سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۹:۲۸Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رام الله»

تازه ترین ها   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فارس: محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردن دوشنبه شب (دیشب) به صورت ویدئوکنفرانس با آنجلا مرکل صدراعظم آلمان درباره آخرین تحولات گفت وگو کرد. بر اساس گزارش خبرگزاری وفا ، مرکل در این گفت وگو از ازسرگیری هماهنگی امنیتی میان رام الله و تل آویو استقبال کرد و افزود ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: وصفی قبها از اعضای ارشد جنبش حماس اعلام کرد، تشکیلات خودگردان فلسطینی در ازای بازگرداندن سفیران خود به منامه و ابوظبی وعده های مالی از این کشورها دریافت کرده است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با برگزاری یک نشست میان مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی در رام الله، روابط میان دو طرف به صورت رسمی از سرگرفته شد. به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی 21، مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین با برگزاری یک نشست با مسئولان صهیونیست رسماً روابط خود را با تل آویو از سر گرفتند ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان -رسانه های رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کردند که مسئولان تشکیلات خودگردان با مسئولان اسرائیلی در رام الله در کرانه باختری برای نخستین بار از زمان ازسرگیری هماهنگی و همکاری میان تل آویو و تشکیلات خودگردان در رام الله دیدار کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از اعلام از سرگیری همکاری ها میان رام الله و تل آویو، منابع صهیونیستی از دیدار مقام های تشکیلات خودگردان فلسطین با مقام های رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش حماس فلسطین تأکید کرد که هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی، همیشه ضد منافع ملی و امنیتی ملت فلسطین است،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۰    
سخنگوی جنبش حماس در فلسطین تصمیم تشکیلات خودگردان را برای از سرگیری روابط با رژیم صهیونیستی محکوم کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
فارس: تشکیلات خودگردان فلسطین بعد از دو ماه، سفیران خود را به امارات عربی متحده و بحرین برمی گرداند. مقام مسئولی در تشکیلات خودگردان فلسطین به شبکه سعودی العربیه و خبرگزاری رویترز انگلیس گفته است که رام الله سفرای خود در منامه و ابوظبی را راهی بحرین و امارات کرده است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین بازگشت تشکیلات خودگردان به روابط و همکاری امنیتی با دشمن صهیونیستی را محکوم کرده و این اقدام را خروج از توافق ملی و نقض تمامی دستاوردهای نشست رهبران گروه های فلسطینی دانستند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
فارس: جمعیت زیادی از شهروندان فلسطینی با برپایی راهپیمایی و یک تجمع در شهر البیره در مرکز کرانه باختری، تصمیم وزیر خارجه آمریکا برای بازدید از شهرک پساگوت واقع در اراضی این شهر را محکوم کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر معروف جهان عرب اظهار داشت: بر این باوریم که هماهنگی امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی اصلاً متوقف نشده بود که بخواهد از سرگرفته شود و هماهنگی در اوج خود قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۶    
استاد دانشکده مطالعات جهان با زیانبار خواندن از سرگیری همکاری های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با تل آویو معتقد است نابودی وحدت فلسطینیان و کمک به روند عادی سازی روابط با تل آویو از جمله پیامدهای این همکاری ها به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین در بیانیه خود در محکومیت ازسرگیری هماهنگی امنیتی رام الله با تل آویو اعلام کردند، حساب باز کردن بر روی رفتار منصفانه جو بایدن با مسأله فلسطین اشتباه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی ازسرگیری روابط امنیتی میان رام الله و تل آویو را یک اقدام اشتباه دانست که موجب گستاخی رژیم صهیونیستی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی تحلیل ها سه دلیل برای ازسرگیری هماهنگی امنیتی میان رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان پس از توقف شش ماهه خبر می دهند، اقدامی که گروه های فلسطینی به شدت به آن اعتراض کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شبکه المیادین لبنان از شکست مذاکرات دو جنبش فتح و حماس در قاهره در پی تصمیم رام الله برای ازسرگیری همکاری امنیتی با تل آویو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای در محکومیت تصمیم تشکیلات خودگردان برای ازسرگیری همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این تصمیم رام الله به معنای تشویق به خیانت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۱    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مسئول تماس های اخیر میان تل آویو و رام الله بود که در نتیجه آن، ازسرگیری هماهنگی میان طرفین اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه های جداگانه تصمیم تشکیلات خودگردان فلسطین برای از سرگیری هماهنگی های امنیتی با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با انتقاد از برقراری مجدد روابط و همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان با رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ازسرگیری این روابط، نقض نتایج نشست رهبران گروه های فلسطینی در رام الله و بیروت است.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین ابراز امیدواری کرد که دولت "جو بایدن" رئیس جمهور جدید آمریکا از راه حل دو دولت بر اساس اصل "زمین مقابل صلح" حمایت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
دولت تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که از شرکت های فعال در شهرک های صهیونیست نشین و رژیم های عربی حامی محصولات این شهرک ها شکایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان درباره احتمال توافق میان فتح و حماس در گفت وگوهای جاری در قاهره برای برگزاری انتخابات ابراز امیدواری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از سفر یک هیئت روسی به رام الله و حمله شهرک نشینان صهیونیست به نمایندگان کشورهای اروپایی در جنوب قدس اشغالی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزرای خارجه اردن و تشکیلات خودگردان بر ضرورت توقف تمام اقدامات غیرقانونی رژیم صهیونیستی تأکید کردند، اقداماتی که راهکار دو دولتی و فرصت های تحقق صلح را از بین می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر فلسطین تصمیم وزیر خارجه آمریکا برای بازدید از شهرک بساغوت واقع در اراضی فلسطینی استان رام الله و البیره را محکوم کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، هیأت امور اسرای فلسطین اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی به بازداشت شهروندان فلسطینی ادامه می دهند به طوری که طی ماه اکتبر سال جاری میلادی 446 فلسطینی بازداشت شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۵    
نظامیان رژیم صهیونیستی برای دومین روز پیاپی به شهرک کوبر در نزدیکی رام الله یورش بردند و با حمله به خانه یک شهروند فلسطینی وسایل آن را به تاراج بردند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پیکر صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین "ساف" که روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا فوت کرده بود، امروز در قبرستان اریحا به خاک سپرده شد. مراسم رسمی تشییع جنازه عریقات در اطراف ساختمان تشکیلات خودگردان در رام الله با حضور شخصیت های فلسطینی برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۶    
منابع خبری از ناپدید شدن یک سرباز صهیونیست در شهرک بسچات زئیف واقع در نزدیکی رام الله اطلاع دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری چهارشنبه شب از ناپدید شدن یک سرباز صهیونیستی در نزدیکی رام الله واقع در کرانه باختری خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه المیادین گزارش داد، یک سرباز اسرائیلی از شهرک "بسچات زئیو" در نزدیکی رام الله ناپدید شده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : ایهود یعاری تحلیلگر امور عربی شبکه 12 رژیم اسرائیل اعلام کرده است که فرستادگانی از امارات، عربستان، مصر و اردن به رام الله رفته و با ابومازن دیدار کردند و او را به برگزاری انتخابات با هدف مشخص شدن جانشین وی در ریاست تشکیلات خودگردان تشویق کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگران فلسطین در واکنش به اظهارات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، از آمادگی مشروط رام الله برای بازگشت به مذاکرات با تل آویو خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۹    
پیکر دبیرکل سارمان آزادی بخش و مذاکره کننده ارشد فلسطین در مذاکرات صلح خاورمیانه امروز (چهارشنبه) پس از انتقال به رام الله و انجام تشریفات برای خاکسپاری به اریحا منتقل شد. در همین حال رهبران کشورهای مختلف عربی و نهادهای بین المللی درگذشت این رهبر فلسطینی را تسلیت گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل در پاسخ به نامه رئیس تشکیلات خودگردان از دعوت رام الله به برگزاری نشست بین المللی صلح در غرب آسیا قدردانی و بر حمایت خود از این موضوع تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی مدعی شدند که تشکیلات خودگردان برای ازسرگیری هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی به شرط پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، اعلام آمادگی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان طی دیداری که با نخست وزیر رومانی در رام الله داشت بار دیگر برای مذاکره با رژیم صهیونیستی اعلام آمادگی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از فلسطینی ها مقابل کمیته بین المللی صلیب سرخ واقع در شهر البیره در نزدیکی رام الله برای اعلام همبستگی خود با اسیر ماهر الاخرس که دست به اعتصاب غذا زده، تجمع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۵    
فلسطینیان در صد و سومین سالروز پیمان بالفور که مجوزی برای اشغال سرزمین های فلسطینی توسط صهیونیست ها بود، در رام الله تظاهرات کردند. فلسطینیان این پیمان را که بلایی برای ملت فلسطین بود، محکوم کردند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی امروز دوشنبه در میدان احمد الشقیری در شهر البیره و رام الله تجمع کرده و به سمت گذرگاه اسرائیلی بیت ایل راهپیمایی کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز دوشنبه در نشست هفتگی دولت فلسطین در رام الله از انگلیس خواست تا دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس شرقی را در مرزهای اشغالی سال 1967 به رسمیت بشناسد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۵    
رژیم صهیونیستی بامداد امروز خانه اسیر فلسطینی را در شمال رام الله تخریب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فارن پالیسی در یک گزارش پشت پرده توافقات اخیر کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را افشا کرد. به نوشته این مجله، مهندسی توافقات صلح اعراب-اسرائیل با یک دشمن تبعیدی محمود عباس بوده است. این دشمن قدیمی کسی نیست جز محمد دحلان ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز در رام الله با لوئیجی دی مایو وزیر خارجه ایتالیا دیدار کرد و به او گفت که اروپایی ها به جای دولت آمریکا که از رژیم صهیونیستی جانبداری می کند، برای احقاق حقوق فلسطینیان کمک کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت های مسلمان و مسیحی در اعتراض به اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام، در رام الله و بیت لحم مقابل کلیسای المهد تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به تشکیلات خودگردان هشدار داد، پس از ماه سپتامبر محاکمه بانک هایی که حساب اسرای فلسطینی را بلوکه نکرده اند، آغاز می کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، فلسطینی های ساکن کرانه باختری در اعتراض به توهین های امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه، تصاویر وی را آتش زدند. بر اساس گزارش عربی 21 ، در این تجمع اعتراضی که تعدادی از دانشجویان دانشگاه بیرزیت و شخصیت های فلسطینی در مرکز رام الله برگزار کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک مسؤول فلسطینی از آمادگی مصر برای ترسیم مرزهای دریایی با رام الله خبر داد اما قاهره هنوز به این موضوع واکنشی نداشته است.