سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۵۸Oct 2020 20

جدیدترین‌های «مددجویان کمیته امداد»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین گفت: این دستگاه در نیمه نخست امسال با ارایه آموزش مهارت های کسب و کار به سه هزار و 840 نفر، رتبه دوم کشور در آموزش به مددجویان در زمینه اشتغال را به دست آورد.
هرمز   ۹ ساعت پیش    
سه واحد مسکونی خیری برای مددجویان کمیته امداد و خانوادهای کم برخوردار در شهرستان سیریک با حضور مسئولان محلی و خیرین گلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۰    
ساخت سه واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد با کمک خیران در شهرستان سیریک آغاز شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه 1147 شغل از محل پرداخت تسهیلات در 6 ماهه اول امسال برای مددجویان ایجادشده است گفت: طرح ها در زمینه های خدمات، دام پروری، زنبورداری، صنعتی و معدنی، حمل ونقل، کشاورزی، فرش و گلیم، صنایع دستی و پرورش طیور بوده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۴    
سرپرست بانک کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه بانک کشاورزی استان گیلان در بخش اشتغال روستایی تاکنون حدود 400 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کمیته امداد پرداخت کرده است افزود:در حال حاضر اعتباری که برای گیلان در مرحله اول در نظر گرفته شده است حدود 16 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۶    
لارستان-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لارستان گفت: حدود 17 میلیارد ریال وام با نرخ سود پایین، از ابتدای سال 99 تاکنون (بیست و هفتم مهرماه) از سوی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این شهرستان به مددجویان زیر پوشش این نهاد و افراد نیازمند پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
روند تأمین تسهیلات برای ایجاد پنل های خورشیدی در منازل مددجویان کمیته امداد به صورت ساماندهی شده اعلام شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس از پرداخت 340 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان استان توسط بانک ملی در 6 ماهه امسال خبر داد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خراسان شمالی- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی ازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه 26 میلیارد و 500 میلیون تومانی به مددجویان این نهاد درنیمه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مددجویان کمیته امداد ابرکوه می توانند از طریق سامانه الکترونیکی نسبت به ثبت درخواست و دریافت خدمات اقدام کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین گفت: هزار و 300 مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از ابتدای سال جاری تسهیلات اشتغال زایی دریافت کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سربازان تحت حمایت کمیته امداد پس از گذراندن دوره های مهارت آموزی می توانند خدمات مشاوره شغلی و تسهیلات قرض الحسنه لازم برای ایجاد اشتغال را از کمیته امداد دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۶    
هزار وعده غذای گرم پخت و میان نیازمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی قائمشهر توزیع شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کمیته امداد استان قم، در نیمه نخست امسال با هزینه ای بالغ بر 26.5 میلیارد تومان، 700 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در استان قم ایجاد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد کشور گفت: امسال 43 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کشور ساخته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در 6 ماهه نخست امسال 12 هزار و 398 فقره وام کارگشایی و ودیعه مسکن به خانواده های تحت حمایت این نهاد و سایر اقشار نیازمند با معرفی به صندوق امداد ولایت و بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد 200 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد حمایتی در کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۰    
با امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج سازندگی کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره)، هزار و 500 شغل برای مددجویان این نهاد در خراسان جنوبی ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد کشور در حاشیه آیین واگذاری 115 واحد مسکونی به مددجویان شهرستان دهلران، گفت: با واگذاری این تعداد واحد های مسکونی نیاز مددجویان کمیته امداد در شهر دهلران به صفر می رسد و این اقدام به یاد ماندنی است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سه بانک استان قم که در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی با کمیته امداد همکاری داشتند از استاندار قم لوح تقدیر گرفتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش از 20 هزار سبد غذایی بین نیازمندان حاشیه شهرها، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توزیع شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد اصفهان از پرداخت بیش از 3 میلیارد تومان کمک هزینه مکمل درمان به مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در سال جاری 12 هزار و 500 واحد مسکونی به مددجویان سراسر کشور واگذار شده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
با حضور رئیس کمیته امدادحضرت امام خمینی (ره) از 115 واحد مسکن مددجویان شهرستان دهلران بهره برداری شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان سمنان از همکاری 31 وکیل نیکوکار در ارائه مشاوره حقوقی به مددجویان و همکاری با کمیته امداد استان سمنان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۹    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) قشم از مشارکت 112 میلیارد و 761 میلیون ریالی خیران این جزیره در حمایت از مددجویان کمیته امداد خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۵۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه واگذاری 3 هزار دستگاه خودرو نیسان زامیاد، بین گروه خودروسازی سایپا، کمیته امداد امام(ره) و صندوق کارآفرینی امید، امضاء شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۲    
بصیری پور از توزیع 15 هزار ماسک بین مددجویان کمیته امام خمینی (ره) عادی و تبصره 14 شهرستان درمیان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۵۴    
عبدالملکی گفت: تعداد سه هزار خودرو زامیاد با ارایه تسهیلات به مددجویان کمیته امداد اعطا می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و پست بانک با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان کمیته امداد به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بختیاری: طی تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین کمیته امداد، شرکت خودرو سازی سایپا و صندوق کارآفرینی امید، سه هزار خودرو زامیاد به منظور اشتغال زایی تحویل مددجویان کمیته امداد خواهد شد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
درراستای کمک به توانمندسازی محرومان با محوریت اشتغال و توسعه طرح های تولیدی و خانگی توسط مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، تفاهم نامه همکاری برای پرداخت وام قرض الحسنه تا سقف 500 میلیون ریال، طی مراسمی به امضای بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و سیدمرتضی بختیاری رییس این کمیته رسید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه میان کمیته امداد، شرکت سایپا و صندوق کارآفرینی امید سه هزار دستگاه خودروی وانت زامیاد با هدف ایجاد زمینه اشتغال، به مددجویان کمیته امداد واگذار می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد امام خمینی (ره) و پست بانک ایران با هدف ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد با حضور مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) از واگذاری سه هزار دستگاه خودرو وانت نیسان با ارائه تسیهلات قرض الحسنه و بدون نیاز به اخذ هر گونه ضمانت به مددجویان تحت پوشش واجد شرایط این کمیته در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی از واگذاری بیش از 300 اشتراک گاز رایگان به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر از ایجاد 6 هزار فرصت شغلی جدید و پایدار با مبلغی حدود 170 میلیارد تومان در سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت اشتغال و خود کفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت مبلغ 200 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان کمیته امداد از سوی پست بانک داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
براساس قانون بودجه، حق انشعاب گاز برای واحد های مسکونی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی رایگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: در 6 ماهه امسال 2 هزار و 217 خدمت عمرانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان قزوین گفت: از ابتدای امسال 142 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد: تاکنون 700 هزار خانواده از مددجویان کمیته امداد به خودکفایی رسیده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خیری نائینی 20 تن و 600 کیلوگرم گوشت مرغ به مددجویان کمیته امداد شهرستان نائین اهدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۸    
گروه استان ها - فرمانده سپاه اردل گفت: از سال گذشته تا کنون قریب به سی منزل برای محرومان و مددجویان کمیته امداد در دست ساخت داشته ایم، ده خانه انجام و تحویل داده شده و بیست مسکن دیگر در دست اقدام است که به مدت یک ماه آینده تکمیل می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۳    
تفاهم نامه همکاری با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در محل سپاه ثارالله استان کرمان برای ایجاد دو هزار و 900 شغل برای مددجویان کمیته امداد استان به امضای طرفین رسید.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: ارائه خدمات به ارباب رجوعان در دستگاه های اجرایی منوط به داشتن کارت ملی هوشمند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: در 6 ماه نخست سال جاری ارزش ریالی خدمات این نهاد به مددجویان بیش از 143 میلیارد ریال بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۴    
ایرنا - سنندج - کارخانه قند گروس با 22 نفر نیروی کار و ظرفیت تولید چهار هزار و صد تُن در سال با اعطای تسهیلات ارزان قیمت با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) توانسته خوب عمل کند و به فعالیت خود ادامه دهد.(عکاس: سید مصلح پیرخضرانیان)