دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۲۶Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

هم اندیشی (hamandishi.ir)

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 29 اسفند 1396 هم اندیشی 28 اسفند 1397 هم اندیشی 29 اسفند 1398 هم اندیشی 30 اسفند 1399 هم اندیشی 29 اسفند 1400 هم اندیشی 2 فروردین 1401 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1401 هم اندیشی 1 خرداد 1401 هم اندیشی 1 تیر 1401 هم اندیشی 2 مرداد 1401 هم اندیشی 31 شهریور 1401 هم اندیشی 30 مهر 1401 هم اندیشی 30 آبان 1401 هم اندیشی 30 آذر 1401 هم اندیشی 1 دی 1401 هم اندیشی 1 بهمن 1401 هم اندیشی 2 بهمن 1401 هم اندیشی 3 بهمن 1401 هم اندیشی 4 بهمن 1401 هم اندیشی 5 بهمن 1401 هم اندیشی 6 بهمن 1401 هم اندیشی 8 بهمن 1401 
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور گفت: در ایام الله دهه فجر با هدف پاسخ به شبهات و سوالات نسل جوان، کرسی های آزاداندیشی با رویکرد جهاد تبیین در مساجد کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کتاب سیاست و حکمت: خاطرات آیت الله احمد بهشتی توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
از منظر امیر بیان (ع)، مراعات حقوق مردم از سوی حاکمیت و همچنین مراعات حقوق حاکمیت از سوی مردم باعث استحکام ارکان و مؤلفه های جامعه و قدرت یافتن دینداری در مردم می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
در آستانه گرامی داشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، کتاب آن مرد بی نهایت از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه اتحاد و همدلی که نیاز امروز جامعه است باید از دل قرآن استخراج شود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگر حوزه انقلاب اسلامی گفت: دغدغه اصلی جریان فکری در دوره سازندگی و اصلاحات لیبرالیسم بوده است تا دموکراسی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رهبری می فرمایند: یاد امام باقر(علیه السلام)، یعنی یاد سر بر آوردن حیات دوباره جریان اصیل اسلامی در مقابله با تحریف ها و مسخ هایی که انجام گرفته بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
پناهیان گفت: مهم ترین کاری که پیامبر می کند و بیشترین دستورهایی که دین می دهد ابتدائاً برای برقراری رابطه انسان با خدا نیست بلکه برای آزادسازی جامعه از ظلم و طغیان است، وقتی انسان از فشارها آزاد شد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بر در و دیوار تهران همه جا نام و نام پدر و نام زن و تعداد بچه و پلاک خانه و کوچه و خیابان و حتی رنگ ماشین و ریخت و قیافه ساواکی ها را نوشته بودند. معلوم بود هر کسی نام ساواکی محله خودش را نوشته بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
محمدباقر برزگر در عملیات کربلای 4 یک غواص 15 ساله بود و تنها غواص بازمانده از نیروهای اعزامی آذربایجان غربی به شمار می رفت. او بعد از 36 سال از این عملیات روایتی دردناک ارائه می دهد که خواندنی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رژیم بعثی عراق متوجه رخنه در خطوط رزمندگان در نزدیکی خرمشهر شد. یک مرتبه عراقی ها با 80 تانک و نفربر به سمت آن خطوط حرکت کردند، اما چه سرنوشتی در انتظار آن ها بود؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اولین فرمانده سپاه پاسداران می گوید: اغتشاشگران ماه های اخیر حتی شعار هم نداشتند و رکیک ترین الفاظ را به عنوان شعار استفاده می کردند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رهبری معظم می فرمایند: انقلاب عظیم اسلامی در ایران مضمون بعثت را در دوره معاصر تجدید کرد، یعنی خداوند متعال به امام بزرگوار ما این توفیق را داد که خطّ مستمر بعثت نبوی را در این دوران، با ابتکار خود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان هیأت و تشکل های دینی از برگزاری دوره معرفت و مهارت افزایی برای 1500 مجموعه شامل 6 هزار نفر در مدت 2 سال خبرداد و گفت: این دوره از اواخر بهمن ماه در پهنه جنوب کشور آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
جدیدترین اثر انتشارات سازمان تبلیغات اسلامی با عنوان اسطوره حاج قاسم و بازسازی هویت ملی ایرانیان روانه بازار نشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
کتاب دریاقلی داستان زندگی شهید دریاقلی سورانی به قلم نجمه جوادی با همت انتشارات حماسه یاران به چاپ رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
روزگار طیبه زندگینامه داستانی شهیدان طیبه و مرتضی واعظی و ابراهیم و فاطمه جعفریان از سوی انتشارات کتاب جمکران و به همت دفتر ادبیات پایداری این انتشارات و با مشارکت ستاد ملی کنگره شهدای استان قم منتشر ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سومین نشست نیاوران با عنوان انقلاب مردم، پایان سلطنت در ایران در مجموعه نیاوران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مجمع شاعران اهل بیت(ع) به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهارمین دوره شب های شعر انقلاب را برگزار می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
میرمحمدیان، مدیرعامل بنیاد هدایت با اشاره به نقش امامان محله در تحقق تمدن نوین اسلامی گفت: با مدل های غربی نمی توان به تمدن اسلامی دست یافت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نتایج تحقیقات محققان کشور نشان می دهد که باکتریوفاژها می توانند جایگزین بی خطری برای آنتی بیوتیک ها و کاهش مقاومت دارویی باشند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان از اجرای طرح رفع نیازهای کشور و طرح حل مساله با حضور نخبگان و اساتید دانشگاه ها خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۶۰ سایت دیگر  
اولین کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور با عنوان "امیدی نو" با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری امروز افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
دستگاه منبع تغذیه ولتاژ بالا تولیدشده در یکی از شرکت های دانش بنیان توانسته است در شرکت ها و دانشگاه ها برای کاربردهای متنوع از آبدوست کردن سطوح تا استریل تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به ساخت و تحلیل ورق های پلیمری خودترمیم شونده حاوی میکروکپسول های کروی چندهسته ای به روش الکتروپاشش هم محور برای استفاده در صنعت شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
محققان دانشگاه تهران با ارائه روشی علمی توانستند فاضلاب کارخانجات الکل سازی را تصفیه و برای پرورش آبزیان غذا تولید کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
گروهی از فناوران یکی از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری همدان خمیردندان هایی بر پایه گیاه به تولید رساندند که فاقد مواد نگهدارنده و شیمیایی است و موجب کاهش پوسیدگی دندان و مانع از ایجاد پلاک ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با استفاده از کامپوزیت ها و نانو مواد، لوله ها و اتصالاتی را برای صنایعی که دارای خوردگی بالایی هستند مانند نفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی پوشش های RTV را با خواص آبگریزی و عایقی بالا به تولید رساند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
استفاده از عایق نانوکامپوزیتی تولید شده در یکی از شرکت های فناور در موتورخانه ساختمان ها موجب صرفه جویی 60 درصدی مصرف انرژی خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
یکی از شرکت های فناور با استفاده از روش تخمیر، عصاره گیاهان دارویی فراسودمند را به تولید رسانده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شیشه های کنترل کننده انرژی؛ شیشه هایی هستند که انتقال حرارت بسیار کمتری نسبت به شیشه های معمولی دارند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
هدف گرفتن سپاه با گرای منافقین توسط اروپایی ها معنای خاصی دارد؛ پیش از این، جیسون رضاییان جاسوس هسته ای در مقاله ای درباره پشت پرده قطعنامه علیه سپاه پاسداران آن را مقدمه اقدامات بیشتر خوانده بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
در ماه های اخیر و پس از اغتشاشات عبدالحمید مسائلی را در خطبه های خود مطرح می کند که با تعالیم اهل سنت به شدت تعارض دارد، از جمله آن ها بیان مطالبی درباره فرقه ضاله بهاییت است که خلاف فقه حنفی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دوست و دشمن می دانند که بهترین کارنامه شهرداری تهران مربوط به دوران حضور قالیباف در ساختمان بلدیه تهران است که البته آقای میرلوحی و دوستانشان به همین دلیل کینه قالیباف و اصولگرایان را به دل گرفته اند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
ایران اسلامی پیرو اسلام و عقلانیت و منافع خویش است نه پیرو سیاست های هیچ کشور دیگری و چیزی که همکاری های خارجی ایران را شکل می دهد نیز صرفا منافع ملی است نه منافع فلان کشور ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همه انتظار داریم لسان رجال سیاسی و اجرایی کشور، حاوی تحلیل های متقن و منطقی باشد نه اینکه محملی شود برای شهوات یک جریان خاص سیاسی و یا بدتر از آن تریبونی برای معاضدت دشمن علیه ایران و سپاه پاسداران!
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۴    
فتنه ای با فرماندهی و زمینه چینی صریح اصلاح طلبان که طی 12 سال گذشته پخت و پز شده و در مقابل مشکلات اقتصادی صرفاً "راه حل خیابان" را به مردم نشان داده است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
راه پیشرفت بیشتر کشور در "اقتصاد مقاومتی" و خودکفا شدن است و منتظر نشستن برای رفع تمام تحریم ها؛ سرابی است که هر دولتی به دنبال آن برود قطعا شکست خواهد خورد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بررسی های موجود نشان می دهد که فردی بانام حسن فیروزی هیچ گاه توسط قوه قضائیه یا نهادهای امنیتی دستگیر و زندانی نشده است. عملیات روانی منافقین نشان می دهد که این فرد در پازل منافقین قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا با انتقاد از عملکرد آلمان در حمایت از اوکراین، گفت که ائتلاف ناتو شکست خورده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک روزنامه الکترونیکی عرب زبان تحریمهای اروپا علیه تهران را نمادین و دارای تأثیر اندک دانست و تأکید کرد که اروپاییها بازنده اصلی این تحریمها خواهند بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی گزارش کردند که صنایع تسلیحاتی آمریکا برای جنگ طولانی مدت با چین آماده نیست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نتایج جدیدترین نظرسنجی ها نشان می دهد که آمریکایی ها به این باور رسیده اند که واشنگتن در حمایت از اوکراین در جنگ علیه روسیه افراط کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تحلیلگر و کارشناس نظامی-امنیتی رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم در آستانه یک جنگ داخلی قرار دارد و این مسئله به خاطر کابینه کنونی در تل آویو است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت: اتحادیه اقتصادی اوراسیا پتانسیل تبدیل شدن به یکی از قطب های جهانی را دارد و راهبردی شایسته برای غلبه بر مشکلاتی است که به دلیل همه گیری کرونا و اعمال تحریم های غیرقانونی تشدید ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
یکی از رهبران جهاد اسلامی هشدار داد که اگر همه طرفها برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی به مسئولیت خود عمل نکنند، ما نیز وارد درگیری فراگیر خواهیم شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
یک روزنامه نگار صهیونیست با انتشار یک کتاب، جزئیات جدیدی از عملیات ترور عماد مغنیه پس از گذشت 15 سال از شهادتش و همکاری دستگاه های اطلاعاتی کشورهای عربی با موساد در این عملیات را فاش کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده پارلمان عراق گفت نخست وزیر سابق این کشور به دستور آمریکا اقدام به مختومه کردن پرونده ترور شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس کرده بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم سوریه بارها با اشغالگران آمریکایی که در شرق سوریه مستقر هستند به مقابله پرداخته و آنها را از مناطق خود بیرون رانده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه رأی الیوم با انتشار یادداشتی با اشاره به استانداردهای دوگانه غرب در قبال آزادی بیان ادعایی خود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شبکه المیادین در گزارشی تحلیلی به جنگ بین جناح های راست و چپ صهیونیست در سرزمین های اشغالی پرداخته و مهم ترین نتیجه آن را علی رغم حمایت های همه جانبه آمریکا، فروپاشی از درون توصیف کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا تاکید کرد که اگر یازده نفر از دولت نتانیاهو استعفا دهند، کرسی های کنست از حد نصاب ساقط می شود و ششمین انتخابات رژیم صهیونیستی برگزار می شود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
یک رسانه کره ای در تحلیل اظهارات نسنجیده رئیس جمهور کره جنوبی علیه ایران نوشت یون از سمت دادستانی عمومی به ریاست جمهوری رسیده و به خاطر گاف های پی در پی بدنام است و باید هرچه سریع تر به دنبال ترمیم ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با اشاره به حملاتی که سازمان های تروریستی از 2004 تا 2017 از شمال تا جنوب اروپا طراحی و اجرا کردند، گفت: اگر ⁧سپاه پاسداران⁩ نبود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آمار آرشیو خشونت با اسلحه، با اضافه شدن 2 تیراندازی مرگبار کالیفرنیا در عرض 48 ساعت، تعداد تیراندازی های جمعی ایالات متحده در 3 هفته اول سال 2023 به عدد شوکه کننده 38 می رسد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا از پیشنهاد لولا داسیلوا و آلبرتو فرناندز روسای جمهور برزیل و آرژانتین برای ایجاد واحد پولی مشترک در آمریکای لاتین حمایت کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تاریخچه جرائم نفرت محور در غرب از جمله هتک حرمت قرآن کریم نشان می دهد نهادهای سیاسی و حقوقی غرب، نه تنها مخالف این اقدامات نیستند بلکه با عدم مجازات افراط گرایان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
موسسه مطالعات امنیت رژیم صهیونیستی در گزارشی با تاکید بر اینکه ایران و جنبش حزب الله لبنان بزرگ ترین تهدید علیه اشغالگران هستند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست با یورش به یک روستا در جنوب فلسطین اشغالی با بولدزر بار دیگر آن را با خاک یکسان کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که هفته هاست ایران در مرکز اتهامات غرب به دلیل حفظ امنیت شهروندان خود در اغتشاشات اخیر است، رئیس پلیس آتلانتا آشوب های این شهر در اعتراض به قتل یک معترض به دست پلیس را تروریسم خواند و مصادیق ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه سابق آمریکا، اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره اتحاد دفاعی بین تل آویو و واشنگتن را دروغ خواند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه ضمن اشاره به از بین رفتن سلطه غرب بر جهان، گفت جهان چند قطبی در حال ظهور است که نمی توان قدرت های جدیدی مانند چین و هند را در نظر نگرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
سازمان مبارزه با فساد عربستان سعودی از بازداشت 142 مقام این کشور در یک ماه گذشته به اتهام فساد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد آمریکا در مصاحبه ای با شبکه خبری بلومبرگ بار دیگر گفت که مذاکرات برجام در دستور کار دولت کشورش نیست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محورهای بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) در دیدار مداحان اهل بیت علیهم السلام (1401/10/22):
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: 1) از هر زاویه که به مقابله جویی غرب با جمهوری اسلامی ایران نگاه کنید، درماندگی پدیدار است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
با گذشت 10 ماه از آغاز عملیات اجرایی طرح جهاد آب رسانی به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی فعال کشور، 2757 روستا معادل 38 درصد کل پروژه به شبکه آب رسانی شرب و بهداشتی کشور متصل شد و فرآیند اجرای پروژه طی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد گفت: لابی مخالفان تصویب طرح مالیات بر سوداگری سبب شده 2 دستور جلوی بررسی این طرح قرار گرفته و با توجه به فرارسیدن زمان بررسی لایحه بودجه و پس از آن برنامه هفتم ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح های ذخیره سازی گاز در دولت دهم قوت گرفت و دو طرح سراجه و شوریجه اجرایی شد، اما در دولت روحانی با انحلال شرکت ذخیره سازی گاز ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت نفت بر اساس اطلاعات هواشناسی این احتمال را می داد که با وجود همه تدابیر، پس از ورود چنین سرمای شدیدی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس گروه نظام های برنامه ریزی و بودجه و مدل سازی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری گفت: درآمدهای مالیاتی در لایحه بودجه سال آینده 40 درصد رشد می کند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اگر ذخیره سازی گاز در دولت گذشته کنار گذاشته نمی شد، نه تنها کمبود گازی در کشور وجود نداشت بلکه همه سوخت نیروگاه ها با گاز طبیعی تامین شده و با صادرات گازوئیل و مازوت آزادشده ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سال گذشته صادرات ایران به آفریقا نسبت به سال 1399 میزان 100 درصد افزایش یافت و دو برابر شد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی به منظور تقویت محصولات اساسی برای 7 محصول آب بر عوارض صادرات دو برابری در سال 1402 تعیین کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در صورت بی توجهی به افزایش تولید بنزین یا بهینه سازی مصرف، دولت مجبور خواهد بود با احتساب نرخ 60 سنت به ازای هر لیتر بنزین به منظور پوشش کسری 22 میلیون لیتر در روز بنزین ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیر توسعه طرح کالا برگ الکترونیک با تشریح جزئیات اجرای طرح کالا برگ الکترونیک در استان هرمزگان، گفت: تا کنون یک هزار فروشگاه به این طرح پیوسته اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
موسسه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری هنلی اند پارتنرز اعلام کرد، حدود 12 هزار میلیونر انگلیسی از سال 2016 تاکنون انگلیس را ترک کرده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: صنایع پتروشیمی می توانند با تغییرات جزئی راندمان کارشان را بالاتر ببرند و مصرف انرژی را کاهش دهند، اما از آنجا که مبلغ بسیار اندکی برای انرژی مصرفی شان می پردازند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار برخورد قانونی با عرضه لوازم خانگی ال جی و سامسونگ در بازار کشور شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
در دولت قبل، عبدالناصر همتی، رئیس کل وقت بانک مرکزی، برای کنترل بازار ارز اقدام به ارزپاشی و هدررفت منابع ملی کرد، اما این سیاست موفق نبود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از دلایل ایجاد بحران در اقتصاد کشور مساله وابستگی به دلار است و اصطلاحا دلاریزه شدن اقتصاد، تبعات سنگینی برای کشور داشته و دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه گفت: وابستگی بودجه به نفت در لایحه بودجه سال 1402، بر اساس سهم درآمد حاصل از صادرات نفت و فرآورده های نفتی از منابع، حدود 30 درصد است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اگر بخواهد ملت ایران بنشیند تا دولت کاری را انجام بدهد، این امری است که نخواهد شد ؛ این سخنی روشن و روشنگر از امام خمینی (ره) است که هزار معنا در درونش نهفته است و معنی حکومت داری اسلامی و دموکراسی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
کتاب سامورایی در میدان مین به قلم رضا کشمیری زندگینامه جانباز اسماعیل زمانی معروف به کل اسمال است که به همت واحد ادبیات پایداری انتشارات کتاب جمکران و با مشارکت کنگره ملی شهدای استان قم اخیراً چاپ و ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سیدمرتضی آوینی نوشت: عالم در گیر حادثه عظیم تحولی است که همه چیز را دگرگون خواهد کرد و این تحول، از عمق روح مجرد انسان بر خاسته است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
کتاب جولان جوانمرد ؛ خاطرات شفاهی احمد خالدی، از مدیران و مسئولان ارشد کشور به نویسندگی محمدعلی زمانیان و توسط انتشارات راه یار منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
انقلاب، حیات دینی را به جامعه برگرداند موضوع دین داری جامعه ایرانی، از موضوعاتی است که در هفته های گذشته در محافل مختلف علمی و اجتماعی، همواره مورد بحث بوده است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اندک اندک بانگ اذان بلند شد، نواب کشته شده بود، دریغا! مردم آمدند و رفتند و نمازهای جماعت، مثل دیگر ایام، برپا گشت، چرا کسی برای خون نواب فریاد نمی زند؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
خداوند در قرآن کریم چند ویژگی برای وطن فروشان بیان کرده و می فرماید: مانند کسانی نباشید که از دیارشان با حالت سرمستی و هواپرستی و با حرکتی نمایشی خارج شدند و مردم را از راه خدا بازمی دارند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
همسر شهید بیات می گوید: قرار شد سپاه عیدی آن سال را زودتر بدهد. مبلغش هم 2500 تومان بود که با حقوقمان پول زیادی می شد. یک شب قاسم آمد خانه و به من گفت می خواهی عیدی مان را با خدا تقسیم کنیم؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس هم زمان با آغاز دهه فجر 1401 برای نخستین بار 45 میلیون سند جنگ را برای عموم مردم منتشر می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سایه ناتمام روایت زندگی طلبه شهید فرشید فرشته صنیعی توسط انتشارات 27 بعثت منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
شکارچیان ماه به قلم محمدرضا بایرامی به زودی در انتشارات سوره مهر منتشر می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عمود خیمه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خار چشم دشمنان این نظام به ویژه استکبار جهانی و صهیونیسم است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری فرموده اند: حکومت ایران در زمان رژیم طاغوت منحوس، رژیم ذلیل، رژیم فاسد که تا گردن در لجنزار وابستگی گیر کرده بود. انقلاب اسلامی، پیکر این ملت را ازاله کرد و آنها رفتند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
کتاب چهل حدیث حجاب به قلم حجت الاسلام محمدحسن رحیمیان توسط انتشارات کتاب جمکران روانه بازار نشر شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تناقضاتی که نسل های امروز و فردای اروپا قطعا بواسطه آن مسئولان خود را استنطاق خواهند کرد و از آنان خواهند پرسید چگونه توانسته اند اینهمه عداوت و بی عقلی را علیه نیرویی تربیتی و دفاعی به خرج دهند که ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر آستانه امامزاده قاسم بن الحسن علیه السلام شمیران گفت: بزرگ ترین دوره اعتکاف دانش آموزی با عنوان 3 روز تا بی نهایت امسال ویژه دانش آموزان پسر پایه هفتم تا نهم در مسجد جامع این امامزاده برگزار می ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با گسترش تظاهرات مخالفان سیاسی دولت نتانیاهو در اسرائیل، رسانه های آمریکایی که عمدتاً حامی حزب دموکرات هستند ...
مشاهده نتایج بیشتر...