شنبه ۰۹ اسفندساعت ۰۷:۰۴Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبیاری نوین»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مجری پیشین طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که 8.7 میلیون هکتار اراضی آبی کشاورزی کشور قابلیت تجهیز به سامانه های نوین آبیاری را دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که با موافقت و اجازه مقام معظم رهبری 40 میلیون یورو از محل صندوق توسعه ذخیره ملی برای اجرای سامانه های آبیاری نوین مزارع کشاورزی کشور برداشت و هزینه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- چهارمحال و بختیاری با داشتن بیش از 120 هزار هکتار اراضی آبی و اجرای سامانه آبیاری نوین در 67 هزار و 800 هکتار اراضی بعد از استان هرمزگان در جایگاه دوم در کشور قرار دارد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از تجهیز 18 هکتار از اراضی البرز به سیستم آبیاری نوین خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- بیش از 120هزار هکتار اراضی آبی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که 67هزار و 800 هکتار آن با استفاده از سامانه های آبیاری نوین و 52 هزار و 200 هکتار آن به صورت سنتی آبیاری می شود. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کوهدانی با بیان اینکه 162 هزار هکتار اراضی مستعد اجرای طرح های آبیاری نوین در استان مرکزی وجود دارد، گفت: تاکنون بیش از 70 هزار هکتار معادل 41 درصد این اراضی به انواع سامانه های آبیاری تحت فشار مجهز شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: از سال 92 تاکنون 9.5 هزار هکتار از باغات و اراضی کشاورزی استان به سیستم نوین آبیاری تجهیز شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۵    
عطاالله ابراهیمی مدیرکل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در شهرستان فارسان حدود 16 هزار هکتار اراضی کشاورزی وجود دارد و پتانسیل بسیار خوبی در این بحث دارد و جزء معدود بخش هایی از استان می باشد که دارای دشت های ممنوعه نیست.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل صارمی گفت: به دلیل تهدید افزایش زمین های بایر و تغییرات اقلیمی برای منابع آبهای زیرزمینی، سیستم نوین آبیاری در دستور کار قرار گرفته است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به افزایش بیش از 100 درصدی سامانه های نوین آبیاری گفت: طی دولت های یازدهم و دوازدهم اجرای این طرح از 16 به 36 هزار هکتار افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی لرستان گفت: در اجرای سیستم آبیاری تحت فشار 85 درصد هزینه ها به صورت بلاعوض بوده و فقط 15 درصد توسط کشاورزان پرداخت می شود که هزینه جانبی مانند انتقال آب یا درست کردن استخر آب برعهده خود کشاورز است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۱    
زارع، مجری طرح آبیاری نوین وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه سالانه ظرفیت اجرایی 400 هزار هکتار طرح سامانه نوین آبیاری را در کشور داریم افزود: در حال حاضر 25 درصد از زمین های آبی کشور تحت پوشش این طرح قرار گرفته است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود هزار و 700 هکتار از اراضی کشاورزی استان به سامانه های آبیاری مدرن مجهز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 47 درصد از مجموع تجهیز اراضی کشاورزی این استان به آبیاری های نوین در دولت یازدهم و دوازدهم رقم خورده که یک جهش به شمار می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی نهاوند، گفت:12 هزار هکتار از اراضی مستعد نهاوند تحت پوشش سیستم آبیاری نوین قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۲    
21 درصد اراضی کشاورزی خراسان جنوبی تاکنون به سیستم های آبیاری نوین تجهیز شده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۰۶    
همدان- کشاورزی همدان به عنوان عمده ترین مصرف کننده آب برای برون رفت از بحران کم آبی نیازمند سرمایه گذاری و توسعه روش های نوین آبیاری است هر چند در بخش زراعت از این امتیاز بهره مند شده اما در بخش باغات کمتر به آن پرداخته شده درحالی که استفاده از این روش در بخش باغات نیز به اندازه بخش زراعت می تواند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 70هزارهکتار از اراضی کشاورزی استان به آبیاری نوین مجهز شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور دکتر واعظی معاون استاندار و دکتر پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی سه طرح کشاورزی شهرستان کرمان به بهره برداری رسید
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۴    
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اشاره به 126 هزار هکتار آبیاری تحت فشار اجرا شده در استان گفت: آبادانی دشت های حاصلخیز خوزستان با اجرای پروژه های نوین آبیاری و عمرانی امکان پذیر خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- طرح آبرسانی تحت فشار نرجه تاکستان که 352 هکتار از اراضی کشاورزی منطقه را تحت پوشش قرار می دهد همزمان با دهه مبارک فجر روز سه شنبه با حضور استاندار قزوین به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - طرح یکهزار و 800 هکتاری آبیاری تحت فشار با اعتباری بیش از 400 میلیارد ریال در رودبار جنوب استان کرمان افتتاح شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید گفت: همزمان با دهه مبارک فجر با حضور محمود رضایی کوچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، بزرگترین طرح آبیاری نوین این شهرستان با وسعت 216 هکتار به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۷    
میرعماداز وجود 36 هزار و 500 هکتار سامانه آبیاری نوین در سطح استان سمنان خبردادوگفت: هفت سال پیش میزان کل آبیاری نوین اجرا شده در استان 13 هزار هکتار بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: در حال حاضر قریب به چهار هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان ابرکوه با سیستم آبیاری نوین (کم فشار و تحت فشار) آبیاری می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۹    
همدان - کاویانی دلشاد، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین گفت: 95 درصد زمین های کشاورزی فامنین به سامانه آبیاری های نوین مجهز شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان راور گفت: چهار طرح آبیاری نوین در این شهرستان با حضور استاندار، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه، چهار طرح آبیاری نوین در سطح 122 هکتارو اعتبار کل هزینه شده بالغ بر 27 میلیارد ریال افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: از ابتدای امسال تاکنون 951.7 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان با هفت میلیارد و 638 میلیون تومان تسهیلات به سیستم آبیاری نوین مجهز شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۰    
نی ریز(پانا ) - مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز گفت به مناسبت دهه فجر و با حضورسرپرست فرمانداری، بخشدار پشتکوه، روسای مراکز جهادکشاورزی دهچاه و مشکان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان نی ریز، سیستم آبیاری نوین موضعی و کم فشار، در منطقه بالاشهر مشکان بخش پشتکوه در 18 بهمن 1399 افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: میانگین اجرای طرح های آبیاری نوین در اراضی آبی کشور 28.5 درصد می باشد که این رقم در استان به 31 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - بزرگ ترین طرح آبیاری نوین مازندران امروز پنجشنبه همزمان با دهه فجر در 253 هکتار از اراضی منطقه " گاودشت " شهرستان بابل افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_استاندار قم با تأکید بر برنامه های سال جهش تولید و ضرورت توسعه ظرفیت های استان در بخش های مختلف گفت: اجرای طرح اصلاح الگوی کشت و شیوه های آبیاری نوین در استان در دست اقدام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از آغاز عملیات اجرایی آبیاری تحت فشار (قرقره ای) در 100 هکتار از مزارع این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی ابرکوه گفت: با هدف افزایش تولیدات کشاورزی و بهره وری از منابع آب یک طرح ایجاد سامانه آبیاری نوین تحت فشار در سطح 120 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۱    
رضوی گفت: از ابتدای امسال 730 هکتار سیستم آبیاری نوین با هزینه کرد 9 میلیارد و 797 میلیون تومان در سطح شهرستان خوسف اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۱    
در سومین روز از دهه مبارک فجر، چند طرح بخش کشاورزی در شهرستان شوش به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی کرج گفت که به منظور مدیریت مصرف آب و بالابردن عملکرد در واحد سطح از ابتدای سال جاری تاکنون 230 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به سیستم نوین آبیاری مجهز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز (سه شنبه ) طرح 120هکتاری آبیاری نوین در شهرستان جیرفت افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و 665 از اراضی زراعی و باغی استان به سامانه ها مجهز شده اند.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارزوئیه گفت: در ایام ا.. دهه فجر، 6 طرح آب و خاک و 4 واحد گلخانه با هزینه کرد بیش از 162 میلیارد ریال که بیش از 60 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۳    
ایلام- گوهری، مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به وجود 140 هزار هکتار از ارضی آبی کشاورزی در استان، گفت: از این میزان تا کنون 120 هزار هکتار به سیستم آبیاری نوین تجهیز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 22 درصد از اراضی آبی این استان تا کنون به انواع سیستم های آبیاری نوین مجهز شده که نزدیک به میانگین کشوری است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از تجهیز اراضی فردیس به آبیاری نوین خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: چهار هزار و 313 هکتار از اراضی کشاورزی این استان به منظور استفاده بهینه از آب و جلوگیری از هدر رفت آن، امسال به انواع سامانه های آبیاری نوین تجهیز شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان ملایر گفت: در راستای توسعه سیستم های آبیاری نوین در اراضی کشاورزی شهرستان تاکنون به تفکیک نوع سیستم آبیاری قطره ای 417 هکتار، بارانی 5667 هکتار و کم فشار 2931 هکتار و در مجموع 9015 هکتار اجرا شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۸    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی از ارتقای رتبه استان در این حوزه خبر داد و گفت: خراسان جنوبی در چهار سال گذشته در زمینه پروژه های در دست اجرا و سطح آبیاری نوین رتبه های دوم تا چهارم را داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - توسعه کشاورزی با استفاده از روش ها و فناوری های نوین در استان خراسان جنوبی با دارا بودن ظرفیت های فراوان در بخش کشاورزی از دستاوردهای دولت در سال های اخیر بوده که از جمله با اجرای سامانه های آبیاری نوین در یک سوم اراضی مستعد استان به ثمر نشسته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۷    
در صورت یکپارچه سازی اراضی کشاورزی ، دولت ، سیستم های نوین آبیاری تحت فشار را به صورت رایگان ، توسعه می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان:3 هزار هکتار از اراضی کشاورزی زنجان تا پایان امسال به آبیاری تحت فشار مجهز می شود.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: پروژه آبیاری نوین پایاب سد خداآفرین در منطقه مغان مشکل اعتباری ندارد و این پروژه آبی و خاکی در فازهای مختلف در دست اجراست.