جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۲۱Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار میوه»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تأکید بر قیمت گذاری نادرست وزارت صمت و تأثیر آن بر بازار میوه شب عید گفت: بیش از 3 هزار تن سیب و ده ها هزار تن پرتقال در سردخانه ها در حال فاسد شدن است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار از کاهش 10 درصدی قیمت اقلام میوه و صیفی خبر داد و گفت: با توجه به فراوانی بار و عرضه، قیمت تمامی اقلام میوه، صیفی و فرنگی جات نسبت به هفته گذشته کاهش یافته و پیش بینی می شود که این روند استمرار یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۰    
بازار قزوین در حالی به روزهای گرم تابستان نزدیک می شود که هنوز قیمت میوه های فصل به مشتری روی خوش نشان نداده، برخی از میوه ها روی شیب افزایش هستند، برخی گران اند و البته انگشت شماری هم با کاهش قیمت مواجه شدند. قیمت کالاها را در این هفتۀ بازار قزوین مرور می کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ورودی هر شهر نخستین مواجهه افراد با آن شهر محسوب می شود. سیر تحول ورودی شهرها در ابعاد مختلف و از جمله منظر آن، منتج از تغییرات شرایط زیست انسان، تحولات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فناوری است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه میوه و تره بار استان تهران گفت: در ابتدای هفته شاهد کاهش 10 تا 15 درصدی قیمت انواع میوه و تره بار در میادین هستیم و پیش بینی می شود تا پایان هفته 10 درصد دیگر نیز قیمت ها کاهش داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران گفت: با هدف حفظ بناهای ارزشمند قدیمی و زیبا سازی منظر شهری، مرمت سردر و دالان داخلی گاراژ رحیمی در خیابان ایروانی با قدمت دوران پهلوی که دارای نمای تاریخی واجد ارزش است؛ آغاز شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۶:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مصطفی دارایی نژاد در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت میوه در بازار میوه و تره بار گفت: قیمت تمامی میوه های نوبرانه هم اکنون در میدان شکسته شده گیلاس در میدان تره بار از 20 هزار تومان تا 35 هزار تومان موجود است و قیمت 35 هزار تومان برای گیلاس تک دانه است و دو هفته پیش قیمت همین گیلاس 35 هزار ...
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار درباره ارزانی میوه در روزهای اخیر توضیحاتی را بیان کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اهواز گفت: مردم انگیزه و توان مالی برای خرید میوه ندارند و با قیمت های موجود، هزینه خرید 3 قلم میوه، 200 هزار تومان می شود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به نقل از رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی ، نوشت: نرخ انواع میوه و صیفی جات در هفته پایانی فصل بهار همچنان دارای نوسان است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از بازار میوه حاکی از آن است که قیمت موز کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: با عرضه انبوه محصول طی هفته های آتی بازار میوه به تعادل می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای طرح نظارت بر بازار میوه و تره بار در استان خبر داد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام خانه کشاورزی ایران گفت: وضعیت موجود در بخش کشاورزی و افزایش قیمت بی رویه میوه ها حاصل نبود یک برنامه منسجم و دخالت بی رویه دلالان است، دولت فکری برای این مسائل داشته باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۵    
تصویر افرادی که دور میوه های رو به فاسد شدن نشسته و مشغول انتخاب هستند؛ مدت هاست تصویر عجیبی نیست، اما عکسی از بازار میوه و تره بار قیطریه که در فضای مجازی دست به دست می شود یک پله بالاتر این حرف هاست.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: تصویری از میدان میوه و تره بار محله قیطریه تهران در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد مردم به دلیل گرانی در حال جدا کردن میوه های دور ریخته شده هستند!
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۲    
میثم آبدری در رابطه با آشفتگی وضعیت بازار میوه کرمان گفت: متاسفانه برخی از مسئولان بر این عقیده هستند چون مردم مطالبه گر نیستند بازار به همین منوال آشفتگی و عدم ساماندهی باقی مانده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از بازار میوه حاکی از آن است که علاوه بر داغ بودن تب بازار میوه های نوبرانه و فصل، صیفی جاتی مانند گوجه فرنگی و سیب زمینی نیز میزبان افزایش قیمت بوده اند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گوجه فرنگی و سیب زمینی دوباره دچار جهش قیمت شدند. قیمت هرکیلوگرم گوجه فرنگی که تا یک ماه پیش 1500 تومان بود حالا بین 10 تا 11 هزار و 500 تومان فروخته می شود و بهای هرکیلوگرم سیب زمینی از 3 هزار و 800 تومان به 8 هزار و 800 تا 9 هزار تومان رسیده است. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت ها تنها مختص بازار میوه نیست بلکه در دیگر اقلام اساسی نیز سبد خانوارها با افزایش قیمت ها و کمبود عرضه با نوسانات همراه است؛ یک روز بازار مرغ دچار نوسان می شود روز دیگر روغن خوراکی در بازار پیدا نمی شود و یک روز هم وقتی مردم صبح از خواب بیدار می شوند قیمت های متفاوت لبنیات کام آن ها را ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۰    
بازار میوه در طی سال های اخیر شاهد نوسانات بسیار زیادی بوده و با شروع فصل بهار نیز شاهد عرضه نوبرانه ها با قیمت های نجومی در بازار میوه هستیم؛ به طوریکه قیمت هر کیلوگرم گوجه سبز در طی روزهای اخیر در بازارهای اردبیل از 20 هزار تومان پایین تر نیامد و قیمت هر کیلوگرم گیلاس نیز هم اکنون به قیمت 50 هزار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در روز های اخیر انواع میوه در بازار قیمت های عجیب و غریب از خود ثبت کرده اند به طوریکه میوه های نوبرانه به نوعی ومیوه های ارزان تر فصل مانند هندوانه به نوعی گرانی را به خود دیده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بازاریان در میدان میوه و تره بار بابل با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به کسب روزی حلال مشغولند.
اقتصاد آنلاین / طوفان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه بارفروشان تهران گفت: گوجه فرنگی معمولی سه هزار و 500 تا پنج هزار تومان عرضه می شود و از هفته آینده گوجه فرنگی از بندرعباس، شیراز و قزوین به دست ما می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد گیلاس و زردآلو از جمله نوبرانه های تابستانی بازار میوه و تره بار یزد است که قیمت فروش آنها حتی در میادین میوه استان دور از دسترس بسیاری از مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران جابه جایی فصل و اتمام سیب زمینی های جنوب را از عوامل اصلی نوسانات قیمت سیب زمینی در بازار اعلام کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۹    
رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی در واکنش به به جوابیه وزارت صمت پیرامون خبر فساد هزاران تن میوه، با ذکر سه دلیل، وزارت صمت را مسئول آشفته بازار میوه دانست و از مسئولان این وزارتخانه خواست نسبت به سازماندهی، بهبود فرآیندهای نظارتی و حل و فصل مسائل و مشکلات مزمن، اهتمام ویژه داشته باشد. ...
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۴    
ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کنندگان در قبال سلامت مردم مسئولند و باید پاسخگوی کم کاری های خود در کنترل بازار آشفته میوه باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
میوه های نوبرانه که تازه پایشان به بازار رسیده، یکه تازی می کنند، قیمت های 100 هزار تومان که عده ای خاص از پس آن بر می آیند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رصدی بر بازار میوه و تره بار حاکی از نوسانات قیمت دارد که در این بین میوه های نوبرانه بهاری در صدر گرانی ها قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
واحد های صنفی متخلف 24 فرصت دارند قوانین صنفی را رعایت کنند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
قیمت کنونی هر کیلوگرم گوجه سبز 10 تا 30 هزار تومان، زردآلو 15 تا 35 هزار تومان، توت فرنگی 15 تا 30 هزار تومان است اما رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار پیش بینی می کند که قیمت انواع میوه نوبرانه این هفته تا حدودی کاهش یابد. ...
برترین ها / شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا: با ورود میوه های فصل به بازار که البته هنوز برخی از آنها به صورت نوبرانه هستند، این سوال ایجاد می شود که خانواده ها برای خرید چند نوع میوه فصل چقدر باید هزینه کنند؟ ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
زردآلو کیلویی 55 هزار تومان؟! وضعیت زردآلو و میوه های نوبرانه در بازار میوه چگونه است؟ آن طور که منتشر شده حداکثر قیمت هر کیلو زردآلو شیراز؛ 55هزار تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه میوه و تره بار اهواز با اشاره به خرید تره بار و صیفی جات از سوی تجار کشورهای همسایه از ایران، گفت: تجار این کشورها گاهی اوقات بیش از نیاز خود اقدام به خرید میوه و تره بار از ایران می کنند که این موضوع باعث ایجاد گرانی های مقطعی و بر هم خوردن میزان عرضه و تقاضا در بازار ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برخی صاحبان سرمایه که به بازار میوه هم ورود کرده اند، قبل از چیدن میوه ها کل باغ را از باغدار خریداری می کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت برخی نوبرانه های بازار میوه امسال به سطح قیمت گوشت قرمز رسیده است. این در حالی است که رئیس اتحادیه فروشندگان میوه می گوید نوبرانه ها نرخ مصوب دارند و با احتساب 35 درصد سود واحدهای صنفی نباید با قیمت های عجیب و غریب عرضه شوند.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس میدان میوه و تره بار ساری با اشاره به باز شدن پای هلو به بازار میوه مازندران، گفت: در حال حاضر قیمت هر کیلو هلو نوبرانه در میادین مرکزی میوه و تره بار مازندران بین 25 تا 35 هزار تومان است که با سود نهایتاً 35 درصدی در بازار عرضه می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۷    
رئیس میدان میوه و تره بار ساری با اشاره به باز شدن پای هلو به بازار میوه مازندران، گفت: در حال حاضر قیمت هر کیلو هلو نوبرانه در میادین مرکزی میوه و تره بار مازندران بین 25 تا 35 هزار تومان است که با سود نهایتاً 35 درصدی در بازار عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران گفت: هم اکنون در بسیاری از میوه ها با مازاد تولید روبه رو هستیم که علت اصلی آن به عدم سیاست گذاری منطقی باز می گردد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار از ورود انبه به صورت مسافری با پرواز خبر داد و گفت: قیمت میوه های پروازی بسیار گران و برای قشر خاصی است. حسن صابری درباره عرضه و بازار میوه های وارداتی گفت: تنها چهار میوه موز، آناناس، نارگیل و انبه اجازه ورود به کشور را دارند. ...
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
میوه در بازار فراوان و قیمت ها نسبت به هفته های گذشته کاهش یافته، اما قشر متوسط هنوز توان خرید ندارند.
رییس اتحادیه میوه و تره بار اهواز با بیان اینکه میوه های تابستانه و نوبرانه، فعلا کیفیت بالایی ندارند، گفت: پیک اصلی ورود میوه های تابستانه به بازار، از اوایل خردادماه شروع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رکود ناشی از اعمال محدودیت های کرونایی بر بازار و کاهش شدید قیمت دلار قیمت میوه هم نسبت به ابتدای نوروز امسال در قزوین کاهش یافته و به نظر می رسد کرونا و دلار بازار میوه، سبزی و صیفی را تنظیم کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران از افزایش 2 هزار و 500 تا 3 هزار و 500 تومانی قیمت گوجه فرنگی در بازار خبر داد. اسداله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران در گفت و با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران از عرضه گیلاس نوبرانه در بازار خبر داد و گفت: به سبب نوبرانه بودن، هنوز قیمت این محصول در نرخ نامه نیامده است. اسداله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران از آرامش بازار میوه خبر داد و گفت: با توجه به گرمای بیش از حد هوا، گیلاس نوبرانه در مغازه ها عرضه شده ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اسداله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران از آرامش بازار میوه خبر داد و گفت: با توجه به گرمای بیش از حد هوا، گیلاس نوبرانه در مغازه ها عرضه شده، اما به سبب نوبرانه بودن، هنوز قیمت آن در نرخ نامه نیامده است.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس میدان مرکزی میوه و تره بار ساری با اشاره به قیمت 70 تا 90 هزار تومانی هر کیلو زردآلو نوبرانه در میادین میوه مازندران، گفت: بازار میوه مملو از انواع میوه تره بار با قیمت های مطلوب و بدون فراز و نشیب های نامتعارف است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازار میوه و تره بار محله قصر فیروزه در منطقه 14 تهران افتتاح و مورد استفاده شهروندان این محله قرار گرفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بازار میوه و تره بار محله قصر فیروزه تهران با حضور اهالی محل مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.