یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۴۲Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشفیات مواد مخدر»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از افزایش 10 درصدی کشفیات مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در استان خبر داد و گفت: امسال یک تن و 784 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کشفیات مواد مخدر نسبت به مشابه سال گذشته 55 درصد افزایش داشته است گفت: این خود نشان از تلاش از اراده جدی استکبار جهانی برای ورود موادمخدر به داخل کشور دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کشفیات مواد مخدر در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته 55 درصد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: اقدامات چشمگیرانه قوی در گلوگاه شهرستان ایجاد کرده ایم؛ کشفیات موادمخدر رشد زیادی داشته است و عبور کالای قاچاق و مواد کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی از رشد کشفیات مواد مخدر در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: آمار پنج ماه نخست امسال نشان می دهد که کشفیات مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان در خراسان جنوبی رشد چشمگیری داشته که حاصل تلاش فرماندهی انتظامی استان و نیروهای انتظامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان از افزایش 34 درصدی کشفیات مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون در استان خبرداد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: در 5 ماهه نخست سال جاری یک تن و 30 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ در این شهرستان کشف شده که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل 54 درصد افزایش یافته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ فرمانده مرزبانی خراسان شمالی از افزایش 16درصدی کشف موادمخدر در استان طی سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۹:۵۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب گفت: طی 5 ماه اخیر تعداد 119 معتاد متجاهر دستگیر شده اند که تعداد دستگیری و کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست مرزبانی استان گیلان با اشاره به افزایش 31 درصدی کشفیات مواد مخدر در مرزهای گیلان گفت: قاچاق انواع کالا در شهرستان مرزی آستارا کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست فرماندهی مرزبانی گیلان گفت: از ابتدای سال تاکنون افزایش 31 درصدی کشفیات مواد مخدر را در مرزهای استان شاهد بودیم و همچنین مرزبانان با پوشش تمامی مناطق ماموریتی و برخورد با صیادان غیر مجاز در سال جاری بیش از 72 مورد اداوات صیادی و 51 فروند شناور غیر مجاز را توقیف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نهاوند از افزایش 983 درصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان طی امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۳    
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده مرزبانی خراسان شمالی از افزایش 16 درصدی کشفیات مواد مخدر در مرزهای این استان طی پنج ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون کشفیات انواع مواد مخدر در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 2.5 برابر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اصفهان گفت: افزایش کشفیات مواد مخدر، دستگیری قاچاقچیان و باندهای تهیه و توزیع در استان نشانه بالا بودن تقاضاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۱    
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: کشفیات مواد مخدر در شهرستان اردستان از امسال 70 درصد بیشتر از چهارماهه سال گذشته شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۰    
فرماندار آزادشهر از افزایش 128 درصدی کشفیات مواد مخدر در سال 99 خبر داد و گفت: در زمینه دستگیری معتادین متجاهر هم رشد 22درصدی نسبت به سال گذشته داشته ایم. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با تاکید بر تقویت فعالیت های فرهنگی در نهادهای عمومی برای کاهش مصرف مواد مخدر، گفت: کشفیات مواد مخدر در مازندران 107 درصد رشد یافت.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رسول خدابخش در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اهر با تأکید بر لزوم ضرورت ایجاد گرمخانه افزود: در ماجرای اخیر زندگی بی خانمان ها در ساختمان های نیمه کاره؛ شاید امروز به کمپ ترک اعتیاد هدایت شدند اما برای فردا باید به فکر گرمخانه باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشفیات مواد مخدر استان در سال گذشته 29 درصد افزایش داشته است.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۸    
یک مقام مسئول در صنعت داروسازی کشور از موجودی 4 هزار تنی تریاک مصادره شده در انبارهای کشور خبر داد. به گزارش کاماپرس، شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که آیا تمام کشفیات مواد مخدر در کشور نابود می شود؟ واقعیت این است که نابود کردن تمام مواد مخدری که نیروی انتظامی از قاچاقچیان عمده این ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گچساران در رابطه با آمار کشفیات مواد مخدر در این فرماندهی بیان داشت: از ابتدای سالجاری تا پایان خردادماه (سه ماهه اول سال 1400) بیش از 271 کیلو و 158 گرم انواع مواد مخدر درشهرستان کشف شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در بازه زمانی 3 ماهه نخست سال جاری یک تن و 687 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شد. این میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی مهاباد گفت: طی سه ماهه نخست امسال کشفیات انواع مواد مخدر در این شهرستان با 50 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به 98.5 کیلوگرم رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۱    
ایران بالاترین میزان کشفیات موادمخدر را در دنیا دارد به طوری که 90درصد تریاک کشف شده در دنیا را پلیس مبارزه با موادمخدر ایران کشف و ضبط می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 19 تن انواع موادمخدر در استان یزد کشف شده که شاهد افزایش 47 درصدی کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۱    
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 22 درصدی کشفیات مواد مخدر در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه آمار کشفیات و دستگیری عوامل تهیه و توزیع موادمخدر در استان بسیار نگران کنننده است، گفت: نباید از کنار این موضوعات به سادگی عبور کنیم، کشف سه تن موادمخدر در عرض یکسال قابل توجه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 22 درصدی کشفیات مواد مخدر در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان، از افزایش 223 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری 510 سوداگر مرگ در عملیات های پلیسی دستگیرشده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
حسین زادگان گفت : در سال 99 رکورد کشفیات مواد مخدر در استان با کشف بیش از 6 تن انواع مواد مخدر شکسته شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان اصلاندوز گفت: از ابتدای سال 99 تا پایان سال تعداد 7 هزار پرونده حقوقی، کیفری و شورای حل اختلاف وارد دادگاه شهرستان اصلاندوز شده است و ضمن رسیدگی به این تعداد پرونده نزدیک 50 درصد پرونده های سابق نیز مختومه شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: طبق گفته رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان بیشترین بار قاچاق مواد مخدر استان اصفهان از محورهای جنوبی و شرقی اصفهان یعنی کرمان و یزد به صورت زمینی وارد می شود که بیشتر نه برای مصرف این استان که برای عبور به سایر نقاط کشور است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۹    
دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از کشف 7 تن و 467 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار کیلوگرم انواع مخدر در گیلان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات انواع مواد مخدر صنعتی از جمله حشیش، مرفین و هرویین در استان 78 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به رشد 22 درصدی کشفیات مواد در گیلان گفت: در سه ماه نخست سال جاری 17 باند مهم تهیه و توزیع مواد مخدر، یک تن و 400 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با افزایش 22درصدی مواجه بودیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رشد 500 درصدی کشفیات مواد مخدر در گمرکات کشور در فصل بهار، افزایش 42 درصدی سپرده ها و 44 درصدی تسهیلات بانکی در پایان سال 99، تغییرات نرخ تورم 50 ماهه کشور، جزییات وام های جدید مسکن برای سپرده گذاران برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک ایران گفت: کشفیات انواع مواد مخدر سنتی، صنعتی، روان گردان ها و به ویژه کشف 120 تن پیش ساز های مواد مخدر توسط گمرک در فصل بهار نسبت به مدت مشابه، 523 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
لطیفی به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: کشفیات مواد مخدر در سه ماهه فصل بهار، نسبت به مدت مشابه، 523 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۹    
سردار حسین اشتری گفت: برخی از کشورهای همجوار تولید و توزیع کننده مواد مخدر هستند. این تولید به دلیل حضور آمریکایی های افزایش یافته و بیش از پیش در معرض خطر هستیم. در سال گذشته هزار و 10 تن مواد مخدر کشف شده است و بیش از 90 درصد کشفیات در شرق کشور است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۵    
کرباسی با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر گفت: میزان کشفیات در سال 99 نسبت به دوره مشابه سال قبل در استان یزد افزایش 24 درصدی داشته است.
خسروشاه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: طی سال گذشته شاهد افزایش 110 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به سال 98 بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان شرقی از افزایش 123 درصدی کشفیات موادمخدر در استان از ابتدای سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۸    
گروه استان ها - رئیس دادگستری شهرستان اردستان گفت: کشفیات مواد مخدر در یک سال کاری گذشته در اردستان بیش از سه تن انواع مواد مخدر بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران از افزایش 71 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: بیشترین کشفیات مواد مخدر در مازندران صنعتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری- فرمانده انتظامی مازندران تعامل بخش های مختلف برای مقابله با مواد مخدر را ضروری دانست و گفت: کشفیات مواد مخدر در استان رشد 71 درصدی داشته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
صفری گفت: گرایش به تولید مواد مخدر صنعتی در استان خوزستان نگران کننده بوده و امروز شاهد آن هستیم که تولید مواد مخدر صنعتی به شدت در حال افزایش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال یک هزار کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شد.