دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۰۱Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست استانداری»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۶    
در دولت های یازدهم و دوازدهم که ریاست آنرا حسن روحانی بر عهده داشت ودارد 6 ایلامی استاندار، و 1 نفر هم سرپرست استانداری شدند، 2 نفر معاون وزیر ، 2 نفر رئیس سازمان، 4 نفر معاون سازمان و 7 نفر هم معاون استاندارهستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۳    
شیراز-ایرنا- سرپرست استانداری فارس با تاکید بر اهمیت توسعه کشت گلخانه ای در این استان گفت: باید مسئولان ذی ربط برای ایجاد روستاها و شهرک های گلخانه ای اهتمام ویژه داشته باشند و با جدیت مشکلات فراروی تحقق این امر را برطرف کنند.
یافته   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۲    
یک سند نویافته چاپ ایمیل یک سند نویافته که برای نخستین بار در یافته منتشر می شود نشان می دهد که تنها یک هفته پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کمیته انقلاب اسلامی در خرم آباد با کنار رفتن آخرین استاندار رژیم پهلوی رأساً اقدام به معرفی سرپرست استانداری لرستان نموده است. ...
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران با ارسال نامه ای به سرپرست استانداری خراسان رضوی، مصوبه این شورا در خصوص طرح جامع شهر کاشمر را به وی ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی گفت: بیرجند، طبس و قاینات در استان خراسان جنوبی از جمله شهرستان های دارای محدودیت در فهرست جدید ستاد ملی مقابله با کرونا هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۶    
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت آغاز هفته وحدت اظهار داشت: هفته وحدت از مناسبت های دلپذیری است که طی آن بر همبستگی هرچه بیشتر مسلمانان جهان تاکید می شود تا یکدل و یکصدا، الگویی مثال زدنی از همزیستی و همدلی در چشم جهانیان باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی در پیامی درگذشت مدافع سلامت استان در شهرستان طبس را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۷    
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی گفت: بیمه سلامت از توفیقات دولت در خدمت به مردم است و خوشبختانه در این زمینه خوب کار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی گفت: توسعه نظام بیمه سلامت از مهمترین فرامین مورد تاکید در سیاست های کلی مقام معظم رهبری و راهبرد مهم دولت تدبیر و امید برای تحقق عدالت اجتماعی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی گفت: پدافند غیرعامل به عنوان اقدامی پیشگیرانه، مانند چتری منافع ملی و سرمایه های انسانی کشور را در برابر تهدیدات کالبدی، سایبری، زیستی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی حفظ می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی در پیامی سالروز آغاز ولایت امام زمان (عج) و عصر مهدویت را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی روز شنبه در پیامی درگذشت اولین عضو از خانواده مدافعان سلامت استان را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی با حضور سرپرست استانداری خراسان جنوبی از طرح واگذاری زمین برای شروع عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در سراسر کشور رونمایی شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
آیین واگذاری زمین برای ساخت این واحدهای مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن به نمایندگی از 31 استان کشور روز پنجشنبه با حضور علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، سرپرست استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان در بیرجند برگزار شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
با حکم وزیر کشور ناصر خوش خبر به عنوان سرپرست جدید استانداری خراسان جنوبی منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
وزیر کشور طی حکمی ناصر خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست استانداری خراسان جنوبی منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور در حکمی ناصر خوش خبر را به سمت سرپرست استانداری خراسان جنوبی منصوب کرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: باید با متخلفان بازار محکم و قاطع برخورد و موضوع اطلاع رسانی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور کاهش قیمت دام و گوشت در بازار، خروج دام و مرغ زنده و لاشه گوشت قرمز از این استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی، از تعطیلی حمل ونقل عمومی مشهد از ساعت 15 امروز خبر داد. حمل ونقل عمومی مشهد در راستای پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۲    
مشهد-ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی با تاکید بر رعایت انضباط مالی در ادارات و ضرورت نظارت برحوزه های مالی گفت: همه مدیران دستگاه های اجرایی ملزم هستند اعتبارات تخصیص یافته از بودجه امسال استان را به طور کامل جذب کنند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی در پیامی ایام سوگواری رحلت جانگداز پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) را تسلیت گفت.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی ضمن تشریح آخرین تصمیمات مربوط به ایام تعطیل آخر ماه صفر گفت: در این ایام تیم های بازرسی افزایش یافته و نظارت ها تشدید می شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: مدیران استان باید بدانند در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به وصول دستورالعمل اجرایی وزارت کشور، از ساعت صفر بامداد امروز پنجشنبه مورخ 24 مهرماه اقدامات محدودکننده در سفر به مشهد و بالعکس اجرایی شده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: در ایام پایانی ماه صفر، بیش از هر زمان دیگری رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری به نظر می رسد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دستورالعمل اجرایی منع عبور و مرور در مشهد طی ایام پایانی ماه صفر از سوی سرپرست استانداری خراسان رضوی اعلام شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیر روابط عمومی علوم پزشکی مشهد مقدس از ممنوعیت سفر به مشهد مقدس خبر داد.حمیدرضا رحیمی با اشاره به ارسال نامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به سرپرست استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: در این نامه قید شده است با توجه به نامه مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پاسخ [...]
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: هنوز در خصوص منع عبور و مرور در مشهد در ایام تعطیلی ماه صفر ابلاغیه اجرایی از سمت وزارت کشور برای استانداری خراسان رضوی صادر نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۷    
کرمان - ایرنا - سرپرست استانداری کرمان با اشاره به اینکه دولت امکانات مورد نیاز کارآفرینان را تامین می کند از کارآفرینان برتر خواست تا خلاءهای خود را در راستای کسب مجوزها و منابع مالی اعلام کرده و در مقابل اشتغال ایجاد کنند .
سفر به مشهد و 4شهر دیگر در ایام پایانی ماه صفر ممنوع شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: ساماندهی حوزه مسکن و ساخت و ساز باید مورد توجه قرار گیرد چرا که کمک به این حوزه به نوعی کمک به چرخه اقتصاد کشور است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی طی حکمی محمدعلی ذاکری را به عنوان سرپرست دفتر استاندار منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۶    
کرمان - ایرنا - سرپرست استانداری کرمان گفت: اداره پست باید متناسب با نیازهای ارتباطی بشر توسعه یابد و خدمات خود را به جامعه بدون هدف سودآوری ارائه کند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای معادن استان با حضور سرپرست استانداری خراسان رضوی برگزار و در مورد موارد مطرح شده در این جلسه تصمیمات لازم گرفته شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: حفظ ایمنی و جان مردم امری واجب است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: باید بستر شکوفایی استعدادها در میان دانش آموزان را فراهم کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- سرپرست استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه در روند اجرای فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری استان، سرعت تولید و اشتغالزایی نباید کاهش یابد اظهار کرد: مشکلات و موانع پیش روی سرمایه گذاران در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و رفع خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در نامه ای سرگشاده به سرپرست استانداری ، خواستار پاسخگویی متولیان در مورد عواقب تجمع و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در مراسم خاکسپاری مرحوم شجریان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی تاکید کرد:مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر همه دستگاه های متولی واجب است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی مشهد از سرپرست استانداری خراسان رضوی درخواست کردند تا بنا بر شواهد روزهای اخیر که محدودیت تشییع و تجمع در منطقه طوس مشهد وجود ندارد جهت تکریم و وداع با شهدا مراسم تشییع پیکر مقدس آنان در در منطقه طوس برگزار شود.