شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۸:۵۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «سربیشه»

باشگاه خبرنگاران   ۳ دقیقه پیش    
مسئول اجرایی گروه جهادی خادمیاران رضوی شهرستان بیرجند از گچ کاری جهادی حسینیه علی بن ابی طالب در شهرستان سربیشه خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سالانه 3 هزار تن سنگ از معدن بازالت سربیشه استخراج می شود که علاوه بر مصرف در صنعت داخلی، به کشور های هلند، آلمان و اتریش نیز صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۰۲    
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سربیشه گفت: دامداران و عشایر با توجه به شروع فصل پاییز اماکن دامی را سمپاشی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: روستای شواکند شهرستان سربیشه و چهار روستای اقماری آن از پوشش تلفن همراه بهره مند شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در هفته تربیت بدنی و ورزش،کلنگ احداث سالن ورزشی در روستای مرزی بانو شهرستان سربیشه به زمین خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برداشت زرشک از سطح 2 هزار و 150 هکتار باغات زرشک شهرستان سربیشه آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست دومین فصل کاوش محوطه گبری سربیشه - خراسان جنوبی از کشف سفال های منقوش لوندو (منقش به نقوش هندسی) در خراسان جنوبی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۶    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس از پیگیری ارتقای دهستان عربخانه به بخش در دیدار با دبیر هیات دولت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۴    
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی گفت: عملیات گازرسانی به ناحیه صنعتی شهرستان های سربیشه و خوسف در دست انجام است که این 2 طرح تا پایان امسال تکمیل و بهره برداری می شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
در حاشیه شمال شرقی دشت لوت و در فاصله ای کمتر از یک ساعت با مرز افغانستان، در شهرستان محروم سربیشه ، یکی از بزرگترین مجتمع های کشت و صنعت کشور قرار دارد که با حمایت و مشارکت 70 میلیارد ریالی بانک کشاورزی راه اندازی شده و با ایجاد اشتغال برای بیش از 179 نفر ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در هفته تربیت بدنی و ورزش عملیات آماده سازی و زیر سازی زمین برای نصب چمن مصنوعی شهرستان سربیشه آغاز می شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۱    
هزار و 950بسته غذایی و غذای گرم بین اهالی مناطق روستایی بخش درح سربیشه به مناسبت شهادت امام رئوف توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۶    
سربیشه با منفی 6 درجه سانتیگراد شب گذشته به عنوان سردترین شهر کشور ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
5 هزار و 800 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان سربیشه توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷    
برداشت ارزن دانه ای در شهرستان سربیشه از سطح صدوپنجاه هکتاراز اراضی زراعی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 300 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان سربیشه در شش ماهه نخست سال جاری خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزیبه نقل از مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سربیشه گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اجرای 260 طرح کسب و کار خرد در 15 روستای شهرستان های نهبندان و سربیشه خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۲    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در بازدید از روستاهای حوزه انتخابیه خود از گروه های جهادی درخصوص رسیدگی به وضعیت روستائیان و تلاش در جهت ارتقای زندگی آنها تشکر و قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: با بیان اینکه معاش بسیاری از مردم مرزنشین معطوف به فعالیت در بازارچه مرزی یزدان است، گفت: مردم در حال حاضر با تعطیلی این بازارچه ها دچار مشکل شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۶    
بیرجند - ایرنا - مدیر صنعت، معدن و تجارت سربیشه گفت: با صدور چهار فقره پروانه بهره برداری صنعتی در این شهرستان 32 نفر مشغول به کار شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۱    
دوره رشد کوتاه ذرت علوفه ای سبب شده تا کشاورزان به کشت این محصول رو بیاورند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۴    
بیرجند- سومین کاروان نذر آب 3 با حضور در روستای نازدشت شهرستان سربیشه باری دیگر خدماتی ماندگار به روستاییان ارائه کرده و سیلی از مهربانی را در منطقه جاری ساخته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۷    
بیرجند(پانا)- در راستای محرومیت زدایی از مدارس شهرستان سربیشه، بیش از 140 قلم تجهیزات آموزشی و دیجیتال در مدارس شهرستان توزیع می شود. محمد بهلگردی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سربیشه پیش از ظهر امروز در آیین آغاز توزیع بیش از 140 قلم تجهیزات آموزشی و دیجیتال در مدارس شهرستان سربیشه تصریح کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب شهرستان سربیشه گفت: با تکمیل طرح آبرسانی به 2 روستا در این شهرستان مرزی، 80 خانوار از آب پایدار و سالم برخوردار شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۶    
بیرجند-نخعی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از پیگیری های برای ورود کنسرسیوم بانکی در جهت تکمیل و ترمیم مجتمع های آبرسانی سربیشه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سربیشه و فریمان به طور مشترک صبح امروز سردترین شهرستان های کشور بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۱    
رئیس دیوان عالی کشور ضمن حضور در شورای قضائی شهرستان سربیشه از نزدیک به بررسی مشکلات و پرونده های قضائی این شهرستان پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم حسین محمدی پدر شهید محمد محمدی در روستای علی هدیه سفلی سربیشه به فرزندش پیوست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سه هزار نفر در مناطق محروم سربیشه از خدمات مختلف بهداشتی، درمانی و فرهنگی کاروان نذر آب 3 در خراسان رضوی بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون از نظر ارزی 35 برابر معادل سه هزار و 528 درصد افزایش ترانزیت کالا از مرز ماهیرود سربیشه به افغانستان را داشته ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - بیرجند - سومین مرحله از طرح ملی نذر آب 3 با حضور کاروان هایی از جمعیت هلال احمر استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی در 13 روستای شهرستان مرزی سربیشه و در حوزه های درمانی، معیشتی، آموزش، فرهنگی و مقابله با خشکسالی و کم آبی برگزار شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۹    
حجت الاسلام نجمی پور، با اشاره به شناسایی 107 زوج جوان کم بضاعت در شهرستان سربیشه، گفت از این تعداد 20 زوج بخش مرکزی سربیشه با کمک خیران به خانه بخت می روند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۲    
اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه ، در احداث چمن مصنوعی فوتبال روستای مرزی گلوباغ، رکورد زد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خرسان رضوی اعلام کرد: کاروان نذر آب 3 هلال احمر خراسان رضوی با سه رویکرد خدمات سلامت محور، تامین آب شرب سالم و معیشت به مناطق محروم و مرزی شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی اعزام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۷    
مادر شهید عباس محمدی هنوز هم سرسختانه برای پیش برد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی پای کار ایستاده و منزلش را در سربیشه به پایگاه بسیج تبدیل کرده است.
کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی برای ثبت نام مردم عزیز همچنان در روستاهای مرزی و کم برخوردار حضور مستمر دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۷    
حجت الاسلام صفری، برنامه های اداره تبلیغات اسلامی سربیشه در ایام اربعین را تشریح کرد و از پخت 12 تا 15 هزار پُرس غذای گرم در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از توزیع 550 بسته معیشتی در کاروان نذرآب در شهرستان سربیشه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۲    
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدررفت آب های روان در خراسان جنوبی نیازمند تدابیر ویژه است گفت: هدررفت 700 میلیون مترمکعب روان آب در استان نگران کننده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۱    
هدایتی گفت: ارزش کمک های اهدایی نذر آب3 خراسان رضوی به روستاهای شهرستان سربیشه یک میلیارد و 600 میلیون تومان است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۱    
کاروان نذر آب3 جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی صبح امروز وارد شهرستان سربیشه شد و قرار است به 13 روستای این شهرستان خدمات رسانی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مسئول اجرایی کاروان نذر آب 3 خراسان رضوی گفت: از آغاز فعالیت کاروان نذر آب 3 در سربیشه به 750 نفر خدمات درمانی ارائه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۳    
گروه استان ها- معاون امور داطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سومین کاروان نذر آب 3 مهمان مناطق محروم شهرستان سربیشه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: تاکنون 24 قرارداد برای محرومیت زدایی بخش دُرح شهرستان مرزی سربیشه با 13 دستگاه اجرایی منعقد شده است و چند قرارداد دیگر تا هفته آینده به امضا می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۰    
بیرجند- نماینده سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: 650 قلم داروی رایگان به ارزش 50 میلیون تومان بین بیماران نیازمند در روستاهای سربیشه توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: شهرستان سربیشه از روز گذشته میزبان کاروان نذر آب 3 از خراسان رضوی است که در قالب این کاروان 2 هزار و 500 نفر در 13 روستا خدمات لازم را دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۲    
بیرجند- معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سومین کاروان نذر آب 3 وارد سربیشه شده و به 13 روستای محروم خدماتی ارائه می کند.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اوقاف و امور خیریه سربیشه از ثبت چهار وقف جدید از ابتدای امسال در سربیشه خبر داد و گفت: ارزش این موقوفات 450 میلیون تومان است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: اکنون 24 قرارداد برای محرومیت زدایی بخش دُرح سربیشه با 13 دستگاه اجرایی منعقد شده است و چند قرارداد دیگر هم تا هفته آینده به امضا می رسد.