چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۸:۰۷May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رام الله»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ده ها فلسطینی در شهر رام الله در کرانه باختری امروز (دوشنبه) در تجمعی اعتراضی جهت همبستگی با مسجد الاقصی و شهر قدس شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۵    
شب گذشته صد ها فلسطینی در راهپیمایی شرکت کردند که از رام الله به سمت ایست بازرسی نظامی بیت إیل، برگزار شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: پس از اطلاعیه رژیم صهیونیستی درباره نقش دستگاه امنیتی تشکیلات خودگردان در دستگیری عامل تیراندازی در زعتره ، فلسطینی ها خواستار توقف همکاری امنیتی میان رام الله با رژیم صهیونیستی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
فلسطین اعلام کرد که پرونده محله "شیخ جراح" را به دیوان کیفری بین المللی ارجاع داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی تعداد بیشتری از نیروهای ویژه را به کرانه باختری اعزام کرد و یورش ها و عملیات گسترده ای را علیه شهرک عقربا در نابلس و ترمسعیا در رام الله انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان در نامه ای به دادستان دیوان کیفری بین المللی، اقدامات رژیم صهیونیستی برای تخلیه کل یک محله در قدس را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شمار زیادی از نیرو های رژیم صهیونیستی بامداد امروز به روستای عقربا در جنوب نابلس و روستای ترمسعیا در شمال رام الله یورش بردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رسانه ها یکشنبه شب از انفجار بمب در یک شهرک صهیونیست نشین در کرانه باختری گفتند. به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که یک بمب در شهرک بنیامین در غرب رام الله منفجر شد اما تلفات جانی در پی نداشت. جزئیات بیشتری در این باره گزارش شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شبکه خبری المیادین یکشنبه شب به نقل از رسانه های صهیونیستی از انفجار بمب در یک شهرک صهیونیست نشین در غرب رام الله خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی شامگاه یکشنبه از وقوع چندین انفجار در شهر صفد در شمال اراضی اشغالی و همچنین یک حادثه انفجار در شهرک بنیامین در غرب رام الله خبر دادند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری معا، محمد اشتیه روز یکشنبه در دیدار با سون کوهن بورگسدورف نماینده اتحادیه اروپا در دفتر کارش در رام الله گفت: انتخابات به تعویق افتاده و لغو نشده است و ما از اروپا می خواهیم به تلاش برای اعمال فشار به اسرائیل با هدف برگزاری انتخابات در قدس و تضمین مشارکت مردم این [...]
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
منابع خبری شامگاه یکشنبه از انفجار یک بمب در شهرک صهیونیستی بنیامین در غرب رام الله خبر دادند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری شامگاه یکشنبه از انفجار یک بمب در شهرک صهیونیستی بنیامین در غرب رام الله خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از انفجار بمب در شهرک صهیونیست نشین بنیامین در رام الله خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع خبری شامگاه یکشنبه از انفجار یک بمب در شهرک صهیونیستی بنیامین در غرب رام الله خبر دادند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۰    
رسانه های رژیم صهیونیستی: یک ماده منفجره در شهرک "بنیامین" در غرب رام الله منفجر شد و هیچ مصدومیتی نداشت
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
"رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در اوج شور و اشتیاقش برای انتخابات شورای قانونگذاری، ریاست تشکیلات و شورای ملی گفت که می خواهد از طریق انتخابات روند سیاسی فلسطین و نهادهای آن را احیا کند اما امروز به بهانه عدم موافقت رژیم اشغالگر اسرائیل با مشارکت قدس و ساکنانش ریشه این روند را از بین برد و قدرت خود ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با جلسه رهبری فلسطین درباره تصمیم گیری نهایی پیرامون انتخابات فلسطین، تجمعاتی در مخالفت با این تصمیم و نیز در حمایت از محمود عباس شکل گرفت. به گزارش ایسنا، روزنامه رای الیوم نوشت، ده ها تن در پی فراخوان لیست های انتخاباتی مخالف با تعویق انتخابات ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی می گویند دولت آمریکا برقراری مجدد کمک های مالی به تشکیلات خودگردان فلسطین را به قطع حمایت های مالی رام الله از عملیات کنندگان فلسطینی و خانواده های آنها مشروط کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۲    
تظاهرات در رام الله و نوار غزه علیه تعویق انتخابات ، دهها کشته و زخمی در فلسطین اشغالی ، سفر آتی آنتونیو گوترش به مسکو و عقب نشینی نیرو های گارد مرزی قرقیزستان از مرز تاجیکستان ، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۶:۱۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود در نشست گروه های فلسطینی در رام الله گفت که انتخابات فلسطین بدون قدس برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از تعویق رسمی انتخابات پارلمانی به بهانه کارشکنی رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فلسطینیان ساکن غزه و رام الله بامداد امروز در اعتراض به فرمان ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین برای تعویق برگزاری انتخابات تظاهرات کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، رئیس تشکیلات خودگردان پنج شنبه شب در نشست گروه های فلسطینی در رام الله برای بررسی موضوع انتخابات فلسطین سخنرانی کرد. محمود عباس در این نشست گفت که رژیم اشغالگر اسرائیل برای عدم برگزاری انتخابات فلسطین در قدس عدم وجود دولت در این رژیم را بهانه کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۰:۰۳    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود در نشست گروه های فلسطینی در رام الله گفت که انتخابات فلسطین بدون قدس برگزار نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گروه های فلسطینی نشست امروز رام الله (مقر تشکیلات خودگردان فلسطین) درباره به تعویق افتادن انتخابات را تحریم کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از شهاب نیوز، امروز (چهارشنبه 8 اردیبهشت) 25 ائتلاف انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین اشغالی با تجمع در مرکز رام الله علیه برخی ادعاها مبنی بر تعویق انتخابات سراسری شعار دادند. ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : مرکز مطالعات راهبردی مدار که دفتر آن در رام الله قرار داد در گزارشی به بررسی تحولات فلسطین اشغالی در سال 2020 و 2021 پرداخت. در این گزارش آمده، تحولات رژیم اسرائیل تصویری متناقض را نشان می دهد؛ از یک طرف این رژیم مانند دولتی قدرتمند ظاهر می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که در نشست فردا (پنج شنبه) گروه های فلسطینی در رام الله برای گفتگو درباره موضوع انتخابات شرکت نمی کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) پیامی تهدید آمیز خطاب به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با این محتوا فرستاد که اگر پرتاب موشک را متوقف نکند، این رژیم دست به یک حمله شدید و گسترده علیه غزه خواهد زد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در پیامی به حماس هشدار داد که اگر شلیک موشک ها ادامه یابند، این رژیم امشب حمله گسترده ای را علیه غزه انجام خواهد داد. به گزارش ایسنا، سایت واللا اعلام کرد، این پیام را رژیم صهیونیستی صبح امروز(دوشنبه) از طریق تور وینسلند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فارس: در راهپیمایی های اعتراضی که شنبه شب (دیشب) در قدس و شهرهای مختلف کرانه باختری از جمله الخلیل، نابلس، طولکرم، جنین و رام الله برگزار شد دهها فلسطینی زخمی شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در پی تشدید درگیری های چند روزه در شهر قدس اشغالی، کمیته مرکزی فتح امروز یکشنبه در رام الله تشکیل جلسه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۷    
وزیر خارجه اردن که به رام الله سفر کرده است، با ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۴    
دفتر مطبوعاتی پلیس مرزی اسرائیل اعلام کرد جمعه شب در نقطه ایست بازرسی کلاندیا بین اورشلیم و رام الله ، مقبره راحل در منطقه بیت لحم ، کرانه باختری و محلاتی از اورشلیم شرقی ناآرامی هایی رخ داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه اردن تأکید کرد که در سفر به رام الله و دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، حامل پیامی از جانب شاه اردن درباره احیای مذاکرات سازش بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بیسیمچی مدیا با انتشار فیلمی نوشت: چرت اسرائیل پاره شد. ساعتی پیش سرزمین های اشغالی شاهد انفجارهای پیاپی و فعال شدن آژیر حمله موشکی و تلاش های سامانه پاتریوت بود. ...
خبرگزاری فارس: منابع محلی بامداد پنجشنبه از به صدا درآمدن آژیر هشدار حمله موشکی در شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه خبر دادند. خبرگزاری فلسطینی شهاب گزارش داد: آژیرهای هشدار در نقب اشغالی به صدا درآمدند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه یک روزنامه نگار فلسطینی ساکن شهر رام الله در مرکز کرانه باختری را بازداشت کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر خارجه اردن امروز در سفری از پیش اعلام نشده عازم شهر رام الله می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴    
وزیر خارجه اردن به رام الله می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نماینده شخصی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امور خارجه و روابط بین الملل با تأکید بر لزوم برگزاری انتخابات در قدس اشغالی گفت که رژیم صهیونیستی همچنان از پاسخ به درخواست رام الله برای برگزاری انتخابات در قدس خودداری می کند، لذا امکان تأخیر در برگزاری انتخابات وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۱    
حمله پهپادی به اهداف نظامی در فرودگاه اب ها عربستان و به آتش کشیده شدن خودروی صهیونیست ها در رام الله از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با تلاش صهیونیست ها برای بیرون راندن مردم فلسطین از محله های مختلف قدس اشغالی به بهانه نداشتن مجوز، اردن اعلام کرد که به تشکیلات خودگردان فلسطین اسنادی داده که بر بطلان ادعای صهیونیست ها درباره نداشتن مجوز صحه می نهد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رام الله مکس، تمر هندی یکی از میوه های مغذی و مفید است که نباید از سفره های ماه رمضان غایب باشد؛ همچنین یکی از معروف ترین آب میوه هایی است که نسل به نسل مصرف آن توصیه شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فلسطینی ها یک خودروی صهیونست ها را که وارد روستایی نزدیک رام الله شده بود به آتش کشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن محکومیت تلاش صهیونیستها برای گسترش شهرک سازی گفت که رام الله برای تسهیل برگزاری انتخابات در شهر قدس می کوشد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فارس: محمود عباس یکشنبه شب در نشست کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) در رام الله بر ضرورت برگزاری انتخابات در موعد مقرر تأکید کرد. عباس گفت که ما برای برگزاری انتخابات در موعد مقرر و در تمامی مناطق فلسطینی اعم از کرانه باختری، قدس شرقی و نوار غزه مصمم هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق گزارش یک روزنامه اسرائیلی، فرستادگان ویژه رئیس جمهور آمریکا طی هفته جاری به رام الله سفر و با مقام های تشکیلات خودگردان درباره انتخابات آتی فلسطین رایزنی می کنند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه مداخلات واشنگتن در دیگر کشورها، یک هیئت آمریکایی از سوی جو بایدن برای بررسی چگونگی برگزاری انتخابات فلسطین راهی رام الله می شود.