شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۳Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامپروری»

سازمان دامپزشکی کشور   ۳ ساعت پیش    
استاندار مرکزی به همراه جمعی از مدیران استانی از یک واحد دامداری در شهرستان دلیجان بازدید کردند
به منظور جهش در تولید محصولات پروتئینی مورد نیاز کشور و افزایش بهره وری پرواربندی گوسفند روستایی و عشایری؛ عملیات اجرایی 13 مجتمع دامپروری در سال جاری در استان چهارمحال بختیاری آغاز می شود . ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، سرپرست شبکه دامپزشکی مریوان با اعلام این خبر اظهار داشت: با عنایت به اینکه قاچاق دام و سایر فرآورده های خام دامی (گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ و.. ...
نبض بورس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 3 ماهه منتهی به 1402/12/29 حسابرسی نشده شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس را در این مطلب می خوانید.
حسین شیرزاد مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور امروز طی مصاحبه ای اعلام داشت که شرکت تحت مدیریت اش طی سال 1402 قریب به 4 میلیون تن نهاده ( جو، ذرت و کنجاله سویا) به نظام بهره برداری دام و طیور کشور عرضه نموده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۳    
مدیرکل جهاد کشاورزی البرز گفت: البرز 700 هزار تن محصولات دامپروری شامل گوشت، مرغ، تخم مرغ، عسل و شیر تولید کرده و به استان های همجوار و کشور های خارجی صادرات دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۵    
سخنان بهادری جهرمی که اظهار نمود: رشد نرخ ارز تاثیری بر سفره های مردم ندارد با انتقاد عمومی مواجه شد. به ویژه آنکه تاثیر روانی این افزایش بر قیمت کلیه کالا و خدمات تاثیر مستقیم دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان جهادکشاورزی استان سمنان در حاشیه بازدید محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی از طرح قطب دامپروری کشور در مهدی شهر گفت: تکمیل این طرح به 723 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: میاندوآب با وجود 64000 رأس دام سنگین و 404000 رأس دام سبک، یکی از قطب های مهم دامپروری استان آذربایجان غربی محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در سفر به استان سمنان از چندین پروژه بخش کشاورزی بازدید کرد و بازدید از قطب دامپروری شهرستان مهدی شهر یکی از برنامه های وزیر در استان سمنان بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۰    
هر جا انحصار وجود داشته باشد، زمینه برای فساد و سوءاستفاده فراهم می شود. ممکن است فردی موفق شود برای ملکی مجوز حرائم بگیرد ولی کسب و کارش را راه اندازی نکند، در این صورت، حق افراد دیگر ضایع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مالکیت معنوی بذر گندم ارقام باسیلو و اوکلید به شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان واگذار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت شهرک های کشاورزی چهارمحال و بختیاری از احداث شهرک دامپروری در غرب شهر خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماد های معاملاتی شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران ثتران و شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر زملارد آماده انجام معامله می باشند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - ایجاد قطب دامپروری کشور در مهدیشهر از مصوبه های سفر آیت الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور به استان سمنان در دور اول، با انجام مطالعات اولیه و انتخاب مکان احداث ...
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر با سرمایه یک میلیون تومان تأسیس شد و امروز به سرمایه 80 میلیارد تومان رسیده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۶    
تهران- مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: مراتع استان تهران نقش بسزایی در حفظ تعادل اکوسیستم های طبیعی، جلوگیری از فرسایش خاک، تولید علوفه دامی و رونق دامپروری ایفا می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۷    
یک مسئول در حوزه مجوزهای نظام مهندسی کشاورزی کشور: حرایم و فواصل تعیین شده برای دامپروری ها باعث شده است که افراد بسیاری از ورود به این حرفه محروم شوند. از سوی دیگر، این سخت گیری ها موجب شده است که نوعی انحصار برای صادرکنندگان مجوزها به وجود بیاید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۰    
تسهیل مجوزها و تصمیم گیری های صحیح در مورد حرایم بهداشتی دامپروری می تواند جلوی سوءاستفاده های احتمالی را بگیرد. مواردی همچون امضاهای طلایی اصلاً به نفع کشور نیست و باید حذف شوند و مسیر تحقق شعار سال در حوزه صنعت دام، با اصلاح حرایم بهداشتی به وقوع خواهد پیوست.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
درمجمع عمومی فوق العاده شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، افزایش سرمایه 1652 درصدی را تصویب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری- کمالی، دامدار مازندرانی با بیان این که دامپروری حرفه پردرآمد و با سود بالایی است، گفت: با این حال این صنعت نیازمند حمایت بیشتر است.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس (زپارس) مجوز افزایش نرخ ذرت بذری رقم 704 را دریافت کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس زپارس با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف گردید
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در این مطلب قصد داریم تا گزارش فروش ماهانه گروه دامپروری که شامل 21 نماد می باشد را مورد بررسی قرار دهیم. عملکرد نماد های این گروه چگونه بود؟
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۰    
نماد معاملاتی شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر زملارد ، متوقف خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۵    
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری، با حضور مهندس ابراهیمی، مدیر عامل شرکت فرآورده های لبنی صباح، فرماندار، مدیر کل جهاد کشاورزی استان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان از ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان بروجن بازدید شد. ...
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل کمال شهبازی در جلسه ای که صبح سه شنبه 20 فروردین با معاون کشاورزی و دامپروری و مدیران شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برگزار شد، گفت: این مرکز به دنبال کاربردی کردن پژوهش ها به منظور رفع نیازهای کشاورزی است، ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر عنوان کرد: سرای نوآوری کشاورزی و دامپروری سکوی تولید و توزیع در این دانشگاه راه اندازی می شود.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی به همراه اعضای هیئت مدیره این شرکت، با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش دامپروری و تولیدات دامی، شنبه 25 قروردین سال جاری دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت توسعه دامپروری در استان چهارمحال و بختیاری، احداث 43 مجتمع دامی جدید پیش بینی می شود که کمیته های مکان یاب 35 واحد آن را تأیید کردند.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۱    
نماد معاملاتی شرکت های کشاورزی و دامپروری مگسال زمگسا، قند اصفهان قصفها، قند نیشابور قنیشا، کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان قثابت، شهد قشهد آماده انجام معامله می باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزی، دامپروری و صنایع دستی از جمله مشاغل اصلی در سیستان و بلوچستان است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- حیوانی که زمانی در فواصل بسیار زیاد چرا می کرد و به گشت و گذار می پرداخت به طور فزاینده ای در مزارع بزرگ لبنیات خاورمیانه محصور می شود جایی که هزاران شتر به روش ماشینی شیرشان دوشیده می شود این مدلی از دامپروری بی تحرک در عصر مدرن است. شتر ها تاکنون در برابر آن مقاومت کرده اند ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال (زمگسا) از توقف واحد بزداری شرکت و فروش دام های این واحد به دلیل عدم سود آوری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر نهضت اجتماعی جوانان مازندران گفت: نهضت اجتماعی جوانان در عرصه های خیریه ها، خدمات اجتماعی، آسیب های اجتماعی، مروجین کسب و کار خرد و خانگی، کانون های حمایت از دامپروری و کشاورزی و صندوق های قرض الحسنه به دنبال مشارکت و نقش آفرینی مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 33 هزار و 117 تن گوشت قرمز سال گذشته در واحدهای دامپروری فعال این استان تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل سه درصد افزایش داشته است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: آمار ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سال تحصیلی 1402-1401 نشان می دهد که از مجموع 191 هزار ورودی مقطع کاردانی، 86 هزار و 330 دانشجو در رشته های علوم انسانی انتخاب رشته کرده اند ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
علی ابراهیمی سراجی در گفت وگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به اینکه رؤیت هلال پیشینه طولانی دارد، اظهار کرد: زمانی که انسان ها نیاز به کشاورزی یا دامپروری پیدا کردند، ماه تقویم ملموسی برای آنها بوده که نیاز به نگارش نداشته و آنها از طریق چرخش ماه به دور زمین می توانستند روزشماری کنند و در واقع [...]
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- میربابایی، مدیر امور دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی قزوین از تولید بیش از 33 هزار تن گوشت قرمز در واحدهای صنعتی دامپروری فعال این استان طی سال 1402 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت شهرک های کشاورزی استان،از آغاز عملیات اجرایی احداث زیر ساخت های (شبکه آب) شهرک گلخانه ای ومجتمع دامپروری گندمان ازتوابع شهرستان بروجن ،خبرداد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: آمار ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سال تحصیلی 1402-1401 نشان می دهد که از مجموع 191 هزار ورودی مقطع کاردانی، 86 هزار و 330 دانشجو در رشته های علوم انسانی انتخاب رشته کرده اند ...
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان، عباسی مژدهی گفت: در راستای سیاست های سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و تأکید بر کاربری بودن و اثربخشی نتایج پروژه های تحقیقاتی و باتوجه به کمبود علوفه مناسب برای تغذیه دام به عنوان معضل بزرگ دامپروری استان به علت مشکلاتی ...
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۲    
کاشت 1000 اصله نهال در راستای احیاء و جوانسازی باغ شرکت دامپروری و کشاورزی ملاردشیر، انجام شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار سیرجان گفت:ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه شهرک های گلخانه ای و دامپروری صنعتی در اولویت برنامه های شهرستان قرار دارد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شفیعی از رزمایش جهادگران فاطمی در عرصه های کشاورزی و دامپروری در ایام نوروز در شهرستان کازرون خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
روستای گیلده یا همان گله ده، یک روستای زیبای مرزی است که در 25 کیلومتری آستارا قرار دارد و تنها 5 کیلومتر با کشور آذربایجان فاصله دارد. ساکنان این روستا اغلب مشغول دامپروری و کشاورزی هستند. حال و هوای روستای گیلده با آن خانه های کاه گلی و در های چوبی حتما توجه گردشگران را جلب می کند.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۲    
نسیم اردبیل_ جابر جهان بین فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با اشاره به اینکه وجود دو شرکت بزرگ گشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس نعمت بزرگی برای منطقه است گفت با فعال نمودن ظرفیت های تولید و سرمایه گذاری انتظار می رود زمینه اشتغال ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی گفت: عشایر استان خواستار حمایت دولت برای راه اندازی شبکه های دامپروری نیمه صنعتی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام کرد: اقدامات اولیه برای راه اندازی 24 جایگاه دام سبک به ظرفیت 100 هزار راس با مشارکت بخش خصوصی در این مجتمع تولیدی آغاز شده است.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، عوامل تولید برنامه حوزه معاونت خبر اصفهان با سفر به روستای حسین آباد شهرستان نجف آباد؛ عزم و اراده اهالی این روستا را در فعالیت های دامپروری و کشاورزی به تصویر کشیدند. ...