یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۱۵Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینیان»

عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
علما و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت مظهرالتوحید تایباد در بیانیه ای تاکید کردند: دشمنان این نظام و انقلاب بدانند که شهادت دانشمند هسته ای ایران بی پاسخ نخواهد ماند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۱    
نظامیان اشغالگر بطور وحشیانه به فلسطینیان روستای کفرمالک در شرق رام الله حمله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی با حمله به راهپیمایی شهروندان فلسطینی در شرق نابلس که در مخالفت با شهرک سازی رژیم صهیونیستی برگزار شد، به ده ها آسیب زدند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در یادداشتی نوشت: مارادونا در حالی در جبهه مخالف با سیاست های ترامپ بود که از فلسطین و فلسطینیان حمایت می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان صهیونیست بار دیگر تعدادی از منازل شهروندان فلسطینی را در کرانه باختری اشغالی تخریب کردند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا ، حازم قاسم سخنگوی حماس در گفت وگویی رادیویی با تأکید بر لزوم تقویت مواضع یک پارچه گروه های مقاومت برای تحقق آشتی ملی میان فلسطینیان گفت که وحدت ملی یکی از اصول راهبردی این جنبش است و به هیچ وجه نمی توان از آن کوتاه آمد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عراق با اشاره به اینکه جامعه ما از آرمان فلسطین حمایت می کند، گفت مسئله عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به ما پیشنهاد نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در سخنانی تاکید کرد، گروه تروریستی داعش در مقایسه با چند ماه پیش فعال تر شده است و این نشان می دهد که داعش در مناطق مشخصی از عراق حضور دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۶    
در آستانه روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین، کمپین همبستگی با ملت فلسطین در انگلیس، برنامه های مختلفی را در اعلام حمایت از فلسطینیان و محکومیت قانون شکنی های رژیم صهیونیستی اجرا خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- رسانه های فلسطینی چهارشنبه شب اعلام کردند که بار دیگر ماموران رژیم صهیونیستی به بخشی از زندان "عوفر" در غرب شهر رام الله در سرزمین های اشغالی یورش برده و زندانیان دربند فلسطینی را مورد ضرب و جرح قرار داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نیروهای اشغالگر صهیونیست خانه ها و تأسیسات فلسطینیان در جنوب کرانه باختری را به بهانه واهی نداشتن مجوز ساخت، تخریب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست امروز تخریب خانه های شماری از فلسطینیان را در جنوب کرانه باختری اشغالی رود اردن با ادعای اینکه مجوز ساخت ندارند آغاز کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۵    
نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینیانی که علیه جنایت های اشغالگران در منطقه اغوار تظاهرات کرده بودند حمله کردند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۱    
تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر کوچک تصاویر بزرگ تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر اسلاید تصاویر http://www.taghribnews.com/vdccp1q0i2bq418.ala2.html taghribnews.com/vdccp1q0i2bq418.ala2.html ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شورای نظامی ارتش اسرائیل، دلیل مطرح شده توسط یک دختر جوان برای خودداری از خدمت در ارتش را پذیرفته و او را از بازداشت رها کرده است. به گزارش فرارو، هالل رابین، دختر 19 ساله اسرائیلی، که بر اساس قانون مکلف به گذراندن خدمت سربازی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عربستان سعودی در آستانه رونمایی از توافق علنی خود با تل آویو، با پشت پا زدن به حقوق و مسئله فلسطینیان یک هدیه رایگان به اشغالگران صهیونیست داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۱:۰۵    
بر اساس یک نظر سنجی فلسطینیان با همکاری تشکیلات خودگردان با رژیم صهیونیستی و از سرگیری هماهنگی های امنیتی با این رژیم مخالفند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی به راهپیمایی مسالمت آمیز فلسطینیان در منطقه اغوار شمالی که در محکومیت شهرک سازی رژیم صهیونیستی برگزار شده بود حمله ور شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۵    
فلسطینیان معتقدند که اقدامات بن سلمان ولیعهد سعودی در راستای قانونی جلوه دادن اشغالگری رژیم صهیونیستی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از فلسطین الیوم، گروه های مقاومت فلسطین اقدام رژیم صهیونیستی در ممانعت از ورود دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز فلسطینیان به نوار غزه در سایه شیوع ویروس کرونا ، واکنش نشان دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در ایران معتقد است که فلسطین و چارچوب حق فلسطینیان خط قرمز اسلام است که حاج قاسم اعتقادی راسخ به آنها داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۵    
نیروهای رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده و طی آن تعدادی از فلسطینیان را بازداشت کردند و منزل یک شهروند فلسطینی در روستای کفر قاسم در داخل اراضی اشغالی را تخریب کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فارس: محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اقدام برخی کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به جای صلح با فلسطینیان را تلاشی برای فرار از حقیقت دانست. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵    
شفقنا- سامی ابو زهری، از رهبران جنبش حماس گفت: اگر اطلاعات مربوط به سفر نتانیاهو به عربستان صحیح باشد ، خطرناک است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد نیوز، وی از عربستان سعودی خواست در مورد این دیدار که اهانت به امت و هدر دادن حقوق فلسطینیان به شمار می آید توضیح دهد. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگران صهیونیست معتقدند که بزرگترین بازنده شکست ترامپ نتانیاهو است و نه رژیم اسرائیل، همچنین قرار نیست فلسطینیان و مسئله فلسطین در دستور کار دولت جو بایدن باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی در یورش مجدد به شهر الخلیل شماری از شهروندان فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
شماری از اعضای ارشد گروه های فلسطینی، ضمن مخالفت با ادامه هماهنگی امنیتی میان تشکیلات خودگردان و تل آویو که از جمله اقدامات این نهاد در پی اعلام پیروزی نامزد دموکرات در انتخابات امریکا است، چنین اقدامی را یک تصمیم صرفاً سیاسی و خنجر از پشت به مقاومت می دانند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۰    
در حالی که رژیم صهیونیستی به فلسطینیان اجازه نمی دهد شبکه راه ها را بازسازی کنند، وزارت راه این رژیم از طرحی برای احداث راه های جدید خبر داد که شهرک های کرانه باختری را به یکدیگر متصل می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام فلسطینی نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای تغییر ساختار ظاهری مسجد ابراهیمی ابراز نگرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اسامه حمدان ضمن انتقاد از تصمیم تشکیلات خودگردان برای از سرگیری هماهنگی های امنیتی با رژیم صهیونیستی، آن را خنجر از پشت برای فلسطینیان دانست.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری وفا، شمار فلسطینیان مبتلا به کرونا در نوارغزه بار دیگر افزایش یافته است. این درحالی است که تداوم محاصره نوارغزه توسط رژیم صهیونیستی باعث تشدید بیش از پیش بحران کرونا در این منطقه شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس شهرک نشینان صهیونیست روز شنبه با پشتیبانی نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی به یک روستای فلسطینی در جنوب شهر الخلیل در کرانه باختری حمله کردند . ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه ای به اقدام دولت آمریکا در به رسمیت شناختن تولیدات شهرک های غیر قانونی صهیونیست نشین واکنش نشان داد و آن را مقدمه ای برای اشغال باقی اراضی فلسطینیان دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جانبداری های دولت ترامپ از اسرائیل دیگر فاحش تر از این نمی توانست باشد. کسانی که هدایت روند صلح را در دست داشتند – نظیر جارد کوشنر داماد ترامپ و دیوید فریدمن سفیر آمریکا در اسرائیل - همگی علنا از شهرک سازی ها و زیر پا گذاشته شدن حقوق انسانی فلسطینیان حمایت کرده اند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا از القدس العربی، المرزوقی گفت: بزرگ ترین ترفندی که این ها (سازشگران) به کار می گیرند، تلاش برای فریب افکار عمومی است، به شکلی که نشان می دهند، خواهان صلح هستند؛ اما من می گویم این صلح نیست؛ بلکه تسلیم شدن است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۰    
نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود به شهر الخلیل در کرانه باختری یورش برده و 4 شهروند فلسطینی را بازداشت کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، سلسله اقدامات خصمانه صهیونیست ها علیه فلسطینیان در نقاط مختلف اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نظامیان صهیونیست به فلسطینیان معترض به سفر مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا به یک شهرک صهیونیست نشین حمله ور شدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان با در دست داشتن پرچم فلسطین، پلاکاردهایی در محکومیت سیاست های آمریکا حمل می کردند که روی آن نوشته شده بود:"پمپئو در جنایات جنگی شریک است"، "پمپئو به کشورت برگرد".
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۵    
وزیر خارجه آمریکا در سفر به سرزمین های اشغالی قرار است از شهرک سازی های رژیم صهیونیستی بازدید کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-گروه های مقاومت فلسطین سفر امروز وزیر خارجه بحرین به فلسطین اشغالی و دیدار با مقام های رژیم صهیونیستی را محکوم و آن را خنجری از پشت به فلسطینیان توصیف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۶    
استاد دانشکده مطالعات جهان با زیانبار خواندن از سرگیری همکاری های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با تل آویو معتقد است نابودی وحدت فلسطینیان و کمک به روند عادی سازی روابط با تل آویو از جمله پیامدهای این همکاری ها به شمار می رود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – در حالی که سران حکومت های مرتجع عرب برای برقراری رابطه علنی و سازش با رژیم صهیونیستی مسابقه گذاشته اند و بر سر سرزمین فلسطین و مردم آواره آن معامله می کنند، "کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی بر حمایت از حقوق مردم فلسطین و باز پس گیری سرزمین های غصب شده فلسطینان تاکید کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۷    
"این وسوسه انگیز است که گمان کنیم وقتی جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری منتخب در 20 ژانویه وارد دفتر کارش شود، به راحتی با حذف مواردی می تواند روابط با فلسطینیان را دوباره تنظیم کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۰    
در یک شب سرد پاییزی، خانه های فلسطینیان در دشت رود اردن ویران شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری، یازده تن از فلسطینیان را بازداشت و ده ها تن را زخمی کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی اقدامات خصمانه صهیونیست ها علیه فلسطینیان 12 شهروند فلسطینی توسط نظامیان این رژیم بازداشت شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
فارس: هایکو ماس وزیر خارجه آلمان روز سه شنبه تلفنی با گابی اشکنازی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت وگو کرد. ماس در این گفت وگوی تلفنی گفت: از سر گرفته شدن هماهنگی امنیتی میان فلسطینیان و اسرائیل بهترین اخبار درباره روند صلح خاورمیانه است که ما در این مدت شنیده ایم. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان در دیدار با ریاض المالکی وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد در پی تغییر دولت آمریکا ، اتخاذ گام های یکجانبه می تواند به گفت وگوهای صلح خاورمیانه میان تل آویو و فلسطینیان آسیب برساند. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای با تاکید بر موضع این کشور در مورد ساخت شهرک های صهیونیست نشین در اراضی اشغالی فلسطینیان خاطر نشان کرد که شهرک سازی اسراییل غیرقانونی است.