شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۰:۱۰Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هدفمندی»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۷۶ سایت دیگر  
ساعاتی پیش برخی رسانه ها خبری مبنی بر واریز یارانه نقدی خرداد ماه را منتشر کردند. در حالیکه طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها این موضوع را تکذیب کرد. وی افزود: امروز یارانه ای به حساب مردم واریز نشده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۵    
معاون دولت الکترونیک گفت: هنوز برخی از دستگاه ها از جمله سازمان هدفمندی یارانه ها و جهاد کشاورزی به پنجره خدمات هوشمند دولت متصل نشده اند.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مرحله جدید کالابرگ از امروز اجرا می شود. قرار است مبلغ یارانه نقدی به میزان 20 درصد افزایش یابد. پیشتر مشمولان طرح می توانستند 9 قلم کالای اساسی را با کالابرگ خود خریداری کنند اما حالا امکان خرید 11 قلم فراهم شده است.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که امروز برخی رسانه ها از افزایش مبلغ یارانه خبر دادند، سخنگوی هدفمندی یارانه ها به تجارت نیوز می گوید: این افزایش یارانه تنها به اقشار دهک اول تا سوم تحت پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی پرداخت می شود نه کل یارانه بگیران.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
یارانه معیشتی اردیبهشت ماه برای برخی از افراد کمتر از ماه های قبل واریز شد در صورتی که تسهیلاتی دریافت نکرده بودند و حتی از کالا برگ نیز استفاده نکرده بودند. در این گزارش به بررسی این موضوع از زبان مخاطبان پرداختیم.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یارانه نقدی اردیبهشت ماه در حالی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد که برخی از این افراد از قطع و یا کاهش یارانه نقدی خود گله دارند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
اگر یارانه فردی قطع شده باشد، می تواند به سامانه حمایت وزارت رفاه مراجعه کند یا به صورت حضوری پیگیر این موضوع باشد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشتریان موسسه اعتباری نور می توانند با مراجعه به سایت هدفمند سازی یارانه ها و یا دفاتر خدمات الکترونیک نسبت به اتصال حسابهای خود به منظور دریافت یارانه نقدی اقدام نمایند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: یارانه کمک معیشتی مرحله 147 مربوط به اردیبهشت ماه 1402 به حساب همه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 چهارشنبه (20 اردیبهشت ماه) قابل برداشت است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه کمک معیشتی مرحله 147 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 روز چهارشنبه (20 اردیبهشت ماه 1402) قابل برداشت است. ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه اردیبهشت ماه 1402 روز پنجشنبه 21 اردیبهشت واریز خواهد شد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها هنوز اطلاعیه ای صادر نکرده است. اما به نظر می رسد که یارانه اردیبهشت ماه 1402 نیز 11 روز دیگر واریز شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۲    
طی 6 ماهه ابتدایی 1401، شرکت ملی گاز از محل فروش داخل گاز طبیعی 86 ه م ت درآمد شناسایی کرده که تمام این منابع را به سازمان هدفمندی یارانه ها برای هزینه کردهای قانون هدفمندی پرداخت کرده است، این در شرایطی است که طی سال های قبل این نسبت حداکثر حدود 70درصد بود!
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۱۱۵ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: یارانه فروردین ماه امشب (یکشنبه 20 فروردین ماه) از ساعت 24 قابل برداشت است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۵    
کسانی که تحت هر شرایطی یارانه خود را دریافت نکردند یا استحقاق دریافت یارانه دارند، می توانند به سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه و ثبت نام کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کسانی که تحت هر شرایطی یارانه خود را دریافت نکردند یا استحقاق دریافت یارانه دارند، می توانند به سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه و ثبت نام کنند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۵۹ سایت دیگر  
خرید ارز سهمیه ای با کارت ملی در سال جاری، ملاکی برای قطع یارانه و تغییر دهک بندی یارانه بگیران از سوی وزارت رفاه است که سخنگوی دولت نیز امروز بر آن تاکید کرد. ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
یارانه ی فروردین ماه همراه با افزایش مستمری خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی یکشنبه 20 فروردین 1402 واریز می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: واریز یارانه 150 هزار تومانی ماه رمضان به هیچ عنوان مورد تایید نیست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه ای به حساب افراد یارانه بگیر واریز شود گفت: تلاش بر این است تا یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
واریز یارانه رمضان تکذیب شد، این خبر را سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها، پرداخت 150 هزار تومانی یارانه به مناسبت ماه مبارک رمضان را تکذیب کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها در ایران زمان دقیق واریز یارانه فروردین 1402 را اعلام کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: نخستین نسخه سرویس روابط سببی و نسبی در اختیار برخی دستگاه های اجرایی از جمله بانک مرکزی، درگاه یکپارچه خدمات دولت هوشمند( ثبت نام یارانه)، فراجا و مرکز اطلاعات مالی قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۱۶    
بوشهر- رضائی عضو کمیسیون تلفیق با بیان اینکه کسب وکارهای اینترنتی با شرط استفاده از پلتفرم داخلی از مالیات معافند، از اجازه مجلس به سازمان هدفمندی یارانه ها برای پرداخت 484 هزار میلیارد تومان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه) مجلس، و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه 1402 کل کشور، جزء 1-6 بند الف تبصره 14 در بخش هزینه ای را تصویب کردند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده، مبلغ یارانه نقدی و معیشتی سال 1402 را تعیین کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را موظف به پرداخت تنخواه به سازمان هدفمندی یارانه ها جهت پرداخت به موقع مصارف هدفمندی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس، با واریز صد درصد منابع حاصل از فروش داخلی و صادرات پالایشگاه های نفت بر اساس برنامه تولید منابع این تبصره به حساب سازمان هدفمندسازی یارانه ها نزد خزانه داری کل کشور موافقت کردند.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف به ثبت نام افراد جدید متقاضی دریافت یارانه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در نهمین روز رسیدگی به لایحه بودجه سال آینده کل کشور، سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف به ثبت نام افراد جدید متقاضی دریافت یارانه کردند. نمایندگان همچنین با هدف تسهیل ازدواج و فرزندآوری، مشوق ها و تسهیلاتی در نظر گرفتند
598   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال آینده مکلف شدند نسبت به ثبت نام افراد جدید متقاضی دریافت یارانه اقدام کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۶۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف به ثبت نام افراد جدید متقاضی دریافت یارانه کردند.
سلام نو / فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با گذشت 10 ماه از حذف ارز ترجیحی 4200 تومانی و افزایش یارانه نقدی خانوارها به 300 و 400 هزار تومان، هنوز بحث جایگزینی کالابرگ با یارانه نقدی داغ است.
پایان تیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
بر اساس رصدهای صورت گرفته در فضای مجازی و مستند به شکواییه ها و گزارش های مردمی واصله به پلیس فتا مشخص است مجرمان سایبری به منظور اعمال مقاصد شوم خود، خود با ایجاد حساب کاربری مختلف در پیام رسان های بومی و غیر بومی با عنوان “مامور قلابی ابلاغ قضائی و یا نماینده سایر سازمان های ذی ربط مانند سازمان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۶    
ثبت نام متقاضیان جدید و جاماندگان توسط سازمان هدفمندی یارانه ها آغاز شد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای پایانی سال و همزمان با پیش بینی ثابت ماندن مبلغ یارانه نقدی در لایحه بودجه 1402، این پرسش مهم مطرح شده که آیا قرار است در سال آینده دهک یارانه ای از فهرست سازمان هدفمندی یارانه ها حذف شود؟
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای پایانی سال و همزمان با پیش بینی ثابت ماندن مبلغ یارانه نقدی در لایحه بودجه 1402، این پرسش مهم مطرح شده که آیا قرار است سال آینده دهک یارانه ای از فهرست سازمان هدفمندی یارانه ها خط بخورد؟
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان به صورت همزمان رقم و اسامی را به همه بانک ها اعلام می کند، اینکه بانکی یارانه را پرداخت نکرده و مشکلی داشته، باید علت را از خود مسئولان بانک پیگیر شوید.
سلام نو / روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف شد ضمن به روزرسانی داده ها کسانی که مشمول دریافت یارانه نیستند را از پرداخت یارانه حذف کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 گفت: کمیسیون تلفیق سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت کار را مکلف کرد که افراد واجد شرایط برای دریافت یارانه را شناسایی کرده و نسبت به ثبت نام آنها اقدامات لازم را انجام داده تا این افراد بتوانند در سال آینده یارانه دریافت کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
در روزهای پایانی سال و همزمان با پیش بینی ثابت ماندن مبلغ یارانه نقدی در لایحه بودجه 1402، این پرسش مهم مطرح شده که آیا قرار است سال آینده دهک یارانه ای از فهرست سازمان هدفمندی یارانه ها خط بخورد؟
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۷۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رحیم زارع در جمع خبرنگاران با اشاره به اهتمام کمیسیون تلفیق مجلس نسبت به معیشت مردم گفت: کمیسیون تلفیق در جلسه شب گذشته، سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را مکلف کرد تا نسبت به ثبت نام افراد جدید متقاضی یارانه طبق ضوابط اقدام کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از مصوبه این کمیسیون برای تکلیف به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور ثبت نام از متقاضیان جدید دریافت یارانه خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سه روز از اعلام پرداخت یارانه نقدی به سرپرستان خانوار از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها می گذرد اما کماکان گروهی یارانه بهمن ماه خود را دریافت نکرده اند.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
نوبت واریز یارانه بهمن ماه سر رسید اما صدوچهل وچهارمین مرحله ی این کمک معیشتی نیز بدون حاشیه نبوده است. یارانه بگیران از کجا می توانند پیگیر اعتراض خود باشند؟
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
همزمان با واریز یارانه نقدی، برخی می گویند این ماه هنوز یارانه نگرفته اند و برخی دیگر می گویند مبلغ واریزی کمتر از ماه های دیگر است. اما مشکل کجاست و چرا یارانه نقدی برخی واریز نشده است؟
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یارانه نقدی بهمن قابل برداشت شد واریز یارانه نقدی بهمن 1401 از امروز صبح آغاز شد. واریز یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی بهمن ماه از صبح امروز آغاز شده و تا پایان روز از سوی تمامی بانک ها به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. ...