یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۱۳Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میوه و تره بار»

همشهری   ۶ ساعت پیش    
هرچند در نخستین روز عرضه مرغ با نرخ دولتی قیمت مرغ گرم و منجمد در سطح واحدهای صنفی خرده فروشی شکسته نشد اما رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی به همشهری اطمینان داد ...
اینتیتر   ۹ ساعت پیش    
قیمت هرکیلو مرغ گرم در میادین میوه و تره بار 18 هزار و500تومان، هر شانه 30 عددی تخم مرغ (به وزن یک کیلو و 760 گرم) 25 هزار تومان و گوشت قرمز نیز 102 تا 107 هزارتومان است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رضا سالمی مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: 350 تن از این میزان در میادین تره بار و 300 تن دیگر در فروشگاه های زنجیره ای استان تهران توزیع می شود. این توزیع تا زمانی که قیمت مرغ به نرخ مصوب برسد ادامه خواهد داشت. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۱    
بیرجند- حیدری،رئیس اتحادیه میوه و تره بار بیرجند گفت: خوشبختانه از یک ماه گذشته، ثبات قیمت میوه را شاهد بودیم و به جز موز، افزایش نرخ نداشته ایم.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت هرکیلو مرغ گرم در میادین میوه و تره بار 18 هزار و500تومان، هر شانه 30 عددی تخم مرغ (به وزن یک کیلو و 760 گرم) 25 هزار تومان و گوشت قرمز نیز 102 تا 107 هزارتومان است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: روزانه 600 تا 650 تن مرغ گرم و 300 تن مرغ منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای، صنوف منتخب و صنوف معرفی شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در شهر تهران با قیمت 18 هزار و 500 تومان عرضه می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز در بیشتر اقلام بدون تغییر خاصی نسبت به روز گذشته عرضه شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت هرکیلو گرم تخم مرغ در میادین میوه و تره بار 14هزار و 200تومان و مرغ تازه نیز 20هزار و 400تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد باردهی کم درختان را عامل افزایش قیمت امسال در میادین میوه و تره بار دانست ولی در عین حال مدیریت نشدن صادرات در این بخش را نیز در این موضوع دخیل خواند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران اعلام کرد: 650 تن گوشت مرغ گرم و 300 تن مرغ منجمد با نرخ های مصوب از امروز - شنبه علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای استان تهران عرضه می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی انتشار فراخوان عمومی واگذاری موقت غرفه های عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار که با استقبال بهره برداران 7 استان روبه رو شد، جلسه واگذاری این اماکن در محل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: مرغ گرم از امروز، هشت آذرماه علاوه بر میادین میوه وتره بار در واحدهای صنفی نیز با قیمت 18 هزار و 500 تومان توزیع می شود.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۰    
اتحادخبر: تصادف خیلی نگران کننده ای در شهر شبانکاره اتفاق افتاد که بطور اتفاقی عابر پیاده و مشتری دستفروشان میوه آن ساعت آنجا نبودند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، انار از کیلویی 20 هزار تومان هم گذشت. این در حالی است که پیش از این جواد باقری، عضو هیأت مدیره اتحادیه میوه وتره بار گفته بود: قیمت انار بالاست که اگر مردم هم این میوه را نخورند، مشکلی ایجاد نمی شود. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: متوسط اختلاف قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره بار نسبت به میانگین سطح شهر طی هفته گذشته 31 درصد و متوسط اختلاف قیمت سبزی و صیفی در این میادین نسبت به میانگین سطح شهر 39.5درصد بود.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، علیرضا مظفری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای راه اندازی شهرک خودرویی، اظهار داشت: یکی از رسالت های اصلی سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم است در همین راستا از سال 95 در راستای اصل 44 قانون اساسی با مشارکت بخش خصوصی احداث شهرک خودرویی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با اشاره به دلایل گرانی هویج، گفت: درباره قیمت برخی میوه ها از جمله انار بزرگنمایی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز در اکثر اقلام بدون تغییر خاصی نسبت به روز گذشته عرضه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۰    
ازدحام جمعیت برای توزیع مرغ در میدان میوه و تره بار شهر تهران با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا بسیار خطرناک است.
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: درحالی که حداکثر قیمت مصوب مرغ در بازار 20400 تومان است هر کیلوگرم پای مرغ در میدان میوه و تره بار تهران 27700 تومان و بالاتر از نرخ مصوب خود مرغ به فروش می رسد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۹    
نایب رئیس اتحادیه صنف عمده فروشان میادین میوه و تره بار گفت: قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی که در هفته های گذشته با افزایش روبرو شده بود، متعادل شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۰    
سپهرغرب، گروه استان - آذین رضایی:فرماندار همدان با بیان اینکه توجه به شرایط کرونایی باید از تجمع مردم و سد معبر در منطقه سرگذر جلوگیری کند و انجام این مهم را باید از شهرداری و اتحادیه ها مطالبه کنیم، گفت: به این منظور بازاهای محلی عرضه میوه و تره بار را تقویت می کنیم. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۱:۰۵    
مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم در روز شنبه (8 آذر) خبرداد و گفت: قرار است از روز شنبه مرغ گرم علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای نیز توزیع شود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: انار از کیلویی 20 هزار تومان هم گذشت. درحالی یکی از اعضای هیات مدیره اتحادیه میوه وتره بار نخوردن انار را چاره گرانی میوه می داند که ایران جزو پنج کشور برتر تولیدکننده انار است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۵۶ سایت دیگر  
در جلسه اخیر کارگروه تنظیم بازار استان تهران مقرر شده که مرغ منجمد به قیمت هر کیلو 15 هزار تومان در فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار و واحد های صنفی توزیع کننده مرغ و مرغ گرم به قیمت کیلویی 18 هزار و 500 تومان در میدان اصلی و اقماری میوه و تره باره شهرداری تهران توزیع شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 950 تن گوشت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم از امروز به قیمت 18500 تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبرداد. ...
رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی تهران گفت: اگر مرغ به قیمت مصوب، علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های منتخب هم عرضه شود، قطعا شاهد صف های طولانی آن هم در ایام شیوع بیماری کرونا نخواهیم بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون نماد های پربیننده بورس مشخص شدند، رکوردشکنی بورس ترکیه، ریزش بورس ها در آمریکا و اروپا، صعود جهانی دلار، ارائه داراسوم منتظر ثبت شرکت ها و اوضاع بازار است و پیش بینی رشد 4.4 درصدی اقتصاد ایران در سال آینده را در بر دارد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم در روز شنبه (8 آذر) خبرداد و گفت: قرار است از روز شنبه مرغ گرم علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای نیز توزیع شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : براساس کشف قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان مرکزی میوه و تره بار ، قیمت هر کیلو گوجه فرنگی بوته رس 7000 تا 11 هزارتومان به فروش می رسد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزییات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته اول آذرماه، گفت: قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی تا 2 هزار تومان نسبت به هفته گذشته کاهش یافته به طوری که نرخ گوجه انباری بین چهار هزار تا هشت هزارتومان و گوجه بوته رس بین هفت تا 11هزار تومان شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: در حالی رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران از کاهش قیمت گوجه فرنگی نسبت به هفته گذشته خبر داده که دبیرستاد تنظیم بازار وعده داد کمتر از یک هفته دیگر، مرغ به قیمت قبل باز می گردد. قیمت گوجه کاهش یافت ...
نرخنامه جدید انواع میوه، سبزیجات و صیفی جات که از صبح امروز (بیستم آبان) در میادین میوه و تره بار تهران اعمال می شود، منتشر شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزییات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته اول آذرماه، گفت: قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی تا 2 هزار تومان نسبت به هفته گذشته کاهش یافته به طوری که نرخ گوجه انباری بین چهار هزار تا هشت هزارتومان و گوجه بوته رس بین هفت تا 11هزار تومان شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان با اشاره به افزایش سه برابری قیمت پرتقال نسبت به سال گذشته، گفت: علت گرانی پرتقال صادرات بی رویه است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزییات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته اول آذرماه، گفت: قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی تا 2 هزار تومان نسبت به هفته گذشته کاهش یافته به طوری که نرخ گوجه انباری بین چهار هزار تا هشت هزارتومان و گوجه بوته رس بین هفت تا 11هزار تومان شده ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
نرخ امروز انواع میوه و تره بار در بازارهای اصفهان اعلام شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۰    
میادین میوه وتره بار یا همان بازار روزها سال ها است که به بخشی ازمطالبات و ملزومات شهروندان در محله های مختلف تبدیل شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سلامتی گفت: راه اندازی میادین میوه و تره بار علاوه بر اجرای طرح های سرمایه گذاری، در کوتاه مدت به کاهش قیمت میوه و تره بار در استان می انجامد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان سمنان گفت:راه اندازی میدان عرضه مستقیم میوه و تره بار در شهر سمنان باتوجه به گرانی میوه و تره بار در مرکز استان در اولویت قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
یکی از نیازهای اساسی مردم در استان سمنان برای تأمین کالاهای اساسی و میوه و تره بار، وجود میادین عرضه مستقیم است که باید هرچه زودتر برای آن تدبیری اندیشید.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۶    
در حال حاضر قیمت مرغ گرم در مراکز مختلف متفاوت است. مثلا شرکت پشتیبانی امور دام در میادین میوه وتره بار هر کیلو گرم مرغ گرم تنظیم بازار را با قیمت 8 هزار و 500 تومان و هر کیلوگرم مرغ منجمد را با قیمت 15 هزار تومان عرضه می کند. اما در واقع آنچه در بازار عرضه می شود با تمام قیمت های دولتی تفاوت دارد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران در جلسه امروز کارگروه تنظیم بازار استان تهران مقرر شده که مرغ منجمد به قیمت هر کیلو 15 هزار تومان در فروشگاه های زنجیره ای ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: پایگاه خبری ایندیپندنت فارسی، ویدئویی از محمود احمدی نژاد را منتشر کرده که نشان می دهد رئیس جمهور سابق ایران در حال خرید در یکی از میادین میوه و تره بار تهران و گفتگو با مردم است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۰    
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز با اندکی افزایش نسبت به روز قبل رو به رو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد:هندوانه و خربزه ارزان ترین و گُلابی و موز گران ترین میوه ها در میادین میوه و تره بار هستند.
برترین ها / نسیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مهدی یوسف خانی، رئیس اتحادیه پرنده و ماهی درباره صف های طولانی ایجاد شده برای خرید مرغ در مراکز عرضه مرغ دولتی، گفت: تقاضای مردم برای خرید مرغ 70 درصد کاهش یافته است و کسانی هم که همچنان تقاضای خرید دارند به دنبال مرغ دولتی هستند و همین منجر به ایجاد صف های طولانی شده است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که از صبح امروز در میادین میوه و تره بار اعمال شده است، بر خلاف نرخ انواع میوه که در هفته های اخیر از افزایش نسبی برخوردار بوده است، نرخ محصولات فرنگی دارای روند کاهشی بوده و ثبات نسبی داشته است ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مرغ 15 هزار تومانی همان مرغ منجمد تنظیم بازاری است . اخیرا شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به فروش مرغ گرم با قیمت 18500 تومان در میادین میوه و تره بار می کند که حتی پایین تر از نرخ مصوب کارگروه تنظیم بازار است.