چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۳۳Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خوراک دام»

خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
6 هزار تن سیب زمینی تولیدی گلستان که با نرخ حمایتی توسط تعاونی روستایی در سردخانه ها دپو شده بود پس از طی روال اداری برای تبدیل شدن به خوراک دام راهی آخور دامداری ها شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: در بازرسی بازرسان ستادی از تعدادی از کارخانه های خوراک دام و طیور استان 14 تن و 590 کیلوگرم مواد اولیه فاقد هویت، بدون رعایت نشانه گذاری و تاریخ منقضی کشف و ضبط شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۵    
مشهد- حسن زاده نایب رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی خراسان رضوی گفت: خام فروشی بلای جان کارخانه های تولید خوراک دام شده است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مطالعات علمی زیادی وجود ندارد که برخی از این مزایا را تأیید کند، اما بیشتر مزایا و موارد استفاده آن از درمان برخی بیماری ها گرفته تا استفاده از آن ها در آشپزی یا به عنوان خوراک دام بر اساس تجربیات شخصی و عادات موروثی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کشاورزان سیب زمینی کار استان گلستان دسترنج خود را با پیگیری ها انجام شده در اختیار سازمان تعاون روستایی قرار دادند که به دلیل نبود صنایع تبدیلی مناسب به خوراک دام تبدیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون جهاد کشاورزی مازندران: توزیع خوراک دام یارانه دار، ظرفیت خوبی برای حفظ تولید در استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تعاون روستایی 5 هزار تن سیب زمینی را در استان گلستان برای خوراک دام به قیمت کیلویی 1500 تا 1700 تومان به مزایده گذاشته است.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۱    
بر اساس آمار ارائه شده، اهمیت مزارع هفت گانه توسعه نیشکر و صنایع جانبی در خوزستان آنجا روشن می شود که با تامین شکر مصرفی 28 میلیون نفر در کشور و سایر تولیدات جانبی مانند تولید 76 درصد الکل طبی کشور، تولید 10 هزار تنی خمیرمایه، تامین تخته صنعتی مصرفی بیش از 5 میلیون نفر ...
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: در استان گلستان سیب زمینی های مازاد و مانده در انبار ها به عنوان خوراک دام استفاده می شود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مرغ در برخی شهرهای جنوبی از جمله قشم سهمیه بندی شده و به هر نفر فقط یک مرغ با کارت ملی تعلق می گیرد. رئیس اتحادیه پرورش دهندگان مرغ گوشتی با اعلام این خبر گفت که تولید مرغ وضعیت وخیمی دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک دامدار مشهد با بیان اینکه هر هفته سه گاوداری 700 راسی در مشهد نابود می شود، گفت:طی 4 ماه گذشته به خاطر نداشتن خوراک دام مجبور شدم 18 گاو آبستن را به کشتارگاه بفرستم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: بر اساس صحبت های انجام شده با شرکت توسعه نیشکر، دامداران می توانند نهاده دامی پیتوباگاس را بدون محدودیت دریافت کنند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: طرح جایگزینی سیب زمینی های مانده در انبارها به عنوان خوراک دام، فقط محدود به استان گلستان است، ضمن اینکه با توجه به محدودیت های تغذیه ای سیب زمینی برای دام، این عرضه پس از فرآوری محصول انجام خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۵    
مشکلات خرماکاران در استان های مختلف تمامی ندارد. از نبود قیمت مشخص، جای خالی بسته بندی مناسب و مشتری پسند و دپوی محصول در خانه ها و سردخانه ها گرفته تا حضور دلالان و ترشیده شدن محصولات و نبود تجهیزات فرآوری که موجب شده بخشی از این محصول خوراک دام شود ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۲    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: عملیات توزیع یک هزار و 500 تن کنستانتره دامی در شهر های پایین دست کرخه آغاز شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۶    
مدیریت تعاون روستایی خوزستان با همکاری اتحادیه دامداران استان و سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در راستای حمایت از دامداران دچار تنش آبی در شهرستان های حمیدیه، دشت آزادگان و هویزه به توزیع خوراک دام به صورت رایگان اقدام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۵    
10 هزار تن نهاده دامی با هدف تامین خوراک دام در مناطق دچار تنش آبی خوزستان در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- صنعت دامپروری در خراسان جنوبی در وضعیت بحرانی قرار دارد آن گونه که در نبود علوفه و خوراک دام دامدار مجبور است هنداونه و سیب زمینی به دامش دهد که در این راستا استاندار خراسان جنوبی دستور ممنوع الخروجی علوفه تولیدی استان را صادر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم 15میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود و همچنین سهام خوراک دام پارس 68میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۳    
مشهد- کمبود علوفه و گرسنگی دام ها حالا به جایی رسیده که قیمت کاه و کلش باقی مانده از محصول گندم از خود گندم نیز گران تر شده است!
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۱۰    
خارگ نیوز: رئیس جهاد کشاورزی خوزستان: عملیات توزیع 1500 تن کنستانتره در حمیدیه، دشت آزادگان و هویزه که بیشترین تنش آبی را متحمل شده اند و دارای دام های سنگین بیشتری هستند آغاز شده است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از جایگزینی گاومیش های تلف شده از خشکسالی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای تامین دام کشور گفت: در حال حاضر قیمت پایه دام سبک و سنگین زنده بین 50 تا 55 هزار تومان است در حالی که گوشت قرمز بیش از 150 هزارتومان در بازار به فروش می رسد؛ این فاصله عمیق قیمتی، باعث شده تولیدکننده و مصرف کننده نهایی متضرر شوند و سود به جیب دلالان برود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تامین خوراک دام و علوفه برای دامداران بسیار دشوار شده و بسیاری از سرمایه های دامی به این دلیل تلف شده اند. مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران با اعلام این خبر گفت که کاهدو علوفه در بازار بسیاری از استان ها نایاب شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مشکل دامداران در تأمین خوراک دام سبک آن قدر شدید است که سبب شده تا آن ها دام هایشان را با سرعت به کشتارگاه بفرستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: 600 تن خوراک دام آماده (کنسانتره دام) برای توزیع رایگان میان دامداران این شهرستان تامین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۹    
گروه استان ها - این روزها شلوغی صف های نانوایی در استان زنجان این شایعه را ایجاد کرده است که نانوایان زنجانی نان های پخته شده خود را به دامداران می فروشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
عملیات توزیع یک هزار و 500 تن کنستانتره دامی در شهر های پایین دست کرخه خوزستان آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: سه هزار تن خوراک دام به صورت بسته بندی جهت عرضه به عشایر در اختیار شرکت های تعاونی شمال استان قرار می گیرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۴    
دولت روحانی در روزهای پایانی خود از انجام ساده ترین کارها درمانده است و در روزهایی که دامداران مشکل خوراک دام دارند، 5 میلیون تن خوراک دام را در گمرک دپو کرده است!
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدتی است که در بخش درددل مردم پنجره ای به سوی شما گشوده ایم تا مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. بدیهی است در بسیاری از موارد مطرح شده امکان قضاوت برای الف وجود ندارد. به همین دلیل در انتظار پاسخ مسئولان و دستگاههای مربوطه خواهیم بود که در همین بخش منتشر خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک هزار و 500 تن خوراک دام رایگان در اختیار دامداران شهرستان های دچار تنش آبی قرار می گیرد.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اینکه بیشترین تنش آبی استان شامل 70 روستای حوضه آبی کرخه است گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته، این روستاها در آستانه خروج قطعی از تنش آبی قرار دارند و بزودی بخش زیادی از مشکل آنها رفع می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت:اتحادیه کارخانجات خوراک دام از طریق شبکه تعاون روستایی در خراسان رضوی 170 هزار تن انواع نهاده دامی مورد نیاز دامپروران روستایی را از ابتدای امسال تاکنون تامین و توزیع کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دامداران و مرغداران کشور که تامین کننده گوشت، مرغ ، تخم مرغ و شیر خام در کشور هستند، امروزه با مشکلات زیادی در تامین خوراک دام عمدتا از نوع ذرت، سویا و جو مواجهند ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ذبیح الله اعظمی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با برنامه "گفتگوی اقتصادی" در خصوص دلایل عدم حذف ارز 4200 تومانی در سال گذشته ، به لزوم افزایش تخصیص این ارز درپی خشکسالی های 1400 و نیز کمبود خوراک دام و طور اشاره کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت خوراک دام طی دو سال اخیر و خشکسالی ها سبب شده در این مدت و به ویژه در سال جاری دامداران و دامپروران با مشکلات عدیده دست به گریبان باشند، مشکلاتی که چنانچه فکری به حال آن نشود در آینده نه چندان دور ما را تبدیل به وارد کننده بزرگ گوشت قرمز خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: با همکاری مشترکی که از سوی انجمن کارخانجات تولید خوراک دام استان و سازمان جهادکشاورزی خوزستان در حال انجام است، به زودی نیاز دامهای مناطق دارای تنش آبی این استان به علوفه برطرف می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۸    
چندی است که کمبود نهاده های دامی و افزایش قیمت خوراک دام هزینه های دامداران را افزایش داده است و از طرفی قیمت پایین شیر سبب شده تا صنعت دامداری دیگر صرفه اقتصادی نداشته باشد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات دامداران برای تهیه علوفه و نهاده های دامی و هزینه های مربوط به تامین خوراک دام باعث نگرانی دامداران البرزی شده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۰    
بررسی صورت های مالی شرکت خوراک دام پارس نشان می دهد که پس از برکناری عجیب تکیزاده، این شرکت وارد دوران کاهش سودآوری شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
جهان صنعت: محمدرضا حسینا، عضو اتاق بازرگانی درباره آینده قیمت مرغ و گوشت گفت: باید به بازار خوراک دام توجه جدی شود چرا که بی توجهی نسبت به این موضوع می تواند تولید و در نهایت بازار مواد پروتئینی مورد نیاز مردم خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شرایط هر روز برای دامداران سخت و سخت تر می شود و نبود نهاده های لازم برای تامین خوراک مورد نیاز و افزایش سرسام آور قیمت خوراک دام موجب شده است که دامداران با مشکلات متعددی روبه رو شوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در حالی دامداران دام های خود را به میدان دام بیرجند برای فروش آورده اند که امسال به دلیل گرانی خوراک دام و علوفه دامداران به ناچار دام های مولد خود را چوب حراج زده اند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی سازمان اموال تملیکی، در راستای ارتقا سلامت جامعه و اجرای مواد 55 و 56 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز قریب به 4 تن کالا شامل انواع لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد استاندارد، البسه مستعمل خارجی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۵    
دامداران خوزستانی که وسیله حمل و نقل مهیا کنند ، می توانند از شرکت کشت وصنعت دعبل خزایی خوراک دام رایگان دریافت کنند .
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۶:۵۹    
کرمان-دامداران کرمان این روزها با مشکلات عدیده ای مواجه اند که مهم ترین آنها تامین خوراک دام با قیمت مناسب است، این در حالیست که فعالان این عرصه معتقدند افزایش قیمت شیر نمی تواند چاره ساز مشکلات باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مجید موافق قدیری رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران چالش های این روزهای بازار نهاده های دامی و تولید خوراک دام باعث شده واکاوی دلایل این مشکلات برای رفع آنها اهمیتی دوچندان بیابد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
بی تدبیری مسؤولان قیمت گوشت و مرغ و محصولات پروتئینی را به گرانی خوراک و نهاده ها گره زده و هر روز قیمت ها بالاتر می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۱    
40 هزار تن خوراک دام و طیور بین دامداران و پرورش دهندگان طیوردرکهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.