سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۲۹Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایتام»

خبرگزاری تسنیم   ۳ دقیقه پیش    
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد امام استان یزد گفت: فعالیت های کمیته در ویژه ماه مبارک رمضان در چهار محور جمع آوری کمک برای اطعام و افطاری، جذب حامی برای ایتام و محسنین، تامین بسته های معیشتی برای نیازمندان و دریافت زکات فطره و کفاره است.
کمیته امداد امام خمینی   ۲ ساعت پیش    
بر اساس آمارهای موجود چهار هزار و 132 فرزند عزیز ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده و تلاش می کنیم با اجرای پویش ایران مهربان زمینه مشارکت خیران عزیز در طرح اکرام ایتام و محسنین با هدف حمایت از این فرزندان عزیز را فراهم کنیم.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- معاون کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: تلاش ما در رمضان سال جاری جذب هزار و 400 حامی برای فرزندان طرح اکرام ایتام و محسنین است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ماه مبارک رمضان مرحله سوم رزمایش ایران همدل با هدف اطعام نیازمندان ، تامین بسته های معیشتی برای مددجویان تحت حمایت وجذب حامی برای ایتام وفرزندان محسنین در قالب پویش ایران مهربان در استان زنجان اجرایی می شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق گفت: افراد نیکوکار با پذیرش و قبول حمایت مالی از نیازمندان، 17 میلیارد و 620 میلیون ریال سال 99 به 244 یتیم و فرزند نیازمند این شهرستان کمک نقدی و غیرنقدی اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۱    
پویش ایران مهربان برای حمایت از ایتام و پویش ایران همدل و اطعام مهدوی، ماه رمضان برای کمک به نیازمندان در خراسان شمالی راه اندازی می شود.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان توزیع بسته های معیشتی و غذای گرم بین مددجویان و اجرای طرح های مفتاح الجنه و اکرام ایتام را از برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دامغان گفت: یکهزار و 670 حامی نیکوکار از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در شهرستان حمایت و ماهانه کمک های خود را به آنها اهدا می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۶    
حامیان طرح اکرام ایتام در کیاسر 840 میلیون تومان کمک کردند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شبکه رادیویی ورزش در ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه خدا نزدیک است را با آیتم های متنوع تقدیم روزه داران می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه خدا نزدیک است به گویندگی مریم فخار و شهریار شهریاری، در ماه میهمانی خدا هر روز به صورت زنده تقدیم مخاطبان می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان، با همکاری موسسه حضرت خدیجه یک هزار و 200 بسته گوشت گرم در بین ایتام ونیازمندان استان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین گفت: درآمد اکرام ایتام و محسنین این نهاد که از طریق کمک خیران جمع آوری می شود، پارسال نسبت به سال 98 بیش از 75 درصد رشد یافت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۲    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: جذب چهار هزار و 500 حامی جدید در ماه مبارک رمضان در استان هدفگذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
جانشین کانون و مجتمع فرهنگی و آموزشی بصیر تهران گفت: طرح مهمان کریم (ویژه ماه مبارک رمضان) با اهدای 400 بسته غذایی به ایتام و نیازمندان منطقه 10 تهران و دیگر شهرهای کشور اجرایی شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در ماه رمضان کمیته امداد توزیع 50 هزار سبد غذایی خشک و جذب 6 هزار حامی برای ایتام را در برنامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رخصی، گفت: در ماه مبارک رمضان امسال پویش ایران مهربان- اطعام مهدوی همزمان به منظور تامین معیشت خانوارهای نیازمند و جذب پدران معنوی برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین به اجرا در می آید.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رضا ندایی مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از پیوستن جامعه حقوقی استان اردبیل به پویش ایران همدل خبرداد و گفت: این پویش با هدف جذب مشارکت های مردمی در راستای حمایت های مادی و معنوی از ایتام و کودکان بی سرپرست توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) راه اندازی شده است. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در ماه مبارک رمضان برنامه های کمیته امداد با راه اندازی 20 آشپزخانه طبخ 600 هزار پرس غذا، توزیع 50 هزار سبد غذایی خشک و جذب بیش از 6 هزار حامی برای ایتام از سر گرفته می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۹    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان گفت: در حال حاضر 9 هزار نفر تحت پوشش طرح اکرام ایتام و طرح محسنین در این استان قرار دارند که 70 درصد آنان خارج از استان هستند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای موجود از ابتدای اجرای پویش ایران مهربان که از شهریورماه سال گذشته آغاز شده، هشت هزار و 992 خیر نیک اندیش زنجانی به منظور حمایت مادی و معنوی از فرزندان عزیز ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به جمع حامیان همکار با این نهاد پیوسته اند
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۵    
پویش # به جای پدر به مناسبت آغاز ماه رمضان و جهت تهیه پوشاک و ارزاق برای خانواده هایی که از نعمت پدر محروم هستند، برگزار می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام ؛ قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام، گفت: با توجه به اجرای طرح ایران مهربان و اکرام ایتام با هدف حمایت قشر نیکوکار از کودکان یتیم و نیازمند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴    
ابدالی پور گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان مرحله هفتم توزیع گوشت قربانی در بین ایتام و نیازمندان لرستان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام از انعقاد تفاهم نامه با بسیج به منظور جذب حامیان برای حمایت از ایتام و کودکان نیازمند طرح محسنین خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان سمنان مبلغ یک میلیارد و 16 میلیون تومان به حساب 3593 یتیم و فرزند محسنین در عید نوروز واریز کردند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: یکی از برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان جذب حامی برای ایتام و محسنین با شعار هیچ یتیمی بدون حامی در سال 1400 نداشته باشیم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: یکی از برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان جذب حامی برای ایتام و محسنین با شعار هیچ یتیمی بدون حامی در سال 1400 نداشته باشیم است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عسکریان با اشاره به اجرای طرح ایران مهربان در سراسر کشور گفت: در این طرح به دنبال این هستیم که سرانه پرداختی به ایتام به 500 هزار تومان برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۷    
پنجاه و هشتمین اردوی جهادی گروه جهادی فدائیان عدالت در جنوب کرمان از 5 فروردین امسال در جنوب کرمان آغاز و ساخت هشت خانه ایتام در دستور کار جهادگران قرار گرفت و تاکنون سه باب منزل تکمیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: ایتام و فرزندان محسنین تحت پوشش این نهاد در استان طی سال گذشته نسبت به سال 1398 حدود 34 درصد افزایش یافت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۴    
یکی از حامیان فعال گفت: مشکلاتم را با نذر یتیم رفع کرده ام و به دوستان و آشنایان نیز این نذر را توصیه کرده ام و نتیجه گرفته اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: به لطف خدای متعال، کمک های مردمی در استان قزوین رشد چشمگیری داشته به طوری که میانگین کمک دریافتی ماهانه ایتام بیش از 700 هزار تومان است ولی به دلیل مشکلات اقتصادی و افزایش قیمت ها ، علیرغم رشد کمک های مردمی ، مشکلات معیشتی نیازمندان همچنان باقیست.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
هیأت وزیران باهدف جلوگیری از قطع ارتباط تحصیلی دانش آموزان ایتام و بی بضاعت مناطق محروم کشور، با معافیت یک هزار دستگاه رایانه دستی (تبلت) اهدایی از پرداخت سود بازرگانی با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش موافقت کرد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای موجود حامیان و خیران زنجانی به منظور حمایت از فرزندان معنوی ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بیش از 24 میلیارد تومان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در برنامه های اجرایی این نهاد در سال گذشته مشارکت کرده اند
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای موجود میانگین سرانه ماهیانه دریافتی فرزندان عزیز ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل کمک حامیان و خیران نیک اندیش زنجانی به بیش از 960 هزار تومان افزایش یافته است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۶    
قزوین – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به حمایت خوب مردم از طرح اکرام ایتام در استان قزوین گفت: با حمایت خیرین هیچ یتیمی در قزوین بدون حامی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۵    
سرپرست فرمانداری ایذه بر لزوم اهمیت تکریم ایتام این شهرستان به ویژه در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان با بیان اینکه 90 درصد کمک حامیان به صورت پرداخت نقدی است، گفت: علی رغم مشکلات اقتصادی و شرایط سخت جامعه، میزان مشارکت و هدیه حامیان در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 3 برابری و به بیش از 4 میلیارد تومان رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
هیأت وزیران باهدف جلوگیری از قطع ارتباط تحصیلی دانش آموزان ایتام و بی بضاعت مناطق محروم کشور، با معافیت یک هزار دستگاه رایانه دستی (تبلت) اهدایی از پرداخت سود بازرگانی با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش موافقت کرد. ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۱    
عین الله حاتمی از جذب و معرفی یک میلیون حامی برای ایتام و محسنین در طرح همکاری سپاه و کمیته امداد خبر داد و گفت: در این طرح سهم استان خراسان شمالی 12 هزار نفر است که شهرستان مانه و سملقانیک هزار و 200حامی به کمیته امداد معرفی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) قشم از رشد 63 درصدی کمک حامیان و خیران به یک هزار فرزند ایتام و محسنین این جزیره خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۴    
در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین و در راستای حمایت از 161 نفر از فرزندان عزیز ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد، 140 نفر از کارکنان شرکت مینوی شهرستان خرم دره به پویش ایران مهربان پیوستند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۳۹   + ۵۹ سایت دیگر  
هیات وزیران باهدف جلوگیری از قطع ارتباط تحصیلی دانش آموزان ایتام و بی بضاعت مناطق محروم کشور، با معافیت یک هزار دستگاه رایانه دستی (تبلت) اهدایی از پرداخت سود بازرگانی با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش موافقت کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به جذب 39 هزار حامی جدید برای ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهی در پویش ایران مهربان؛ گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه با جذب این تعداد حامی جدید و تحقق 140 درصدی برنامه جذب پدران معنوی؛ توانسته است رتبه نخست کشوری در این پویش را کسب کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۱    
ویلان گفت: در آستانه ماه رمضان فازدوم طرح جذب حامیان ایتام در استان سمنان با مشارکت سپاه قائم آل محمد(عج) اجرا شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از جذب 3490 حامی از بین کارمندان دولت در استان کرمان در قالب طرح هر کارمند حامی یک یتیم در سال 99 خبر داد و گفت: هم اکنون 5200 یتیم بدون حامی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان نیازمند دستان پرمهر حامیان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در سال گذشته، خیران 147 میلیارد تومان در قالب نقدی و کالا به ایتام و محسنین در فارس اهدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ملکی از کمک 26 میلیون تومانی یکی از حامیان نیکوکار به چند خانواده یتیم در این شهرستان خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان از گام دوم اجرای جذب 13 هزار 507 حامی با مشارکت سپاه قائم (عج) استان سمنان به عنوان بازوی توانمند برای جذب حامی در استان سمنان خبر داد و گفت ...
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: در آستانه سال نو و به همت حامیان البرزی، مبلغ 4 میلیارد و 700 میلیون تومان به حساب 4 هزار و 700 یتیم و فرزند محسنین البرزی واریز شد.