سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۱:۲۶Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشفیات مواد مخدر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر ایران گفت حدود 92 درصد کشفیات مواد مخدر توسط جمهوری اسلامی انجام می شود که هزینه آن بر دوش دولت و مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کشفیات مواد مخدر در مهاباد امسال کاهش یافته است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵    
مرصاد نیوز: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کرمانشاه گفت: میزان کشفیات موادمخدر در استان کرمانشاه به 3.5 تن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد هفت درصدی حکایت دارد.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۲    
رشت- فرماندار رشت با اشاره به افزایش 42 درصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان طی 10 ماه گذشته گفت: در این مدت 130 طرح پاکسازی انجام شده است. منبع
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رشت- فرماندار رشت با اشاره به افزایش 42 درصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان طی 10 ماه گذشته گفت: در این مدت 130 طرح پاکسازی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم گفت: در سال جاری چندین تن انواع مواد مخدر به همت ماموران انتظامی کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 44 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اردستان - فرمانده نیروی انتظامی اردستان گفت : کشفیات مواد مخدر در اردستان طی 9 ماهه ابتدای سال 1401، نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 61 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کرج- فرمانده انتظامی البرز از افزایش 13 درصدی کشفیات مواد مخدر استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که براساس گزارش سازمان ملل در سال 2022، بالاترین آمار کشفیات مربوط به ایران است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بر اساس نامه رسمی بیش از 90 درصد کشفیات تریاک جهان و 27 درصد از کشفیات هروئین جهان در ایران است. ایران با فاصله رتبه اول کشفیات مواد مخدر را به اذعان سازمان های بین المللی در اختیار دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: طبق آمار رسمی سازمان ملل در زمینه کشفیات مواد مخدر قاچاق، ایران رتبه اول دنیا شامل 92 درصد کشفیات تریاک، 59 درصد کشفیات مرفین و 27 درصد کشفیات هروئین جهان را به خود اختصاص داده است.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور اعلام کرد: حدود 74 درصد کشفیات در استان های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، کرمان و یزد است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر از کشف 482 تن موادمخدر در هشت ماهه امسال خبر داد و گفت: 74 درصد کشفیات موادمخدر با اقدامات اطلاعاتی و 23 درصد با اقدامات انتظامی بوده است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به کشفیات مواد مخدر از سوی کشورمان اشاره کرد و گفت: بر اساس گزارش رسمی سازمان ملل ، ایران رتبه اول کشفیات را در دنیا دارد و در واقع بیش از 90 درصد کشفیات تریاک جهان، حدود 50 درصد مورفین جهان و همچنین حدود 27 درصد هروئین جهان به تنهایی مربوط به ایران است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف و ضبط بیش از یک تن و 100 کیلوگرم مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: امسال این مواد مخدر در در قالب طرح های پاکسازی نقاط آلوده و کنترل محورهای مواصلاتی در سطح استان کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از جبران عقب ماندگی های حوزه مبارزه با موادمخدر و سرقت خبر داد و گفت: تریاک همچنان در صدر کشفیات موادمخدر در پایتخت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد با بیان این که بی اطلاعی و ناآگاهی در زمینه مواد مخدر یکی از مهمترین عوامل بروز آسیبهای این حوزه است، نقش رسانه ها برای پیشگیری در این زمینه را اثرگذار خواند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه به دستاوردهای خوبی در مبارزه با موادمخدر رسیده ایم، گفت: در گزارش های داخلی و رسمی سازمان ملل اعلام شده که ایران با فاصله در کشفیات موادمخدر رتبه اول جهان را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: درصد کشفیات مواد مخدر در استان شش درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان جانشین فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه بیش از 300 کیلوگرم انواع موادمخدر از نوع تریاک و حشیش طی چند روزه گذشته در استان کشف شده است، گفت: کشفیات مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 12 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۰    
بجنورد- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: کشفیات مواد مخدر استان در نیمه نخست امسال نسب به مدت مشابه پارسال 70 درصد کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 60 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان کشف شده که در مقایسه با پارسال 40 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج_ فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از افزایش 21 درصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به نسبت مدت مشابه سال قبل خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
زارعی کوشا آمار کشفیات مواد مخدر در استان کردستان را نگران کننده دانست و گفت: این مهم نشان می دهد هوشیاری و دلسوزی بیشتری برای مقابله با مواد مخدر نیاز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فراجای استان کرمان گفت: کشفیات مواد مخدر امسال در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده و در این زمینه کرمان در کشور رتبه دوم را دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 12 تن انواع مواد مخدر توسط نیروی انتظامی در این استان کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: مأموریت مبارزه با مواد مخدر یکی از مأموریت های همیشگی انتظامی کل کشور است و کشفیات مواد مخدر در 3سال قبل بیش از 3هزار تن بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: بیش از 740 کیلو گرم انواع مواد مخدر طی 6 ماه نخست سال جاری در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 درصد افزایش داشته است.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بهمئی گفت: در سال جاری وقوع جرایم سرقت در این شهرستان35 درصد کاهش و میزان کشفیات مواد مخدر 180 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به کشف حدود 27تن کشفیات مواد مخدر در یک سال گذشته گفت: روزانه به صورت میانگین 6 هزار ماموریت انتظامی و درخواست خدمت در تماس مردمی با 110 در خراسان رضوی انجام می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، سردار منوچهر امان اللهی روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری در سالن اجتماعات استانداری افزود: در نیمه نخست سال جاری مجموع کشفیات مواد مخدر استان یک هزار و 717 کیلوگرم بود که از میزان یک هزار و 700 کیلوگرم آن تریاک ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۷    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کشف بیش از 8 تن مواد مخدر در سال جاری خبر داد و گفت: این میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال 70 درصد کشفیات مواد مخدر استان در حوزه آبی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: طی شش ماهه امسال کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر 9 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش کشفیات مواد مخدر در 6 ماه ابتدایی سال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: چهار تن و 575 کیلوگرم موادمخدر امسال در استان همدان کشف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: کشف انواع مواد مخدر در استان طی یک سال گذشته 60 درصد افزایش یافته است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مقامات عربستان از کشف 46 میلیون قرص آمفتامین که در محموله آرد جاساز شده بود، خبر دادند. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات عربستان، 46 میلیون قرص آمفتامین که در محموله آرد جاساز شده بود، کشف و ضبط شده و یکی از بزرگترین کشفیات مواد مخدر در این کشور است. ...
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیته مستقل مبارزه با مواد مخدر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وضعیت اعتیاد و عملکرد همه جانبه ایران در راستای مقابله با عرضه مواد مخدر و کاهش تقاضا به ارائه آمارهایی درخصوص نرخ بروز و شیوع اعتیاد، میزان کشفیات مواد مخدر در دهه های اخیر ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یورونیوز نوشت، مقامات روز جمعه 26 اوت (چهار شهریور) گفتند که سه مرد پس از کشف 748 کیلوگرم مواد مخدر در اوایل ماه جاری در 24 کانتینر به بندر بوتانی رسید بود، بازداشت کردند. 1060 کیلوگرم دیگر مت آمفتامین در 19 کانتینری که هفته گذشته به همان بندر رسید کشف شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به رشد قابل توجه کشفیات مواد مخدر در استان، اظهار کشف بیش از یک تن مواد مخدر طی مدت چهارماهه اول امسال خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از امحاء بیش از 758 کیلوگرم انواع موادمخدر در این استان خبر داد و گفت: میزان کشفیات مواد مخدر در این استان طی سه سال گذشته بیش از چهار تن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: طی چهار ماهه اول سال جاری، تعداد 816 قبضه سلاح شامل حدود 343 قبضه سلاح جنگی و 473 قبضه سلاح شکاری در استان کشف و ضبط شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- فرماندار گالیکش گفت: آمار کشفیات مواد مخدر در سطح شهرستان در پنج ماهه نخست سالجاری با افزایش 51 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته روبرو بوده است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۱:۲۳    
رئیس پلیس پیشگیری و عملیات نیروی انتظامی پلدختر از رشد 120 درصدی کشفیات مواد مخدر طی یک سال گذشته در این شهرستان خبرداد. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان سرهنگ حسین احمدی روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر شهرستان پلدختر اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رباط کریم- فرمانده انتظامی رباط کریم از افزایش کشفیات مواد مخدر و کاهش جرایم خشن در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۶    
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: در چهار ماهه نخست امسال کشفیات مواد مخدر در این شهرستان 49 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در چهار ماه امسال بیش از 800 قبضه سلاح کشف شده است، گفت: کشفیات مواد مخدر در چهار ماه گذشته پنج درصد افزایش یافته که یک تن و 427 کیلو بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه در طول چهار ماه و بیست روز گذشته با اشراف اطلاعاتی و کار شبانه روزی موفق به کشف 1064 کیلوگرم انواع مواد مخدر شدیم، افزود: کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18 درصد افزایش داشته است .