جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۰:۵۹Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیانت»

حوزه   ۶ ساعت پیش    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اینکه برخی چندین چادر در منزل دپو کنند، خیانت به کسانی است که نیاز دارند، اما چادری دریافت نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا هیچ هموطنی به عنوان امداد رسان به شهر سی سخت سفر نکند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۰    
سوال من از نمایندگان این است آیا امروز و بعد از اینکه مشخص شد تصمیم دولت چیزی غیر از هماهنگی با سران قوا و امضای رهبری نبوده بازهم حاضر هستند پای حرف خود بایستند و اعلام کنند این توافق خیانت بود؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهره برداری آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: مسؤولان با وعده حذف عوارضی مردم را فریب ندهند و حرف های پوپولیستی نزنند و کسانی که این کار را می کنند یا اطلاعی از جزئیات کار ندارند یا دانسته به مردم خیانت می کنند.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تازه داماد جوان وقتی فهمید صاحبکار همسرش دست از سر وی برنمی دارد و با وی در رابطه است، در قراری شوم او را کشت.
برترین ها / وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خراسان: دسیسه کثیفی که با پیگیری پرونده مزاحمت تلفنی برای دختری جوان در کلانتری طبرسی شمالی مشهد فاش شد، به ماجرای انتقام هولناک یک رقیب عشقی در خواستگاری 20 سال قبل گره خورد! ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۷    
حجت الاسلام والمسلمین رفعتی تحریف خط امام را انحراف از اصل انقلاب دانست و گفت: تحریف اندیشه های امام خمینی خیانت نابخشنودنی به امام، انقلاب و نظام است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: هر نوع تنش و درگیری و هر اقدامی که به ثبات و استحکام و آرامش اقتصادی لطمه بزند، خیانت با هدف آسیب زدن به زندگی مردم و اقتصاد کشور است.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۶    
آسیب خیانت زناشویی از یکسو منجر به طلاق و از سوی دیگر منجر به نابسامانی اخلاقی در خانواده، بی توجهی به همسر و فرزند، عدم تمرکز در زندگی و به طورکلی زمینه سازی برای بروز آسیب های دیگر می شود. فروپاشی خانواده هم به طور غیرمستقیم منجر به فروپاشی نظم، همبستگی و سرمایه اجتماعی می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: مهره چینی و یارکشی در فدراسیون فوتبال خوب نیست. این کار در همه مجامع انتخاباتی انجام می شود و نمی توان جلوی آن را گرفت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهید حاجی قاسمی خطاب به مسئولین در وصیتنامه اش نوشته است: مسوولین! بدانید اگر خیانت کنید هم این دنیا و هم آن دنیا باید جواب این عزیزان (شهدا) را بدهید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت فلسطین ضمن هشدار در خصوص فعالیت نامطلوب برخی رسانه های عربی در راستای زمینه سازی برای به رسمیت شناختن رژیم اشغالگر قدس، این رویکرد سازشکارانه را جنایتی بزرگ در حق آرمان فلسطین ارزیابی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تضمین اصل جمهوریت نظام، به تداوم مشارکت سیاسی مردم گره خورده است. در این زمینه برخی اصلاح طلبان عنوان داشته اند، هرگونه تلاش برای تضعیف نهاد انتخابات و بی تاثیر جلوه دادن مشارکت سیاسی با اهداف جناحی، حرکت در مسیری خلاف منافع ملی و خیانت به مردم و نظام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدافع برزیلی سابق تیم فوتبال چلسی می گوید که احساس می کند از سوی سرمربی سابق این تیم مورد خیانت واقع شده، هر چند که تصمیم او را درست می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: درباره پیوند دادن مسائل کشور با انتخابات آمریکا و امیدهایی که به این اتفاق بسته ایم، شاهد اتفاقات ناگواری بودیم.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: سارا طالبی زاده دبیر فرهنگی روزنامه حمایت در آستانه میلاد باسعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز پدر در خصوص جایگاه پدر در سینمای ایران گفت: باعث تأسف است که پدر های این روزهای سینما ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اگر مبنای تصمیم گیری رفع تحریم ها نباشد، گفت: در این صورت به کشور خیانت می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_ شهید جستجوگر نور محمود حاجی قاسمی در وصیت نامه خود تاکید می کند: مسئولین بدانند اگر خیانت کنند جواب شهدا را در دنیا و آخرت باید بدهند
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل تاکید کرد: به جای این که اصرار کنیم آمریکا به برجام برگردد، باید توان اقتصادی مان را بالا ببریم تا تاثیرگذاری تحریم را کم و به صفر برسانیم آن موقع است که تجدید نظر می کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۶    
حوزه/ امام جمعه صحنه گفت: هرگز نباید خیانت ها و فشارهای آمریکا در 42 سال گذشته برای تسلیم شدن مردم انقلابی و عقب نشینی از اصول و آرمانهای امام(ره) و شهدا را فراموش کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۵    
اصفهان - حجت الاسلام رهبر گفت: تحریف امام خمینی یک خیانت است، باید با تبیین مواضع امام در جامعه مانع تحریف ایشان از سوی دشمن و فریب خوردگان دشمن بشویم.
عطنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۴    
سینمای بعد از انقلاب چه سیر تحولی داشته است؟ زنان به چه شکل در این سینما بازنمایی شده اند؟ دولت در سینمای کیمیایی به چه شکل نشان داده شده است؟ طلاق، خیانت و خانواده در سینمای بعد از انقلاب اسلامی ایران چه مفهومی را به مخاطب منتقل کرده اند؟ پاسخ این سؤالات را در این قسمت از بازخوانی پایان نامه های ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷    
شیخ نعیم قاسم گفت: : عادی سازی روابط خیانت به دین ، عربیت و فلسطین است. زیرا این اقدام نه تنها نشان دهنده کنارگذاشتن مسئله فلسطین است بلکه نشانه حمایت از موضع توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ویراست تازه ای از کتاب خیانت در گزارش تاریخ اثر مصطفی حسینی طباطبایی منتشر شد. نویسنده در این کتاب به تحریفات علی دشتی از تاریخ اسلام و منکران پیامبر مکرم اسلام پاسخ های مستدل داده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۲    
چندی پیش مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در گفت و گو با روزنامه اعتماد گفت: ما در شبکه ملی اطلاعات دنبال قطع ارتباط با دنیا نیستیم. ما دنبال بازار منطقه ای هستیم. اگر ایده هر کسی در کشور این باشد که چیزی به اسم اینترنت ملی ساخته شود اصلاً از نظر فنی امکان پذیر نیست ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عبدالمجید شیخی با اشاره به بی تاثیر شدن تحریم ها گفت: دادن وعده های پوچ و دروغین غرب فقط برای خریدن وقت و معطل کردن و دچار اصطلاک زمانی کردن ایران است و نباید چنین کلاهی بر سر مجلس و قوه قضائیه برود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد که عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی، خیانت به دین و اصول عربی و آرمان فلسطین است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مردی که به اتهام قتل باجناقش با همدستی خواهرزنش بازداشت و محاکمه شده بود، پس از جلب رضایت اولیای دم به لحاظ جنبه عمومی جرم در شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- به مناسبت سوم اسفند، سالگرد کودتای انگلیسی 1299 و گماشتن دیکتاتور رضا پهلوی بر ایران، سلسله پرسش و پاسخ هایی در این باب توسط رحیم پور ازغدی منتشر می شود. به گزارش شفقنا در بخش دوم این پرسش و پاسخ ها آمده است: ...
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در نشست سیاسی " تحول در حکمرانی" در نوزدهمین دوره آموزشی تشکیلاتی جهاد اکبر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اسلامی مستقل گفت ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- معاون دبیر کل حزب الله گفت: این جنبش به منظور مقابله با توطئه آمریکا علیه اسلام و مسلمانان در کنار ایران است. شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان شنبه شب در سخنرانی که در کنفرانس متحدان علیه عادی سازی داشت ضمن اشاره به عادی سازی کشور های عربی در دوران ترامپ با رژیم صهیونیستی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آبادان- فرماندار آبادان، مقاومت برخی مدیران در برابر اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا در آبادان را نوعی خیانت دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- شیخ "نعیم قاسم" معاون دبیرکل حزب الله لبنان شنبه شب در مراسمی به عادی سازی کشورهای عربی در دوران دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت که عادی سازی خیانت به دین، عربیت و فلسطین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در تهران با اشاره به اینکه ملت فلسطین به انقلاب اسلامی و شخص امام مدیون است، خاطرنشان کرد: علمای ما در جهان اسلام می گویند که عادی سازی روابط میان رژیم های عربی و رژیم صهیونیستی خیانت است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
پیج میدلهورست ، 25 ساله، پس از اینکه همسرش او را به خیانت متهم کرد، مورد حمله او قرار گرفت. نامزدش پس از ضرب و شتم به پیج دستور داد لباس خونی خود را در صندوق عقب اتومبیل پنهان کند تا خانواده اش لکه های خون را نبینند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
یک مشاور تغذیه و رژیم شناسی درباره فواید و همچنین عوارض نوشیدن بیش از حد چای به بیان توضیحاتی پرداخت.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
از متداول ترین تئوری ها در مورد مرگ تائوی دوم این است که پادشاه هیکسوس شخصا به دست خود او را کشته است یا اینکه این فرعون در خواب و با خیانت اطرافیان غافلگیر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۷    
فرماندار ویژه آبادان : کوتاهی در قبال کرونا، خیانت به مردم است ، دستگاه های مختلف به وظایفشان عمل کنند.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۱    
اصلاحات نیوز؛ صادق زیباکلام، فعال اصلاح طلب در توییتی نوشت: این هم حکایتیست که تندروها در ابتدا با هرگونه مذاکره با آمریکا بر سرِ هسته ای مخالفت می ورزیدند. بعد هم که برجام منعقد شد آنرا خیانت عظما و ترکمانچای خوانده و از هیچ تلاشی بمنظور ناکام ساختن آن خودداری نکردند ...
با مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از کاربران شبکه های اجتماعی با دیدن عکس سلفی همسرش به خیانت او پی برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۴:۰۱    
مطابق با قانون جرم خیانت در امانت و کلاهبرداری هر کدام دارای تفاوت هایی هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۰    
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / کار در خانه سالمندان مجازات خیانت به همسر/ دعوای پسر عمو ها رنگ خون گرفت/ 2 سرقت مسلحانه طلافروشی در سمنان و شاهرود/ سرقت مسلحانه به خاطر همسر باردار/ ابعاد جدید از جنایت در گلخانه/ کفش های پسر جوان او را لو داد/ چند توصیه برای کمک به کاهش وزن ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. کتاب میلیاردرهای بیت کوین به تازگی توسط انتشارات راه پرداخت و با همکاری ارز دیجیتال منتشر شده است. این کتاب زندگی دوقلوهایی را روایت کرده که به ثروت خارق العاده ای با بیت کوین رسیده اند ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰    
مازندران - حجت الاسلام خوبانی گفت: مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در تبیین و ترویج آراء و اندیشه های امام راحل بدون نگاه جناحی و جریانی به وظیفه خود عمل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مثلث شوم ؛ از آن به عنوان مهم ترین عامل در فروپاشی نظام خانواده یاد می شود، اتفاقی که حتی با سازش زوجین بنا به گفته کارشناسان اثرات منفی خود را در روابط زناشویی و زندگی افراد خواهد گذاشت، فارس در گزارش پیش رو به دلایل شکل گیری خیانت زناشویی می پردازد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
شرق: زنی که به اتهام خیانت به همسرش پای میز محاکمه رفته بود، از سوی هیئت قضات به شلاق و کار در خانه سالمندان محکوم شد. به گزارش خبرنگار ما، پرونده اتهامی این زن یک سال قبل به جریان افتاد و مردی جوان علیه همسرش به نام خوشچهره شکایت کرد و مدعی شد خوشچهره به او خیانت کرده است. ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - قضات شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران پس از رسیدگی به پرونده زنی که به اتهام خیانت به همسرش محاکمه شده بود او را به شلاق و 2 سال کار اجباری در آسایشگاه سالمندان محکوم کردند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۲    
قال النبی(ص): ثلاث من کن فیه کان منافقاً و ان صام و صلی و زعم انه مسلم، من اذا انتمن خان، و اذا حدث کذب، و اذا وعد اخلف پیامبر گرامی(ص) فرمود: سه خصلت است که در هرکس باشد منافق است، هرچند این فرد روزه بگیرد و نماز بخواند و گمان کند که مسلمان است: 1- کسی که هرگاه امین شمرده شود، خیانت ورزد ...
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت وگویی به برخی موانع و مشکلات فضای مجازی اشاره کرده و روایت هایی از چالش های دوره وزارت خود دارد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
"دیوید اکسلرود" تحلیلگر ارشد "شبکه سی ان ان" در گزارشی، به مساله تبرئه ترامپ از دومین دادگاه استیضاحش پرداخته و تاکید کرده که شاید وی از این دادگاه، به ظاهر تبرئه شده و پیروز شده باشد، با این حال، وی در میدان عمل و حقیقت، بواسطه خیانت های خود در حق جامعه آمریکا، یک بازنده تمام عیار است.