پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۱۷Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «FATF»

کیهان   ۹ ساعت پیش    
گفت: می گویند عضویت ایران در پیمان شانگهای کار دولت قبلی بوده که در دولت رئیسی جواب داده است ! گفتم: ولی دولت قبلی می گفت تا FATF را نپذیریم در پیمان شانگهای پذیرفته نخواهیم شد ! گفت: می گویند واردات انبوه واکسن هم کار دولت قبلی بوده است ! ...
دانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قدیری ابیانه گفت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، ایران موفق شد تعداد انبوهی واکسن وارد کند که این نشان می دهد ادعای نسبت دادن واردات واکسن به FATF دروغی بیش نبود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۶    
مازندران - امام جمعه ساری گفت: برخی ها با خود تحریمی و گره زدن نیازهای ضروری مردم به غرب تلاش کرند تا نظام را وادار به پذیرفتن تعهدی استعمارگرانه نظیر FATF کنند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پس از پیوستن ایران به سازمان همکاری ها شانگهای مواضع اصلاح طلبان چرخش جالبی داشته است فعالین اصلاح طلب در جدید ترین اظهار نظر های خود مدعی شده اند که این عضویت محصول کار دولت تدبیر و امید است بدون اینکه به حل نشدن مسئله FATF و برجام کوچکترین اشاره ای داشته باشند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲    
نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: به اعتقاد بنده دولت قبل به ویژه رئیس جمهور سابق وضعیت معیشتی، اقتصاد و حتی مسئله کرونا را گروگان گرفتند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را به پیوستن به FATF وادار کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
افشار، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ خوراکی کشور گفت: در صورت تولید با ظرفیت کامل و از سوی دیگر حل شدن مساله FATF می توانیم سالانه 60 هزار تن قارچ صادر کنیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۹    
منصور حقیقت پور عنوان کرد: واقعاً مشخص نیست چرا دولت قبل واردات واکسن را سرعت نمی بخشید، FATF چه ارتباطی با واردات واکسن داشت که دولت قبل واردات واکسن را به این موضوع گره زده بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۷    
استانداردسازی رفتار ایران به واسطه عضویت در سازمان های شبه بین المللی یا پذیرش تعهدات مالایطاق در قالب توافقنامه ها یا مقاوله نامه های بین المللی یکی از مهم ترین دستور کار های نظام سلطه در رویارویی با ایران طی یک دهه اخیر بوده است
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ظریف درحالی بدون هیچ گونه پاسخ به این مساله به شعر و شاعری روی آورده است که چند روز قبل نیز علی خضریان نامه نگاری ظریف به مقامات کشور در خصوص اهمیت پذیرش FATF برای عضویت در سازمان شانگهای را رسانه ای کرده بود.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۰    
نکته دیگری که در صحبت های روز گذشته رئیسی وجود داشت، بحث خرید واکسن بود. از چند هفته گذشته روند ورود واکسن کرونا به کشور افزایش پیدا کرده و همین باعث شده تا برخی آن را یک دستاورد که به دست دولت جدید رقم خورده، نشان دهند و این گونه نشان دهند که دولت روحانی نخواست و نتوانست.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی در این مدت نشان داده که تمایلی به سرشاخ شدن با دولت روحانی ندارد و بر این اساس نیز از طرح انتقاد نسبت به عملکرد دولت پیشین پرهیز کرده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۲    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی که در دولت یازدهم و دوازدهم عنوان می شد که ارتباطات ما با جهان صرفا مستلزم پذیرش برجام است، عضویت در سازمان همکاری شانگهای باطل کننده نظریات آنان در برابر مستکبران غربی است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تسریع واردات واکسن در دولت سیزدهم باعث شده که ابراهیم رئیسی حمله خود را به دولت روحانی آغاز کند و بگوید که وادرات واکسن ربطی به پذیرش FATF ندارد!
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: محمدجواد ظریف، وزیر سابق امور خارجه با انتشار این عکس نوشت در حساب اینستاگرام خود، تلویحا به سخنان امروز ابراهیم رئیسی واکنش نشان داد. محمد جواد ظریف نوشت: این نیز بگذرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پست ظریف ساعاتی پس از اظهارات انتقادی ابراهیم رئیسی منتشر شد. او گفته بود متأسفانه شاهد بودیم که بعضی ها واردات واکسن یا حتی پیوستن کشور به سازمان شانگهای را متوقف بر پذیرش FATF کرده بودند و حتی در جلسات رسمی نیز بر موضع خود پافشاری می کردند. .
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- رئیس جمهور از رویکرد دولت پیشین انتقاد کرد و گفت: متأسفانه شاهد بودیم که بعضی ها واردات واکسن یا حتی پیوستن کشور به سازمان شانگهای را متوقف بر پذیرش FATF کرده بودند. ...
ایرنا: رییس جمهور گفت: برخی واردات واکسن را متوقف بر پذیرش FATF کرده بودند. رئیسی در کنایه تلویحی به روحانی: * (با تأکید بر اینکه اگر بر توان داخلی تکیه کنیم ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۲۶ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه روز به روز پیام شهدا که همان پیام قرآن و پیامبر(ص) است، درجهان طنین افکن تر می شود، افزود: تاریخ گواه آن است که باطل هر چه هم تلاش کرده و در ظاهر قدرت یافته اما در نهایت رفتنی است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: جدا ظریف گفته بوده عضویت در پیمان شانگهای به دلیل تحریم ها و FATF ناممکن شده؟! بعد داستان واکسن، و حالا عضویت ایران در این پیمان، کم کم دارم فکر می کنم یا اینها مملکت رو قفل کرده بودن، یا چینی ها و روسها این غربگداها رو بلاک کرده بودن! ...
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
با روی کار آمدن طالبان در افغانستان علاوه بر مناسبات سیاسی، روابط اقتصادی بیشتر کشورهای جهان با این کشور هم با چالش برانگیز شده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
موسی الرضا ثروتی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دوره نهم در گفتگو با رسانه در خصوص ارتباط میان واردات واکسن و تصویب FATF اظهار کرد: متاسفانه در دولت گذشته ترک فعل ها و دروغ های زیادی وجود دارد که نمایندگان مجلس و قوه قضاییه باید در خصوص آن ها پیگیری کنند ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حالا با گذشت بیش از یک سال از اتمام فعالیت مجلس دهم و روی کار آمدن نمایندگانی که هیچ اعتقاد و تمایلی به تصویب لوایحی از جنس FATF ندارند، شاید مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با طیب خاطر بیشتری اقدام به رد این لوایح کند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۱    
رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید اگر دولت جدید به دنبال اصلاح شرایط اقتصادی است باید چند گام را به شکل هم زمان بردارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
عضویت ایران در سازمان شانگهای به معنای پایان همه چیز نیست و ایران باید کنوانسیون های زیرمجموعه این سازمان را در مجلس تصویب و به تأیید شورای نگهبان برساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵    
ایسنا/البرز یک پژوهشگر روابط بین الملل با بیان اینکه پیوستن ایران به سازمان همکاری شانگهای فرصت های مهمی پیش روی ایران قرار داده است، گفت: اما نپیوستن ایران به FATF حضور فعال ما را در این پیمان با چالش جدی مواجه خواهد کرد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: نماینده همدان در مجلس در اظهاراتی خواستار محاکمه مسئولین سابق دولت به دلیل گره زدن واردات واکسن به عدم تصویب FATF شد. احمدحسین فلاحی: * متأسفانه برخی از مدیران دولت سابق واردات واکسن را به FATF و مبادلات بانکی گره می زدند که با واردات حجم زیادی واکسن در دولت آیت الله رئیسی این خلاف گویی ...
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هدف منتقدان سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی دولت قبل است، گفت: ادعای منع واردات واکسن به دلیل تحریم و FATF بی اساس و مغرضانه است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۲    
محمدحسن آصفری عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه دولت دوازدهم همه چیز مردم را به برجام و FATF گره زده و عملا راهکارهای روابط اقتصادی مردم را از بین برده بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد بین الملل اظهار داشت: نباید مدعی این شویم حالا که ایران عضو پیمان شانگهای شده، بنگاه های چینی برای همکاری با ایران تحریم ها را دور بزنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دیاکو حسینی گفت: من فکر نمی کنم عضویت در این سازمان ما را از تلاش برای رفع تحریم ها و رعایت استانداردهای مالی بین المللی بی نیاز کرد باشد و کشورهای عضو این سازمان نیز تبعا تا زمانی که ایران تحت تحریم و در لیست سیاه FATF باشد ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، فریدون عباسی دوانی،عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی درباره پیوستن ایران به سازمان همکاری شانگهای اظهار کرد: وقتی با چند کشور پیمانی امضا و توافقاتی انجام می شود، می توانیم انتظار تبادلات اقتصادی و مالی بیشتری را شاهد باشیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برخی ها به دنبال گره زدن موضوعات مختلف به FATF بودند تا ایران را در دام آن بیندازند و با پیوستن ایران به شانگ های مشخص شد بهانه بعضی ها بیهوده و غیر واقع بینانه ای بوده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه گفت: جریان تحریف بر این باور بود که به دلیل چالش در برجام و FATF عضویت ایران در شانگهای پذیرفته نمی شود که این توهم شکست خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
دولت قبل و حامیانش همواره این ادعا را مطرح می کردند که برای تجارت با شرکای راهبردی ایران از جمله چین و روسیه FATF الزام آور است. عضویت دائم ایران در سازمان همکاری های شانگهای، مهر باطلی بر این ادعای حامیان FATF بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹    
از عضویت در سازمان همکاری های شانگهای تا واردات انبوه واکسن نشان داد برای دولت قبلFATF بهانه ای بیش نبوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به شکست رکورد جهانی واکسیناسیون هفتگی کرونا با تزریق حدود 8میلیون دوز واکسن در کشور اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی به عضویت ایران در سازمان همکاری های شانگهای اشاره کرد.
تصویری از تیتر صفحه نخست روزنامه اصلاح طلب تعادل که عضویت رسمی ایران در شانگهای را در گروی حل مشکل تحریم ها و FATF معرفی میکردند. اصلاح طلبان روزگاری آب خوردن مردم هم به رفع تحریمها ربط دادند و در این زمینه ید طولایی دارند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
حالا همین محافل ادعا می کنند عضو شدن ایران در سازمان شانگهای، به خاطر تلاش ها و زمینه سازی های دولت روحانی است؛ اما نمی گویند که پس افسانه های ممانعت FATF و تحریم ها کجای قصه است؟!
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۸    
با خودتان چند چندید؟ مهدی قاسم زاده با اشاره به تناقض برخی چهره ها و رسانه های اصلاح طلب درخصوص پیوستن ایران به شانگهای نوشت : تا همین چند وقت پیش مدعی بودند برای پیوستن به شانگهای باید به FATF پیوست اما امروز که دروغ شان معلوم شده ...
خبرگزاری مهر: غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: نکته این است که اصلاح طلبان موقعیت اصلی خود را در میان هوادارانشان از دست داده اند. با توجه به اینکه آقای رئیسی تازه به صورت جدی شروع به کار کرده است، اصلاح طلب ها با این رفتارها شروع به مطالبه گری می کنند ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ادعای طیف اصلاح طلب و جریان غربگرا این بود که تا مسئله FATF حل نشود و تا آمریکا تحریم های ایران را لغو نکند، خبری از پیوستن به سازمان شانگهای نیست. با کمال خرسندی اکنون سند عضویت دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری شانگهای در شهر دوشنبه با حضور رئیس جمهور محترم کشورمان به تایید سران رسید ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رضا الماسی حجم انبوه واکسن وارداتی در روزهای اخیر توسط دولت سیزدهم، علاوه بر افشای دروغ بزرگِ تاخیر دولت روحانی در واردات واکسن کرونا به بهانه نپیوستن به FATF و تحریم و... بار دیگر گروکشی جان و نان مردم از سوی حلقه اعتدال برای رسیدن به اهداف منحوس سیاسی شان را به اثبات رسانده است. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پس از واردات گسترده واکسن در دولت رئیسی با وجود آن که اصلاح طلبان نپیوستن به کنوانسیون های FATF را مانع آن می دانستند، پیوستن رسمی ایران به سازمان شانگهای یک بار دیگر غلط بودن ادعاهای رسانه های اعتدال ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عبدالله گنجی فعال رسانه ای در توییتر نوشت: حالا که بدون پذیرش FATF به پیمان شانگهای پیوستیم معنی این سخن رهبری که گفتند:"اگر جریان تحریف شکست بخورد،جریان تحریم هم شکست خواهد خورد" را بهتر می توان درک کرد. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
27 شهریور 1400 - 17:39 خبرنگار: آقای مطهری شما گفته بودید بخاطر قرار داشتن در لیست سیاه FATF نمی توانیم واکسن وارد کنیم! الان چجوری وارد می کنیم پس!؟ علی مطهری: مفصله! تو یک دقیقه نمی تونم بگم! نیم ساعت طول می کشه! خبرنگار: اشکال نداره تو نیم ساعت بفرمایید! علی مطهری: من وقت ندارم!
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر بیژن عبدی گفت: دولتمردان در دولت گذشته نه تنها در موضوع واردات واکسن، بلکه در مسئله برجام فرصت سوزی کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی با انتشار پست هایی از عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای حمایت کردند.