سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۲:۲۱Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار میوه»

دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به بالا بودن قیمت میوه در استان کرمان، مسئولان در جلسه ای تصمیم گرفتند تا نرخ قیمت گذاری در استان به صورت آزاد یا شناور به مدت 10 روز باشد تا به واسطه آن بتوانند قیمت میوه و تره بار را کنترل کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۱    
اصفهان- بازار میوه هر چند ممکن است برای عده ای سودجو پر رونق باشد اما برای مردم عادی به یک کابوس تبدیل شده است به نوعی که در اصفهان بسیاری از مردم قدرت خرید این کالای اساسی را ندارند و بر عکس مشتریان ته میوه مغازه ها چند برابر شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۹    
با توجه به افزایش چندبرابری هزینه های تولید و در سایه ضعف در نظارت ها، قیمت میوه نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است. اسدالله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران در این خصوص گفت: با توجه به افزایش 2 تا 3 برابری هزینه های تولید اعم از بذر، کود، سم، حمل ونقل و بسته بندی ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۲    
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران گفت: کمبود نظارت و عدم برخورد با متخلفان بازار میوه و محصولات کشاورزی، منجر به ترویج گرانفروشی می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
تصور کنید کشاورز هستید و قصد دارید بعد از گذشت چند سال تا به باردهی زیاد درختان خود برسید، بعد از آن مشاهده نمایید که محصولات شما در بازار جایی ندارد، در این صورت در اولین گام می بایست به دام دلال های بازار میوه ی کشور بیفتید و با دست به دامان شدن به آن ها بتوانید محصولات خود را با قیمتی ناچیز ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۸    
غرفه داران میادین میوه و تره بار اصلی ترین عامل این گرانی را ناتوانی دولت بر کنترل بازار می دانند. عدم کنترلی که موجب قدرت گرفتن بیش از پیش دلالان میوه و تعیین قیمت بازار از سوی آنها می شود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
غرفه داران میادین میوه و تره بار اصلی ترین عامل این گرانی را ناتوانی دولت بر کنترل بازار می دانند. عدم کنترلی که موجب قدرت گرفتن بیش از پیش دلالان میوه و تعیین قیمت بازار از سوی آنها می شود.
سه نرخ از پرتقال شمال در 500 متر؛ یکی از میوه فروشی های خیابان فاطمی درحالی نارنگی را 35 هزار تومان می فروشد که در میادین میوه وتره بار 11هزارتومان نرخ خورده است و درست سر خیابان کناری میوه فروشی یک وانت همان نارنگی را 10 هزار تومان می فروشد. این تصویر کلی بازار میوه است.
هرازگاهی اقلام مصرفی سبد خانوار اعم از گوشت، مرغ، تخم مرغ، برنج، حبوبات و میوه به بهانه های مختلف دستخوش نوساناتی قرار می گیرد که اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه را در خرید مایحتاج خود دچار مشکل می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار، از ثبات نسبی بازار میوه خبر داد و گفت: قیمت برخی اقلام میوه همچون پرتقال، سیب و کیوی نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان یزد علت افزایش سرسام آور موز در بازار میوه را انجام نشدن واردات این میوه ی وارداتی علی رغم وجود تقاضا ذکر کرد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت بعضی از اقلام پرمصرف میوه در روزهای اخیر دوباره افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- پایش میدانی قیمت های میوه و سبزیجات در بازار میوه و تره بار قزوین حکایت از کاهش نسبی قیمت برخی میوه های مانند پرتقال نسبت به میانه دی ماه دارد؛ در حالی که قیمت محصولی مانند خیار به نرخ بی سابقه کیلویی 14 هزار تومان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: 700 تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار میوه شب عید مردم گلستان تامین خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران از ثبات نسبی در قیمت میوه های پر مصرف خبر داد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۶    
قیمت انواع میوه در بازار ارومیه، به طرز چشمگیری افزایش یافته، تا جایی که دیگر اقشار متوسط و ضعیف جامعه تمایلی به خرید و مصرف میوه ندارند. اگر سری به بازار میوه و تره بار ارومیه بزنید، خواهید دید که قیمت بیشتر میوه های موجود در بازار بالای 15 هزار تومان است و همین امر سبب خلوتی بازار و رکود شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- قیمت میوه در بازار اصفهان روند افزایشی دارد و به اعتقادات فعالان این عرصه کسانی که انحصار بازار میوه را در دست دارند تعیین کننده قیمت ها هستند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر سرانه پایین مصرف انواع ماهی و آبزیان در تهران که بارها از سوی متخصصان و کارشناسان تغذیه اعلام شده است ، گفت: با عرضه گسترده ماهی و تسهیل دسترسی شهروندان به آبزیان می توان به مصرف بیشتر این مواد غذایی مفید از سوی شهروندان کمک کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان اصفهان با انتقاد از سرپیچی سازمان صمت از اجرای یک مصوبه قانونی، گفت: به دلیل آشفتگی که در بازار میوه و تره بار وجود دارد، میوه و تره بار با قیمت بیشتر از قیمت واقعی به دست مصرف کننده می رسد.
به رغم فراوانی، قیمت های میوه قصد پایین آمدن ندارند و مسئولانی که باید به مغازه های سطح شهر نظارت کنند نهاده ها ی گران را عامل بالا بودن قیمت عنوان می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۷    
طلوعیان آخرین وضعیت تأمین مرغ و تخم مرغ در استان گلستان را تشریح کرد و گفت: مقرر شد تولیدکنندگان با همکاری اتحادیه مربوطه روزانه 50 تن سهمیه مردمی را تأمین کنند.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به اینکه در گرانی قیمت میوه ها بحثی نیست، گفت: استقبال مردم نیز از خرید میوه کاهش یافته است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حذف واسطه، ایجاد رقابت، سود بیشتر تولید کننده و قیمت پایین تر برای مصرف کننده از مهم ترین مزایایی است که شهرستان فاروج به دلیل نداشتن بازار میوه و تره بار از آن محروم است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نرخنامه جدید اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران از نوسان قیمت در بازار میوه های پر مصرف پاییزی خبر می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نرخنامه جدید اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران از نوسان قیمت در بازار میوه های پر مصرف پاییزی خبر می دهد.
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران، از روند کاهشی قیمت موز در بازار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- بازار میوه اصفهان این روزها رنگ و لعاب جدیدی از گرانی به خود گرفته که به گفته کارشناسان این امر ناشی از تلاطم ارز و دلار و صادرات میوه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: ترکیه جایگاه ایران را در بازار میوه قطر گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۲    
در روز های اخیر شاهد افزایش بی رویه قیمت انواع میوه هستیم و این موضوع ناراحتی مردم را در پی داشته اشت.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی درباره آینده بازار میوه گفت: در حال حاضر بازار میوه به علت نبود تقاضا در رکود به سر می برد و طبق روال همه ساله هر چقدر به ایام پایانی سال نزدیک می شویم، استقبال کاهش می یابد که با این وجود نوسان چندانی را در بازار متصور نیستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نبود مدیریت متمرکز سبب شده تا با نوسان بازار، هر ساله محصول خرما روی دست باغداران استان های جنوب و شرق کشور از جمله بوشهر بماند و موجب زیان آنها شود.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته سوم دی ماه گفت: طبق این نرخنامه قیمت هر کیلوگرم موز، گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای سبز، کدومسمایی و هویج بین 500 تا دو هزارتومان نسبت به هفته دوم دی ماه کاهش یافته است.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: به ترتیب سیب درختی، پرتقال و انگور در بین انواع میوه و گوجه فرنگی، پیاز و سیب زمینی در بین محصولات فرنگی، بیشترین تقاضا را در نُه ماه نخست امسال در میادین میوه و تره بار به خود اختصاص داده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۰۳    
نمودار قیمتی امروز بازارچه به موز اختصاص دارد. موز در دی سال گذشته کیلویی 13 هزار تومان فروخته شد و در انتهای زمستان 98 همزمان با شروع شیوع ویروس کرونا و افزایش تقاضا از 16 هزار تومان عبور کرد. این میوه پرطرفدار سال 99 را با 19 هزار تومان شروع کرد و تا آخر تابستان امسال به 20 هزار تومان رسید ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
توجه داشته باشید که قیمت های ارائه شده مربوط به انواع میوه عرضه شده در بازار میوه و تره بار شهرداری تهران بوده و قطعا از قیمت میوه در مغازه ها و سطح شهر پایین تر می باشد. قیمت انواع میوه قیمت انواع تره بار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: از شب یلدا تاکنون بازار میوه و تره بار همدان در حالت رکود به سر می برد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: براساس نرخنامه جدید سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت انواع محصولات فرنگی که از صبح امروز در 250 میدان و بازار میوه و تره بار تهران اعمال می شود، اعلام شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۳    
بر اساس تصمیمات جلسه آخر ستاد تنظیم بازار درباره تعیین مباشر تامین و نحوه اجرای طرح تنظیم بازار میوه شب عید تصمیم گیری شد و کلیات دستورالعمل تامین (خرید و ذخیره سازی) و توزیع (جذب سهمیه استان و عرضه) سیب درختی و پرتقال ایام پایانی سال 1399 و نوروز سال 1400 کشور و نمونه تفاهم نامه های مباشران تامین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
انتشار کلیپی در فضای مجازی گویای تخریب بازار میوه و تره بار در بلوار کارگر اهواز است که فرستنده ادعا دارد افرادی ناشناس و نقاب بر صورت با بولدوزر محصولات را نابود کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۵    
حاضران در میزگرد ایرنا با عنوان بازار میوه و تره بار و تعاون روستایی در سخنان خود با اشاره به مشکلات کشاورزی طی سال های اخیر، بر پیگیری طرح های اصلاحی نظیر هوشمندسازی کشاورزی، ساماندهی صادرات و خودداری از تصمیم های یک شبه در حوزه های مختلف از جمله صادرات تاکید کردند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۲    
در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار درباره جزئیات تنظیم بازار میوه شب تصمیم گرفته شد و قیمت خرید پرتقال تامسون شمال اعلام شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۵۰    
شهردار گلپایگان گفت: شهروندان منطقه شمال شهر گلپایگان نیز باید میوه و تره بار روزانه خود را با قیمت و کیفیت مناسب تهیه کنند که در این زمینه شهرداری در محدوده مسکن مهر بازار روز میوه و تره بار راه اندازی می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار درباره جزئیات تنظیم بازار میوه شب تصمیم گرفته شد و قیمت خرید پرتقال تامسون شمال به ازای هر کیلوگرم 10 هزار و 500 تومان با لحاظ کلیه هزینه های تبعی تحویل کف کامیون در استان مبداء تصویب شد و تصمیم گیری درباره وضعیت سیب نیز به جلسه بعدی موکول شد.
فودنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار درباره جزئیات تنظیم بازار میوه شب تصمیم گرفته شد و قیمت خرید پرتقال تامسون شمال به ازای هر کیلوگرم 10 هزار و 500 تومان با لحاظ کلیه هزینه های تبعی تحویل کف کامیون در استان مبداء تصویب شد و تصمیم گیری درباره وضعیت سیب نیز به جلسه بعدی موکول شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار درباره جزئیات تنظیم بازار میوه شب تصمیم گرفته شد و قیمت خرید پرتقال تامسون شمال به ازای هر کیلوگرم 10 هزار و 500 تومان با لحاظ کلیه هزینه های تبعی تحویل کف کامیون در استان مبداء تصویب شد و تصمیم گیری درباره وضعیت سیب نیز به جلسه بعدی موکول شد.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، بر اساس تصمیمات جلسه آخر ستاد تنظیم بازار درباره تعیین مباشر تامین و نحوه اجرای طرح تنظیم بازار میوه شب عید تصمیم گیری شد و کلیات دستورالعمل تامین (خرید و ذخیره سازی) و توزیع (جذب سهمیه استان و عرضه) سیب درختی و پرتقال ایام پایانی سال 1399 و نوروز سال 1400 کشور و نمونه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۴۸ سایت دیگر  
در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار درباره جزئیات تنظیم بازار میوه شب تصمیم گرفته شد و قیمت خرید پرتقال تامسون شمال به ازای هر کیلوگرم 10 هزار و 500 تومان با لحاظ کلیه هزینه های تبعی تحویل کف کامیون در استان مبداء تصویب شد و تصمیم گیری درباره وضعیت سیب نیز به جلسه بعدی موکول شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو با موضوع گرانی قیمت میوه با مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان به صورت تلفنی گفتگو کرد. مصطفی دارایی نژاد ضمن تائید گرانی قیمت میوه گفت: این گرانی منوط به میوه نیست و کل اقلام گران شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حاضران در میزگرد ایرنا با عنوان بازار میوه و تره بار و تعاون روستایی در ادامه سخنان خود با اشاره به مشکلات کشاورزی طی سال های اخیر، بر پیگیری طرح های اصلاحی نظیر هوشمندسازی کشاورزی، ساماندهی صادرات و خودداری از تصمیم های یک شبه در حوزه های مختلف از جمله صادرات تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی انفجار بمب در جمع شهروندان سوری در بازاری در الحسکه، 20 غیرنظامی زخمی شدند.