سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۴۷Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشفیات مواد مخدر»

شبستان   ۱ ساعت پیش    
فاضل دادگر گفت: نزدیک به 8 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر در طول هشت ماهه گذشته در استان گلستان کشف شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از افزایش 12 درصدی کشفیات موادمخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: مبارزه با موادمخدر یکی از اولویت های مهم ناجا در جهت پاسخگویی به مطالبات شهروندان و رفع نگرانی ها و دغدغه های خانواده ها و ایجاد امنیت و آرامش در سطح جامعه است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- معاون قضایی دادستان کل کشور در طرح ظفر تهران گفت: 70 درصد کشفیات با کارهای اطلاعاتی و هماهنگی میان قوه قضایی و نیروی انتظامی است.
سعید عمرانی گفت: مبارزه با مواد مخدر یک زنجیره است و امروز بیش از 70 درصد کشفیات مواد مخدر با کار های اطلاعاتی صورت گرفته است.
گروه استان ها- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان گفت: کشفیات مواد مخدر در استان گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از شناسایی و انهدام 51 باند قاچاق مواد مخدر در مازندران و کشف بیش از 4 تن انواع مواد مخدر در هشت ماهه سال جاری در مازندران خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: بیش از 78 درصد از کشفیات مواد مخدر در شرق کشور بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر، از کشف بیش از 26 تن موادمخدر در کشور در هفته سوم آبان خبر داد و گفت: این مقدار کشفیات، نسبت به مدت مشابه سال قبل 85 درصد رشد را نشان می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به انهدام 88 باند قاچاق مواد مخدر در استان طی هشت ماه امسال، گیلان را جزو سه استان برتر در کشفیات مواد مخدر عنوان و تأکید کرد که نقشه راه مبارزه با مواد مخدر در استان، به روز رسانی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از افزایش 20 درصدی کشفیات مواد مخدر نیمه نخست امسال در سطح استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا میزان کشفیات مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران در هفت ماهه نخست سال جاری را 670 تن اعلام کرد و گفت: بخش عمده ای از مواد مخدر کشف شده، هروئین و مرفین است که قرار بود به کشورهای اروپایی قاچاق شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر، از کشف بیش از 20 تن موادمخدر در کشور در هفته گذشته خبر داد و گفت: 38 درصد کشفیات موادمخدر مربوط به سیستان و بلوچستان بوده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : قادا والی، مدیر اجرایی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد (UNODC) در نشست ویدئو کنفرانسی با اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: حجم کشفیات مواد مخدر از سوی ایران هر فردی را تحت تأثیر قرار می دهد و این قابل ستایش است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر از کشف بیش از 20 تن موادمخدر در کشور در هفته گذشته خبر داد و گفت: 38 درصد کشفیات موادمخدر مربوط به سیستان و بلوچستان بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها- استاندار هرمزگان گفت: در هفت ماهه نخست سال جاری حدود 59 تن انواع مواد مخدر کشف شد که در هم سنجی با مدت مشابه سال گذشته، میزان کشفیات 26درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از افزایش 28 درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا بیان کرد: کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته 28 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - فرماندار شهرستان خلخال گفت: با تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی و نظامی میزان کشف مواد مخدر در نیمه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 97 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۰۵    
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: استان کرمان در بحث کشفیات مواد مخدر رتبه اول کشوری را دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
عبدالکریم گراوند در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با بیان اینکه همه تیم های امنیتی و انتظامی استان با حمایت دستگاه قضا پای کار بودند گفت: بخشی از کاهش کشفیات هم مربوط به برخورد هایی بوده که در حوزه مقابله با مواد مخدر صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با اشاره به افزایشی بودن کشفیات اعلام کرد: در 6 ماهه اول امسال میزان کشفیات مواد مخدر در این استان نسبت به سال گذشته 51 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۲    
گروه استان ها- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان گفت: کرمان رتبه نخست کشف مواد مخدر را داشته و کشفیات مواد مخدر استان 60 درصد افزایش پیدا کرده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۶    
سرهنگ عسگری رییس پلیس مواد مخدر استان البرز طی نشستی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دفتر شهروند البز برگزار شد به ارایه گزارشی در خصوص فعالیت های پلیس مواد مخدر استان پرداخت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ضمن تاکید بر افزایش تعاملات و همکاری های دو جانبه، بر ضرورت تشکیل کارگروه ویژه تبادل سریع اطلاعات بین دو کشور تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مازندران در مراسم امحای 2 هزار و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر در قائم شهر از رشد 33 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۹    
ایسنا/خراسان رضوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش کشفیات داشتیم که اتفاق خوبی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
1100 کیلوگرم انواع مواد مخدرغیرقابل استحصال و غیر دارویی در رشت امحا شد. مواد امحا شده شامل222 کیلوگرم هروئین،402 کیلوگرم حشیش،113 کیلوگرم شیشه،92 کیلوگرم سوخته تریاک،31 کیلوگرم شیره، 75 کیلوگرم گراس، 72 کیلوگرم تفاله و 92 کیلوگرم سایر مواد مخدر بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد با بیان اینکه نیروی انتظامی یزد در بسیاری از عرصه ها رتبه های برتر کشور را دارد گفت: کشفیات مواد مخدر در یزد 45 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تعدادی از بهترین همرزمان و همکاران ما در مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ به فیض ارزشمند شهادت نائل آمدند، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون شاهد افزایش کشفیات 69 درصدی مواد مخدر در مرزهای کشور بودیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرشید بیان کرد: امروز همکاران ما در سراسر استان و پلیس مبارزه با مواد مخدر با این معضل برخورد قاطعانه دارند و شاهد کشفیات بالا هستیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 80 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان طبس گفت: مواد مخدر اولین جرم شهرستان طبس است و کشفیات آن نسبت به سال گذشته 71 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده انتظامی اهر بابیان این که بیش از 90 درصد سرقت های به وقوع پیوسته در شهرستان اهر کشف و سارقین روانه زندان شده اند گفت: کشفیات مواد مخدر در شهرستان اهر افزایش 167 درصدی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، نمایشگاه کشفیات مواد مخدر و روان گردان پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان غربی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۷    
حسینی گفت: در 6 ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذسته 29 درصد کشفیات مواد مخدر توسط نیروی انتظامی رشد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۹    
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: نظارت بیشتر بر فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بیش از 90 درصد جرایم در فضای مجازی استان توسط پلیس فتا کشف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جاجرم گفت: در حوزه سرقت ها، شهرستان جاجرم نسبت به سال گذشته کاهش 38 درصدی و در حوزه کشفیات مواد مخدر 139 درصد افزایش کشفیات را داشته ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی شیروان گفت: نیمه نخست امسال 142 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خراسان شمالی کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۶    
بیش از 2 تن مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در گیلان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مرند از افزایش 379 درصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از ارومیه ، سردار مسعود خرم نیا، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی، امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون، سه تن انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که 81 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از افزایش 62 درصدی کشفیات مواد مخدر در شهرستان اسدآباد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۳    
گناباد- ایرنا- فرمانده انتظامی گناباد گفت: کشف مواد مخدر طی یک سال گذشته در این شهرستان با 210 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به دو هزار و 900 کیلوگرم رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
کیانی میزان کشفیات انواع موادمخدر را درتربت حیدریه از ابتدای امسال تاکنون 52 تن اعلام کرد و گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه پارسال 52 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۱    
گناباد فرمانده انتظامی گناباد گفت: کشفیات مواد مخدر در شهرستان گناباد، نسبت به مدت مشابه 21 درصد رشد داشته است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲    
فرمانده انتظامی خلخال از افزایش 97 درصدی میزان کشفیات مواد مخدر در این شهرستان طول سال جاری نسبت به زمان مشابه سال قبل خبر داد. ”
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرمانده انتظامی خلخال از افزایش 97 درصدی میزان کشفیات مواد مخدر در این شهرستان طول سال جاری نسبت به زمان مشابه سال قبل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با افزایش 22 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان همدان امسال 2 هزار و 641 قاچاقچی موادمخدر، دستگیر شدند.