جمعه ۰۴ مهرساعت ۲۱:۳۳Sep 2020 25

هم اندیشی (hamandishi.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۱۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، از دستور وزیر بهداشت برای خرید واکسن کووید 19 از ساز و کار کواکس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده خرم آباد گفته است: آگاهانه ثبت نام کردم و به خاطر هوچی گری بعضی ها تصمیمم را عوض نمی کنم، به این جوسازی رسانه ای کاری ندارم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۱۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 436 هزار و 319 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 175 نفر در 24 ساعت گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۸۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل هوشمند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ورود نخستین تاکسی های پرنده در مهرماه به آسمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در آستانه اربعین سیدالشهدا(ع)، این مراسم معنوی با پیاده روی عاشقان و سوگواران عراقی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از جنوبی ترین مناطق این کشور به سمت کربلای معلی آغاز شده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۶    
جای تعجب است که این رسانه های غربگرا به خلاف بسیاری از حوزه های فرهنگی و اجتماعی و سیاسی که سنگ غربی ها را به سینه می زنند و حتی از عکس یادگاری با چشم آبی ها و یانکی ها هم سر از پا نمی شناسند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: در ساخت نخستین پتروپالایشگاه کشور در تعامل با دولت عمل کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه در ابتکاری جدید پهپادهای ابابیل 2 را روی شناورهای تندرو خود نصب کرده است؛ اقدامی که می توان از آن به عنوان گامی جدید در توسعه تاکتیک های تهاجم فوجی نیروی دریایی کشورمان نام برد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق خبر داد که رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که اگر حمله به سفارت این کشور در بغداد متوقف نشود، این سفارت را خواهد بست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همان گونه که امام حسن مجتبی علیه السلام نیز در شرایطی قرار گرفتند که صلح را مدبرانه پذیرفتند و یا در آخرین نمونه علی رغم هشدارها و انذارها و مخالف های مکرر رهبرانقلاب با مذاکره آمریکا ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در اظهاراتی متناقض گفت، واشنگتن همچنان به فشار حداکثری به ایران ادامه می دهد اما به مذاکره با جمهوری اسلامی برای یک توافق بهتر علاقمند است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن در توییتی کنایه آمیز خطاب به ملک سلمان گفت که اگر عربستان با ایران تسویه حساب هایی دارد، بهتر است با خود این کشور رو به رو شود .
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی در راستای تکمیل سیاست موسوم به فشار حداکثری علیه ایران قصد دارند سفیران ایران در پایتخت های خود را احضار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تنها 16 سال داشت که راهی جبهه شد، اما مهارتش در تیراندازی سبب شد به عنوان تک تیرانداز انتخاب شود. می گفت: هرگاه هدفی دور و زدنش سخت بود ذکری از قرآن می خواندم و دقیق به هدف می زدم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شب وقتی خوابید، دید پیغمبر اکرم (ص) و سیدالشهدا علیه السلام در اتاقی هستند و در اتاق مجاور (داماد) شوهر خواهرم که او هم عالم بود حضور داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۵۷ سایت دیگر  
وقتی رفتی ویروس منحوس گرفتارمان کرد. بشیوه روزهای دفاع مقدس سنگر آرائی کردیم، گردهم آمدیم مدافع حریم و حرم و سلامت همه باهم بر آن تاختیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شاه سعودی به تکرار مواضع خصمانه و بی اساس خود علیه ایران و حزب الله لبنان پرداخت و ادعا کرد: حزب الله باید خلع سلاح شود و جامعه جهانی مانع دست یابی ایران به سلاح کشتار جمعی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
این حزب سابقه جدایی از جبهه ملی ایران و پیوستن به نهضت امام خمینی(ره) تا اعدام برخی از اعضای آن به جرم توطئه علیه حکومت جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه خود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
پخش روزانه اظهارات رئیس جمهور در کنار هفت سال کم عملی و رسیدن به حرف درمانی امروز، بدون آنکه ملت امید جدی به اجرایی شدن آن داشته باشند نوعی زیاده گویی تلقی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
در ادامه جنگ قدرت برای کسب آرای مردمی در انتخابات 2020، رئیس جمهور آمریکا درباره رقیب انتخاباتی خود اعلام کرد: بایدن سگ دست آموز جان مک کین بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
پهپادهای بومی نیروی دریایی سپاه ناو هواپیمابر آمریکایی نیمیتز را در هنگام ورود به خلیج فارس رهگیری کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
آیا رهبر معظم انقلاب، مسیر رساندن امام به جام زهر را عاقلانه و مدبرانه دانستند یا وقتی مسئولان وقت کشور، شرایطی بوجود آوردند که امام خمینی (ره) چاره ای جز پذیرش قطعنامه نداشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
شلدون آدلسون میلیاردر یهودی و حامی اصلی انتخاباتی ترامپ برای کمک به کارزار انتخاباتی ترامپ و دائمی شدن سفارت آمریکا در بیت المقدس گران ترین معامله ملکی در اسرائیل را انجام داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه برخلاف آن چیزی که دشمن نشان می دهد مردم یمن بسیار فرهیخته و دانشمند هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
آقای روحانی و همکارانش به جای در پیش گرفتن راه درست و تدبیر براساس مدیریت راهبردی، راحت تر آن دیده اند که دست در صندوق توسعه ملی کنند و از این قلک برای عبور از مشکلات برداشت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت کشور عربستان سعودی اعلام کرد که برگزاری عمره برای زائران خانه خدا از سیزدهم مهر ماه به طور تدریجی و طی چهار مرحله از سر گرفته می شود که مراحل نخست برای عمره گزاران داخل این کشور است و سپس عمره ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
یکی از آثار و برکات جنگ هشت ساله دفاع مقدس و تحریم های روزافزون نظام سلطه علیه کشورمان در چهل سال گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
خوئینی ها در حالی خواسته ادای هاشمی رفسنجانی در فتنه 88 را در بیاورد که وزن سیاسی اش و اثر اجتماعی اش قابل قیاس با هاشمی در آن سال نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در واکنش به مصاحبه ی پخش شده از او در خصوص حواشی خودروی نمایندگان، می گوید: حرف های من را تحریف کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۸۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما محکم و با ثبات قدرت افزایی می کنیم، اظهار داشت: نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه با ترکیبی از پهپادها و بالگردها و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بر این باور هستم که دلایل برای وجود حضرت رقیه(س) قوی تر از دلایل نبود ایشان است و امام حسین(ع) دختری خردسال داشتند که در واقعه کربلا همراه ایشان بوده و در شام هم از دنیا رفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۶۸ سایت دیگر  
رسانه های فارسی زبان خارج از کشور در راستای اقدامات خود در چارچوب پروژه تبلیغاتی علیه مبارزه دستگاه قضا با فساداقتصادی، اخیراً مدعی شده اند که یک زندانی به نام نادر مختاری در زندان فوت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
بلومبرگ نوشت یک نفتکش بزرگ با پرچم ایران در حال بارگیری نفت خام ونزوئلا در بندر خوزه این کشور است تا به آسیا صادر شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: پهپاد تمام بومی نیروی دریایی سپاه موفق به رصد و رهگیری ناوگروه هواپیمابر آمریکا قبل از ورود به تنگه هرمز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
منابعی آمریکایی ضمن اشاره به قصد کاخ سفید برای تشدید تحریم ایران و حزب الله، گفتند، اینگونه نیست که در صورت پیروزی نامزد دموکرات در انتخابات پیش رو تحریم های ایران لغو شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۶۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس از انتخاب قالیباف به عنوان رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا گفت که دولت آمریکا به سازمان جاسوسی خود برای انجام اقدامات تروریستی و مخفیانه در این کشور چراغ سبز داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نکته راهبردی تر اینکه حاج قاسم در طول نزدیک به سه دهه یکی از اصلی ترین چهره های است که می توان گفت عملا در منطقه هم موفق به ملت سازی شده و هم دولت سازی!
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
هیئت دولت کویت با صدور بیانیه ای مسئله فلسطین را مسئله نخست عرب ها و مسلمانان توصیف و تاکید کرد که این کشور از گزینه های ملت فلسطین و تلاش ها در ایجاد راه حل عادلانه و فراگیر برای مسئله فلسطین حمایت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه تمام تحرکات دشمن را رصد می کنیم، گفت: ما وضعیت توان رزمی دشمن را در منطقه و فرامنطقه ارزیابی می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
این مهمان در ویدیویی زنده مدعی شده که در جریان ضبط برنامه توسط عوامل برنامه مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سومین مشاور امنیت ملی کاخ سفید در دولت دونالد ترامپ در پیامی توییتری اذعان کرد که تلاش آمریکا برای کلید زدن مکانیسم ماشه و احیای تحریم های سازمان ملل علیه ایران شکست خورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا هر روز تنهاتر از قبل می شود و شاید هیچ وقت به اندازه یک ماه گذشته در مقابل اراده و قدرت ملی ایران در دنیا ذلیل نشده بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به این شکل حدود سه سال و نیم پس از پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، در تاریخ 18 آذر 1370 آقای خاویر پرز دکوئیار دبیرکل سازمان ملل رسما عراق را به عنوان کشور آغازگر جنگ با ایران معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یکی از خلبانان هوانیروز ارتش در جنگ تحمیلی کاری کرد کارستان.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی ادعاهایی که مخالفان حجاب الزامی مطرح می کنند این است که در کشورهایی مانند ترکیه عدم الزام حجاب باعث گرایش بیشتربه حجاب شده است. این ادعا تا چه اندازه درست است؟
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ظاهراً علاوه بر ناکارآمدی و سوءمدیریت دولت، ما شاهد توهین به شعور و فهم مردم و نمایندگان از سوی برخی از اعضای دولت هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا در فعال سازی مکانیسم ماشه شکست خورده است، گفت: آمریکایی ها هر چه در چنته داشتند را علیه ایران به کار گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
با رسیدن خبر تهاجم دشمن به شهر های جنوبی و غرب کشور، حضرت آیت الله خامنه ای سلاح به دست در کنار بقیه رزمندگان به سوی جنوب شتافتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۵۵ سایت دیگر  
متأسفانه در شرایطی که در بعضی از استان ها وارد موج سوم کرونا می شویم رعایت بهداشت و استفاده از ماسک کاهش داشته و این موضوع بسیار خطرناک است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۸۲ سایت دیگر  
اسنادی از سرویس اطلاعات رژیم بعث عراق منتشر شده که نشان می دهد خاندان شاه معدوم ایران در جریان جنگ تحمیلی علیه ایران، از رژیم بعث عراق حمایت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مرور اظهارات سال 94 وزیر خارجه در جمع نمایندگان مجلس و در نشست کمیسیون ویژه برجام نشان می دهد چگونه سازوکار عجیب حل و فصل اختلافات به طرف ایرانی تحمیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۱۰۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: برنامه جمهوری اسلامی ایران با گذشته هیچ فرقی نخواهد کرد؛ امروز ما خودکفا هستیم و اگر تحریم ها برداشته شود، راه صادرات باز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
روح دفاع مقدس ، مدیون منطق عاشوراست. انقلاب بدون امام حسین(ع) قطعاً پیروز نمی شد. بزرگترین راهپیمایی که کمر رژیم شاه را شکست، آن ها که سن شان به انقلاب ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
این سخنان ظریف در حالی است که از سال 2010 که قطعنامه 1922 به تصویب رسید تا سال 2015 که این قطعنامه لازم الاجرا بود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با ابراز تعجب از تائید صلاحیت همسر متهم امنیتی برای عضویت در هیات مدیره بیمه البرز از سوی بیمه مرکزی گفت: تائید صلاحیت وی احتمالا با فشار وزارتخانه مربوطه انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ما با اتوبان های شمال-جنوب فاصله زمانی و فیزیکی شمال و جنوب را کم کرده ایم اما این نه تنها به رفع فاصله طبقاتی کمکی نکرده است که به دیده شدن این فاصله و افزایش حس محرومیت و بحران سبک زندگی انجامیده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: رفتار امروز آمریکایی ها در قبال توافقات پیشین، هم نقض فاحش حقوق بین الملل است هم نقض حقوق معاهدات . اروپایی ها باید به انجام تعهداتشان در عمل پایبند باشند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶   + ۶۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: قبول قطعنامه هم در پایان کار در آن شرایط که امام از آن تعبیر کردند به نوشیدن جام زهر، این هم مدبرانه بود، در آن مقطع مدبرانه بود باید انجام می گرفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مدرسه مردم باوری است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۷۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیشمرگ و فدایی ملت ایرانیم، گفت: تاوان ترور قاسم فروپاشی نظام سیاسی آمریکاست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
وزرای خارجه سه کشور اروپایی عضو برجام، در بیانیه ای مشترک در واکنش به ادعای آمریکا درباره بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران، بر تعهد کامل خود به قطعنامه 2231 شورای امنیت تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۹    
چهل و ششمین نشست انقلاب اسلامی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب (امام خمینی (ره)وماهیت شناسی انقلاب اسلامی) برگزار میشود
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از فعالان اماراتی در بیانیه ای اقدام حاکمانشان در سازش با رژیم صهیونیستی و امضای توافقنامه ننگین این رژیم را به شدت محکوم و آن را نادیده گرفتن تاریخ مردم امارات در حمایت از ملت فلسطین توصیف ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
عضو هیئت نظارت بر برجام مکانیزم ماشه را یک بازی تبلیغاتی از سوی آمریکایی ها دانست و گفت: همه این سروصداها برای جذب افکار عمومی در داخل آمریکاست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک اندیشکده صهیونیستی می گوید پیروزی بایدن لزوماً نویدبخش یک موفقیت سیاسی نیست و حتی در صورت روی کار آمدن یک دولت دموکرات نیز رفع تحریم های ایران دور از ذهن به نظر می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: شهید مدافع حرم سرهنگ دوم مرتضی زرهرن نخستین شهید تکاور ارتش و چهارمین شهید مدافع حرم در استان خراسان شمالی محسوب می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار فدوی گفت: سخت ترین کار در دنیا کاری است که به خاطر آن باید جان را فدا کرد، در این کارهای سخت به گواه تاریخ جمهوری اسلامی همیشه و در همه نبردها پیروز بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نامزدهای ریاست جمهوری ابتدا باید وظایف، اختیارات و حیطه عملکردهای رئیس جمهور را بدانند و با علم به آن وارد انتخابات شوند تا شاید اگر توانستند رای مردم را از آن خود کرده و رئیس جمهور شدند پس از چندی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
من تقریباً از سال 76 با حاج قاسم آشنا شدم و آشنایی ما از اینجا بود که ایشان یکی از فرماندهان سپاه و من هم فرمانده نیروی ارتش بودم. در جلسات مشترک زیاد شرکت می کردیم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان که سال های دفاع مقدس در جبهه ها حضور داشته، خاطره ای از اوایل شهریور 62، پس از خاتمه عملیات والفجر3 دارد که بناست در کتاب کوهستان آتش چاپ شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: در شب شهادت سردار سلیمانی ما تا لحظه جنگ پیش رفتیم و دو پایگاه ما در جنوب کشور پرواز انجام دادند و منطقه شلوغ بود و هواپیماهای زیادی در فضای آسمان بودند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: تا این لحظه مجوزی برای حضور زائرین اربعین از سوی دولت عراق صادر نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اروپا همزمان با آمریکا از برجام خارج شده است و ماندن اسمی سه کشور اروپایی در برجام صرفا برای تشویق دولت روحانی به نگه داشتن محدودیت های برجامی بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۴۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: وعده انتقام ما از شهادت سردار سلیمانی قطعی، جدی و کاملا واقعی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
در تازه ترین حرکات قابل تامل احمدی نژاد، وی با رسانه معاند رادیو فردا (رادیو آزاد اروپا/صدای آزادی) گفتگو کرده است که این رسانه ضد انقلاب، با بودجه مستقیم دولت و کنگره آمریکا اداره می شود!
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
یکی از نزدیکان حلقه روحانی به تازگی در واکنش به اقدامات مجلس یازدهم توئیتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان ملل روز جمعه در نشست این سازمان گفت که طرح آمریکا برای ترور رئیس جمهور سوریه نشان دهنده تمایل واشنگتن برای تغییر نظام سوریه است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با افزایش هشدارها نسبت به خطر وقوع جنگ داخلی در آمریکا، رئیس پلیس فدرال این کشور نیز نسبت به خشونت های مسلحانه پیش از انتخابات ریاست جمهوی آمریکا ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ترامپ با کمک رسانه های فیک و برخی از مقامات خود، درصدد است ایران، روسیه و چین را در دخالت در انتخابات پیش روی آمریکا محکوم کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
در مذاکرات وین، آمریکا موفق شد بندی را در توافق نهایی بگنجاند که امکان بازگرداندن تمامی تحریم ها در صورت تخطی ایران از اجرای تعهدات را فراهم می کرد. اما سوالات بسیاری درباره این مکانیسم وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تعدادی از سناتورهای آمریکایی در نامه ای به رئیس جمهور این کشور، خواستار تحریم کل بخش مالی ایران شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا سفر وزیر خارجه آمریکا به آمریکای جنوبی را سفری شکست خورده ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا مدعی شد شانس کشتن رئیس جمهور سوریه را داشته اند اما به علت مخالفت وزیر دفاع سابق آمریکا در نهایت این اقدام انجام نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
یافته های پیمایش ارزش ها و نگرش های ایرانیان در مورد حجاب نشان می دهد برداشت و اظهارنظر آقای نصیری با یافته های این پژوهش کاملا ناهمخوان است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
زنگنه در حالی مدعی است که امضای قرارداد با توتال، تصمیم نظام و حذف سهمیه بندی بنزین که منجر به حذف کارت سوخت شخصی شد، تصمیم دولت بوده است که وزارت نفت در هر دو موضوع نقش کلیدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
منابع یمنی از هدف قرار گرفتن مجدد تاسیسات نظامی و راهبردی در فرودگاه ابها عربستان در واکنش به جنایات مستمر این رژیم علیه ملت یمن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مسعود اسدالهی، کارشناس مسائل خاورمیانه درباره قرارداد صلح امارات و بحرین با اسرائیل در کانال تلگرامی خود نوشت: در مراسم امضای این قرارداد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: وسواس فکری پمپئو درباره ایران باز هم عود کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت: محمد وحیدی، نماینده مردم بجنورد و نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس به ویروس کرونا مبتلا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
عربستان از اینکه توافق امارات با اسرائیل پیش از اعلام در رسانه ها به اطلاع مقامات ریاض نرسیده، خشمگین بود و محمد بن سلمان به این ترتیب خشم خود را به تحولات جدید منطقه نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
در شرایط سخت تحریم و کرونا،کالا در کشور موجود است اما به دلیل چرخه معیوب توزیع،با قیمت واقعی به دست مصرف کننده نمی رسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۳۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حکام خیانتکار منطقه از امروز شریک تمام جنایات صهیونیست ها از گذشته تاکنون هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ضدانقلاب به هر صورت به دنبال ایجاد تشنج در میان افکارعمومی است و مانند غریقی به هر شاخه خشکیده ای چنگ می زند که خود را زنده نگاه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
من را با خودش به منطقه دیواندره برد. می خواست کوچه پس کوچه های شهر را که برایش پر از خاطرات دوستان شهیدش بود، به من نشان بدهد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
این صحبت ها به مثابه اعترافی بزرگ در خصوص شکست راهبرد غرب گرایان اشاره دارد. حسن روحانی به صراحت از اینکه در دولت قبل صرفا تحریم بودیم و اکنون با وجود برجام و عقب نشینی های ایران از حقوق هسته ای خود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفته است که باید نحوه خرید و فروش خودرو اصلاح شود. چشم، آقای رئیس جمهور! ما مردم همین امروز دستور می دهیم تا سیستم دچار تحول شود و دست واسطه ها از بازار قطع شود .
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مقامات عربستان سعودی تلاش دارند مراسم حج عمره را به صورت محدود و تدریجی برای عمره گذاران بازگشایی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
برخی منابع خبری از انتشار گسترده یک کتاب ضداخلاقی در ایران خبر دادند!
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه برخی آشفتگی ها حوزه فرهنگ به دلیل عدم قاعده گذاری های دقیق است، گفت: همکاری این مرکز و سازمان تبلیغات اسلامی می تواند گره گشای مسائل فرهنگی کشور باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...