یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۳۰Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زمان واریز یارانه»

اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها در ایران زمان دقیق واریز یارانه فروردین 1402 را اعلام کرد
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یارانه کمک حمایت معیشتی ماه مبارک رمضان به مبلغ 150 هزار تومان به ازای هر یک از اعضای خانواده واریز می شود.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
ماه رمضان گذشته یارانه معیشتی رمضان به حساب بیش از 11 میلیون سرپرست خانوار واریز شد. اما آیا امسال هم یارانه بگیران باید منتظر این یارانه باشند؟
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شایعات زیادی مبنی بر اینکه یارانه ی ماه رمضان برای برخی از مردم در نظر گرفته شده، برخی از خبرگزاری ها، از زمان واریز یارانه رمضان 1402 خبر می دهند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۹۴ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی اسفند به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 امشب قابل برداشت است.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - البته ممکن است با توجه به اینکه در استانه سال نو قرار داریم، دولت یارانه اسفند ماه را زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز کند. البته ممکن است با توجه به اینکه در استانه سال نو قرار داریم، دولت یارانه اسفند ماه را زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز کند ...
سلام نو / فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با گذشت 10 ماه از حذف ارز ترجیحی 4200 تومانی و افزایش یارانه نقدی خانوارها به 300 و 400 هزار تومان، هنوز بحث جایگزینی کالابرگ با یارانه نقدی داغ است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین یارانه سال جاری طبق روال ماه های قبل در تاریخ 20 تا 22 اسفند ماه واریز می شود. برخی منابع این احتمال را داده اند که دولت تغییری در زمان واریز یارانه ها اعمال کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۵    
البته ممکن است با توجه به اینکه در استانه سال نو قرار داریم، دولت یارانه اسفند ماه را زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز کند. اما این تنها یک گمانه است و هنوز هیچ کدام از مقامات دولتی توضیحی درباره زمان واریز یارانه اسفند ماه اعلام نکرده اند.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
البته ممکن است با توجه به اینکه در استانه سال نو قرار داریم، دولت یارانه اسفند ماه را زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز کند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مطابق ماه های قبل یارانه اسفند ماه باید بیستم این ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود البته ممکن است با توجه به اینکه در استانه سال نو قرار داریم، دولت یارانه اسفند ماه را زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بیش از 20 میلیون نفر اردیبهشت ماه آخرین یارانه نقدی خود را دریافت کردند. نرخ جدید یارانه نقدی به زودی اعلام خواهد شد. افزایش صددرصدی یارانه نقدی دهک های پایین. از امسال یارانه نقدی هدفمند خواهد شد
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ساناپرس، در سال های گذشته اغلب در آستانه ی سال نو، دولت مبلغی را به عنوان عیدانه به حساب سرپرستان خانوار واریز کرده است. احتمال می رود امسال نیز مبلغی به عنوان یارانه نوروز 1402 برای مردم واریز شود. اما هنوز مشخص نیست که آیا واریز یارانه نوروز 1402 قطعیت دارد یا خیر ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی، بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شودو
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
برخی از افراد یارانه بهمن خود را نگرفته اند و این مشکل به چند بانک برمی گردد. انتقاد بعدی آنها به مبلغ یارانه نقدی بهمن ماه مربوط می شود. علت تغییر زمان واریز یارانه بهمن ماه چیست؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
واریز یارانه نقدی بهمن ماه از روز گذشته آغاز شده است اما برخی از افراد هنوز یارانه خود را دریافت نکرده اند. پیگیری های تجارت نیوز نشان می دهد اختلال در سامانه باعث واریز نشدن یارانه برخی از افراد شده است. اما یارانه جاماندگان چه زمان واریز می شود؟
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۴   + ۹۳ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مربوط به بهمن ماه 1401 به حساب کلیه سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 روز پنجشنبه (امشب) قابل برداشت است.
سلام نو / شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خاندوزی خبر داد که به سبب نبود منابع پایدار و برای جلوگیری از کسری بودجه دولت افزایشی برای یارانه ها پیش بینی نشده است.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گفته محمد جلال مشاور وزیر اقتصاد، در فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد کمک هزینه دولت به نانوایی ها از 15 درصد به حدود 30 درصد افزایش خواهد یافت و یارانه نان در سال 1402 به 105 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته هدفمندی یارانه ها گفت: دولت با توجه به میزان پذیرش و استقبال مردم گام های بعدی را در مورد اجرای طرح کالابرگ بر می دارد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بعد از پرداخت یارانه 300 و 400 هزار تومان در اردیبهشت ماه امسال و حذف یارانه 45 هزار تومانی و یارانه معیشتی قرار بود یارانه نقدی حذف و کالابرگ الکترونیک توزیع شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: بنابر اعلام وزارت رفاه توزیع کالابرگ در دیگر استان ها تنها منوط به موفقیت در اجرای طرح آزمایشی است.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یارانه معیشتی جدید دولت رئیسی برای اولین بار از اردیبهشت سال 1401 پرداخت شد. با توجه به افزایش قیمت ها، دولت سیزدهم برای جبران رفاه از دست رفته خانوار و کمک به معیشت آن ها اقدام به افزایش یارانه معیشتی کرده است
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۰    
مبلغ یارانه نقدی نیز متناسب با تغییر دهک، دچار تغییر خواهد شد.
سلام نو / فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در مورد زمان واریز یارانه بهمن ماه 1401 نیز تجربه نشان داده است که دولت معمولا در روز 20 هر ماه یارانه را به حساب یارانه بگیران واریز می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۹    
فوری؛ تهران یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد ؟ | اطلاعیه احتمال تعطیلی کل تهران روزهای شنبه 24 و یکشنبه 25 دی ماه سفرهای جاده ای حال و هوای دیگری دارند و لحظات به یادماندنی ای را برایتان به ارمغان می آورند. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد داشته باشید با اتوبوس به مشهد بروید ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: یارانه نقدی مرحله 143 مربوط به دی ماه جاری ساعت 24 امشب قابل برداشت می شود.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 143 مربوط به دی ماه 1401 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز شده و از ساعت 24 روز سه شنبه 20 دی ماه قابل برداشت است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
واریز 568 هزارتومان برای سهام عدالتی ها | زمان واریز مرحله دوم واریز سود سهام عدالت 300 هزار تومانی اعلام شد به گفته یاسر رضاخواه به طور مشخص در مهرماه، افت ترافیک باعث کاهش بخش قابل توجهی از درآمد شد ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۷۸ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 143 مربوط به دی ماه 1401 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 روز سه شنبه 20 دی ماه قابل برداشت است.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
خانم دکتر غزال بیات مخترع جوان ایرانی موفق شد در آگوست 2022 مدال طلای مسابقات اختراعات سوئیس را از آن خود کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
واریز 568 هزارتومان برای سهام عدالتی ها | زمان واریز مرحله دوم واریز سود سهام عدالت 300 هزار تومانی اعلام شد سیاتیک یک بیماری است که در اثر تحریک عصب سیاتیک ایجاد می شود و هر چیزی که این عصب را تحریک کند باعث درد می شود و این بیماری معمولاً در اثر تحت فشار بودن عصب ستون فقرات ایجاد می شود و ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یارانه نقدی دی ماه به زودی واریز خواهد شد. یارانه نقدی برخی از افراد به زودی قطع خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک به صورت آزمایشی در شهرستان هایی مانند هرمزگان در حال اجراست و قرار است بعد از ارزشیابی ها، چنانچه طرح مورد اقبال مردم قرار بگیرد در گستره ملی اجرایی شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمورد زمان واریز یارانه نقدی دی ماه اطلاعاتی را ارائه داده و در ادامه گفت: کالابرگ می تواند به انواع مختلف توزیع شود که تصمیم براین شد یارانه نقدی پرداخت شود و اقبال عمومی هم خوب بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۲    
مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمورد زمان واریز یارانه نقدی دی ماه اطلاعاتی را ارائه داده و در ادامه گفت: کالابرگ می تواند به انواع مختلف توزیع شود که تصمیم براین شد یارانه نقدی پرداخت شود و اقبال عمومی هم خوب بود
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۲    
مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمورد زمان واریز یارانه نقدی دی ماه اطلاعاتی را ارائه داده و در ادامه گفت: کالابرگ می تواند به انواع مختلف توزیع شود که تصمیم براین شد یارانه نقدی پرداخت شود و اقبال عمومی هم خوب بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مرتضوی با بیان اینکه طرح فعلا آزمایشی است و محدودیتی وجود ندارد که بگوییم مقدر اجناس چه قدر باشد گفت: افراد به فراخور نیاز می توانند از هرکدام از 11 قلم به هر مقدار که اعتبار داشته باشند کالا بخرند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمورد زمان واریز یارانه نقدی دی ماه اطلاعاتی را ارائه داده و در ادامه گفت: کالابرگ می تواند به انواع مختلف توزیع شود که تصمیم براین شد یارانه نقدی پرداخت شود و اقبال عمومی هم خوب بود. برای اطلاع از ادامه این خبر باما همراه باشید.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره جزییات توزیع کالابرگ الکترونیکی اظهار کرد: قانونگذار در بودجه سال 1401 به دولت تکلیف کرده بود که ما به ازای حذف ارز ترجیحی کالابرگ برای مردم و اشخاص مشمول یارانه تامین کند. در آن زمان زیرساخت ها آماده نبود ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اگر افزایش یارانه های نقدی تصویب شود، یارانه خانوارها 120 تا 160 هزار تومان بیشتر می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آنچه در روزهای اخیر بیشتر از سوی افکار عمومی مورد پرسش قرار می گیرد؛ زمان واریز یارانه دی ماه 1401 است. اگر قرار باشد مرحله 143 یارانه نقدی طبق روال ماه های قبل پرداخت شود، انتظار می رود در هفته سوم و احتمالا از بیستم دی ماه یارانه به دست سرپرستان خانوار برسد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بعد از پرداخت یارانه 300 و 400 هزار تومانی در اردیبهشت امسال و حذف یارانه نقدی و معیشتی، یارانه 300 و 400 هزار تومانی پرداخت شد اما قرار شد که کالابرگ الکترونیک جایگزین یارانه نقدی شود.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۳    
در چنین شرایطی به نظر می رسد که زمان واریز یارانه دی ماه 1401 روز سه شنبه و چهارشنبه 20 و 21 دی ماه باشد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۲۱:۵۰   + ۷۰ سایت دیگر  
رکنا : زمان واریز یارانه آذرماه اعلام شد
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مربوط به آذر 1401 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 امشب قابل برداشت است.