یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۷:۰۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده انتظامی تهران»

حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف انبار 1000 میلیارد ریالی لوازم خانگی و صنعتی قاچاق در کهریزک خبرداد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت ...
شبکه پنج سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عصر روز گذشته در جلسه ی مشترک مدیر شبکه پنج سیما با فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، به ضرورت تولید برنامه های مشترک با هدف ایجاد آرامش، امنیت اجتماعی و آموزش شهروندان در حوزه های مختلف برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور پایتخت با حضور رئیس پلیس راهور فراجا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و مدیران و مسئولین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و جمعی از مسئولین و مدیران شهری پایتخت برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۲    
در آستانه بازگشایی مدارس، دو فرزند شهید حسین اسماعیلی در ناحیه یک شهرری با مهر پدرانه مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های تهران و فرمانده انتظامی تهران بزرگ راهی کلاس درس شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: روز گذشته در رژه نیروهای مسلح تجهیزات نظامی را دیدید، در زمانی که جنگ شروع شد ما نیازمند یک سیم خاردار بودیم آن هم تحریم بودیم و به ما نمی دادند. امروز قدرت های جهان در نوبت خرید تجهیزات نظامی از ایران هستند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیر آموزش و پرورش منطقه8 تهران در آیین بازگشایی مدارس گفت: دانش آموزان؛ همه داشته ها و ثروت های ایران هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه امروز قدرت های جهان در نوبت خرید تجهیزات نظامی از ایران هستند، گفت: در حوزه علم و فناوری رتبه های اول تا هشتم را داریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
آیین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ ایثار و مقاومت با شعار مهر مهدوی در دبیرستان دخترانه شاهد میثاق با حضور فرمانده انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در راهپیمایی جاماندگان اربعین برای عرض خداقوت به نیروهای مستقر در خیابان های منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم حضور یافت. به گزارش خبرنگار مهر، سردار عباسعلی محمدیان ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: خانه بانک نیست و با خرید گاوصندوق به سارقان کمک خواهید کرد؛ از مردم خواهش می کنم پول و اموال باارزش را در خانه نگهداری نکنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۸:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: خانه بانک نیست و با خرید گاوصندوق به سارقان کمک خواهیدکرد؛ از مردم خواهش می کنم پول و اموال باارزش را در خانه نگهداری نکنند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری راننده تاکسی اینترنتی خبر داد که 2 شب پیش با مسافر خود که یک زن جوان بود، درگیری فیزیکی پیدا کرده بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری راننده تاکسی اینترنتی خبر داد که 2 شب پیش با مسافر خود که یک زن جوان بود، درگیری فیزیکی پیدا کرده بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۵    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن ارائه توضیح درباره ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن جوان که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است، از دستگیری 164 سارق حرفه ای در 48 ساعت گذشته در سطح پایتخت در طرح تشدید مقابله با سارقان خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران ضمن اعلام خبر بازداشت راننده اسنپ که مسافر خود را کتک زده بود به عدم ارتباط درگیری با موضوع حجاب اشاره کرد و علت درگیری را درخواست کولر از طرف مسافر و جدال لفظی اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۶    
حوادث رکنا: سردار محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در طرح دستگیری سارقان و خریداران اموال مسروقه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ به سارقان گفت: در 48 ساعته 164 سارق حرفیه ای دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ برای آخرین بار به برخی از افراد دارای واحد صنفی که اقدام به فروش اموال مشکوک می کنند و همچنین مالخران هشدار داد که دست از این کار بردارند، چرا که پلیس به جد با سارقان و مالخران برخورد خواهد کرد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار عباسعلی محمدیان، در حاشیه طرح دستگیری سارقان و خریداران اموال مسروقه که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس آگاهی تهران بزرگ به اجرا درآمد، درباره ویدیوی منتشرشده از درگیری راننده یکی از تاکسی های اینترنتی با زنی جوان در محدوده نارمک گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: 164 سارق حرفه ای و فعال در سطح شهر تهران شناسایی و طی عملیات های هماهنگ دستگیر شدند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه مجازات سنگینی در انتظار اصنافی که اقدام به خرید و فروش اموال سرقتی می کنند است، گفت: طی یک عملیات حرفه ایی و ظرف 48 ساعت 164 سارق حرفه ایی شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
چند پیش ویدیویی از کتک زدن یک زن مسافر توسط راننده اسنپ تحت عنوان رعایت نکردن حجاب منتشر شد که حوالی ساعت 9 شب 5 شهریور حوالی در محله نارمک تهران رخ داده بود و توسط یکی از ساکنان خانه های اطراف محل درگیری ثبت شده بود ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سردار عباسعلی محمدیان در اجرای طرح برخورد با سارقان و خریداران اموال مسروقه که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس آگاهی فراجا به اجرا درآمد، گفت: همکاران من در پلیس آگاهی پس از مدت ها انجام کار اطلاعاتی و شناسایی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 164 سارق حرفه ای در 48 ساعت با عملیات پیچیده پلیسی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره ویدیوی درگیری راننده یکی از تاکسی های اینترنتی با زنی جوان که در فضای مجازی منتشر شده است، توضیحاتی را ارائه کرد و گفت که این درگیری بر سر روشن کردن کولر بوده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران گفت: یک مسافر خانم در تاکسی اینترنتی درخواست روشن کردن کولر خودرو را می کند که راننده، کولر را روشن نمی کند و درگیری بین مسافر و راننده ایجاد می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۷۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: فرمانده انتظامی تهران بزرگ ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن جوان که فیلمش در فضای مجازی منتشر شد را توضیح داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در طرح دستگیری سارقان و خریداران اموال مسروقه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ به سارقان گفت: در 48 ساعته 164 سارق حرفیه ای دستگیر شدند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران گفت: یک مسافر خانم در تاکسی اینترنتی درخواست روشن کردن کولر خودرو را می کند که راننده، کولر را روشن نمی کند و درگیری بین مسافر و راننده ایجاد می شود. اخباری که در فضای مجازی منتشر شده که درگیری به علت امربه معروف بوده است به هیچ عنوان صحت ندارد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
با پیشنهاد سردار محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ و با تأیید سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور، سرهنگ حسینعلی ابن علی به عنوان رئیس جدید پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منصوب شد. به گزارش فارس، گفتنی است تا پیش از این سرهنگ احمد میرزایی ریاست پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ را بر عهده داشت. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
دو مأمور پلیس پایتخت که در جریان تخریب ساختمان های غیراصولی منطقه خلازیر به شهادت رسیده بودند، روز گذشته تشییع شدند. سرهنگ یزدان سلیمان آبادی و سرگرد حسین اسماعیلی روز یک شنبه 15 مردادماه در جریان تخریب ساخت و ساز های غیرمجاز در منطقه خلازیر زیر آوار گرفتار شدند و به شهادت رسیدند ...
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس پایتخت دو شهید داد تا از احداث خانه های عنکبوتی در تهران جلوگیری شود؛ خانه هایی که اگر ساخته می شد، با کوچک ترین زلزله یا حادثه ای فرو می ریخت.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس برای ممانعت از احداث خانه های عنکبوتی محله خلازیر در تهران 2 شهید تقدیم کرد که اگر ساخته می شدند، با کوچکترین زلزله یا حادثه ای فرو می ریخت و در آن صورت هزاران نفر جان خود را از دست می دادند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس پایتخت دو شهید تقدیم کرد تا از احداث خانه های عنکبوتی در تهران جلوگیری شود؛ خانه هایی که اگر ساخته می شد، با کوچکترین زلزله یا حادثه ای فرو می ریخت و در آن صورت هزاران نفر جان خود را از دست می دادند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۵    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر متلاشی و عوامل آن دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند. در این عملیات 2200 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد. لحظه تعقیب و گریز و دستگیری باند بزرگ مواد مخدر در تهران را ببینید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۰    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر متلاشی و عوامل آن بازداشت و به مرجع قضایی معرفی شدند. در این عملیات مقدار 2200 کیلو گرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر متلاشی و عوامل آن دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند. در این عملیات مقدار 2200 کیلو گرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۲    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر متلاشی و عوامل آن بازداشت و به مرجع قضایی معرفی شدند. در این عملیات مقدار 2200 کیلو گرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر متلاشی و عوامل آن دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.وی ادامه داد: در این عملیات مقدار 2200 کیلو گرم موارد مخدر کشف و ضبط شد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سردار محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر متلاشی و عوامل آن دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند. در این عملیات مقدار 2200 کیلو گرم موارد مخدر کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که به حدود 2500 تا 3000 ظرفیت جدید برای نگهداری از معتادان متجاهر در تهران نیاز است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از 9 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال جاری خبر داد و گفت: مبارزه تا نابودی تمامی باندهای قاچاق مواد مخدر اولویت پلیس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری 305 نفر اعم از توزیع کننده و قاچاقچی موادمخدر طی 10 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، با اشاره به برگزاری مراسم عاشورا و تاسوعای حسینی (ع) در شهر تهران، گفت: مراسم عزاداری در این روزها و شب های حزن انگیز، در سایه امنیت و آرامش، برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آماده باش کامل پلیس پایتخت برای تامین امنیت عزاداری های ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدتی قبل شناسایی مالخرها با دستور فرمانده انتظامی تهران در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
با حکم فرمانده انتظامی تهران بزرگ؛ سرهنگ حسینعلی ابن علی، به عنوان رئیس جدید پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منصوب شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۹    
با جستجوی ساده کلیدواژه جمع آوری معتادان متجاهر می توانید بی شمار خبری را مشاهده کنید مبنی بر جمع آوری معتادان از سطح شهر، هر کدام هم به پیوست تعداد قابل توجهی از آنها، همین امروز فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داده طی سه ماهه نخست امسال 13 هزار معتاد متجاهر از سطح شهر تهران جمع آوری شده اند ...