دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۲۱:۳۳Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صادرات دام»

ایسنا   ۴۰ دقیقه پیش    
ایسنا/کرمانشاه جلسه امروز دو تن از نمایندگان کرمانشاه با اعضای اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان دام زنده استان به پیگیری رفع مشکلات دامداران در این زمینه و پیگیری برای تعیین گمرک کرمانشاه به عنوان پایلوت صادرات دام زنده کشور اختصاص داشت.
مرصاد   ۵ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به توان و استعداد استان کرمانشاه صادرات دام تنها از طریق این استان انجام شود.
ایرسا آنلاین   ۶ ساعت پیش    
ایرسا_ جلسه اتحادیه صادر کنندگان دام زنده استان کرمانشاه و نماینده اتاق بازرگانی استان با نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه و با حضور رئیس و معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در سالن شماره یک سازمان برگزار شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا – نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت ها و زیرساخت های موجود در استان کرمانشاه گفت: صادرات دام کشور باید از طریق مرزهای رسمی استان کرمانشاه انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دبیر اجرایی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان دام زنده استان کرمانشاه گفت: گمرک کرمانشاه می تواند پایلوت صادرات دام زنده غرب کشور شود.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بره ماده با نرخ 110 هزار تومان و گوسفند شیشک با نرخ 115 تا 120 هزار تومان به مغازه دار و با احتساب 10 درصد سود به مصرف کننده عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: با ازدیاد تقاضا و مصرف در فصل سرما، پاییز زمان مناسبی برای صادرات دام نیست. علی اصغر ملکی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۵    
حسین نعمتی در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت عرضه نهاده توسط سامانه بازارگاه به دامداری ها، گفت: عرضه نهاده توسط سامانه بازارگاه طی 5 ماه نخست سال وضعیت بهتری داشت، ولی در حال حاضر در ماه های شهریور و مهر عرضه نهاده به شدت کاهش پیدا کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور خاطر نشان کرد: صادرات دام یک بسته حمایتی برای دامدار است، این درحالیست که بیشتر دامداران کشور توانایی صادرات ندارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۷    
نصف جهان: رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان گفت: به طور معمول در فصل سرما به دلایلی چون مشکلات حمل و نقل، کمبود آذوقه و تلفات دام، معضل کمبود دام وجود دارد. حال اگر صادرات دام زنده هم به موارد اشاره شده اضافه شود قطعاً در زمستان با کمبود و گرانی گوشت قرمز مواجه خواهیم بود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی تهران از ثبات قیمت گوشت قرمز در یک ماه گذشته درپی کاهش صادرات دام زنده خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان گفت: به طور معمول در فصل سرما به دلایلی چون مشکلات حمل و نقل، کمبود آذوقه و تلفات دام، معضل کمبود دام وجود دارد. حال اگر صادرات دام زنده هم به موارد اشاره شده اضافه شود قطعاً در زمستان با کمبود و گرانی گوشت قرمز مواجه خواهیم بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی خاطر نشان کرد: زمانی که بحث صادرات دام رسانه ای شد بسیاری از دامداران فروش دام را متوقف کردند و بازار ملتهب شد بعد از برگزاری جلساتی با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، نگاه عمیق به بحث صادرات نشد و بازار آرام گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت استان همدان علت صادرات دام زنده را کاهش تقاضا و میزان بالای عرضه دانست و گفت: توان خرید مردم برای خرید گوشت قرمز پایین بوده و به این ترتیب میزان تقاضا در گوشت گوسفندی پایین است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور گفت: مصوبه آزادسازی صادرات دام زنده غیر مولد که چندی پیش ابلاغ شد دارای ابهام زیادی است و در شرایط فعلی قابلیت اجرایی ندارد، زیرا سقف صادرات و تعادل قیمتی بین تولید و مصرف دقیقا مشخص نشده است. ...
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با اشاره به اینکه کشتار دام های مولد و آبستن بی سر و صدا ادامه دارد، گفت:در حوزه تامین نهاده های دامی همچنان با مشکل مواجه هستیم.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور گفت: مصوبه آزادسازی صادرات دام زنده غیر مولد که چندی پیش ابلاغ شد دارای ابهام زیادی است و در شرایط فعلی قابلیت اجرایی ندارد، زیرا سقف صادرات و تعادل قیمتی بین تولید و مصرف دقیقا مشخص نشده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
هفته گذشته دولت دستور العمل آزادسازی صادرات دام زنده را ابلاغ کرد اما این ابلاغیه هنوز به معنای آزاد شدن صادرات دام نیست. چرا که قرار است دام ها توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور صادر شود. حالا رئیس شورای تامین دام کشور می گوید: ما نسبت به برنامه دولت انتقاد داریم.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
برای بسیاری از مردم سوال است که آیا با آزاد سازی صادرات دام، بازار گوشت در داخل کشور متشنج نخواهد شد؟
وزیر جهاد کشاورزی گفت: از هفته گذشته به شرکت پشتیبانی امور دام اجازه دادیم صادرات دام را به صورت محدود انجام دهد.
سازمان امور عشایر خرید تضمینی دام سبک عشایر و صادرات آن به کشورهای حاشیه خلیج فارس توسط دولت مطرح کرده، این گزارش تبعات این اقدام و دو راهکار جایگزین را بررسی کرده است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر بازرگانی سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت:هنوز جزییات مجوز صادرات دام غیرمولد سبک به استان ابلاغ نشده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
منصور پوریان در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت آزاد شدن صادرات دام غیرمولد ، گفت: در حال حاضر موضوع صادرات دام با ابهام روبرو است، زیرا هنوز زیرساخت و شیوه نامه ای برای صادرات مشخص نشده است و فقط اعلام کرده اند که صادرات دام غیرمولد آزادشده و کار را به شرکت پشتیبانی امور دام کشور سپرده اند . ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر جهاد کشاورزی و رئیس شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی آزادسازی صادرات دام زنده غیر مولد را ابلاغ کرد. در متن تصویب نامه شورای قیمت گذاری خطاب به وزارتخانه های جهادکشاورزی، امور اقتصادی و دارایی ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته، اندکی کاهش یافت. در این میان، رئیس شورای تامین دام کشور، با بیان اینکه اکنون با مازاد بیش از 7.2 میلیون راسی دام سبک روبه رو هستیم، گفت: آزادسازی صادرات دام زنده، فرصت تنفسی برای صنعت دام است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته، اندکی کاهش یافت. در این میان، رئیس شورای تامین دام کشور، با بیان اینکه اکنون با مازاد بیش از 7.2 میلیون راسی دام سبک روبه رو هستیم، گفت: آزادسازی صادرات دام زنده، فرصت تنفسی برای صنعت دام است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته آزادسازی صادرات دام زنده که در دولت قبل مصوب شده بود، با تاخیر ابلاغ شد. ابلاغ آزادسازی صادرات دام در شرایط رکود بازار گوشت قرمز خبر خوبی برای دامداران خسارت دیده از شرایط اقتصادی است ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی لغو ممنوعیت صادرات دام زنده غیر مولد را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای تامین دام کشور با بیان اینکه اکنون با مازاد بیش از 7.2 میلیون راسی دام سبک روبرو هستیم، گفت: آزادسازی صادرات دام زنده، فرصت تنفسی برای صنعت دام کشور جهت ادامه تولید مجدد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۹   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی لغو ممنوعیت صادرات دام زنده غیر مولد را ابلاغ کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۸    
وزیر جهاد کشاورزی در نشست با نمایندگان اقشار مختلف مردم دشتستان اعلام کرد: مجوز صادرات دام عشایر از هفته گذشته صادر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور اظهار داشت: بانک های کشورها با ما مراوده مالی ندارند، این مهم صادرات دام را دشوار کرده و از آنجایی که صادرات دام هزینه بر است از قرنطینه 14 روزه آن گرفته تا اجاره دامداری، کارگر، هزینه های دامپزشکی و.... صادرات صرف مالی ندارد.
مدیرعامل اتحادیه دام سبک گفت: مصوبه جدید شورا برای صادرات دام زنده توسط وزیر جهاد ابلاغ و مقرر شده است طی دو هفته سقف و نوع دام صادراتی توسط معاونت امور دام به شرکت پشتیبانی اعلام شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در جمع عشایر زرندیه وعده داد که درصدی از مازاد دام عشایر صادر شود تا درآمد آن ها افزایش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، صادرات دام را راه حل مشکل دامداران دانست و گفت: وزارت جهاد کشاورزی با صادرات دام زنده غیر مولد موافقت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام-نماینده مردم ایلام در مجلس از موافقت وزارت جهاد کشاورزی با صادرات دام غیرمولد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه صادرات دام از کشور به زودی آغاز می شود، گفت: قرار است 100 هزار تن خوراک دام نیز برای تامین نیاز دام عشایر توزیع شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران اظهار داشت: در 2 ماه اخیر 63 درصد از عشایر ما دوز نخست کرونا را دریافت کردند و 46 درصد نیز دوز دوم را زدند که این آمار نسبت به میانگین کشور قابل توجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر کشور از کاهش مصرف سرانه گوشت قرمز در کشور خبر داد و خواستار برخورد فوری و جدی دستگاه های نظارتی با گرانفروشان در این حوزه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش هزینه های تولید و کاهش مصرف گوشت قرمز، بازار آن را دچار رکود تورمی کرده است. کارشناسان بر این باورند برای خروج از این شرایط تنها راهکار صادرات دام از کشور و ورود گوشت ارزان است، تا به این ترتیب همراه با خروج بازار دام از رکود، گوشت قرمز ارزان قیمت متناسب در اختیار مردم قرار گیرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی می گوید اگر صادرات دام انجام نشود و ممنوعیت آن ادامه دار باشد بازار با کمبود بالایی مواجه نخواهد بود و شرایط سال 92 که صادرات انجام شد و به دنبال آن دولت مجبور به واردات گوشت بی کیفیت شده بود، به وجود نخواهد آمد. ...
وزیر جهاد کشاورزی در جمع عشایر نهضت آباد خبرهای خوش و امیدوارکننده ای در خصوص خرید تضمینی و صادرات دام عشایر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
منصور پوریان در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت تولید گوشت و تأمین نهاده های دامی، گفت: در حال حاضر وضعیت تولید گوشت در داخل کشور نسبت به قبل مناسب است و اگر مشکلات دامداران رفع نشود تولید نیز با مشکل روبرو می شود همچنین تولید در داخل کشور مناسب با نیازهای مصرفی بوده و حتی مازاد است. ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امور عشایر ایران گفت: یک میلیون راس دام سبک عشایر توسط شرکت پشتیبانی امور دام خریداری می شود.
وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از چادرهای عشایری مهران از ابلاغ دستورالعمل صادرات دام عشایر طی هفته پیش رو خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: عشایر استان ایلام باید از مرز مهران برای صادرات دام منتفع شوند و دامداران بتوانند دام های مازاد خود را از طریق مرز مهران به بازارهای عراق صادر کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
صادرات دام زنده هنوز ممنوع است اما قرار است در 15 روز آینده صادرات دام زنده آزاد شود. مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران ایران با اعلام این خبر گفت: با آمدن وزیر جدید کشاورزی در حال رایزنی برای صادرات دام های پر چربی هستیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت روحانی صادرات دام را ممنوع کرد. حالا دام روی دست دامداران مانده. عرضه گوشت در بازار داخل سه برابر مصرف داخل است و دامداران راه جدیدی پیدا کرده اند. قاچاق دام به کشورهای عربی.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز: شیوع ویروس کرونا تقاضا برای خرید گوشت را کاهش داد. هر چند در گذشته کاهش تقاضا منجر به کاهش قیمت گوشت می شد اما حالا روند بازار معکوس شده است. سوال این است با وجود کاهش تقاضا چرا گوشت گران شد؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی بر لزوم توجه به الگوهای تامین مالی جدید و مدرن برای پیشبرد طرح های بخش کشاورزی و تامین نقدینگی مورد نیاز این طرح ها تاکید کرد.