پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۳۲May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سالمند»

جام جم   ۸ ساعت پیش    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از آغاز واکسینه کردن افراد 75 سال به بالا خبر داد و گفت: تا کنون حدود 50 درصد افراد سالمند اصفهان واکسینه و انتظار داریم این اطلاع رسانی جهت واکسینه کردن مابقی سالمندان انجام شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایلنا: سرکلانتر هفتم پلیش پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زن سارق با پوشش پرستار سالمندان در خیابان وحدت اسلامی خبر داد. سرهنگ دوستعلی جلیلیان در این باره اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت از منزل سالمندان توسط یک پرستار زن پرونده به سرعت برای شناسایی او در دستور کار ماموران قرار گرفت. ...
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۱    
هر روز، هنگامی که از کوچه پس کوچه های شهر می گذریم، از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنیم یا در بوستان ها قدم می زنیم با شهروندانی مواجه می شویم که روزها و فصل های بسیار، اوراق تقویم زندگی شان را پرداخته و ردِّپای ایام بر عارضشان نمایان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ورامین گفت: در ورامین، حدود سه هزار واکسن کرونا تزریق و 830 نفر از سالمندان علیه بیماری کرونا واکسینه شدند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۷    
توانخواهان سالمند مقیم مراکز شبانه روزی تحت نظارت بهزیستی شهرستان لنجان، واکسن دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، از تزریق واکسن کرونا برای 8660 نفر سالمند بالای 80 سال در قالب فاز دو واکسیناسیون کووید_19 در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۶:۲۰    
اصولا حلقه ی مفقود رسانه های مختلف پرداختن به موضوع مهم و موثر سالمندان است. درواقع نه تنها برای این گروه سنی برنامه مفید و موثر تولید نمی شود که در حوزه سلامت نیز برخلاف دیگر گروه های سنی این گروه سنی حساس و مهم کمرنگ دیده شده اند ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
زوج سالخورده آمریکایی که به بیماری آلزایمر دچار هستند توانستند با استفاده از روشی قدیمی اما موثر از بخش حافظه امن یک آسایشگاه در ایالت تنسی برای مدت زمانی کوتاه فرار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - تزریق واکسن به افراد بالای 70سال در شهرستان آبادان در 22 مرکز شهری و روستایی آغاز شد. توفیق عنافچه سرپرست مرکز بهداشت آبادان گفت:2 هزار و 941 سالمند بالای 80 سال و 2 هزار و 234 سالمند بالای 70 در اولویت تزریق واکسن کرونا قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دبیر شورای سلامت اهواز از واکسیناسیون حدود چهار هزار سالمند 75 تا 79 سال این شهرستان خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با عنوان این مطلب که در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر مشکلی نداریم و صد درصد افراد در سامانه هستند، گفت: هر بهورز 50 نفر سالمند را تحت پوشش دارد و از همین رو می توانیم واکسیناسیون 65 سال به بالا در روستاهای زیر 20 هزار نفر را شروع کنیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آبتین حیدرزاده ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای واکسیناسیون علیه کرونا گروه های واجد شرایط اعلام شده از سوی وزارت بهداشت در گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر واکسیناسیون سالمندان بالای 80 سال در استان گیلان در حال انجام است. ...
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
همشهری: با افزایش واکسیناسیون در کشور، این روزها بازار شایعات عجیب و غریب درباره عوارض تزریق واکسن داغ است 15مورد مرگ پس از واکسیناسیون ویروس کرونا ، مرگ ومیر در خانه سالمندان بعد از تزریق واکسن ویروس کرونا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز بهداشت هرمزگان از آغاز تزریق واکسن کرونا به 9800 سالمند 75 تا 80 ساله هرمزگانی خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۲    
با توجه به دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا و اولویت بندی تزریق واکسن به گروه های هدف، واکسیناسیون افراد سالمند بالای 80 سال شهرستان علی آبادکتول در حال انجام است و برای سهولت دسترسی و سرعت عمل در انجام واکسیناسیون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: در اجرای طرح واکسیناسیون گروه های سنی علیه بیماری کووید.19، بیش از 13 هزار و 400 سالمند 75 تا 80 ساله در استان علیه کرونا واکسینه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شازند گفت: 2 هزار سالمند بالای 80 سال در شازند طبق برنامه هدفمند در بازه زمانی تعریف شده واکسن کرونا را دریافت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۱۲    
اصولا حلقه ی مفقود رسانه های مختلف پرداختن به موضوع مهم و موثر سالمندان است. درواقع نه تنها برای این گروه سنی برنامه مفید و موثر تولید نمی شود که در حوزه سلامت نیز برخلاف دیگر گروه های سنی این گروه سنی حساس و مهم کمرنگ دیده شده اند ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۶    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر از تماس تلفنی و جویای احوال 408 نفر از ایثارگران سالمند بالای 60 سال این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: واکسن کرونا به 8500 سالمند هرمزگانی تزریق شده است.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز از آغاز واکسیناسیون افراد بالای 75 سال استان از امروز خبر داد و گفت: در این مرحله بیش از 48 هزار سالمند بالای 75 سال علیه کرونا واکسینه می شوند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۹    
"کانی تاناکا" سالمند ترین فرد جهان از ژاپن که قرار بود چند روز دیگر (11می) در استان فوکوکا مشعل المپیک را به اندازه 100 متر بر روی ویلچر حمل کند از این اقدام به دلیل نگرانی از انتقال کرونا به سایر افراد در خانه سالمندان که در کنار او حضور دارند انصراف داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه توصیه ما به سالمندان این است که واکسن را برای ایمنی بخشی تزریق کنند، گفت: باتوجه به تغییرات سوش ویروس حتما باید واکسن تزریق شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون مرکز بهداشت استان قم گفت: تاکنون 6 هزار سالمند در قم، واکسن کرونا دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرماندار شهرستان نظرآباد گفت: در این شهرستان 2234 سالمند بالای 80 سال زندگی می کنند که تا کنون 50 درصد آنها واکسن کرونا دریافت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۶    
600 نفر از پانزده هزار سالمند میبدی معلول هستند و تحت پوشش بهزیستی در مرکز روزانه سالمندان خدمات دریافت می کنند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دوشنبه 00/2/20 ، تهران , (اخبار رسمی) : جمعیت ایران به سرعت در حال پیر شدن است و این افراد سالمند نیاز به مراقبت و نگهداری دارند و باید به این نیاز بسیار اهمیت داد. باتوجه به این که درحال حاضر جمعیت سالمندان حدود 9 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۶    
مدیر شبکه بهداشت و درمان روانسر گفت: تاکنون حدود 50 درصد افراد بالای 80 سال شهرستان واکسینه شده اند و این روند ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اراک- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک از آغاز واکسیناسیون بیش از 22000 سالمند گروههای سنی 75 تا 80 سال در استان مرکزی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه تاکنون 1300 سالمند بالای 80 سال در مناطق تحت پوشش دانشگاه واکسینه شده اند افزود: برای ترزیق واکسن کرونا به افراد بالای 80 سال ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۹    
واکسیناسیون 900 سالمند بالای 80 سال در شهرستان پارس آباد ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح واکسیناسیون سالمندان بالای 80 سال از تزریق واکسن به بیش از 900 نفر از جامعه هدف بیش از 1850 نفری خبر داد و گفت واکسن به اندازه کافی تامین شده و افراد بالای 80 سال به عنوان اولین ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: تجمعات روز عید فطر موجب می شود تعداد مبتلا، بستری و حتی فوتی ها در استان افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۶    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان بندر لنگه گفت: بیش از 760 سالمند در بندر لنگه واکسن کرونا دریافت کرده اند.
یافته   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار رئیس مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد گفت: در ادامه روند فعال واکسیناسیون کووید-19، در طی سه روز گذشته حدود 4800 سالمند بالای 80 سال در شهرستان خرم آباد واکسینه شدند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۲    
سراوان-در آستانه دهه اخر ماه مبارک رمضان و درراستای تکریم سالمندان حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی جالق بین افراد سالمند و ازکار افتاده بسته حمایتی اهدا کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی شهرداری منطقه13، آئین افتتاح و بهره برداری از نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در تهران با حضور دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران، شهردار منطقه 13 تهران و جمعی از مسئولان شبکه بهداشت ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت سقز گفت: سالمند 120 ساله ای در مرکز جامع خدمات سلامت روستایی خورخوره این شهرستان به عنوان کهنسال ترین مرد استان واکسن کرونا تزریق کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۱    
مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: تاکنون 300 نفر از سالمند آن بالای 80 سال روستاهای اسفراین واکسن کرونا دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: 600 سالمند بالای 80 سال این شهرستان با مراجعه به پایگاه واکسیناسیون نسبت به دریافت واکسن کرونا اقدام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: در حال حاضر بیش از یک هزار سالمند بالای 80 سال در شهرستان واکسن کرونا را دریافت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: هشت هزار سالمند بالای 80 سال سن در استان علیه کرونا واکسیناسیون شدند و مرحله بعدی واکسیناسیون این بار در محدوده سنی 75 تا 79 سال از دیروز آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: یکهزار و 150 سالمند آران و بیدگلی که نیمی از سالمندان بالای 80 سال این شهرستان را تشکیل می دهند واکسن کرونا دریافت کردند.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار تصویر یک پرستار در حال صحبت با موبایل هنگام تزریق واکسن کرونا، در شبکه های اجتماعی بازتاب داشته است. کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به این عکس نوشت: ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت ایوان گفت:واکسیناسیون 33 درصد جمعیت سالمندان بالای 80 سال در شهرستان ایوان با هدف ایمن سازی آنها در مقابل ویروس کرونا، اولین نوبت واکسن کووید را دریافت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: حدود 21 هزار سالمند بالای 80 سال در شهرهای تابعه دانشگاه جندی شاپور در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سیماسادات لاری گفت: خبرهای خوشی در راه است یکی اینکه فاز یک و مربوط به کادر بهداشت و درمان ما تمام شده و به اصطلاح در حال لکه گیری است این کار امیدی به کادر بهداشت و درمان داده است حتی دانشجویانی هم که در بخش های درمانی بودند واکسینه شدند اکنون وارد فاز دوم یعنی افراد سالمند بالای 80 ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۰    
محیا اسناوندی مجری تلوزیون از یکی از آهنگ های عاشقانه امیر تتلو در استوری احساسی خود استفاده کرد. وقت صبح – محیا اسناوندی در استوری اینستاگرام خود عکسی از یک زوج سالمند عاشق منتشر کرد که در آن متنی با الهام از آهنگ معروف تتلو به کار برده شد. پیشتر حسن آقامیری هم از این آهنگ تتلو تعریف کرده بود ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر فرهاد ابول نژادیان در نشست استانی مدیریت کرونا در استانداری خوزستان به فاز دوم سند استانی واکسیناسیون اشاره کرد و گفت: در خوزستان 35 هزار و 818 سالمند بالای 80 سال وجود دارد که حدود 20 هزار نفر از آنها واکسن دریافت کردند و بقیه یا تمایل به واکسن نداشته و یا دلایل خاص خود را ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تاکنون از 18 هزار نفر جمعیت سالمندان حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیش از 6 هزار نفر واکسن تزریق کرده اند.