پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۲۹Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر»

سازمان بهزیستی کشور   ۷ ساعت پیش    
امروز 31 شهریور ماه ششمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی و رییس کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، محمدپوری معاون امور پیشگیری بهزیستی استان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان پاکدشت، چهارمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان پاکدشت به منظور استماع گزارش کشفیات اخیر پلیس مبارزه با مواد مخدر و گزارش طرح های اجرا شده در زمینه پاکسازی و ایمن سازی پارک ها و فضاهای عمومی تفریحی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
چهارمین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، سرهنگ علی بخشی فرمانده انتظامی شهرستان، محمود برزگر رئیس بهزیستی شهرستان و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استان تهران گفت: در این جلسه مصوب شد که سازمان بهزیستی برای راه اندازی یک مرکز نگهداری زنان با ظرفیت 200 نفر در مدت 15 روز آینده تکلیف این کار را مشخص کند. وی [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۰    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از عزم و تلاش جدی مسئولان برای مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۶    
بازدید سرزده از یکی از کمپ های ترک اعتیاد ( DICمرکز گذری کاهش آسیب) شهرستان اردبیل از سوی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به همراه کارشناسان هر دو دستگاه انجام گرفت.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان همزمان با جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به صورت ویدئو کنفرانس در دفتر فرماندار شهرستان برگزار گردید. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۴    
ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران روز سه شنبه 30شهریورماه به ریاست "لطف اله پرندین" معاون امنیتی و انتظامی و با حضور اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان تهران در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۱    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور فرماندار شهرستان و اعضای این شورا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری مینودشت؛ در این جلسه سید ابوالفضل حسینی نیافرماندار مینودشت بر پیشگیری از مصرف مود مخدر از خانوده ها تاکید نمود و افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز همدان گفت: از اقدامات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان راضی نیستم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، احمد قنبری روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر افزایش تعداد مراکز سرپایی درمان اعتیاد این شهرستان به 6 مرکز، بیان کرد: در این میان شهر خلخال بعنوان مرکز شهرستان تنها یک کمپ بهبودی دارد که جوابگوی مراجعه کنندگان نیست ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز یکشنبه 28 شهریورماه، سومین جلسه ی کمیته ی فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با حضور دکتر نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی ،طوفانی معاون توسعه ی امور پیشگیری و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو در سالن خزائلی اداره کل بهزیستی برگزار گردید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از واکسیناسیون 60 درصد معتادان متجاهر که در مراکز ماده 16 نگهداری می شوند، خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۷    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، هفته آخر شهریور ماه را به عنوان زمان تجلیل از برگزیدگان این مسابقه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین گفت: 500 میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون برای ساماندهی معتادان متجاهر در استان قزوین هزینه شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا/حوادث:دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف افزون بر 36 کیلوگرم انواع موداد مخدر در دو شهر گیلان خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۹    
سومین مرکز اقامتی میان مدت (کمپ ترک اعتیاد) در تاکستان راه اندازی شد. شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان تشکیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۵    
کانون یاریگران زندگی محله محور دوهزار وفرودگاه قدیم باهمکاری شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر ایجادشد و مجمع جوانان هدمزگان با امضا تفاهم نامه با این نهاد موسسه متفکران را به عنوان مجری به رسمیت شناخت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد مبارزه با موادمخدر، منصور تقوی در آئین معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شرق تهران، تعهد و تخصص را برای پیشبرد اهداف دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر ضروری خواند و همگرایی و هم افزایی را رمز موفقیت در کنترل و کاهش آسیب اعتیاد عنوان کرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۸    
طی مراسمی با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در محل کار مدیرکل آموزش و پرورش، از مجموعه فعالیتهای آموزش و پرورش در حوزه مبارزه با مواد مخدر تجلیل نمود. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک به ریاست خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور عبدی بخشدار مرکزی و سایر اعضا برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر طی حکمی دکتر صادق خلیلیان را به عنوان رییس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان خوزستان منصوب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران گفت: واکسیناسیون معتادان متجاهر از اوایل شهریور ماه در تمامی مراکز آغاز شده که در مرکز 6 هزار نفری فشافویه به طور کامل واکسیناسیون انجام می شود و تمامی معتادان واکسن کرونا را دریافت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: مراکز نگهداری معتادان متجاهر در قزوین باید با نگاه ویژه دستگاه های متولی در این حوزه افزایش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند قاچاقچیان حرفه ای در استان گفت: با متلاشی شدن 13 باند امسال بیش از 7 تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۹    
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین گفت: باتوجه به صدماتی که اعتیاد بر جامعه وارد می کند لازم است اقدامات پیشگیرانه داشته باشیم که ارتقای سطح دانش و مهارت های زندگی و همچنین داشتن برنامه های فرهنگی و توانمندسازی افراد از جمله این موارد هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مشاور استاندار و رییس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین گفت: معضل اعتیاد یک آسیب گسترده و دامنه دار بوده و مقابله با آن نیازمند عزم همگانی و مسوولیت پذیری همه آحاد جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۰    
ایسنا/همدان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: کار مطالعاتی و پژوهشی در حوزه اعتیاد توسط دانشگاه ها و متخصصان ضرورت دارد از دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی درخواست داریم در بحث آسیب های اجتماعی در حوزه اعتیاد نیز کار مطالعاتی و پژوهشی داشته باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۷    
چهارمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران و نمایندگان دستگاه های عضو کمیته برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۸    
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با همکاری دستگاه های متولی مانند بهزیستی، شهرداری، دادگستری و نیروی انتظامی باید یک نقشه راه تهیه کند تا در این نقشه راه وظیفه هر دستگاهی به روشنی تعریف شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در استانداری کردستان برگزار شد وعده کمک یک میلیارد تومانی به کمپ های ترک اعتیاد استان داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از اقدامات، خدمات موثر و تلاش های جهادی دکتر همتی استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان قدردانی کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، سید موسی خادمی امروز یکشنبه در حاشیه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان در سخنانی گفت: یکی از اقدامات بسیار مهمی که در سال های اخیر به همت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان انجام شده راه اندازی مرکز ماده 16 کرامت با امکانات خوب [...]
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید، بر ضرورت انجام اقدامات ایجابی در مبارزه با مواد مخدر و آگاهی بخشی از آسیب های اعتیاد تأکید کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: سمن ها در به کارگیری ظرفیت بهبودیافتگان در فعالیت ها و کارگاه های تولیدی نقش مهمی را ایفا می کنند و باید دستگاه های متولی از این فعالیت سازمان های مردم نهاد حمایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۹    
قزوین – ایرنا - مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: حمایت اجتماعی از بهبود یافتگان و حرفه آموزی آنها نقش موثری در کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی دارد و باید مورد توجه جدی دستگاه های اجرایی و متولی قرار گیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۹    
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی در کارگروه های اجتماعی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان درمیان به منظور بررسی شرایط راه اندازی کمپ در شهر اسدیه شرکت نمود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۹    
زنجان - ایرنا - پارکینگ اختصاصی خودروهای قانون مبارزه با موادمخدر در ادامه افتتاح طرح های هفته دولت با حضور استاندار زنجان، فرماندار، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان زنجان و شماری از مسئولان شهرستان زنجان، با اعتبار 2 میلیارد تومان در کیلومتر پنج جاده زنجان به بیجار افتتاح شد.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۶    
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با بیان اینکه راه اندازی کمپ در شهرستان موضوعی است که مدتهاست در دستور کار جلسات قرار دارد و حتما باید قوانین و مقررات در خصوص راه اندازی آن رعایت شود گفت ممکن است در ابتدای کار قوانین و مقررات را سخت گیرانه ببینیم اما تجربه نشان داده که بی توجهی به ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی در جلسه ویژه کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار داشت: آذربایجان شرقی از امن ترین و پاک ترین استان های کشور است و اقدامات دستگاه های مسئول باید متناسب با اهمیت این مسأله باشد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس بهرام سرمست ظهر شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، طی سخنانی خواستار پیگیری جذب و تخصیص اعتبارات ملی و استانی قم برای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و دستگاه های حمایتی از جمله بهزیستی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/زنجان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان زنجان گفت: واکسیناسیون مسئولان و کادر مراکز MMT و کمپ های ترک اعتیاد استان زنجان به اتمام رسیده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، هادی تمهیدی در سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان افزود: یکی از دغدغه ها و گلایه اصلی و به حق شهروندان وجود معتادان متجاهر است ...
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: 80 درصد زندانیان خلخال محکومان جرایم کیفری مربوط به مواد مخدر و سرقت هستند. به گزارش خلخالیم به نقل از ایرنا، آرش جعفری در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خلخال اظهارکرد ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، چهارمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۶    
دومین جلسه کمیته های ذیل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزکوه در بهزیستی تشکیل شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: بزودی 100 نفر از معتادین متجاهر استان در مراکز ماده 16 علیه کرونا واکسینه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۷    
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: بزودی 100 نفر از معتادین متجاهر استان در مراکز ماده 16 علیه کرونا واکسینه می شوند.