یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۲۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجویان کمیته امداد»

خبرگزاری فارس   ۱۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: میزان اشتغال ایجاد شده توسط کمیته امداد استان در سال گذشته 25 درصد از میانگین کشوری یافته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۶:۵۹    
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را مشغول به کار کنند، از امتیازات خوبی بهره مند می شوند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13خردادماه یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی 20درصد افزایش می یابد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۱۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13خرداد ماه و به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از 70درصد مبلغ یارانه، 20درصد افزایش می یابد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
در روزهای گذشته شاهد کاهش قیمت خودرو در بازار بوده ایم و قیمت پراید هم از این قاعده مستثنی نبوده و نسبت به روز گذشته ریزشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳    
از امروز، اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی 20 درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۸    
صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان مرکزی چهار میلیارد و 700 میلیون تومان وام پرداخت کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه: در مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک ساعت 5 عصر امروز (شنبه)، مجموع یارانه و اعتبار 20 درصدی به حساب سه دهک اول یارانه بگیران واریز می شود. این طرح شامل مددجویان بهزیستی و کمیته امداد خواهد بود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از امروز 13 خردادماه و به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از 70 درصد مبلغ یارانه، 20 درصد افزایش می یابد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خرداد ماه و به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از 70 درصد مبلغ یارانه، 20 درصد افزایش می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
از امروز و به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد، اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی درصورت خرید اعتباریِ بیش از 70 درصد مبلغ یارانه، 20 درصد افزایش می یابد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13خرداد ماه و به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از 70درصد مبلغ یارانه، 20درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۸    
مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در ایام رحلت امام خمینی (ره) از خدمات رایگان درمانی در ورزشگاه 9 دی شهر هشتگرد استفاده خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
با هدف حمایت از ایجاد اشتغال متناسب با ظرفیت های بومی 600 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد فاروج اختصاص داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مددجویان کمیته امداد اگر 320 هزار تومان از کالاهای تعیین شده را خرید کنند، 80 هزار تومان دیگر به اعتبار کارت های آن ها اضافه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را مشغول به کار کنند، از امتیازات خوبی بهره مند می شوند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خردادماه ، یارانه خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در صورت خرید اعتباری بیش از 20 درصد افزایش می یابد.
برترین ها / طلوع ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از 13 خرداد ماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اجرا می شود.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از اهدای 602 سری لوازم خانگی ضروری به ارزش 16 میلیارد تومان به مددجویان در دهه کرامت خبر داد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از روز شنبه 13 خردادماه یارانه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی 20 درصد افزایش پیدا می کند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جزئیات اجرایی شدن طرح کالابرگ الکترونیکی، اعلام شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، جزئیات اجرایی شدن طرح کالابرگ الکترونیکی، اعلام شد. معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید این طرح در این مرحله شامل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی می شود ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۶    
طبق اعلام معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از روز شنبه 13 خردادماه یارانه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی 20 درصد افزایش پیدا می کند. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار تنگستان گفت: اولین گروه که وارد میدان می شوند باید مدیران باشند و همه ظرفیت هایی که در اختیار دارند را در راستای کمک به کارهای جهادی به کار گیرند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۷۷ سایت دیگر  
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیاتی از افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی ارائه کرد و گفت: از روز شنبه، سیزدهم خردادماه و در ماه اول اجرای این طرح، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مشمول افزایش یارانه خواهند بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ماه نخست اجرای این طرح به صورت آزمایشی افزایش یارانه را به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اختصاص می دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان اینکه امروز جشن خودکفایی 2000 مددجو در چهارمحال و بختیاری برگزار شد، گفت: برای حمایت از پایداری اشتغال مددجویان صندوق تضمین اشتغال مددجویان این نهاد راه اندازی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد لرستان از پرداخت حدود 38 میلیارد تومان وام برای درمان بیماران زیر پوشش این نهاد در سال گذشته خبر داد و گفت: اردوی جهادی دندان پزشکی در 10 شهرستان این استان برگزار شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ محمدرضا مومی اردستانی سرپرست معاونت امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان اظهار داشت: جشن میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع)، با مشارکت بنیاد کرامت رضوی با حضور هزار نفر از مادران و دختران تحت حمایت این نهاد برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری سمت خدا توزیع ماهانه سه هزار بسته گوشت گرم بین مددجویان کمیته امداد را تقبل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۹    
قاسمی با گرامیداشت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) گفت: در دهه 602 سری لوازم خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز اهدا شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ احمدرضا علی نژاد با اشاره به سفر دو روزه مددجویان اعزامی برای زیارت، ادامه داد: با مساعدت یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، 45 نفر از مسافران این مسیر مقدس، فرزندان یتیم و نیازمند بودند. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
نقدینه - استاندار مازندران و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد تجلیل کردند. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۴    
جام جم آنلاین اصفهان ؛ علی محمد کاظم زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فلاورجان، با اشاره به بکارگیری حداکثری توان این نهاد در ایجاد بسترهای مناسب برای خودکفایی خانواده مددجویان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد از رسیدگی به 6215 پرونده حقوقی مددجویان در سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز گفت: در دهه کرامت 602 سری لوازم خانگی شامل یخچال، ماشین لباسشویی، آبگرمکن گازی و بخاری گازی به ارزش 16 میلیارد تومان توسط کمیته امداد البرز به مددجویان اهدا شد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۲    
به گزارش روابط عمومی فرماناری سمیرم، مسلم سلیمانی رئیس کمیته امداد شهرستان سمیرم با همراهی کارشناس مسکن، مددکار امداد و مددکار مرکز نیکوکاری امام علی (ع) از مسکن های در حال ساخت مددجویان روستایی ساکن منطقه پادنای سفلی شهرستان سمیرم بازدید کرد ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: 80 نفر از مددجویان کمیته امداد طارم همزمان با ایام دهه مبارک کرامت، با مشارکت بنیاد علوی به مشهد مقدس اعزام شدند تا در میلاد امام رضا (ع)، میهمان این امام رئوف باشند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از منیبان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان با اشاره به افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان نسبت به سال گذشته، افزود: یکی از اولویت های اصلی در خدمت رسانی از سوی این نهاد ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۸    
به گزارش اینتیتر به نقل از صفحه اقتصاد، مستمری مددجویان کمیته امداد برای خانواده های یک نفره به مبلغ 660 هزار تومان، دو نفره به مبلغ 936 هزار تومان، سه نفره به مبلغ یک میلیون و 308 هزار تومان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: 800 نیروگاه پنج کیلوواتی فوتوولتاییک برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در سراسر استان راه اندازی می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مهرافروز گفت: در راستای حمایت از اشتغال بیش از 14 هزار خدمت به مددجویان کمیته امداد در استان آذربایجان غربی ارائه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل گفت: بیش از 6 هزار و 900 متقاضی مسکن مهر از بین مددجویان در قالب طرح نهضت ملی مسکن صاحبخانه می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: امسال با ارتقای کیفیت طرح های اشتغال و خودکفایی بیش از 33 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان اصفهان ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
جشن توانمندسازی و خودکفایی 3 هزار نفر از مجریان طرح اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران و رزمایش اعطای 253 سری جهیزیه در مازندران برگزار شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از افتتاح و بهره برداری 30 نیروگاه خورشیدی 5 کیلو واتی خانگی ویژه خانواده های تحت حمایت این نهاد در شهرستان جاسک خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فارس از افزایش اعتبار اشتغالزایی مددجویان این نهاد حمایتی به 3000 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان لالی گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت که از 31 اردیبهشت ماه لغایت 10 خرداد ماه می باشد، طرح ویزیت رایگان مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لالی انجام شد.