پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۹:۳۰Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالابرگ الکترونیک»

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۱    
ستاندار کرمان : اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در استان کرمان آغاز شده است / اطلاع رسانی مناسب از طریق صدا و سیما برای اجرای مطلوب این طرح انجام شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۰    
مدیرکل اداره کار رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی مبتنی بر یارانه برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره کار رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی مبتنی بر یارانه برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم است.
مدیرکل تعاون کار روفاه اجتماعی :تعداد 550فروشگاه متصل به طرح کالا برگ در استان فعال هستند و مردم میتوانند از این فروشگاهها نسبت به خرید 10قلم کالای اساسی خود بدون محدودیت در انتخاب نام و نشان تجاری اقدام نمایند
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۶    
مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان گفت کالابرگ الکترونیک به هیچ عنوان به معنای حذف یارانه نیست بلکه یارانه بگیران یکماه زودتر می توانند یارانه خود را در قالب خرید کالا هزینه کنند که10 قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک می باشد
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۲    
"پیغمبرقلی سعادت نژاد" از نیکوکاران گنبدکاووس در آستانه بهار طبیعت و ماه مبارک رمضان، توزیع هزار و 800 بسته سبد کالا را بین اقشار آسیب پذیر و کمتربرخودار این شهرستان آغاز کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۲:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، طرح کالابرگ الکترونیکی طرحی است که دولت با هدف حمایت از معیشت خانوارها و حفظ سلامت غذایی افراد به اجرا درآورده و به اذعان کارشناسان در صورت مدیریت صحیح و استقبال مردمی بخش اعظمی از تورم موجود را کنترل خواهد کرد. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبات مجلس در بودجه 1402 گفت: مجلس طی دو سال گذشته حقوق سربازان را از 300 تا 400 تومان برای سربازان مجرد به 4 میلیون و 800 هزار تومان و برای متأهل ها به 7 میلیون و 200 هزار تومان افزایش داد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در 31 استان و 480 شهر به سامانه کالا برگ الکترونیک متصل شده و پذیرای هموطنان عزیز در سراسر کشور است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به فرآیند استانی طرح ملی کالابرگ الکترونیک از اتصال بالغ بر 30 هزار فروشگاه به سامانه کالابرگ الکترونیک خبر داد و گفت: مردم می توانند تقریباً یک ماه زودتر از زمان واریز نقدی یارانه نسبت به خرید اعتباری در طرح کالابرگ الکترونیک اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان می توانند با کالابرگ الکترونیک از فروشگاه های تعیین شده خرید کنند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شبکه ملی اعتبار که به اختصار شما نام دارد، بستر مدیریت و اختصاص اعتبارهای حمایتی براساس سیاست گذاری های رفاهی کلان دولت به صورت دقیق بر اساس هر کدملی است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: تاکنون 567 فروشگاه در تمام شهرستان های استان به سامانه کالابرگ الکترونیک متصل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح کالابرگ الکترونیک در استان آغاز شده است و سرپرست خانوار می تواند یک ماه زودتر با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای از یارانه خود استفاده کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد: فروشگاه های بزرگ استان به زیر ساخت ها و تجهیزات لازم برای خرید از طریق کالابرگ الکترونیک مجهز شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع کالا برگ الکترونیکی در استان، گفت: مقرر است این کالا برگ های الکترونیکی در کنار یارانه نقدی به سرپرستان خانوار پرداخت شوند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان طرح اعطای کالابرگ الکترونیک برای خانوارهایی به مرحله اجرا درخواهد آمد که اکنون یارانه دریافت می کنند ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۹۲ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون و رفاه اجتماعی گفت: جلساتی را با شورای عالی کار برگزار کردیم، بنابراین تا اوایل هفته آینده تعیین حداقل حقوق و دستمزد کارگران انجام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون استاندار لرستان گفت: 620 فروشگاه استان آماده ارائه خدمات در قالب طرح کالابرگ الکترونیک هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: مقام ها و مسؤولان استان ها در سراسر کشور بر روند اجرای طرح کالابرگ الکترونیک نظارت مستمر و دقیق داشته باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بعد از اجرای طرح کالابرگ الکترونیک به صورت آزمایشی در چهار استان کشور حالا این طرح در سراسر کشور اجرا می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۱    
جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیک با حضور مدیران شعب فروشگاههای زنجیره ای در استان به میزبانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بهادری در رابطه با اینکه کالابرگ الکترونیک به چه صورت و به چه افرادی داده می شود؟ تاکید کرد: سامانه هدفمندی یارانه ها برقرار است و امکان ثبت اعتراض وجود دارد که به صورت ماهانه و مستمر اعمال می شود. کالابرگ به افرادی که یارانه می گیرند اختصاص پیدا می کنند و در حال حاضر به صورت اختیاری است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: تاکنون 2827 فروشگاه زنجیره ای در سطح استان در طرح کالابرگ الکترونیک ثبت نام کرده اند و از 500 میلیون تومان اعتبار شارژ سرپرست خانوارها در استان حدود 245 میلیون تومان اعتبار برداشت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 562 فروشگاه زنجیره ای و خُرد در سطح استان به سامانه کالابرگ الکترونیک متصل شده اند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سید محمد غرضی، وزیر نفت دولت دفاع مقدس در گفت وگو با ستاره صبح: ستاره صبح، فائزه صدر: روز 28 دی ماه گذشته، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران اعلام کرد که اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیک در استان هرمزگان شروع شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۶    
در اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در استان کرمان، یارانه بگیران می توانند به یارانه ماه بعد خودبه صورت اعتبار و خرید از فروشگاه های مشخص دسترسی داشته باشند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
کالابرگ الکترونیک بر اساس میزان یارانه استفاده نشده هر یک از مشمولین یارانه قابل استفاده خواهد بود.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۶۷ سایت دیگر  
چک و چانه زنی ها درباره یارانه و کالابرگ بالاخره به نقطه ای رسید که هم کالابرگ ارائه شود و هم یارانه نقدی پابرجا بماند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه 515 فروشگاه برای عرضه کالا در طرح کالابرگ الکترونیکی در سطح استان مشخص شده، گفت: هم اکنون امکان خرید کالا در این فروشگاه ها وجود دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۸   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با دقت زیاد توانست بگونه ای عمل کند که در بودجه امسال سقف مجموع درآمدهای دولت و شرکت های دولتی نه تنها افزایش پیدا نکرد بلکه حدود 2.6 درصد نیز کاهش پیدا کرده است که دستاوردی قابل توجه در تصویب بودجه محسوب می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر گردیده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود. امکان مشاهده اعتبار کالابرگ الکترونیک با این روش ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: با اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی از این پس یارانه بگیران می توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی از اعتبار تعبیه شده برای خرید 10 قلم کالای اساسی مشمول طرح ملی کالابرگ الکترونیک استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۳۷    
فرماندار زرند گفت: تثبیت قیمت ها و هدفمند و بهینه شدن مصرف یارانه، ازجمله مزایای کالابرگ الکترونیک است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
هفته گذشته اجرای سراسری طرح کالا برگ الکترونیک آغاز شده است و در این بین سوالاتی برای مشمولان یارانه برای استفاده از کالابرگ به وجود آمده که یکی از این موارد چگونگی مشاهده اعتبار است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
هفته گذشته اجرای سراسری طرح کالا برگ الکترونیک آغاز شده است و در این بین سوالاتی برای مشمولان یارانه برای استفاده از کالابرگ به وجود آمده است که یکی از این موارد چگونگی مشاهده اعتبار است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۸    
محمد امین بابایی مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی مهمان برنامه رادیویی" پرس و جو" پاسخگویی سئوالات شهروندان در خصوص طرح ملّی کالابرگ الکترونیک می باشد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۶    
فرماندار شهرستان فیروزکوه اعلام کرد: طرح کالابرگ الکترونیک در این شهرستان با مشارکت چند فروشگاه اجرایی شده است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: طرح کالابرگ الکترونیک در شهرستان فیروزکوه در قالب خرید اختیاری با کارت سرپرست خانوار اجرایی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک که به صورت آزمایشی در چهار استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان اجرا شده بود و به گفته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرای آن موفقیت آمیز بود، از نیمه اسفند ماه، اجرای آن به صورت ملی و در سراسر کشور آغاز شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شارژ اعتبار به صورت ماهانه است؟ بله، یارانه ماه بعد، یک ماه زودتر در حساب کالابرگ الکترونیکی سرپرست خانوار شارژ می شود. کدام کالا ها شامل اعتبار می شوند؟ ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به آغاز هماهنگی ها برای اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک، به نظر می رسد که اجرای رسمی این طرح در کل کشور به زودی اجرایی خواهد شد اما داده های اپلیکیشن شبکه ملی اعتبار(شما) نشان دهنده فعال شدن فروشگاه های مختلف در کل کشور است. لیست کالاها ده گانه مشمول طرح و میزان سهمیه نیز مشخص شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۰    
یزد- فلاحتی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی با مشارکت مردم و پرداخت یارانه برای تامین 10 قلم کالای اساسی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیک شامل 10 کالای اساسی با قیمت مصوب در حال اجرا است.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد ، گفت: طرح کالابرگ الکترونیک در کهگیلویه اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دهدشت_ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در کهگیلویه خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک به زودی در استان اصفهان به صورت اختیاری اجرا می شود. مدیر کل هماهنگی و امور اقتصادی استانداری اصفهان با بیان اینکه فروشگاه هایی که قرار است مجری این طرح باشند از هفته جاری تجهیز می شوند گفت ...