دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۳:۵۶Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خوراک دام»

عصر اترک   ۵۱ دقیقه پیش    
مدیرعامل اتحادیه دامداران و گاوداران خراسان شمالی گفت: دامداران و دامپروران استان متاثر از تحریم ها و کاهش واردات نهاده ها همچنین کاهش بارندگی ها و ضعیف شدن پوشش گیاهی مراتع در تامین خوراک دام ها دچار مشکل جدی شده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی با اعلام اینکه وزارت جهاد کشاورزی خرید تضمینی پیاز را بر اساس دستور رئیس جمهور متوقف کرده است، گفت: حق کشاورز نیست که به دست خود محصولش را معدوم کند یا ببیند محصولاتش تبدیل به خوراک دام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با اشاره به کمبود نزول باران، فقر شدید مراتع استان و خشکسالی ها گفت: کمک گرفتن از تمام ظرفیت ها و بسیج امکانات با هدف خرید و ذخیره سازی نهاده ها و افزایش تولید علوفه از برنامه های امسال سازمان جهاد کشاورزی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – تعدادی از دام های دامداران شرق اصفهان به دلیل مصرف خوراک دام نامناسب مسموم و در نهایت تلف شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – رنج نامه شرق اصفهان این بار به نهاده های دامی رسیده است، کمبود خوراک دام از یک سو و خوراک دام آلوده از سوی دیگر جان دامداران را به لب رسانده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۷    
به گزارش خاورستان به نقل از روزنامه خراسان جنوبی ، افت شدید بارندگی در سال زراعی جاری شرایطی بسیار سخت را پیش پای صنعت دامداری استان قرار داده است. فقر شدید مراتع با خشکسالی شدید و گرانی تامین نهاده در حالی زنگ بحران را برای تغذیه و حفظ این سرمایه ها به صدا درآورده است که تصور می شد مشکل دامداران ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۳    
کارشناسان معتقدند با افزایش مصرف انواع گوشت در سراسر دنیا بازار خوراک دام و به ویژه پروبیوتیکهای خوراک دام روند روبه رشدی خواهد داشت به طوری که تا سال 2031 رشدی 7درصدی را تجربه خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گندم هایی که خوراک دام ها شدند ،صدای کشاورزان و دامداران را درآورده است .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
واحد تولیدی خوراک دام، طیور و آبزیان دره شهر که از حدود 12 سال پیش به دلیل مشکلات مالی فعالیت خود را متوقف کرده بود، مجددا فعالیت خود را از سر گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
واحد تولیدی خوراک دام و طیور پس از 12 سال تعطیلی با کمک مسوولان مربوطه به چرخه تولید بازگشته و توانسته ضمن اشتغالزایی برای 12 نفر ماهانه هزار تن خوراک نیز تولید کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
انزلی- رئیس شبکه دامپزشکی بندرانزلی گفت: در سال گذشته بر ترخیص بیش از 500 هزار تن نهاده مواد اولیه خوراک دام و طیور نظارت شده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا کاوه زرگران عضو اتاق بازرگانی تهران اعلام کرده بود که از 20اسفندماه تاکنون به دلیل جابه جایی اختیارات از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) به وزارت جهاد کشاورزی، هیچ ثبت سفارشی در حوزه نهاده ها انجام نشده
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ سلمان حیدری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل ورود و خروج نهاده های دامی در جاده بوکان به میاندوآب، پنج دستگاه خودرو باری که این محموله را حمل می کردند، متوقف شد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۲۳    
حمله تروریستی در نطنز، محمود تهدید می کند، سقوط بورس و گرانی مرغ در رانت خواری ارزی خوراک دام مهم ترین عناوین روزنامه های 23 فروردین هستند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد که می توان از ضایعات تخمیر جو که از فرآیند تولید نوشیدنی باقی می ماند، برای تولید سوخت زیستی استفاده کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از آی ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دامغان از کشف بیش از 62 تن خوراک دامی احتکار شده به ارزش یک میلیارد و 435 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان با اشاره به مشکلات پیشروی برخی مرغداری ها و کارخانجات تولید خوراک دام بیان داشت: فرآیند اختصاص نهاده به این واحدها با همکاری سازمان جهادکشاورزی و اداره کل امور پشتیبانی امور دام استان تسهیل می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان از کشف 57 هزار و 400 کیلوگرم کنسانتره خوراک دام ، جوی دامی و سبوس برنج احتکار شده در دامغان خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه سراسری دامداران می گوید: قیمت گوشت گوسفندی در حال حاضر 170 تا 180 هزار تومان است و احتمالا گوشت در ماه رمضان دوباره گران شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران نوشت: زمانی که فشارهای تحریم بیشتر می شود بر ناکامی ها در تأمین مواد اولیه و حتی خوراک دام و طیور افزوده می شود و همین امر می تواند بر زنجیره مواد غذایی و سایر بخش ها اثربگذارد. نمونه بارز این اتفاق این بود که تأخیر و کمبود خوراک طیور باعث شد که قیمت مرغ افزایش پیدا کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت خوراک دام پارس تقسیم مبلغ هزار و 602 ریال سود خالص هر سهم و 240 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت رادیاتور ایران حق تقدم های استفاده نشده خودر را به فروش رساند. شرکت خوراک دام پارس به ازای هر سهم 240ریال سود پرداخت می کند و گروه توسعه هنر ایران تاریخ واریز سود سهامداران را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: در سال 99 بیش از 23 میلیون و 107 هزارتن کالای اساسی به ارزش 12 میلیارد و 29 میلیون و 13 هزار و 305 دلار از گمرکات ترخیص شد که خوراک دام و طیور با بیش از 13 میلیون و 438 هزار تن 58 درصد وزن کل کالاهای اساسی ترخیص شده از گمرکات را به خود اختصاص دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز قیمت خوراک دام ، دانه های روغنی و شکر در بازارهای جهانی افزایش یافت و کشورهای صادر کننده رغبت چندانی برای صادرات ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه گفت: در راستای حمایت از شعار سال برای راه اندازی مجدد کارخانه راکد خوراک دام و طیور این شهرستان 10 میلیارد ریال تسهیلات در سال جاری هزینه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی چهارمحال و بختیاری: خوراک به اندازه کافی تولید می شود لذا خوراک و نهاده به دورترین دامداری های سطح استان نیز می رسد و توزیع به خوبی و بدون مشکل انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۳    
گروه استان ها رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان گلستان گفت: قیمت خرید گندم بدون افزایش همان 4 هزار تومان محاسبه شده که پیش بینی می شود با این قیمت، گندم امسال مورد مصرف خوراک دام قرار گیرد و رزق مردم با مشکل مواجه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۶    
10 میلیارد ریال اعتبار به کارخانه خوراک دام و طیور در شهرستان کهگیلویه اختصاص یافت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مردانی از تولید 19 هزار تن خوراک دام در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این مقدار در گروه های پرتولید، متوسط تولید، پرواربندی گوساله و دام های سبک تولید شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۵    
مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در سال گذشته بیش از 17 هزار تن انواع نهاده دامی به ارزش 310 میلیاد ریال از طریق سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی بین دامداران صنعتی، اتحادیه ها و تعاونی های دامداران و کارخانجات خوراک دام جهت استفاده در بخش دام سبک و سنگین توزیع شده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۹    
مرصاد نیوز: 14 تن و 600 کیلوگرم خوراک دام و طیور قاچاق با تلاش ماموران انتظامی سنقروکلیایی کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت خوراک و نهاده های دامی طی چند ماه اخیر موجب شده تا بسیاری از دامداران برای سیر کردن شکم دام های خود به خرید نان روی آوردند، اتفاقی که گویا دلیل اصلی کمبود نان در کلاله و ایجاد صف های طولانی در نانوایی های این شهرستان محسوب می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی در یادداشتی از تحریف اظهاراتش در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین در صداوسیما انتقاد کرد. عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی در یادداشتی از عملکرد صدا و سیما و تحریف اظهاراتش انتقاد کرد و نوشت: ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما ، در پایان معاملات امروز بازار سهام ، نمادهای شرکت های خوراک دام پارس (غدام)، بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورت های مالی و خدمات انفورماتیک(رانفور) جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و یا اصلاح ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: در برخی استان ها، بعضی از کشاورزان مزارع سبز گندم را به دامداران فروخته اند و آنها نیز این محصول را می چینند و به عنوان خوراک دام استفاده می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان یزد با انتقاد از وابستگی ایران به خارج از کشور در تامین خوراک دام گفت: امکان تامین تمام نیاز کشور به خوراک دام در داخل وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی محصول ارزآور زعفران؛ همان که باید سودش در جیب کشاورز خودنمایی کند و برندش در دنیا زبانزد باشد این روزها حال و روزی نه چندان تعریفی دارد؛ تا آنجا که پیازش که ارزشی هم وزن طلا دارد، خوراک دام می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۳۴    
گرگان- سنگدوینی، نماینده گرگان و آق قلا در مجلس گفت: دولت با قیمت چهار هزار تومانی خرید تضمینی، گندم را خوراک دام و طیور می کند زیرا در بازار آزاد گرانتر خریده می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۳۴    
یزد- نماینده ولی فقیه در یزد خواستار توجه به امر تولید و خودکفایی در تأمین خوراک دام در استان شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۱    
خارگ نیوز: رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: اگر نرخ خرید تضمینی گندم اصلاح نشود، کشاورزان از تحویل گندم به مراکز خرید امتناع می کنند که با این وجود گندم تولیدی صرف خوراک دام و طیور یا از مرزهای کشور خارج می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۶    
قوچان- پس از صف های مختلف در شهرستان قوچان بابت مرغ و روغن حال باید صف نان را هم به آن اضافه کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۵    
شاهرود_ به همت پایگاه عشایری امام رضا (ع) حوزه بسیج مساجد و محلات حمزه سیدالشهدا، 10 تن خوراک دام بین عشایر شهر کلاته خیج و روستا های خیج، مزج و جیلان توزیع شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۰    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خوراک دام پارس در تاریخ 1400/01/17 برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از مسدود شدن کانال سوئز و متوقف شدن کشتی های تجاری، قیمت خوراک دام و طیور در بازارهای جهانی6 دلار افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۴    
قم- هنگام فشار تحریم اقتصادی و در زمانی که کشور وابستگی شدید به خوراک طیور داشت، محققان قمی در حال تحقیق برای داخلی سازی خوراک سورگم دانه ای برای تولید مرغ گوشتی هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تنها چند روز تا برداشت گندم باقی مانده، اما هنوز قیمت خرید تضمینی آن مشخص نشده است. دلیل تاخیر در اعلام قیمت، توقف شورای تعیین قیمت با اعتراض رئیس جمهور به قیمت های تعیین شده برای برخی از محصولات است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره امور عشایری استان یزد گفت: در راستای تامین نهاده های مورد نیاز دامداران هزار و 500 تن خوراک دام با قیمت مصوب دولتی در اختیار آنها گذاشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶    
در چند ماه اخیر توزیع خوراک دام خام، فقط برای گاوداری های صنعتی وموارد خاص مثل پرورش اسب اتفاق افتاده و برای دامداری های سنتی امکان توزیع وجود ندارد که این موضوع مشکلاتی را برای دامداران به وجود آورده است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فایل سیداحمد رسولی نژاد، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ارتباط زنده با برنامه "رویداد" در خصوص مشکلات پیش روی مرغ اظهار کرد: مرغ داران در 8 سال اخیر حمایت شده اند و در حوزه وزارت جهاد نیز شاهد حمایتی از تولید مرغ نبودیم. ...