شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۹:۱۱May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرکوک»

کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- حاتم طائی، دبیر کل شورای عربی استان کرکوک، وجود هرگونه توافق عربی – کردی در استان کرکوک برای تشکیل شورای این استان را تکذیب کرد .
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۷    
اکبر خزایی داور حرفه Ifbb professional league یا همان npc از کشور ایران ، اسفند ماه سال گذشته نهمین قضاوت خود در مسابقات بدنسازی ifbb pro با میزبانی کشور عراق در شهر کرکوک را به ثبت رساند .
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-احمد رمزی، عضو شورای استان کرکوک، وجود هرگونه رابطه بین تشکیل شورای جدید این استان و کشمکش بر سر تعیین رئیس مجلس نمایندگان عراق را تکذیب کرد.
سراج24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شاعر اهل کرکوک عراق با اشاره به اینکه امسال نیز اشعار سروده شده در وصف امام رضا (ع) در جشنواره شعر رضوی به زبان ترکی آذری بی نظیر و فاخر بوده است، گفت: امام رضا (ع) محور یکدلی همه مسلمانان در جهان است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عمار کهیه، سیاستمدار ترکمانی عراقی، از مجلس نمایندگان خواست شورای استان کرکوک را به برگزاری نشست شورای جدید این استان، ملزم کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-بیستون فایق، مشاور سیاسی رئیس اتحادیه میهنی کردستان، باتاکید بر موضع این حزب برای تصدی منصب استانداری کرکوک، از حصول توافقی بین نیروهای سیاسی استان کرکوک در خصوص حل بحران تشکیل شورای این استان درآینده نزدیک خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- هدایت طاهر، عضو اتحادیه میهنی کردستان از نخست وزیر عراق خواست تا برای حل و فصل اختلافات ارضی در منطقه پلکانه و حومه دبس دراستان کرکوک مداخله کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- احمد هرکی، عضو اتحادیه میهنی کردستان، بر وجود ارتباط تنگاتنگی برای حل مشکل تشکیل شوراهای استان های کرکوک و دیالی و حل بحران انتخاب رئیس مجلس نمایندگان تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- حسن مجید، عضو حزب دمکرات کردستان در شورای استان کرکوک، گزارشهای مبنی برحصول پیشرفت در گفتگوهای مربوط به تشکیل شورای جدید استان کرکوک را تکذیب کرد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۳    
21 اردیبهشت امسال، هشتمین سالگرد شهادت سردار محمد ناظری، فرمانده یگان تکاوران دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. او در اوج فعالیت های نظامی و رزمی، یک هنرمند هم بود و در زمینه شعر، موسیقی و سینما سررشته داشت و در فیلم موج مرده به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا نیز ایفای نقش کرده بود ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- غریب عسکر ترکمانی، رئیس فراکسیون چارچوب ترکمانی در مجلس عراق، از برگزاری دور جدیدی ازگفتگوها بین اقوام استان کرکوک برای دستیابی به توافق درخصوص تشکیل شورای این استان خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان، محما خلیل، نماینده حزب دمکرات کردستان در مجلس عراق،از احزاب سیاسی عضو ائتلاف اداره دولت در عراق خواست تا بحران تشکیل شوراهای استان های دیالی و کرکوک را حل کنند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -حاتم الطائی، دبیرکل شورای عربی استان کرکوک،گفت: عرب های کرکوک همچنان به موضع خود برای تصدی منصب استانداری کرکوک، پایبند هستند و تحت هیچ شرایطی ازموضع خود دست برنخواهد داشت.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- احمد هرکی، عضو اتحادیه میهنی کردستان، با تاکید براینکه حل مسئله منصب استانداری دیالی، حل مشکل انتخاب استانداری کرکوک را تسریع خواهد کرد، گفت: به نظر می رسد که موضوع استانداری دیالی پیچیده تر از مسئله استان کرکوک است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- احمد هرکی، عضو اتحادیه میهنی کردستان، ازدیدارنخست وزیرعراق با نیروهای سیاسی دراستان کرکوک برای حل بحران تشکیل شورای این استان در پایان ماه جاری میلادی خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-ناظم الشمری، هماهنگ کننده شورای تصمیم گیری عرب های کرکوک، گفت: مشکل تشکیل شورای استان کرکوک بیش از پیش، پیچیده تر خواهد شد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۹    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-بیستون فایق، مشاور سیاسی رئیس اتحادیه میهنی کردستان، با اشاره به اینکه بحران تشکیل شورای استان کرکوک همچنان ادامه دارد، بر تداوم گفتگوهای اتحادیه میهنی کردستان با نیروهای سیاسی درکرکوک تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-قحطان الونداوی، مسئول جبهه ترکمانی در استان کرکوک با تاکید برتشکیل شورای استان کرکوک درآینده نزدیک،از وجود نوعی دیدگاه مشترک بین جریان های سیاسی استان کرکوک برای برون رفت از بحران سیاسی در این استان خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -محمد الخالدی، رئیس حزب بیارق الخیر عراق، گفت:موضوع بحران تشکیل شورای استان کرکوک درخلال سفر رئیس جمهوری ترکیه بە بغداد مطرح نشده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - سعدی پیره، سخنگوی اتحادیه میهنی کردستان، از حل مسئله تعیین استاندار کرکوک به همت نخست وزیرعراق که به تازه گی از سفر آمریکا به کشور بازگشته است، در آینده نزدیک خبرداد
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-احمد هرکی، عضو اتحادیه میهنی کردستان از تصمیم نخست وزیر عراق به نظارت بر انجام دور جدیدی از گفتگوها بین احزاب سیاسی اقوام مختلف در استان کرکوک، برای حل بحران تشکیل شورای این استان خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۰۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمدحافظ ابراهیم، عضو عرب شورای استان کرکوک، گزارشهای مبنی بر توافق بین اقوام استان کرکوک در خصوص تشکیل شورای این استان را تکذیب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی عراق بعد از شناسایی یک گروهک زیرزمینی وابسته به تشکیلات تروریستی داعش در اطراف کرکوک مخفیگاه این عناصر را هدف قرار دادند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- جاسم محمد جعفر، یکی از رهبران ترکمانی در عراق با اشاره به اینکه حل مسئله تشکیل شورای استان کرکوک براساس توافق بین احزاب سیاسی این استان امکان پذیر خواهد بود، بر لزوم عدم به حاشیه راندن هیچیک از اقوام در تشکیل شورای جدید استان کرکوک، تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- علی الزبیدی، عضو ائتلاف الفتح با تاکید بر ناتوانی حزب دمکرات کردستان برای سیطره بر استان کرکوک،علیرغم تلاش های زیاد این حزب، گفت:ترکیب اقوام این استان، تشکیل یک شورای استانی متشکل از همه احزاب را ضروری می کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
سرویس جهان- شورای سردبیری مجله اویل پرایس با اشاره به قصد عراق برای راه اندازی مجدد خط لوله نفتی کرکوک جیحان نوشت: دولت مرکزی عراق می خواهد با دور زدن خط لوله نفتی اقلیم کردستان- ترکیه مانع برقراری مجدد جریان یافتن نفت اقلیم کردستان به ترکیه شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -جاسم محمد جعفر، یکی از رهبران ترکمانی در کرکوک، گفت: تاکنون هیچ گونه راه حلی برای تشکیل شورای استان کرکوک و تعیین استاندار یافته نشده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- احمد رمزی، عضو شورای استان کرکوک، از برگزاری نشست های جدیدی بین نیروهای سیاسی کرکوک در بغداد، پس از تعطیلات عید سعید فطر خبرداد.
هاژه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، نژاد نجم دبیر کل جشنواره بین المللی تئاترخیابانی کرکوک اقلیم کوردستان با صدور حکمی افشین ناصری را به عنوان نماینده وعضو هیات انتخاب آثار بخش نمایش های خیابانی ایرانی متقاضی دردورهای این جشنواره منصوب کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده سرآمد در مطلبی با عنوان بغداد و آنکارا، اقلیم کردستان را دور زدند نوشت: وزارت نفت عراق روز دوشنبه اعلام کرده است که قصد دارد خط لوله کرکوک به بندر جیهان ترکیه را راه اندازی کند. ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمد البیاتی، مسئول تشکیلات سازمان بدر در شمال عراق، با تاکید براینکه تفاهمات خوب و مستحکمی بین نیروهای سیاسی عربی و ترکمانی در استان کرکوک وجود دارد،اعلام رسمی تشکیل یک جبهه عربی-ترکمانی در استان کرکوک را تکذیب کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-غیاث سورچی، عضو ارشد اتحادیه میهنی کردستان برپایبندی حزب خود به تصدی منصب استانداری کرکوک تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-یکی از رهبران جریان های سیاسی عربی در استان کرکوک با اشاره به شکست تلاشهای دولت فدرال برای تشکیل شورای این استان، گفت:کردها اکنون تلاش می کنندتا طرف های خارجی را برای تحت فشار قرار دادن اعراب و متقاعد کردن آنها به انصراف از تصدی منصب استانداری کرکوک ترغیب کنند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ رسانه خبری دراو میدیا در گزارشی به از سرگیری صادرات نفت کرکوک از طریق خط لوله کرکوک_موصل_ترکیه و احتمال از سرگرفتن صادرات نفت اقلیم کردستان نیز از طریق آن و تاریخچه احداث این خط و موضوعات مرتبط دیگر پرداخته است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی ادامه اختلاف دولت بغداد با اقلیم کردستان بر سر صادرات نفت این منطقه، عراق یک خط لوله نفتی جایگزین را پس از یک دهه برای انتقال نفت به ترکیه راه اندازی می کند. معاون وزیر نفت عراق روز دوشنبه، 20 فروردین، اعلام کرد کار تعمیر خط لوله کرکوک -جیهان تا پایان ماه جاری تمام می شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسئول جبهه ترکمانی عراق در استان کرکوک ازادامه بحران تشکیل شورای این استان و توقف نشست های نیروهای سیاسی در آن خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -راکان سعید الجبوری، استاندار کرکوک با تاکید برتابعیت این استان به دولت مرکزی عراق، گفت: مسئولیت حفظ امنیت استان کرکوک باید مجددا" به نیروهای دولت فدرال واگذار شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-فوزی اکرم تررزی، نماینده ترکمانی پیشین مجلس عراق، گفت: بحران سیاسی در استان کرکوک همچنان ادامه دارد، بنابراین نیروهای سیاسی تاکنون موفق به تشکیل شورای جدید این استان نشدەاند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ وزارت نفت عراق در فاز اول اولین آزمایش، خط لوله ای را که قرار است نفت استان کرکوک را به بندر جیهان انتقال دهد، تست کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- ارشد صالحی، رئیس فراکسیون جبهه ترکمانی عراق درمجلس نمایندگان این کشور با درخواست از نخست وزیرعراق برای داخله در حل بحران تشکیل شورای استان کرکوک، گفت:کرکوک بر سردوراهی خطرناکی قرار دارد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان_استاندار کرکوک اعلام کرد دیدگاه ائتلاف عربی و ترکمانی حفظ دستاوردهای کرکوک است اما مناقشات موجود میان احزاب کُرد تاثیر بسزایی بر تشکیل اداره کرکوک(شورای استانداری کرکوک) خواهد گذاشت.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۸:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- هماهنگ کننده جبهه عربی کرکوک از استقبال این جبهه از ایده دورەای کردن تصدی منصب استانداری کرکوک بین سه قوم عرب، کُرد و ترکمانی خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان_حزب دمکرات کردستان به پیشنهاد دولت ترکیه از طریق جبهه ترکمانی در خصوص تصدی دوره ای پست استانداری کرکوک موافقت کرد و رئیس جبهه ترکمانی نیز اعلام کرد حزب دمکرات کردستان به پیشنهاد ترکمن ها برای مبادله پستهای کرکوک میان سه اقلیم اصلی موافقت کرد به شرطی که اقلیتهای عرب نیز با ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو اتحادیه میهنی کردستان، با اشاره به بحرانی بودن اوضاع سیاسی کرکوک، گفت: برگزاری مجدد انتخابات شورای استان کرکوک بسیار دشوار است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسئول تشکیلات سازمان بدر در شمال عراق از تصمیم این سازمان به طرح شکایت در دادگاه فدرال عراق درخصوص برگزاری مجدد انتخابات شورای استان کرکوک خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو اتحادیه میهنی کردستان، در اظهاراتی گفت: درپی مداخله نخست وزیر عراق برای انتخاب شخصیتی جهت تصدی منصب استانداری کرکوک تلاش های نیروهای سیاسی کرکوک برای حل بحران این موضوع ادامە دارد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- دبیرکل اتحاد اسلامی ترکمان های عراق،گفت: پیشنهاد چرخشی کردن مناصب استان کرکوک بین سه قوم اصلی این استان از سوی برخی احزاب سیاسی پذیرفته نشده است و همین مسئله به تعویق دیدار نخست وزیر عراق با نیروهای سیاسی این استان انجامیده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- یکی از رهبران سازمان بدر در استان کرکوک، گفت:پس از متقاعد شدن همه جریان های سیاسی در استان کرکوک به تصدی منصب استانداری این استان به طور چرخی در هر دوسال از سوی همه اقوام این استان،بحران تشکیل شورای استان کرکوک در آستانه حل شدن است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسئول جبهه ترکمانی عراق در استان کرکوک با تاکید بر عراقی بودن این استان، گفت: استان کرکوک هرگز به اقلیم کردستان ملحق نخواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۹    
خلبان اسدالله بربری از همان ابتدای جنگ تحمیلی در روز 31 شهریور سال 1359 تا 18 روز پس از آن مشغول نبرد با دشمن بعثی بود. سرانجام هنگامی که در یکی از ماموریت های خود عازم عملیات بمباران پالایشگاه و تلمبه خانه نفتی کرکوک بود، توسط پدافند هوایی دشمن بعثی مورد اصابت قرار گرفت.