چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۲:۳۳Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی بضاعت»

جمعی از دانشجویان بسیجی شهرستان ابرکوه در اقدامی جهادی به منظور کمک به دانش آموزان کمتر برخوردار و خانواده های آسیب دیده از کرونا بسته های فرهنگی و لوازم التحریر تهیه و بین جامعه هدف توزیع کردند.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در هفته بسیج دانش آموزی در کردستان گفت: در این راستا دو هزار و 600 بسته معیشتی به ارزش پنج میلیارد و 200 میلیون ریال بین خانواده های بی بضاعت کردستانی توزیع خواهد شد.
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان(پانا) - 25 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت توسط گروه جهادی شهید آلبا در شهرستان سیب و سوران توزیع شد. مسئول گروه جهادی شهید آلبا در گفت و گو با پانا اظهار کرد: با توجه به اینکه رسالت بسیج ارائه خدمت بی منت به محرومین و نیازمندان در جامعه است ...
عصر همدان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ محمد پورداود، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان اظهار کرد: با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش استان برنامه های خوبی برای هفته بسیج دانش آموزی در سطح استان تدارک دیده شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۴    
ایسنا/کرمان معاون سپاه ثارالله استان کرمان گفت: 1000 بسته لوازم التحریر به ارزش بیش از دو میلیارد ریال درمیان دانش آموزان بی بضاعت بم توزیع شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تعداد 400 بسته لوازم التحریر به همت خیریه محسن بن علی(ع) و با همکاری گروه جهادی فاطمیون بین دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت توزیع شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۱    
برادر شهید نادر ملک زاده چافجیری گفت: نادر ارتباط صمیمانه ای با خانواده، دوستان و اهل محل داشت و همیشه در کمک به افراد بی بضاعت و کم توان از جمله زنان بی سرپرست پیشگام بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۱    
گروه استان ها شکار پرندگان مهاجر برای دومین سال متوالی در مازندران ممنوع شد و صیادان بی بضاعت در چشم دولت جایگاهی ندارند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان- ساکنان مناطق مرکزی افغانستان که عمدتا شیعیان هزاره هستند، درباره احتمال وقوع فاجعه انسانی ناشی از فقر اقتصادی و گرسنگی در زمستان پیش رو، اظهار نگرانی می کنند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از تهیه تبلت برای تمامی دانش آموزان بانیازهای ویژه بی بضاعت در استان خبر داد. به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود گفت: تاکنون 450 دستگاه تبلت تهیه و در بین دانش آموزان بانیازهای ویژه بی بضاعت استان توزیع شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محیط گفت: بیش از یک هزار دانش آموز نیازمند و بی بضاعت چشم انتظار یاری خیرین و نیکوکاران هستند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۲    
مسئول یک کمپین تهیه تبلت برای دانش آموزان کم بضاعت گفت: اگر قرار باشد، تبلت به صورت انحصاری در اختیار خانواده ای قرار بگیرد، ممکن است اقدام به فروش آن کند، لذا ایده به امانت گذاشتن این وسایل نزد خانواده ها دنبال شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۶    
سرکار خانم فریبا فریدونی مسئول گروه جهادی شهید صیدمراد فریدونی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اظهار کرد: به منظور کمک به خانوارهای محروم و بی بضاعت گروه جهادی شهید صیدمراد فریدونی فعالیت خود را آغاز کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
دیانسائی گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان تالش 2 میلیارد و 815 میلیون و 645 هزار ریال در قالب شور عاطفه ها به دانش آموزان بی بضاعت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان کمک کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از 24 میلیارد ریال مساعدت و کمک هزینه درمان به 1400 نفر از بیماران نیازمند، محروم و خاص در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه استان اردبیل گفت: تاکنون بیش از 10 هزار و 400 بسته کیف و نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند استان در قالب پویش همکلاسی 2 توزیع شده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۷    
خانواده های بی بضاعت افغان در حال فروش فرزندان خود برای تامین معاش هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرادبیگی گفت:شناسایی افراد نخبه و دارای استعداد و زمینه سازی برای تعلیم و موفقیت علمی این افراد که بضاعت مالی مناسب ندارند یکی از خدمات بزرگ در اجرای طرح 313 کمیته امداد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: امسال در جشن عاطفه ها 37 میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی از سوی مردم خیر و نیکوکار استان برای دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۲    
مائده مطهری زاده استاندار مازندران، دستورِ تهیه و تامین 4 هزار تبلت برای دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت را صادر کرده است. احمد حسین زادگان، به عنوانِ مقامِ عالی دولت در استان و نیز در کسوتِ رییس شورای آموزش و پرورش مازندران در جلسه اخیر این شورا که با حضور حسن نژاد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۴    
نشست پایش میدانی مهارت های مدیریتی و فعالیت های جهادی و هم چنین برنامه میدانی اهدای بسته های معیشتی به دانش آموزان بی بضاعت جنوب غرب پایتخت در منطقه 18 برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۰    
300 بسته برنج توسط مرکز نیکوکاری شهر آچاچی شهرستان میانه بین خانواده های بی بضاعت در شهر آچاچی توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۵۷    
معاون فرماندار زرآباد گفت: 850 بسته کمک آموزشی بین دانش آموزان بی بضاعت این شهرستان توزیع شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۵    
از جمله مسائلی که این روزها در حوزه مباحث مرتبط با عرصه اقتصادی در کشور مطرح می شود، چگونگی دریافت مالیات و اولویت بندی های مالیات ستانی در این باره می باشد ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئوفی گفت: کمیته امام خمینی(ره) از ابتدای انقلاب تاکنون به عنوان پشتیبان دانش آموزان مناطق محروم و بی بضاعت نقش بسزایی در رشد علمی و پیشرفت این دانش آموزان داشته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۸    
به همت موسسه خیریه حضرت خدیجه (س) و برنامه تلویزیونی سمت خدا 430 بسته گوشت قرمز نذری طرح قربانی با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد اروند در مناطق روستایی اروندکنار، چوئبده و منیوحی توزیع می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین گفت: با کمک 100 میلیون ریالی خیر بشردوست طرح ملی مهربانی مهر در قزوین اجرا شد. سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان گفت: با اجرای طرح ارمغان مهر از ابتدای مهر تاکنون بیش از دویست و هشتاد و شش میلیون ریال به دانش آموزان کم درآمد و بی بضاعت در قالب پوشاک و لوازم التحریر ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲    
حجت الاسلام جمشید خاوری گفت: روز گذشته به همت بچه مسجدی های گروه جهادی کانون شهید باکری 16 زوج جوان مسجدی برای زیارت حرم مطهر رضوی، راهی مشهد مقدس شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
لامرد-مدیرکانون فرهنگی حسینیه صاحب الزمان (عج) روستای کشکو از توابع اشکنان گفت: به همت این کانون فرهنگی بیش از 600 میلیون ریال به افراد بی بضاعت این روستا و روستاهای اطراف کمک شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به اینکه 50 میلیارد ریال اعتبار برای خرید 14 هزار تبلت دانش آموزی در این استان اختصاص یافته است،گفت: این میزان اعتبار در اختیار نوسازی مدارس استان قرار گرفته که در آبان ماه برای خرید 14 هزار تبلت دانش آموزان هزینه می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸    
رضا عیدی گفت: به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) طرح اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت در یک روستای محروم و دور افتاده شهرستان اجرا شده و در این راستا به 60 نفر از دانش آموزان مقطع دبستان به نیابت از امام زمان (عج) لوازم التحریر اهدا شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قباد مبشری گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد تا هفته های گذشته مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون تومان برای دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۳    
رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج زندان های کردستان از دیدار مسئولان دستگاه قضای کردستان با 972 خانواده بی بضاعت زندانیان استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۰    
تهران (پانا) - کارگردان فیلم کودک بام بالا معتقد است موضوع، کیفیت و هر آنچه مربوط به ساخت یک فیلم است، بستگی به بودجه دارد و چون سرمایه گذارها به این حوزه رغبتی نشان نمی دهند درنتیجه فیلم های کودک بی بضاعت هستند. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۰    
قرارگاه جهادی شهید حججی کرج 800 پک تحصیلی را بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۰    
یاسوج- مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای حمایت ازخانواده های کم بضاعت در استان و سلامت افراد در این خانواده ها، در سال جاری 1300 سبد غذایی برای مادران باردارتامین شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰    
یکی از موضوعاتی که در بحث اقتصادی تقریباً همه ما با آشنا هستیم، مالیات و یا قوانین مالیاتی می باشد و جالب اینجاست که در اغلب اوقات یا فرار مالیاتی صورت می گیرد و یا اینکه به زور از صاحبان املاک و مشاغل دریافت می شود.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۳    
جلال نانکلی در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان، درباره طرح مهربانی مهر، گفت: در این طرح که از سه ماه پیش آغاز شده، داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر و همچنین جوانان ااین جمعیت اقدام به جمع آوری لوازم التحریر و اقلام ورزشی کردند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
200 بسته حمایتی به همت مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و گروه جهادی شهید فرهادی بسیج رسانه بین ایتام، بیماران صعب العلاج نیازمند و خانواده های بی بضاعت بیرجند توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از تهیه و توزیع 800 بسته معیشتی در قالب کمک های مؤمنانه بین افراد بی بضاعت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- استاندار قزوین گفت: حمایت از کودکان بی بضاعت و بد سرپرست ساکن در حاشیه شهرها ضروری است و منجر به کاهش آسیب های اجتماعی و شناسایی و شکوفایی استعداد آنها می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۳    
در رسانه های استان کرمان- فردای کرمان – گروه اطلاع رسانی: رئیس بهزیستی سیرجان با اشاره به همراهی خیرخواهانه ی خیران و بنگاه های اقتصادی شهرستان از جامعه ی هدف بهزیستی، گفت: در آستانه ی بازگشایی مدارس تعداد 30 بسته حمایتی شامل کیف و لوازم التحریر به ارزش 180 میلیون ریال توسط یکی از شرکت های صنعتی ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
غریب زاده با اشاره به فعالیت این گروه جهادی در مناطق محروم شرق هرمزگان گفت: قریب به دوسال است که این گروه جهادی خدمات ارزنده ای را برای زنان بی سرپرست، بیماران بی بضاعت و کمک های در باب اسباب تحصیل ایجاد اشتغال برای مردمان نجیب بشاگرد و هشتبندی میناب انجام می دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در رسانه های استان کرمان- راه ارمان کرمان- محمدعلی محمدی معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان کرمان از آغاز پویش استانی "کرمان همدل " با شعار الفبای مهربانی و با هدف "تامین لوازم التحریر و وسایل کمک اموزشی ویژه دانش اموزان بی بضاعت " در استان خبر داد .
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی "علی جانی" مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه در گفتگو با این خبرگزاری اظهارداشت: بسیج علمی این شهرستان از دانش آموزان محروم و بی بضاعت که معدل تحصیلی بالایی دارند حمایت های مادی و معنوی می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام (ره) قم از ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان، دانشجویان و طلبه های تحت حمایت به ارزش هفت میلیارد و 220 میلیون ریال در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
2 هزار و 500 بسته کامل نوشت افزار در بین دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند نقاط مختلف سیستان و بلوچستان درحال توزیع است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد شهرستان حاجی آباد گفت: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان، مبلغ 495 میلیون تومان در قالب شور عاطفه ها به دانش آموزان بی بضاعت تحت حمایت این نهاد کمک کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۶    
حجت الاسلام موذنی گفت: تاکنون 9 جهیزیه تهیه و به نوعروسان بی بضاعت در مناطق محروم سطح شهر و روستاهای بخش طرقبه اهدا شده است و در طرح نذر هشتم نیز از ابتدای سال جاری تاکنون با کمک مساجد شهر طرقبه 3 زندانی نیازمند جرائم دیه آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
کرمان _ایرنا_معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی کرمان گفت: پویش استانی "کرمان همدل " با شعار الفبای مهربانی با هدف "تامین نوشت افزار و وسایل کمک آموزشی ویژه دانش اموزان بی بضاعت در این استان آغاز شده است.