پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۳۹Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سربیشه»

واقفان خیراندیش شش دانگ زمین مزروعی دیمی واقع در دشت سربیشه دهستان مومن آباد را وقف کردند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی با برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما در خصوص مشکلات به وجود آمده برای سوختگیری گفت: پس از بروز مشکل، پیگیر موضوع شدم و از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی علت را جویا شدم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۹    
اکبری نیا رییس اداره شهرستان سربیشه با حضور در میان رابطین ورزش روستایی بخش درح از عملکرد سازنده این جوانان در سال 99 و نیمسال اول 1400 تجلیل و تقدیر نمود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۹    
همایش دوچرخه سواری ویژه آقایان به همت هیأت دوچرخه سواری شهرستان و با مشارکت هیأت ورزش های همگانی و اداره ورزش و جوانان شهرستان در مسیر میدان 13 آبان تا گلزار شهدای سربیشه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه سد خاکی شهید سلیمانی در روستای مرزی لانوی شهرستان سربیشه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- بزرگترین پروژه آبخیزداری سد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان استانی و شهرستانی در روستای لانو شهرستان سربیشه افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سد بزرگ خاکی منطقه لانو شهرستان سربیشه در خراسان جنوبی که بیش از 17 روستای منطقه را زیر پوشش و چتر آبی خود قرار می دهد، با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سد خاکی سردار شهید سلیمانی در منطقه مرزی لانو شهرستان سربیشه با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۵    
بزرگترین بند خاکی استان خراسان جنوبی با نام سپهبد شهید سلیمانی با حضور سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در روستای لانو از توابع شهرستان سربیشه به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سد خاکی شهید سردار سلیمانی در دهستان مرزی لانو شهرستان سربیشه جنوبی با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۱    
بند خاکی روستای مرزی لانوی شهرستان سربیشه امروز با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۷    
بیرجند- نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در راستای رسیدن به عدالت موضوع انحصار زدایی را طی خواهیم کرد، گفت: طرح تسهیل فضای کسب و کار یک طرح فوق العاده ارزشمند در انحصارشکنی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی مطالبه گری حقوق مردم استان در حوزه های مختلف را از مهم ترین فعالیت های نمایندگان ذکر وکرد و گفت: مسیر تحقق عدالت و جلوگیری از انحصار زدایی را در مجلس دنبال می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس یازدهم مسیر تحقق عدالت و رفع انحصارطلبی را دارد گفت: مسئولان باید نسبت به تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور به استان خراسان جنوبی تلاش کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در احکام جداگانه، شهرداران چهار شهر زهان، نهبندان، خوسف و سربیشه را منصوب کرد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی، حکم انتصاب چهار شهردار شهرهای استان را امضا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۱    
سه ایستگاه تلویزیونی دیجیتال در روستا های عشایری چاه شولک و شند ملکی نهبندان و روستای خارستان از توابع بخش درح سربیشه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک پزشک مودی در شهرستان سربیشه همزمان با هفته وحدت برای ساخت زائرسرا در آستان مبارک بی بی زینب خاتون شهرستان سربیشه وجه نقد وقف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶    
رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از خسارت 2 میلیارد و 300 میلیون تومانی سرما به محصولات کشاورزی شهرستان سربیشه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز بیرجند با کمینه دمای 2 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان کشور و سربیشه با کمینه دمای 5 درجه زیر صفر سردترین شهر کشور ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۱    
250 مترمربع زمین مسکونی در سربیشه همزمان با هفته وحدت وقف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس شبکه دامپزشکی سربیشه اظهار کرد: با سرد شدن هوا و ورود پرندگان مهاجر به مناطق گرمتر، احتمال شیوع و انتقال بیماری های طیور در کشور افزایش می یابد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۵    
کمبود آب شرب، کمبود آرد و علوفه و عدم توجه به محصولات کشاورزی از عمده مشکلات روستاهای خراسان جنوبی است. اهالی روستای "بشگز" شهرستان سربیشه علاوه بر این مشکلات از عدم حضور نماینده شهرستان و مسئولان استانی به این روستا گلایه دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عطایی گفت: به مناسبت هفته وحدت 2 وقف جدید در شهرستان سربیشه به ارزش سه میلیارد و 400 میلیون ریال جهت احداث دارالقرآن کریم و احداث یک باب زائرسرا در آستانه مبارکه بی بی زینب خاتون (س) در این شهرستان به ثبت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۰    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از افزایش پوشش وارتقاء اینترنت در روستاهای مرزی این شهرستان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس،گفت: تخصیص اعتبار و تسریع در اجرای محور نهبندان-بیرجند، نهبندان -زابل و سربیشه-ماهیرود در این جلسه بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی کاهش دما از فردا در سطح استان از 6 تا 12 درجه سلسیوس بوده و وقوع سرما و در برخی مناطق به ویژه سربیشه قاین، درمیان و زیرکوه و احتمالا نواحی مرتفع و کوهستانی مرکز وقوع یخبندان شبانه را در پی خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 8 تن کود فسفاته 13 درصد و 2 تن کود سوپر فسفات تریپل برای کارگزاری طاهر در شهرستان سربیشه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته وحدت و با حضور جمعی از مسئولان، از خانواده معظم شهید محمد مادخونیکی در روستای ماخونیک شهرستان سربیشه تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خواستار حل مشکل الزام ورود رانندگان خودور های حامل سوخت در منطقه ویژه اقتصادی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در خصوص عدم پرداخت عایدات سوخت مرزنشینان شعاع 20 کیلومتر به وزیر کشور تذکر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال بیش از 35 میلیارد ریال کمک های مردمی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان و 5 میلیارد ریال به منطقه سربیشه خراسان جنوبی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۸    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از راه اندازی سایت روستای وحدت آباد خمینی شهرستان سربیشه تحت شبکه "های وب" خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه مقدار 55 تن کود شیمیایی فسفاته 13 درصد توسط کارگزاری تعاونی روستایی طاهر در شهرستان سربیشه جذب و بین کشاورزان متقاضی توزیع شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی اعلام کرد: در شهرستان سربیشه تا کنون مقدار 120 تن کود با حواله الکترونیکی تحویل کشاورزان متقاضی شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خانه ملت؛ مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در توئیتی به موضوع لغو تصمیم اتخاذ شده درباره عدم مراجعه کامیون های حامل سوخت به منطقه ویژه اقتصادی بیرجنداشاره کرد.
دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سربیشه در سال جاری به ریاست محمد محمدی، فرماندار این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی اعلام کرد: در شهرستان سربیشه تا کنون برای 172 تن کود حواله الکترونیکی صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 105 کیلو تریاک در شهرستان سربیشه خبر داد و گفت: در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۴    
نکودری از توزیع 40 بسته گوشت گوسفند قرمز بین نیازمندان شهرستان سربیشه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در اثر سرمای هفته اخیر به 30 هکتار باغ ذرت و 175 هکتاز باغات زرشک در شهرستان سربیشه خسارت دو میلیاردی وارد شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۰    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه در رفع موانع مشکلات کشاورزان با سایر دستگاه های اجرایی شهرستان رایزنی های مختلفی انجام شده اظهار کرد: پیگیر احداث بارگاه های زرشک در این منطقه هستیم.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۰    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان سربیشه، گفت: با توجه به اینکه در هفته گذشته شهرستان سربیشه سردترین شهر کشور بوده و دما به منفی 4 درجه رسیده باعث خسارت به باغات زرشک و ذرت شهرستان شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از اجرای آسفالت حفاظتی چیپ سیل در راههای فرعی حوزه استحفاظی این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از آغاز توزیع یک هزار و 200 بسته گوشت بین نیازمندان شهرستان های سربیشه و نهبندان به مناسبت هفته وحدت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی قول پیگیری جبران خسارت های ناشی از سرمازدگی را به کشاورزان شهرستان سربیشه داد .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از راه یابی سربیشه و نهبندان به مرحله نیمه نهایی هفتمین برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از بارگیری و حمل 25 تن کود اوره برای کارگزاری طاهر سربیشه خبر داد. کودهای تامین شده از مبدا پتروشیمی بجنورد ارسال شده است.