دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۵May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجویان کمیته امداد»

18 تُن روغن کشف شده احتکاری در اختیار مددجویان کمیته امداد و بهزیستی فیروزه قرار میگیرد.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران در بوشهر پایان عملیات ساخت هزار و 343 مسکن مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر را اعلام کرد.
خلیج فارس   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: با کمک این شورا 230 منزل مسکونی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر احداث و تحویل شد.
رهیاب   ۱۰ ساعت پیش    
احداث 5 منزل مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) به همت بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع)حمیدیه آغاز شد.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
21 واحد مسکونی در روستای های محروم شهرستان بختگان برای مددجویان کمیته امداد ساخته خواهد شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مجید الهی راد گفت: طرح هدفمندی یارانه ها با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه در دست اقدام قرار گرفته است، این طرح باعث افزایش قدرت خرید مددجویان کمیته امداد نیز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امداد فارس گفت: برای ایجاد طرح توانمندسازی، 194 میلیارد و 910 میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان استان فارس تخصیص یافته است.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی کمیته امداد مازندران از ارائه آموزش های حقوقی به بیش از یک هزار مددجو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع یک میلیون و 159 هزار پرس غذای گرم، سبد معیشتی و افطاری ساده بین نیازمندان استان در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه گفت: در صورت اختصاص و جذب اعتبار از سوی بانک های عامل پیش بینی می شود امسال 19 هزار فرصت شغلی زودبازده برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد ایجاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از راه اندازی خانه های هلال در سراسر استان در قالب طرح یاس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۰    
1000 بسته معیشتی با مشارکت افراد خیر و مراکز نیکوکاری تهیه و در اختیار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اشکذر گذاشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۰    
عملیات اجرایی احداث خانه های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان در شهرستان انگوت کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۰    
کلنگ عملیات ساخت 5 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی بهبهان به زمین زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۰    
مددجویان کمیته امداد بندر امام خمینی از خدمات رایگان پزشکی گروه جهادی-پزشکی شهید رهنمون بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد یزد گفت: این سازمان در یک سال گذشته یک هزار و 572 مورد خدمات عمرانی و ساختمانی برای مددجویان تحت پوشش در سطح استان یزد ارائه کرده است.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۸    
سرپرست فرمانداری شهرستان فهرج گفت: 50 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فهرج اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: براساس اعتباراتی که در سال جاری برای حوزه اشتغال کمیته امداد کرمانشاه در نظر گرفته شده، درصورت اختصاص و جذب آن از سوی بانک های عامل، ایجاد بیش از 19 هزار فرصت شغلی زودبازده برای متقاضیان جویای کار زیر پوشش این نهاد در استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها -مسکن یکی از 3 نیاز اولیه برای هر زندگی است به همین دلیل در استان فارس توجه به تامین مسکن محرومان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
فرانشیز بستری سه دهک پایین جامعه در سال 1401، از 10 درصد به 5 درصد و فرانشیز خدمات سرپایی از 30 درصد به 20 درصد کاهش پیدا می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فرانشیز بستری سه دهک پایین جامعه در سال 1401، از 10 درصد به 5 درصد و فرانشیز خدمات سرپایی از 30 درصد به 20 درصد کاهش پیدا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به کاهش فرانشیز اقشار کم درآمد، از رایگان شدن هزینه بستری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از احداث و تکمیل 19 هزار واحد مسکونی مددجویان در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
گروه استان ها - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان فارس گفت: در بحث وام اشتغال کمیته امداد کشور در سال 1401، 500 هزار فرصت شغلی برای 5 دهک پایین درآمدی جامعه در نظر گرفته است که از این تعداد 30 هزار فرصت شغلی مربوط به استان فارس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۰    
1500 پرس غذای گرم و 120 بسته ی معیشتی بین مددجویان کمیته امداد فلارد توزیع شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
محمود توکلی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه ارائه خدمات کمیته امداد به مددجویان در حوزه مسکن به چند بخش تقسیم می شود، اظهار کرد: کمیته امداد در این زمینه علاوه بر مساعدت مالی از مددجویان خود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم گفت: مجموع مبالغی که در مناسک ماه رمضان توسط خیرین و مردم به کمیته امداد داده شده، هشت میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته بیش از 2 برابر افزایش داشته است.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۰    
یزدفردا: رئیس کمیته امداد اداره بخش بهمن شهرستان ابرکوه گفت: این نهاد در طی سال 1400 با پرداخت بیش از یازده میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغال ، زمینه ساز اجرای 325 طرح اشتغال با اشتغالزائی بیش از 400 نفر از مددجویان کمیته امداد بهمن بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم گفت: 2هزار و 60طرح اشتغال در سال گذشته رقم خورد که حدود 4هزار و 700فرصت شغلی ایجاد کرد و 500مورد نیز کاریابی و معرفی خانواده های کارجو و مددجو به واحدهای صنفی و کارگاه های تولیدی نیز انجام شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم از ایجاد دو هزار و 60 طرح اشتغال در سال گذشته رقم خورد که حدود چهار هزار و 700 فرصت شغلی ایجاد کرد و 500 مورد نیز کاریابی و معرفی خانواده های کارجو و مددجو به واحدهای صنفی و کارگاه های تولیدی نیز انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم، گفت: امسال 400 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال و کارآفرینی مددجویان استان در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه گفت: سال گذشته 126 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان متقاضی و واجد شرایط در این شهرستان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد: تاکنون اطلاعات دو هزار 250 نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و دو هزار و 500 مشترک تحت پوشش بهزیستی به شرکت گاز ارسال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از کسب رتبه برتر کشوری توسط کمیته امداد استان در کارنامه عملکرد حوزه اشتغال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: یک هزار مولد خورشیدی تا پایان امسال به مددجویان این نهاد حمایتی در راستای ایجاد اشتغال و تولید انرژی پاک واگذار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهداشت، بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد گفت: با تصویب هیات وزیران، فرانشیز خدمات بستری مددجویان کمیته امداد در قالب نظام ارجاع رایگان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول بسیج سازندگی استان کرمانشاه به فعالیت یک هزار و 852 گروه جهادی شناسنامه دار و ثبت شده در استان اشاره کرد و گفت: احداث 100 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان را در دست اجرا داریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه منطقه ای قدس نزسا گفت: 625 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد (ره) در سیستان وبلوچستان به همت قرارگاه منطقه ای قدس افتتاح شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
بشیر عالیشاه گفت: بیش از 400 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال سال گذشته به مددجویان کمیته امداد مازندران پرداخت شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: بیش از 400 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال سال گذشته به مددجویان کمیته امداد استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان اصفهان گفت: خیران این استان در ماه مبارک رمضان یک هزار و 500 میلیارد ریال برای کمک به اقشار آسیب پذیر و مددجویان این نهاد حمایتی کمک کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: این نهاد به منظور شتاب بخشی در امر ساخت مسکن شش تفاهم نامه با نهادها و دستگاه های اجرایی منعقد کرده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه رسالت تاکنون 100فقره تسهیلات قرض الحسنه 800میلیون ریالی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) هیرمند پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: این نهاد در پایان ماه مبارک رمضان 400 بسته معیشتی به همت و مدد موسسه خیریه حضرت مجتبی "حامیم" تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت شهرستان یزد توزیع کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رحمن زاده گفت: 12 میلیارد و 724 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به 276 نفر از مددجویان و فرزندان مددجوی تحت حمایت کمیته امداد بندپی در سال گذشته پرداخت شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: در سال 1401 برنامه اشتغال کمیته امداد 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان و جامعه هدف است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه جهادی الکفیل از ارائه خدمات پزشکی به بیش از 2500 نفر از مددجویان کمیته امداد و مراکز نیکوکاری خرم آباد خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: برنامه اشتغال کمیته امداد برای ایجاد 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان مد نظر قرار گرفته و تعهد 300 هزار فرصت شغلی نیز در این مجموعه به صورت کامل محقق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان گفت: طی چهار سال اخیر ، 2 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی این استان احداث شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام ( ره ) هلیلان اظهار کرد: از مجموع 313 واحد مسکن ساخته شده در این شهرستان، 23 واحد طی 2 ماه اخیر به مددجویان نیازمند این شهرستان واگذار شده است.