جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۵۵Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشفیات مواد مخدر»

ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی فارس با اشاره به کشف بیش از 49 تن انواع موادمخدر در این استان، گفت: کشفیات مواد مخدر طی 10 ماهه امسال نسبت به سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده نیروی انتظامی کاشان ضمن اشاره به افزایش 39 درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته گفت: دو هزار و 700 کیلوگرم مواد مخدر طی 10 ماهه سال جاری در کاشان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در سال جاری میزان کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر نسبت به سال قبل 30 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از سه تن و 166 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد که کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه پارسال 15 درصد افزایش داشته است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با اشاره به حجم کشفیات مواد مخدر در سال جاری گفت: با توجه به افزایش چشمگیر مواد مخدر، تقویت و تجهیز ایستگاه های بازرسی سطح استان ضرورت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: در 9 ماهه امسال، بیش از 2 هزار و 400 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی در استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال پنج درصد افزایش دارد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، سرهنگ شمس علی حق وردیان، امروز در جمع خبرنگاران از افزایش 89 درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت، 5 هزار و 774 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
، معصوم بیگی میزان کشفیات موادمخدر در 8 ماهه سال 1400 در سراسر فرودگاه های کشور را بیش از یک تن اعلام کرد و افزود: با چهره زنی و دقت عمل ماموران در گیت های بازرسی، 7 هزار و 822 متهم در این خصوص دستگیر شده اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۲۴    
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در استودیو قدس آنلاین: تجهیزات به روز برای کنترل مرزها به کار گرفته ایم به اعتبارات مناسب برای توسعه اقدامات و بهره برداری از اطلاعات پایشی نیازمندیم جوانان توانمند مرزنشین می توانند برای گزینش و استخدام در مرزبانی مراجعه کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی کردستان از افزایش 6 درصدی کشفیات مواد مخدر طی 9 ماهه امسال در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه ایران رکورددار کشفیات مواد مخدر در جهان است، افزود: مواد مخدر منشا بسیاری از آسیب های دیگر است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی با اعلام این خبر و با بیان اینکه مرزبانی سیستان و بلوچستان رتبه نخست کشفیات مواد مخدر در بین استان های مرزی کشور را دارد افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی مهاباد گفت: امسال کشفیات مواد مخدر در این شهرستان 52 درصد افزایش یافته است.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جانشین فرمانده نیروی انتظامی مهاباد از دستگیری 170 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. سرهنگ سردار علیزاده در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد اظهار کرد ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به کشفیات مواد مخدر توسط پلیس، گفت: یک تن و 371 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان کشف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: طی سال جاری کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر 25 درصد افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین / شادا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: در هفته گذشته 3 کیلوگرم مواد مخدر شیشه که به صورت ماهرانه ای در محموله 32 کیلوگرمی هویج جاسازی شده بود در مرز "دوغارون" توسط مربیان سگ های موادیاب و یگان حفاظت گمرک کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۵    
استاندار گفت: در کنار اقدامات فرهنگی و اجتماعی، ساماندهی معتادان متجاهر باید با استفاده از تمام ظرفیت ها انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: کشفیات نیروی انتظامی در حوزه مواد مخدر در هشت ماهه سال جاری نسبت به پارسال، سه درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ حسنی گفت: آمار کشفیات مواد مخدر در 8 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش 24 درصدی داشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سردار قربان زاده با بیان اینکه قاچاقچیان در انتقال بیش از 883 کیلوگرم مواد مخدر در خراسان رضوی ناکام بودند، گفت: 883 کیلو و 771 گرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان خلیل آباد کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۶    
گروه استان ها فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه "7 تن انواع موادمخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد" از رشد 32 درصدی کشفیات موادمخدر در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد : در 8 ماه گذشته بیش از 5 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۶    
سردار برین گفت: کشفیات موادمخدر صنعتی مثل شیشه در سال جاری با افزایش 30 درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - فرمانده انتظامی ویژه و دریابانی کیش گفت: در سال جاری میزان کشفیات مواد مخدر در این جزیره به 286 کیلوگرم رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران سید محمد موسوی از افزایش 70 درصدی کشفیات مواد مخدر درشهرستان گچساران از ابتدای سال 1400 تاکنون خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون کشفیات مواد مخدر 30 درصد افزایش داشته است، گفت: در حوزه دستگیری قاقچاقچیان، توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر نیز 50 درصد دستگیری افزایش داشته است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران 20 کیلوگرم تریاک کشف و 7 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وی با اشاره به بیش از 3 هزار و 800 شهید و بیش از 12 هزار جانباز که جمهوری اسلامی ایران در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر تقدیم کرده است، از سهم بالای کشورمان در کشفیات مواد مخدر گفت و تصریح کرد: در سال گذشته، 90 درصد تریاک کشف شده در جهان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۰    
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از افزایش 29 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا سرلشکر محمد باقری روز سه شنبه در حاشیه بازدید از کشفیات مواد مخدر در زاهدان اظهارداشت: اکنون سرمایه گذاران در این استان که دارای توانمندی ذاتی و ظرفیت های کارآمد و ارزشمند است می توانند با خیال راحت سرمایه گذاری کنند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فاضل دادگر از کشف 60 درصدی سرقت ها در استان خبرداد و گفت: طی هفت ماهه نخست سال هم کشفیات مواد مخدر هفت درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد که از ابتدای امسال تا اول آبان، 51 باند شناسایی و بالغ بر 40 تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده و گفت: نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش کشفیات داشته ایم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۳    
فرمانده انتظامی خراسان رضوی صبح روز گذشته در محل نمایشگاه کشفیات مواد مخدر در حالی از دستگیری چند قاچاقچی مسلح مواد مخدر در یک عملیات پلیسی غافلگیرانه خبر داد که در ادامه بیان کرد: یکی از این افراد حین معامله چند کیلوگرم کریستال و دریافت حدود 80 میلیون تومان وجه نقد زمینگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۴    
گروه استان ها- فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه 6 باند قاچاق مواد مخدر در استان مرکزی شناسایی و منهدم شد گفت: 6.7 تن انواع مواد مخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد که شاهد رشد 29 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان مرکزی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از افزایش 29 درصدی کشفیات مواد مخدر در عملیات های پلیس استان از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: در این عملیات ها 6 تن و 745 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بناب- جانشین فرمانده انتظامی بناب از افزایش 15 درصدی کشفیات مواد مخدر در شهرستان بناب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مسیرهای ترانزیت حمل مواد مخدر با "پهپاد" رصد می شود، گفت: کشفیات مواد مخدر در مدت شش ماه اول سال نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: 70 درصد کشفیات مواد مخدر با اقدامات اطلاعاتی صورت می گیرد و 72 درصد کشفیات نیز در شرق کشور انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گچساران گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس 9 باند مواد مخدر در این شهرستان متلاشی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضائی دادستان کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر به روی قاچاق مواد مخدر از کشور چشم ببندیم، در اروپا و آمریکا جوان سالم باقی نمی ماند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد که براساس آمارهای رسمی سازمان ملل، 90 درصد کشفیات تریاک جهان، 72 درصد مرفین جهان و 20 درصد هرویین جهان مربوط به جمهوری اسلامی ایران است.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۲    
میزان کشفیات مواد مخدر در مهاباد بیش از صد در صد افزایش یافت . در حاشیە جلسە شورای هماهنگی مبارزە با مواد مخدر مهاباد، سرهنگ الهیار بخشی، رییس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی شهرستان با اشارە بە عملکرد و میزان کشفیات مواد مخدر گفت ...
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی دماوند از ️کشف 35 کیلوگرم حشیش در روستای مهرآباد رودهن خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی مهاباد گفت: میزان کشف انواع مواد مخد در نیمه نخست امسال در این شهرستان با رشدی 2 برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل به 217 کیلوگرم رسید.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت:در شش ماهه امسال نسبت به شش ماهه مشابه سال گذشته کشفیات انواع مواد مخدر با رشد 74 درصدی همراه بوده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
فکرشهر: فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: در مقایسه با سال قبل، کشفیات مواد مخدر در شهرستان دیر دو برابر شده است. به گزارش فکرشهر از مهر، سرهنگ مهدی نظریه در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه این هفته بندر دیر ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مانه و سملقان گفت: در بخش مواد مخدر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد افزایش کشفیات داشته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز از کشف 6تن مواد مخدر در این استان در 6ماهه سال جاری خبر داد و گفت: 6تن مواد مخدر در خارج از استان کشف کردیم.