سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۸:۴۹Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۱    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس با اشاره به وجود 16 محله پر آسیب در شیراز، گفت: تکالیفی برای دستگاه ها و نهادها در قالب یک قرارگاه برای ساماندهی این محلات مشخص شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۷    
آبیک - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قزوین از فعالیت 13 سمن در استان قزوین در راستای مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در شهرستان آبیک از 22 بهمن ماه به مدت سه ماه در آبیک اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۲    
گروه استان ها -دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: موظف هستیم تا دهه فجر یعنی 10 بهمن ماه تمامی معتادان متجاهر در استان فارس جمع آوری شوند و در مراکز تحت مدیریت بهزیستی ساماندهی شوند و مسیر درمان را طی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس اعلام کرد که تا 10 بهمن ماه امسال کُل معتادان متجاهر این استان ساماندهی خواهند شد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۰    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آوج با حضور رحمانی دبیر شورای هماهنگی استان ، اعضاء ونمایندگان دستگاههای عضو شورای شهرستان به ریاست فرماندار آوج در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۵    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز با موضوع بررسی برنامه های پیشگیری از اعتیاد با حضور رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی در مدارس شهرستان البرز برگزارشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در سال جاری میزان کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر نسبت به سال قبل 30 درصد افزایش یافته است.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۰    
نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان به ریاست طاهر خانی فرماندارو رئیس شورای هماهنگی شهرستان وباحضور رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سالن جلسات فرمانداری تاکستان برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - علی اصغر میرزایی که مدتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر مازندران بود شامگاه چهارشنبه با حضور استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری بهشهر منصوب و معرفی شد.
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۶    
دبیر کمیته درمان و حمایت های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: باور غلط بهبود بیماری ها از جمله کرونا با مواد افیونی موجب افزایش تعداد مصرف کنندگان مواد مخدر طی دو سال گذشته شده و مبنای علمی در این زمینه وجود ندارد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۰    
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران بر استفاده از ظرفیت مردم در پیشگیری، درمان و مقابله با مواد مخدر تاکید کرد.
هاژه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هاژه، روز چهارشنبه 29 دیماه 1400، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد به ریاست معاون سیاسی-امنیتی فرماندار ویژه شهرستان مهاباد تشکیل جلسه داد. ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۵    
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان تشکیل جلسه داد. نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان به ریاست طاهری فرماندار تاکستان و با حضور علی رحمانی دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، جعفرزادگان معاون سیاسی فرماندار ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ محمد علی محمدی، فرماندار شهرستان همدان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان گفت : همه دستگاههای اجرایی و تشکلهای مردمی باید برای پیشگیری از اعتیاد برنامه داشته باشند و از ظرفیت های موجود بطورکامل استفاده کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: مجموعه باغ فدک در دو فاز تا اوایل سال آینده برای نگهداری معتادان متجاهر به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۷    
اصفهان - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر در استان با راه اندازی پایگاه فدک افزایش می یابد و به حدود یکهزار نفر می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان استفاده از تمامی ظرفیت ها برای اجرای مطلوب طرح ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر را مورد تأکید قرار داد و گفت: بایستی شرایط برای توزیع مواد مخدر در گیلان، ناامن شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سالجاری 31 نفر به علت اثرات ناشی از مصرف موادمخدر در استان جان خود را از دست داده اند که از این تعداد هشت نفر زن هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - انعقاد تفاهم نامه برگزاری مسابقه بین المللی تور جهانی تنیس در کیش و برگزاری و جلسه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از جمله اخبار کوتاه کیش است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان استفاده از تمامی ظرفیت ها برای اجرای مطلوب طرح ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر را مورد تأکید قرار داد و گفت: بایستی شرایط برای توزیع مواد مخدر در گیلان، ناامن شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۱    
گروه استان ها دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان درباره اقدامات انجام شده برای حمایت از بهبودیافتگان از اعتیاد در استان گفت: سال گذشته 17 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات خود اشتغالی به 364 نفر بهبود یافته اعطا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: بیشتر مصرف مواد مخدر در بین معتادان همدان تریاک با 35 درصد و سپس هرویین با 28 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان از اعطای 17 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات به بهبودیافتگان مواد مخدر خبر داد و گفت: با اعطای تسهیلات برای 364 نفر از بهبودیافتگان شغل ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان در اتاق خبر درباره جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر توضیح داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۱    
پنجمین جلسه کمیته فرهنگی وپیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۴    
ارومیه- ایرنا- رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: "حسین مجیدی" دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به عنوان ریس کمیته حقوقی قضایی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان انتخاب شده تا جدیت مقابله و مبارزه با موادمخدر در استان بیشتر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۳    
گرگان - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت که از ابتدای امسال تاکنون 200 هزار نفر از ساکنان استان از برنامه های فرهنگی در حوزه پیشگیری از اعتیاد بهره مند شدند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی گیلان گفت: کارزار گل و شیشه با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان امروز برگزار شد. عصر کاسپین/ آریا طوفانی با اشاره به مشارکت شهرداری رشت،صدا و سیما ، پلیس مبارزه با مواد مخدر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۹    
ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: 1.5 درصد از جمیعت فعال زنان در این استان معتاد هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل حیدری آزاد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان اظهار داشت : اعتیاد به مواد مخدر ابر آسیب جامعه است و بقیه آسیب های اجتماعی منبعث از ان هستند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس از برگزاری سمپوزیوم کشوری (نشست تخصصی) روش های نوین پیشگیری از اعتیاد به صورت مجازی در شیراز خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۱    
صبح روز بیست و سوم دی ماه دومین جلسه طرح اجرایی ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر طبق دستور العمل و تاکیدات رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی استان گیلان بعنوان ریس کمیته و تقی زاده معاون دادستان استان و حیدری ازاد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر کمیته فرهنگی پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: چهره های مشهور و سرشناس استان از جمله هنرمندان، ورزشکاران، استادان دانشگاه، نخبگان و کنشگران اجتماعی به عنوان سفیران پیشگیری از اعتیاد، در امر مقابله با این بلای خانمان سوز در جامعه مشارکت داده می شوند.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چالدران با حضور فرماندار و دیگر اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سید جواد یحیی زاه روز پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خلخال افزود: براساس قوانین جاری کشور به ازای هر 15 هزار نفر جمعیت یک مرکز درمانی سرپایی اعتیاد باید فعالیت داشته باشد که این تعداد در خلخال برای هر 30 هزار نفر یک مرکز است. وی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۳    
همدان- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: بالغ بر 100 میلیون تومان تسهیلات 4 درصدی به بهبود یافتگان از اعتیاد در حال پرداخت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۲    
ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از مداوای 16 کودک معتاد در این استان طی نیمه نخست امسال خبر داد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری ضمن تأکید بر نقش و اهمیت کتابخوانی در ساخت آینده جامعه، بیان کرد: انس با کتاب آرامش اجتماعی را به همراه دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۰    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، سمانه زمانی را در این دیدار که به برگزاری جلسه نیز ختم شد، معاون مقابله با تقاضا و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران هم همراهی می کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: در 9 ماه امسال، چهار میلیارد ریال برای نگهداری و درمان معتادان متجاهر استان هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در 9 ماه گذشته 14 تن و 126 کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف و این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد افزایش نشان می دهد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی با بیان اینکه بی سرپناهانی که در سطح معابر مشاهده می شوند، ممکن است یا کارتن خواب، یا زباله گرد و یا معتاد متجاهر باشند، گفت: آنان توسط نیروی انتظامی جمع آوری و به مراکز نگهداری منتقل می شوند.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران و با حضور نمایندگان دستگاه های عضو کمیته برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: همه دستگاه ها و نهادها با حساسیت و دغدغه کمک کنند تا از جامعه در مقابل تهدید بزرگ مواد مخدر مراقبت جدی تری شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مهدی باب الحوائجی روز سه شنبه در شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان همدان افزود: موضوع اعتیاد با این گستردگی نیازمند برنامه ریزی است بنابراین در گام نخست باید آمار و اطلاعات دقیق داشت تا بتوان به خوبی هدفگذاری و برنامه ریزی و در صورت داشتن برنامه آن را به روز ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام پیرمحمد احمدوند روز سه شنبه در شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان همدان اظهار داشت: نداشتن اعتماد به معتادان بهبود یافته، به کار نگرفتن آنها در کارگاه ها و واحدهای تولیدی و نداشتن سرمایه ای برای راه اندازی یک شغل ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، گفت: دکتر سید حمید سجادی از وزرای صاحب نظر در حوزه آسیب های اجتماعی خصوصاً اعتیاد است.
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: براساس آخرین پایش های انجام شده نرخ شیوع اعتیاد در کشور 5.6 درصد و در خراسان رضوی 2.7 درصد است؛ بنابراین نسبت به میانگین کشوری وضعیت استان بهتر است اما در حوزه تخصصی مثل دانش آموزی ...