دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۶:۱۰Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینیان»

شهرک نشینان رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه ضمن یورش به مسجدالاقصی با شهروندان فلسطینی درگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شهرک نشینان رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه ضمن یورش به مسجدالاقصی با شهروندان فلسطینی درگیر شدند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
دادگاه رژیم صهیونیستی برای تخریب 58 خانه متعلق به فلسطینیان در محله "وادی یاصول" در شهرک سلوان واقع در قدس اشغالی چراغ سبز نشان داد.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
چند دهه از تصویب روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین گذشته است اما در این مدت جامعه جهانی اقدام قاطعی برای حمایت از حقوق پایمال شده مردم فلسطین نکرده است ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک دادگاه رژیم صهیونیستی در اقدامی خصمانه برای تخریب گسترده منازل فلسطینیان ساکن قدس اشغالی چراغ سبز نشان داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن در نامه ای خطاب به رئیس کمیته پیگیری حقوق مردم فلسطین در سازمان ملل، به مناسبت روز جهانی همبستگی با فلسطینیان نوشت: منطقه نمی تواند از صلح برخوردار شود، مگر اینکه اشغالگری در اراضی فلسطین پایان یابد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۰    
گروه هایی از شهرک نشینان صهیونیست با حمایت ارتش اشغالگر، شهرک اللبن الشرقی را محاصره کرده و ورودی اصلی آن را بستند تا از رسیدن دانش آموزان دختر به مدرسه جلوگیری کنند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه ای به مناسبت روز همبستگی با مردم فلسطین تاکید کرد: مسلمانان، آزادگان و طرفداران فلسطین، موسسات حقوقی و بین المللی، نخبگان و دانشمندان جهان، اقدام نابخردانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۵    
جهاد اسلامی و خطیب مسجدالاقصی بر حمایت از آزادی اسیران فلسطینی و مقابله با هتک حرمت به مسجد ابراهیمی تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد: فلسطینیان هر چه سریع تر به پیروزی نهایی دست یافته و به سرزمین اصلی خود بازگردند و این کشور را به یکی از کشورهای مقتدر اسلامی منطقه تبدیل کنند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات ایرانی شرکت کننده در مجمع پارلمانی آسیا - که در حاشیه مجمع بین المجالس جهانی در شهر مادرید برگزار شد - ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی، از حقوق مردم مظلوم فلسطین دفاع کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: امروز در حالی که قدرت فلسطینیان و مسلمانان در جهان آشکار شده است، رژیم اشغالگر قدس در ضعف و زبونی شدید و فروپاشی داخلی قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا ضمن تأکید بر لزوم توقف تخریب منازل فلسطینی ها توسط شهرک نشینان صهیونیست، این اقدام را موجب تضعیف چشم انداز صلح بین دو طرف توصیف کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۹    
جنبش مقاومت اسلامی حماس، فلسطینیان ساکن کرانه باختری و الخلیل را به مقابله با تجاوزات و تعرضات اشغالگران صهیونیست به مسجد حضرت ابراهیم (ع) فراخواند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۹    
جنبش مقاومت اسلامی حماس، فلسطینیان ساکن کرانه باختری و الخلیل را به مقابله با تجاوزات اشغالگران صهیونیست به مسجد حضرت ابراهیمی در الخلیل فراخواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا اعلام کرد، عملیات تخریب منازل و تأسیسات فلسطینی توسط مقامات رژیم صهیونیستی طبق قوانین بین المللی غیرقانونی است و به صورت چشمگیری چشم اندازهای صلح را از بین می برد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶    
اتحادیه اروپا تخریب منازل فلسطینیان از سوی صهیونیستها را خلاف قوانین بین المللی خواند که عملیات صلح را به شدت تحت تاثیر خود قرار می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- اتحادیه اروپا در واکنش به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در تخریب منازل فلسطینیان، طی پیامی اعلام کرد که اقداماتی این چنینی باعث صدمه به چشم انداز صلح می شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به طرح پیشنهاد حمایت از فلسطینیان در اتحادیه مجالس عضو سازمان همکاری کشورهای اسلامی، گفت: امیدواریم روزی موضوع فلسطین به عنوان یکی از مسائل مهم جهان اسلام در مجمع عمومی اتحادیه بین المجالس جهانی مطرح و رای خوبی کسب کرده و از مردم این کشور حمایت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به دنبال وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیستها در نقاطی از شهر نابلس واقع در کرانه باختری 135 فلسطینی زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران حماس، تصمیم رئیس رژیم صهیونیستی به روشن کردن شمع در روز "جشن روشنایی" در حرم ابراهیمی را اقدامی تحریک کننده عنوان کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۷    
شیخ عکرمه صبری برای مقابله با حملات شهرک نشینان به مسجدالاقصی خواستار حضور فلسطینیان در این مکان مقدس شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۱    
آلمان اعلام کرد 28 میلیون دلار برای حمایت از آوارگان فلسطینی در لبنان و فلسطینیان ساکن غزه ارائه خواهد داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۱    
به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به شهرک العیساویه در قدس اشغالی، جوانان فلسطینی به شدت با آن ها درگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به شهرک العیساویه در قدس اشغالی، جوانان فلسطینی به شدت با آنها درگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
خطیب مسجدالاقصی از شهروندان فلسطینی خواست تا به این مسجد بروند و با هرگونه اقدام شهرک نشینان اسرائیلی علیه آن مقابله کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین، تجاوز شهرک نشینان به سه شهروند فلسطینی نزدیک به روستای "المغیر" در شمال شرق رام الله را محکوم کرد و خواستار معالجه فوری زخمی شدگان شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰    
فعالان فلسطینی با راه اندازی کمپینی، مخالفت خود با سیاست های ضد فلسطینی فیسبوک و اقدام این شبکه اجتماعی در حذف صفحات متعلق به رسانه های فلسطین را اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۵    
صبح امروز در جنوب الخلیل، بلدوزر های رژیم اشغالگر خانه علی حمامده را تخریب کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن بر شکست اطلاعاتی و امنیتی خود در عملیات استشهادی فادی ابوشخیدم در قدس اشغالی که به مرگ یک شهرک نشین و زخمی شدن چهار صهیونیست منجر شد، سعی دارد مسؤولیت این شکست خود را به گردن حزب الله لبنان بیندازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی در مصاحبه ای اعلام کرد که مناقشه میان صهیونیست ها و مردم فلسطین قابل حل نیست.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی که نظام آپارتاید دارد در راستای منفعت خود و آمریکا و همچنین ظلم بیشتر علیه فلسطینیان حامی دولت های دیکتاتور و مستبدی است که در زمینه های نظامی، سیاسی و اقتصادی با شکست مواجه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فلسطینی وفا در گزارشی تاکید کرد محتوای رسانه های مختلف رژیم صهیونیستی و صفحات شخصیت های سیاسی این رژیم به خصوص در مقطع اخیر منطبق با گفتمان تحریک آمیز و نژادپرستانه علیه فلسطینیان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۸    
محافل امنیتی و نظامی صهیونیستی درباره ادامه عملیات شهادت طلبانه فلسطینیان هشدار داده و به شدت نگران انفجار اوضاع و احتمال وقوع انتفاضه جدید هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست با سنگ به خانه ها و اتومبیل های فلسطینیان در نزدیکی شهر البیره در رام الله حمله کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
احزاب، نیروها و شخصیت های ملی لبنان عملیات استشهادی روز گذشته در قدس اشغالی را به حماس و ملت فلسطین تبریک گفته تأکید کردند: تنها راه آزادی فلسطین مقاومت مسلحانه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
75 نفر از نمایندگان پارلمان اردن تأکید کردند که اقدام انگلیس به تروریست خواندن جنبش حماس پاداش به رژیم صهیونیستی است که دست به قتل و کشتار فلسطینیان می زند و سرزمین آنها را اشغال کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد دوشنبه گزارش دادند، شهرک نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان در جنوب نابلس واقع در شمال کرانه باختری حمله کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا – حزب الله لبنان عملیات قهرمانانه شهید شیخ فادی ابو شخیدم در قدس را نشانه عزم راسخ ملت فلسطین برای ادامه جهاد و مقاومت تا آزاد سازی این سرزمین و مقدسات دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی پس از عملیات شهادت طلبانه فلسطینیان در قدس اشغالی، به یک مدرسه در شرق قدس یورش بردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است انگلیسی ها خود عامل تروریست پروری در دنیا هستند اما آزادیخواهانی را تروریست می نامند که برای آزادی وطن خود اقدام می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
درجریان عملیات شهادت طلبانه امروز (یکشنبه) فلسطینیان در بخش قدیمی شهر قدس اشغالی 4 سرباز اسرائیلی زخمی شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است انگلیس در حالی حماس که برای دفاع از فلسطین تلاش می کند را تروریست می خواند که خود با بیانیه بالفور، عامل اصلی تجزیه این کشور بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۲:۰۷    
تصمیم دولت انگلیس برای تروریستی اعلام کردن حماس با واکنش گسترده روبه رو شده؛ حتی تشکیلات خودگردان که سفارت فلسطین در لندن را نمایندگی می کند، آن را محکوم و تجاوزی غیرموجه علیه ملت فلسطین خوانده است ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس با صدور بیانیه ای اقدام ضدحقوق بشری دولت انگلیس در قرار دادن جنبش مقاومت اسلامی حماس در فهرست تروریستی را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۳    
صبح امروز (شنبه) درگیری های خشونت باری بین سرویس امنیتی فلسطین و نیروهایی در اردوگاه جنین واقع در کرانه باختری رخ داد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس گفت: قرار گرفتن حماس در فهرست گروه های تروریستی دولت انگلیس، خاستگاه صهیونیست ها را تامین و حمایت از جنبش های مقاومت را جرم انگاری کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۲    
شفقنا- درگیری و برخوردهایی میان فلسطینی ها و نیروهای امنیتی دولت خودگردان فلسطین، شامگاه دیروز(جمعه) در اردوگاه جنین رخ داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی ...