن روسی و برخی اظهارنظرها مبنی بر لزوم برخورداری واکسنهای وارداتی کووید از تاییدیه سازمان جهانی بهداشت، گفت: سازمان غذا و دارو 10 سال قبل، از سازمان جهانی بهداشت تاییدیه واکسن دریافت کرده است؛ به این معنی که اگر ما واکسنی را تایید کردیم ...