پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه العالم»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد محیی در گفتگوی تفصیلی با شبکه العالم پیرامون خروج نظامیان آمریکا از عراق، حوادث اخیر منطقه سبز بغداد و تحرکات سفارت آمریکا در بغداد به اظهارنظر پرداخت.
در ادامه سفر نتانیاهو به عربستان، واکنش ها به این سفر در شبکه های اجتماعی جهان عرب در این برنامه از هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲    
شبکه العالم در گزارش ویژه ای ویرانی های بجای مانده از حملات متجاوزان سعودی به شهر الدریهمی در استان الحدیده را به تصویر کشیده است.
طلای سبز در مستند جدید شهر جهانی گردو یعنی تویسرکان به مخاطبان عرب زبان شبکه العالم معرفی می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۴:۰۱    
محمد حسینی خبرنگار ایرانی در سالگرد آزادسازی شهر البوکمال از چنگال داعش با شبکه العالم مصاحبه کرد.
ادامه اقدامات خیانت آمیز امارات عربی در همراهی با رژیم صهیونیستی و پیام تسلیت کاربران سوری به درگذشت ولید المعلم، وزیر خارجه سوریه و بازتاب آن در شبکه های اجتماعی جهان عرب در برنامه هاشتاغ شبکه العالم واکاوی می شود.
بازتاب موفقیت نیروهای یمنی در مقابله با نیروهای ائتلاف سعودی،اماراتی در شهر مأرب در شبکه های اجتماعی جهان عرب در برنامه امشب هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۰    
شبکه العالم با ماهر الاخرس اسیر فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی مصاحبه اختصاصی انجام داده است که امشب در قالب برنامه ضیف وحوار پخش خواهد شد.
ناجی چنانی مدیر شبکه العالم سوریه طی حکمی سید ابراهیم حسینی بخش را به سمت مدیر طرح و تولید این شبکه منصوب کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
ایسنا: سعید خطیب زاده پیرامون پیروزی بایدن گفت: منتظر اقدامات عملی رئیس جمهور آمریکا هستیم. سخنگوی وزارت خارجه گفت: لیستی از موارد پاسخگویی رییس جمهور جدید آمریکا پیرامون تعهدات به ایران آماده شده که بایدن باید جبران مافات کند، آمریکا چاره ای جز احترام و بازگشت به مسیر قانونمداری ندارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه امشب مهمان برنامه من طهران شبکه العالم است و درباره آینده روابط سیاسی ایران و آمریکا سخن خواهد گفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شبکه العالم در مستند جدید خود جزیره هندورابی را به مخاطبان عرب زبان معرفی می کند.
بحران سیاسی و اجتماعی بعد از انتخابات آمریکا زیر ذره بین شبکه العالم واکنش کاربران شبکه های اجتماعی جهان عرب به تهدیدات دونالد ترامپ در صورت شکست در انتخابات و نیز حواشی آن در برنامه امشب هاشتاغ بررسی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سفیر یمن در ایران در گفت وگویی با شبکه العالم به تحولات اخیر این کشور از جمله روابط تهران و صنعا و انتخاب سفیر جدید ایران در این کشور پرداخت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، ماهر الاخرس اسیر 49 ساله فلسطینی در گفت و گو با خبرنگار شبکه العالم از جمهوری اسلامی ایران و مردم این کشور به خاطر حمایت از مردم فلسطین تشکر و قدردانی کرد. ...
دختر سنجاری اندوه بی پایانش از دوران دهشتناک اسارت به دست داعش را مقابل دوربین شبکه العالم روایت کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شبکه العالم با پخش برنامه زنده و صبحگاهی صباح جدید میلاد رسول اکرم (ص) و هفته وحدت را برای مخاطبان عرب زبان خود جشن می گیرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خشم جهانی نسبت به توهین به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) و اعتراض ها به بیانیه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در توجیه آن، در برنامه هاشتاغ شبکه العالم پیگیری می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شبکه برون مرزی تلویزیون، برنامه ای را به صورت زنده روی آنتن می برد که سعی دارد تا واقعیات موجود آمریکا برای جهان عرب به تصویر بکشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، شبکه العالم مجموعه “سرانگشتان هنرمند” را روی آنتن می برد، برنامه “سینما خانه” به زودی از شبکه سحر پخش می شود و دو سریال “گذر از رنج ها” و “رهایی” به شبکه الکوثر می آیند. جزئیات این چند خبر را در ادامه ببینید: شبکه العالم “آیینه کاری” می شود ...
واکنش ها به اعطای جایزه صهیون به سران پنج کشور سازشکار عرب در شبکه های اجتماعی جهان عرب در برنامه امشب هاشتاغ (هشتگ) شبکه العالم بررسی خواهد شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سعید رضایی یک مستند ساز و فعال رسانه ای با اشاره به اتفاقات اخیر و سرسپردگی برخی دولت های عربی خلیج فارس به رژیم صهیونیستی و اعلام هم پیمانی با رژیم اشغالگر قدس ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مهمان امشب برنامه من طهران است تا فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی در شرایط جنگ نرم را تشریح کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مستند منبت کاری ایرانی را شبکه العالم ساخته، سریال "دیوار به دیوار" به شبکه الکوثر آمده و "قصه ما مثل شد" را هر شب شبکه کودک پخش می کند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شبکه العالم ویدئویی در سایت خود منتشر کرد که محتوای آن یک اتفاق عجیب در یک هواپیمای اوکراینی را روایت می کرد. ماجرا از این قرار بود که خدمه یک هواپیمای اوکراینی یک مسافر زن را دیدند که از درب اضطراری هواپیما به بیرون می رفت ...
هشتگ گروه های مختلف عراقی به توافق مصطفی الکاظمی و اقلیم کردستان عراق درباره منطقه سنجار در برنامه امشب هاشتاغ (هشتگ) شبکه العالم بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۸    
قدم به قدم انتخابات آمریکا و رقابت کاندیداهای آن، در برنامه زنده فی البیت الابیض (در خانه سفید) هر چهارشنبه از شبکه العالم پی گیری می شود.
شگردهای سیاستمداران غربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و ایجاد شکاف در ملت های عرب موضوع این برنامه از نوافذ شبکه العالم است.
محسن پاک آیین؛ سفیر سابق ایران در آذربایجان امشب میهمان برنامه من طهران شبکه العالم است و از پشت پرده تنش های ارمنستان و آذربایجان خواهد گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قسمت جدیدی از مجموعه مستند تلویزیونی سرانگشتان هنرمند با عنوان نقاشی خط تولید شد و فردا شب از شبکه العالم روی آنتن می رود.
خشم کاربران عراقی از فتنه گران و ترند درخواست برای بازداشت آشوب طلبان مراسم اربعین در این برنامه از هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
ادعاهای دروغین نتانیاهو در اتهاماتش به حزب الله در رابطه با کارخانه موشک سازی در العین الاسرائیلیه شبکه العالم تشریح می شود.
واکنش ها به اعدام های دسته جمعی در مصر در شبکه های اجتماعی جهان عرب در این برنامه از هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری العالم: معاون وزارت صنعت از ارسال مصالح ساختمانی به سوریه برای بازسازی این کشور خبر داد. حمید زادبوم؛ معاون وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت که ایران در حال حاضر فقط یک موافقت تجارت آزاد دارد و آن هم با سوریه است. ...
امشب دکتر حمید زاد بوم، معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران میهمان برنامه من طهران شبکه العالم بوده و گزارشی از آخرین وضعیت صادرات ایران و همکاری های اقتصادی منطقه ای ارائه خواهد کرد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۰    
ابتلای ترامپ به کوید 19 و ابهامات در روند انتخابات پیش رو و برگزاری مناظره ها و واکنش های آن در شبکه های اجتماعی دنیای عرب در برنامه امشب هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
مراسم تعزیه خوانی در روستای گیو از توابع استان قم به یاد مرحوم مرتضی سلیمانی از بزرگان تعزیه ،در مستندی تحت عنوان ت همچون تعزیه در شبکه العالم به تصویر کشیده شد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۶    
تعبیر کارشناسان رژیم صهیونیستی از امکان نزدیک شدن به مرزهای ایران با توافق سازش با امارات و بحرین در برنامه امشب العین الاسرائیلیه شبکه العالم ارزیابی خواهد شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مستند تازه تولید شده در قاب دفاع مقدس روایت نازلی عباسی اهوازی از کتاب فتوژورنالیسم جنگ تحمیلی و معرفی عکاسان معروف زمان جنگ از شبکه العالم پخش می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بولتن نیوز ، شبکه العالم نوشت ، " مصطفی ادیب " که به تازگی مامور تشکیل دولت در لبنان شده بود از این سمت استعفا کرد. تحلیل: - در حالی که برخی از مخالفین جریان حزب الله می کوشند تا مقصر تشکیل نشدن دولت جدید در لبنان را به حزب الله و امل نسبت دهند و این شکست را نتیجه پافشاری این دو ...
هشتگ تظاهرات دوهزارمین روز مقاومت یمنی ها در برابر تجاوزات ائتلاف سعودی و محکومیت عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی در برنامه امروز هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
گرامیداشت ششمین سالگرد انقلاب 21 سپتامبر و سرنگونی رژیم عبد ربه منصور هادی در شبکه های اجتماعی یمنی در هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مستند تلویزیونی "فرزندان شب" تولید شبکه جهانی سحر به مسابقه مستند جشنواره بوسان راه پیدا کرد و در شبکه العالم ناگفته های جنگ به روایت اولین وزیر سپاه پخش می شود.
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمانی توافق عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی و سالروز فاجعه صبرا و شتیلا فضای شبکه های اجتماعی را داغ کرد. موضوعی که برنامه امشب هاشتاغ (هشتگ) شبکه العالم بدان می پردازد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه العالم در عراق از حمله به دو کاروان نظامیان آمریکایی در اطراف بغداد خبر داد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
شبکه العالم در فلسطین از حمله موشکی گسترده گروه های مقاومت به سرزمین های اشغالی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عملیات عادی سازی رابطه میان نظام آل خلیفه و رژیم صهیونیستی و برانگیخته شدن خشم مردم کشورهای عربی و بحرین، هشتگ داغ مورد بررسی این برنامه از هاشتاغ شبکه العالم است.
متفاوت بودن ظاهر ایده آل آمریکا و باطن اسفناک این کشور به دلیل مشکلات عدیده و آشوب های داخلی موضوع این قسمت از برنامه انقلاب الصوره شبکه العالم است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب اعلام میزبانی کاخ سفید برای امضای توافق میان امارات و رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط در برنامه امشب هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.