دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۳۰Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توطئه»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : رییس جمهور گفت: برجام کار بسیار بزرگی برای احقاق حقوق مردم بوده است و از بس بزرگ بوده است دنیا توطئه کرد که کمر برجام را بشکند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس گفت: دشمن بعد از شکست در جبهه های حق علیه باطل به دنبال تهاجم فرهنگی است که باید توطئه های آن را نقش برآب کرد.
رییس جمهور گفت: بعضی ها فکر می کنند که دولت یازدهم و دوازدهم در احقاق حقوق مردم فقط در سایه برجام کار کرده است. البته برجام کار بسیار بزرگی برای احقاق حقوق مردم بوده است و از بس بزرگ بوده است دنیا توطئه کرد که کمر برجام را بشکند. ...
فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- حسن روحانی رییس جمهور به برخی اظهار نظرها منتقدان اصولگرای خود درباره این که دولت او در هشت سال اخیر فقط به دنبال مذاکره با غرب و توافق بر سر پرونده هسته ای بوده و کار چندانی انجام نداده است واکنش نشان داد. ...
رئیس جمهور گفت: بخش اعظم بودجه ایران در طول های سال های گذشته به نفت متکی بوده است و اگر همین امروز شیر نفت بسته شود همه صنایع از کار می افتد.
پایگاه خبری گسترش   ۶ ساعت پیش    
روحانی: از بس برجام بزرگ بود دنیا توطئه کرد کمر آن را بشکند
تازه ترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: وانگ ون بین سخنگوی وزارت امور خارجه چین امروز (دوشنبه) در پاسخ به برخی اتهامات کشورهای غربی از جمله ایالات متحده علیه پکن در خصوص بازداشت 47 نفر از اتباع هنگ کنگ به اتهام مشارکت در توطئه براندازی، از دولت واشنگتن خواست تا از هرگونه مداخله در امور داخلی چین بپرهیزد. ...
ادیان نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، محمود رضا دارایی، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: نخستین جشنواره ملی رنگ ها و نیرنگ ها با هدف روشنگری از اهداف و توطئه های دشمنان در ارتباط با فرقه های نوظهور و عرفان های کاذب به صورت مجازی برگزار می شود و دبیرخانه آن در استان سمنان مستقر و فعال ...
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت بالای صنایع نفت و پتروشیمی برای کشور، گفت: در دولت های یازدهم و دوازدهم کارهای بی نظیر و ارزشمندی در زمینه توسعه صنایع نفت و پتروشیمی صورت گرفته و این از افتخارات این دولت است.
روحانی گفت: برجام آنقدر بزرگ بود که همه دنیا تلاش کردند کمر آن را بشکنند و ترامپ هم در این قضیه مجری سیاست های صهیونیست ها و حکومت های مرتجع منطقه شد.
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس جمهور گفت: بخش اعظم بودجه ایران در طول های سال های گذشته به نفت متکی بوده است و اگر همین امروز شیر نفت بسته شود همه صنایع از کار می افتد. ...
مشرق نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
روحانی: دولت دوازدهم در زمینه نفت کارهای بی نظیری انجام داده است. بسیاری فکر می کنند دولت برای احقاق حقوق مردم فقط در سایه برجام کار کرده است.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: نفت یک صنعت بسیار مهم و عظیمی است که اگر یک روز شیر نفت و گاز بسته شود همه فعالیت ها متوقف می شود.
دانا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: صنعت نفت برای ما اهمیت دارد و بخش اعظم بودجه در تاریخ ایران به نفت متکی بوده است و اگر همین امروز شیر نفت بسته شود همه صنایع از کار می افتد.
رئیس جمهور گفت: برخی فکر می کنند دستاورد برجام احقاق حقوق ملت ایران بود که البته به دلیل بزرگی آن دنیا توطئه کرد تا کمر برجام شکسته شود.
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید براینکه اتهام زنی و تهدید علیه ایران جواب نمی دهد، گفت: اقدام مثبت را با اقدام مثبت پاسخ می دهیم و اگر عمل متفاوت مشاهده کنیم پاسخ متناسب خواهیم داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن دوباره می خواهد با شعار دفاع از اقلیت های دینی و مذهبی وارد میدان شود و توطئه ای جدید راه بیاندازد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات 1400 توطئه های دشمن را کمرنگ می سازد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۰    
معاون وزیر اطلاع رسانی یمن گزارش کرد: امروز دستگاه امنیتی یمن قادر به کشف و خنثی کردن هرگونه نقشه با هدف توطئه در داخل کشور است و در سطح امنیتی یا میدانی مزدوران سعودی-آمریکایی را به زانو درآورده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۷    
پلیس هنگ کنگ 47 فعال حامی دموکراسی را به اتهام توطئه برای انجام عملیات خرابکارانه دستگیر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سیستان و بلوچستان از نقاط حساس و استراتژیک کشور با طبیعت سیاسی منحصر به فرد و مردمی وفادار از مذاهب و طوایف گوناگون همواره در طول تاریخ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حفظ وحدت سرآمد بوده و در مقابل دسیسه ها و نقشه های متعدد دشمنان از گذرگاه حوادث سخت عبور کرده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان گفت: بعد از 42 سال با وجود همه توطئه ها، تحریم ها، فشارها و تحریف ها می بینیم که انقلاب اسلامی همچنان استمرار دارد و امروز میلیون ها نفر حاضرند جان خود را فدای نایب امام زمان کنند و بعد از 42 سال با وجود کرونا مردم ایران در دهه فجر حماسه ای دیگر آفریدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پلیس هنگ کنگ از بازداشت 47 فعال حامی دموکراسی به اتهام توطئه برای خرابکاری خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۵    
اسماعیلی گفت: درگیری های سراوان، توطئه مافیای سوخت و معاندین بود که در این میان رسانه های غربی تلاش برای ملتهب کردن فضا را داشتند و اقدام به بزرگنمایی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رضائیان با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در راستای تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه، گفت: نهادینه سازی فرهنگ بومی و ترویج ارزش های اسلامی راه مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: یکی از سنت های قدیمی قوم یهود است که در دهه های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا اظهار داشت: آزادسازی دارایی های ایران بنوعی توطئه برنامه ریزی شده است تا زمینه مذاکراتی فراهم شود که نتیجه ای نخواهد داشت. در واقع بدنبال متقاعد کردن سایر کشورها هستند تا نشان دهند که، در برابر خواسته های غیرقابل تحقق پذیر و عدم پذیرش احتمالی از سوی ایران ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت فراهم شدن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گفت که برگزاری انتخابات پرشور، بهترین ساز و کار نمایش اقتدار ملی و دفع خطرات بین المللی و جهانی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس : جهانگیری گفت: آمریکا در دولت ترامپ با جدیت قصد داشت ایران را بپاشاند و حتی اقدام به ترور یک شخصیت رسمی نظامی کشور یعنی سردار سلیمانی زد تا بتواند با سرعت به کشور آسیب بزند که با لطف پروردگار، حمایت و مقاومت ملت ایران این توطئه ها را خنثی کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
افسون پنهان نام نمایشی است که از شنبه 9 اسفند ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،، افسون پنهان نمایشی درباره نقشه های شوم و غیر انسانی موساد و سیا در ترور شخصیت های برجسته علمی و فرهنگی و سیاسی کشور از جمله شهید محسن فخری زاده و مواجهه سربازان گمنام امام زمان ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با اشاره به اینکه خانواده های شهدا فرهنگ ماندگار میهن اسلامی ایران هستند، عنوان کرد: شهدا برای پاسداری از کیان اسلامی و خنثی کردن توطئه های دشمنان نظام و انقلاب از جان عزیزشان گذشتند و با افتخار به شهادت رسیدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه گفت: با حفظ اتحاد و همبستگی مردم و مسوولان و نیز تبعیت از رهبر معظم انقلاب تمامی توطئه های دشمنان نظام خنثی و زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات سال 1400 فراهم می شود.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: امروز برجام در محاصره عملیات تندروها با حمله به آمریکا در عراق ، توطئه بن سلمان در کشاندن جنگ به داخل ایران، توطئه نتانیاهو برای بردن ایران زیر فصل 7منشور ملل متحد، و تندروهای حاکم بر مجلس قرار دارد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵    
به گزارش ایسنا، سردار علیرضا افشار رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی در گفت و گو با برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو با بیان اینکه مردم بیشترین نقش را در مقابله با استکبار جهانی به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی در دوران پس از انقلاب اسلامی داشتند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۰    
حجت الاسلام سرلک، با بیان اینکه انتقال ارزش ها و باورها به نسل نو لازمه بقای جامعه است، گفت: با گسترش فرهنگ اسلامی بین نسل نو باید جلوی توطئه فرهنگی دشمن گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
هرچه اعتقاد آمریکاییان به بازدید موجودات فضایی از زمین بیش تر باشد، احتمال اینکه باور نداشته باشند جو بایدن پیروز مشروع انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 است در آنها بیش تر می شود. هم زمان با افزایش تئوری های توطئه در آمریکا، ما انتظار داریم اعتماد عمومی نسبت به انتخابات ها به همان نسبت کاهش یابد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اظهارت ضدعلم از جمله وجود میکروچیپ در واکسن کرونا از سوی برخی مدعیان دروغین طب سنتی و اسلامی، گفت: عده ای عامدانه با بیان این دست سخنان می خواهند بین علم و دین جدایی و تفرقه ایجاد کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۱    
دشمنان با استفاده از نام بلوچ سعی داشتند تحرکات تروریستی زیادی درسیستان و بلوچستان ایجاد کنند که با هوشیاری مردم استان این توطئه ها خنثی ش..
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: شبکه سه سیما برای اولین بار در نوروز قرار است یک سریال امنیتی- جاسوسی روی آنتن ببرد که تاکنون خبری از ساخت آن هم منتشر نشده بود. در حالی که از سریال بوتیمار به عنوان گزینه های پخش سریال نوروزی در شبکه سه سیما یاد شده بود و انتظار می رفت این سریال در نوروز پخش شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالعلی بدری گفت: با استقامت و صبر می توان تمام توطئه ها و خواسته های نامشروع سه کشور عهدشکن انگلیس، آلمان و فرانسه و در رأس آنها شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار را خنثی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد گفت: همه باید در مقابل دشمن یکصدا بود زیراکه در برابر توطئه های استکبار جهانی با چند صدایی نمی توان، مقابله کرد و به همین دلیل باید مجلس و دولت برای احقاق حقوق ملت متحد شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- امام جمعه زاهدان گفت: باید اتحاد و انسجام را بیش از پیش تقویت کنیم و نیاز است تا همه نهادهای نظامی، امنیتی و مردمی هوشیاری خود را برای مقابله با توطئه های دشمن حفظ کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضا احمدی نیک گفت: اتفاقات سراوان حاکی از توطئه و فتنه دشمنان و گروهک های تروریستی و تکفیری است، هدف دشمن ایجاد ناامنی، جدا کردن مردم از حاکمیت و مقصر جلوه دادن سپاه و نیروهای خدوم نظامی است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خطیبان جمعه سیستان و بلوچستان با تاکید برلزوم برخورد قاطع با عاملان اهانت به ساحت پیامبر (ص) و توطئه گران، خویشتن داری نیروهای نظامی را در حوادث اخیر قابل تقدیر دانستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت جیرفت با اعلام اینکه انتخاب دولت انقلابی می تواند توطئه های دشمن را خنثی کند، گفت: جواب ضد انقلاب، حضور پررنگ در انتخابات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت: متمولین در این شرایط سخت اقتصادی و معیشتی، باید قشر آسیب پذیر را دریابند و الا به امانت، خیانت کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: انتخابات مهم ترین راه برای رفع توطئه دشمن و اتصال افکار مردم به بدنه اجرایی نظام است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۶    
حجت الاسلام شریعتی نژاد گفت: با توجه به توطئه دشمنان در منطقه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و تحولات فرا منطقه ای غرب آسیا دشمن برای تسلط بر ملت ایران خیز برداشته و ما وظیفه داریم در مقابل دشمن با بصیرت انقلابی جواب دشمن را پای صندوق های رای بدهیم.
شارا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۷    
برخی خواستار وضع قوانین فوری جهت حذف اطلاعات نادرست و شایعات مبتنی بر تئوری های توطئه در مورد واکسن از فضای آن لاین شده اند. آیا اجباری کردن واکسن اخلاقی است یا مصداق نقض آزادی های مدنی و حقوق والدین محسوب می شود؟