سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۳۷Oct 2020 27

جدیدترین‌های «ایتام»

پیام خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در فارس طی 7 ماهه امسال، 742 میلیارد و 929 میلیون 101 ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد بیش از 29 هزار حامی نیکوکار در استان یزد حمایت 4000 نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت کمیته امداد را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
احمدی آزاد به همراهی و دغدغه مندی مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان برای دستگیری از نیازمندان اشاره کرد و گفت: اطمینان دارم همکاران خوب ما در این طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی مشارکت حداکثری خواهند داشت تا گره ای از مشکلات ایتام باز نمایند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۸    
معصومی گرجی از اعلام آمادگی حوزه هنری مازندران برای پیوستن به طرح هرکارمند حامی یک فرزند معنوی خبر داد و گفت: پیرو شرکت در این طرح قصد داریم با حضور هنرمندان متعهد به ایتام کمک کنیم حتی با جیب خالی و بضاعت کم، جلودار در خط کمک به نیازمندان باشیم .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر 26 هزار حامی در استان قزوین با مشارکت در طرح های اکرام ایتام و محسنین در امداد رسانی به فرزندان تحت حمایت این نهاد، مشارکت دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رجبی وندچالی با بیان اینکه 2هزار و 800یتیم و بیش از 8هزار محسنین تحت پوشش اداره کل کمیته امداد مازندران هستند، گفت: تلاش داریم با اجرای طرح هرکارمند حامی یک فرزند معنوی سرانه این مددجویان افزایش یابد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه از اجرای طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی باهدف افزایش سرانه ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد در مازندران خبر داد و گفت: کارمندان بخش های دولتی و خصوصی با پرداخت ماهیانه حداقل 10 هزار تومان می توانند در این طرح مشارکت کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نهمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستان های استان تهران با حضور محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید علی یزدیخواه نماینده مردم تهران ، ری و شمیرانات ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در سطح استان 19 هزار و 950 یتیم و محسنین داریم که نیازمند حمایت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تا کنون 389 کارمند در استان کرمانشاه به پویش ایران مهربان جهت حمایت از ایتام و فرزندان محسنین پیوسته اند.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۵    
گروه جهادی مکتب امام حسن مجتبی علیه السلام استان هرمزگان ساخت سرویس بهداشتی برای ایتام نیازمند روستای احمد آباد دهستان چراغ آباد شهرستان میناب آغاز کردند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: حامیان نیکوکار اردکانی در نیمه نخست سال جاری یک میلیارد و270 میلیون تومان به صورت نقد و کالا به کودکان یتیم و فرزندان نیازمند غیر یتیم (محسنین) کمک کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - در حال حاضر 750 یتیم و محسنین در انتظار نوازش و سخاوت خیرین شهرستان دشتی هستند و تاکنون نیز مردم در این اقدام خیر پیشگام بودند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یونس فاتح امروز روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مردم نیکوکار و خیر استان از ابتدای سال 112 میلیارد تومان برای حمایت از خانواده ها نیازمند کمک کرده اند. وی افزود: 53 میلیارد تومان از این کمک ها در قالب زکات، صدقات، اکرام و ایتام و 56 میلیارد ریال از طریق مراکز نیکوکاری [...]
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طرح "هر کارمند یک حامی" گامی بلند برای خدمت به ایتام و فرزندان تحت حمایت طرح محسنین است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتستان گفت: برای محرومیت زدایی و حمایت از ایتام و محسنین اجرای طرح "هر کارمند حامی یک فرزند معنوی" در دشتستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد اندیمشک از توزیع 150 فقره جهیزیه میان مددجویان خود خبرداد و گفت: 22 فقره جهیزیه دیگر نیز به زودی میان دختران ایتام توزیع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل کمیته امداد لرستان با بیان این که تعداد 10 هزار و 500 کودک از ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: طرح هر کارمند یک حامی معنوی فرزندان برای حمایت بیشتر از این فرزندان در سطح ادارات استان با همکاری استانداری اجرا می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: میانگین سرانه حامیان طرح اکرام به ایتام تحت حمایت این نهاد در هر ماه حدود 300 هزار تومان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۷    
سهندی گفت: بیش از 32 هزار حامی از ایتام در قالب پنج هزار و 64 یتیم و پنج هزار و 941 فرزند محسنین تحت حمایت طرح اکرام در استان حمایت می کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از ایتام و کودکان محسنین تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) استان گیلان با حضور در مقر فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی این استان، با سرهنگ رضا باباپور دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام و محسنین کمیته امداد استان قم گفت: طرح هر کارمند یک حامی معنوی را برای جذب حامیان جدید برای ایتام و فرزندان محسنین در استان آغاز کردیم و پیش از این هزار و 865 حامی از ادارات برای ایتام و فرزندان محسنین جذب شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۶    
بختیاری گفت: مردم در سال گذشته 912 میلیارد تومان به ایتام کمک کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس از حمایت 339 حامی جدید برای 545 یتیم و فرزند نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
هر کسی که از مکنت و توانی هر چند اندک برخوردار است وظیفه دارد در طرح خداپسندانه اکرام ایتام و محسنین مشارکت نماید و جاری کردن فرهنگ یتیم نوازی و تکریم ایتام و نیازمندان در جامعه وظیفه همگانی است
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۵۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت : اجرای مسئولیت اجتماعی یکی از اولویت های مهم سازمان تامین اجتماعی است
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه 6400 یتیم تحت حمایت کمیته استان فاقد حامی هستند بر لزوم مشارکت خیران و حامیان نیکوکار در طرح اکرام ایتام تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره حوادث غیر مترقبه ترکیه به تازگی مرکزی برای ایتام سوری و خانواده های آنها تحت عنوان محمد مرسی در حومه ادلب واقع در شمال غرب سوریه افتتاح کرده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
محمدهادی سعادتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ارزش وقف های ثبت شده در سال جاری را 15 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: موقوفات جدید شامل سه دانگ یک باب منزل مسکونی به ارزش 6 میلیارد ریال و وقف کمک به خانواده های نیازمند و ایتام است که در داخل شهر بوکان به نام [...]
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به منظور فضاسازی و گفتمان سازی در حوزه یتیم نوازی و جذب حامی از میان کارکنان دستگاههای اجرایی استان برای فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و ایجاد همت همگانی در این بخش، دبیرخانه هر کارمند حامی یک فرزند معنوی در استان زنجان تشکیل می شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
حمیدرضا سهرابی با اشاره به برنامه ساخت 100 هزار مسکن برای محرومان از سال 94 اظهار کرد: در این برنامه تاکنون ساخت 81 هزار واحد مسکونی آغاز شده که از این تعداد 62 هزار واحد تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۶    
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه کاشمر گفت: مبلغ موقوفه کمک به نیازمندان کاشمر تنها 15 میلیون است باید موقوفات جدید به منظور کمک به نیازمندان و ایتام باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان از وجود 11 هزار و 796 حامی ایتام دراستان زنجان خبر داد و گفت: سرانه ایتام در زنجان 2 برابر میانگین کشوری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
جهانگیر ابراهیمی یکی از خیرین و حامیان ایتام و محسنین اخیراً دیداری با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور داشت که در آن بر اهمیت توجه به ایتام تاکید کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید تا کنون، 144 گوشی هوشمند و تبلت برای دانش آموزان نیازمند در استان با کمک خیران نیک اندیش خریداری شده است. ...
نورآباد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
انجمن حمایت از نیازمندان و ایتام محبین اهل بیت در ممسنی، آب را به عنوان نذری به روستای بدون آب بلوط جهان جاوید ماهوری می برند و دل اهالی را خوشحال می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، با اشاره به اینکه لازم است شرایط آرامش ایتام در جامعه فراهم شود، گفت: باید دستگیری از ایتام به یک فرهنگ تبدیل شود .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در ستاد اکرام ایتام و فرزندان محسنین با اجرای برنامه های متنوع و جذب حامیان جدید به دنبال افزایش سرانه دریافتی فرزندان ایتام و محسنین استان قزوین هستیم تا از این طریق مشکلات ناشی از فشارهای اقتصادی را از خانواده ایتام بکاهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: باید فرهگ اکرام ایتام را باید در فضای فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای جامعه جاری کرده و و باور را به فرهنگ تبدیل کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از مشارکت 700 میلیون تومانی یک شرکت فولاد برای خرید تبلت دانش آموزان نیازمند در استان خبر داد و گفت: شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و کارخانجات هرمزگان در تأمین تبلت دانش آموزان ایتام و نیازمند مشارکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام و محسنین کمیته امداد استان قم گفت: مردم استان قم در نیمه نخست سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین استان با رشد 89 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به حدود 12 و نیم میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مه ولات گفت: در دیداری که به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت، 20 سبد غذایی با مشارکت فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان بین سربازان توزیع و 15 نفر از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان حامی طرح اکرام ایتام شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قلم_مرکزی_رییس کمیته امداد دلیجان بیان کرد: 743 حامی ایتام و فرزندان محسنین این نهاد را حمایت می کنند و 29 یتیم و 134 نفر از فرزندان محسنین در این شهرستان دارای حامی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
پرپنچی گفت: طرح هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی با هدف مشارکت کارکنان دستگاه های دولتی و خصوصی برای حمایت از ایتام و محسنین اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۷    
به منظور حمایت از نیازمندان و ایتام، طرح هر کارمند یک حامی در استان مرکزی در حال اجراست
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس گفت: 970 فرزند طرح اکرام و محسنین کمیته امداد منطقه دو بندرعباس در 6 ماهه نخست امسال از کمک یک میلیارد و 360 میلیون تومانی حامیان خود بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین اعلام کرد که در حال حاضر 9336 نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد، فاقد حامی هستند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه امام حسن(ع) با حلم و بردباری سفره های کریمانه را پخش کرد، دست فقرا و ایتام را گرفت و به همین دلیل به کریم اهل بیت(ع) مشهور است، گفت: امام حسن(ع) مظهر سخاوت و بخشندگی و نماد تعقل و شکیبایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حامیان نیکوکار شهرستان خاتم ، 447 میلیون تومان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین (فرزندان نیازمند غیر یتیم) به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۱    
همزمان با دهه وقف در دومین مرحله اجرای طرح مواسات و همدلی شمیم حسینی 250 بسته مواد غذایی از محل عوائد موقوفات طرقبه شاندیز به ایتام و مستمندان این شهرستان اهدا شد.