یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۱۲Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانوار روستایی»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۴    
بیش از 5هزار خانوار روستایی در کرمان از سیل آسیب دیدند. تلاش هلال احمر برای امدادرسانی همچنان ادامه دارد. رییس جمهور در تماس تلفنی با استاندار کرمان دستورات لازم جهت تسریع در خدمات رسانی به سیل زدگان را صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- استاندار کرمان بخشی از وضعیت سیل در نقاط مختلف استان را تشریح و اعلام کرد: محاصره 5 هزار خانوار روستایی، تخلیه 6 روستا و فرونشست زمین در بخشی از شهر عنبرآباد از جمله مشکلات است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در جلسه کنترل پروژه طرح USO در استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت: اتصال 356 خانوار شهرستان بوکان در سه روستا به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پر سرعت عملیاتی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۲    
رودسر- بخشدار رحیم آباد رودسر با اشاره به بارش برف 70 سانتیمتری در منطقه اشکورات این بخش، گفت: راه 200 خانوار روستایی در اشکور علیا و سفلی مسدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: در 9 ماه امسال سه هزار و 750 خانوار روستایی، عشایری و جمعیت شهرهای زیر 20 هزار نفر زیر پوشش بیمه اجتماعی رفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- یکی از رویکرد های دولت جدید در زمینه جلوگیری از مهاجرت روستائیان استان سمنان به سمت شهرها، کمک گرفتن از ظرفیت گردشگری و صنایع دستی برای ارتقای اقتصادی خانوار روستایی است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از اتصال 5000 نفر از روستاییان استان فارس به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت همراه در قالب 10 روستا و با اعتبار 100 میلیارد ریال خبر داد.
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت امور هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: اکنون 21 شهر و 603 روستای استان زنجان یعنی 89.1 درصد خانوار این استان از گاز بهره مند هستند که پیش بینی می شود تا سال 1401، درصد بهره مندی خانوار روستایی زنجان به 95 درصد برسد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
علی اکبر عرب عامری گفت: هفت هزار خانوار روستایی فاقد گاز در سطح استان سمنان از سهمیه نفت سفید و گاز مایع بهره مند می شوند، که از طریق 90 فروشندگی، سوخت مایع این روستاها تامین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
98درصد خانوار روستایی خراسان جنوبی تا پایان امسال زیرپوشش گاز طبیعی قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون یک هزار و 500 خانوار روستایی و عشایری استان تحت پوشش این صندوق درآمدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
بارش سیلابی باران در استان های جنوبی کشور در چند روز اخیر خسارات فراوانی به جای گذاشته است. آبگرفتگی 2000 خانه و 5 شهرستان درگیر سیلاب در سیستان و بلوچستان، آب گرفتگی 500 منزل مسکونی در جنوب استان فارس، خسارت به 800 خانوار روستایی در جنوب کرمان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با هدف تامین و تنظیم بازار کالاهای اساسی مصرف خانوار روستایی روستا بازار در درگز ایجاد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۶    
قزوین- مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین اظهار داشت: سوخت مورد نیاز 12 هزار و 700 خانوار روستایی فاقد گاز طبیعی در قزوین برای عبور از فصل زمستان تامین و ذخیره سازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی با بیان اینکه در ادامه طرح توسعه زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات، سایت همراه روستای نای بند طبس به تکنولوژی نسل سه ارتقا یافت، اظهار کرد: با ارتقا این سایت پوشش اینترنت پرسرعت همراه برای 150 خانوار دیگر روستایی استان برقرار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: 96 درصد از خانوار روستایی در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۸:۵۷    
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین گفت: 12 هزار و 700 خانوار روستایی در استان فاقد تسهیلات گاز طبیعی هستند که برای تامین سوخت زمستانی آنها نسبت به ذخیره سازی به میزان کافی اقدام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: 6صندوق خرد زنان روستایی با 135عضو در این شهرستان فعال است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رامسر گفت: با اتمام پنج طرح آبرسانی در دست اجرا، 5 هزار و 628 خانوار در شهرستان رامسر از نعمت آب شرب بهره مند خواهند شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۰:۰۳    
مشکلات ساکنین روستای بخش جنگل رشتخوار برای تامین سوخت همچنان ادامه دارد و 517 خانوار در این روستاها چندین سال است، که در انتظار اجرای طرح گازرسانی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره گاز چالدران گفت: 120 خانوار روستایی دیگر در این شهرستان از گاز طبیعی بهره مند شدند که در آغاز فصل سرمای امسال، خبری خوش برای توسعه رفاه در این منطقه به شمار می رود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ضمن برشمردن برخی موانع و محدودیت های کاری پیش روی خود، خواستار حل دغدغه ها و درخواستهای بیمه شدگان این صندوق شدند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه روستایی و عشایری مازندران گفت: بر اساس آخرین آمار 127 هزار خانوار روستایی این استان زیرپوشش صندوق بیمه روستایی و عشایری قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۸:۱۰    
یک میلیون و 250 هزار نفر از افراد مشمول طرح بیمه خانوار روستایی و عشایر شناسایی شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان - همایش سراسری کارگزاران صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر عصر امروز با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و حضور ویدئو کنفرانسی حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: همزمان با فرا رسیدن فصل سرما، سهمیه سوخت زمستانی 15 هزار خانوار روستایی غرب خراسان رضوی تامین شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در جلسه ای با حضور فرماندار، بخشداران، دهیاران و شورای تامین شهرستان خوشاب گفت: بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه درخواست فرآورده های نفتی (سدف) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی گفت: اکنون منزل چهار هزار خانواده روستایی استان با نفت سفید گرم می شود که این فرآورده تامین شده و میان این قشر در حال توزیع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت گروه های جهادی و اداره آبفا، آب آشامیدنی سالم را به روستائیان گِیّداری رساند.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار اسماعیلی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: طی سالهای اخیر با گسترش شبکه های گازرسانی در سطح استان 100 درصد خانوار شهری و بیش از 96 درصد از خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که در همین راستا تعداد کل مشترکان گاز طبیعی از بدو تاسیس تا بحال [...]
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
لیلا شریف- روزنامه نگار فرهنگ رفتاری خانوار موضوعی بود که مرکز آمار ایران در گزارش نتایج اولیه طرح آمارگیری 99 به آن پرداخته است و براساس این گزارش آماری در سال99 بیش از 65درصد افراد 15ساله و بیشتر حداقل در یک شبکه اجتماعی عضو بوده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون، بیش از دو هزار خانوار در استان زنجان، از تسهیلات 100 میلیون تومانی، برای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۰۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: 65 درصد خانوارهای روستایی این استان شامل حدود 190 هزار خانوار از طرح هادی روستایی بهره مند شده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گازرسانی به 12 روستای شهرستان بستان آباد یکی از این طرح ها بود که با اعتبار 25 میلیارد تومان اجرا شده است و با بهره برداری از آن، 471 خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز بهره مند شدند. استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این طرح که در روستای سیر وسطی برگزار شد، سیاست اصلی نظام را تحقق [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب درگز گفت: مشکل تامین آب آشامیدنی مورد نیاز دو هزار و 744 خانوار ساکن 40 روستای این شهرستان مرزی واقع در شمال خراسان رضوی که پیش از این از این بابت در تنگنا بودند رفع و جریان تامین آب برای آنها پایدار شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
2 سال پیش کلنگ گازرسانی روستاهای عبدل آباد و نصرت آباد بر زمین زده شد و قرار بود 22 بهمن این پروژه افتتاح شود اما همچنان خبری از بهره برداری نیست. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۷:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: مرکز آمار ایران در گزارشی تحلیلی از وضع مصرف و هزینه سالانه کالاها و خدمات مشمول یارانه در بازه زمانی بین سال های 95تا 99در میان خانوارهای فقیر و ثروتمند پرده برداری کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با راه اندازی سایت توسعه شبکه تلفن و اینترنت همراه روستای گلیان بیرجند 200 خانوار دیگر از اینترنت همراه بهره مند شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۰    
هاشمی به ظرفیت های گردشگری استان سمنان در راستای اشتغال و توانمند سازی خانوار روستایی اشاره کردو گفت: هر بخشداری تا پایان سال موظف است حداقل 10 بوم گردی جدید ایجاد کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خواجه ای از بهره مندی بیش از 2 هزار خانوار از تسهیلات 100 میلیون تومانی برای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در سال جاری خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
برای فهم این افزایش باید به دوبرابر شدن جمعیت زیر خط فقر در یک بازه زمانی سه ساله، افزایش تورم خانوار روستایی و رسیدنش به 50درصد، افزایش 4درصدی طلاق، افزایش 77درصدی خشونت خانگی در کلانشهرها، افزایش 35درصدی خودکشی با قرص برنج نسبت به سال قبل، گسترش کودک آزاری و البته افزایش حمل سلاح ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان، محمد احمدی از راه اندازی اینترنت پرسرعت 4G در پنج روستای استان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مجری طرح برق رسانی روستایی کشور، از تامین برق پایدار برای 50 روستا و هزار و 75 خانوار روستایی در شش ماه نخست امسال خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی گفت: اینک 268 خانوار روستایی مناطق سخت گذر این شهرستان مشتمل بر هزار و 300 نفر از نفت سفید استفاده می کنند که مشکلی در این زمینه ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی گفت: اینک 268 خانوار روستایی مناطق سخت گذر این شهرستان مشتمل بر هزار و 300 نفر از نفت سفید استفاده می کنند که مشکلی در این زمینه ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی مهرستان گفت: تشکیل صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی ، گامی مؤثر در راستای کارآفرینی، اشتغال زایی و افزایش درآمد خانوار روستایی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان نهبندان گفت: طرح آبرسانی به هفت روستا در حال اجراست که با بهره برداری کامل از این طرح ها 370 خانوار در این شهرستان مرزی از آب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سبزوار گفت: در راستای توجه به نقش زنان در پویایی اقتصاد خانوار روستایی از 13 صندوق های اعتبار خرد زنان روستایی سطح شهرستان سبزوار حمایت می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
با تعویض و نوسازی شبکه آب رسانی شهرستان فیروز آباد 370 خانوار از آب شرب بهره مند شدند.