شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۳۴Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حشیش»

زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۰:۲۰    
مخدر نام آشنایی که خود را زیر واژه لطیف و زیبای گل پنهان کرده، اگرچه طبق باور بسیاری اعتیادآور نیست، اما براساس آخرین نتایج پیمایش ملی اعتیاد، در مصرف کنندگان مستمر، بعد از تریاک، مصرف خانواده حشیش و گل با فراوانی 4/4 درصد رتبه دوم را به خود اختصاص داده است؛ ماده مخدری که از مشتقات گیاه [...]
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مصرف مخدر گل سال هاست مثل خوره به جان مردم ما افتاده، به گونه ای که جسم و روان آنان را ریز ریز از بین می برد؛ اما حالا دیگر کار به مرز بحران رسیده و نگران کننده شده است، چراکه دیگر گل را فقط جوانان نمی شناسند، بلکه متاسفانه مصرف آن به سنین پایین تر و نوجوانان هم رسیده ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تیران وکرون ازکشف 80 کیلو موادمخدر از نوع حشیش در بازرسی مأموران این فرماندهی از یک کارگاه خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 15 کیلو و 540 گرم ماده مخدر حشیش در بخش حمیل شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۲    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک فروشنده سیار موادمخدر با 8 کیلوگرم حشیش خبر داد. سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با رصد اطلاعاتی و کنترل نامحسوس از فعالیت یک خرده فروش مواد مخدر با خبر شده و رسیدگی به موضوع [...]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک فروشنده سیار موادمخدر با 8 کیلوگرم حشیش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب گفت: یک متهم که با خودروی خود مواد مخدر توزیع می کرد دستگیر و در بازرسی از خودروی او هشت کیلوگرم حشیش کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۹    
حوادث رکنا: رئیس پلیس شهرستان آبادان از دستگیری2 فروشنده مواد مخدر از نوع حشیش در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله 28 کیلوگرمی حشیش و شیشه در عملیات مأموران پلیس شهرستان نائین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۶    
120 کیلوگرم حشیش در سیرجان کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله 28 کیلویی حشیش و شیشه در عملیات مأموران پلیس شهرستان نائین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از کشف بیش از 47 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش از یک دستگاه اتوبوس که به طور ماهرانه جاسازی شده بود خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 17 کیلوگرم حشیش از خودروی سوناتا در دامغان خبر داد و گفت: در این راستا راننده این خودرو بازداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
آبادان- فرمانده انتظامی خوزستان از کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در شهرستان آبادان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه از کشف 14 کیلو و 160 گرم حشیش در بازرسی از یک دستگاه سواری پژو در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۹:۰۲    
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 281 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در شهرستان نیکشهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 281 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در شهرستان نیکشهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در عملیات مأموران پلیس شهرستان جاسک دو دستگاه موتورسیکلت با 132 کیلوگرم حشیش و تریاک توقیف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۳    
نکاتی در خصوص آثار سوء مصرف حشیش توسط کارشناسان پلیس مواد مخدر تهیه شده که از نظر می گذرانید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 868 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک و حشیش در شهرستان های سراوان،خاش و بمپور در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 868 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک و حشیش در شهرستان های سراوان،خاش و بمپور در 24 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 868 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک و حشیش در شهرستان های سراوان، خاش و بمپور در 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 105کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در شهرستان سیریک خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۴    
حوادث رکنا: رئیس پلیس بهبهان موفق به کشف بیش از 3 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در گلوگاه خیرآباد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۰    
سردار حسینی، جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از توقیف وانت نیسان حامل 93 کیلو گرم حشیش در محور کیاسر به ساری خبر داد .
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۰    
حوادث رکنا|: فرمانده انتظامی خرمشهر از کشف یک کیلوگرم حشیش و دستگیری 4 نفر توزیع کننده موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۱    
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم از کشف یک کیلو و 154 گرم مواد مخدر از نوع حشیش از معده یک متهم خبر داد. سرهنگ “تیمور کلانتری” با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران کلانتری 15 منجیل آباد با دریافت خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از معابر اصلی، بررسی [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰    
به گزارش سلام نو به نقل از تسنیم، سرهنگ تیمور کلانتری صبح امروز با اشاره به دستگیری متهم گفت: مأموران کلانتری 15 منجیل آباد شهرستان رباط کریم با دریافت خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از معابر اصلی، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
مهر نوشت: سرهنگ تیمور کلانتری، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: چندی پیش مأموران کلانتری 15 منجیل آباد با دریافت خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از معابر اصلی، رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. وی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی مأموران پلیس افزود: [...]
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان از دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر و کشف 116 کیلوگرم تریاک در بازرسی از منزل وی در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران از کشف 61 کیلوگرم حشیش در غرب استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر و کشف 24 کیلوگرم مواد روانگردان از نوع حشیش در شهرستان رشت خبر داد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از کشف بیش از 43 کیلوگرم تریاک در بار وانتی در پوشش خرما خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 302 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در میناب خبر داد و گفت: 2 قاچاقچی و سوداگر مرگ در این راستا طی یک عملیات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 302 کیلو حشیش و دستگیری دو قاچاقچی و سوداگر مرگ در یک عملیات پلیسی در استان خبرداد.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
50 سال پیش مردی علیل در بین جوانان اصفهانی حشیش توزیع می کرد. این مرد علیل که علی نام داشت در حال توزیع حشیش در پارک فرح -ملت- اصفهان دستگیر شد. روزنامه اطلاعات 31 اردیبهشت 1353 این خبر را منتشر کرد. خبر را بخوانید. عکسی از سینما مایاک و پارک فرح اصفهان در همان سال ها تماشا کنید. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از کشف محموله سنگین مواد مخدر با بیش از یک تن تریاک و حشیش در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 270 گرم مواد مخدر بلعیده شده توسط یک قاچاقچی مواد افیونی در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لنگرود از کشف 2 کیلو و 650 گرم حشیش در بازرسی از منزل یک فروشنده موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۳    
فهیمه شفیعی اصفهانی در سایت دین آنلاین نوشت: کشور مصر یک مجموعه تلویزیونی تاریخی، حماسی و بیوگرافی پر سر و صدا با عنوان حشاشین تولید کرد. کلمه حشاشین به این معنا نبود که اسماعیلیون واقعاً مواد مخدر استفاده می کردند ...
پایگاه خبری روزنگار البرز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۲:۱۱    
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ سرهنگ مجید مردانی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان فردیس بیان داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر توزیع گسترده حشیش توسط فرد یا افرادی در سطح شهر فردیس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان اعلام کرد: 500 کیلوگرم تریاک و حشیش در یک هفته گذشته در شهرستان های مختلف استان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خاتم : در راستای اجرای طرح پاکسازی ماموران انتظامی شهرستان مقادیری موادمخدر و قرص های غیرمجاز کشف کردند.
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۵    
کشف 18 کیلوگرم حشیش در “جویبار” سرهنگ اکبری، فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف 18 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش از یک سوداگر مرگ در آن شهرستان خبر داد. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تصویری که از حسن صباح در سریال حشاشین نشان داده شده است تصویری مارکوپولویی است چراکه مارکوپولو یکی از بزرگترین خالی بندهای تاریخ است و این حرف ها که اینها حشیش می کشیدند و باغی از حوری داشتند اصلا درست نیست و مستندات تاریخی ندارد.
رییس اسبق سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور درباره مصرف گل، حشیش، ماری جوانا و تاثیر آن در اعتیاد افراد، می گوید: تحقیقات جدید جهان شمول بیانگر این است که مصرف گل، حشیش، ماری جوانا و... به صورت سنتی یا الکترونیکی فزون خواهی به همراه دارد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین، سردار کیقباد مصطفایی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر از یکی از استان های شرقی کشور به محور های مواصلاتی استان مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران ...