سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۳:۴۵Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توطئه»

کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دشمنان در جنگ ترکیبی به دنبال تجزیه طلبی و توطئه اند و مسئله فقر در کار نیست.
فکر شهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در شرایطی که دشمن جنگ ادراکی علیه جمهوری اسلامی راه انداخته، جهاد تبیین تنها راه مقابله با این توطئه است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، جهاد تبیین را مجاهد پرور دانست و گفت: جهاد تبیین اهداف، دسیسه و توطئه دشمن در جنگ ادراکی و شناختی ناکام می کند و در این راستا همه صاحب نظران رسالت دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۳    
حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به اینکه امروز دشمن با برنامه ریزی وحدت ملت ایران را هدف گرفته است، گفت: آگاهی بخشی، بصیرت افزایی و تقویت وحدت و همدلی رمز خنثی شدن توطئه های دشمنان است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام هاشمی بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: این فرهنگ خنثی کننده توطئه های دشمن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مشاور امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به حوادث اخیر در جامعه گفت: خانواده عنصر اصلی در آگاهی بخشی به جوانان در رفع توطئه دشمنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مقامات و کارشناس های سیاسی و نظامی عراقی درباره توطئه آمریکا به منظور تداوم اقدامات تروریستی در خاک عراق هشدار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار گودرزی گفت: به برکت خون پاک شهیدان و پایداری خانواده معظم شهدا، انقلاب اسلامی با وجود تمام توطئه ها به راه خود ادامه می دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کیهان در مطلبی به سیاست خارجی ایران پرداخته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
قم- اجتماع بزرگ میثاق با ولایت حوزویان و محکوم کردن توطئه های استکبار سه شنبه هفته جاری در مدرسه فیضیه قم برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: نقش رسانه ها در خنثی سازی توطئه های جبهه استکبار بسیار اثر بخش است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
نباید اصرار داشت که همه امور خارجی است، چون این به معنای ناتوانی ما در اصلاح امور خواهد بود ضمن اینکه معترضان و مردم را عصبانی تر می کند.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه دشمنان با سوءاستفاده از احساسات پاک جوانان دانشجو تلاش دارند روحیه مطالبه گری و پرسشگری دانشجویان را به انحراف بکشاند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در انتقاد از رویکرد دوگانه غرب در توئیتر نوشت مقامات رژیم هایی که در تاریخ خود کودتاها، توطئه ها، مداخلات و جنگهای خانمان سوز را رقم زده اند، در قامت مدافعان حقوق بشر در دیگر کشورها خودنمایی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمنان قسم خورده این مملکت امروز اعتراف می کنند که آنچه به عنوان کمک های مالی در اغتشاشات اخیر هزینه کردند هیچ عایدشان نشده و در حقیقت همه آنها را به نوعی هدر داده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۵۲ سایت دیگر  
مقامات رژیم هایی که در تاریخ خود کودتاها، توطئه ها، مداخلات و جنگ های خانمانسوزی با میلیون ها کشته را رقم زده اند، اخیرا در قامت مدافعان حقوق بشر در دیگر کشورها خودنمایی می کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هم دولت و هم مجلس تاکید دارند که بهترین راه مقابله با اغتشاشات اخیر و بهترین راه برای رسیدن به ثبات توجه به مطالبات واقعی مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه دشمن با بکارگیری همه ابزارهای رسانه ای به دنبال قرار دادن مردم در مقابل منافع ملی است، گفت: کشور و ملت ما شناخت درستی از اهداف و توطئه های دشمن دارد و همین بود که نیروی انتظامی و بسیج ما شهید داد و مظلوم ماند اما مانع از تبدیل این توطئه به جنگ داخلی و ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سردار طهماسبی با اشاره به اینکه 47 سازمان جاسوسی بر علیه کشورمان توطئه می کنند، گفت: همه دشمنان، علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متحد شده و در فضای مجازی با دروغ پراکنی علیه نظام جوسازی می کنند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان گفت: دشمن با فعالسازی گسل های قومیتی قصد تخریب نظام جمهوری اسلامی را داشت، اما این توطئه محکوم به شکست است زیرا ملت ایران فریب این نفاق را نخواهد خورد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
یک مقام امنیتی: برای قطع تسلط ایران 6 افسرشان را به قتل رساندند؛ و اخیراً نیز برخی دیگر را حذف کردند اما باز نتوانستند بفهمند توطئه آنها برای تجزیه ایران توسط چه کسی و در چه سطحی به طور کامل به تهران منعکس شده است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۳    
حجت الاسلام سپهوند با اشاره به نقش مؤثر بسیج در عرصه جهاد تبیین، گفت: بسیجیان شبهات را برای جوانان روشن کنند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۹    
یک ملت نظیر ملت ایران، که در تحت پرچم بزرگ اسلام می خواهد ادامه حیات بدهد، با این توطئه ها، با این قدرت ها و با این شیطنت های قدرت ها و تفاله آنها در داخل و خارج آسیب نمی بیند. صحیفه امام؛ ج16؛ ص133| جماران؛ 1فروردین1361
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۲    
حسینی با بیان این که جاذبه انقلاب تحولی در دنیا ایجاد کرده است، گفت: اگر حوادث اخیر در هر جای دنیا رخ می داد کار حکومت تمام می شد ولی در ایران هیچ توطئه ای به هدف نرسیده است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ایران در واکنش به گزارش واشنگتن پست مدعی شد، غرب قصد ترور اپوزیسیون های ضدایرانی را دارد. روز پنجشنبه واشنگتن پست در گزارشی با عنوان افزایش ترور و توطئه آدم ربایی ایران، مقامات غربی را نگران کرده است نوشت: بر اساس اسناد و مدارک دولتی و مصاحبه با 15 مقام سیاسی در واشنگتن ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سردار بهرامی گفت: رهبر عزیزتر از جانمان فرمان جهاد تبیین داده اند و ما که خود را مرید و سرباز معظم له می دانیم باید در این جهاد مهم و حیاتی تا پای جانمان بدون ترس و واهمه تلاش کنیم و در عمل همانند رفقای شهیدمان عشق و ارادتمان را به امام و مقتدایمان نشان دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۰    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان اعلام کرد گزارش های غیرواقعی و مغرضانه حلقه ای از زنجیره توطئه برای ایجاد بحران در منطقه است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۸    
الکس جونز پس از اینکه مجبور شد 1.5 میلیارد دلار برای دروغ های خود بپردازد، ورشکست شد. به گزارش بی بی سی، دادگاهی در ایالت تگزاس آمریکا الکس جونز، نظریه پرداز تئوری توطئه را پس از ادعای دروغین بودن حادثه تیراندازی در مدرسه سندی هوک در سال 2012 ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۵    
مساجد کانون همدلی و هم افزایی مردم و پایگاه بصیرت افزایی در راستای مقابله با توطئه های دشمنان هستند.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
یک پژوهشگر استرالیایی با اشاره به پژوهش های علمی که در خصوص بررسی رابطه حجاب و سلامت روانشناختی بانوان در جهان صورت گرفته، اظهار داشت: با استناد به نتایج این گونه پژوهش ها در زمینۀ تأثیرات مثبت حجاب بر ایمنی و آرامش زنان می توان نه تنها زنان مسلمان ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۶    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر 3 ارومیه گفت: وحدت اسلامی از چنان قدرت عظیمی برخوردار است که می تواند هر توطئه ای را در نطفه خنثی کند، بنابراین باید برای تقویت وحدت و همدلی بین مسلمانان بکوشیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: اگر دشمن مأیوس شود، توطئه ها هم کمتر می شود، پس تا در مسیر حق و حقیقت حرکت می کنیم، قطعا دشمن سنگ اندازی می کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ یکی از ائمه جمعه آذربایجان غربی گفت: ترکیه و جمهوری آذربایجان در صدد توطئه ای علیه جمهوری اسلامی ایران هستند و باید دولتمردان کشور هوشیار باشند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حسینی گفت: دو قطبی کردن جامعه با محوریت اختلافات قومیتی، نسلی و مذهبی از توطئه های غرب است که نیازمند آگاه سازی دانشجویان در زمینه های مختلف است.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان اسلام ، اعلام کرد: امروز به لطف پروردگار ، ایران قوی متحد و یکپارچه در برابر بدخواهان و تفرقه افکنان ایستاده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دشمنان با ایجاد اغتشاشات و تمرکز بر خدشه وارد کردن به هویت ملی و دوگانه سازی های هویتی توطئه هایی را دنبال می کنند که عبارتند از زیر سؤال بردن مشروعیت نظام، تضعیف سرمایه اجتماعی و ایجاد شکاف اجتماعی.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی ایران نیازمند تدبیر ترکیبی مسئولان است تا توطئه ها در ابعاد مختلف خنثی شود.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان– حجت الاسلام والمسلمین حسینی قبح شکنی حجاب در جامعه را توطئه دشمن دانست و گفت: برخی با دریافت پول با وضعیت نامناسب در معابر تردد می کنند تا قبح حجاب را بشکنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
روز پنجشنبه واشنگتن پست در گزارشی با عنوان افزایش ترور و توطئه آدم ربایی ایران، مقامات غربی را نگران کرده است ، ادعایی عجیب را مطرح کرد.
آنا / شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه دشمن برای نفوذ در کانون پاک خانواده ها و لایه های مختلف جنگ نرم دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی از موضوعاتی بود که در نشست تخصصی نقش آفرینی زنان در پیشرفت تمدن نوین اسلامی مطرح شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کانیه وست، رپر مشهور آمریکایی پس از آنکه در گفتگو با وب سایت Infowars از علاقه خود به نازی ها سخن گفت و از آدولف هیتلر تمجید کرد، بار دیگر مورد توجه رسانه ها و شبکه های اجتماعی قرار گرفت ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر با بیان اینکه جام جهانی فوتبال 2022 دو دستاورد خوب داشت، گفت: کشورهایی از جمله کانادا، عربستان و آلمان هم که به دنبال حذف ایران از جام جهانی بودند، خودشان حذف شدند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۸    
د: آقای موسوی تبریزی دادستان کل انقلاب متن مصاحبه آقای سید حسین موسوی تبریزی که در تاریخ 6/2/1631 در جراید منتشر شد، بدین شرح است : حجت الاسلام موسوی تبریزی دادستان کل انقلاب : متهمین حوادث اخیر در دادگاه انقلاب اسلامی محاکمه خواهند شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران با اشاره به همراهی موثر تشکل های کارگری و کارفرمایی مازندران در پیشبرد سیاست های محوری دولت افزود: عدم همراهی کارگران و کارفرمایان با توطئه شوم استکبار در توقف چرخ اقتصاد کشور بیانگر هوشمندی و بصیرت این قشر پویا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۷    
حجت الاسلام مطیعی گفت: دشمن با هر حربه ای مانند آشوب و اغتشاش در کشور به دنبال پیشبرد توطئه های خود است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: وقتی ناوگروه های ایرانی در دریاها حضور پیدا می کنند، پیامش این است که مردم ایران علی رغم همه توطئه ها، اقتدار خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و برای این حضور مقتدرانه از هیچ قدرتی اجازه نمی گیرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۵    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد-ایرنا- امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: مردم ایران با نفاق غرب، آمریکا و اروپا آشنا هستند و هرگز فریب حیله و دسیسه های آنان را نمی خورند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اراک بر لزوم هوشیاری جوانان در برابر توطئه های دشمنان و عوامل خود فروخته تاکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یزد- امام جمعه یزد با اشاره به دسیسه های و نیرنگ های دشمنان گفت: نمایندگان مجلس در برابر این توطئه ها موضع مناسب داشته باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: کشورهایی مانند فرانسه، آلمان که دستشان با ارسال خون های آلوده و تجهیز رژیم بعث به خون مردم ایران آلوده است امروز دَم از حقوق بشر و کمک به مردم ایران می زنند که البته مردم با هدایت رهبر حکیم انقلاب این توطئه ها را خنثی می کند.