سه شنبه ۰۸ خردادساعت ۰۹:۵۵May 2024 28
جستجوی پیشرفته

ستاد مبارزه با مواد مخدر (dchq.ir)

  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهادت رئیس جمهور شهید و رئیس فقید ستاد مبارزه با مواد مخدر، آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت با حضور مسئولان کشوری، لشکری ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 336 کیلو تریاک ودستگیری سه قاچاقچی مواد مخدر در یک عملیات ضربتی پلیسی خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و احتماعی استاندار بوشهر گفت: 200 نفر معتاد متجاهر با دستور قضایی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر تحویل مراکز ترک اعتیاد استان شدند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گلستان گفت: با توجه به تاثیر مستقیم و حیاتی مراکز ماده 16 در کاهش آسیب های اجتماعی و ارتکاب جرایم در استان دو مرکز ماده 16 به ظرفیت حدود 900 نفر در نظر ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران از کشف 61 کیلوگرم حشیش در غرب استان تهران خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۸    
فرماندار شهرستان مه ولات گفت: کنجکاوی، عدم آگاهی خانواده ها و عدم قدرت "نه" گفتن از عوامل افزایش مصرف مواد مخدر است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸    
در نشست بررسی ایجاد اشتغال بهبودیافتگان در شهرستان شوشتر بر حمایت از اشتغال بهبودیافتگان به منظور عدم بازگشت آنان به اعتیاد تاکید شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی گفت: وجود تبلیغات سوء در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای در شکل گیری نگرش و باورهای اشتباه در نوجوانان و جوانان بسیار موثر است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اردستان گفت: 800 کیلوگرم موادمخدر تریاک که در تریلر جاسازی شده بود با هماهنگی مقامات قضائی در محور ترانزیت شناسایی و کشف و ضبط شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: سامانه جدید برخط ثبت داروی ترک اعتیاد جهت جلوگیری از توزیع غیرقانونی این داروها، راه اندازی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۸    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان آذربایجان شرقی در کارگاه آموزشی، توجیهی شناسایی اموال قاچاقچیان بر ضرورت ضربه به بنیان های مالی سوداگران مرگ تاکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل و مدیر اجرایی دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل متحد (UNODC) و نماینده کشوری این دفتر در نامه های جداگانه ای شهادت سید ابراهیم رئیسی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار سمنان مواد مخدر و بحث اعتیاد را تهاجم فرهنگی خاموش و یک تهدید نرم عنوان کرد و گفت: در راستای مبارزه با این مهم و پیشگیری از ابتلاء نوجوانان و جوانان و قشار مختلف جامعه باید آگاه و هوشیار بود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۹    
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از اجرای طرح معتادین متجاهر و جمع آوری 200 معتاد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی گیلان از صحت عمل و رد رشوه 150 میلیون ریالی فروشنده مواد مخدر توسط ماموران یگان امداد شهرستان صومعه سرا خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 185 کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مأموران این پلیس خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از کشف 200 کیلوگرم موادمخدر سنتی در یک خودروی ترانزیتی در مسیر ارتباطی زاهدان - نصرت آباد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: 130 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه، جاساز شده در یک دستگاه تانکر ترانزیتی از مبدا مرزهای شرق کشور در بم کشف شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
یک تحقیق آماریِ جدید نشان می دهد برای نخستین بار در آمریکا تعداد کسانی که گفته اند روزانه و یا تقریبا هر روز ماری جوآنا مصرف می کنند از آنهایی که نوشیدن الکل در هر روز را گزارش کرده بودند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۰    
فتوکلیپ شهید جمهور به منظور گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور خستگی ناپذیر رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نخستین نشست کارگروه مبارزه با مواد مخدر بریکس، با حضور جمهوری اسلامی ایران و چندین کشور عضو به میزبانی کشور روسیه در مسکو برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تشییع شهید آیت الله رئیسی و شهدای خدمت در دانشگاه تهران با حضور گسترده مردم و مسئولان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری 3700 خرده فروش مواد مخدر و کشف بیش از 4.5 تن انواع مواد مخدر طی 2 روز در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی از کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در مرزهای استان سیستان و بلوچستان و منطقه مرزی اسفندک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۳    
در دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اردکان بر اجرای طرح یاریگران زندگی در روستاهای شهرستان اردکان تاکید شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان بر انجام برنامه ریزی لازم جهت اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با هدف پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان گفت: هیئت های ورزشی در فرهنگ سازی و دعوت از جوانان و نوجوان به ورزش بیش از پیش تلاش کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از کشف بیش از 356 کیلوگرم تریاک در قوطی های رب گوجه فرنگی در شهریار خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: شهادت آیت الله رئیسی در مسیر خدمت گواه روحیه مردمی این شهید عالیقدر است و او به تمام معنا تواضع به مردم و تلاش برای رفع مشکلات مردم را در اولویت کاری خود قرار داد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس کمیته تشییع شهدای خدمت گفت: مراسم تشییع و تدفین حضرت آیت الله رئیسی شب جمعه در حرم امام رضا (ع) انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تجمع مردمی در پاسداشت مقام سید شهیدان خدمت، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای همراه، ساعت 16 امروز (دوشنبه) برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
دکتر اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با صدور پیامی شهادت رئیس جمهور مردمی آیت الله رئیسی و هیئت همراه را تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۵    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی برای سلامتی دکتر ابراهیم رییسی و همراهان ایشان، آرزوی سلامتی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۵    
سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: مُعضل مواد مخدر صرفاٌ مربوطه به یک قشر خاص نیست بلکه همه آحاد جامعه به نوعی در برابر با آن مسئول هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: 47 درصد زندانیان این استان به واسطه جرائم مرتبط با موادمخدر دستگیر و روانه زندان شده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۵    
به مناسبت هفته کرامت، خادمان حرم رضوی به همراهی جمعی از مسئولان شهرستان قدس به سراغ مؤسسه طلوع سبز رهایی رفته و دامان ترک کنندگان اعتیاد را به پرچم مقدس امام رضا (ع) متبرک کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان گفت: در حال تلاش برای راه اندازی دو مرکز ماده 16 در شهرستان سقز و قروه هستیم تا هر کدام بتوانند دو تا سه شهرستان مجاور خود را تحت پوشش قرار دهند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۵    
سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: باید هوشیارانه در برابر مواد مخدر ایستاد و مقابله کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۵    
در اولین جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر مراکز ماده 16 و مراکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد استان قزوین بر تشکیل کارگروه ویژه بازدید و نظارت بر مراکز درمان اعتیاد استان تأکید شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با تاکید به اهمیت اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و طرح یاریگران زندگی در اجتماع گفت: گذشته از اقدامات حوزه مقابله ای ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان گفت: صدا و سیما در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بخصوص اعتیاد نقش سازنده ای را ایفا می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور دکتر کاظمی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، عزیزاله رضایی مشاور رئیس و مدیرکل هماهنگی شورای اطلاع رسانی دولت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
مدیر مرکز نوآوری و کارآفرینی ستاد مبارزه با موادمخدر از برپایی نمایشگاه دستاوردهای تحولی شرکت های دانش بنیان همزمان با سالروز جهانی مبارزه با موادمخدر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اقدامات بسیار ارزشمندی در حوزه پیشگیری از اعتیاد به ویژه در آموزش وپرورش انجام شده اما تا رسیدن به نتیجه مطلوب فاصله بسیار زیاد است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۵    
یک خیر نیکوکار کرمانی سه دانگ از مجتمع مسکونی خود را به مجمع خیرین یاریگران زندگی اهدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۵    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه نرخ شیوع اعتیاد در استان همدان پایین تر از میانگین کشوری است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۵    
کارگاه حرفه آموزی مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب ماده 16 کبودرآهنگ با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر و استاندار استان همدان افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۵    
در سفر دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر به همدان، ساختمان جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این استان افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۵    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر صبح امروز برای افتتاح ساختمان جدید شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و افتتاح مرکز اشتغال مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان کبودرآهنگ وارد همدان شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 230 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان جاسک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه 35 مرکز ماده 15 برای رفع اعتیاد در استان راه اندازی شده است، گفت: مسئولان باید در کاهش آسیب های اجتماعی تلاش کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مقایسه یافته های نظرسنجی های سالانه در مورد تعداد آمریکایی های معتاد به ماری جوانا نشان می دهد در یک دهه گذشته افراد بیشتری به این مواد مخدر گرایش پیدا کرده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: مجموع آسیب دیدگانی که اشتغال نداشتند و اکنون در خدمات شهری شهرداری مشغول به فعالیت هستند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی از شناسایی 52 هزار و 420 معتاد در استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: در یک عملیات 400 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در تهران کشف و از توزیع آن در کشور جلوگیری شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک و نیم تُن انواع مواد مخدر ودستگیری بیش از 100 قاچاقچی مواد مخدر طی سال جاری در اصفهان خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا گفت: برابر آمار موجود بیش از 50 درصد مجرمانی که در زندان دوران محکومیت خود را می گذرانند به نوعی با مساله اعتیاد و مواد مخدر در ارتباط هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کردستان گفت: باید از تجربیات موفق سایر استان ها در خصوص ایجاد مرکزی جامع برای معتادان در استان بهره برد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان گفت: در هفته مبارزه با موادمخدر، برنامه حکمرانی مردمی یک هزار سفیر پیشگیری از اعتیاد در یک هزار روستای گلستان اجرا می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از اجرای طرح آرامش در شهر به مدت 2 روز در سطح استان خبر داد و گفت: در این طرح 198 نفر معتاد متجاهر و خرده فروش دستگیر شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره نوجوان سالم و یاریگران زندگی، در راستای پیشگیری از رفتار های پرخطر و ترویج زندگی سالم برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد استفاده از ابزار هنر در فرهنگ سازی و آموزش را بسیار مهم دانست.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۵    
مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم، با حضور جمعی از مدیران و مسئولین دستگاههای استانی و دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه در محل سالن اجتماعات تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به انهدام شبکه قاچاق مواد مخدر در خوی گفت: از این شبکه 403 کیلوگرم مرفین کشف شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: در سال گذشته حدود 2 هزار و 500 معتاد متجاهر از سطح استان جمع آوری و به کمپ های ماده 16 انتقال یافتند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران گفت: با مقایسه شرایط افغانستان در زمان ورود و خروج آمریکا، می توان به این نتیجه رسید که حضور آمریکا در افغانستان تا چه حد در گسترش ناامنی و بی ثباتی در افغانستان و افزایش ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۶    
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: جشنواره یاریگران زندگی به منظور تحقق راهبرد نوین مردمی سازی فرآیند پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با رزا اتانبایوا، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان، در محل این ستاد دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بم از کشف 41 کیلو ماده روانگردان شیشه در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اسبق سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور درباره مصرف گل، حشیش، ماری جوانا و تاثیر آن در اعتیاد افراد، می گوید: تحقیقات جدید جهان شمول بیانگر این است که مصرف گل، حشیش، ماری جوانا و.. ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر از کشف 92 کیلوگرم تریاک در شهرستان های بهارستان و شهریار خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از کشف بیش از 147 کیلوگرم انواع مواد مخدر در طرح آرامش در شهر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهارستان، بهترین رویکرد در مبارزه با معضل اعتیاد را بهره گیری قابل توجه از توان عموم مردم در راستای کسب موفقیت های لازم در حوزه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر عنوان کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
اختتامیه سیزدهمین جشنواره نوجوان سالم با حضور مسئولین استان و نواحی آموزش و پرورش در سالن اجتماعات کوثر قزوین برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان با بیان اینکه توجه بیشتر به روستائیان از برنامه های این شورا است؛ از اعزام اکیپ درمانی و مشاوره ای در روستای گنداب علیا شهرستان قروه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف 32 کیلوگرم مواد مخدر شیشه قبل از توزیع در اصیل آباد شهریار خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان گفت: یکی از راه های مکمل کسب علم و دانش، مهارت آموزی خصوصاً در حوزه آسیب های اجتماعی است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی گفت: عموم سرقت ها در استان خرد بوده و عامل اصلی آن اعتیاد است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اقدامات موثر صورت گرفته در استان در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: با حمایت های قوه قضاییه، دستگاه های اجرایی و خدمات رسان و همچنین همکاری نیروی انتظامی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان غربی گفت: این استان جزو استان های موفق و پیشرو در مبارزه با موادمخدر است و مردم شریف آن بیشترین آمادگی را ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان با موضوع ماده 16ویژه مردان با حضور اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در ارومیه افزایش و به مراکز مهارت اموزی توسعه یافت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۶    
نخستین مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی بانوان با اختلال مصرف مواد مخدر (نوید سلامت آذربایجان) صبح امروز با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در ارومیه افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
براساس داده های یک مطالعه جدید، نزدیک به 100 هزار کودک آمریکایی در سال 2020 یکی از والدین خود را به دلیل خشونت با اسلحه یا مصرف بیش از حد مواد مخدر از دست داده اند که نسبت به سال 1999 میلادی سه برابر ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گزارشی از آخرین فعالیت ها در زمینه ایجاد زیرساخت های مناسب پیرامون ساماندهی آسیب های اجتماعی در دوره مدیریت شهری کنونی ارائه کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر صبح امروز برای بازدید و سرکشی از برخی مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان و شرکت در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان آذربایجان غربی، وارد ارومیه شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه پترزبورگ به رهبری الکساندر استار موفق به ساخت حسگری برای شناسایی فنتانیل شده که شش برابر حساس تر از حسگرهای الکتروشیمیایی است که در 5 سال گذشته معرفی شده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همواره یکی از پرتکرارترین سوالات در خصوص آزمایش اعتیاد است که با توجه به آن در این مقاله علاوه بر معرفی کیت تست اعتیاد به بررسی مدت زمان ماندگاری مواد مخدر در بدن خواهیم پرداخت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا قصد دارد ماری جوانا را به عنوان یک ماده مخدر کمتر خطرناک طبقه بندی کند که یک تغییر کم سابقه در سیاست مواد مخدر این کشور به حساب می آید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از ارائه خدمات آموزشی برای دانش آموزان و والدین در خانه یاریگران زندگی استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: مراکز درمان اعتیاد نیازمند بازرسی و بازدیدهای منظم و مداوم هستند تا کیفیت ارائه درمانی در سطح بالائی قرار گیرد و بروز تخلف و حوادث احتمالی به ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: باید خانواده ها فرهنگسازی کنند که در مبارزه با مواد مخدر سهمی ایفا کنند و اجازه ندهند فرزندانشان گرفتار این آسیب شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: خیران سرمایه های اجتماعی و پیشگامان اصلی در مبارزه با مواد مخدر و ارتقای اقدامات فرهنگی و پیشگیری در استان هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان گفت: یکی از وظایف ویژه و ضروری مراکز مثبت زندگی اجتماع محوری و تحکیم خانواده مدد جویان است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۶    
شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان خوزستان در رویداد صدرا دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک حضور یافت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر طلایه دار و پرچم دار مبارزه با مواد مخدر است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران گفت: در سال گذشته تعداد یکهزار و 175 نفر از معتادین بهبود یافته استان مازندران آموزشهای مهارتی را کسب کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به کاهش شاخص های آسیب های اجتماعی در دو سال اخیر گفت: در حوزه اعتیاد نیز با توقف رشد اعتیاد در کشور روبرو هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از دستگیری یک قاچاقچی در خادم آباد شهریارو کشف 15 کیلوگرم تریاک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب البرز گفت: این استان مانند سال های گذشته هدف باند های قاچاق مواد مخدر قرار نمی گیرد و این موضع باعث کاهش خرید و فروش مواد مخدر و به تبع آن معتادین در شهر شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از بازوان قوی شورای مبارزه با مواد مخدر است و با اقدامات آموزشی و فرهنگی که در مراکز خود در ارتباط با ...
مشاهده نتایج بیشتر...