چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۵:۲۵Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنان روستایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۶    
گزارشی روایت سال ها تلاش بانوی کارآفرینی که با سخت کوشی، بدنبال ایجاد اشتغال برای زنان روستایی است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: با اجرای طرح تولید کمپوست توسط زنان روستایی این شهرستان 30 نفر از بانوان آموزش های عملی لازم را در دوره مهارتی فرا گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بافت فرش دستبافت از گذشته تاکنون در استان ایلام رونق داشته است. بسیاری از زنان روستایی دارای توانمندی بافت فرش دستبافت هستند. امروزه در روستاهای استان کارگاه های فرش دستبافت علاوه بر اینکه باعث رونق تولید فرش شده، باعث منبع درآمدی برای زنان روستایی شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۰۴    
زوج طلبه قمی با راه اندازی کارگاهی در روستای جنت آباد، توانستند در کنار کار های فرهنگی و تبلیغی، برای زنان روستایی فرصت شغلی ایجاد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- هفت شرکت تعاونی زنان روستایی برای ساماندهی و هدفمند کردن فعالیت های کشاورزی و صنایع دستی آن ها در کرمانشاه راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از برگزاری 130 کارگاه آموزشی برای تعداد 3250 نفر از زنان روستایی استان به منظور اجرای طرح بهبود تغذیه و ایجاد باغچه های خانگی خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین روستای قلمی استان گلستان گفت: بانوان باید توانمندی های خود را شناخته و برای تولید و اشتغال آن را باور داشته باشند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کنگان گفت: اولین صندوق اعتبار خرد زنان روستایی شهرستان کنگان با حضور 30 نفر از زنان روستایی راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز از آغاز طرح توانمند سازی زنان زنبوردار روستایی و عشایری این شهرستان در تولید عسل و محصولات ثانویه خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۰    
طرح ساختار قامتی به منظور شناسایی ناهنجاری های قامتی زنان روستایی و پیشگیری از بروز مشکلات ناشی از آن و درمان برخی ناهنجاری قامتی از طریق ورزش برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گفت: یکی از طرح های ملی مربوط به حوزه ورزش بانوان با هدف گسترش و توسعه ورزش و پر کردن اوقات فراغت دختران و زنان روستایی ، طرح طبیعت گردی است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ترویج جهاد کشاورزی شهرستان اردل با اشاره به تاسیس دو صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در بخش پشت کوه روستای کاج و روستای زرمیتانشهرستان اردل گفت :در حال حاضر 19 صندوق اعتباری خرد زنان روستایی و عشایری در این شهرستان تاسیس و فعالیت دارند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۱:۵۵    
مسئول ترویج و آموزش های جهاد کشاورزی داورزن گفت: زنان روستایی به عنوان نیمی از جمعیت حاضر و فعال در روستاها در زمینه های مختلف هنری و کارهای دستی و به ویژه کشاورزی مشغول به فعالیت و درآمد زایی و اشتغال آفرینی موفق هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زنان روستایی بخش رخ تربت حیدریه با کشت سبزی و صیفی در خانه ها باغچه های سلامت احداث می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۱    
ساری – ایرنا – زنان روستایی مازندران طی سال های اخیر میل بیشتری برای حضور در عرصه مدیریت روستاها از خود نشان دادند و با افزایش تلاش برای شرکت در امور مدیریتی جامعه پرجمعیت روستایی استان طی هشت سال توانستند سهمشان از کرسی های شورای اسلامی روستاهای این استان را 73 درصد افزایش دهند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۰    
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان: ورزش باید در بین زنان روستایی توسعه یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۶    
شیراز – ایرنا - مشاور فرماندار مُهر در امور بانوان و خانواده گفت:مهم ترین چالش برای ادامه فعالیت اقتصادی زنان روستایی و عشایری این شهرستان نداشتن بازار فروش مناسب برای محصولات تولیدی آن هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سه صندوق خرد زنان روستایی در کنار تعاونی زنان روستایی تیرتاش گلوگاه راه اندازی شد این کسب و کار و زنان روستایی منطقه در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع توسط یک خیر اهدا و از سوی سفارت ژاپن 75 هزار یورو اختصاص داده شد تا این فعالیت در استان رونق پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – زنان روستایی مازندران طی سال های اخیر میل بیشتری برای حضور در عرصه مدیریت روستاها از خود نشان دادند و با افزایش تلاش برای شرکت در امور مدیریتی جامعه پرجمعیت روستایی مازندران طی هشت سال توانستند سهم بانوان از کرسی های شورای اسلامی روستاهای این استان را 73 درصد افزایش دهند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۳    
ملارد(پانا)- فاز چهارم طرح ملی سنجش ساختار قامتی به میزبانی روستای بیدگنه شهرستان ملارد کلید خورد و ساختار قامتی بانوان روستایی مورد ارزیابی قرار گرفت. ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور کارشناس آموزش زنان روستایی و عشایر سازمان، نماینده شرکت بازرسی تاک، مسئول ترویج مدیریت شهرستان و کارشناسان منطقه دشتکار از مزارع محصولات سالم سیر و سیب زمینی، بازدید بعمل آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره آموزش زنان روستایی برای تولید محصولات استاندارد از اولویت های مهم دولت دوازدهم بود، گفت: با این آموزش ها، 500 برند محصولات خانگی دارای استاندارد به بازار عرضه شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۶    
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی 3 ماهه اول سال جاری 81 عنوان کارگاه آموزشی ترویجی ویژه بهره برداران و زنان روستایی در این استان برگزار شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: زنان روستایی این استان با حضور در کارگاه عملی کشت زعفران و فراگیری اصول اولیه کشت آن، کشت این محصول ارزشمند را در مزارع خود آغاز کردند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۳    
مشاور رییس سازمان در امور بانوان از بازدید مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی و هیئت همراه از پروژه مشترک ایجاد سایت باغچه های خانگی زنان روستایی در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- زنان روستایی کردستان نسبت به تولید کرم ابریشم اقدام کرده و با دست های خود از پیله های تولید شده درآمد کسب می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج -خانم رخسار حیدری از اعضای صندوق خُرد زنان روستای گندمان کارآفرینی خوش ذوق است که با پرورش کرم ابریشم در اتاق خواب کوچک فرزندانش علاوه بر در آمدزایی به احیای صنعت نوغانداری و وسعت دادن به این شغل در سال های آینده در بین زنان روستایی کمک کرده است.(عکاس: سیدمصلح پیرخضرانیان)
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۴    
مسئول اداره ترویج جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: زنان روستایی نقش مهمی در تامین امنیت غذایی اعضای خانواده برعهده دارند، بنابراین هرچه آنان بیشتر با اصول اقتصادی،کشاورزی و... ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۵۸    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دستاوردهای طرح ارتقا مهارت شغلی زنان روستایی و عشایر در دولت دوازدهم را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: به منظور ساماندهی و حمایت از فعالیت های زنان روستایی، 22 صندوق اعتبارات خُرد زنان روستایی با داشتن هفت میلیارد ریال اعتبار و 695 نفر عضو هم اینک در این شهرستان فعالیت دارد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی ، نمایشگاه عرضه تولیدات و صنایع دستی اعضای صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی شهرستان ارومیه دایر شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۵    
در راستای همکاری مشترک دفتر بهبود تغذیه جامعه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی وعشایری، دوره های آموزشی بهبود تغذیه و ایجاد باغچه های خانگی در شهرستان اسکو برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جلفا از اجرای طرح بهبود تغذیه روستایی و عشایری در این شهرستان خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیسی گفت: نقش زنان در جای جای کشور می تواند سفره های مردم را آباد کند و باید به این نقش تولید کننده و مولد زنان توجه کنیم. من از مشکل زنان ورزشکار، زنان سرپرست خانواده و زنان روستایی آگاه هستم و انشالله در فضای عمل فعالیت می کنیم؛ ما فضایی را می پسندیم که مردم در عمل ببینند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۱    
باهدف ترویج فرهنگ تغذیه سالم، اصلاح الگوی غذایی و سبک زندگی و گسترش باغچه های محلی و محصولات کشاورزی خانگی در شهرستان مهر اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: طرح ترویج فرهنگ تولید و مصرف محصولات گواهی شده با تاکید بر توان افزایی زنان روستایی به صورت پایلوت در این شهرستان اجرا می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روز جهانی صنایع دستی امروز و درحالی برگزاری می شود که تداوم پاندمی کووید 19و تعطیل شدن گردشگری و نمایشگاه های صنایع دستی به همراه گران تر شدن قیمت مواداولیه همچنان هنرمندان صنایع دستی کشور را تهدید می کند ...
در نشست فعالان بخش کشاورزی، صنایع دستی و مشاغل خانگی، شهرستان تربت حیدریه در پوشش بیمه ای زنان روستایی و شاغل در حوزه فرش و صنایع دستی خراسان رضوی پیشگام شناخته شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عشرت شایق دبیر شبکه مردمی 1400: عشرت شایق نماینده مردم آذربایجان در مجلس هفتم، معاون اسبق شهرداری تهران و دبیر شبکه مردمی 1400 در نششت مطبوعاتی معرفی کاندیداهای شورای شهر تهران کاندیدای اصلح را مستقل و تصمیم گیرنده معرفی کرد که با عمل به وعده ها و توان علمی و عملی خود ...
ایجاد شده در تاریخ: سهشنبه 11 خرداد 1400 - 14:05 دوره تربیت مربی و مشاور کارآفرینی و کسب و کارهای زنان روستایی و عشایری بر اساس الگوی راه اندازی کسب و کار به روش LNSIE از مهر ماه سال 97 در استان آذربایجان غربی با مشارکت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۷    
مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی جهادکشاورزی شهرستان تبریز از پرداخت هشت میلیارد و 483 میلیون ریال تسهیلات جهت حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: در راستای توانمندسازی و مهارت آموزی زنان روستایی و عشایری، دوره آموزشی پرورش سبزی سالم در باغچه های خانگی ویژه زنان روستایی، در روستای حاجی تپه از توابع این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنان روستایی شهرستان شهرکرد با کشت سبزی و صیفی در خانه هایشان "باغچه های سلامت" ایجاد می کنند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سیستان و بلوچستان هم اکنون،شرکت نماینده صندوق خرد زنان روستایی شهرستان بمپور در سومین جلسه تسهیلگری کارآفرینی ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سیستان و بلوچستان چهارشنبه بازار فرهنگی هنری صنایع دستی و زنان روستایی شهرستان زهک توسط اداره ترویج مدیریت هر هفته با هدف حمایت از اقتصاد خانوارهای روستایی و زنان روستایی برگزار میگردد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از رشد 100 درصدی فعالیت تعاونی زنان روستایی در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون توسعه تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اشاره به فعالیت 309 تعاونی زنان روستایی از جمله زنان سرپرست خانوار در کشور گفت: فعالیت نیمی از این تعاونی ها طی هشت سال گذشته با هموارسازی و تسهیل گری بستر فعالیت زنان در مناطق روستایی کشور محقق شده است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شمس الدینی گفت: شش صندوق خرد زنان روستایی با 240 عضو راه اندازی شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سیستان و بلوچستان برگزاری طرح یاوران تولید به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی بلوچستان یک شنبه مورخ 1400/03 ...