سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۳۴Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میوه و تره بار»

مدیرعامل سازمان میدان میوه و تره بار تهران گفت:بیش از 13 هزار رأس دام زنده وارد جایگاه های عرضه دام در تهران شده است و دوباره شارژ می شود.
8 صبح   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از قیمت 330 تا 335 هزار تومانی هر کیلو گوشت دام زنده در روز عید قربان خبر داد. مهدی بختیاری زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح روند عرضه گوشت دام زنده ویژه روز عید قربان گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۲    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت:همزمان با عید قربان، 15 هزار راس دام زنده در 15 جایگاه های موقت شهرداری تهران عرضه می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد 24 : قیمت میوه در میادین تره بار امروز 28 خرداد 1403 در جدول زیر آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۵    
مدیرعامل سازمان میدان میوه و تره بار تهران گفت:بیش از 13 هزار رأس دام زنده وارد جایگاه های عرضه دام در تهران شده است و دوباره شارژ می شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۱    
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ضمن اشاره به اینکه دام های خارج از مراکز تحت نظارت سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران حق ورود به این مراکز را ندارند، گفت: تمام ظرفیتمان از جمله گروه های اجرایی ...
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از قیمت 330 تا 335 هزار تومانی هر کیلو گوشت دام زنده در روز عید قربان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۸:۲۷    
شفقنا_ مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار گفت: 15 هزار دام زنده در 15 جایگاه ثابت و موقت تا ساعت 14 ظهر امروز عرضه می شود.هر کیلو گوشت دام زنده 330 هزار تا 335 هزار تومان عرضه می شود.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
امراللهی درباره جایگاه های عرضه دام تهران نیز گفت: در تهران 15 جایگاه با همکاری شهرداری تهران در میادین میوه و تره بار در نظر گرفته شده که در آنها، دام سالم و بهداشتی با حضور ناظر فنی و ناظر شرعی عرضه می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۲    
دوشنبه (28 خرداد ماه) همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان، میادین و بازار های میوه و تره بار فعال هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مهر : قیمت انواع قارچ در میادین و بازارهای میوه و تره بار اعلام شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سبزیجات در هفته منتهی به 25 خرداد، 30 درصد ارزان تر از سطح شهر در میادین و بازار های میوه و تره بار به فروش رسید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق نرخنامه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، قیمت انواع میوه و سبزیجات برگی و غیربرگی در میادین و بازار های میوه و تره بار اعلام شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۲    
به گزارش بازار، بر اساس گزارش دریافتی از میادین شهرداری تهران قیمت انواع میوه و تره بار، امروز بیست و هفتم خرداد 1403 به شرح زیر اعلام گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۰    
میادین و بازار های میوه و تره بار شهرداری تهران همزمان با عید سعید قربان باز هستند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۱    
قیمت انواع میوه و تره بار در بازارهای روز کوثر اصفهان اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از باز بودن بازار میوه روز دوشنبه همزمان با عید قربان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دوشنبه همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان میادین و بازارهای میوه و تره بار فعال هستند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امسال نیز مانند سال های گذشته سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار شهرداری تهران با همکاری اداره دامپزشکی شهر تهران، برای عید قربان در نقاط مختلف جایگاه های عرضه دام زنده برپا کرده است. در این جایگاه ها در روزهای یکشنبه و دوشنبه 27 و 28 خردادماه عرضه بهداشتی دام زنده با قیمت مناسب صورت خواهد گرفت.
مسعود امراللهی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: بنابر تمهیدات وزارت جهاد 1900 جایگاه عرضه دام در سراسر کشور به مناسبت عرضه دام عید قربان راه اندازی شده است. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران جزئیات عرضه و فروش دام به مناسبت عید سعید قربان در مراکز منتخب مراکز میوه و تره بار و هزینه ذبح را توضیح داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در عید قربان 15 جایگاه عرضه دام از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به فروش بدون واسطه گوسفند عشایر و روستاییان می پردازند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار شهرداری تهران گفت: قیمت دام زنده در جایگاه های عرضه دام شهر تهران برای روز عرفه و عید قربان، کیلویی 330 تا 335 هزار تومان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۰    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباره عرضه بهداشتی دام در روز عید قربان گفت: 15 جایگاه برای این منظور در سطح شهر پیش بینی شده است.
سراج24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از عرضه دام زنده بهداشتی ویژه روز عرفه و عید قربان در 15 جایگاه شهرداری تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباره عرضه بهداشتی دام در روز عید قربان گفت: 15 جایگاه برای این منظور در سطح شهر پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: هر کیلوگرم دام زنده در عید قربان 330 هزار تومان عرضه خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان اینکه جایگاه های عرضه بهداشتی دام در روز عرفه از ساعت 9 صبح تا 19 و در عید قربان از ساعت 4 صبح تا 14 فعال هستند گفت: عشایر، روستاییان و دامپروران 15 هزار راس دام را در این مراکز عرضه می کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه هماهنگی عرضه بهداشتی و شرعی دام زنده ویژه روز عرفه و عید قربان در محل سالن جلسات اداره کل، با حضور مدیر کل دامپزشکی استان تهران معاون سلامت اداره کل ، نماینده امور عشایری استان،نماینده سازمان میادین میوه و تره بار استان ،مدیر امور دام سازمان جهاد استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از اختصاص 15 جایگاه عرضه بهداشتی دام طی روزهای 27 و 28 خرداد در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارشناسان اقتصادی در اولین روز از هفته کاری از روند عرضه در میدان میوه و تره بار و نانوایی های سمنان بازدید کردند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق نرخنامه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران قیمت گوشت شتر به صورت قطعه بندی و بسته بندی شرکتی اعلام شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین گفت: بازارچه مهدیه با 13 غرفه و با اعتبار 33 میلیارد تومانی بازپیرایی و راه اندازی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، مهدی بختیاری زاده مدیر سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اشاره به عید سعید قربان، گفت: از فرداد و پس فرداد دام زنده در هر کیلو حدودا بین 330 تا 340 هزار تومان عرضه می شود البته هنوز قیمت دقیق مشخص نیست. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۳    
قیمت انواع میوه و تره بار در بازارهای روز کوثر اصفهان اعلام شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۶    
قیمت بیشتر اقلام آجیل و خشکبار در میادین میوه و تره بار بین 50 تا 200 هزار تومان در هر کیلو از مغازه های سطح شهر پایین تر است.مشاهدات میدانی حاکی از آن است که در حال حاضر قیمت هر کیلو پسته در مغازه های آجیل فروشی بین 750 هزار تا یک میلیون تومان است و هر کیلو مغز بادام درختی نیز حدود کیلویی 600 هزار ...
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۶    
زاکانی گفت: از هشت ماه قبل با موافقت شهید رئیسی کمیته هفت نفره ای با مسئولیت آقای مخبر تشکیل شد و نیازهای مردم با حذف دلال ها در میادین میوه و تره بار تا نصف قیمت عرضه شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۲    
گوشت گرم گوسفندی و گوساله با قیمت مصوب از عرضه گوشت گرم گوسفندی و گوساله از فردا (یکشنبه) با قیمت مصوب در میادین میوه و تره بار خبر داد. ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت ...
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
خانه شیراز واکنش اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار به گرانی شدید قیمت میوه در شیراز امسال فصل نوبرانه های میوه با قیمت های نجومی همراه شده است و نگرانی مردم را بابت احوالات بازار در هفته های آتی تشدید می کند. ...
برکه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شهرداری شیراز بر اساس طرح از مزرعه تا سفره کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر، از درآمد حاصل از اجاره بهای بازارچه های عرضه مستقیم میوه و تره بار چشم پوشی خواهد کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۹    
روزنامه فرهیختگان در گزارشی به انتقاد از یکی از اقدامات شهرداری تهران پرداخت و نوشت: چند روزی است که در برخی میادین میوه و تره بار و ایستگاه های مترو تهران می بینیم یک میز و چند صندلی برای سنجش فشار و قندخون به صورت رایگان برای شهروندان جاگذاری شده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ارائه خدمات در میادین میوه و تره بار گفت: در میادین گوشت و اقلام معیشتی با نصف قیمت موجود در بازار عرضه می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری اصفهان از تکمیل محوطه سازی و احداث معابر دسترسی مجتمع سورتینگ و بسته بندی واقع در میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: 7 جایگاه جهت عرضه دام زنده و ذبح شرعی با همکاری معاونت خدمات شهری و مناطق 8 گانه آماده شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۱    
قیمت انواع میوه و تره بار در بازارهای روز کوثر اصفهان اعلام شد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
مهرنما فارس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با تصویب شورای اسلامی شهر، 17 غرفه میوه و تره بار در بازارچه های طرح از مزرعه تا سفره اختصاص یافت.