پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۶:۵۹Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانی گوشت»

صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد گفت: هنوز برخی از مذاکره سخن می گویند و مشکلات را به تحریم ربط می دهند اما این ها پاسخ دهند چقدر از مرغ 35 هزار تومان به تحریم ربط دارد و چقدر به مدیریت دولت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۴    
بیرجند- مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با اشاره به ورود دادستانی به موضوع گرانی گوشت مرغ در خراسان جنوبی گفت: کاهش جوجه ریزی دلیل موجهی برای افزایش قیمت مرغ نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، وقفه و تاخیر 10 روزه در جوجه ریزی و تولید جوجه یکروزه و نیز افزایش قیمت غذای طیور را علت اصلی گرانی گوشت مرغ در بازار اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۴    
گروه استان ها- معاون سازمان صمت لرستان با بیان اینکه هم اکنون مشکل گرانی و کمبود مرغ در استان نداریم گفت: از امروز مرغ گرم در سطح استان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کمبود نهاده های دامی به عنوان یکی از ارکان صنعت طیور که تامین آن وابسته به واردات می باشد ظرف هفته های اخیر بار دیگر سبب کاهش جوجه ریزی در واحدهای پرورش مرغ و به دنبال آن افزایش بهای این کالای پروتیینی در استانهای مختلف از جمله خراسان رضوی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان– قاچاق دام های سبک استان کرمان به کشورهای عربی ادامه دارد اما مردم این روزها با کمبود و گرانی گوشت قرمز مواجه شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد که کاهش جوجه ریزی در مهر ماه و افزایش قیمت نهاده ها علل گرانی گوشت مرغ در بازار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه گزارشی از افزایش قیمت مرغ از 23 به 35 هزار تومان ارائه کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره دلایل افزایش قیمت گوشت، مرغ و تخم مرغ توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: به نقل از کانال تلگرامی عالیجناب؛ ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد در برخی مناطق آبادان مردم به علت ضعف اقتصادی و گرانی گوشت، به خرید اسکلت آنها که هیچ گوشتی بر تن ندارد روی آورده اند⁣.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر صمت: ما تامین کننده نهاده های دامی هستیم. مسئولیت گوشت قرمز و مرغ بر عهده وزارت جهاد است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم با بیان اینکه افزایش قیمت ها و موج گرانی در کشور حاصل بی تدبیر دولت است، گفت: افزایش قیمت نهاده های دامی عامل گرانی گوشت مرغ است و دولت در این زمینه تدبیر نکرده؛ البته شاید هم تعمدی در کار باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۵    
بیرجند- طعم تلخ گرانی این روزها سفره بسیاری از مردم خراسان جنوبی را از گوشت قرمز خالی کرده و مردم از نظارت های ضعیف مسئولان بر بازار گلایه مند هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۲    
سویا یکی از محصولاتی است که سال هاست درپی گران شدن گوشت و فرآورده های پروتئینی با استقبال خانواده های ایرانی به ویژه دهک های کم درآمد جامعه روبه رو شده است. حالا درپی افزایش قیمت گوشت، تقاضا برای این محصول بیشتر از قبل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خراسان شمالی در حالی یکی از قطب های پرورش دام در کشور محسوب می شود که با خروج فراوان دام از استان و زیرساخت های ضعیف فرآوری مواجه است، این امر باعث شده دامداران سود خاصی از این شغل نبرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت پلاک کوبی احشام، گفت: این مهم از بروز مشکل در مرز و گرانی گوشت جلوگیری می کند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
طبق بررسی های وزارت صنعت 87 درصد مرغداری های بازرسی شده که نهاده گرفته اند گوشتی تحویل نداده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۱    
محمدعلی کمالی سروستانی، مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه گوشت مرغ را باقیمت 27 هزار تومان هم به دست مردم می رسد، گفت: دولت به وعده هایش در رابطه با تأمین نهاده های دامی عمل نکرده و این سبب گرانی گوشت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه گوشت مرغ را باقیمت 27 هزار تومان هم به دست مردم می رسد، گفت: دولت به وعده هایش در رابطه با تأمین نهاده های دامی عمل نکرده و این سبب گرانی گوشت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی تاج زاده از محکومان فتنه های مختلف سال 88 و 78 که این روزها طرفدار دوآتیشه پیوستن ایران به FATF است گرانی گوشت قرمز را به مذاکره با آمریکا پیوند زده است تا از این منظر با تاکتیک انحراف افکارعمومی کشور را دوباره مهیای مذاکره با کاخ سفید کند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۷    
اخیرا افزایش قیمت گوجه فرنگی تا مرز 20 هزار تومان سبب گلایه مندی مصرف کنندگان و کاسبان از ناتوانی در تهیه و تامین این ماده غذایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - گرمی بازارهای کشور همسایه منجر به افزایش روز افزون قاچاق دام از مرزهای غربی بویژه کردستان شده که این مساله علاوه بر خروج سرمایه ملی از کشور به یکی از عوامل گرانی گوشت در بازار داخلی تبدیل شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۶    
روند گرانی گوشت هر چند در حال توقف است اما به دلیل کاهش شدید قدرت خرید مردم همچنان سهم گوشت را باید از سبد خانوار کوچک و کوچک تر دید. در این بین به نظر می رسد نظام توزیع نهاده های دامی، نظارت، قاچاق دام و سوء مدیریت دولت، عوامل تعیین کننده ای برای کنترل وضعیت هستند.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ اسحاق جهانگیری معاون اول دولت یازدهم و دوازدهم از جمله اصلاح طلبان شاخصی است که در کابینه روحانی فعالیت داشته است. تقریبا هیچ از اعضای بلندپایه دولت روحانی خالی از حاشیه نبوده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۲    
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: ارزش ریالی نهاده های کشاورزی در بازار طی 6 ماه اخیر، تا سه برابر افزایش یافته که این امر موجب افزایش قیمت محصولات کشاورزی و دامی از جمله گوشت سفید و قرمز شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیریت سپرده ها در مسیر تولید، سکه بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون و 251 هزار تومان، راهکارهای حفظ ارزش پولی ملی، قاچاق دام زنده توجیهی برای گرانی گوشت، تعیین زمان قرعه کشی مرحله هفتم فروش فوق العاده ایران خودرو برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از توزیع نهاده دامی در استان خبر داد و گفت: علت اصلی گرانی گوشت قرمز و مرغ تنها نهاده نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بیشترین آمار کشفیات قاچاق دام زنده در سال 60 هزار راس است و 12 برابر شدن کشفیات قاچاق دام زنده را نمی پذیریم.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
با اینکه مسئولان ستاد تنظیم بازار از کاهش قیمت گوشت قرمز خبردادند، اما گویا دلالان مخالف این ارزانی هستند. به گزارش کاماپرس، در دو سه روز گذشته و به دلیل کاهش قیمت دلار، قیمت بعضی از کالاهای اساسی هم کاهش داشت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۹    
گرگان- این بار گرانی به بازار گوشت قرمز رسیده است، مردم از جدال با قیمت ها خسته اند و تولیدکنندگان، فروشندگان و کارشناسان، دلال بازی در بازار نهاده های دامی و میادین دام زنده را عامل گرانی های اخیر می دانند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برخی کارشناسان معتقدند گرانی گوشت قرمز بیش از آنکه متأثر از گرانی دلار و بده بستان های حقیقی بازار باشد، جو روانی حاصل از تلاش مافیای دام برای ایجاد هراس از کمبود گوشت در کشور است. آیا قوه قضاییه و دستگاه های نظارتی فکری برای بازار سیاه خرید و فروش دام ایرانی می کند؟
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دادستان اردبیل گفت: استان اردبیل یکی از قطب های مهم تولید گوشت است که متاسفانه با قاچاق دام به استان های همجوار و قیمت گذاری توسط دلالان، افزایش قیمت گوشت را به دنبال داشته است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس بابیان اینکه طمع تلخ گرانی گوشت نصیب طبقه اقتصادی ضعیف جامعه نشود،گفت: تعطیلی مراکز اقتصادی نه تنها درشیراز بلکه در تمام استان های کشور برای پیشگیری در مبارزه بابحران کرونا نیازمند اتخاذ تمهیدات اقتصادی است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۲    
قم- درحالی که بنا بر ادعای مسئولان بسیاری از استان ها ازجمله قم و خراسان رضوی از ظرفیت قابل توجهی برای تولید دام و گوشت قرمز برخوردار هستند لذا گرانی گوشت و با این قیمت های لجام گسیخته عجیب به نظر می رسد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۶    
گرانی گوشت قرمز معضلی جدید برای مردم تلقی می شود که رسیدگی و نظارت مسئولین را بر افزایش قیمت ها می طلبد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به قاچاق دام زنده به کشورهای مجاور، گره گرانی و کمبود بازار گوشت کشور تنها می تواند به دست سیستان و بلوچستان برطرف شود.
روزنامه سایه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کمبود کالاهای اساسی در کشور و مشکلات معیشتی مدتی ست که با روز و شب های مردم گره خورده؛ به طوری که مردم هرروز خود را برای یک اتفاق جدید آماده می کنند. از گرانی گوشت و مرغ، کمبود آرد و نان در برخی مناطق، گرانی کره ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک افزایش قیمت مرغ و کاهش ارزش پول ملی را از جمله دلایل گرانی گوشت در بازار اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- کمبود دام در کشور و سایر عوامل، منجر به گرانی گوشت قرمز شده است، موضوعات مربوط به گوشت قرمز و دام در یزد تا جایی پیش رفته که حتی صحبت با تولیدکنندگان و کارشناسان نیز حاکی از ابهامات و محرمانگی مسائل مرتبط با این حوزه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه قم گفت: در موضوع اقتصاد مقام معظم رهبری فرمودند ما کمبود نداریم چرا باید شاهد گرانی گوشت و برخی کالاها باشیم، مسئولان دولت برای رفع مشکلات کشور اهتمام جدی داشته باشند چون بسیاری از مسائل ربطی به تحریم ها ندارد.
تیک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اما گزارشی درباره دلیل کمبود آن منتشر شد که در بخشی از آن آمده: تقریبا 90 درصد نهاده ها وارداتی است. قیمت بالای نهاده در بازار آزاد باعث شده برخی مرغداران و دامداران نهاده های دولتی را آزاد بفروشند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۶:۵۳    
گوشت قرمز بار دیگر طعم گرانی به خود گرفته و برخی کارشناسان معتقد هستند که با گرانی گوشت که البته خود عوامل متعددی مانند نهاده های دامی، قاچاق دام زنده به کشورهای همسایه و ... دارد، سفره های مردم از مواد پروتئینی مانند گوشت و مرغ و تخم مرغ خالی تر شده است.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کاشف اسرار-رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه بسیاری از مشکلات کنونی اقتصادی ارتباطی به تحریم ندارند و ناشی از ناهماهنگی ها هستند، گفتند: گرانی گوشت، مرغ، گوجه تا پوشک بچه به رغم موجود بودن جنس و کالا، گرانی های بی مبنا و بی دلیل بوده و همه این گرانی ها و مشکلات ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۹    
رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی امروز از گرانی های اخیر انتقاد کرده و آن را بی دلیل دانستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که قیمت واقعی گوشت قرمز برای مصرف کننده باید 95 تا 100 هزار تومان باشد اما قیمت های بازار اختلاف چشمگیری با این رقم دارد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران گفت: برای کنترل بازار دام زنده و گوشت قرمز و همچنین صادرات و واردات آن نیازمند مدیریت واحد در این بخش هستیم.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی کارشناسان معتقد هستند که با گرانی گوشت که البته خود عوامل متعددی مانند نهاده های دامی، احتمال قاچاق گوشت و دام زنده به کشورهای همسایه و ... دارد، سفره های مردم استان سمنان از مواد پروتئینی مانند گوشت و مرغ و تخم مرغ خالی تر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
گرانی گوشت قرمز دوباره قشرهای مختلف مردمی را گرفتار این معضل کرده، مشکلی که حل شدنیست و تنها در این بین دلالان هستند که منجر به ایجاد تنش در بازار می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گرانی در عین فراوانی جدیدترین عبارتی است که در اقتصاد ایران دیده می شود. مشکل دولتمردان ما این شده که در شرایط فراوانی چگونه بازار را کنترل کنند. ظاهر فرمان بازار در شرایط تولید بالا هم درست نمی چرخد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
سود گرانی گوشت به جیب دامداران نمی رود/ قیمت گوشت گوسفندی نباید بیشتر از 100 هزار تومان باشد.