پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۰۸May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانوار روستایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: 85 درصد خانوار های روستایی آذربایجان غربی از نعمت گاز بهره مند هستند و این تعداد تاپایان سال به بیش از 90 درصد می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان گفت: طی دو ماه گذشته 2878 خانوار روستایی با مبلغ اعتباری 672 میلیارد ریال از پوشش ارتباطی مناسب برخوردار شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 85 درصد خانوار روستایی آذربایجان غربی از نعمت گاز برخوردارند و تا پایان سال جاری این میزان به بیش از 90 درصد خواهد رسید.
پروژه زنان کارآمد-روستای سرآمد بر نقش آفرینی جامعه زنان در موضوعات محوری نظیر توسعه کشاورزی خانوادگی، توسعه مشاغل مکمل کشاورزی، بهبود معیشت پایدار خانوار روستایی و عشایری، توسعه و تکمیل زنجیره ارزش محصولات کشاورزی به منظور ایجاد و توسعه روستاهای الگویی تاکید دارد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات همدان با اشاره به تلاش بی وقفه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق اهداف وزارت ارتباطات در اتصال روستاهای کم برخوردار و کمتر توسعه یافته، بیش از2000 خانوار روستایی طی ماه های اسفند1402 ...
خبربانو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
الهام عظیمی مسئول ترویج جهاد کشاورزی ابرکوه هدف از برگزاری این دوره آموزشی ترویجی را اصلاح الگوی غذایی خانوار روستایی بیان کرد وافزود: شناساندن اهمیت ارزش غذایی سبزیجات و گیاهان دارویی در سبد غذایی و همچنین ترویج الگوی غذای سالم و بهبود وضعیت تغذیه خانوار، از اهداف ایجاد باغچه های خانگی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان یزد: در حال حاضر 98/4 درصد خانوار روستایی از گاز بهره مند هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دوره آموزشی ایجاد باغچه های خانگی در راستای اصلاح الگوی غذایی خانوار روستایی برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با بیان این که در موضوع ارتقاء ضریب نفوذ گازطبیعی در استان، اقدامات گسترده ای صورت گرفته، از بهره مندی بیش از 98 درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 87 درصد خانوار های روستایی شهرستان پیرانشهر از راه آسفالت بهره مند هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: با اتمام طرح آبرسانی به مجتمع 17 روستایی احمدآباد شاهین دژ، 2 هزار و 404 خانوار روستایی این شهرستان از آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار برخوردار خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان قم؛ روز20 اردیبهشت به مناسبت روز گل و گلاب، جشنواره گل محمدی در مزرعه امینی واقع در منطقه گازرون از توابع شهرستان جعفرآباد قم برگزار شد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: بیش از 2 هزار و 100 خانوار روستایی در استان از راه آسفالته بهره مند هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: با اتمام طرح های آبرسانی در سال جاری، بیش از یک هزار خانوار روستایی شهرستان شاهین دژ از آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار برخوردار می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان جنوبی از راه اندازی 6 سایت اینترنت پرسرعت همراه در اتان خبر داد و گفت: با راه اندازی این سایت ها، 580 خانوار روستایی از اینترنت پرسرعت بهره مند شدند.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ساخت و توسعه راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: سال گذشته با احداث 134 کیلومتر راه روستایی، چهارهزار و 522 خانوار از راه آسفالته بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس اداره ساخت و توسعه راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: سال گذشته با احداث 134 کیلومتر راه روستایی، چهارهزار و 522 خانوار از راه آسفالته بهره مند شدند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از ارتقای سطح ارتباطی روستای حسین آباد از توابع شهرستان جم با ایجاد سایت همراه، بهبود پوشش مکالمه و اینترنت سیار در این روستا، توسط شرکت ایرانسل خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی، از بهره مندی 1570 خانوار روستایی روستای اهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: با اتمام و بهره بردرای از طرح آبرسانی به مجتمع 106 روستایی زون چایپاره، 5 هزار و 285 خانوار روستایی از آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار برخوردار خواهند شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی زبردست امروز شنبه در گفت وگو با رسانه ها، اظهار داشت: دهمین مرحله از واکسیناسیون رایگان طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل در لرستان به پایان رسید. ...
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره گاز شهرستان آستارا با اشاره به برخورداری 48 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی گفت: 734 خانوار آستارایی در دولت سیزدهم از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند. ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 243 خانوار روستایی این استان در بروجرد به اینترنت پرسرعت متصل شدند. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان، مجتبی صارمی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 243 خانوار روستایی این استان در بروجرد به اینترنت پرسرعت متصل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره آب و فاضلاب میاندوآب گفت: مشکل تامین آب شرب پایدار 765 خانوار روستایی این شهرستان طی مدت 24 ساعت رفع شد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات خراسان رضوی، از پایان عملیات ارتقاء تکنولوژی سایت همراه اول روستای محروم زالوغال در شهرستان سرخس و اتصال کامل اهالی این روستا به اینترنت پرسرعت و شبکه ارتباطی کشور خبر داد و گفت: با تکمیل این پروژه، 166 خانوار ساکن در این روستا، با جمعیتی معادل 620 نفر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با راه اندازی 11 سایت در سطح روستا های خراسان جنوبی، 1300 خانوار روستایی از تلفن و اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان جنوبی اعلام کرد که با راه اندازی 9 سایت در سطح روستاهای استان، 1300 خانوار روستایی از تلفن و اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند از ممنوعیت برداشت فراورده های جنگلی و مرتعی بدون اخذ مجوز در این شهرستان خبر داد و گفت: برداشت و بهره برداری گیاهان دارویی و خوراکی مجاز مشروط در حد عرف مصارف خانوار روستایی ساکن در محل بلامانع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از بهره مندی 270 هزار و 240خانوار روستایی بالای 20خانوار از نعمت راه آسفالت تا پایان سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی از اتصال 14371 خانوار روستایی این استان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت در سال 1402 خبر داد.
خبر ماکو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۲:۴۲    
بورالان منطقه ای است واقع در نقطه صفر مرزی ایران و ترکیه که علاوه بر ترکیه با جمهوری نخجوان و ارمنستان هم، مرز مشترک دارد. بورالان دشتی پهناور بوده که 32 روستا و هزار و 410 خانوار روستایی و عشایری را با نزدیک به صد هزار واحد دامی که تقریبا بیش از سه برابر توان اکولوژیک مراتع است در خود جای داده ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۶    
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: 898 خانوار روستایی و عشایری شهرستان شیروان سال گذشته زیر پوشش این صندوق قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بهره برداری از طرح آبرسانی روستای مازافا از توابع بخش مرادلوی شهرستان مشگین شهر آغاز شد.
زرک   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال 373 خانوار مناطق روستایی کوهدشت به شبکه ملی اطلاعات خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ، مجتبی صارمی امروز ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: دسترسی تعداد 373 خانوار ساکن در روستاهای شیراوندناوه و شیراوند گندابه کوهدشت به اینترنت پرسرعت و شیکه ملی اطلاعات محقق شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: دسترسی تعداد 373 خانوار ساکن در روستاهای شیراوندناوه و شیراوند گندابه کوهدشت به اینترنت پرسرعت و شیکه ملی اطلاعات محقق شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: سه هزار و 477 خانوار روستایی، عشایری و شهرهای زیر 20 هزار نفر این استان امسال زیر پوشش بیمه اجتماعی رفتند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ارومیه گفت: در سال جاری 737 خانوار روستایی شهرستان ارومیه از راه آسفالت بهره مند شدند که با اتمام دیگرپروژه ها این تعداد افزایش پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خرمشهر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر گفت: طرح زنان کارآمد؛ روستای سرآمد با هدف بهبود معیشت خانوار روستایی و... در چند روستای این شهرستان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۵    
هشت هزار خانوار روستایی آذربایجان غربی امسال از راه آسفالت بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بهره مندی بالغ بر 8 هزار خانواده روستایی روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت آسفالت خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: پروژه آبرسانی به مجتمع میرآباد شهرستان ثلاث باباجانی تا فروردین ماه سال آینده وارد مدار بهره برداری می شود.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان جنوبی گفت: از 22 بهمن ماه تاکنون، با راه اندازی 9 سایت دیگر توسعه شبکه ملی اطلاعات، 12 روستای استان با جمعیتی بیش از یک هزار و 270 خانوار، از اینترنت پرسرعت همراه بهر ه مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه گفت: 215 خانوار روستایی دیگر در کرمانشاه از آب شرب سالم بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 275 خانوار روستایی استان از اینترنت پرسرعت بهره مند و به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: آب شرب 28 روستا در قالب هشت هزار و 498 خانوار تامین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد – ایرنا – مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 275 خانوار ساکن در چهار روستای استان طی ماه جاری از اینترنت پرسرعت بهره مند و به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۲:۵۱    
عبدالرحیم لطفی روز دوشنبه به خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی بیان کرد: با بهره برداری از این طرح ها ، هزار و 381 خانوار روستایی از مزایای آن شامل تقویت مراتع، تامین آب مورد نیاز دام و جلوگیری از فرسایش خاک در شهرستان های علی آباد، کلاله، مراوه تپه، مینودشت و آزادشهر برخوردار می شوند. وی [...]