چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۶:۰۷Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشفیات مواد مخدر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۱    
سردار کاظمی گفت: ایران با رشادت های فراجا رتبه اول کشفیات را در دنیا با فاصله زیادی از کشور های دیگر به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از رشد 130 درصدی ساماندهی معتادان متجاهر در کشور خبر داد و گفت: ایران رتبه نخست کشفیات موادمخدر دنیا را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از افزایش 9 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در مدت 11 ماهه سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان_ فرمانده انتظامی شهرستان بافت از افزایش70 درصدی کشفیات انواع موادمخدر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۳    
مومنی با حضور در غرفه حیات خبر داد؛
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
همدان-فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: در 11ماه طی شده سال جاری کشفیات موادمخدر 6 درصد، دستگیری فروشندگان 15 درصد و کشف سرقت نیز هفت درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۰    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از نتایج مطلوب اجرای طرح آرامش در دستگیری خرده فروشان و کشفیات مواد مخدر خبر داد.
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه بیش از 80 درصد مجموع کشفیات موادمخدر در کشور توسط فرماندهی انتظامی انجام می شود، گفت: پلیس، مبارزه با موادمخدر را از نقطه صفر مرزی شروع کرده است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: در سال جاری با مجاهدت فراوان عوامل امنیتی و انتظامی شاهد افزایش 10 درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته هستیم که تلاش های این عزیزان قابل تقدیر می باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا کاظمی، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در مقر اروپایی سازمان ملل گفت: علیرغم برخی محدودیت های ناشی از تحریم های یک جانبه و ظالمانه، مبادی ورودی و خروجی تقویت و تجهیز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: یکهزار و 47 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی طی 9 ماهه امسال در استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال پنج درصد افزایش دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران گفت: کشفیات مواد مخدر در 9 ماهه سال 1402 به میزان 8 هزار و 404 کیلوگرم بوده که نسبت به سال قبل 4.6 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
آستارا- جانشین فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه تاکنون 54 درصد از سرقت های به وقوع پیوسته در استان کشف شده است، گفت: کشفیات مواد مخدر در سال جاری حدود 10 درصد افزایش یافته است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان جانشین فرمانده انتظامی استان از افزایش 9درصدی کشفیات مواد مخدر در گیلان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 تن و 477 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت - جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به افزایش 9 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 4 تن مواد مخدر در گیلان کشف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری فراجا می گوید حدود 80 درصد کل دستگیری ها و 50 درصد کشفیات مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز در پلیس توسط کلانتری و پاسگاه ها انجام می شود.
حیات   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از دستگیری اشرار وابسته به ضدانقلاب و معاند در سراوان خبر داد و گفت: 18 باند شرارت در نقطه صفر مرزی منهدم شد. به گزارش گروه استان های حیات ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده مرزبانی فراجا با بیان اینکه عمده کشفیات مواد مخدر مرزبانی کشور در سیستان و بلوچستان است، گفت: 18 باند شرارت در نقطه صفر مرزی منهدم و تعدادی شناسایی و دستگیر شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سردار ایرج کاکاوند در سفر به بوشهر در جمع فرماندهان، مدیران و روسای پلیس های تخصصی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تا کنون در سطح کشور نزدیک به 470تن انواع مواد مخدر کشف شده است. ، گفت: با این حجم شاهد افزایش 21درصدی کشفیات مواد مخدر صنعتی از منشاء کشور افغانستان هستیم ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، به نقل از سایت پلیس سردار ایرج کاکاوند گفت: با این کشفیات شاهد افزایش 21 درصدی کشفیات مواد مخدر صنعتی از منشأ کشور افغانستان هستیم. وی افزود: گروه های زیادی از قاچاقچیان مواد مخدر در کشور هم شناسایی شدند و هم مورد ضربه قرار گرفتند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی سمنان از افزایش 113 درصدی کشفیات مواد مخدر در سراسر استان طی 9 ماهه سال جاری خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سردار ایرج کاکاوند رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 430 تن انواع موادمخدر در کشور کشف شد و کشف موادمخدر صنعتی نیز حدود 21 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافت. ...
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی در دیدار با ژنرال "محمد انیق الرحمان" فرمانده نیروی مبارزه با موادمخدر پاکستان ایران را وطن امن مردم پاکستان عنوان کرد و افزود: از دیرباز این روابط و هماهنگی ها میان ایران و پاکستان تداوم داشته و دارد و این امر بر کسی پوشیده نیست. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده کل انتظامی به کشف بالغ بر 500 تن کشفیات موادمخدر از ابتدای سال تاکنون اشاره کرد و گفت: این در حالی است که بیش از 70 درصد این کشفیات در مرزهای مشترک با کشور پاکستان بوده است و در این راستا انتظار داریم با همکاری یکدیگر بتوانیم آرایش باندهای مافیایی موادمخدر را بهم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روابط بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر به گزارش ادعاییِ اخیر دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل متحد مبنی بر کاهش 95 درصدی کشت تریاک در افغانستان اشاره و تأکید کرد: این واقعه چنانچه رُخ دهد قطعاً مورد استقبال ما خواهد بود ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امیرعباس لطفی با بیان اینکه ایران جزو شرکای اصلی برنامه های سازمان ملل متحد در منطقه برای مبارزه با مواد مخدر است، اظهار کرد: ایران از سال ها قبل، رده نخست در آمار بین المللی کشفیات مواد مخدر را به خود اختصاص داده است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۶    
فهرست اخبار زیرنویس1 چهار میلیارد دلار؛ میزان درآمد کشاورزان افغانستانی2 سود سرشار و ارزش افزوده بالای موادمخدر از زمین تا بازار3 جهش شدید افغانستان برای تولید مواد روانگردان و شیشه4 قاچاق مواد سنتی و روانگردان از افغانستان5 وضعیت کشفیات مواد مخدر توسط ایران6 آمادگی ایران برای امحای مزارع کشت تریاک ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عقیل خرم آبادی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش کشفیات مواد مخدر در سال جاری اظهار داشت: این مهم بیانگر اقدامات مؤثر دستگاه های مبارزه کننده با قاچاقچیان در حوزه مقابله با ورود مواد مخدر از مسیر دریا است. وی اضافه کرد: با توجه به ناامنی ایجاد شده و [...]
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف و توقیف تریلی حامل 500 کیلوگرم موادمخدر خبر داد و گفت: این موضوع نشان از اشراف کامل پلیس در مقابله با جرم دارد. ایران را به مقابله و مبارزه با مواد مخدر می شناسد و کشور ما حدود 4 هزار شهید و 12 هزار جانباز در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایشگاه کشفیات مواد مخدر، صبح شنبه 27 آبان 1402 در پلیس آگاهی تهران بزرگ برگزار شد. در حاشیه این نمایشگاه، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ از انهدام چندین باند ترانزیت و فروش مواد مخدر و کشف تریلی حامل 500 کیلوگرم هروئین خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، اسکندر مؤمنی، دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر ایران مراسم افتتاحیه نمایشگاه یاریگران زندگی اظهارداشت: دنیا، ایران را به مقابله و مبارزه با مواد مخدر می شناسد، ایران 4 هزار شهید و 12 هزار جانباز در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده است. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ابراز داشت: ایران با فاصله، رتبه اول کشفیات مواد مخدر را دارد و 92 درصد کشفیات تریاک دنیا به تنهایی مربوط به ایران است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه ایران با فاصله، رتبه اول کشفیات مواد مخدر را دارد، اعلام کرد که 92 درصد کشفیات تریاک جهان به تنهایی مربوط به ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک مرزی دوغارون از افزایش 100 درصدی کشفیات مواد مخدر در گمرک مرزی دوغارون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- مدیرکل گمرک مرزی دوغارون تایباد گفت:پرسنل این گمرک از ابتدای امسال تاکنون 570 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در این گذرگاه رسمی کشف کردند که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل 100 درصد رشد داشته است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی گفت: سالانه چند صد تن کشفیات موادمخدر داریم به اندازه ای که روح و روان مردم را آسیب می دهد؛ این کشفیات با عملیات اطلاعاتی، پلیسی و تعقیب و گریز انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیرجان از افزایش 100 درصدی کشفیات مواد مخدر طی 6 ماهه ابتدایی امسال در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مهاباد گفت: امسال میزان کشفیات انواع موادمخدر در مقایسه با مدت مشابه پارسال 2 برابر افزایش یافته است.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۷    
فرمانده انتظامی کاشان از تماس 131 هزار و 984 مورد تماس مردمی با مرکز110 در نیمه نخست امسال خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۶    
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمدیان، صبح امروز دوشنبه، 17 مهر 1402 با حضور در مراسم صبحگاه مشترک یگان های انتظامی پلیس تهران بزرگ، با اشاره به زحمات کارکنان این فرماندهی در برقراری و ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان در پایتخت ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اردبیل گفت: بیش از یک تن و 353 کیلوگرم مواد مخدر در اردبیل کشف و ظبط شد که این میزان کشفیات نسبت به یک سال ماقبل آن 23 درصد رشد نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در 6 ماه اخیر جرائم غرب استان 2 درصد کاهش یافته و میزان دستگیری ها 60 درصد افزایش و بیش از74 درصد کشفیات مواد مخدر داشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۴    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به تشدید مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر، از افزایش 74 درصدی کشفیات مواد افیونی در غرب استان تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: امسال در شش ماهه اول سال 43 درصد افزایش کشفیات سرقت، 20 درصد کاهش شرارت ها و 9 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر را داشتیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نطنز از 4442 تماس مردم نطنز با سامانه 110 خبر داد و گفت: کشفیات مواد مخدر در نطنز 800 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۶    
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از کاهش 20 درصد شرارت و درگیری در مقایسه با سال قبل خبر داد و گفت: در حوزه کشفیات مواد مخدر نیز بیش از 4 هزار و 187 کیلو کشف شد که این میزان کشفیات، در مقایسه با پارسال 3 درصد افزایش پیدا کرده است.