یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۲۰:۰۱Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاق کالا»

روزنامه آسیا نیوز   ۴ ساعت پیش    
یک مسئول ستاد مبارزه با قاچاق کالا با اشاره به اینکه میزان نیاز پاکستان روزانه 5 میلیون لیتر گازوئیل است، گفته است قرار بود در طرح رزاق این میزان سوخت به جایگاه های سوخت که توسط سپاه پاسداران تحویل داده شود تا از آن مسیر برای ارسال و فروش در پاکستان اقدام شود ولی دولت این کار را انجام نداده است. ...
رئیس پلیس امنیت ناجا: در حوزه قاچاق کالا نظارت ها بیشتر شده است و امسال بیشتر شاهد افزایش قاچاق کالا به خارج بوده ایم تا به داخل کشور.
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق دربسته های پستی، به ارزش 20 میلیارد ریال در محور "خانمیرزا-بروجن" خبر داد.
طرح رزاق که مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا است وتوسط رییس جمهور برای اجرا ابلاغ شده، علیرغم گذشت دو ماه از اجرای آزمایشی، با کم توجهی زیرمجموعه های وزارت نفت در تحویل سوخت زمین گیر شده است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر نگهداری و دپو مقادیر قابل توجهی ماهی منجمد و قاچاق در یک شرکت تولیدی بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۶    
در سال های اخیر به وفور شاهد این نوع اتفاقات (قاچاق کالا) بوده ایم، اما در خصوص میزان قاچاق کشور، آمار دقیق و قابل استنادی در کشور وجود ندارد؛ به عنوان نمونه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، میزان قاچاق کل کشور را 12.6میلیارد دلار اعلام کرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پیانوها آهنگ قاچاق کالا را درون تانکر گاز مایع نواختند و به این ترتیب راننده قاچاقچی لو رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مسوول اقتصادی دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: میزان روغن و گوشت مرغ قاچاق کشف شده در این استان در حدی نیست که بر کمبود آنها در بازار تاثیرگذار باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قدس با بیان اینکه رسالت اصلی مدیریت شهری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، فرهنگسازی و آگاهی بخشی به جامعه است، گفت: شهرداری قدس اقدامات متعددی را در راستای ترویج استفاده از کالای ایرانی و افزایش آگاهی شهروندان از پیامدهای منفی کالای قاچاق انجام داده است.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، سرهنگ توحید فارسی فرمانده انتظامی میانه گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید فرجی میانه در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز در یکی از محور های مواصلاتی این شهرستان به دو دستگاه وانت نیسان مشکوک شده و آنها را متوقف کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه در خصوص عوامل موثر بر قاچاق کالا در مناطق مرزی شهرستان سراوان نشان داد که روستاهای این منطقه از نظر ساختارهای توسعه اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و زیست محیطی، شرایط بسیار نامناسبی دارند و شاخص اقتصادی موثرترین عامل در معضل قاچاق است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: چون دو کشور پاکستان و افغانستان نیاز مبرمی به سوخت دارند تلاش می کنند که بخشی از سوخت خود را از مسیر کشور ما تامین کنند و متوصل به راهکارهای غیرقانونی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بویری گفت: انجام سفر سوم شناورهای تجاری شهرستان هندیجان در کمیسیون برنامه ریزی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز تصویب شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق دربسته های پستی، به ارزش 20 میلیارد ریال در محور "خانمیرزا-بروجن" خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، حسن مفخمی شهرستانی اظهار کرد: در برنامه ریزی جامع و نظام مند پلیس استان در برخورد با قاچاقچیان کالا، در ارزیابی کارشناسی انجام شده از سوی پلیس امنیت اقتصادی استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بم گفت: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز بم یک کامیون با بار 1هزار و800 قطعه مرغ زنده قاچاق را توقیف کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 45 میلیارد ریال قطعات خودرو از پارکینگ ساختمانی در جنوب تهران خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ علی ور گودرزی اظهار کرد: 29 بهمن ماه امسال ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق نظر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز حجم قاچاق در کشور ایران 12 میلیارد دلار در سال است البته سایر نهادها همچون کمیسیون اقتصادی مجلس عقیده دارند که این رقم به 25 میلیارد دلار در سال میرسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۶    
فرمانده انتظامی اردکان: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز خودرو های حامل بادام زمینی هندی و گردوی قاچاق را متوقف کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر افزود: با توجه به ضرورت و حساسیت تامین کالاهای اساسی و سلامت محور و تهیه آسان آن برای هموطنان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال مطابق با ماده 47 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،تعداد 263 فقره پرونده قاچاق کالا در گمرک استان تشکیل و مراحل و تشریفات قانونی آن به پایان رسید.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۶    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از جریمه 3 میلیارد و 250میلیون ریالی قاچاقچی پوشاک ورزشی و پارچه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۶    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: امسال یکهزار و 620 فقره پرونده شامل بیش از 99 درصد پرونده های ورودی قاچاق کالا و ارز در شعب ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز استان رسیدگی و محکومیت های متهمان آنها در سریع ترین زمان ممکن صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون 414 فقره پرونده تخلفاتی در حوزه قاچاق کالا و ارز در استان تشکیل و به 386 فقره پرونده قاچاق کالا و ارز رسیدگی شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که رئیس اتحادیه کشوری آجیل و خشکبار از اختصاص ارز 4200 تومانی به واردات آجیل خبر داد، مدیرکل دفتر صنایع تبدیلی و غذایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به طور مطلق با ارز 4200 تومانی تخمه آفتابگردان وارد نشده است. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
علی مویدی بیان کرد: دلیل اصرار من برای افزایش ارز رانندگان کامیون این بود که وقتی در میان راه پول کم می آورند، مجبور به قاچاق می شوند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب از کشف بیش از 45 میلیارد ریال لوازم خودرو قاچاق توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس خبرداد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دهقانی نیا درباره برخورد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با قاچاق محصولات آجیلی افزود: تمیز دادن دو محصول داخلی و وارداتی برای بازرسان ستاد مشکل است، زیرا تولید داخل، شناسنامه دار نیست. در 9 ماهه نخست امسال هزار تن کشفیات آجیل و خشکبار داشتیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره برخورد این ستاد با قاچاق محصولات آجیلی گفت: تمیز دادن دو محصول داخلی و وارداتی برای بازرسان ستاد مشکل است. در 9 ماهه نخست امسال هزار تن کشفیات آجیل و خشکبار معادل 600 میلیارد ریال داشته ایم.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار و رئیس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان، بازدارندگی و پیشگیری را محور اجرایی شدن قانون مبارزه با قاچاق ذکر کرد و گفت: برخورد قانونی و قاطع با متخلفان، میان مردم، صنوف و تاجران اطمینان افزایی ایجاد می کند تا با آرامش ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ سید مجید فیض جعفری در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی در حین انجام ماموریت در آزاد راه “کرج – قزوین” به یک دستگاه کامیون حامل دام که به سمت کرج در حال حرکت بود مشکوک شدند. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک کارگاه صنعتی در زمینه تولید ارز دیجیتال، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۵    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب از کشف بیش از 20 میلیارد ریال ابزارآلات برقی و دستی قاچاق توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس، خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۶    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب از کشف 9 میلیارد ریال کالای قاچاق توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس، خبرداد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در آئین تکریم و معارفه مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه باید از نظارت و بازرسی سنتی فاصله بگیریم گفت: امروز مردم از گرانی رنج می برند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی از محکومیت 2.9 میلیارد ریالی قاچاق کالا خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس ازکشف 213 دستگاه سوئیچ شبکه( روتر ) قاچاق درجنوب تهران خبر داد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در قالب طرح نظارتی شهید سلیمانی بسیج اصناف شهرستان زنجان و به همت گروه های جهادی این طرح بزرگ، 6 انبار بزرگ احتکار و قاچاق کالا از جمله مواد غذایی، معیشتی و ضرورتی مردم در این شهرستان کشف و ضبط شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵    
خودروی حامل 25 راس گاو و گوساله بدون مجوز حمل در تیل آباد آزادشهر متوقف شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گلستان پیرو مصوبات ستاد مبارزه با قاچاق کالا مبنی بر برقراری ایست بازرسی در مبادی ورودی و خروجی استان ...
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، سرهنگ سلمان حیدری روز یکشنبه اظهار داشت: این میزان آرد قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی از یک دستگاه کامیون باری که حامل بار قاچاق بود، کشف شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بیرانوندی از رسیدگی به بیش از 2 هزار پرونده در بهمن ماه امسال توسط تعزیرات حکومتی خوزستان خبر داد و گفت: بیشترین پرونده ها مربوط به کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت دارو و درمان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
گروه استان ها- مدیرکل گمرک آستارا با اشاره به عدم کافی بودن تجهیزات کنترل قاچاق در این گمرک گفت: گمرک آستارا نیازمند تجهیزات بیشتری برای کنترل قاچاق است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی افشاری در این خصوص بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی در حین گشت زنی در آزادراه “تهران-کرج” به یک دستگاه خودرو پیکان وانت حامل بار مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر گفت: با پیگیری های مسئولان دور سوم سفر شناورهای باری این استان به کشور امارات متحده عربی از سرگرفته شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت:پلیس و دستگاه قضایی حامی تولیدکنندگان و فعالان حوزه اقتصادی بوده و در این راستا به طور جدی با مخلان امنیت اقتصادی و قاچاق کالا و ارز مقابله می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶    
کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق کالا با محوریت کالاهای سلامت محور برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با محوریت کالاهای سلامت محور از طریق پیام رسان شاد برای کلیه مدیران مدارس مناطق نوزده گانه شهر تهران اجرا گردید ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به ریاست خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضا با محوریت بررسی مشکلات و آسیب های اجرای طرح شناسه دار کردن لوازم خانگی و پوشاک، مدیریت تأمین داروی مورد نیاز برخی از روستاها ...
اقتصاد ایران: بوشهر- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر گفت: با تصویب، دستورالعمل تأمین معیشت ملوانان استان بوشهر، ترخیص کالای همراه ملوان ساماندهی و ضابطه مند می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۹    
گروه استان ها- مقابله با قاچاق کالا در کشور اثر بخش نبوده و دلایلی چون عدم مقابله در مبادی ورودی و شناسایی سرشاخه ها و نبود انگیزه و زیرساخت مطرح می شود.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان گفت:در تهران و 8 استان دیگر طرح مقابله با قاچاق پوشاک و منسوجات به صورت پایلوت اجرا شده است که متاسفانه استان کرمان هنوز به این مقوله نپرداخته است. ...