سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۱:۵۷Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاست های کلی نظام»

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اظهار تعجب از سخنان برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیرامون مصوبات هیئت عالی نظارت گفت: آنچه در مجلس تصویب می شود، باید غیر مغایر و مطابق با سیاست های کلی نظام ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت، طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری را مغایر با سیاست های کلی نظام دانست. هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت اعلام کرد: اشکالات به شورای نگهبان ارسال شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به مذاکرات 4+1 و ایران در وین، گفت: منافع ملت ایران در وین به صورت قاطعانه و در چارچوب سیاست های کلی نظام پیگیری می شود.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۶    
در جلسه هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، مغایرت یا عدم مغایرت مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری با سیاست های کلی نظام بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۷    
ایسنا : در جلسه هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، مغایرت یا عدم مغایرت مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری با سیاست های کلی نظام بررسی شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
در جلسه هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، مغایرت یا عدم مغایرت مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری با سیاست های کلی نظام بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تسنیم : پزشکیان گفت: بنده عقیده ام این است که آنچه که سیاست های کلی نظام در حوزه سیاست های خارجی است باید اجرا شود. از نظر من گفتگو کردن و صحبت کردن جای بحثی ندارد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از تسنیم، عضو کابینه دولت اصلاحات که برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده گفت که با لاریجانی ائتلاف نمی کند و به نفع دیگر کاندیداهای اصلاح طلب نیز کنار نخواهد رفت. ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۵۷ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی گفت: طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری هنوز در شورای نگهبان تایید نشده است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۳    
با برطرف شدن ایرادهای شورای نگهبان به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری، اکنون فقط ایرادهای هیات عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام مجمع تشخیص مصلحت باقی مانده است ...
یک عضو حقوقدان شورای نگهبان در ادامه سلسله گزارش های خود به مردم، گزارشی از جلسه هفته گذشته این شورا ارائه کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
در روزهایی که طرح جوانی جمعیت پس از سرگردانی در دو مجلس نهم و دهم؛ سرانجام در حال سامان گرفتن است، وزیر بهداشت در نامه ای به دبیر شورای نگهبان ادعا می کند10 بند از این طرح مغایر با سیاست های کلی نظام و اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش فارس: پیش نویس آیین نامه ساماندهی بایگانی های راکد، اسناد و مدارک قوه قضاییه ، پس از تدوین نهایی در معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه به حوزه ریاست دستگاه قضایی ارسال شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای به دبیر شورای نگهبان درباره طرح "جوانی جمعیت و حمایت از خانواده" مجلس شورای اسلامی نکاتی را متذکر شد و 10 بند آن را مغایر با سیاستهای کلی نظام و اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دانست.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۰    
مقدمه بررسی های میدانی موید این واقعیت است که سیاست های کلی از سوی قوای سه گانه آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته است. بسیار بجاست که نخبگان و اندیشمندان با عمل به رسالت تاریخی، نقطه نظرات خود را پیرامون سیاست های کلی و نقش و کارآمدی آن در جامعه بیان کنند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز یکشنبه اداره کل بیمه سلامت استان تهران، سیده مریم حسینی توضیح داد: سازمان بیمه سلامت ایران در راستای سیاست های کلی نظام سلامت و به منظور تحقق دولت الکترونیک، طرح نسخه نویسی الکترونیکی را برای ارتقا سطح کیفی خدمات رسانی در حوزه سلامت و سهولت [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز گفت: برخی با نادیده گرفتن سیاست های کلی نظام قصد دارند به هر شکلی حتی در سایه حمایت خارجی صندلی ریاست و همنشینان سیاسی خود را حفظ کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده مردم یزد در مجلس گفت: دولت باید سیاست های کلی نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری را در دستور کار قرار دهد و از این سیاست ها کوتاه نیاید. اصل بحث برداشته شدن تحریم های ظالمانه و راستی آزمایی دقیق است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزیابی تحقق سیاست های کلی نظام گفت: هیچ کشور توسعه یافته ای از طریق تکیه بر خارج پیشرفت نکرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس گفت: دولت باید سیاست های کلی نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری را در دستور کار قرار دهد و از این سیاست ها کوتاه نیاید. اصل بحث برداشته شدن تحریم های ظالمانه و راستی آزمایی دقیق است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزیابی تحقق سیاست های کلی نظام درباره قرارداد همکاری ایران و چین نیز گفت: اگر با تفکر برجامی بخواهیم توافق با چین را تدوین کنیم خواهیم گفت بیایند برای ما تولید کنند و بسازند که اشتباه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزیابی تحقق سیاست های کلی نظام گفت: اگر دولت آمد به یک بنگاه اقتصادی یا افراد خاصی امتیاز خاصی داد که منجر به افزایش سود آن بنگاه یا واردات در حوزه خاصی شد این حتماً رانت است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تأکید بر ضرورت لغو یک باره تحریم های ظالمانه تصریح کردند، هرگونه مذاکره برای گام به گام برداشته شدن تحریم ها مغایر اصول عزت، حکمت، مصلحت و سیاست های کلی نظام است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۰    
معرفی سیاست های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش کشور 1- تحول در نظام آموزش و پرورش مبتنی بر فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی در جهت رسیدن به حیات طیبه (زندگی فردی و اجتماعی مطلوب اسلامی) و رشد و شکوفایی استعدادهای فطری و ارتقاء کیفی در حوزه های بینش، دانش، مهارت ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۰    
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درمصاحبه با رادیو با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب پیرو نامگذاری سال های اخیر، امسال هم به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نام گذاری کردند ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
*** تولید؛ شاه کلید مشکلات اقتصادی کشور به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی طغیانی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب سال 1400 را سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری کردند، اظهار داشت: ...
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که تولید شاه کلید حل مشکلات اقتصادی کشور است در مورد سهم مردم در تحقق شعار سال گفت: مردم باید از تولیدات داخلی، از تولیدی که توسط برادران و خواهرانشان در شرکت ها و واحدهای تولید انجام شده، حمایت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استانها گفت:برای اینکه بتوانیم به حکمرانی محلی دست پیدا کنیم باید در قوانین تجدید نظر شود، همچنین برای تصویب لایحه مدیریت یکپارچه شهری باید از سیاست های کلی نظام استفاده کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۳    
در وبینار سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و حکمرانی محلی بر لزوم افزایش اختیارات شوراها در دولت آینده تاکید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در وبینار سیاست های کلی نظام و حکمرانی محلی از شورا ها خواست پیشنهاد های خود را برای تدوین برنامه هفتم توسعه ارائه کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، محسن رضایی روز شنبه در نشست اهمیت و جایگاه شوراها در پیاده سازی سیاست های کلی نظام و حکمرانی که با حضور رییس شورای عالی استان ها و بیش از 500 نفر از اعضا و نخبگان جامعه شورایی کشور به صورت ویدیو کنفراس برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال [...]
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
علیرضا احمدی با اشاره به اهمیت جایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام در تبیین سیاست های کلی نظام گفت: اختصاص فصلی در برنامه هفتم توسعه به شوراها می تواند، این نهاد مردمی را به جایگاه قانونی خود نزدیک کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۸    
اولین وبینار سال 1400 با موضوع سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و حکمرانی محلی با حضور رئیس شورای عالی استانها و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: انتخاب شعار سال، ابلاغ سیاست های کلی نظام از سوی مقام معظم رهبری است و مردم و مسئولان به این امر مهم باید برای سرنوشت ملت و دولت توجه کنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
غلام رضا مصباحی مقدم در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره بودجه 1400 گفت: در خلال بررسی مصوبه بودجه 1400 از سوی شورای نگهبان ، هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز 19 مغایرت میان مصوبات مجلس درباره بودجه سال 1400 کل کشور با سیاست های کلی نظام شناسایی و موارد را طی نامه ای به ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۴    
مرصاد نیوز: نام صادق زیبا کلام با ایرادات و انتقادهایی که در طول سالهای اخیر از مدیریت کلان کشور و برخی سیاست های کلی نظام عجین شده را تقریبا همه شنیده اند.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ بودجه سال 1400 در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی و مقرر شد 18 مورد مغایرت با سیاست های کلی برای اصلاح به مجلس شورای اسلامی برگردانده شود. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مقرر شد 18 مورد مغایرت بودجه با سیاست های کلی برای اصلاح به مجلس شورای اسلامی ارجاع شود.
بودجه سال 1400 در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی و قرار شد 18 مورد مغایرت با سیاست های کلی برای اصلاح به مجلس شورای اسلامی ارجاع گردد.
برترین ها / افق تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عضو هیئت علمی دانشگاه الزهراء با بیان اینکه تنها 35 درصد نقدینگی در دست مردم است، گفت: نقدینگی در ذات خود بد نبوده و در صورت هدایت به سمت تولید به کنترل تورم کمک می کند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۲    
حجت الاسلام کرامتی با اشاره به قوانین و سیاست های کلی نظام در خصوص حفظ محیط زیست خواستار برخورد عادلانه با سودجویان و منفعت طلبانی که به حقوق عامه ای چون محیط زیست تجاوز می کنند، شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : یکی از وظایف دولت ها در اداره کشور اجرای اسناد بالادستی نظام است که باید مورد ارزیابی قرار بگیرد، به همین منظور نیز طی گزاشی به بررسی عملکرد دولت های یازدهم و دوازدهم در زمینه اجرای اسناد بالادستی پرداختیم و بر اساس همان پیگیری ها ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۵۵ سایت دیگر  
برخی از این مناطق از این وظیفه ذاتی و قانونی خود فاصله گرفته اند و بیشتر ظرفیت آنها در مقوله واردات به کار گرفته می شود که تبدیل به معضلی برای کشور شده، و بر خلاف سیاست های کلی نظام است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
عدم توجه دولت به اجرای اسناد بالادستی کشور نوعی تخلف بزرگ است که دولتمردان یازدهم و دوازدهم باید پاسخگوی آن باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه برنامه های دولت بر خلاف سیاست های کلی نظام است، گفت: اگر در این سال ها مطابق با سیاست ها عمل کرده بودیم، امروز وضع اقتصادی کشور بهتر می شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: یک وکیل دادگستری در یادداشتی تاکید کرد که وکالت دادگستری یک خدمت عمومی است و از نظر قانون اساسی به هیچ وجه کسب وکار محسوب نمی شود . متن یادداشت محمود حبیبی عضو هیئت رئیسه کانون وکلای دادگستری مرکز به این شرح است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام با تاکید بر اینکه در شرایط موجود، پیوستن به کنوانسیون های مرتبط با FATF، ایجاد زیرساخت حقوقی برای گشایش پرونده برای ما بابت دور زدن تحریم است، گفت: آنچه ما برای دور زدن تحریم انجام می دهیم، از نظر دشمن ما پولشویی است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وحید آقامحسنی مجری و کارشناس برنامه علم نافع که از رادیو گفتگو روی آنتن می رود در توضیحاتی از این برنامه به خبرنگار مهر بیان کرد: این برنامه حول محور تاریخ علم و فناوری در ایران از قرون اولیه اسلامی تا دوره حاضر و همچنین وضعیت علم و فناوری پس از انقلاب اسلامی صحبت می کند ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پژوهشگاه قوه قضاییه، مرتضی خمسه با اشاره به گزارش کارشناسی ارائه شده از سوی اداره قوانین و مقررات با عنوان نحوه تعدیل اقساط محکوم به به ویژه مهریه افزود: یکی از سیاست های قوه قضاییه بر اساس سیاست های کلی نظام ابلاغی مقام معظم رهبری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۰    
سخنگوی دولت گفت: دولت همیشه به سیاست های کلی نظام و اسناد بالادستی توجه داشته و اساسا همه قوانین با توجه به سیاست های کلی نظام در نظر گرفته می شود و دولت هم مجری قوانین است.