شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۵۹Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان غذا و دارو»

خبرگزاری فارس   ۳۰ دقیقه پیش    
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه دلیل تأخیر در فعالیت های واکسن سازها بوروکراسی اداری نیست گفت: هم اکنون کارآزمایی بالینی 2 واکسن فخرا و رازی در حال انجام است و به هیچ یک از داوطلبان واکسن نما تزریق نمی شود.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو همزمان با شروع هفته پیشگیری از مسمومیت ها نسبت به مصرف خودسرانه دارو و مکمل در دوران همه گیری کرونا هشدار داد.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اعتراض مسئولین غیرمرتبط به شکایت قضایی سازمان غذا و دارو از فعالیت بدون مجوز بعضی پلتفرم های فروشگاهی آنلاین بسیار عجیب است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو در واکنش به گلایه مدیر پروژه واکسن فخرا مبنی بر اینکه از هیچ واکسن سازی پیش خرید انجام نمی شود، گفت: ما خودمان پیشنهاد پیش خرید دادیم و گفته ایم از این دو پلتفرم یعنی رازی و فخرا با توجه به سرمایه گذاری که کردند حتما پیش خرید انجام شود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۷    
رئیس انجمن داروسازان ایران اعلام کرد: رئیس سازمان غذا و دارو از این انجمن برای شرکت در جلسه بررسی "پیش نویس دستورالعمل عرضه کالا های سلامت در فضای مجازی و فناوری های دیجیتال" در تاریخ 1400/7/26 دعوت کرده است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به دنبال اظهارات رییس سازمان غذا و دارو که از وضعیت بی حساب و کتاب ورود کالا به گمرک انتقاد و کار اشتباهی دانسته و گفته بود که اتفاق بندر بیروت (انفجار در سال های اخیر) نمونه ای از تبعات این رویه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۱    
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: یکی از بالاترین میزان صادرات غیرنفتی مربوط به صنایع غذایی است. ما باید به این فرصتی که وجود دارد به خوبی بپردازیم. وقتی به کشورهای منطقه می رویم و تبلیغات برندهای ایرانی را می بینیم، به خودمان می بالیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: باید یک بازنگری درباره تولید تحت لیسانس دارویی کشور صورت پذیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی اظهارات روز گذشته رئیس سازمان غذا و دارو، درباره فعالیت "اسنپ دکتر" و عرضه برخی اقلام دارویی غیرمجاز در بستر مجازی، این پلتفرم ضمن تکذیب عرضه داروهای غیرقانونی تاکید کرد: "فعالیت اسنپ دکتر منطبق با قانون است و هیچ یک از مصادیق مذکور در گزارش قابل انتساب به این شرکت نیست. "
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در بسیاری از فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای کشور برخی مواد غذایی و لوازم بهداشتی و آرایشی وارداتی که مجوز به آنها داده نشده با قیمت بالا به مردم عرضه می شوند و باید در این زمینه اطلاع رسانی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه متاسفانه شاهدیم در بسیاری از فروشگاه های بزرگ، مواد آرایشی بهداشتی و مواد غذایی وارداتی که مجوز واردات ندادیم، عرضه می شوند، گفت: این کالاها در فروشگاه های بزرگ و لوکس با قیمت بالا عرضه می شود و بسیاری از آنها کالای آسیب رسان سلامت است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل سازمان غذا و دارو با انتقاد از فعالیت اسنپ دکتر و عرضه اقلام غیرمجاز سلامت محور در بستر مجازی گفت: اسنپ دکتر و... بسیار افتضاح در این زمینه کار کردند. به طوری که یکسری اقلام غیرمجاز را می فروشند و گویی کار ناصرخسرو وارد فضای مجازی شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: واکسن آنفلوآنزا امسال از محل تولید داخلی تامین شده و از سال آینده صادرات نیز خواهیم داشت. به گزارش ایرنا، محمدرضا شانه ساز در همایش معاونان غذا و دارو افزود: هنوز تولید داخلی واکسن آنفلوآنزا وارد بازار نشده و 30 تا 40 درصد بازار را به واردات اختصاص داده شده است. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۳    
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: این سرمی که از آن صحبت میکنند، وارداتش برای سال 1395 بوده است و در سال 1399 منقضی شده است. نمیدانم چرا عده ای اکنون یادشان آمده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو در حاشیه گردهمایی معاونین غذا و داروی دانشگا ه های علوم پزشکی سراسر کشور، با حضور در جمع خبرنگاران درباره بحث فروش اینترنتی دارو ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:: رئیس سازمان غذا و دارو از فروش مخدر شیشه به جای مکمل لاغری در اینترنت خبر داد و گفت: هم اکنون در برخی نرم افزارهای اینترنتی از جمله اسنپ دکتر، اقلام غیرمجاز دارویی به فروش می رسد و درب منزل تحویل مردم می شود که از جمله آن می توان به داروی سقط جنین اشاره کرد که ما با زحمات بسیار آن را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو: هیچ منع قانونی برای مسؤولان دولتی برای تأسیس داروخانه وجود ندارد و کسی نمی تواند مانع این کار شود. قیمت دارو هم به دلیل ارز نیمایی افزایش یافته است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رکنا: بعد از انتشار بخشی از گزارش تفریغ بودجه 99 توسط دیوان محاسبات کشور که نشان داد بیش از1000 داروخانه در سطح کشور متعلق به کارکنان یا مدیران دولتی بخش های مختلف است و از این میان بیش از 200 داروخانه در اختیار افرادی است که در حوزه دارو در دولت مسئولیت دارند ...
ملیت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
موضوع حذف ارز دولتی دارو، همچنان بحث داغ کارشناسان و دست اندرکاران حوزه سلامت است و البته مرکز پژوهش های مجلس نیز وارد این ماجرا شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه واکسن آنفلوآنزای تولید داخل از امسال وارد چرخه مصرف شد، گفت: واکسن برکت برای اخذ مجوز از سازمان جهانی بهداشت کاندید شده اند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
واردات دارو از سال 97 تا 99 رقمی معادل 91 درصد کاهش داشته است مریم شکرانی 97 درصد نیازهای دارویی ایران از طریق تولید داخل تامین می شود و میزان خروج ارز برای واردات دارو 91 درصد کاهش داشته است ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۰   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه واکسن آنفلوآنزای تولید داخل از امسال وارد چرخه مصرف شد، گفت: واکسن برکت برای اخذ مجوز از سازمان جهانی بهداشت کاندید شده اند. ...
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محمدرضا شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو: مقدمات کار واکسن برکت برای دریافت تاییدیه سازمان جهانی بهداشت انجام شده و مدارک را کامل کردند و برای اخذ مجوز از سازمان جهانی بهداشت کاندید شده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تولید واکسن کرونا، توانمندی صنعت دارویی ایران را نشان داد، افزود: واردات بازار دارویی کشور 91 درصد کاهش پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: همه داروهای کرونا که در داخل مصرف می شود توسط تولیدکنندگان داخلی تولید می شوند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان غذا و دارو از احتمال صدور مجوز برای تزریق واکسن پاستور به کودکان 2 تا 12 سال خبر داد و گفت: واکسن پاستوکووک یکی از ایمن ترین واکسن های دنیاست و روزبه روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۹   + ۷۱ سایت دیگر  
شانه ساز گفت: روز گذشته مجوز مصرف اضطراری از سوی سازمان غذا و دارو برای واکسن اسپایکوژن که در برابر سویه دلتا اثربخشی داشته است، صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو: واکسن پاستوکووک بالای 90 درصد ایمن زائی دارد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، از اضافه شدن واکسن پاستور (پاستوکووک) به سبد واکسیناسیون کشور خبر داد
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز معاون وزیر و رئیس سازمان غذاودارو اعلام کرد:واکسن پاستوکووک تولید شده بود و مدت 14 روز قرنطینه خود را طی می کرد و امروز اولین پارت از محموله 6 میلیون دوزی واکسن پاستوکووک تحویل و توزیع شد.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو از اضافه شدن واکسن پاستوکووک به سبد واکسیناسیون عمومی خبر داد و گفت: واکسن پاستوکووک تولید شده بود و مدت 14روز قرنطینه خود را طی می کرد و امروز اولین پارت از محموله 6میلیون دوزی واکسن پاستوکووک آزاد و توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو از اضافه شدن واکسن پاستور به سبد واکسیناسیون کرونا خبر داد.
رییس سازمان غذا و دارو از توزیع بخش اول محموله 6 میلیون دوزی واکسن پاستوکووک انستیتو پاستور ایران خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو در واکنش به نامه گمرک درباره دپو هزار و 300 تن سرم در گمرک گفت: ممکن است این سرم ها جزو محموله هایی باشند که به سازمان غذا و دارو اظهار نشده باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد رضا شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت در گفت وگو با میزان در واکنش به برخی از اخبار که در مورد مخالفت وزارت بهداشت برای واردات واکسن فایزر به کشور مطرح می شود ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۸    
رکنا: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: زمان تکمیل واکسیناسیون ابتدا تا آخر سال، سپس دهه فجر اعلام شد و خوشبختانه این زمان روز به روز کوتاهتر و نزدیکتر می شود و امیدوار هستیم بتوانیم تا اواسط آبان، واکسیناسیون را کامل کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه اکنون حدود 83 میلیون و 700 هزار دز واکسن در اختیار داریم که مجموع واردات و تولید داخل ماست گفت: از این تعداد 73 میلیون و 160 هزار واکسن وارداتی از منابع مختلف است و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی صورت گرفته در نهایت تا آخر مهر یا حداکثر اواسط آبان واکسن مورد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امیدواریم تا آخر امسال حداقل 4 تولیدکننده انسولین را در داخل راه اندازی کنیم و در این حوزه خودکفا شویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شانه ساز گفت: امیدواریم تا اواخر مهر و اوایل آبان امسال، واکسن مورد نیاز کشور را تامین کنیم.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو گفت: امیدواریم تا اواخر مهر و اواسط آبان ماه واکسن مورد نیاز کشور را از منابع داخلی و وارداتی تأمین کنیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امیدواریم تا اواخر مهر و اواسط آبان ماه واکسن مورد نیاز کشور را از منابع داخلی و وارداتی تأمین کنیم.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو خطاب به واکسن نزده ها: کسانی که واکسن کرونا نزنند و داوطلب واکسیناسیون نباشند، برای استفاده از خدمات عمومی باید به صورت مرتب و با هزینه شخصی تست PCR بدهند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۵۵   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو تأکید کرد:خبرهای منتشر شده درباره پیش خرید واکسن از شرکت های داخلی تولیدکننده واکسن به هیچ عنوان صحت ندارد؛ پیش خرید حتی به شکل ریالی انجام نشده و این اخبار کذب، مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۳۵ سایت دیگر  
فانا: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: کسانی که واکسن کرونا نزنند و داوطلب واکسیناسیون نباشند، برای استفاده از خدمات عمومی باید به صورت مرتب و با هزینه شخصی تست PCR بدهند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در خبر های روز های گذشته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو از صدور مجوز اضطرای برای واکسن های رازی، اسپایکوژن و فخرا خبر دادند، ولی در حال حاضر به صورت رسمی نامه ای با این منظور در رسانه ها منتشر نشده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تاکنون 800 هزار دز واکسن آنفلوآنزا تحویل وزارت بهداشت شده و برای اولین بار امسال بخش مهمی از نیاز کشور به این واکسن با تولید داخلی رفع می شود. ...
برترین ها / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: شانه ساز درباره واردات و تولید واکسن آنفلوانزا برای تزریق به گروه های آسیب پذیر توضیح داد. محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو درباره تامین واکسن آنفلوانزا اظهار کرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا سقائیان فرد با عنوان "عضو کوچکی از جامعه بهداشتی کشور" با ارسال متنی سوالات و ابهاماتی را درباره واکسیناسیون افراد زیر 18 سال در ایران مطرح کرده و خواستار پاسخگویی دراین باره شده است. متن نامه این گونه است: مسئولان درباره واکسن زیر 18 سال شفاف سازی کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴    
دنیای اقتصاد: کمیسیون قانونی ساخت و ورود دارو و واکسن در سازمان غذا و دارو به عنوان بالاترین مرجع قانونی کشور در زمینه ثبت و ورود دارو و واکسن، اسپوتنیک لایت را بررسی و تایید کرده و مجوز مصرف اضطراری این واکسن نیز صادر شده است ...