یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۳۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر»

ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/تهران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قرچک از تداوم برنامه های مبارزه با مواد مخدر با اولویت مناطق آسیب پذیر خبر داد و گفت: کمیته های ذیل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر امسال نیز اجرای برنامه های مربوطه را با اولویت مناطق آسیب پذیر ادامه دهند و به نواحی با آسیب کمتر نیز ...
میزان   ۹ ساعت پیش    
مصطفی هادی زاده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران در گفت وگو با میزان با اشاره به روند درمانی معتادان متجاهر کرونایی در تهران اظهار کرد: با توجه به اوج گیری کرونا در بهار سال 1399 در کل کشور و مخصوصا در کلانشهرتهران ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ری با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۵    
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان پاکدشت با دستور کار پیگیری دیون پرداخت نشده سال 98 از هزینه های نگهداری معتادین متجاهر ،بررسی سهم شهرستان پاکدشت از ظرفیت نگهداری معتادین متجاهر و ارائه برنامه پیشنهادی دستگاها در حوزه کنترل و پیشگیری و آسیب شناسی فعالیت ها در سالن اجتماعات ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شرق: چندی پیش مصطفی هادی زاده، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران، در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرد یک مرد معتاد بین چهار تا شش نفر و یک زن معتاد بین هشت تا 12 نفر را می تواند درگیر اعتیاد کند. ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۲    
فرماندار البرز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت : امسال تمرکز بیشتری در آموزش و آگاهی در حوزه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر درمیان دانشجویان خواهیم داشت .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: شرکت ها و واحدهای تولیدی قزوین برای جذب بهبودیافتگان مواد مخدر اهتمام جدی داشته باشند تا زمینه بازگشت آنها به جامعه تسهیل شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۳    
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مینودشت به ریاست فرماندار با حضور اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش روبط عمومی فرمانداری مینودشت ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت در سال جاری به ریاست فرماندار و با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شرق استان تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: از 65 مدارس شهرستان سامان 40 درصد زیرپوشش طرح یاری گران زندگی قرار گرفته است.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نجف آباد در سال 1400 شمسی با رعایت مصرح شیوه نامه های بهداشتی به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، و اعضاء در فرمانداری شهرستان تشکیل گردید ...
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت در بیست وچهارمین روز از فروردین ماه سالجاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور مهندس توسلی فرماندار محترم، دکتر عصاری معاون محترم فرماندار و جمعی از مسئولین ذی ربط در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱    
گروه استان ها - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس تحقیقاتی که وزارت آموزش و پرورش انجام داده است خوشبختانه نرخ سرعت شیوع اعتیاد در جامعه دانش آموزی کنترل شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حمیدرضا گودرزی عصر دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در مورد کشف ماده مخدر شیشه اظهار داشت: 437 کیلو ماده مخدر شیشه که از یکی از کشورهای همسایه در قالب محموله هندوانه وارد کشور و سپس تهران شده بود کشف شد. وی ادامه داد: [...]
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از رشد بی سابقه کشفیات مواد مخدر در نوروز 1400 در مازندران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از رشد بی سابقه کشفیات مواد مخدر طی نوروز 1400 در مازندران خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۴    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد دارند، گفت: 92 سازمان مردم نهاد در حوزه مبارزه با مواد مخدر مشارکت دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در ایام نوروز موجب کاهش سرقت در استان شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اصفهان گفت: استان اصفهان بر اساس آمارها و مراجعه معتادان به مراکز MMT حدود 100 هزار نفر معتاد قطعی دارد که بین 5 تا 8 درصد آنها تقریباً متجاهر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - توقیف اموال قاچاقچیان موادمخدر و ضربه به بنیان های اقتصادی آنها، اقدامی در راستای مبارزه با پولشویی است که در دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اصفهان پیگیری می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین عنوان شد: طرح جامع جمع آوری معتادان متجاهر با تمام توان در حال اجرا بوده و این طرح توسط نیروی انتظامی به خوبی محقق شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۴    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: فرهنگ سازی برای گروههای آسیب پذیر و مهارت آموزی معتادان پاک شده برای ایجاد بستر اشتغال از اولویت های امسال است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۵    
استاندار قزوین گفت: اقدامات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در برخورد با پدیده اعتیاد بازدارنده و موفق بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۰    
گروه استان ها- رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: با توجه به اینکه بیمه معتادان کمپ نشین مورد غفلت قرار گرفته بود، در سال 1400 تلاش می کنیم که همه آنها را بیمه درمانی کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در سال 99، حدود 40 هزار نفر از مراکز درمانی اعتیاد استان شامل ترک مواد مخدر، شلتر و... خدمات دریافت کرده اند که نشان دهنده تلاش همه مسوولان بوده و یک زنگ خطر جدی در این زمینه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از کشف7 کیلو گرم شیشه و هروئین در گیلان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از دستگیری اعضای یک باند ترانزیت مواد مخدر در گیلان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی که با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل بهزیستی مازندران، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در مازندران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: بیش از سه هزار و 45 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی پارسال در استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال 98، 20 درصد افزایش دارد.
تماشاخانه سیارکانون خراسان رضوی که از سال گذشته با مشارکت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در حال آماده شدن بود به مرحله پایانی رسیده است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: اثر فیروزه پرکاریان در بخش "تیزر" با عنوان ورزش و مواد مخدر، توسط داوران این جشنواره برگزیده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خوزستان از جمع آوری 510 معتاد متجاهر در طرح نوروزی امسال در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: مشارکت هنرمندان و استفاده از ایده های خلاقانه آنها در تبیین مفهوم یاری گری در حوزه پیشگیری از مصرف مواد مخدر در نوع خود حاکی از اعتماد اصحاب رسانه به سیاست های ستاد مبارزه با مواد مخدر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱    
ایسنا/اصفهان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اشاره به جمع آوری یک هزار معتاد متجاهر در روزهای پایانی سال گذشته، گفت: در حال حاضر تنها 2 مرکز نگهداری معتادان متجاهر با ظرفیت 450 نفر در استان داریم که به خاطر شرایط کرونا باید با نیمی از ظرفیت فعالیت کنند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۰    
صمد نریمان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با علیرضا ایزدپور مدیرکل بهزیستی استان و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان دیدار کرد
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمی گفت: استفاده از تحقیقات، پژوهش ها و پایان نامه های دانشجویی با محوریت مبارزه با مواد مخدر برای رفع مطلوب معضلات اجتماعی نقش موثری دارد و از اولویت های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: 600 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک با پیگیری ها و اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان در منطقه نوک آباد شهرستان خاش کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته 590 مدرسه این استان برای اجرای طرح یاری گران زندگی مشارکت داشته اند که در این طرح 29 هزار و 954 دانش آموزش زیرپوشش قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، علمی شدن مبارزه با مواد مخدر را یک سیاست راهبردی و اثربخش دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۰    
گروه استان ها - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته 590 مدرسه، بیش از 29 هزار و 950 دانش آموز و بیش از 2هزار و 900 نفر از فرهنگیان تحت پوشش طرح یاری گران زندگی قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: مجموع کشفیات مواد مخدر در سال گذشته در استان بالغ بر سه تن و 224 کیلوگرم است که بیشترین موارد را تریاک، حشیش، هروئین، گراس و شیشه به خود اختصاص می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در سال گذشته 18 تن و 511 کیلوگرم انواع مواد مخدر در بخش های خشکی و دریایی این استان کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: حدود یک تن موادمخدر از نوع حشیش و تریاک توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)در منطقه جون آباد زاهدان در چند روز گذشته کشف شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴    
کشف بیش از 5 هزار کیلوگرم موادمخدر در قزوین. اختصاص یک دستگاه خودرو به پلیس مبارزه با موادمخدر آبیک. جمع آوری 60 معتاد متجاهر و انتقال به کمپ های شهرستان. حمایت از پایان نامه های دانشجویان در حوزه موادمخدر.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اراک- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: در راستای پیشگیری از بروز جرایم خرد، 120 معتاد متجاهر استان مرکزی در ایام نوروز دستگیر و ساماندهی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان گفت: در حال حاضر شش کمپ ترک اعتیاد فعال به عنوان مرکز درمان اقامتی میان مدت در کاشان وجود دارد که ذیل ماده 15 قانون مبارزه با مواد مخدر فعالیت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۲    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از کسب رتبه سوم خراسان جنوبی در مقایسه با سایر استان ها در کشف مواد مخدر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین گفت: معتاد کردن زنان و حتی روشنفکران جامعه از برنامه های اصلی دشمنان جمهوری اسلامی تا سال 2025 است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مرکزی_ جانشین دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مرکزی گفت: 400 اثر به نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه شراره های شمعدانی ها ارسال شد و این جشنواره بهار سال آتی برگزار می شود.