شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۹:۳۴Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

هم اندیشی (hamandishi.ir)

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 29 اسفند 1396 هم اندیشی 28 اسفند 1397 هم اندیشی 29 اسفند 1398 هم اندیشی 1 فروردین 1399 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1399 هم اندیشی 31 خرداد 1399 هم اندیشی 31 تیر 1399 هم اندیشی 2 مرداد 1399 هم اندیشی 1 شهریور 1399 هم اندیشی 30 مهر 1399 هم اندیشی 1 آبان 1399 هم اندیشی 2 آبان 1399 هم اندیشی 3 آبان 1399 هم اندیشی 4 آبان 1399 هم اندیشی 5 آبان 1399 هم اندیشی 6 آبان 1399 هم اندیشی 7 آبان 1399 هم اندیشی 8 آبان 1399 هم اندیشی 9 آبان 1399 هم اندیشی 10 آبان 1399 
  ۴ ساعت پیش    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اندیشکده مطالعات آمریکا یکی از اندیشکده های پزوهشکده شهید صدر (ره) است که تمرکز خود را به شناسایی و مطالعات همه جانبه ایالات متحده آمریکا با تکیه بر نظام های سیاسی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در گفت وگو با یک شبکه قطری، تلویحا از مواضع قبلی خود عقب نشست و گفت، احساسات مسلمانان در قبال انتشار کاریکاتورهای موهن را درک می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مردم آمریکا این روزها از ترس بروز هرج ومرج پس از انتخابات مشغول خرید اسلحه، ذخیره سازی کنسروهای خوراکی، دستمال توالت و دیگر کالاهای اساسی در زیرزمین خانه های خود هستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
لیزینگ کاری برای تحریک بازار خودرو است که در گذشته از آن استفاده می شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حمایت دولتمردان فرانسه از اقدامات توهین آمیز به ساحت پیامبر اسلام با واکنش های گسترده جامعه اسلامی روبه رو شده است. یکی از این واکنش ها، راه اندازی کمپین تحریم کالاهای فرانسوی در کشورهای اسلامی است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پاوه ضمن بیان روابط دوستانه اش با رهبر معظم انقلاب، تاکید کرد که به فرزندانش وصیت کرده که مسیر ولایت را ادامه دهند و پیرو رهبری باشند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی اظهارات امانوئل مکرون علیه پیامبر مکرم اسلام را محکوم کرده و آن را ترویج خشونت در بین ملت ها قلمداد کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور مقامات ارشد پنتاگون درباره خطرهای انتقام احتمالی ترور سردار سلیمانی هشدار داده شده است.
  ۸ ساعت پیش    
بعضی ها منظورشان از عقلانیّت ترسیدن است؛ یعنی از مقابل دشمن فرار کنید! ترسوها حق ندارند اسم عقلانیّت را بیاورند. ترسیدن و میدان را خالی کردن، اسمش عقلانیّت نیست، اسمش همان ترس و فرار است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با طرح پرسش یاد شده ضمن آنکه از مضحک بودن ادعای آزادی بیان دولت فرانسه و سایر دولت های اروپایی خبر می دهند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی منابع آمریکایی منجمله ان بی سی اخباری را منتشر کردند که نشان می دهد که کمتر از 48 ساعت بعد از تهدید سردار سلامی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به تحولات داخلی و تأکید رئیس جمهور آمریکا بر احتمال تقلب گسترده، وقوع آشوب و خشونت پس از انتخابات این کشور، امری محتمل است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف باور برخی، سیاست های خصمانه آمریکا علیه کشورمان حتی در صورت پیروزی جو بایدن هم ادامه خواهد داشت.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
در حالی که آمریکا تاکنون هیچ سندی دال بر دخالت ایران در انتخاباتش ارائه نداده، شواهد و مستندات زیادی وجود دارد که در سه انتخابات ریاست جمهوری اخیر کشورمان، آمریکا دخالت های فراوانی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۳:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد مسلمانان نمی توانند توهین و هتکی به رسول اعظم(ص) را تحمل کنند، آنها از ساحت مقدس پیامبرشان را در راس اولویت هایی می کنند که بر تمام منافع و محاسبات دیگر مقدم است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
با آرایش جدید دیوان عالی آمریکا پس از اضافه شدن ایمی برت ، ترامپ در صورت شکست در انتخابات همچنان به ماندن در کاخ سفید امیدوار خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی گفت اختلافات موجود میان مقامات این رژیم دیواره های آن را به لرزه درآورده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی مدعی شد رهبر یک سازمان شبه نظامی آمریکایی هزاران پلیس، سرباز و کهنه سرباز طرفدار ترامپ را برای جنگ داخلی پس از انتخابات آماده کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تلاش زنگنه در مقابله با فشارها و تحریم های آمریکا در دو سال اخیر در دفاع از منابع امنیت کشور اگر بیشتر از برخی از فرماندهان عالی رتبه سپاه نبوده باشد، کمتر هم نیست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در سی و چهارمین کنفرانس وحدت اسلامی، گفت: حاکمان برخی کشورهای اسلامی پایه گذار تفرقه در امت اسلام شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۰    
جدی ترین مساله ای که جریان غربگرا بر روی آن مانور خواهند داد این است که ناکارآمدی هایی که متوجه خودشان بوده را به گردن نظام بیندازند و تلاش می کنند بهانه هایی مثل "نگذاشتند" و "نشد" را مطرح کنند و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایران فرستاده ویژه خود را برای کمک به حل شدن مناقشه قره باغ به ارمنستان و جمهوری آذربایجان فرستاد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مهم ترین مساله ای که از اظهارنظرهای اصلاح طلبان قابل برداشت است، تلاش برای فاصله گرفتن از دولت یا همان نتیجه عملکرد روحانی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۶۶ سایت دیگر  
اگر سیاستمداران غربی عقل سیاسی داشتند خود را با جهان اسلام درگیر نمی کردند و به جای رفتار عاقلانه به ماجراجویی نمی پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس گفت که مدت آتش بس اخیر با رژیم صهیونیستی رو به پایان است و حماس بیش از این صبر نخواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حمایت های دولتمردان از سهامداران فاقد اهلیت و خصوصی سازی غیراصولی، تبدیل به موضوعی تکراری شده است. حمایت هایی که سرمنشا اصلی بسیاری از فساد های ارزی شده و ساده انگاری ست اگر فکر کنیم این روابط یک ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۷۲ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی در برنامه گفتگوی ویژه خبری درباره دستورالعمل جدید رئیس قوه قضائیه گفت: بنا بر این ابلاغیه کسانی که در دوره های مدیریتی قبل اعمالی انجام داده باشند که موجب خسارت به مردم و یا تضییع ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در حاشیه تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل سفارت فرانسه. م
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۹۷ سایت دیگر  
نشست مشترک وزیر بهداشت به همراه معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با موضوع بررسی وضعیت بیماری کووید19 در کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
یک منبع کردی از رشد جریان های سلفی در منطقه کردستان عراق خبر داد و گفت که علت این پدیده، مناسبات نزدیک میان مسعود بارزانی و رژیم های مرتجع عربی و تزریق دلارهای نفتی به اقلیم کردستان عراق است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
نامزد حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری در یادداشتی نوشت که پیوند با رژیم صهیونیستی را تعمیق خواهد کرد و به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته ای را نخواهد داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از بروز نابسامانی در بازار کالاهای اساسی، رئیس جمهور در حالی خواستار ارائه راهکار در کنار بیان نقاط ضعف شده است که بررسی ها نشان می دهد بسیاری از راه حل ها برای مدیریت اقتصاد در خود دولت و بین ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در آستانه پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم عزت الله سلیمانی قرار داریم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مقایسه وضعیت جمعیتی، مساحت جغرافیایی و توسعه اقتصادی کشور ما با ترکیه، خود به خود موضوع مورد بحث مقام معظم رهبری در مورد افزایش جمعیت کشور به 150میلیون نفر را تأیید و اثبات می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
درصد بیماران بستری در بخش های آی سی یو فوت می کنند، بنابراین برای روزهای آینده باید انتظار افزایش موارد فوتی ها را داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نام حسین فریدون که در پرونده های کلان فساد اقتصادی از حقوق های نجومی گرفته تا ارتباط با باند طبری به گوش می رسید، اکنون با دو پرونده جدید یعنی بانک سرمایه و منطقه آزاد قشم نیز گره خورده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۲۱۹ سایت دیگر  
اظهارات امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در تأیید کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر اسلام صلوات الله علیه وآله، باعث خشم مسلمانان در سرتاسر جهان شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت:تمام اموال دولت و حکومت برای مردم است از همین ساختمان مجلس گرفته تا ساختمان ریاست جمهوری برای مردم است از این رو برای تامین مایحتاج مردم حتی باید این ساختمان هم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۵۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با الزام دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالا های اساسی موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه عربستان سعودی ضمن تأکید بر این موضوع که سازش با رژیم صهیونیستی در نهایت رخ خواهد داد، گفت، اختلافاتی که گاهی میان ریاض و واشنگتن رخ می دهد، تصادفی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان این که تهدیدات آمریکا علیه ایران از نوع اقتصادی و سایبر است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در حمایت از انتشار کاریکاتور های موهن به پیامبر(ص)، گفته است که اسلام دینی افراطی و تروریستی است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۰۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین فاضلیان را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شک و تردیدها نسبت به خاصّه خرجی از این حساب هنگامی قوت می یابد که افکار عمومی در جریان قضایایی مثل اصرار دولت به انجام عمل غیر قانونی در قضیه "ملک جماران"و یا ماجرای "حقوق های نجومی" نیز قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در پی اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر(ص) و دین اسلام پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئله قره باغ یک مسئله پیچیده است. اکثر جمعیت این منطقه را ارمنی ها تشکیل می دهند ولی به لحاظ جغرافیای قره باغ نزدیک ترین منطقه به جمهوری آذربایجان است و هر دو به خاطر این مسئله حدود سه دهه است که ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محمد امامی و دیگر متهمان بانک سرمایه امروز(سه شنبه 6 آبان ماه) در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایران چند سالی است که با فرآوری دانه سبز قهوه به یکی از بزرگترین فرآوری کنندگان قهوه در خاورمیانه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
در این گزارش نگاهی به سن و سال کاندیداهای دوازده دوره انتخابات ریاست جمهوری می اندازیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از مردم بنگلادش در اعتراض به هتک حرمت فرانسوی ها به ساحت مقدس دین اسلام و پیامبر عظیم الشأن(ص) در خیابان های داکا پایتخت این کشور تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
"ترامپ و بایدن" در ماه های اخیر کلیدواژه بازار ارز بودند که سنگینی آرای هرکدام باعث شد بازار ارز ایران واکنش نشان دهد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
کم تر از یک هفته از انتشار اخباری درباره حریق عمدی در یکی از صندوق های اخذ رأی در کالیفرنیا، یک صندوق رأی گیری این بار در بوستون به آتش کشیده شد
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
وقتی عموم مردم در بازار هستند، بازار گاوی (صعودی) آمادگی زیادی برای تبدیل شدن به بازار خرسی (نزولی) دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
طبق قوانین فدرال آمریکا نتیجه انتخابات همه ایالات باید تا تاریخ 8 دسامبر به دفتر بایگانی ایالات متحده ارسال شود و در روز 14 دسامبر الکتورها رای خود را به نامزد مورد حمایت خود بدهند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اینکه چرا رئیس جمهور به طور مستقیم در برابر فرانسه موضع گیری نمی کند مسئله قابل تاملی است. این سکوت متاسفانه در برابر اقدامات ضدایرانی فرانسوی ها وجود داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
گفتند دراتاق پشتی دمکراسی، لایه اول و دوم حکومت فرانسه درقبضه ماسون ها وصهیونیست هاست. اسلام ستیزی کنونی، ریشه های صلیبی و قرون وسطایی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
مراسم روز 13 آبان امسال با سه تاکید خاص رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و برگزاری مراسم در کوتاه ترین زمان روز سه شنبه 13 آبان، به طور مشترک با جشن میلاد پیامبر (ص) برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۵۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور گفت: یگان های پدافند هوایی در منطقه شمالغرب تقویت شده و در صورت نیاز اضافه هم خواهند شد، آرامش مردم برای ما دارای اهمیت ویژه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
این حقیر از شما می خواهم که در بدترین شرایط جامعه و روزگار همچون گذشتگان در روزها و زمان های گذشته بر اعتقادات خود استوار بمانید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ضروری است دولت جمهوری اسلامی به عنوان یک کشور و نظام اسلامی از حالت انفعال در حوزه دیپلماسی خارج شده و با اخراج سفیر فرانسه که کمترین پاسخ به وقاحت ماکرون است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به افتتاح مجدد 6 کارخانه آلاینده سیمان در پایتخت گفت: به نظرم این موضوع هدیه مسموم مدیرکل محیط زیست به مردم تهران است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
اصلاح طلبان برای امیال سیاسی خود دست به رویاپردازی می زنند و متاسفانه همین امر در حوزه موارد داخلی هم باعث انحراف افکارعمومی شد که مشکلات وضعیت موجود کشور برآیند همین خیالپردازی های سیاسی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۶۵ سایت دیگر  
تلاش برای جلب رضایت آمریکا از طریق پذیرش قانون شکنی آن کشور علیه دیگران -به امید در امان ماندن از خشم آمریکا- صرفاً اشتهای این کشور را تشدید می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
گزارش صندوق بین المللی پول بر مبنای آماری که وزارت اقتصاد ایران در اختیار آن قرار داده نشان می دهد دولت روحانی با استقراض های شدید در سال های اخیر، یک دولت ابربدهکار را تحویل خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش بین المللی افول آمریکا روند گذشته و تحولات آینده گفت: تسلیحات ما هم ارزان هستند و هم با کیفیت، و ما می توانیم از طریق فروش تسلیحات ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
عربستان از ابتدای ماه نوامبر به زائران داخلی و خارجی اجازه اجرای مراسم حج را با ظرفیت کامل می دهد. این به معنای 20 هزار زائر و شصت هزار نمازگزار در روز است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۳۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: مجازات مفسدین اقتصادی مساله مهمی است و افراد مفسد باید به زندان بروند، اما بازگرندان اموال به یغما رفته بیت المال مهم تر است و اولویت قرار گرفتن این مسأله قابل تقدیر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سردار باقری عنوان کرد: این روزها برخی حرف از عقلانیت می زنند، اما عقلانیت به معنای خالی کردن صحنه در مقابل دشمن نیست؛ بلکه قوی شدن کشور، معنای واقعی عقلانیت است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
قاضی محافظه کار آمریکایی که در کارنامه اش وکالت برای گروهک تروریستی منافقین و حمایت از خشونت پلیس علیه معترضان وجود دارد با رأی مجلس سنای آمریکا نهمین قاضی دیوان عالی آمریکا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اکثر مزون های حجاب در همان پازلی بازی می کنند که ارمغان نگاه سرمایه داری و مدلینگ غرب است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
در واشنگتن حرف از توافق پایِ دار است، در تهران، برخی آن را توافق پایدار ترجمه می کنند. گفت وگو، مذاکره و توافق نیاز به مهارت دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
جو بایدن در ایام ترور سردار سلیمانی بیانیه ای صادر کرد که محتوای آن جالب توجه است. بایدن در این بیانیه تصریح می کند که هیچ آمریکایی از ترور قاسم سلیمانی عزادار نشده و او را بخاطر تولید وحشت و هرج و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده دادستان گفت: ضمانتنامه ها توسط 5 شرکت با مدیران بی بضاعت اخذ شده اند؛ افتتاح حساب این شرکتها که بی شناسنامه هستند با 200 هزار تومان بوده و در بانک سرمایه گردش مالی نداشته اند با این حال 509 ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، استفتائات جدیدی که پیرامون احکام از دفتر رهبر انقلاب سوال می شود را ماهانه منتشر می کند. در ادامه برخی از آن ها را می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس نتایج یک نظرسنجی در هجده کشور عربی زبان جهان، حدود دو سوم از شرکت کنندگان با مواضع آمریکا علیه ایران مخالف هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ظهور حضرت مهدی(عج)، شکوفاترین فصل تاریخ انسانیت است؛ دورانی که وعده های خداوند درباره خلافت مؤمنان و امامت مستضعفان و وارثت صالحان تحقق می یابد و جهان با قدرت الهی آخرین پرچمدار عدالت و توحید ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۶۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تأکید کردند: دل رئیس جمهور فرانسه به حال آزادی بیان نسوخته است بلکه این جسارت و گستاخی ها بخشی از یک نقشه بزرگ تر در جهت کند کردن روند پرشتاب اسلام گرایی مردم فرانسه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بعد از حواشی ایجاد شده در خصوص حساب خاص و تخصیص 120میلیارد تومان بابت خرید یک ساختمان، برخی نمایندگان مجلس تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری را کلید زدند .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اینکه چطور یک کارتن خواب در این پروسه توانسته ارز 4200 تومانی دریافت کند سئوال مهمی است که نمی توان با افشاگری در این زمینه و بازی کردن نقش منتقد از پاسخ به آن امتناع کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: دشمن می خواهد ایران را پای میز مذاکره بکشاند اما نتیجه آن تسلیم شدن در مقابل آمریکاست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به پلکان هواپیما رسیدم، نیروهای امنیتی و سرداران بالا بودند ابتدا اجازه ورود ندادند بعد که من را شناختند اجازه دادند بالا بروم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
افرادی مانند اسحاق جهانگیری و جواد ظریف، چهره های جذابی برای مردم و نامزدی در انتخابات 1400 نیستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مواجه با دشمن خارجی و ضدانقلاب نیز محتاج عقل و ادب است! در مواجه با آنها ادب این است که فحش و دشنام نباید داد! ولی باید توجه داشت که ادب در برابر دشمن روی دیگری نیز دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری چندین بار فرمودند در حق دشمن هم انصاف داشته باشید و معلوم است مخاطب و شنونده اصلی حرف ایشان کیست. بار ها به تعرض به افراد در مراسمات عمومی اعتراض کرده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه فریدونکنار گفت: باند توزیع و فروش سلاح های جنگی و شورشی در فریدونکنار منهدم شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فیسبوک اقداماتی را برای ناآرامی های احتمالی بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تدارک دیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۵۶ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تنها در سال 98 بالغ بر 27 هزار میلیارد تومان به حساب خاص رئیس جمهور از فروش فرآورده های نفتی واریز شده که 120 میلیارد تومان از این محل به دانشکده شهید بهشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید می گوید که تا حالا تحریم های زیادی علیه ایران و روسیه اعمال کرده ایم و فرصت چندانی برای اعمال تحریم های جدید باقی نمانده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان از طریق نقد صریح و دلسوزانه و نظارت و کنترل بر بودجه و اجرای قوانینی که معطل مانده یا خلاف قانون عمل می شود دولت را به مجلس و مردم پاسخگو می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۹۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه در بازدید از مناطق مرزی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه نسبت به امنیت و آرامش ایران با کسی تعارف نداریم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مردم ایران درحالی تحت شدیدترین تحریم های ظالمانه دولت آمریکا قرار گرفته اند،که برخی از افراد به ظاهر ایرانی در به وجود آمدن این تحریم ها و تشدید آن موثر بوده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
2 نوع مدرک تحصیلی جعلی داریم؛ در روش اول نام موسسه جعلی است یا چنین دانشجویی در موسسه وجود ندارد که در این شرایط جعلی بودن مدرک به سرعت قابل تشخیص است، روش دوم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رأی دیوان عالی آمریکا مبنی بر امکان شمارش آراء تا یک روز پس از برگزاری انتخابات شوک بزرگی را به جمهوری خواهان وارد و امید دونالد ترامپ برای راهیابی مجدد به کاخ سفید را کم رنگ تر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر نیروهای مشترک ترکیه_جمهوری آذربایجان در مثلث مرزی با ایران و ارمنستان و در مجاورت مرزهای اصلی ارمنستان حضور دارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
افزایش سرسام آور قیمت انواع نهاده های کشاورزی و عدم کارشناسی درست بر قیمت گذاری محصولات سبب بی رغبتی کشاورزان در برنامه ریزی برای کشت شده اما انگار وزیر جهادکشاورزی تمام مشکلات را فقط در اختصاص ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا گفت کاراکاس به دنبال فعال کردن یک شورای نظامی با هدف استقلال سیستم تسلیحاتی کشورش با استفاده از استعدادهای ملی و کمک و مشورت روسیه، چین و ایران است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گفته یکی از کارمندان اخراجی فیس بوک، این شرکت شواهدی مبنی بر اینکه حساب های جعلی در بستر این شبکه اجتماعی باعث تضعیف انتخابات و امور سیاسی در سراسر جهان شده، نادیده گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
این روز ها بسیاری از افراد برای خرید خودرو با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
احزاب داخلی سودان و گروه های مختلف مقاومت، عادی سازی روابط سودان و رژیم صهیونیستی را خیانت به امت اسلامی و فلسطین توصیف کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
تورم نقطه ای درصد تغییر عدد شاخص قیمت، نسبت به ماه مشابه سال قبل می باشد. نرخ تورم نقطه ای در مهر ماه 1399 به عدد 41,4 درصد رسیده است؛ یعنی خانوارهای کشور به طور میانگین 41 ...
مشاهده نتایج بیشتر...