شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۱:۴۵Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصلحت نظام»

ساعت24   ۳ ساعت پیش    
ساعت 24 - یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مقام معظم رهبری در طول سالیان گذشته تذکراتی به صورت خصوصی به مجالس گذشته می داد اما مجلس یازدهم از رهبر انقلاب پنج اخطار علنی گرفت. دو اخطار این بود که در کار اجرایی دخالت نکنند.
از تابستان سال گذشته که طرح مسکن اقتصادی توسط اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران مطرح شد، یکی از راهکارهای ایجاد استطاعت خانواده ها و به ویژه جوانان جهت تامین مسکن و تسهیل در امر مقدس ازدواج با توجه به شرایط اقتصادی و تورم جهانی مسکن، حرکت به سمت تولید واحدهای کوچک متراژ عنوان شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران ایرنا عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رهبر انقلاب همواره یک تذکر به مجالس می دادند اما علنی نمی شد، این در حالی است که مجلس یازدهم 5 اخطار علنی از رهبری گرفت، و دو اخطار این بود که نمایندگان مجلس در امور اجرایی دخالت نکنند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران ایرنا عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رهبر انقلاب همواره یک تذکر به مجالس می دادند اما علنی نمی شد، این در حالی است که مجلس یازدهم 5 اخطار علنی از رهبری گرفت، و دو اخطار این بود که نمایندگان مجلس در امور اجرایی دخالت نکنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مقام معظم رهبری در طول سالیان گذشته تذکراتی به صورت خصوصی به مجالس گذشته می داد اما مجلس یازدهم از رهبر انقلاب پنج اخطار علنی گرفت. دو اخطار این بود که در کار اجرایی دخالت نکنند. برخی نمایندگان روی کاغذ چیزی می نویسند اما در پشت کاغذ چیز دیگر می نویسند ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- دکتر محمدرضا عارف ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در بیمارستان فرخی شهر یزد از مجروحان حادثه ترویستی راسک عیادت کرد. به گزارش شفقنا، در جریان حضور رئیس بنیاد امید ایرانیان در بیمارستان فرخی یزد که نماینده منتخب اردکان ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عیدی صبر راهبردی ملت ایران و کودکان و مردم مظلوم غزه در راه است!
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۵    
قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1387 درمجلس شورای اسلامی برای اجرای آزمایشی به مدت سه سال تصویب و در تاریخ 7 آبان 1390 از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام تأیید شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نشست مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی برگزار شد و به بررسی تبصره های 3 و 2 ماده 10 طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول در سامانه ثبت الکترونیک اسناد پرداخت. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۱:۲۷   + ۶۹ سایت دیگر  
احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت، طی نامه ای به محسنی اژه ای، رییس قوه قضاییه خواستار ورود مدعی العموم به موضوع پرونده حوزه علمیه امام خمینی(ره) و شخص آقای صدیقی به عنوان متولی و منتقل کننده بخشی از املاک حوزه علمیه به موسسه پیروان اندیشه های قائم شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متاسفانه ما به دلایلی که بیشتر جنبه شعاری دارد و در چند سال اخیر هم این حالت شعاری بیشتر شده است خودمان را قیم عالم می دانیم ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ساماندهی نیروهای انسانی و تحول در نظام اداری که جزو اولویت های دولت سیزدهم و شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور به شمار می رود بعد از سال ها همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و به دلیل مخالفت هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ظاهرا به حاشیه رفته و سرنوشت آن معلوم نیست.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رژیم صهیونیستی جنایتکار بشریت است، گفت: امروزه مردم ایران به تمام دنیا ثابت کرده اند، شعار هایی که علیه این رژیم منحوس داده اند حق و حقیقت بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۵    
قانون اعتبار زدایی از اسناد عادی طرح(الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول) در مجمع تشخیص مصلحت نظام در 15 ماده به تصویب رسید و هدف از تصویب آن حمایت و حفاظت از نقل و انتقال با اسناد رسمی، در مقابل ادعاهای افراد با اسناد عادی، بوده.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه گفت: امیدوار هستیم تا پایان فروردین ماه برنامه هفتم توسعه تعیین تکلیف شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در آخرین جلسه مجمع در اسفند ماه سال گذشته سرمایه گذاری صندوق توسعه ملی در بالا دست نفت تصویب شد، گفت: مدل سرمایه گذاری صندوق در پروژه های نفتی و گازی یک تامین مالی خشک و خالی نیست و مدیریت و نظارت بر پروژه هم بر عهده صندوق خواهد بود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
کد خبر: 925365 / دیروز, 06:11 / ایران فیلمی از یاسر جبرائیلی، از مدافعان سابق دولت رئیسی و منتقد امروز او درباره قیمت دلار منتشر شده است. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، فیلمی از یاسر جبرائیلی ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کد خبر: 925337 / 17-01-1403, 22:55 / ایران علی لاریجانی، عضو مجمع تشخیص مصلحت درباره نحوه برخورد با اسرائیل اظهارنظر کرد. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، علی لاریجانی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم روز قدس ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مصاحبه با یاسر جبرائیلی، رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه جهان آرا * در سال 1402 با توجه به رکورد جدید قیمت دلار در سال جدید بار دیگر مورد توجه مخاطبین قرار گرفت. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس بهترین پاسخ به اسرائیل غاصب است و این رژیم باید بداند که مردم غزه تنها نیستند و امت اسلام پشتیبان مردم غزه هستند.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین همگام با آحاد ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مقاومت مردم مظلوم غزه معادلات قدرت نظامی در جهان را بر هم زده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص انتقام جنایت حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، گفت: تصمیم برای این انتقام گرفته شده و حتماً اجرا خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال نشان داد صهیونیست ها محکوم به شکست هستند.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با استقامت در برابر ظلم و مقابله با اشغالگری به لطف خداوند و با رشادت های یاران واقعی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، پیروزی واقعی از آن سربازان رشید جهان اسلام خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هرچه زودتر رژیم صهیونیستی عقب نشینی کند و دست از کشتار بکشد به نفع خودشان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مدعیان زندگی و آزادی جهان، دفاع از جنایات رژیم صهیونیستی را سرلوحه برنامه خود قرار داده اند و نسبت به حمایت های مالی و نظامی از این تجاوز ها دریغ نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صهیونیست ها بدانند مردم غزه تنها نیستند و ملت های مسلمان پشتیبان مردم غزه هستند و امروز دنیا علیه اسرائیل برانگیخته شده است.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق تابلویی از استیصال صهیونیست هاست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اسرائیل غاصب سرزمین های فلسطینی ها را غصب کرده است؛ جنایاتی که رژیم صهیونیستی در غزه انجام داده اصلا در تاریخ سابقه ندارد.
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به شکست رژیم صهیونیستی و پیروزی مردم فلسطین کمک می کند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در راهپیمایی روز قدس گفت:صهیونیست ها بدانند مردم غزه تنها نیستند و ملت های مسلمان پشتیبان مردم غزه هستند و امروز دنیا علیه اسرائیل برانگیخته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق تابلویی از استیصال صهیونیست هاست که تمام خطوط قرمز بین المللی را زیر پا گذاشته اند و ملت ایران مطمئن باشند اقدامی پشیمان کننده در انتظار این رژیم است.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۲    
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، از اعضای مجمع که در سال گذشته با تلاش و حضور مستمر در جلسات متعدد و با دقت نظر وظایفشان را به انجام رساندند، تشکر نمود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
همان گونه که در آخرین نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان در سال 1403 عنوان شد، ایرادات قبلی شورای نگهبان در آخرین اصلاحیه طرح ساماندهی کارکنان دولت مرتفع شده و تنها ایرادات هیئت عالی نظارت بر سیاست های کلی نظام اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام پابرجاست.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
همان گونه که در آخرین نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان در سال 1403 عنوان شد، ایرادات قبلی شورای نگهبان در آخرین اصلاحیه طرح ساماندهی کارکنان دولت مرتفع شده و تنها ایرادات هیئت عالی نظارت بر سیاست های کلی نظام اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام پابرجاست.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
طرح مالیات بر عایدی سرمایه از زمان تصویب در مجلس با کش و قوس هایی روبرو بوده و تا امروز به قانون تبدیل نشده است؛ چراکه باید ایرادات مطرح شده از سوی شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام برطرف شود.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر ذوالقدر با صدور پیامی شهادت سردار سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و سردار محمدهادی حاج رحیمی و پنج نفر از پاسداران انقلاب اسلامی را به محضر فرمانده معظم کل قوا، ملت شریف ایران، رزمندگان جبهه مقاومت، همرزمان و به ویژه به خانواده های داغدار آنان تبریک و تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین و سید محمد آقامیری استاندار قم در پیام های جداگانه ای درگذشت همشیره آیت الله محسن اراکی عضو خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تیم رییسی با آن امکاناتی که در اختیار دولت بوده به خوبی توانسته نرخ ارز را ثابت نگه دارد.