چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۳۴Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانوار روستایی»

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز گفت: با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه 1401 بیش از 3 هزار خانوار روستایی به جمع مصرف کنندگان گاز پیوسته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سعادت گفت: خرید تضمینی پنل های خورشیدی انجام و یکی از مشکلات ما برای این موضوع نبود جای امن برای نصب این پنل ها بود.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۳    
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان زنجان گفت: نفت سفید 14 هزار خانوار روستایی فاقد گاز استان زنجان تامین شده است و هیچ مشکلی از این بابت نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از نصب و راه اندازی سایت جدید فول تکنولوژی و بهره مندی 89 خانوار روستاهای آق قلعه و تفتازان شهرستان شیروان از اینترنت پرسرعت همراه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۱    
به همت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 2 هزار خانوار روستایی خراسان جنوبی از آب شرب بهداشتی برخوردار شدند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۲    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 61 سایت همراه اول به تکنولوژی بالاتر یعنی نسل چهارم و 10 سایت ایرانسلی به تکنولوژی نسل 3 و 4 مجهز شدند که جمعیت بیش از 12 هزار خانوار روستایی از حیث دسترسی به شبکه ملی اطلاعات را تأمین کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت: 670 خانوار استان اصفهان با پوشش جمعیتی حدود 2 هزار نفر با احداث و ارتقای 10 سایت روستایی به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت متصل شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شاخص کل تورم ماهانه در دی ماه 1401 در خانوار شهری و خانوار روستایی 3/ 4 درصد بوده است. همچنین تورم ماهانه گروه خوراکی ها و آشامیدنی ها در دی ماه 1401 برای خانوار شهری 4 درصد و برای خانوار روستایی 5/ 4درصد بوده است ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: به زودی با بهره برداری از طرح های آبرسانی روستایی در استان زنجان، بیش از 16 هزار خانوار روستایی در این استان از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت : با اجرای طرح کلان زیرساخت های ارتباطی در روستا های استان، بستر ارتباطی 921 خانوار روستایی در شهرستان کرمانشاه به شبکه ملی اطلاعات برقرار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: باتوجه به برودت هوا و احتمال قطعی گاز، روند توزیع نفت سفید بین خانوارهای روستایی استان آغاز شده که تاکنون میزان 347 هزار لیتر نفت بین 17 هزار و 349 خانوار توزیع شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: طی آغاز روند توزیع نفت سفید بین خانوارهای روستایی استان، تاکنون 300 هزار لیتر نفت بین 15 هزار خانوار روستایی که احتمال قطعی گاز در آن روستاها وجود دارد، توزیع شده است.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر از اسکان 300 خانوار روستایی در معرض خطر بارندگی در چادر های هلال احمر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۷    
خرم آباد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 36 خانوار روستایی الیگودرز با جمعیت 93 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از بهره مندی و اتصال روستاهای عشق آباد، آغمزار و گزآباد در قالب 477 خانوار و با پوشش جمعیتی 1627 نفری به اینترنت پرسرعت نسل چهارم همراه اول خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: نفت سفید مورد نیاز 10 هزار خانوار روستایی در استان به طور کامل تامین است و با وجود بارش سنگین برف، هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی گفت: در حال حاضر نفت سفید بین 11 هزار و 320 خانوار روستایی خراسان شمالی توزیع شده است و این فرایند ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : با اتمام کامل پروژه های ابلاغی بهسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستانهای جنوب استان ، بالغ بر 3500 خانوار روستایی روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت راه آسفالته بهره مند می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کردستان از تأمین نفت سفید مورد نیاز 10 هزار خانوار روستا یی استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۴    
مسئول روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی گفت: تاکنون 6 هزار خانوار روستایی استان از نفت سفید به عنوان سوخت جایگزین گاز بهره مند شده اند و توزیع این سوخت ادامه دارد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فهمیه قلندرزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شرکت پخش فرآورده های نفتی استان البرز از مهرماه امسال برنامه تامین سوخت خانوارهای روستایی محروم از شبکه گاز طبیعی را با جدیت دنبال کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
توزیع نفت سفید در محور زرق آباد - عمارت شهرستان اسفراین در 20 روستا با تعداد یک هزار و 181 خانوار، در محور اتمیز با تعداد دو روستا و 882 خانوار، در محور عباس آباد با تعداد پنج روستا و یک هزار و 17 مشترک به صورت کامل سوخت رسانی انجام شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ گونه قطعی گازی در استان وجود نداشته است، گفت: بر اساس اعلام شرکت گاز، از شب گذشته تاکنون توزیع نفت بین یک هزار و 700 خانوار روستایی در اسفراین انجام شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اردبیل گفت: با اجرای طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو، 6500 خانوار روستایی این استان در شهرستان مشگین شهر از نعمت آب شرب بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
از تکمیل طرح های آبرسانی به 6 روستای بخش ارشق شهرستان مشگین شهر تکمیل و با بهره برداری از این طرح ها 850 خانوار روستایی از نعمت آب آشامیدنی پایدار بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از احداث یک دستگاه سایت جدید مخابراتی در روستای همیانه در شهرستان دورود خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 136 خانوار روستایی شهرستان دورود به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: طی 10 روز گذشته با راه اندازی هفت سایت توسعه شبکه ملی اطلاعات، 11 روستای دیگر با 750 خانوار از اینترنت پرسرعت بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از برخورداری 162 خانوار روستایی شهرستان پارس آباد خبر داد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وحید محمودی، اقتصاددان می گوید خط فقر مطلق برای یک خانوار دو نفره ساکن شهر تهران، 32 میلیون تومان است و برای خانوار روستایی در استان تهران نیز 15 میلیون و 700 هزار تومان تخمین زده می شود. با این حساب نیمی از جمعیت ایران زیر خط فقر مطلق هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: جمعیت یک هزار و 69 نفری در قالب 331 خانوار روستایی از اینترنت پرسرعت نسل سوم و چهارم بهره مند شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره نظارت بر ساخت راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از برخورداری بالغ بر 4900 خانوار روستایی روستاهای بالای 20 خانوار شمال استان از نعمت راه آسفالت با اجرای کامل پروژه های بهسازی و آسفالت راههای روستایی این منطقه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 106 خانوار روستایی الیگودرز با جمعیت 485 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر گفت: از صبح امروز چادرهای اسکان اضطراری برای خانواده های در معرض خطر روستای چم کنار به دلیل بارش باران بر پا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از اتصال 819 خانوار روستایی نکاء به اینترنت پر سرعت خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان فارس با تاکید بر اینکه توزیع آرد خانوار روستایی در این استان هوشمندسازی می شود، گفت: ساماندهی توزیع آرد گام نخست خدمات الکترونیکی یکپارچه در این سازمان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال 97 خانوار روستایی شهرستان دلفان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نورآباد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال 97 خانوار روستایی شهرستان دلفان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان(پانا) - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت چهار هزار و 314 خانوار این استان با پوشش جمعیتی 13 هزار و 818 نفر با احداث یا ارتقای 50 سایت روستایی با فناوری نسل سوم از ابتدای امسال تاکنون به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت متصل شدند. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای نیشابور از تامین و بهبود وضعیت آب حدود 1000 خانوار ساکن در پنج روستای این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: با راه اندازی چهار سایت توسعه شبکه ملی اطلاعات، هزار و 600 خانوار روستایی استان از اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اردبیل گفت: 10 هزار خانوار روستایی فاقد لوله کشی گاز در استان از نفت سفید استفاده می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۳    
ایسنا/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال 22 خانوار روستایی شهرستان الیگودرز به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با اشاره به لزوم توسعه خدمات ارتباطی و فراهم نمودن دسترسی اهالی روستا ها به خدمات فناوری اطلاعات، گفت : با اجرای این طرح، بستر ارتباطی 402 خانوار روستایی در شهرستان های ثلاث باباجانی، جوانرود، روانسر و پاوه به شبکه ملی اطلاعات برقرار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر فارس اعلام کرد که بیش از 10 هزار و 500 خانوار روستایی و عشایری مستمری بگیر این صندوق بیمه ای در استان هستند.
پاون   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: با بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای نقدی علیای شهرستان مشگین شهر 1500 خانوار از نعمت آب شرب بهره مند شدند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بهی گفت: با راه اندازی یک سایت جدید همراه، 4 روستای استان، از سرویس تلفن و اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از ارتقای دوسایت ارتباطی در روستاهای پرمهر و درمانلو شهرستان گرمی و بهره مندی 263 خانوار این شهرستان از اینترنت سیار پرسرعت خبر داد.