یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۱:۰۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «سوداگران مرگ»

یک تن مواد مخدر در درگیری ماموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ماموران پلیس در خراسان جنوبی یک تن و 424 کیلوگرم انواع مواد مخدر را از سوداگران مرگ در هفته گذشته کشف کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یک تن مواد مخدر در درگیری ماموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان کشف شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: طی هفته گذشته مأموران پلیس در استان یک تن و 424 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه ماموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان خاش و کشف یک تن مواد افیونی خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در نشست با فرمانده مرزبانی ناجا با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت روز مرزبانی ، اظهار داشت: این استان در عرصه مبارزه با موادافیونی از جایگاه ممتازی برخوردار است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تعدادی از بهترین همرزمان و همکاران ما در مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ به فیض ارزشمند شهادت نائل آمدند، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون شاهد افزایش کشفیات 69 درصدی مواد مخدر در مرزهای کشور بودیم.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرم آباد از جمع آوری 399 معتاد و دستگیری 9 خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، سرهنگ "عباس دولتشاهی"بیان داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه مبارزه با سوداگران مرگ از اولویت های نیروی انتظامی است، گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی روز سه شنبه 150 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرکرد امحاء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قاچاقچی با 100 کیلو تریاک در نی ریز زمین گیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی از سوداگران مرگ در بابلسر 8 کیلو گرم موادمخدر کشف و ضبط کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اموال و دارایی های ستاد مبارزه با موادمخدر اقدامات انجام شده در زمینه شناسایی اموال قاچاقچیان و سوداگران مرگ را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان گفت: 6 باند مسلح مواد مخدر با تلاش پلیس و به کارگیری شگردهای تخصصی طی نیمه نخست امسال در استان متلاشی و 6 نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها سمنان فرمانده انتظامی استان از کشف 461 کیلو موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان خبرداد و گفت: در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ یکی از قاچاقچیان به هلاکت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 2 تن و 214 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی در شهرستان های "سراوان" و "سیب و سوران" خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۰    
طرح ارتقای امنیت اجتماعی در بندر امام خمینی (ره) اجرا شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ علی اکبر کیانی روز یکشنبه در نشست خبری افزود: افزایش میزان کشفیات انواع مواد مخدر بیانگر عملکرد مناسب پلیس در مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و پیام آور افزایش مصرف مواد افیونی در جامعه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه از کشف بیش از 25 کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودرو سواری پراید و دستگیری سوداگران مرگ به همت ماموران پلیس خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۰    
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان استان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ و کشف یک تن و 150 کیلو مواد افیونی در شهرستان "ایرانشهر" خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سردار احمد طاهری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر، توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی از شهرستان مذکور به مناطق مرکزی کشور دست یافتند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار حبیبی با اشاره به اینکه بیش از 232 میلیارد تومان کالای قاچاق از سود خواهان کشف شد، گفت: در این مدت گذشته از سال 30 تُن مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف شد که میزان هشت درصد افزایش را شاهد هستیم.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
زن و شوهری در اصفهان مرگ می فروختند که به دام پلیس افتادند. ، سرهنگ "غلامحسین صفری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان اظهار داشت: ماموران پلیس تکاوری اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه سوداگران مرگ در حال انتقال محموله ای افیونی در یکی از محور های مواصلاتی منطقه شرق استان اصفهان هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۹    
سرهنگ علیمحمدی گفت:برخورد با سوداگران مرگ از اولویت های پلیس است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مهریز پس از کشف 180 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در مهریز، گفت: برخورد جدی با سوداگران مرگ از اولویت های دستگاه قضایی است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها-لرستان- فرمانده انتظامی استان از کشف 211 کیلوگرم تریاک و دستگیری 6 سوداگر مرگ خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در درگیری ماموران انتظامی با سوداگران مرگ 90 کیلوگرم حشیش کشف شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۰    
فرمانده سپاه ناحیه امام جعفر صادق(ع) گفت: در عملیات غافلگیرانه توسط بسیجیان و سربازان گمنام امام زمان در سپاه ناحیه چهاردانگه، تعدادی از قاچاقچیان و سوداگران مرگ دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از کشف بیش از 95 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو قاچاقچی سابقه دار و حرفه ای مواد مخدر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ توحید فارسی روز دوشنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: در پی کسب خبری مبنی بر تلاش سوداگران مرگ برای انتقال مقادیری ماده مخدر به داخل شهرستان میانه، موضوع در دستور کار ماموران پلیس شهرستان قرار گرفت ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۶    
گروه استان ها – هرمزگان – معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 100 کیلو تریاک در شهرستان میناب خبر داد.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف 24 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان(عج) سوداگران مرگ را در انتقال 44کیلو گرم مرفین در شرق کرمان ناکام گذاشتند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد موقری سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی در جلسه ای که با عنوان کمیته حقوقی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تشکیل شده بود بر حل مشکل قطعه ناقص برای تکمیل و راه اندازی دستگاه ایکس ری تریلی تأکید کرده و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اردکان با اشاره به فرار قاچاقچیان موادمخدر، گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۳۰    
ماموران نیروی انتظامی 2 قاچاقچی مواد مخدر را در شهر های محمودآباد و بابلسر دستگیر کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قهاری گفت: طی سه عملیات جداگانه مقدار یک کیلوگرم مواد مخدر صنعتی و دو کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان و سوداگران مرگ کشف شد؛ همچنین یک مزرعه بزرگ ماری جوانا در شهرستان شناسایی و معدوم سازی شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 40 تن و 756 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی 6 ماه نخست سال جاری در این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 662 کیلوگرم موادافیونی در درگیری مسلحانه پلیس با اعضای 2 تیم از یک باندحرفه ای قاچاق مواد مخدر در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۰    
ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان های ایرانشهر و خاش در 2عملیات موفقیت آمیز، 7سوداگر مرگ را دستگیر کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر مبارزه قاطع با سوداگران مرگ اظهار داشت: در شش ماهه نخست سال جاری 14 تن و 533 کیلو گرم انواع مواد مخدر در پایتخت کشف شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در درگیری با سوداگران مرگ خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان در گفت وگو با میزان اعلام کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر به دستور مقام قضایی، یک باند قاچاق مواد مخدر را در بندرعباس شناسایی و منهدم کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پیکر شهید هادی رئیسی که در درگیری با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود، در بم تشییع شد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان از کشف 134 کیلو تریاک و دستگیری 7 قاچاقچی در عملیات ماموران پلیس شهرستان "خاتم" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 134 کیلو تریاک و دستگیری هفت قاچاقچی در شهرستان خاتم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در درگیری با سوداگران مرگ خبر داد.
برترین ها / پلیس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
ایلنا: فرمانده انتظامی استان کرمان از شهادت رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان فهرج در درگیری با سوداگران مرگ خبرداد. سردار ناظری، با اعلام این خبر، اظهارداشت: ساعاتی پیش ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۲    
شهید امیررضا خدایی ، فرزند عبدالرّضا، در تاریخ 1337/1/1 در روستای حاجی آباد زرّین از توابع شهرستان اردکان متولّد شد. سرانجام در تاریخ 1374/10/18 در راه انجام وظیفه؛ یعنی در حال مأموریت پاکسازی و تعقیب سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدّر در جادّه بافق- بهاباد به شهادت رسید.