دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۲۸Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیسپان تی وی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مستند باشگاه فلسطین امروز نهم آذرماه ساعت 18:30 از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برنامه داخل اسرائیل شبکه هیسپان تی وی نیز در یکی از جدیدترین قسمت های خود با همین رویکرد و نگرش تلاش کرد تا نظام آموزشی اسرائیل را نه لزوما از منظر آموزشی و تربیتی که از حیث سیاسی و ایدئولوژیک مورد نقد و خوانش قرار داده و نظام تعلیم و تربیت صهیونیستی را به عنوان یکی از ایدئولوژیک ترین نظام های ...
هیسپان تی وی در این قسمت از برنامه شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) به پیامدهای شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد کشورهای اروپایی می پردازد.
برنامه عکس های تکان دهنده (Fotos que sacuden al mundo) شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به سراغ عکسی از لحظه حمله یک پسر جوان اسرائیلی و پاشیدن شراب توسط وی به سمت یک زن فلسطینی را مورد بررسی قرار می دهد.
مستند کتاب های سوخته فردا پنجم آذر ماه از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شبکه هیسپان تی وی در این قسمت از مجموعه مستند من ایرانی ام به معرفی دکتر مجید اسحاقی گرجی، ریاضیدان برجسته ایرانی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه مستند من ایرانی ام از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی با هدف پرداختن به زندگی و فعالیت های شغلی و علمی 10 دانشمند برتر ایرانی ...
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته داخل اسرائیل (Dentro de Israel) به بررسی اقدامات و فعالیت های جاسوسی رژیم صهیونیستی در سراسر جهان می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
برنامه ایران از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، به معرفی زیبایی های شهر رشت در استان گیلان و جاذبه های طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه ایران که در هر قسمت با سفر به نقاطی جذاب از کشورمان ...
وزارت امور خارجه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته فرصت بازدید از واحد برون مرزی خبری کشور و گپ و گفتگوی صمیمانه پشت دوربین با همکاران رسانه ای در هیسپان تی وی و پرس تی وی را داشتم. روز گذشته فرصت بازدید از واحد برون مرزی خبری کشور و گپ و گفتگوی صمیمانه پشت دوربین با همکاران رسانه ای در هیسپان تی وی و پرس تی وی را داشتم. ...
برنامه بازار شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی در این قسمت به بررسی صنعت شیرآلات ایران اختصاص دارد.
برنامه اسلام پاسخ می دهد ((El Islam Responde) از شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به موضوع تلاش قدرت های بزرگ جهان علیه ارزش های اسلامی می پردازد.
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته داخل اسرائیل (Dentro de Israel) به بررسی، اعتراض ساکنان رژیم صهیونیستی علیه ناکارآمدی نتانیاهو در مهار کرونا می پردازد.
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی پیرامون بولیوی و شرایط اقتصادی و سیاسی بعد از برکنار شدن رئیس جمهور مورالس با کودتا و با توجه به همه گیری ویروس کرونا می پردازد.
در این قسمت از برنامه این هفته در تاریخ (Esta semana en la historia) از شبکه هیسپان تی وی به موضوعات قتل عام خیابان Juan B. Justo سن نیکولاس آرژانتین، انقلاب مکزیک، روز جهانی تلویزیون و عقب نشینی نیروهای اشغالگر ایالات متحده از وراکروز می پردازد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، یکی از متفاوت ترین ساخته های شبکه جهانی پرس تی وی، برنامه "عکس هایی که جهان را تکان می دهد" است که در شبکه اسپانیولی زبان هیسپان تی وی هم دوبله اسپانیایی شده و بازپخش می شود ...
برنامه عکس های تکان دهنده (Fotos que sacuden al mundo) شبکه هیسپان تی وی در این قسمت، عکسی تاریخی از لحظه ترور اینجیرو آسانوما رهبر حزب سوسیالیست ژاپن در سال 1960 میلادی را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
مستند در پناه بلوط روی آنتن هیسپان تی وی مستند در پناه بلوط که زندگی سنجاب ایرانی در جنگل های بلوط استان ایلام را روایت می کند، از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود.
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی پیرامون بدهی های کشورهای آفریقایی دردوران همه گیری ویروس کرونا می پردازد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۴    
مستند کی2 و خدمتکاران نامرئی فردا 19 آبان ماه از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، یکشنبه 18 آبان ماه مستند فقر، روی دیگر سکه در شیلی را روی آنتن می برد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
برنامه عکس های تکان دهنده شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به تاثیرات مخرب استفاده از سلاح شیمیایی موسوم به عامل نارنجی توسط آمریکا علیه مردم ویتنام می پردازد.
برنامه اسلام دات کام (Islampuntocom) از شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به موضوع توهین به ادیان می پردازد.
نگاهی به هزینه های اقتصادی مناقشه قره باغ در شکاف اقتصادی هیسپان تی وی این قسمت از برنامه شکاف اقتصادی شبکه هیسپان تی وی به موضوع هزینه های اقتصادی مناقشه قره باغ میان ارمنستان و آذربایجان می پردازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
برنامه عکس های تکان دهنده شبکه اسپانیایی زبانِ تلویزیون، تصویر دختری را نشان می دهد که به سرباز گارد ملی آمریکا، گل می دهد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه اسلام دات کام (Islampuntocom) از شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به اشارات قرآن کریم به حضرت عیسی (ع) و جایگاه این پیامبر نزد مسلمانان می پردازد. ...
شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی مستند دیوار آرزوها (The Wall of Wishes) را که درباره مسئله مهاجران در کشور آلمان است ، روی آنتن می برد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی پیرامون میزان انتشار گازهای آلاینده ای همچون دی اکسید کربن توسط کشورهای مختلف جهان می پردازد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اپیزود ترکمن ها در ایران (Turcomanos en Ir n) )از مجموعه مستند وطنم ، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج، در شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی به موضوع آشنایی با قوم ترکمن ایران می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی، به بحث و بررسی درزمینه میزان انتشار گازهای آلاینده ای همچون دی اکسید کربن، به همت کشورهای مختلف جهان می پردازد. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۸    
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی پیرامون میزان انتشار گازهای آلاینده ای همچون دی اکسید کربن توسط کشورهای مختلف جهان می پردازد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه این هفته سنتز که از جمله برنامه های جدید شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی است، به بررسی بحران اقتصادی آرژانتین با توجه به همه گیری ویرووس کرونا و بدترین رکود اقتصادی که این کشور تاکنون با آن دست و پنجه نرم کرده است، می پردازد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۵    
تأثیرات جنبش اهمیت زندگی سیاهان در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری آمریکا در برنامه این هفته انتخابات 2020 ایالات متحده: شبکه هیسپان تی وی مورد بررسی قرار می گیرد.
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته داخل اسرائیل (Dentro de Israel) به بررسی ، موضوع ترور های سیاسی و اخراج روزنامه نگاران به علت مخالفت با سیاست های نتانیاهو در اسرائیل می پردازد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۰    
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی پیرامون نقش بانک های بزرگ جهان در تسهیل پول شویی ها و فساد مالی در کشورهای مختلف می پردازد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه شکاف اقتصادی که از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود به نقش بانک های جهان در تسهیل فساد مالی می پردازد.
برنامه هالیوود کات (Hollywood Cut) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی این هفته به واکاوی جنگ نرم صنعت فیلم سازی هالیوود علیه ایران می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه اسلام دات کام (Islampuntocom) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی به بررسی نکات مهم اخلاقی پیامبران بنی اسرائیل در قرآن می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه اسلام دات کام که در هر قسمت به موضوعات اساسی، آموزه ها و نکات مهم اخلاقی و معرفتی اسلام و قرآن می پردازد ...
برنامه اسلام دات کام (Islampuntocom) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی در این قسمت به پیامبران بنی اسرائیل در قرآن می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی با پخش مستند بهبود از بیماری (Enfermarse Para Curarse)، زندگی در ثروتمندترین کشور دنیا یعنی سوئیس و عدم توانایی و امکان دریافت خدمات درمانی پزشکی در این کشور را به نمایش می گذارد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی تبعات منفی خارج شدن انگلیس از اتحادیه اروپا و ضرب الاجل نخست وزیر انگلیس به اتحادیه اروپا برای رسیدن به یک توافق تجاری تا 15 اکتبر می پردازد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در این قسمت از برنامه این هفته در تاریخ (Esta semana en la historia) شبکه هیسپان تی وی، موضوعات تاریخی قاره آمریکا و اروپا بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، برنامه این هفته در تاریخ که به مرور مهم ترین اتفاقات در تاریخ اشاره دارد ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۰    
در این قسمت از برنامه این هفته در تاریخ (Esta semana en la historia) از شبکه هیسپان تی وی به موضوعات رسیدن کریستف کلمب به قاره آمریکا و شروع استثمار و استعمار و قتل و غارت اسپانیایی ها در این قاره، کشتار دسته جمعی مهاجرین اهل هائیتی، کشتار هفت زندانی سیاسی در آرژانتین ...
موضوع برنامه عکس های تکان دهنده Fotos que sacuden al mundo) )شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی در این قسمت عکسی از سرباز آمریکایی است که از جنگ برمی گردیم و در انفجار مین در شهر رمادی عراق 40 درصد مغز خود را از دست داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارلوس آلونسو، مجری ونزوئلایی با اجرای برنامه جدید انتخابات 2020 ایالات متحده با محوریت انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا از روز چهارشنبه روی آنتن هیسپان تی وی است.
مستند روز چهلم (D a Cuarenta) که به موضوع گرامیداشت روز اربعین می پردازد،سه شنبه 15 مهر ماه روی آنتن هیسپان تی وی می رود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
طی چند سال اخیر و به بهانه های مختلف حساب برخی از شبکه های بین المللی صداوسیما در شبکه های اجتماعی، چون فیس بوک، توئیتر، یوتیوب و گوگل پلاس مسدود می شود. تازه ترین اقدام در این زمینه حذف حساب کاربری شبکه هیسپان تی وی در فضای توئیتر است.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، این فرآیند از چهارشنبه هفته گذشته 9 مهر ماه آغاز و توئیتر هیسپان تی وی بسته شد. در پی این اقدام، هیسپان تی وی پیگیر دلیل حذف حساب کاربری این شبکه از توئیتر شد که ایمیل ارسالی به مسوولان توئیتر بی پاسخ ماند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی این هفته در برنامه ایران شاهد مناظر بدیعی در شهرهای مسجدسلیمان، تهران و مهاباد ایران زیبا خواهند بود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، برنامه ایران که در هر قسمت با سفر به نقاطی جذاب از کشورمان دریچه ای تازه از دیدنی های ایران به روی مخاطبان باز می کند ...
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی پیرامون احتمال بحران اقتصادی در بلاروس می پردازد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۹    
این قسمت از برنامه فراتر از تصویر(M s all de la imagen ) که از شبکه هیسپان تی وی به روی آنتن می رود، به بررسی تأثیرات و پیامدهای توبه بر افراد می پردازد.