سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۸:۴۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

هم اندیشی (hamandishi.ir)

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 29 اسفند 1396 هم اندیشی 28 اسفند 1397 هم اندیشی 29 اسفند 1398 هم اندیشی 1 فروردین 1399 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1399 هم اندیشی 31 خرداد 1399 هم اندیشی 31 تیر 1399 هم اندیشی 2 مرداد 1399 هم اندیشی 1 شهریور 1399 هم اندیشی 30 مهر 1399 هم اندیشی 2 آبان 1399 هم اندیشی 1 آذر 1399 هم اندیشی 29 دی 1399 هم اندیشی 30 بهمن 1399 هم اندیشی 1 اسفند 1399 هم اندیشی 2 اسفند 1399 هم اندیشی 3 اسفند 1399 هم اندیشی 4 اسفند 1399 هم اندیشی 5 اسفند 1399 هم اندیشی 6 اسفند 1399 هم اندیشی 7 اسفند 1399 هم اندیشی 8 اسفند 1399 هم اندیشی 9 اسفند 1399 هم اندیشی 10 اسفند 1399 هم اندیشی 11 اسفند 1399 هم اندیشی 12 اسفند 1399 هم اندیشی 13 اسفند 1399 هم اندیشی 14 اسفند 1399 هم اندیشی 15 اسفند 1399 هم اندیشی 16 اسفند 1399 هم اندیشی 17 اسفند 1399 هم اندیشی 18 اسفند 1399 
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: افرادی که سهام عدالت آن ها مبلغ 500 هزار تومان است سود سهام عدالت سال 98 آن ها حدود 200 هزار تومان است و افرادی که سهام عدالت یک میلیون تومانی دارند سودشان 2 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مگان مارکل همسر نوه ملکه انگلیس در یک مصاحبه افشاگرانه از رفتار نژادپرستانه خانواده سلطنتی با او که مادری سیاه پوست دارد، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز دوشنبه 18 اسفند 1399 با رشد 24 هزار و 344 واحدی به یک میلیون و 199 هزار و 940 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: بانک مرکزی همه اعتباراتی را که مورد نیاز بوده، امسال به طور صددرصد به کالاهای اساسی اختصاص داده و خریدها برای کالاهای سال 1400 آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
نیروهای حشد شعبی حمله عناصر داعش به جنوب شهر سامراء واقع در استان صلاح الدین را خنثی کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
حقوق نمایندگان در سال آینده طبق قانون بودجه افزایش می یابد و هیچ افزایش حقوق خاصی در موردشان اعمال نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون سازمان امور اجتماعی کشور گفت: جمعیت امام علی به دلیل عدم تمکین به تذکرات شفاهی و کتبی و عدم اصلاح انحرافات، شورای ملی توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد تصمیم به انحلال این جمعیت گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رفتارهای رئیس جمهور سابق در ماه های اخیر نشان می دهد، او تصمیم گرفته است با پیاده سازی چندین سناریو، آمدنش به عرصه انتخابات 1400 را به یک مطالبه مردمی تبدیل کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
سرویس اطلاعاتی عراق اعلام کرد که مسؤول کمیته اعدام در گروهک تروریستی داعش در جنوب بغداد پایتخت این کشور بازداشت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یکصد وبیست و یکمین مرحله یارانه نقدی مربوط به اسفندماه ساعت 24 روز چهارشنبه (20 اسفند) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۴۵ سایت دیگر  
دادستان کرمان با اشاره به دستگیری مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمان گفت: پرونده این مدیر در حال تحقیقات تکمیلی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عوامل سریال دادستان 17 اسفند با حضور در امور مخاطبان روابط عمومی رسانه ملی 162 با مخاطبان به گفت وگو نشستند و سپس پاسخگوی سؤالات اصحاب رسانه به صورت مجازی در اداره کل روابط عمومی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
دولت در سر و سامان دادن به بازار نتوانسته خوب عمل کند چرا که در برخی از کالاهای کمیاب(مانند روغن) بازار ماه هاست عقب گرد کرده ایم این در حالیست که تولیدکنندگان محصول در حال فعالیت هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دیدار پاپ فرانسیس با آیت الله سیستانی با استقبال عجیب و غریب اصلاح طلبان روبرو شده است! گروهی که تا مدتی قبل تقلید از مراجع را کار میمون ها می دانست، حالا ظاهر سازی حامی مرجعیت شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی تلاش کرده اصلاحات مجلس در بودجه سال 1400 را مقصر افزایش تورم و نقدینگی جلوه دهد، در حالی که در 2.5 سال اخیر تمام رکوردهای افزایش تورم و پایه پولی و نقدینگی به نام همتی ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
محفل افراطی خاتمی برای حضور در انتخابات شرط و شروط گذاشته و بیان کرده اند که فقط با نامزد اختصاصی افتخار داده و در انتخابات شرکت می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت های دانش بنیان ایرانی قدم در راه ساخت واکسن کرونا گذاشته اند و هم اکنون چند واکسن ایرانی کرونا موفق به اخذ مجوز تست انسانی شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
گزارشی از سوءمدیریت دولت در کنترل بازار و رشد افسارگسیخته قیمت اقلام اساسی در آستانه شب عید را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه جوان نوشت: همانگونه که از ایشان ندیده ایم بر تشکیل نظام دینی در عراق اصرار ورزد، مشاهده نشده است که روی سکولارها و غربگراهای ایرانی و عراقی حساب ویژه باز کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس 1400 از 60 ایراد شورای نگهبان به 4 تبصره از لایحه بودجه 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آمارهای اقتصادی حاکی از افزایش جذابیت نفت ایران در بین خریداران آسیایی بویژه چین و هند است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: آقای واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به اصفهان سفر می کند و می گوید نباید فولاد مبارکه سیاسی شود؛ سیاسی نشدن فولاد یعنی همسر آقای واعظی با این مجتمع قرارداد پژوهشی ببندد!
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از تشکیل یک کمیته عالی و تدوین گزارش نهایی در خصوص برنامه عقب نشینی نظامیان خارجی از کشور و پایان دادن به مناقشات بر سر این پرونده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی مطلع تاکید کرد: ایده طرح گام به گام برای شروع مذاکره بین آمریکا و ایران، در عالی ترین سطوح جمهوری اسلامی رد شده و تا قبل از برداشته شدن تحریم ها هیچ تماسی بین ایران و آمریکا برقرار نمی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۵۵ سایت دیگر  
به دنبال انتشار گزارش هایی از حملات حوثی های یمن به تاسیسات نفتی عربستان، قیمت نفت برنت روز دوشنبه برای اولین بار از زمان شروع بحران کرونا به بالای 70 دلار رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: امروز کسانی می توانند بگویند که دلسوز نظام، انقلاب و مردم هستند که بتوانند گره از کار مردم باز کنند و این وظیفه همه مسئولان است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن ضمن تشریح آنچه در میان مذاکرات غیرمستقیم میان هیئت انصارالله و هیئت آمریکایی گذشته است از نبرد مارب به عنوان نبردی سرنوشت ساز نام برد و به توان صنعا در تولید سلاح و ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: کبری آسوپار فعال رسانه ای در توییتر نوشت: هر جا هر کسی که پیرو راستین پیامبر اسلام باشد، قدرت بیابد، دیده شود و مورد احترام قرار بگیرد، به نفع ایران است. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۲    
دهه 90 درحالی سپری شد که با وجود افزایش تولیدات تلویزیون، به مسائل مربوط به طبقه ضعیف جامعه کمتر توجه شد و کمدی های آپارتمانی در دستور کار صدا و سیما قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای گذشته منطقه راهبردی جرف الصخر در شمال غرب استان بابل و شمال شرق استان دیاله صحنه عملیات علیه عناصر مخفی داعش بود و نیروهای عراقی موفق شدند ضربات سنگینی را به تروریست ها وارد کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مجتهد فاش کرد که درخواست کمک عربستان از ترکیه در یمن همراه با شرایطی است که خشم امارات را بر می انگیزد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به ناکامی مخالفان جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان در برابر ملت ایران قد خم کرده و شکست خورده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدل جدید از اسلحه مصاف با کالیبر 51*7.62 معرفی شده است که اولین مشتری آن نیز ارتش جمهوری اسلامی ایران است. مصاف جدید را می توان ترکیبی از یک کالیبر کشنده قدیمی و یک طراحی نوین دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
ارتش یمن از عملیات گستره موشکی و پهپادی این کشور به اهدافی در عربستان سعودی خبر داد. در این عملیات از 22 موشک و پهپاد استفاده شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۴    
هر چند دستپاچگی دولتی ها از ابتدا شگفتی ساز بود، اما به مخیله کمتر کسی خطور می کرد که از این قرارداد، بیش از17 میلیون دلار معادل حدود 430 میلیارد تومان با دلار امروزی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با الحاق یک بند به ماده واحده لایحه بودجه 1400، با اختصاص 3 هزار میلیارد ریال برای اشتغال زندانیان موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۱۷۹ سایت دیگر  
فعال شدن برجام به عنوان یک توافق چندجانبه بین المللی منوط به لغو تحریم ها از سوی آمریکا و ایفای تعهدات کامل همه اعضا است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ارتش کره جنوبی بامداد یکشنبه از آغاز رزمایش نظامی مشترک بین این کشور و ایالات متحده آمریکا از روز دوشنبه اما در سطح محدودتر نسبت به سال های گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه سوریه با محکوم کردن تحریم های یکجانبه آمریکا و اروپا علیه روسیه، این اقدام را نقض قوانین بین المللی دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
یک شبکه روسی در یادداشتی آورده است، تعیین پیش شرط برای بازگشت آمریکا به برجام، تکرار اشتباهات پیشین است و نتیجه آن عدم حصول توافق با ایران خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۸۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حداقل حقوق برای کارکنان رسمی و پیمانی را سه میلیون و 500 هزار تومان تعیین کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در حال حاضر تنها 60 میلیون نفر از جمعیت جهان هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده و در برابر این ویروس ایمن شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان گفت: قرار است اعضای کمیسیون کشاورزی از میادین میوه و تره بار بازدیدی داشته باشند ضمن اینکه کمیسیون های اقتصادی هم باید وضعیت بازار بورس و قیمت کالاها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
منابع خبری از ورود یک کاروان نظامی ترکیه متشکل از 25 خودروی نظامی حامل تجهیزات نظامی و لجستیک به استان ادلب از طریق گذرگاهی در شمال سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید، از تعیین تکلیف پرونده 144 شهید مدافع سلامت خبر داد
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
جشنواره برلین با اختصاص 30 هزار یورو، یک فیلم به نام چیزهایی که تو می کشی را به پیمان معادی سفارش داد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: تا کنون 344 بیمار مبتلا به ویروس انگلیسی در کشور شناسایی شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در فضای مجازی پرمخاطره ای تنفس می کنیم، بر لزوم اعمال حاکمیت در پلتفرم های خارجی و الزام آنها به اجرای قوانین کشور، تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
قرار نیست عقلمان را کنار بگذاریم تا خاتمی برای اصلاحات تصمیم بگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور آب و هوایی در تدارک نشست ماه آتی سران کشورهای عضو توافق اقلیمی پاریس، راهی اروپا است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مسئول کلیساهای موصل بر نقش مهم نیروهای حشد شعبی در حمایت از مسیحیان عراق در برابر عناصر تروریستی داعش تاکید کرد و گفت: مسیحیان عراق مدیون نیروهای حشد شعبی هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس در حال امضا شکایت از وزیر ورزش به دلیل عدم واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: اگر حضرت مسیح (ع) در میان ما بود، جنایات بی شمار آمریکا و برخی دیگر از کشورهای غربی که داعیه پیروی از حضرت مسیح (ع) را دارند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا و همسرش اولین دوز از واکسن روسی کرونا را دریافت کرده و گفته می شود که حالشان بعد از تزریق، خوب است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با عبور تعداد مبتلایان جهانی ویروس کرونا از صد و هفده میلیون نفر، شمار جان باختگان بر اثر این بیماری نیز به دو میلیون و ششصد هزار تن نزدیک شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی ونزوئلا به دنبال تورم 3 هزار درصدی و کاهش ارزش پول این کشور اعلام کرد انتشار اسکناس های جدید 200 هزار، 500 هزار و یک میلیون بولیواری را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج در حاشیه بازدید از نمایشگاه تا ثریا از ایجاد 107 هزار فرصت شغلی توسط بسیج در سال جاری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه در حاشیه بازدید از رویداد فناوری تا ثریا گفت: در نظر داریم با کمک جوانان کشور خط مقدم فناوری های پیشرفته دنیا را فتح کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۸۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک تخصصی بخش مسکن از کاهش نرخ سود تسهیلات مسکن جوانان از 9 به 6 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: هیچ کدام از جناح های سیاسی در کشور اراده راه اندازی پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بومی را نداشتند و نمی خواستند که پیام رسان های بومی راه بیافتند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: بودجه 1400 با رویکرد محرومیت زدایی در حوزه های سلامت، اشتغال، تولید، انضباط و همچنین شفافیت تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای هوابرد روسیه و بلاروس طی ماه میلادی جاری رزمایشی مشترک برگزار خواهند کرد که در خاک دو کشور انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۶۶ سایت دیگر  
نسخه جدید سلاح انفرادی مصاف با کالیبر 7.62 با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: امروز طرح جامع کنترل آسیب های اجتماعی در شورای اجتماعی مطرح شد و کلیات این طرح به تصویب رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رضاخان از نوجوانی، در ارتش عادت به فرمان گرفتن از فرمانده خارجی داشت. ابتدا افسران روسی قزاقخانه و بعد افسران انگلیسی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور برای چندمین بار در ماه های اخیر به جای پاسخگویی نسبت به شرایط اسفناک اقتصادی موجود که نقشی اساسی در آن داشته، به تمجید از سیاست های دولت پرداخت!
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور با اشاره به کاهش محسوس قدرت خرید کارگران گفت: مقاومت دولت در برابر افزایش دستمزد مطابق ماده 41قانون کار, علاوه بر تشدید شرایط کارگران ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب FATF بندی به پای اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
امیر حاتمی در واکنش به تهدیدات صهیونیست ها علیه کشورمان و با اشاره به موضع چندسال پیش فرمانده معظم کل قوا مبنی بر با خاک یکسان کردن تل آویو و حیفا در صورت سرزدن غلطی از سوی صهیونیست ها گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رویه قابل تشخیص درباره کشورهای غربی این است که هرگاه ایران بر مواضع خود ایستادگی کرده است دستگاه محاسباتی غرب دچار اخلال شده و مجبور شده است از مواضع غیرعقلانی و زورگویانه اش کوتاه بیاید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
جلسات بررسی بودجه در سال 99 به پایان خود نزدیک می شود، به همین دلیل به بررسی مهم ترین مصوبات اقتصادی مجلس یازدهم پرداختیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۸۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور و همچنین خوزستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: کسانی رمز ارز یا بیت کوین را به عنوان مهریه خود قرار دادند در زمان دریافت نباید هیچ توقعی از حاکمیت یا دادگاه های خانواده داشته باشند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه تلویزیونی چوب خط به کارگردانی حمید بهرامیان و تهیه کنندگی منصور سهراب پور با موضوعی خانوادگی اجتماعی از امشب از شبکه سه سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد: دولت تا به الان هیچ پاسخ روشنی نسبت به سوالاتی که اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با FATF مطرح کردند، نداده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت: در حالی که جمهوری اسلامی ایران قویا متعهد به تعقیب یک برنامه صلح آمیز هسته ای می باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
گرانی ها و معیشت سخت مردم در کنار جزیره ای عمل کردن دولت باعث شده اقتصاد همچنان آشوب وار باشد و این موضوع مورد انتقاد رهبر انقلاب قرار گرفت و ایشان گفتند مشکلات و گرانی ها راه حل دارد و بارها در ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور با اشاره به زمان اجرایی شده فاز انسانی واکسن انستیتو پاستور، تصریح کرد: امیدواریم خردادماه اولین تولید واکسن برای واکسیناسیون عمومی را داشته باشیم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ژان لوک گدار پیشگام جنبش سینمایی موج نو فرانسه و یکی از مهمترین فیلمسازان سینمای جهان در گفتگوی تازه خود اعلام کرد پس از ساخت دو فیلم آخرش از سینما خداحافظی خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان موفق شد بار دیگر از مجلس این کشور رای اعتماد بگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دولت چین اعلام کرده است که هزینه های دفاعی خود را در بودجه مصوب سال 2021 به میزان 6.8 درصد افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 8212 بیمار جدید کووید19، طی 24 ساعت گذشته در کشور خبر داد و گفت: در این مدت 82 بیمار جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک وبگاه یمنی با تکیه به تحلیل تحلیلگران غربی، ناتوانی سامانه پدافندی پاتریوت آمریکا در حمایت از آل سعود در مقابل یمنی ها را خیانت سامانه آمریکا به سلطنت سعودی ها توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین لیالی: انقلاب اسلامی از آزادی بالایی برخوردار است و همه منتقدین و مخالفان به درفضای رسانه ها و فضای مجازی بدترین نقدها و حتی توهین ها هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سعید نمکی گفت وزارت بهداشت مطلقا موافق هیچ مسافرتی در عید نوروز نیستیم و امیدوارم نوروز بدون دغدغه کادر درمان را بگذرانیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
افزایش نظارت، کنترل قیمت ارز، افزایش تولید و نظارت فناورانه از پیشنهادهای کارشناسان اقتصاد برای کنترل قیمت کالاهای مصرفی در شب عید است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
عدم توجه دولت به اجرای اسناد بالادستی کشور نوعی تخلف بزرگ است که دولتمردان یازدهم و دوازدهم باید پاسخگوی آن باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس موافقت خود را نسبت به تسویه بدهی دولت به تأمین اجتماعی، متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری و رتبه بندی معلمان در سال 1400 اعلام کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
با همت و تلاش متخصصان سازمان انرژی اتمی ایران، اولین قرارداد فروش میلگردهای تیتانیوم گرید پزشکی با یکی ازشرکت های تولید ایمپلنت های ارتوپدی منعقد شد و بدین ترتیب ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
احمد خرم وزیر راه در دوران اصلاحات اعلام کرده است که در هنگام عقد قرارداد برای خرید هواپیماهای ATR بیش از 17 میلیون دلار بین چند دلال حق پورسانت پرداخت شده است!
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور با بیان اینکه در حال ساخت دو واکسن هستیم،گفت:یک واکسن برای افرادی که تاکنون مبتلا نشده اند و واکسن دیگر برای افراد مبتلا شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
چندجانبه گرایی از اصول مسلم عصر جدید روابط بین الملل است و آمریکا باید نقش و جایگاه روسیه و ایران به عنوان دو قدرت بزرگ منطقه ای را در حل و فصل مناقشات و معادلات منطقه ای و جهانی بپذیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۸۱ سایت دیگر  
بهبود شرایط اقتصادی و آمارهای مطلوب از عملکرد 9 ماهه شرکت های فعال در بازار سرمایه از دیگر مواردی بود که محمدعلی دهقان دهنوی به عنوان مولفه هایی مهم در رشد آتی بورس عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به مصوبه ستاد ملّی مبارزه با کرونا، گفت: سفر برای شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است و هیچ کس برنامه ریزی نکند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
پاپ فرانسیس در جریان سفر خود به عراق، تسبیحش را به یکی از فرماندهان الحشد الشعبی هدیه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
همه مردمان عالم، اجماع دارند بر این نکته که فرهنگ اهمیتی حیثیتی و حیاتی برای نوع بشر دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس شبکه بیماری های ویروسی ایران گفت: ویروس کرونا جهش یافته موسوم به کرونا انگلیسی از جنبه های مختلف خطرات و نگرانی هایی بین مردم ایجاد کرده که برخی از آنها جدی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
روحانی برخی تلاش ها برای ایجاد تغییر در برجام را با ضرب المثل فارسی پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در نامه ای به روسای دو مجلس قانونگذار آمریکا وضعیت اضطرار ملی در قبال ایران را تمدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با اشاره به مشکل گرانی در شب عید و با تأکید بر اینکه مسئولان باید مشکل معیشتی و گرانی را حل کنند، گفتند: این مشکلات ...
مشاهده نتایج بیشتر...