پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۴۶Oct 2020 22

جدیدترین‌های «باند سرقت»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، از دستگیری 6 تن از اعضای باند سرقت منازل در شهرستان و استرداد 15 میلیارد ریال، اموال مسروقه به مالباختگان، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک باند سرقت مسلحانه در شهرستان خاش دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: در دو ماه گذشته، پنج باند سرقت منهدم و 150 مورد کشف از سارقان در این شهرستان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
4عضو باند سرقت به عنف پسته درشهرستان انار به دام افتادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس فتا خراسان رضوی گفت: 2 باند سرقت از حساب های بانکی در مشهد دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون 600 باند سرقت در استان البرز شناسایی شده است، گفت: در سال جاری با کاهش آمار سرقت و افزایش کشفیات همراه بوده ایم؛ 40 درصد از سرقت های استان البرز سرقت های خرد هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۴    
گروه حوادث: جوان 32ساله ای که عضو باند سرقت باتری و کامپیوتر خودروهای مردم است، در حالی که بیان می کرد رفیق بازی مرا به روز سیاه نشاند، درباره ماجرای ورودش به باند سرقت قطعات خودرو به کارشناس اجتماعی کلانتری شفای مشهد گفت: با آن که در یک خانواده تحصیل کرده بزرگ شدم و پدرم [...]
روزنامه خراسان: آن قدر به سرقت اموال مردم و خلافکاری هایم ادامه دادم که دیگر جایی در خانواده ام ندارم. همه از من فراری هستند. هیچ کس حاضر نیست مرا عضوی از خانواده بداند چرا که من با آبروی همه آن ها بازی کردم، به طوری که نمی توانند در کوچه و محله سرشان را بالا بگیرند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کشف بیش از 30 تُن انواع مواد افیونی، توقیف یک هزار و 400 میلیارد ریال کالای قاچاق، انهدام 29 باند سرقت و استرداد 383 میلیارد ریال اموال مسروقه به مال باختگان از جمله اقدامات شاخص این فرماندهی در نیمه نخست امسال بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز ما است، گفت: انهدام 28 باند سرقت و افزایش 17 درصدی کشفیات از اقدامات انجام شده در استان همدان است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری هر 3 عضو یک باند سرقت مسلحانه احشام توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد که نزدیک به 450 راس دام را در شاهرود و دامغان ربوده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۸    
فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: طی سال جاری 58 باند سرقت در این شهرستان متلاشی شدند و بیش از 231 طرح در راستای پیشگیری از سرقت در کلانشهر کرمانشاه و روستاها به اجرا گذاشته شده است.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۲    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان اعلام کرد که دو نفر اعضای باند سرقت به عنف و زورگیر موتور سیکلت و تلفن همراه در کاشان با تلاش مجاهدانه ماموران انتظامی این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
چندی قبل ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت های مسلحانه طلا های چند خانه و چند سرقت مسلحانه دیگر در آبادان و شهر های اطراف قرار گرفتند و تیم ویژه ای برای دستگیری این سارقان مسلح تشکیل شد. سرقت میلیونی از صاحب یک پمپ بنزین ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردستان- فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: از ابتدای سال تاکنون توانستیم با فعالیتهای شبانه روزی اعضای 11 باند سارقان بومی و غیر بومی را در شهرستان اردستان شناسایی و دستگیر کنیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- چندی پیش یکی از باندهای سرقت منزل در پایتخت شناسایی و دستگیری اعضای آن در دستور کار پلیس قرار گرفت. یکی از این سارقان که توسط پلیس تحت تعقیب بود، خود را از طبقه پنجم آپارتمانش به پایین انداخت و به زندگی اش پایان داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۱    
پلیس مشهد در عملیات مسلحانه اعضای یک باند سرقت را دستگیر کرد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس پلیس فتای استان زنجان گفت: اطلاعات بانکی 30 هزار کاربر زیر پوشش سامانه سجام توسط باند هفت نفره کلاه برداران که به مبلغ 10 میلیارد تومان سرقت شده بود، توسط پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ اصفهان _ جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام 2 باند سرقت خودرو و مغازه در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی و کشف 30 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنان خبر داد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
خیانت مرد سابقه دار به همسرش باعث شد وی کینه به دل بگیرد و او را که سردسته یک باند سرقت مسلحانه بود لو دهد. اعضای این باند قرار بود از چند صرافی، بانک و خانه دو نفر از بازیگران سینما سرقت کنند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
زن جوان وقتی متوجه شد شوهرش پس از رهایی از زندان باند سرقت مسلحانه تشکیل داده است، پلیس را از ماجرا باخبر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند سه نفره سارقان منزل و کشف 30 فقره سرقت از آنها در شهر کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۰    
اعضای چهار باند سرقت در شیراز بازداشت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۵    
اعضای چهار باند سرقت در شیراز بازداشت شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام 4 باند سرقت و کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه به ارزش 160 میلیارد ریال خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: سه نفر اعضای باند سرقت به عنف توسط ماموران انتظامی این استان شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: به دنبال چند فقره شکایت مردمی به پلیس آگاهی، مبنی بر سرقت به عنف در مناطق مختلف استان البرز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده انتظامی شهرستان انار از انهدام باند سارقین پسته و کشف 20 تن پسته سرقتی به ارزش 15میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۶    
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده انتظامی ماکو گفت: با تلاش نیروهای انتظامی شهرستان سرکرده و عضو اصلی باند سرقت کلان از کامیون های ترانزیتی در منطقه آزاد ماکو دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام یک باند زورگیری سه نفره در شهر کرمانشاه خبر داد که در پوشش مسافرکش و سوار کردن بانوان، اقدام به سرقت طلا و جواهرات و اموال با ارزش آن ها می کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری 6 نفر مجرم سابقه دار در طرح پاکسازی پلیس خبر داد:
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت صبح دیروز در این باره گفت: در چند روز اخیر 262 سارق و زورگیر در پایتخت دستگیر شدند که 75 نفر این افراد یا مأمورنما بوده اند یا زورگیری انجام داده اند و 64 درصد آنها سابقه دار هستند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۲:۲۰    
از گرفتار شدن دختر نویسنده معروف در دام سارق گردن کلفت تا کلاهبرداری از دختران با لباس پلیس
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مأموران اداره هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق به انهدام باندی شدند که پس از سرقت موتورسیکلتهای گران قیمت و تغییر اصالت، آنها را به قیمت پایین به مالخران می فروختند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس پایتخت با بیان انهدام 64 باند سرقت و زورگیری در پایتخت و دستگیری 262 سارق و مالخر، گفت مالباختگان پس از مراجعه به سایت پلیس و ورود به سامانه نما پلیس آگاهی کشور می توانند اقلام مکشوفه را مشاهده و کالاهای به سرقت رفته خود را شناسایی کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 262 سارق، مالخر، زورگیر و مجرم حرفه ای در پایتخت خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۲    
یوسف درویشی فرمانده انتظامی شهرستان دهگلان از کشف 3 دستگاه موتور سیکلت سرقتی و دستگیری 2 نفرمتهم در این شهرستان خبر داد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: در 48 ساعت گذشته با همت مسؤولین انتظامی و امنیتی 30 باند سرقت شناسنایی شده و 120 نفر هم در این راستا بازداشت شده اند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با دستگیری سه سارق واحدهای صنفی پاکدشت، این باند سرقت حرفه ای متلاش شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اراک از دستگیری4 نفر اعضای باند سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: 36 دستگاه موتور سیکلت و دوچرخه سرقتی از سارقان کشف شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با انتقاد از برخی افراد که کار عمرانی در پایتخت را فقط در بزرگراه سازی خلاصه می کنند، گفت: ما بزرگراه هم می سازیم که در جنوب شهر است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح های برخورد با فعالیت باند سارقان در استان البرز 120 سارق و مالخر دستگیر شدند. به گزارش تسنیم، طی عملیات نیروی انتظامی استان البرز بیش از 120 سارق و مالخر در قالب 29باند سرقت دستگیر شدند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۳۸    
فرمانده نیروی انتظامی استان البرز با اعلام خبر دستگیری 29 باند سرقت در استان، گفت: ارزش ریالی اموال کشف شده از سارقان تاکنون 85 میلیارد ریال بوده است. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز پلیس البرز ظرف 48 ساعت گذشته پس از اجرای یک طرح ضربتی 30 باند سرقت را منهدم و 120 نفر را در این خصوص بازداشت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
کرج - فرمانده انتظامی استان البرز از اجرای طرح مبارزه با سرقت و انهدام 29 باند، دستگیری 121 سارق و کشف بیش از 85 میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: با دستگیری اعضای یک باند سرقت در منطقه فردوسی مشهد، ماجرای نگهبانی لو رفت که خود سرکرده دزدان بود. در پی افزایش سرقت از خانه باغ های اطراف آرامگاه فردوسی مشهد که موجب نگرانی باغداران و برخی اهالی منطقه شده بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۲    
کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی استان البرز گفت: اعضای 129 متهم در قالب 30 باند سرقت کالا و لوازم خانگی توسط پلیس در این استان شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از انهدام 30 باندسرقت و بازداشت 120 متخلف ظرف 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: این طرح ضربتی برای دومین بار در البرز اجرا شده است و در نظر داریم با بررسی پرونده متخلفین، شرایط ارفاق را برای سابقه داران لحاظ نکنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی انتظامی استان البرز با بیان "29 باند سرقت در استان دستگیر شدند" گفت: ارزش ریالی اموال کشف شده از سارقان تاکنون 85میلیارد ریال بوده است.