پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۰۹Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان غذا و دارو»

روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: باتوجه به تفاهمنامه ای که با شورای عالی مناطق آزاد تجاری داشتیم بعد از این واردات دارو و واکسن تحت نظارت سازمان غذا و دارو در این مناطق تسهیل می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مناطق آزاد تجاری می توانند در زمینه واردات واکسن به صورت ویژه برنامه ریزی کنند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
واکسن ایرانی کرونا در مراحل نهایی تولید است یاسر مختاری رسیدن به ایمنی جمعی در برابر کرونا امروزه آرزوی بسیاری از کشورها است که برخی تا حدودی به آن رسیده و برخی دیگر همچنان به آن امید دارند. اگرچه تا پیش از این برخی از ایمنی گله ای از طریق ابتلای 70 درصد جمعیت سخن می گفتند ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: به زودی یک محموله چند میلیونی واکسن کرونا وارد کشور می شود و از طرفی واکسن های تولید داخل هم تا آخر هفته مجوز مصرف عموم دریافت می کنند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو درباره ایجاد وقفه در واکسیناسیون سالمندان گفت: محموله جدید چند میلیونی واکسن در راه است. اما همانطور که از ابتدا اعلام کرده بودیم، بحث مان استفاده از ظرفیت های تولید داخل است. ان شاءلله در طول این هفته اولین محموله میلیونی تولید داخل را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو از واردات سه میلیون واکسن کرونا از طریق مناطق آزاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو گفت: همکاری این سازمان با شورای عالی مناطق آزاد بسیاری از گره ها را در زمان تحریم های ظالمانه باز می کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در تابستان بیش از 10 میلیون دوز واکسن تولید داخلی را خواهیم داشت، از مهرماه هم میزان تولید داخلی به بیش از 10 میلیون دُز در ماه خواهد رسید. تا پاییز می توانیم تمام گروه های در اولویت واکسیناسیون را توسط واکسن داخلی واکسینه کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: واکسن آنفلوآنزا هم امسال برای اولین بار تولید داخل خواهد داشت و تا قبل از پاییز ما واکسن آنفلوآنزای ایرانی را هم به مردم می دهیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو در ارتباط با برنامه واکسیناسیون جمعیت هدف کشور و تامین واکسن های مورد نیاز برای مقابله با کووید 19، گفت:بر اساس موجودی واکسن، طرح ملی واکسیناسیون را انجام می دهیم.
رییس سازمان غذا و دارو گفت: در تابستان بیش از 10میلیون دز واکسن کرونا تولید می کنیم و از ابتدای مهر میزان تولید به بیش از 10میلیون دز در ماه می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که شیوع چاقی در کشور ما تقریبا دو برابر متوسط جهانی است، گفت: سالانه 600 میلیون نفر در دنیا به دلیل مصرف غذای ناسالم بیمار می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه واکسن از مبادی داخلی و خارجی تامین خواهد شدگفت: هیچ فردی نیست که دوز اول واکسن را دریافت کرده باشد و زمان دوز دومش رسیده باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه موضوع شفافیت به صورت جدی در سازمان پیگیری می شود، گفت: بارگذاری آرا و خروجی کمیسیون ها در تارنمای این سازمان از سال 98 یکی از اقدامات عملی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از بومی سازی 23 ماده موثره و ماده اولیه دارویی برای اولین بار به همت شرکت های دانش بنیان و صنایع داروسازی کشور خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در نشست مدیران و مسئولان سازمان غذا و دارو با مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر شفاف سازی و سهولت کار در حوزه غذا و دارو تاکید شد. ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۹    
رئیس سازمان غذا و دارو در نامه ای خطاب به دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خواستار تامین واکسن پرسنل فنی شرکت های تجهیزات پزشکی شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
فارس: محمدرضا شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو اظهار کرد: در تابستان جهشی در تولید و عرضه واکسن های ایرانی خواهیم داشت؛ به این معنی که تقریباً همه گروه های خطرپذیر جامعه در تابستان واکسینه خواهند شد که این افتخار بزرگی محسوب می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه حدود 38 معرفی نامه به شرکت های خصوصی برای واردات واکسن کرونا صادر شده گفت: تا الان هیچ محموله واکسنی از سوی بخش خصوصی وارد کشور نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذاو دارو آئین نامه تاسیس، ارائه خدمات و اداره داروخانه ها را ابلاغ کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه حدود 38 معرفی نامه به شرکت های خصوصی برای واردات واکسن کرونا صادر شده گفت: تا الان هیچ محموله واکسنی از سوی بخش خصوصی وارد کشور نشده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو ، درباره دستاورد های صنعت دارو در حوزه کووید 19 گفت: با تکیه بر توان داخلی و خودباوری خوشبختانه توانستیم هر دارویی که به درمان کرونا کمک می کند را ظرف کمتر از دو ماه در داخل کشور تولید کنیم؛ دارو هایی همچون رمدسیویر، فاویپیراویر و .. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا سعی کردیم زمینه را برای واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی هموارتر کنیم و در این زمینه همراهی مناسبی در صدور معرفی نامه به شرکت ها داشته ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶    
رئیس سازمان غذا و دارو درباره میزان ایمنی واکسن ایرانی کرونا توضیحاتی داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید موفقیت آمیز واکسن آنفلوانزا در داخل کشور، گفت: این واکسن مراحل مطالعات بالینی را طی می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از توضیحات رئیس سازمان غذا و دارو درباره میزان ایمنی واکسن ایرانی کرونا و امکان ابتلای پس از واکسیناسیون را ببینید. منبع: دانشجو
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید موفقیت آمیز واکسن آنفلوانزا در داخل کشور گفت: این واکسن مراحل مطالعات بالینی را طی می کند و امسال بخش مهمی از واکسن آنفلوانزا مورد نیاز کشور از طریق تولید داخل تامین خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تا پایان سال همه جمعیت کشور واکسینه خواهند شد، گفت: در تابستان جهش فوق العاده بالایی در عرضه واکسن های ایرانی خواهیم داشت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که تا شهریور امسال بالای 10 میلیون دوز واکسن ایرانی وارد بازار می شود، افزود: تا پایان امسال تمام جمعیت کشور واکسینه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید موفقیت آمیز واکسن آنفلوانزا در داخل کشور گفت: این واکسن مراحل مطالعات بالینی را طی می کند و امسال بخش مهمی از واکسن آنفلوانزا مورد نیاز کشور از طریق تولید داخل تامین خواهد شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز با بیان اینکه تا پایان سال همه جمعیت کشور واکسینه خواهند شد، یادآور شد: ان شاءالله تا پایان سال، همه جمعیت کشور واکسینه خواهند شد. در تابستان جهش فوق العاده بالایی در عرضه واکسن های ایرانی خواهیم داشت. این بدان معنی است که تقریباً همه گروه های خطرپذیر ما در تابستان واکسینه می شوند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه واکسیناسیون خبرنگاران در کمیته مربوطه در حال بررسی است، گفت: تاکنون حدود 4 میلیون و 400 هزار دوز واکسن کرونا وارد کشور شده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده 2 میلیون دوز دیگر هم قرار است وارد کشور شود و می توانیم واکسیناسیون جمعیت بالای 70 سال را به طور کامل ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو گفت: همه اقلام بهداشتی و آرایشی دارای برچسب اصالت هستند و مصرف کنندگان می توانند از طریق سامانه تی تک از اصل بودن و سلامت محصول باخبر شوند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱    
همزمان با سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر و به منظور قدردانی از تلاش داروسازانی که در راه خدمت رسانی به مردم جان خود را از دست دادند؛ مراسمی در دفتر رئیس سازمان غذا و دارو برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد واکسن های داخلی تا آخر اردیبهشت در اختیار عموم قرار می گیرند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فضای تولید و کسب و کار مجلس از بررسی موانع تولید با حضور رئیس سازمان غذا و دارو خبر داد و گفت: هدف فراکسیون فضای تولید و کسب و کار صرفا رفع مشکل یک تولید کننده خاص نبوده بلکه هدف اصلاح رویه هایی است که به تبع آن، فعالیت اقتصادی هزاران نفر از تولیدکنندگان کشور با سهولت بیشتر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو درباره خطر کمبود دارو به دلیل مشکل تامین ارز در ماه های آینده هشدار داد و گفت: وضعیت تامین ارز دارو نگران کننده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مطالعات بالینی واکسن های ایرانی کرونا به خوبی پیش می رود و امیدواریم تا پایان خرداد چند محموله میلیونی تولید داخل از شرکت های واکسن ساز دریافت کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اگر وضعیت تامین ارز دارو از منابع در دسترس بهبود پیدا نکند ممکن است خطر کمبود دارو و مواد اولیه دارویی بروز کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سهم بازار تولید داخل تجهیزات و ملزومات پزشکی در فاصله سال 97 تا 99 به میزان 213 درصد رشد داشته و شاهد کاهش 10 درصدی واردات در این حوزه بوده ایم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس 2021 با حضور دکتر محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو و معاون بهداشت و دکتر سعیدرضا شاهمرادی مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از محصول سندبلاست که جدیدترین محصول شرکت مهندسی پارس نهند می باشد رونمایی شد . ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ در سومین روز برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2021 نمایشگاه دایمی تجهیزات پزشکی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو افتتاح شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۸    
نمایشگاه دایمی تجهیزات پزشکی پارک فناوری پردیس با حضور رئیس سازمان غذا و دارو در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
از دستگاه سندبلاست در حوزه تجهیزات دندان پزشکی با حضور دکتر شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت رونمایی شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سامانه پخش تجهیزات پزشکی در حاشیه دهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس 2021 با حضور دکتر شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو رونمایی شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون امور گمرکی گمرک ایران در نامه ای به شانه ساز، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو تعداد کل واکسن های وارداتی را از 15 بهمن 1399 تا 26 اردیبهشت ماه سال جاری 5 میلیون و 647 هزار و 800 دز اعلام کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی آخرین وضعیت میزان تولید، واردات و توزیع واکسن کرونا در نشست امروز با حضور سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، رئیس سازمان غذا و دارو و رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام رسمی گمرک ایران تا کنون بیش از پنج میلیون و 600 هزار دوز انواع واکسن از گمرک ترخیص شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد: واکسن کرونا ظرف چند ماه آینده به تولید انبوه می رسد . محمدرضا شانه ساز ، در حاشیه بازدید سرزده از تعدادی شرکت داروسازی در استان البرز به خبرنگاران گفت ...