دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۶:۱۱Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامپروری»

عصر اترک   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسن علمی گفت: متاثر از تغییرات اقلیمی اتفاق افتاده، از سه سال قبل مطالعات در زمینه شناسایی منابع علوفه ای جدید برای جایگزینی در بخشی از خوراک دام استان اجرایی شد که نخستین دست یافته تحقیقی این مرکز عملکردی بالا را ارائه داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از فرسوده شدن یک هزار هکتار از باغات در این شرکت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قزوین گفت: بیشترین اشتغال ایجاد شده از محل تسهیلات پرداختی برای مدجویان استان مربوط به دامپروری بوده است.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
برنامه ایران امروز با حضور کارشناسان و صاحب نظران به بررسی و وضعیت نا مشخص صنعت دامپروری در آینده می پردازد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی یکی از راه های مهم برای ارزان سازی غذا را هوشمندسازی توزیع بیان و اضافه کرد: باید غذا از محل مزرعه، دامپروری و مرغداری به طور مستقیم به دست مصرف کننده برسد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۰    
ایسنا/کردستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهگلان از بازگشت 20 واحد راکد و نیمه فعال که روند اجرایی آنها با رکود مواجه و بیشتر در حوزه کشاورزی و دامپروری بودند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۵    
سمنان- استاندار سمنان با اشاره به سفر روز گذشته خود به دامغان، گفت: سفر به دیباج دارای 17 مصوبه بود که بخشی از آن به مسکن و مشکلات دامپروری و .. ارتباط داشت.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان های ورامین و قرچک و پیشوا سفر کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، وزیر جهاد کشاورزی به منظور بازدید از چند پروژه کشاورزی و دامپروری به شهرستان های ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۴    
رئیس کمیته امداد چرداول از توزیع نهاده رایگان در بین 400 طرح دامپروری در شهرستان چرداول خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی مشکلات کشاورزان و دامپروران و بازدید از طرح های مرتبط به شهرستان ورامین سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۷    
وزیر جهاد کشاورزی به منظور بازدید از چند پروژه کشاورزی و دامپروری به شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا سفر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۳    
دامغان- امام جمعه دیباج با بیان اینکه این منطقه 40 هزار راس دام دارد، گفت: ایجاد مجتمع دامپروری از نیازهای اساسی منطقه دیباج و بهره برداران محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ایلام از توزیع علوفه و نهاده های دامی رایگان در دامپروری های ایلام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۷    
جمشید زادی گفت:با توجه به خشکسالی و کمبود نهاده های دامی در شهرستان چرداول برای مددجویانی که مجری طرح های دامپروری هستند خوراک دام بصورت رایگان تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۲    
دامداران زیادی به دلیل گرانی و کمبود نهاده های دامی قادر به تأمین نهاده های مورد نیاز خود نیستند تا جایی که بسیاری از دامداران به واسطه همین مشکلات تصمیم به فروش و کشتار دام های زنده خود می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱    
با برنامه ریزی و مطالعه دقیق می توان چالش شیر و گوشت کشور را در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برطرف کرد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۹    
شوشان - نوید قائدی: شهرستانی نوپا با جغرافیایی مناسب در جوار رود کارون که در طول تاریخ نوین جایگاه کشاورزی و نخلداری و دامپروری خصوصا گاومیش داری بوده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان در سرکشی از حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت:ضریب بهره وری در حوزه های کشاورزی و دامپروری خراسان رضوی باید افزایش یابد و برای رسیدن به این مهم باید به دنبال راهکارهای نو بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۰    
همزمان با آغازگرامیداشت هفته بسیج رزمایش بااقتدار جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری با همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی ، ناحیه سپاه و همکاری ادارات جهاد کشاورزی و شبکه دامپزشکی و مربیان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: حفظ اشتغال پایدار در بخش کشاورزی و دامپروری از جمله مطالبات فعالان این بخش از مسوولان ذیربط در دولت سیزدهم است و باید با برنامه ریزی مناسب برای کاهش تنگناهای متعدد آن اقدام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد: شرکت دامداری تلیسه نمونه در تداوم فعالیت دامداری توحید که یکی از واحد های خودگردان امور دامپروری معاونت کشاورزی بنیاد مستضعفان بوده در سال 64 با سرمایه یک میلیون ریال تاسیس شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی کردستان گفت:هنر بخش دامپروری باید این باشد که از ضایعات بخش کشاورزی چون تفاله ها و باقیمانده غلات برای تولید شیر و گوشت قرمز بهره بگیرد و هزینه های تولید را تا حد ممکن کاهش دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر انوشیروانی مدیر کل ورزش و جوانان استان از انعقاد تفاهم نامه همکاری در راستای توسعه ورزش پارس آباد با شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کنار کوهی از برگزاری رزمایش جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامی در سطح استان خوزستان به منظور ایجاد الگوی واحد در دامپروری و کشاورزی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مسیٴول سازمان بسیج جامعه کشاورزی خوزستان از آغاز رزمایش جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری توسط سپاه ولیعصر (عج) استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۰    
ایسنا/فارس مدیر کمیته امداد شهرستان ششده، گفت: باتوجه به خشکسالی های اخیر و رابطه مستقیم آن با اشتغال عمده مردم شهرستان ششده و قره بلاغ در زمینه کشاورزی و دامپروری معیشت مردم متزلزل و فقر افزایش یافته که در راستای محرومیت زدایی در این راستا 229 فرصت شغلی ایحاد شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول یک مجتمع دامپروری در بیرجند با بیان اینکه بزرگترین و بهترین راه و رسم قرآن برای حل مشکلات جامعه تعاون و همکاری است، گفت: مشکل ما از زمانی آغاز شد که خودخواهی ها را جایگزین همدلی کردیم و این امر باعث شد در تمام زوایای زندگی دچار مشکل شویم؛ امری که اکنون در اشتغال جوانان نیز دیده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: تاکنون حدود 17 هزار طرح سبک و سنگین دامپروری در سطح استان کرمان راه اندازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قم در دومین سفر شهرستانی از دامشهر، مجتمع دامپروری شهرستان جعفرآباد و ناحیه صنعتی طغرود بازدید و با مردم شهر جعفریه گفتگو کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
امید شمیلا جهت تکمیل کادر خود در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۰    
جلسه بررسی رفع مشکلات و تسریع در آبرسانی به مجموعه کارگاهی پیامبر اعظم (ص)، منطقه نمونه گردشگری آبشار شاه لولاک، مجموعه طرح اقدام ملی مسکن و مجتمع دامپروری شهر چرمهین (دام گاه) با حضور اکبری، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای استان، صالح عضو کمیته تخصیص آب استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زمینه ساخت مجتمع دامپروری در حاشیه شهر سامان و انتقال دام های سطح شهر به این مجتمع فراهم شد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
احتساب- علی اکبر معصومیان رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و عشایری شورای شهر مهدیشهر ، درمان مشکل ایل سنگسری و دامپروری شهرستان مهدیشهر را ایجاد قطب دامپروری دانست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۵    
رها سازی لاشه های دام سنگین در بروجن خطر انتشار بیماری های مشترک بین انسان و دام را افزایش می دهد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۲    
جوش شیرین یکی از اجزای جدایی ناپذیر در جیره خوراک دام محسوب می شود. در صورت حذف این ماده، خطر ایجاد بیماری اسیدوز و کاهش قابل توجه کیفیت شیر وجود دارد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی همت زاده روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: سهمیه ابلاغی اشتغال سال جاری شهرستان آبیک در بخش کشاورزی 440 نفر بوده است که از ابتدای سال جاری تاکنون برای 340 نفر اشتغالزایی شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی سیب و سوران در مراسم بهره برداری از دومین مرکز خدمات غیر دولتی شهرستان گفت: بر اساس قانون افزایش بهره وری و نظام جامع دامپروری کشور مبنی بر واگذاری امور تصدی گری وزارت جهادکشاورزی به بخش خصوصی دومین مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی دولتی در این شهرستان راه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد : صنعت مرغداری در ایران به دلایل متعدد فنی، اقتصادی و بهداشتی در مقایسه با سایر صنایع دامپروری از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. اما به رغم این اهمیت و تلاش فعالان در این صنعت، تولیدات به نحو مطلوبی پاسخگوی تقاضای فزاینده موجود نبوده است ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۷    
1400-08-24 13:03 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی فردوس دکتر اسماعیلی، رئیس شبکه دامپزشکی فردوس گفت: این آزمایشگاه با تجهیزات و امکانات مطلوب، فضای مناسبی را در اختیار دامداران و فعالان صنعت دامپروری و پرورش دام و طیور منطقه قرار می دهد . ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: با حضور استاندار بوشهر، احمد لطفی به عنوان فرماندار جدید تنگستان معرفی و از خدمات عبدالحسن رفیعی پور تجلیل شد. به گزارش فکرشهر ، استاندار بوشهر در آیین تکریم و معارفه فرمانداران تنگستان توجه به اشتغال و درآمدزایی در شهرستان تنگستان را یکی از برنامه های مهم دانست و اظهار داشت ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به اهمیت تولید و حمایت از فعالان این عرصه اظهار کرد: حمایت از واحدهای تولیدی و تولیدکنندگان زمینه رشد اشتغال و افزایش درآمدهای استان را فراهم می آورد. ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۱    
نوشته ای از فرشاد کلانتر: “” گرانی “” بیشک رامهرمز یکی از گرانترین بازارهای استان خوزستان و متاسفانه در حد قیمتهای ماهشهر و امیدیه است که این شهرها بعلت زندگی شهری و حقوق تورم زای شرکتی و عدم داشتن محصولات کشاورزی و دامپروری ، از گرانترین بازارهای کشور هستند بخشی از گرانی ، زاییده مشکلات [...]
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۲    
هلالات، رئیس هیات مدیره شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار نوشت: در گروه دامپروری و زراعی 15 نماد حضور دارند که طی نیمه نخست سال 99 درآمد 2.16 همت داشته اند و در نیمه نخست سال جاری به 4.1همت درآمد رسیده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری عضو هیات امنای موسیقی چهارمحال و بختیاری گفت: بسیاری از آوازهای قدیمی استان برگرفته از اتفاقات، جنگ ها، تحولات اجتماعی زمان و.. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهرستان از صدور بیش از 1800 کد شناسه یکتا دامپروری در مهرستان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
صنعت دامپروری در چند دهه اخیر دچار مشکلات فراوانی شده است و در کنار این مشکلات دامداران علی الخصوص دامداری های سنتی درگیر جولان واسطه ها در بازار نهاده های دامی هستند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
" زپارس " در مجمع به سرمایه رسید 1400/08/19 - 16:02 مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس در تاریخ 1400/08/17 برگزار شد. افزایش سرمایه 150 درصدی در مجمع " شتوکا " 1400/08/19 - 16:01 سهامداران " سشرق " گرد هم می آیند 1400/08/19 - 15:55 ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش گفت: شهرستان خاش با بیش از 321 هزار رأس دام سبک وسنگین بیشترین تعداد دام در استان سیستان و بلوچستان را به خود اختصاص داده است.