جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۴:۲۳May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سربیشه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۱    
مأموران انتظامی در بازرسی از یک سواری پژو 31 رأس بزغاله قاچاق به ارزش 100 میلیون ریال کشف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی سربیشه در بازرسی از یک کامیون هزار و 480 قطعه مرغ غیر مجاز کشف کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۱    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: کروناحساسیت و رسالت خطیرمعلم را برای همه آشکار کرد و ثابت کرد که معلم نماد فداکاری،ایثار، گذشت و عشق به تعلیم وتربیت فرزندان این خطه از میهن اسلامی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۱    
متهم قاچاق دام در سربیشه به پرداخت 260 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ارتقاء بینش فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و حضور پرشور آحاد مردم در عرصه های مختلف انقلاب محصول نقش تمدن ساز معلمان در جامعه ی اسلامی ایران است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۷    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر جهاد کشاورزی سربیشه گفت: با توجه به کاهش 70 درصدی بارندگی نسبت به میانگین سال گذشته پیش بینی می شود 35 تا 40 درصد کاهش عملکرد را در سطح مزارع جو داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جسد جوان 30 ساله در استخر کشاورزی روستای خروس آباد شهرستان سربیشه پیدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۲    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس شبکه دامپزشکی سربیشه گفت: ارزان بودن، سرعت انجام دفن لاشه، عدم انتشار بو و عدم نیاز به تجهیزات فنی خاص از مزایای دفن لاشه دام ها بوده که باعث حفظ بهداشت در جمعیت دامی، حفظ بهداشت محیط زندگی انسان و حفظ بهداشت محیط زیست می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده مردم نهبندان و سربیشه با گلایه از اجرایی نشدن قول های داده شده برای حل مسائل مرتبط با آب در نهبندان و سربیشه گفت: طرح سؤال از وزیر نیرو در این زمینه را طرح کردیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، یک هزار و 200 بسته گوشت بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونای شهرستان های نهبندان و سربیشه توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۱    
ماموران انتظامی شهرستان سربیشه در بازرسی از خودروهای عبوری احشام و طیور قاچاق به ارزش 400 میلیون ریال کشف کردند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۹    
حمیدرضا ناصری مسئول ستاد استهلال خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در خراسان جنوبی 10 تیم استهلال فعال داریم که دو تیم در بیرجند هستند. وی افزود: شهرهای قاین، فردوس، نهبندان، خضری، سه قلعه، سربیشه و بشرویه گروه های استهلال دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه از توزیع 17 هزار و 900 بسته معیشتی در این شهرستان خبرداد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام رنگ بندی جدید شهرستان ها و مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا در خراسان جنوبی، فعالیت های ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، در شهرستان های خوسف، بشرویه، درمیان، سربیشه و سرایان مجاز اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک خودرو در این شهرستان سه تن و 888 کیلوگرم روغن خوراکی قاچاق را کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شعبه قاچاق کالا و ارز بخش درح سربیشه گفت: با بازرسی های انجام شده، بیش از هزار لیتر سوخت قاچاق از تانکر افغانستانی کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب سربیشه گفت: اکنون به 70 روستای این شهرستان مرزی با جمعیت 6 هزار و 900 نفر با تانکر آبرسانی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۲    
بسیاری از روستاییان شهرستان های نهبندان و سربیشه برای ساعات طولانی از آب آشامیدنی سالم بی بهره اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۸    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: به مناسبت ماه رمضان و عید سعید فطر یک هزار و 200 بسته گوشت در بین نیازمندان توسط کانون های مساجد استان با مشارکت موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا توزیع می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی با نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی مجلس دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی نماینده محترم مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از انبار مرکزی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی بازدید به عمل آورد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۵    
ویژه برنامه رمضان ماه بندگی با حضور اعضای مراکز کانون در شهرستان های بیرجند، درمیان، سربیشه و نهبندان با موضوع آداب و رسوم محلی در شب های قدر و ماه مبارک رمضان به صورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رخشانی مهر گفت: مجموعه شبانه روزی درح که 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد را تأمین اعتبار می کنیم تا ظرف یک ماه آینده مجدد عملیات اجرایی آن آغاز شود و برای دهه فجر امسال یا خرداد 1401 به بهره برداری برسد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۰    
مرکز فرهنگی وهنری سربیشه ویژه برنامه های مختلفی را همزمان با ماه مبارک رمضان برای کودکان ونوجونان عضو این مرکز برگزار می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: مشکل آب علی رغم تلاش های صورت گرفته در برخی از روستاها از جمله سلطان آباد، همچنان به عنوان جدی ترین مشکل کاملاً مشهود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۲    
فرماندار سربیشه از گلایه مردم این شهرستان بابت کمبود نان در نانوایی هاخبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی سربیشه در بازرسی از یک کامیون 2 هزار و 100 قطعه مرغ غیر مجاز و بدون مجوز بهداشتی کشف کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۵    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از آغاز آبگیری بند خاکی شهید سلمیانی در سربیشه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر محور روستایی دوکوهانه در شهرستان نهبندان، دستگرد به حسین آباد در شهرستان سربیشه و محور روستایی دستگرد به رزه در شهرستان درمیان به دلیل وقوع سیل و آب در آبنما مسدود است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با وجود بارندگی های قابل توجه در روزهای اخیر هیچ گونه خسارت جانی ناشی از سیل در استان گزارش نشده و خسارت ها مالی بوده است، اما بارندگی شدید رگباری و روان آب در چهار شهرستان درمیان، زیرکوه، سربیشه و نهبندان همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران خراسان جنوبی برای وقوع بارندگی شدید رگباری و روان آب در چهار شهرستان درمیان زیرکوه سربیشه و نهبندان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۷    
واکسیناسیون افراد بالای 80 سال از امروز در شهرستان سربیشه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۱    
به لطف بارندگی های خوب سال گذشته و احداث بند های خاکی در برخی از روستا های مرزی سربیشه کمی بحران خشسکالی امسال در این شهرستان مدیریت شده است.
دکتر مصطفی نخعی نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی مجلس با مردانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی دیدار و گفتگو نمود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات راه ها و حوزه راهداری استان در قانون بودجه امسال 6 برابر افزایش یافته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
اکبری گفت: متاسفانه منطقه حفاظت شده درمیان و سربیشه تنها زیستگاه حفاظت شده قوچ اوریال در شرق کشور طی هفته های گذشته شاهد حضور تعداد زیادی دام غیر مجاز بود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تولید کمپوست به عنوان یکی از مشاغل خانگی زنان روستائی در برنامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سربیشه قرار گرفته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی به نقل از مدیر جهاد کشاورزی سربیشه بیان داشت :گل محمدی از جمله گیاهانی است که در فاصله زمانی کوتاهی پس از برداشت جهت حفظ کیفیت و کمیت فراورده های آن از جمله اسانس،گلاب ...
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به برنامه مدیران سایپا برای تولید و عرضه 10 خودروی جدید در سال جاری و 2 سال آینده گفت: تولید و عرضه 10 خودرو از سوی سایپا در راستای جلب رضایت و ذائقه مشتریان است. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سعید سروری سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد مهمترین اقدامات انجام شده در حوزه آب منطقه ای استان، اظهار کرد: در خراسان جنوبی هشت سد مخزنی داریم که شامل سد رزه در شهرستان درمیان، سد دره بید طبس، سد نهرین طبس، سد فرخی قاین، سد شهید پارسا سرایان، سد کریت طبس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور توانمندسازی زنان روستایی و توسعه اشتغال پایدار، کاشت گیاهان دارویی توسط اعضای صندوق های خرد زنان سربیشه در دستور کار جهاد کشاورزی این شهرستان قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
1000پرس غذای گرم در وعده افطار امشب بین نیازمندان شهر سربیشه به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) در این شهر توزیع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر جهاد کشاورزی سربیشه گفت: ارزش کرک در صورتی که فرآوری شود 40 درصد افزایش می یابد، اما این ارزش افزوده در حال حاضر به دلیل نبود صنایع فرآوری نصیب کشورهای خارجی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه از کشف 4دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۳    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس شبکه دامپزشکی سربیشه اظهار کرد: دامداران باید ابتدا کودهای دامی خود را با اصول بهداشتی فرآوری و سپس از آن در مزارع استفاده کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۰۷    
حجت الاسلام نجمی پور گفت: به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) در طول هفته اطعام نیازمندان حدود چهار هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان سربیشه توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در مراسم پایانی معرفی شبکه شهر های خلاق فرهنگ و هنر کشور، نهبندان و مود شهرستان سربیشه از خراسان جنوبی برگزیده این دوره شدند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴    
به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند غلامرضا شریف زاده رئیس دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از آغاز فعالیت دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) سربیشه خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 644 کیلوگرم تریاک با همکاری مشترک ماموران انتظامی شهرستان های نهبندان و سربیشه خبر داد و گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۸    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در دیدار با رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: لازم است رسیدگی لازم در خصوص بهسازی راه های روستایی و اصلی نهبندان و سربیشه صورت گیرد.