سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۲:۵۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رام الله»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۰    
شهرک نشینان صهیونیست، خانه یک فلسطینی را در روستایی نزدیک شهر رام الله در کرانه باختری آتش زدند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۳    
شفقنا- خبرنگار شبکه آرتی عربی در کرانه باختری امروز(یکشنبه) گزارش داد: شهرک نشینان صهیونیستی خانه یک فلسطینی را در شهرستان سنجل واقع در شمال رام الله آتش زدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۶    
جمعی از بازماندگان شهداء در رام الله ضمن برگزاری تظاهراتی خواستار تحویل پیکر شهدای خود شدند که رژیم اشغالگر انها را به گروگان گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۰    
فلسطینیان در اعتراض به برگزاری نشست سازشکارانه شرم الشیخ تظاهرات برگزار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۰    
الجزیره از برگزاری تظاهرات در رام الله در محکومیت حضور هیئت تشکیلات خودگردان فلسطین در نشست شرم الشیخ خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۶    
در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به تظاهرکنندگان در روستای نعلین در غرب رام الله چند فلسطینی مصدوم شدند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیستی در ورودی شمالی شهر البیره در مرکز کرانه باختری خبر داد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۴    
رام الله-ایران پرس: نظامیان صهیونیست به تظاهرات مردم فلسطین ضد شهرک سازی در رام الله حمله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با تیراندازی به سمت یک جوان فلسطینی به بهانه اینکه این جوان قصد حمله به آن ها را داشته است، او را به شهادت رساندند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بنا به اعلام منابع محلی، یک جوان فلسطینی در رام الله از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به همراه ادوات ویرانگر خود به روستای درغرب رام الله خبر دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از حمله نظامیان صهیونیست به شهرکی در غرب رام الله در کرانه باختری خبر دادند که منزل عامل عملیات ضدصهیونیستی تل آویو در آن قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۳:۲۵    
پس از فراخوان گروه عرین الاسود ، فلسطینی ها با حضور در خیابان های نابلس، الخلیل و رام الله حملات صهیونیست ها علیه فلسطینی ها را محکوم کردند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری زبان از وقوع عملیات تیراندازی دیگر در جنوب شرق نابلس و زخمی شدن یک شهرک نشین خبر دادند. منابع محلی فلسطین اعلام کردند که ایست بازرسی شهرک حواره در جنوب نابلس هدف تیراندازی مبارزان مقاومت قرار گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از زخمی شدن سه صهیونیست از جمله یک افسر بر اثر اصابت سنگ فلسطینیان به خودرو آنها و همچنن آتش گرفتن یک اتوبوس شهرک نشینان در رام الله خبر دادند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی افزایش تنش ها در کرانه باختری، تعدادی از اسرائیلی ها از جمله یک افسر و یک سرباز به دلیل پرتاب سنگ و تیرانداری به خودروهایشان در کرانه باختری زخمی شده و اتوبوس شهرک نشینان در غرب رام الله آتش گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های عبری اعلام کردند که تعدادی از اسرائیلی ها از جمله یک افسر و یک سرباز در پی پرتاب سنگ و تیرانداری به خودروهایشان در کرانه باختری زخمی شدند و اتوبوس شهرک نشینان در غرب رام الله آتش گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ساعاتی پس از نشست پنج جانبه سیاسی و امنیتی العقبه اردن که به اعتقاد ناظران سیاسی بیشتر با هدف نجات رژیم صهیونیستی برگزار شد، تل آویو عهدشکنی کرد. امری که گواه آن است که بار دیگر تشکیلات خودگردان در این نشست، فریب صهیونیست ها را خورده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۰    
شرکت بیمه تکافل للتأمین (بیمه اسلامی) فلسطین در سال 2007 کار خود را در شهر رام الله آغاز کرد و ارائه خدمات جامع بیمه به مؤسسات و افراد از طریق چارچوب نهادی متعهد به مفاهیم مدرنیته و عدم مغایرت با احکام شرعی را هدف خود قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی گذرگاه عطاره در شمال رام الله را بستند و به سمت خودرو های شهروندان فلسطینی با استفاده از گاز اشک آور حمله کردند.
شفاف   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی یکشنبه شب در بیانیه پایانی مشترک پس از نشست امنیتی و سیاسی دوطرف در العقبه اردن، بر سر کاهش تنش و توقف موقت احداث و تصویب شهرک جدید توافق کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
با وجود مخالفت گروههای مقاومت و مردم فلسطین، تشکیلات خودگردان که چندی پیش، مدعی توقف هماهنگی امنیتی با صهیونیستها شده بود، در نشست اردن، اجرای توافقات قبلی با تل آویو را از سر گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جنبش ها و نهاد های مردمی در شهر رام الله در کرانه باختری رود اردن در محکومیت نشست عقبه و مشارکت تشکیلات خودگردان فلسطین در این نشست تظاهرات اعتراضی برگزار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین تشکیلات خودگردان فلسطین و یکی از سران جنبش فتح در 85 سالگی در بیمارستانی رام الله درگذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۰    
شبکه تلویزیونی قدس، تصاویری را از اعتصاب فلسطینیان در شهر رام الله در کرانه باختری، پخش کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به حمله اشغالگران به نابلس در کرانه باختری و شهید و زخمی کردن شماری از فلسطینیان آنرا تروریسمی سازمان یافته دانست.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی برای تخلیه شهرک "الکُرم"در شرق شهر رام الله در کرانه باختری و اختلاف نظر وزرای کابینه بنیامین نتانیاهو دراین باره،آنها را به جان یکدیگر انداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان نوشت، رهبران فلسطین در دیدارهایی که به تازگی در رام الله داشتند، از دولت آمریکا خواستند رژیم صهیونیستی را برای آزادسازی گروه چهارم از اسرای قدیمی فلسطینی از زندان های این رژیم تحت فشار بگذارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۵    
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز موج حملات گسترده ای علیه مردم فلسطین به راه انداختند و 27 شهروند فلسطینی را در کرانه باختری که اغلب آن ها ساکن رام الله بودند، بازداشت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع آمریکایی از دست رد فلسطینی ها به طرح خطرناک آمریکا در کرانه باختری پرده برداشتند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، حسین الشیخ، دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) امروز (چهارشنبه) در دفتر خود در شهر رام الله میزبان باربارا لیف، معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک و هادی عمرو، نماینده ویژه این کشور در امور فلسطین بود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آمادگی دولتش را برای همکاری با آمریکا به منظور پایان دادن به اشغالگری و تشکیل کشور فلسطین اعلام کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با آنتونی بلینکن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۱۵    
فلسطینی ها در نوار غزه همزمان با سفر وزیر خارجه آمریکا به رام الله و قدس اشغالی، تجمعی در اعتراض به سیاست های واشنگتن در قبال مسئله فلسطین برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در سفری به رام الله با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و درباره آخرین تحولات فلسطین گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۰    
وزیر امور خارجه آمریکا پس از دیدار با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله گفت: آمریکا خواهان تحکیم روابط با تشکیلات خودگردان و ملت فلسطین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا عصر امروز (سه شنبه) برای دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، وارد رام الله شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع فلسطینی از حضور روسای سازمان های امنیتی مصر و اردن در رام الله و یک نشست مهم امیتی پرده برداشت.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ویلیام برنز از محمود عباس خواسته است که سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین تلاش ملموس تری برای کنترل اتفاقات در اردوگاه جنین و شهر نابلس انجام دهند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، در آغاز سفر سه روزه خود به خاورمیانه همزمان با تشدید تنش های اسرائیل و فلسطین، جنگ روسیه در اوکراین و برنامه هسته ای ایران (در دستور کار خود) وارد مصر شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۷    
دنیای اقتصاد : آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، در آغاز سفر سه روزه خود به خاورمیانه همزمان با تشدید تنش های اسرائیل و فلسطین، جنگ روسیه در اوکراین و برنامه هسته ای ایران (در دستور کار خود) وارد مصر شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۶    
گروه ها و جنبش های فلسطینی اعلام کردند پس از کشتار جنین، از ملت فلسطین می خواهیم برای محکومیت سیاست جانبدارانه آمریکا علیه فلسطینیان، در تجمع اعتراض آمیز علیه سفر آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به رام الله مشارکت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله با رئیس سازمان آمریکایی سیا دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۵:۰۰    
تلویزیونی الجزیره با پخش تصاویری از حمله شهرک نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان در شهرک ترمسعیا در شمال شرقی رام الله خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با تشدید تنش ها در اراضی اشغالی فلسطین، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در سفری به رام الله با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفت وگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رسانه های اسرائیلی از تلاش برای زیرگیری سربازان اسرائیلی با کامیون در شمال رام الله خبر داد. هم زمان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نسبت به تخریب منازل فلسطینیان که وی از آنها به منازل غیرمجاز تعبیر کرده، چراغ سبز نشان داده است. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری جمعه شب گزارش دادند، در پی تیراندازی در شمال قدس اشغالی،8 صهیونیست به هلاکت رسیدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک جوان فلسطینی پنجشنبه شب به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی در درگیری های اطراف رام الله به شهادت رسید. در این درگیری ها، 3 نفر دیگر زخمی شدند که برای مداوا به درمانگاه پزشکی شهر رام الله انتقال داده شدند. ...