چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۲Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنان روستایی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۹    
شاهرود- ایرنا- رئیس اداره آموزش و ترویج جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود گفت: تعداد 23 صندوق خُرد زنان روستایی در جهاد کشاورزی استان سمنان تشکیل شده و شهرستان شاهرود با 11 واحد بیشترین تعداد این صندوق ها را در استان سمنان به خود اختصاص داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: در راستای اجرای طرح توانمند سازی زنان روستایی و عشایری و با هدف توسعه اشتغال و ارتقای نقش زنان در افزایش درآمد خانوار روستایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
طرح صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در خراسان رضوی با تشکیل 253 صندوق از سال 1380 تا کنون حدود شش هزار نفر عضو دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۹    
به همت گروه جهادی پایگاه مقاومت زینبیه (س) شهدای خواهر، طرح توانمند سازی اقتصادی زنان روستایی در روستای کوشک برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۴    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن(ع) روستای قراتلوی مراغه با اشاره به استقبال پرشور زنان روستایی از برنامه های قرآنی کانون، گفت: حضور بانوان علی رغم حجم انبوه کار کشاورزی در این فصل، قابل توجه می باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
چند روز پیش معاون رئیس جمهور در مراسم قدردانی از زنان کارآفرین برتر گفت سختی شرایط را درک می کنیم و به همین علت از جمله محورهای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده که در شورای برنامه ریزی هر استان به تصویب رسیده ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی بابل از تاسیس 5 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و عشایری در این شهرستان در سال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سیروسی گفت: صندوق اعتباری خرد زنان روستایی شهرستان شیراز در بخش ارژن اخیرا در حوزه بومگردی و جذب گردشگر فعالیت خود را آغاز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۶    
در سال 99 ، نه صندوق اعتباری خرد زنان روستایی وعشایری در سربیشه افتتاح شد.
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۶    
مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت گفت: این صندوق در جشنواره امتنان که در نوزدهم اسفند ماه برگزار شد به عنوان گروه کار نمونه بخش کشاورزی فارس انتخاب شد و از این مجموعه تقدیر شد ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فریدون محمدی روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران اظهارداشت: فرش دستباف روستای آجین دوجین شهرستان چهارباغ با پیشینه تاریخی 200 ساله از جمله آثار ثبت شده ملی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرماندار بویراحمد گفت: 27 درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان بویراحمد را زنان روستایی تشکیل می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زهرا یوسفی بانوی کارآفرینی است که نه تنها توانست برای خود شغلی دست و پا کرده و چندین نفر را مشغول به کار کند، بلکه الگویی برای دیگر زنان روستایی شد تا به فکر درآمدزایی برای خود باشند، این بانوی کارآفرین علاقه خود را در تهیه ترشیجات دنبال کرد و حالا برای خودش اسم و رسمی پیدا کرده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به جاده های خاکی و خیسی که خاک از آن بلند نمی شد رسیدیم، برف روی کوه ها نشسته، اینجا در روستای بردپهن جلیل از بخش سپیدار -در 40 کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد- سوز سرمای زمستان بیشتر احساس می شود ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان گفت: برگزاری 12 دوره آموزشی مجازی در بخش زنان روستایی از جمله اقدامات سال جاری جهاد کشاورزی شهرستان سامان بوده است.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۲:۵۴    
مدیرجهادکشاورزی املش ازبرگزاری جلسه صندوق خردزنان روستایی با حضور اعضای صندوق خرد زنان روستای درمحل مدیریت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان قزوین گفت: زنان روستایی که تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند، به دفاتر این صندوق مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۲    
ایسنا/همدان همدان یکی از استان های کشاورزی و دامپروری کشور محسوب می شود که بسیاری از روستائیان آن به دامپروری مشغول بودند و وجود مراتع سرسبز، دامداری و پرورش گوسفند از رونق قالیبافی در این استان حکایت دارد به طوریکه در گذشته زنان روستایی این استان همواره دارهای قالی در منازل به پا کرده و مشغول بافت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بانه گفت: طرح "هزار روستا هزار تعاون" در راستای اشتغال زنان روستایی در شهرستان بانه اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 6 سایت کشت گیاهان دارویی به مساحت 2 هکتار ویژه زنان روستایی در این استان ایجاد و راه اندازی شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۷    
طرح بهبود تغذیه زنان روستایی و ایجاد باغچه خانگی با تأکید برکشت محصولات کشاورزی باغی سبزی و صیفی، بر اساس تفاهم نامه فی مابین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت جهاد کشاورزی، در استان خراسان رضوی در سال 99 در دست اجرا است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید گفت: 14 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی با هدف حمایت از زنان و اشتغال زایی در روستاهای مختلف این شهرستان ایجاد شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۳    
رئیس موسسه آموزش و ترویج کشور در آیین رونمایی از 15 محصول گواهی شده ،نمایشگاه محصولات زنان روستایی و افتتاح استودیو کشاورز گفت : امروز در عرصه کشاورزی مدیرانی موفق هستند که موثر و همگام باشند و خوشبختانه اگر در استان کرمانشاه شاهد موفقیت هایی در عرصه کشاورزی هستیم دلیل آن وجود مدیرانی چون مهندس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: صندوق اعتباری خرد زنان روستایی با مشارکت 30 نفر از زنان روستای خاکشان راه اندازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرهماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، گفت: شهرستان بستک پنجمین شهرستان دارای صندوق حمایت از توسعه فعالیتهای کشاورزی زنان روستایی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی زنان روستایی و عشایری کرمانشاه با رونمایی از15 محصول گواهی شده و سالم آغاز بکار کرد.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۳    
ایرسا_ معاون امور هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در آیین رونمایی از 15 محصول گواهی شده ،نمایشگاه محصولات زنان روستایی و افتتاح استودیو کشاورز گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه عرضه ی محصولات گواهی شده ی استاندارد زنان روستایی امروز در سازمان جهاد کشاورزی استان آغاز بکار کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : افروز صفاری فرد گفت: یکی از وظایف اولیه ما در سازمان، آگاه سازی اقشار مختلف جامعه نسبت به معلولیت و پیشگیری از آن است. وی افزود: در این راستا برای دانش آموزان، زنان باردار، زنان روستایی و سالمندان کلاس های آموزشی برگزار می شود تا آگاهی های لازم در این باره به افراد آموزش داده شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۴    
جوادی گفت: یکی از موانع مهم در زمینه توسعه فعالیت های زنان روستایی در شهرستان سربیشه دسترسی کم آنها به منابع مالی است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۹    
مدیرکل دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با تاکید بر اینکه تعاونی های زنان می توانند قابلیت روستا را به عملکرد تبدیل کنند، تصریح کرد: زنان روستایی اقتصاد خود مصرفی روستا را به اقتصاد کشاورزی تبدیل می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی بوشهر: سازمان جهانی فائو با اجرای طرح پرورش بز نژاد عدنی در استان بوشهر موافقت کرده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی گفت: 123 صندوق خُرد زنان محلات در این استان فعال بوده و سه هزار و 700 نفر از زنان روستایی عضو این صندوق ها هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت : 23 صندوق خرد زنان روستایی با عضویت 890 بانوی ساکن روستاها در این شهرستان فعال است.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: ناآگاهی، عدم آینده نگری و مسائل اقتصادی را از چالشهای مهم بیمه زنان به ویژه زنان روستایی است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوشهرگفت: زمینه سازی برای بهبود کیفیت زندگی، سطح معیشت ، ایجاد و توسعه کسب و کار برای خانوارهای روستایی و عشایری با تولید محصولات گواهی شده مورد توجه جدی می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد فارس و سازمان تعاون روستایی فارس، با هدف توانمندسازی و اشتغال زنان مددجوی روستایی امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۷    
مدیر جهاد کشاورزی ساری : 6 صندوق خرد زنان روستایی در این شهرستان فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۱    
معاون توسعه تعاونی ها، تشکل های و نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: بالغ بر 500 روستابازار در سطح کشور وجود دارد و شهرهای بالای 25 هزار نفر هر کدام یک روستابازار و مراکز استان ها به 10 روستابازار تجهیز می شوند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۷    
زنان روستایی پکاجیک خوی با کمک و مشاوره فرمانده پایگاه ذکیه حوزه کوثر سپاه این شهرستان، مشاغل خانگی راه اندازی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۱    
مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت:طرح توانمندسازی زنان روستایی و عشایری بر اساس زنجیره ارزش گیاهان دارویی با هدف افزایش تولید اجرایی می شود.
اعطای پروانه کاربرد حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورزی به کشاورزان زن روستایی ایجاد شده در تاریخ: جمعه 01 اسفند 1399 - 18:02 آخرین ویرایش:جمعه 01 اسفند 1399 - 20:15 ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان هشترود از برگزاری جشنواره توانمندی های زنان روستائی و عشایری بمناسبت گرامی داشت ایام ا... دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۳    
گروه استان ها- استاندار گیلان با اشاره به نقش آفرینی جوانان تحصیلکرده و زنان روستایی گیلان در حوزه اشتغال روستایی گفت: توسعه و عمران مناطق روستایی جزو اولویت ها است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرهماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: طی سال جاری با راه اندازی 20 صندوق خرد جدید در سطح استان تعداد صندوق های خرد زنان روستایی وعشایری استان به 110 صندوق با 3200 نفر عضو افزایش یافته است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۰    
اعظمی، با اشاره به فعالیت 14 واحد صندوق خرد زنان روستایی در این شهرستان، گفت: فعالیت و مشارکت زنان روستایی در فعالیت های اقتصادی با حمایت طرح های اعتباری از جمله صندوق اعتبارایی خرد، گامی موثر در راستای کارآفرینی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۲    
نشست هم اندیشی و بررسی فعالیت های اقتصادی و تسهیلگری زنان روستایی با محوریت صندوق های خرد زنان روستایی امروز در سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آخوندزاده گفت: 120 صندوق خرد محله زنان روستایی در این استان فعال بوده و سه هزار و 600 نفر از زنان روستایی این استان عضو این صندوق ها هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
همسر دانشمند صنعت فضایی کشور گفت: در حال حاضر زنان روستایی در اقتصاد خانواده نقشی ایفا می کنند اما سند 2030 می خواهد عملا به اقتصاد روستایی لطمه وارد کند.