جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۰۹Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست استانداری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران در سفری یک روزه به استان ایلام با سرپرست استانداری و امام جمعه ایلام دیدار و از روستای سیلزده چم شیر شهرستان سیروان بازدید کرد. وی همچنین در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و ساماندهی عملیات پاسخ به بحران استان ایلام شرکت کرد.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام: حفظ منابع طبیعی از مولفه های مهم توسعه متوازن است/شرط موفقیت در توسعه، آینده نگری است ... به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام دکتر محمد نوذری روز دوشنبه 18 اسفند ماه در نشست منابع طبیعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام گفت: ایلامی ها مردمانی مهمان نواز هستند اما به واسطه شیوع بیماری کرونا در سراسر استان در ایام نوروز هم هیچ مهمانی را نمی پذیریم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام گفت: نقش آفرینی بهزیستی فراتر از ارائه خدمت به مددجویان است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۹    
ایلام- همزمان با سراسر کشور ، به دستور رئیس جمهور ، 44 مرکز مثبت زندگی در ایلام با حضور نوذری ، سرپرست استانداری و مدیرکل بهزیستی استان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام همزمان با سراسر کشور ، به دستور رئیس جمهور ، 44 مرکز مثبت زندگی در ایلام با حضور نوذری ، سرپرست استانداری و مدیرکل بهزیستی استان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا- سرپرست استانداری ایلام گفت: طرح کاداستر بیش از 80 درصد اراضی ایلام تاکنون انجام شده و باقیمانده این طرح بطور جدی در سال آینده پیگیری می شود.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پیام تبریک سرپرست استانداری ایلام در پی قهرمانی تیم هاکی داخل سالن استان در مسابقات کشوری سرپرست استانداری ایلام در پی قهرمانی تیم هاکی داخل سالن استان در مسابقات کشوری پیام تبریک صادر کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در پیام دکتر محمد نوذری آمده است: ...
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۱    
پیام تبریک سرپرست استاندار ایلام در پی ارتقای درجه سرتیپی فرمانده نیروی انتظامی استان سرپرست استانداری ایلام با ارسال پیامی ارتقاء درجه فرمانده نیروی انتظامی استان را تبریک گفت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام متن پیام دکتر محمد نوذری به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه بیکاری بزرگترین دغدغه جوانان استان ایلام است، گفت: بین بازار کار و نرخ بیکاری فاصله است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه ظرفیت بخش دولتی برای استخدام تکمیل شده گفت: فرصت های شغلی جدید باید در بخش غیر دولتی جستجو شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۷    
سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه مرز بین المللی مهران همچنان برای تردد مسافران تعطیل است گفت: تعطیلی پایانه مسافری این گذر مرزی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: ایجاد اشتغال یکی از ضرورت های مهم برای هر خانواده است بنابراین توانمند سازی و خودکفایی مددجویان باید همچنان در اولویت کمیته امداد قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست استانداری ایلام از تمدید تعطیلی مرز مسافرتی مهران خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه مرز مسافرتی مهران مجدد یک هفته دیگر تعطیل می شود، گفت: امسال هیچ برنامه ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: مسافرت به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است و این مصوبه در خصوص سفر به شهرهای با وضعیت زرد و آبی هفته آینده ابلاغ خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه کمیته امداد به سمت توانمند سازی مددجویان حرکت کند، گفت: در این دنیا هیچ چیزی به اندازه خدمت به خلق الله اعتبار ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - آیین روز درختکاری و کاشت نهال روز جمعه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه، سرپرست استانداری استاندار و جمعی از همیاران طبیعت و با شعار همه با هم جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی در دانشگاه ایلام برگزار شد.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۲۱    
سرپرست استانداری ایلام: ⭕️ یکی از اولویت های مهم استان اتمام طرح ها و پروژه های نیمه تمام است/تا آخرین روز دولت با قدرت روند توسعه استان ادامه می یابد ...
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۲۱    
سرپرست استانداری ایلام: ⭕️ امنیت مرزها باعث توسعه پایدار می شود/تصویب منطقه آزاد تجاری موجب تحول اقتصادی در استان خواهد شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام رعایت پروتکل های بهداشتی در آزمون دکتری در ایلام رضایت بخش دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست استانداری ایلام از انجام بیش از 60 هزار هکتار جنگل کاری در استان ایلام طی سال های گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: توسعه و افزایش درختکاری در نوار مرزی باتوجه به وجود ریزگردها باید بیشتر از گذشته در دستور کار قرار بگیرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۴    
سرپرست استانداری ایلام به لزوم تصویب و اجرایی شدن منطقه آزاد تجاری و صنعتی مهران اشاره کرد و افزود: تصویب این طرح می تواند صدها فرصت شغلی برای جوانان جویای کار این استان فراهم کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: امنیت پایدار مناطق مرزی در ایجاد توسعه پایدار کشور بسیار اثرگذار است.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در این خبر نام استاندار بازداشتی ذکر نشده و معلوم نیست که استفاده از واژه اسبق سهوی بوده یا واقعی بنابراین اگر به معنای استاندار سابق باشد که احتمال بازداشت محمد شریعتی استاندار پرحاشیه می رود در غیر این صورت ممکن است عبدالحسین مقتدایی نخستین استاندار این استان در دولت اول روحانی یا حتی فرج الله ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۲    
سرپرست استانداری ایلام به همراه مسئولان منابع طبیعی استان از نهالستان سردسیری ایوان بازدید کردند.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام: ⭕️ نخبگان علمداران مشعل توسعه و پیشرفت در جامعه هستند/میزان توسعه هر کشوری بسته به میزان توجه به نخبگان جامعه دارد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام دکتر محمد نوذری صبح امروز سه شنبه 12 اسفند ماه در دیدار دکتر شاهرضایی مدیر کل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان کشور ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه ایلام پیشتاز بیابان زدایی و جنگل کاری در کشور است،گفت:طی سه سال گذشته 117 هزار هکتار آبخیزداری در استان ایلام انجام شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه نخبگان مولد واقعی تولید ثروت و قدرت در جامعه هستند، گفت: ماندن این پرستار در زمان جنگ و در کنار ایلامیان مرز دار ستودنی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: دکتر امیلیا عبدالهی پزشکی غیرایرانی است که در اوج محرومیت و وضعیت جنگی، حضور در ایلام را به رفاه و آسایش در کشور خود ترجیح داد و برای همیشه در نام و یاد مردم استان ماندگار خواهد ماند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام گفت: مرز مسافری مهران کماکان بسته و مرز تجاری مهران باز است اما در بازارچه مرزی باید نظارت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی به طور کامل صورت پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام با اشاره به ظرفیت های بالای ایلام در همه حوزه ها، گفت: میادین نفتی اصلی ترین ظرفیت و مهم ترین محور توسعه در این استان است.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
طرح توسعه میدان نفتی آذر بصورت ویدیو کنفرانسی با حضور رئیس جمهور، وزیر نفت، سرپرست استانداری ایلام و جمعی دیگر از مسئولان استان ایلام به صورت رسمی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام از شکل گیری بازارچه های سه گانه مرزی در استان خبر داد و گفت: با رایزنی های انجام شده موفق به اخذ مجوز بازارچه چیلات و چنگوله از هیات دولت شدیم و بازارچه هلاله شمالی نیز در کمیسیون مبادلات مرزی کشور مورد تصویب قرار گرفته و بزودی تصویب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام از بهره برداری از طرح توسعه میدان نفتی آذر توسط رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام به مناسبت شهادت مظلومانه دوتن از مدافعان نظم و امنیت در شهرستان دره شهر پیام تسلیت صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام نقش دفاتر تسهیل گری را در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر دانست و گفت: میزان این دفاتر در کل استان به ویژه مناطق محروم استان باید افزایش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: طرح توسعه میدان نفتی آذر فردا دوشنبه توسط رییس جمهوری از طریق ویدیو کنفرانس به صورت رسمی به بهره برداری می رسد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۸    
سرپرست استانداری ایلام گفت: تلاش های خوبی برای تخصیص اعتبار راه آهن ایلام صورت گرفت که برای سال آینده جمعاً حدود 270 میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست استانداری ایلام گفت: تا پایان دولت طول بزرگراه های استان ایلام به 200 کیلومتر افزایش پیدا می کند.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
در مسیر اربعین قرار گرفتن ایلام لطف الهی به این مردمان است ... سرپرست استانداری ایلام: ⭕️ راه توسعه ایلام از مسیر راه می گذرد/ عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه راه شایسته تقدیر است/انتظار داریم صدای سوت قطار در ایلام شنیده شود ... ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: عملیات اجرایی راه آهن ایلام به اسلام آباد به دستور رئیس جمهور شروع شده و با اعتبار خوبی که برای اجرای فاز اول این پروژه مهم گذاشته شده است امیدواریم به زودی سوت قطار در ایلام شنیده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه در ابتدای دولت طول بزرگراه های این استان 35 کیلومتر بود و این میزان در دولت تدبیر و امید به 150 کیلومتر افزایش یافته است، گفت: ایلام به شریان ارتباطی شمال به جنوب کشور تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام گفت: مسافرانی که از مرزهای دیگر از جمله شلمچه و چذابه به عراق تردد کرده اند حق بازگشت به کشور از طریق مرز بین المللی مهران را ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: براساس گزارشات دریافتی وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در مرز مهران مناسب نیست، در حالی که باید نظارت بر مرز تمام وقت باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: نظارتها باید منجر به تغییر فرآیندهای فساد زا شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس جهش یافته کرونا، تردد مسافر در مرز مهران ممنوع است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه اجرای کامل طرح سامانه گرمسیری نقش مهمی در توسعه و تحول بخش کشاورزی استان دارد، گفت: این پروژه بزرگ و ملی هم اکنون با پیشرفت 80 درصدی (حوزه وزارت نیرو) نیازمند توجه خاص این وزارتخانه برای تکمیل آن تا پایان دولت تدبیر و امید است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام گفت: 7 هزار و 138 فقره تسهیلات ازدواج در ایلام پرداخت شده است.