جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۴۹Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۴    
کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان با حضور مدیرکل و معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی کردستان و جمعی از نمایندگان ادارات عضو شورا در محل سالن جلسات مدیریت بهزیستی استان برگزار شد .
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، تراب محمدی روز چهارشنبه در چهارمین جلسه کمیته تخصصی توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۰    
جانشین دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان گفت: سامانه سرایی هم با ظرفیت 40 نفر برای ساماندهی و درمان بانوان معتاد کارتن خواب در شهر سنندج دایر می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۶    
جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور نمایندگان دستگاههای عضو کمیته برگزار شد .
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱    
بخشدار معمولان گفت: متولیان امر کمبود متادون در کلینیک تخصصی شهر معمولان را برطرف سازند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ،سید حبیب الله موسوی روز سه شنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پلدختر به مصوبه جلسه گذشته این شورا مبنی بر رفع مشکل کمبود متادون درکلینیک شهر معمولان ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۹    
سرپرست فرمانداری پلدختر گفت: تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان در اطلاع رسانی به موقع و آگاهی بخشی به جامعه و انعکاس مسایل و مشکلات و به ویژه پوشش اخبار جلسات بی بدیل، قابل تحسین و تقدیر است. ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبر دیشموک ، سید جواد هاشمی مهر در نشست یاریگران زندگی شورای مبارزه با مواد مخدر استان گفت: مبارزه و پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر وظیفه اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران چندی پیش اظهار کرده بود که بین 65 تا 70 درصد معتادان متجاهر کشور در استان تهران هستند که ساماندهی این افراد کار بسیار دشواری است و از ابتدای سال تاکنون بیش از 12 تن مواد مخدر در استان تهران کشف شده است. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویر احمد تفاهم نامه همکاری بین دو دستگاه به امضاء رسید./تصاویر
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۶    
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویر احمد تفاهم نامه همکاری بین دو دستگاه به امضاء رسید.
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان تشدید و تقویت نظارت بر فعالیت عطاری ها و بازار سیاه داروها و قرص های روانگردان را از جمله ضروری ترین اقداماتی دانست که می تواند نقش چشمگیری در کاهش دسترسی جوانان و نوجوانان به مواد نوظهور داشته باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان اینکه با اقدام اخیر طالبان در افغانستان و ادعای ممنوع شدن کشت خشخاش در آن کشور میزان تولید و ورود مواد مخدر صنعتی و روان گردان ها به کشور افزایش یافته ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: 156 هزار نفر معتاد زن در کشور وجود دارد که 6 درصد جمعیت معتادین را تشکیل می دهد که از این میزان دو هزار و 400 نفر معتاد زن در استان ما وجود دارد که 3 درصد جمعیت معتادین استان را تشکیل می دهند همچنین 44 صدم درصد معتادین استان را دانش ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۷    
سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه گفت: به زودی تمامی معتادان متجاهر کرمانشاه جمع آوری می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی از شناسایی 202 نقطه آسیب پذیر اعتیاد در استان خبر داد و گفت: 592 مدرسه در محلات آسیب پذیر واقع شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد روز یک شنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، افزود: نبود کار و فرصت شغلی برای معتادان بهبود یافته می تواند به عاملی برای بازگشت دوباره آنها به دامن اعتیاد و مشکلات گذشته تبدیل شود لذا اشتغال زایی برای این افراد با بکارگیری ظرفیت های موجود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از اختصاص 40 میلیارد تومان برای اشتغال معتادان بهبود یافته در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سازمان فنی و حرفه ای استان باید طی تفاهم نامه ای در خصوص مهارت آموزی معتادان متجاهر بهبود یافته اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۱:۱۹    
ایسنا/همدان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: خوشبختانه شهرستان رزن معتاد متجاهر ندارد و در صورت وجود معدود و انگشت شمار است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد از تعیین تکلیف خودروهای توقیف شده در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مهریز تا پایان شهریور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۰    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: 55 درصد زندانیان شهرستان به جرم تهیه و توزیع کنندگی مواد مخدر دستگیر شده اند.
دولت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در نشست تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان های سراسر کشور گفت: اعتیاد به مواد مخدر، نظام آموزشی را مورد هدف قرار می دهد و نسل آینده را از بین می برد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۴    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با بیان اینکه بر اساس برآورد ها استان حدود 9 هزار معتاد متجاهر دارد، افزود: از این تعداد حدود هشت تا 9 درصد را بانوان تشکیل می دهند و حدود هفت هزار نفر از این معتادان در مشهد سکونت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رئیس کل دادگستری یزد از تعیین تکلیف خودروهای توقیف شده در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در مهریز تا پایان شهریورماه جاری خبر داد.
سلامت نیوز / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با اینکه چند سالی از به صدا در آمدن زنگ خطر مصرف موادمخدر در مدارس از سوی کارشناسان حوزه مبارزه با موادمخدر و فعالان حوزه می گذرد اما نه وزارت آموزش و پرورش و نه مدیران مدارس زیر بار این قضیه نرفتند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، علی فائقی دبیر شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر کیش در پیامی از زحمات چندین ساله امام جمعه کیش تقدیر و تشکر نمود و انتصاب امام جمعه جدید این جزیره را تبریک گفت. بر پایه این خبر، در پیام دبیر شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر کیش به حجت الاسلام و المسلمین [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان از تعیین تکلیف خودرو های توقیف شده در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مهریز تا پایان شهریورماه خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۷    
کمیته فرهنگی پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرمانداری ویژه شهرستان ورامین برگزار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، گفت: امروزه اگر بتوانیم کمک کنیم دانش آموزان بازمانده از تحصیل به کلاس درس برگردند، بزرگترین خدمت به پیشگیری از مصرف مواد مخدر را انجام داده ایم. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه حدود 70 درصد مبتلایان به مواد مخدر متاهل هستند، گفت: احتمالا بیشتر این افراد فرزند دارند و بچه ها رفتار والدین خود را می بینند و این امر کار ما را سخت تر می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۵    
در نشست امروز اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مقرر شد معتادان متجاهر جمع آوری وساماندهی شوند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۲    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان: در سال جاری 73تن مواد مخدر کشف و ضبط شده است که نسبت به مدت مشابه کاهش محسوسی داشته است.
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: در حوزه درمان اعتیاد به مواد مخدر در کشور نیازمند تغییر آهنگ و تغییر رویه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 73 تن انواع مواد مخدر در پنج ماهه نخست سالجاری با همکاری نیروی انتظامی، اطلاعات، گمرک، سازمان زندان ها، سپاه و غیره در استان کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۴۰    
در هفتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس که با حضور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور برگزارشد، 20 میلیارد تومان اعتبار به استان اختصاص یافت.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ، امروز دوشنبه هفتم شهریور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به همراه معاون نیروی انتظامی و معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید استان از دو خانواده شهید امنیت و مبارزه با مواد مخدر همدان دیدار کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار مومنی گفت: ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس در صورت توافق این مرکز هم افتتاح و به دیگر مراکز درمانی خواهد پیوست تا ظرفیت و مکان برای پذیرش معتادین متجاهر در شهر شیراز کامل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد: انتظار داریم ایجاد کمپ های ترک اعتیاد به صورت ویژه در دستور کار دولت سیزدهم و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری گفت: متاسفانه به مرور زمان و با افزایش میزان مصرف گل در فرد عوارض خطرناکی همچون از دست رفتن حافظه، نوسانات اخلاقی، سرطان، آسم، پرخاشگری، عصبانیت های غیرقابل کنترل و... بروز پیدا می کند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی از تجهیز مراکز کارگاهی معتادین متجاهر در هفته دولت با مشارکت خیرین با مبلغ 12 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: بیش از 98 درصد افراد جامعه در استان بوشهر سالم و دو درصد آسیب دیده اجتماعی هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تراب محمدی روز دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اجرای طرح توانمندسازی محلات آسیب پذیر آذربایجان شرقی را یکی از طرح های مهم این شورا اعلام و اضافه کرد: هم اکنون این طرح در محلات شناسایی شده اجرا می شود. وی با بیان اینکه نزدیک 500 معتاد متجاهر در مرکز ماده 16 تبریز نگهداری [...]
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گمیشان به ریاست سقلی فرماندار گمیشان و با حضور شیروانی معاون فرماندار، ابراهیمی دادستان شهرستان، فرزبد فرماندهی انتظامی شهرستان و دیگر مسئولین عضو شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۷    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: از ابتدای امسال تاکنون 25 باند توزیع مواد مخدر در استان متلاشی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/گلستان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان گفت: خوشبختانه قلم خبرنگاران ایسنا بر اساس مسائل شخصی نیست بلکه صادقانه و براساس مستندات و مباحث مبتلابه جامعه است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لنگرود با حضور شعبان پناه ریاست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و دیگر روسای ادارت شهرستان در محل فرمانداری لنگرود برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۷:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان زنجان گفت: جوانان فریب تبلیغات نادرست در رابطه با مخدر گل را نخورند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۴    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای تدابیر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر مبنی بر جمع آوری معتادان متجاهر، راه اندازی مرکز جامع درمان، توانمندسازی و صیانت اجتماعی شهرستان چابهار کلید خورد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۴    
بهارستان یک (پانا) - کارگاه آموزشی آشنایی با مواد مخدر و روانگردان های جدید با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان و با حضور اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس و کارکنان واحدهای اداری برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در استان خبر داد.