پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۳۰Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حشیش»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۷    
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 545 کیلوگرم تریاک و حشیش از 4 دستگاه خودرو در شهرستان میناب خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- غرب استان تهران- با تلاش و تبادل اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران و شهرستان سبزوار، 91 کیلو "حشیش" کشف شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان گفت: قاچاقچیان که قصد انتقال 141 کیلو تریاک و 55 کیلوگرم حشیش به "البرز" را داشتند در یزد دستگیر شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی "بم" گفت: قاچاقچیانی که با استفاده از یک دستگاه خودروی سمند در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال 42 کیلو و700 گرم حشیش را به شهرهای شمالی کشور داشتند در عملیات پلیس این شهرستان دستگیر شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها –کرمان- سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از کشف 80 کیلو و 500 گرم مواد افیونی شامل 35 کیلو حشیش و 45 کیلو و 500 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات پلیس "راین" خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی استان یزد از انهدام باند مسلح 11 نفره قاچاق موادمخدر و کشف 115 کیلو و 728 گرم هروئین، 25 کیلو و 866 گرم حشیش و دستگیری اعضای باند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر 106 کیلوگرم تریاک و حشیش در این شهرستان کشف و ضبط شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین سلامی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در گفت وگو با میزان از کشف 333 کیلو و 950 گرم مواد مخدر از نوع شیشه، هروئین و حشیش در این شهرستان خبرداد و عنوان کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۱۰    
نظمت الهیئة النسائیة بعزلة رجام فی مدیریة بنی حشیش وقفة احتجاجیة تندیدا بجریمة اختطاف النساء النازحات فی محافظة مأرب.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۰    
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی استان، از توقیف یک دستگاه خودروی پژو 405 و کشف 164کیلو و 900گرم حشیش و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات پلیس شهرستان "رابر" خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس در شبانه روز گذشته در اجرای طرح مبارزه با موادمخدر، 806 کیلو تریاک و 42 کیلو حشیش کشف کردند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_اصفهان_ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 182 کیلو و 500 گرم حشیش در بازرسی از یک کامیون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از دستگیری یک قاچاقچی حشیش در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران در بازرسی از خودروی یک قاچاقچی، 83 کیلو و 400 گرم حشیش و 20 کیلو و 600 گرم تریاک کشف کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رهایی 3 قاتل از حکم قصاص، دستگیری سارق حرفه ای خودرو، کشف مواد مخدر در وسایل یک مسافر، دستگیری قاچاقچی که 99 کیلوگرم حشیش به همراه داشت، کشف 15 هزار لیتر سوخت قاچاق و برادرکشی را در بسته حوادث ایمنا بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۱    
در تاج کامیون، 95 کیلوگرم حشیش و تریاک کشف شد
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شیراز از کشف دو محموله مواد مخدر و دستگیری تعدادی از سوداگران مرگ خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۷    
فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری توزیع کننده مواد مخدر و کشف بیش از یک کیلو مواد مخدر از نوع حشیش در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در بازرسی از یک کامیون در شهرستان بیرجند، 10 تن و 230 کیلوگرم سبوس فاقد مجوز حمل را کشف کردند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، سردار ناصر فرشید فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان "نهبندان"، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر را پیگیری کردند. ...
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از کشف و ضبط 8 کیلوگرم حشیش در خمام توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان خبر داد. دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از کشف و ضبط 8 کیلوگرم حشیش در خمام توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سرپرست دفتر نظارت و پایش سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه اصلی ترین عامل مسمومیت با مواد مخدر داروهای متادون و ترامادول بوده است،گفت: تریاک، شیشه، حشیش و هروئین در رده های بعدی قرار دارند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۱    
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از کشف107کیلو و800گرم حشیش و 2 کیلو شیشه از یک دستگاه خودروی عبوری از نقاط صعب العبور محدوده شهرستان"فاریاب"خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرزبانان هنگ مرزی تایباد موفق به کشف 68 کیلو و 100 گرم مواد مخدر از نوع تریاک، 28 کیلو و 700 گرم حشیش،23 کیلوگرم کراک و دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-فارس- جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: طی عملیات مشترک پلیس فارس و کرمان، 82 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۳    
روزنامه شرق - لیلا مرگن: فقط یک مولکول مخدر، نام شاهدانه را از لیست گیاهان صنعتی ایران حذف کرده است. شاهدانه گیاهی که با وجود خواص صنعتی فراوان به خاطر استحصال ماری جوانا یا حشیش از آن، شهرت منفی یافته است، این روز ها به صورت غیر مجاز در ایران کشت می شود و کشت آن به دلایلی نامعلوم رو به توسعه است ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران با استفاده از چتر اطلاعاتی دستگاه اتوبوس حامل حشیش را حین عبور از ایستگاه ایست و بازرسی بندر دیلم شناسایی و آن را متوقف کردند. 2 نفر در این ارتباط دستگیر شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
گروه استان ها-کرمان- جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک خودروی پراید حامل80 کیلو حشیش در نقاط صعب العبور محدوده بخش"صوغان" شهرستان ارزوئیه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان از کشف و ضبط 639 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در 48 ساعت گذشته در این استان خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۷    
گروه استان ها-کرمان- سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر استان از کشف 51 کیلو و640گرم حشیش از یک دستگاه کامیون حامل کود حیوانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 731 کیلو و 500 گرم مواد مخدر شامل تریاک، حشیش و شیشه طی 24 ساعت گذشته در شهر های مختلف استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - ثبت 2 وقف و اهدای بیش از هزار جلد کتاب به کتابخانه های خور وبیابانک، کشف 139 کیلو تریاک در دهاقان و کشف 99 کیلوگرم حشیش در کاشان خبرهای کوتاه امروز استان اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
6 کیلو گرم حشیش از یک سوداگر مرگ در تنکابن کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مهم ترین حوادث مازندران در روز یکشنبه 26 بهمن ماه سال 99 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۴    
گروه استان ها_اصفهان_ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 99 کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک سواری پژو 405 و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۸    
کشف بیش از 1/6 تن انواع مواد مخدر در فارس فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: در راستای اجرای مرحله دوم طرح صاعقه، ماموران مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف یک هزار و 620 کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر - فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه اتوبوس و کشف 275 کیلوگرم حشیش در شهرستان دیلم خبر داد.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۰    
سرهنگ حسین بساطی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به تلاش های ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان اظهار داشت: با تلاش های انجام شده از ابتدای سال 99 تاکنون بیش از دو تن انواع مواد مخدر ار سوداگران مرگ توسط پلیس کاشان کشف شده است. ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی گیلان از کشف 31 کیلوگرم مواد روانگردان از نوع حشیش در بازرسی از مخفیگاه متهمان در شهرستان فومن و دستگیر دو زن خبر داد. سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۲    
فرمانده انتظامی کاشان گفت: بیش از 99 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان گفت: بیش از 99 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۰    
99 کیلوگرم حشیش در کاشان کشف و جمع آوری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی کاشان گفت: نزدیک به 99 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - گیلان - فرمانده انتظامی استان از کشف 31 کیلوگرم مواد روانگردان از نوع حشیش در بازرسی از مخفیگاه متهمان در شهرستان فومن خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامی استان از کشف 304 کیلو مواد مخدر از نوع حشیش در بازرسی از یک سواری 405 در شهرستان "نی ریز" خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۸    
جمهوری اسلامی با برخورداری کامل از پشتیبانی ملت عزیزِ حاضر در صحنه [...] به رغم پیش بینی ها و آرزوهای ابرقدرت ها و وابستگان بی وطن آنان، به راه پرافتخار خود ادامه می دهد؛ و بی هراس از چنگ و دندان ابرقدرت ها و هیاهوی رسانه های گروهی وابسته به شرق و غرب، چون سیل خروشان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۶    
فرماندهی انتظامی شهرستان آمل از توقیف خودروی حامل موادمخدر به همراه 4 کیلوگرم حشیش در این شهرستان خبر داد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه حوادث اول فارس به نقل از معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس در 24 ساعت گذشته رویدادها و حوادث ذیل در استان فارس رقم خورده است. زیر بار گندله، مواد مخدر جاساز بود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی جیرفت از کشف 92کیلو و 450گرم حشیش از بار خرمای یک دستگاه کامیون در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.