جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۰:۵۴Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانوار روستایی»

پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۷    
اصفهان_ مدیر سازمان تعاون روستایی اصفهان با اشاره به اینکه فعالیت تعاونی های روستایی در 25 سال گذشته در استان اصفهان بیش از 200 درصد افزایش داشته است تصریح کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز_ایرنا_مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با بیان اینکه 6 طرح برق رسانی روستایی در استان فارس به بهره برداری رسید اظهار داشت : 52 خانوار روستایی از مزایا و خدمات این طرح ها برخوردار شدند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
برق مورد نیاز 64 خانوار ساکن چهار روستای استان یزد در چهل و سومین هفته پویش - الف _ ب که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو برگزار شد، تامین شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: تاکنون 60 هزار و 500 نفر از جامعه هدف صندوق در استان بیمه شده اند اما، وضعیت بیمه 30 هزار سرپرست خانوار روستایی و عشایری مشخص نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - برق مورد نیاز 64 خانوار ساکن چهار روستای استان یزد در چهل و سومین هفته پویش - الف _ ب که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو برگزار شد، تامین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها_ بسیج سازندگی خراسان جنوبی با همکاری بنیاد خیریه ابراهیمی بر آن شدند تا با آغاز عملیات اجرایی طرح آب رسانی و تامین آب آشامیدنی به شش روستای استان تا سه ماه دیگر کام 950 خانوار روستایی را از آب سالم بهره مند کنند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
براساس نتایج به دست آمده از گزارش هزینه مسکن خانوارهای کشور در سال 90 تا 98 مشخص شده است که متوسط هزینه سالانه مسکن یک خانوار شهری با 29.5 درصد افزایش از13 میلیون و 335 هزار تومان در سال 1397 به 17 میلیون و 267 هزار تومان در سال 1398 و در یک خانوار روستایی با 25 ...
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به این که 30 هزار نفر از جمعیت روستایی استان از نعمت آب شرب بهره مند شدند، گفت: برای آب رسانی به 26 روستای آذربایجان غربی 225 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
میناب - مدیرعامل آبفای هرمزگان گفت: 11 هزار خانوار روستایی هرمزگان از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
امروز در قالب پویش "الف-ب-ایران" طرح آبرسانی به 41 روستای استان فارس به بهره برداری رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
باتوجه به گزارش مرکز آمار، تورم نقطه به نقطه خانوارهای کشور به 48.2درصد رسیده است که بیشترین تورم مربوط به کردستان و کمترین آن نیز مربوط به قم است. همچنین طی یکسال گذشته هزینه خانوار روستایی نسبت به خانوار شهری بیش تر افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۵    
متوسط هزینه سالانه مسکن یک خانوار شهری به متوسط هزینه کل از 33.4 درصد در سال 1390 به 36.4 درصد در سال 1398 و در یک خانوار روستایی به متوسط هزینه کل از 18.3 درصد در سال 1390 به 18.0 درصد در سال 1398 رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: تاکنون موفق شده ایم خانه یک میلیون خانوار روستایی را در 16 استان کشور بیمه کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد سمنان از ارائه خدمات به چهار هزار و 100 خانوار محروم روستایی در سطح 165 روستای استان با ضریب محرومیت شش تا هشت خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
با افتتاح بزرگترین پروژه آبرسانی خیرساز در خراسان رضوی، کام تشنه هزار خانوار ساکن در چهار روستای شهرستان تربت جام سیراب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - اجرای یک طرح آبرسانی در روستای "گرمه خانی" بخش "کاکاوند" دلفان، 80 خانوار این روستا را از آب آشامیدنی سالم بهره مند کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از ایجاد، راه اندازی و ارتقای 12 سایت روستایی در شهرستان اردبیل با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال و دسترسی بیش از 2000 خانوار روستایی این شهرستان به پوشش ارتباطی مناسب خبر داد.
باز خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دسترسی 504 خانوار روستایی بشاگرد به شبکه ملی اطلاعات فراهم شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۳    
همزمان با دهه مبارک فجر، 220 خانوار روستایی شهرستان گرمی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با بهره برداری از 35 روستای شهرستان سلطانیه زنجان؛ 2/97 درصد از خانوار روستایی این شهرستان بهره مند از گاز هستند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از برخورداری 130 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی در دهه فجر امسال خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا، “کرم گودرزی” چهارشنبه شب در پانزدهمین نشست خبری مجازی مدیران با رسانه های استان افزود: اکنون 335 هزار خانوار شهری و 153 هزار و 844 خانوار روستایی در یک هزار و 881 روستا از نعمت گاز بهره مند هستند. گودرزی ادامه داد: از 488 روستای لرستان [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۳    
گروه استان ها همزمان با جشن 42سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر، 9روستا و 50واحد صنعتی استان زنجان به شبکه ملی گاز متصل شدند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی روز سه شنبه در حاشیه این آیین گفت: برای این طرح ها 245 میلیارد و 950 میلیون ریال هزینه شده و 156 خانوار روستایی استان از مزایای آن برخوردار می شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۰    
گروه استان ها مدیر صندوق بیمه اجتماعی خراسان رضوی گفت: تمامی سرپرستان خانوار روستایی فاقد بیمه در سطح استان خراسان رضوی که حدود 168000 نفر هستند شناسایی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: با اجرای چهار سایت، 5 روستای استان از خدمات مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی گفت: در استان، درحال حاضر حدود 165 هزار و 686 سرپرست خانوار روستایی داریم که هیچ بیمه اجتماعی پایه ندارند و شرط سنی عضویت در این صندوق را هم دارند ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شیرکانی گفت: برنامه ریزی کرده ایم در بهمن ماه عیدی های مستمری بیگران پرداخت گردد. به تمامی کسانی که قبل از 31 شهریورماه سال جاری مستمری بگیر صندوق شده اند که حدود 95 درصد هستند، یک حداقل حقوق سطح یک معادل 550 هزار تومان به عنوان عیدی پرداخت خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان جنوبی گفت: خانوار روستایی و عشایری استان بر اساس سرشماری سال 1395 تعداد 103 هزار و 630 نفر است که 45 هزار و 169 نفر زیر پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند.
مدیرصندوق بیمه اجتماعی در استان گیلان در دیدار با مدیر مسئول روزنامه گیلان از عضویت 80 هزارخانوار روستایی در صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۴    
گروه استان ها مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان جنوبی از بیمه 45 هزار و 169 خانوار روستایی و عشایری استان خبر داد و گفت: امسال 6 هزار نفر از جامعه عشایری استان رایگان بیمه شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در نشست خبری خود که امروز (20 بهمن ماه) برگزار کرد، گفت: در بهار 99 فقط 18 هزار بیمه شده را جذب کردیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
15 روستای شهرستان سقز با 576 خانوار به شبکه سراسری گازطییعی متصل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با بهره مندی یک هزار و 300 روستا از گاز طبیعی، شاخص بهره مندی خانوار روستایی از نعمت گاز در آذربایجان غربی به 73 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان با اشاره برخورداری بیش از یک هزار و 300 خانوار روستایی استان در ایام دهه فجر از گاز گفت: در حال حاضر شاخص گازرسانی استان و جمعیت برخوردار از گاز اعم از شهری و روستایی به بیش از 98 درصد رسیده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس بهره برداری شرکت گاز آذربایجان غربی روز شنبه در این مراسم گفت: شهرستان ارومیه از نظر برخورداری خانوار روستایی از گاز طبیعی جلوتر از میانگین استانی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- طرح گازرسانی به 12 روستای بخش رحمت آباد شهرستان زرقان که طی آن 700 خانوار روستایی از گاز طبیعی بهره مند شدند در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس افتتاح شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، حسین تقی نژاد مدیر عامل شرکت گاز البرز در این آیین گفت: برای گاز رسانی به روستای کند به طول 12 هزار متر و 6 هزارو 600 متر لوله پلی اتیلن 9 میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده است. وی ادامه داد: در مسیر اجرای این پروژه ایستگاه تقلیل فشار احداث شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، بهره برداری از طرح های آبرسانی به 14 روستای شهرستان مهاباد به منظور تامین آب آشامیدنی روستا های خانقاه، یوسف کندی، قوم قلعه، قره خان، حاجی آباد، لج، دارلک، قزل قپی، دریاز، اگریقاش، بادم، برده رشان، ترشکان و قوپی باباعلی، آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از دهه مبارکه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی، 6 هزار خانوار روستایی در مهاباد از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در حاشیه این مراسم که با حضور نماینده مردم مهاباد در مجلس در روستای “قوپی باباعلی” برگزار شد اظهار داشت: برای بهره برداری از این طرح ها 57 هزار و 414 متر لوله گذاری انجام شده است. علیرضا شیخی افزود: با گازرسانی به این 10 روستا در مجموع 506 خانوار روستایی [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- گازرسانی به 2 هزار و 366 خانوار روستایی شهرستان های میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در جنوب آذربایجان غربی با حضور محمدمهدی شهریاری، مقام عالی استان آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۱    
سوادکوه- امیرتیموری، سرپرست گاز مازندران گفت: همزمان با اجرای پروژه های گازرسانی در دهه فجر، سه هزار خانوار روستایی از این طرح بهره مند شدند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
"حمزه امیرتیموری" سرپرست شرکت گاز مازندران با اظهار این که برای گاز رسانی به این روستاها 455 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است، افزود: با گازدار شدن این روستاها و انجام فرایند اشتراک پذیری، 2 هزار و 100 خانوار روستایی و بیش از 3 هزار واحد مسکونی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره برق سرپل ذهاب گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، از ابتدای انقلاب تاکنون تعداد 204 روستای شهرستان حتی روستاهایی که دارای یک خانوار ساکن بوده را برق دار و حدود 12000 خانوار روستایی را از نعمت برق برخوردار نماید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت گاز زنجان گفت: 100درصد خانوار شهری و 88.4 درصد خانوار روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دهه فجر امسال هزارو 300 خانوار روستایی در گیلان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حمید رضا حبیبی روز دوشنبه بمناسبت ایام الله دهه فجر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در حال حاضر تعداد 240 هزار و 875 خانوار روستایی در شمال و جنوب استان کرمان برق رسانی شده اند و رتبه اول برق رسانی به روستاهای بالای 10 خانوار را داریم. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت گاز استان گیلان علیرغم بهره مند سازی بیش از 98 درصد از خانوارهای شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی، با همت و جدیت فراوان به دنبال گازرسانی به مناطق باقیمانده و روستاهای صعب العبور و کوهستانی می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری در این استان مقرر شد 99 سایت در روستاهای فاقد اینترنت ایجاد شود و با این اقدام 15 هزار خانوار روستایی و 253 مدرسه از این فناوری بهره مند می شوند.