دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۴۰Sep 2020 21

پرسش (porcesh.ir)

 
پرسش 29 اسفند 1394 پرسش 25 اسفند 1395 پرسش 29 اسفند 1398 پرسش 1 فروردین 1399 پرسش 1 اردیبهشت 1399 پرسش 1 خرداد 1399 پرسش 31 تیر 1399 پرسش 1 مرداد 1399 پرسش 1 شهریور 1399 پرسش 2 شهریور 1399 پرسش 3 شهریور 1399 پرسش 4 شهریور 1399 پرسش 5 شهریور 1399 پرسش 6 شهریور 1399 پرسش 7 شهریور 1399 پرسش 8 شهریور 1399 پرسش 9 شهریور 1399 پرسش 10 شهریور 1399 پرسش 11 شهریور 1399 پرسش 12 شهریور 1399 پرسش 13 شهریور 1399 پرسش 14 شهریور 1399 پرسش 15 شهریور 1399 پرسش 16 شهریور 1399 پرسش 17 شهریور 1399 پرسش 18 شهریور 1399 پرسش 19 شهریور 1399 پرسش 20 شهریور 1399 پرسش 21 شهریور 1399 پرسش 22 شهریور 1399 پرسش 23 شهریور 1399 پرسش 24 شهریور 1399 پرسش 25 شهریور 1399 پرسش 26 شهریور 1399 پرسش 27 شهریور 1399 پرسش 28 شهریور 1399 پرسش 29 شهریور 1399 پرسش 30 شهریور 1399 پرسش 31 شهریور 1399 
  ۳ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
هنوز هیچ گزینه ای به صورت قطعی به عنوان وزیر صمت انتخاب نشده و به نظر می رسد شنیده شدن برخی اسامی در زمره چهره هایی که کاندیدای تصدی صمت هستند، به دلیل پروپاگاندای رسانه ای بعضی از آنها است.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل مدعی شد: ایران به وضوح از توافق هسته ای تخطی کرده است و بلندپروازی های آن برای دست یابی به تسلیحات هسته ای آشکار شده است.
  ۱۸ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی منطقه ای وزارت خارجه آمریکا مدعی شد که بازگرداندن تحریم ها علیه ایران امری قانونی است و آمریکا حق دارد این اقدام را انجام دهد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
سردار امیرعلی حاجی زاده گفت: برنامه جمهوری اسلامی ایران با گذشته هیچ فرقی نخواهد کرد. ما خودکفا هستیم و اگر تحریم ها برداشته شود راه صادرات باز می شود ...
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصلحی مهم بودن انتخابات آمریکا برای دولت را یک اشتباه محاسباتی دانست و گفت: دشمن با نفوذ جریانی به دنبال ایجاد اشتباه محاسباتی در انتخابات پیش رو است.
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاخص بازار اول در معاملات روز جاری(دوشنبه) 47 هزار و 768 واحد و شاخص بازار دوم 90 هزار و 648 واحد کاهش داشتند.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نقد دولت کنونی در زمان فعالیت آن، در شرایطی اتفاق می افتد که درباره دولت های گذشته حتی سال ها بعد از پایان کار آنها نیز این چنین آثاری ساخته نشد و سفارش دهندگان و سازمان های حامی از کنارشان گذشتند.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
لاری گفت: تاکنون 361 هزار و 523 نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حنیف خالد عضو ارشد گروه رسانه های جنگ و جیونیوز ، روی دیگر سکه شکست آمریکا در شورای امنیت را پیروزی دیپلماسی ایران خواند و گفت که آمریکایی ها مجبور هستند از تحرکات غیرقانونی علیه ایران و مغایر با ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت: چین موضوع هسته ای ایران را از نزدیک دنبال می کند و همکاران من در وزارت خارجه و نماینده چین در سازمان ملل، مواضع چین را در این زمینه به صورت شفاف اعلام کرده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عطریانفر گفت: اکثریت اصلاح طلبان معتقد بودند باید در انتخابات مجلس شرکت کنند حتی اگر شکست بخورند، زیرا هر جریان سیاسی که دست از انتخابات بکشد، در واقع مرگ خود را امضا کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نخست وزیر سوئد از توافق اخیر ایران با آژانس در خصوص مسائل پادمانی استقبال کرد و از جمهوری اسلامی خواست تا به تعهداتش ذیل برجام بازگردد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر دادگستری پیشین لبنان مدعی شد: قدرت حزب الله دروغ بزرگی است که ضعف طرف مقابل آن را ساخته است، این موضوع درباره ایران نیز صادق است، کشوری که در دفاع از خاک خود ناتوان است.
  ۱ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی گفت: دشمنان ما زمان جنگ بسیار قوی بودند و ما هنوز قوی نشده نبودیم و توانستیم موازنه جنگ را معکوس کنیم و نتیجه جنگ عکس موازنه اتفاق افتاد و این نتیجه یک رکورد بسیار شگفت انگیز است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
سهمیه بنزین مهرماه، بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته ساعت 24 امشب در کارت سوخت افراد شارژ خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
اول مهرماه همزمان با روز جهانی بدون خودرو، عبور و مرور از 22 خیابان سطح شهر تهران ممنوع و این خیابان ها برای دوچرخه سواری یا پیاده روی شهروندان آماده می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
مایک پمپئو در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت: اروپایی هایی که در این (تمدید تحریم تسلیحاتی ایران) به ما نپیوسته اند می دانند که حق با ماست.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
واعظی با گلایه از جریاناتی که به دنبال ناامید کردن مردم هستند، گفت: در این شرایط بسیار سخت، برای پیروزی و خنثی کردن توطئه های امریکا بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و همدلی و انسجام میان همه قوا و ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رفیقدوست گفت: زمانی که ما جنگ را به خاک عراق بردیم، امام شعار جنگ را عوض کردند، یعنی از جنگ جنگ تا پیروزی، گفتند: جنگ جنگ تا رفع فتنه.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
زیباکلام معتقد است: اگر کرونا نمی آمد، شاید ترامپ با خیال راحت تری دور دوم را هم می برد. اما این نگاه کرونایی صرف به انتخابات آمریکا ممکن است کمی تقلیل گرایانه باشد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ترامپ بار دیگر برجام را یک توافق احمقانه خواند و گفت: این توافق، انجام هرکاری را غیرممکن می کرد. از این رو من به این توافق خاتمه دادم، ایران یک کشور متفاوت است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این انتقاد پومپئو درحالی صورت می گیرد که در دولت ترامپ، اروپا به دلیل آنچه از دست دادن آمریکا در رهبری جهان خوانده می شود، با واشنگتن فاصله گرفته که در ماه های اخیر به شکاف تبدیل شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پیتر هارل که در زمان ریاست جمهوری باراک أوباما از کارشناسان تحریم در وزارت امور خارجه آمریکا بوده است، از تحریم های تازه به عنوان یک مانور دیپلماتیک و هشدار نام می برد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
آن طور که عنوان شده AFC از همین حالا داستان میزبانی ایران برای جام ملت های 2027 را زیر سؤال برده و احتمالا پیشنهاد ایران را باز نکرده رد خواهد کرد! از دیدگاه این نهاد ...
  ۸ ساعت پیش    
سحام نیوز در پایان نوشته که با توجه به روند طی شده در دیدارها با آقای کروبی که اکنون از دایره روحانیون و نزدیکان به دیگر سیاسیون رسیده است، می شود در انتظار اخبار بهتری بود .
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
با زمین لرزه بامداد شنبه 29 شهریور 99 در جنوب شرق فیروزکوه با بزرگای 3، زنجیره زلزله های کوچک با بزرگای بیش از 2 ...
  ۹ ساعت پیش    
امام در حفظ کرامت انسان ها قطع نظر از زبان، بیان و قلم سرآمد تمام روحانیت بود. ارتباط و شاگردی بنده نسبت به امام بود که این تاثیر و نگاه را راجع به نوع انسان به بنده دادند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در بخش تقویت بنیه دفاعی تلاش های خوبی صورت گرفته و می گیرد ولی این تلاش ها فقط هنگامی نتیجه می دهند که مردم در تنگنای معاش نباشند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بررسی های اتاق بازرگانی حاکی از آنست که از این تعداد (15 هزار)، فقط 5000 نفر کارت بازرگانی داشته اند؛ از این تعداد هم فقط کارت 3181 نفر فعال بوده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۷    
نقدعلی در انتخابات اسفند 1398 به لطف رد صلاحیت های گسترده شورای نگهبان توانست با 36 هزار رای (معادل 11 درصد) از جمعیت 320 هزار نفری خمینی شهر به مجلس راه یابد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۷    
این اتفاق برای فربد طلایی ایرانی فارغ التحصیل مطالعات راهبردی و امنیت بین الملل از دانشگاه ردینگ انگلستان رخ داد که وی وقتی با رشته توییتی در شبکه توییتر گزارشی از این حادثه عجیب داد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
روحانی گفت: آمریکا نتوانست ائتلافی علیه ما ایجاد کند و در یک ماه گذشته هم تلاشی که انجام داد تا لغو محدودیت های تسلیحاتی ایران را جلویش بایستد و نگذارد در یک ماه آینده تحریم های تسلیحاتی لغو شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
اندیشکده معاند CEP با ایجاد پروفایلی برای اکرم الکعبی دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء، وی را خون خواه شهید سلیمانی و دشمن آشکار ایالات متحده معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
هیات نمایندگی چین در وین در توییتی نوشت: اینک وقت خاتمه دادن به نمایش مسخره خود آرایی شده (از سوی آمریکا) است. تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد همچنان رفع شده خواهند ماند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت در خصوص بروز بیماری جدید در کشورهای همسایه که از کرونا خطرناک تر است، گفت: این را من هم شنیده ام و بیشتر شایعه است و قطعی نشده، ممکن است همین ویروس کووید با یک علامت شدیدتر باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت عراق گفت: به سبب موج جدید کرونا در کشورهای همسایه، نگرانی هایی نسبت به امنیت بهداشتی در عراق وجود دارد و این راهکارهای مبارزه با ویروس را مورد تهدید قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
میزان محبوبیت جهانی آمریکا از سال 2017میلادی به این سو آن قدر تنزل کرده که حتی اگر هم ترامپ کاخ سفید را ترک کند، به زحمت بتوان آن اعتبار پیشین را احیا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
این مقام به آسوشیتدپرس گفته است، این نامه سمی در بخش هایی از کاخ سفید که نامه های ارسالی به رئیس جمهوری آمریکا را پیش از رسیدن به مقصد مورد بازرسی قرار می دهد، کشف شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
بعیدی نژاد گفت: آمریکا با یک انزوای بی سابقه روبرو شده و سیاست ضدبرجامی اش با شکست کامل روبرو شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع بیماران کووید19 در کشور به 422 هزار و 140 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل با معیار هم وزن در معاملات روز جاری(دوشنبه) با کاهش 5 هزار و 618 واحد به رقم 422 هزار و 80 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۵۵ سایت دیگر  
این اولین بار است که بحث آموزش زبان چینی در مدارس کشور به طور جدی مطرح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تاجیک معتقد است: ما باید در مجامع بین المللی و مشخصا سازمان ملل به دنبال یارگیری و ایجاد اجماع باشیم و این نیاز به تیمهای قوی و متخصص دارد که از همین الان باید تشکیل شوند و حالت آماده باش به خود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
محرز گفت: حتی به دلیل جهش ویروس کرونا اگر عضوی از خانواده نکات لازم را رعایت نکند می تواند موجب مبتلا شدن کل اعضای خانواده شود و با وجود شیوع ویروس آنفلوآنزا شرایط برای کل اعضا خانواده ناگوار شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۴۷ سایت دیگر  
روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، با تاکید بر ضرورت تامین و پرداخت به موقع یارانه ها و حمایت معیشتی خانوارهای مشمول ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وی با بیان اینکه علاوه بر عوامل اقلیمی دخالت های انسانی در طبیعت نیز سبب تخریب سرزمین و بیابانی شدن آن می شود، تصریح کرد: عواملی مانند فرسایش آبی، فرسایش بادی، شور و قلیایی شدن عرصه های حاصل خیز ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۹۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه اعلام کرد: همانگونه که جمهوری اسلامی ایران بارها تاکید کرده، امریکا بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت جهانی است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
جوسپ بورل گفت: آمریکا نمی تواند به عنوان عضو مشارکت کننده برجام تلقی شود و قادر به فعال کردن سازوکار بازگرداندن تحریم های سازمان ملل [علیه ایران] ذیل قطعنامه 2231 شورای امنیت نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی وزارت بهداشت در حال حاضر استان های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های اسپانیایی زبان از جمله ال موندو، افه، اروپا پرس، تله سور، اینفوبائه و لا وانگواردیا تاکید کردند که شورای امنیت هیچ حقی برای آمریکا در این زمینه قائل نیست و این اقدام غیرقانونی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
قالیباف در خصوص اقدامات اخیر آمریکا تاکید کرد که به دلیل اقتدار و ایستادگی مردم ایران دشمن به آن چه می خواست نرسید، ولی نباید به این شکست های حقوقی و سیاسی آمریکا دل خوش باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: پیروزی دیپلماسی جمهوری اسلامی بر زیاده خواهی و یک جانبه گرایی ترامپ نشان دیگری از غلبه عقلانیت و میانه روی بر تمامیت خواهی و افراطی گرایی در نظام بین الملل است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
خطیب زاده گفت: آنچه پامپئو دنبال آن است یک گردن کشی دیگر است. برای آمریکا تصور می کنم تلخ ترین روزها و ساعات رقم می خورد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر آمریکایی معتقد است: آمریکا همانطوری که در برابر تجارت و تعاملات ایران و ونزوئلا سنگ انداری کرده است، می خواهد بدون داشتن مجوز و به رغم مخالفت های شورای امنیت سازمان ملل ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کیودو خبرگزاری رسمی ژاپن در گزارشی با اشاره به ادعای آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران نوشت: جامعه جهانی از این اقدام ادعایی آمریکا حمایت نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
شجریان گفت: بله، خوشنویسی از موسیقی سخت تر است، ولی سخت تر از آواز نیست. در آواز شما باید صدا را از درونتان بیرون بیاورید، این ساز [صدا] را یک سازنده نساخته که خوش صدا باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پیشین اطلاعات ملی آمریکا در گفت وگو با شبکه خبری ان بی سی نیوز با بیان اینکه هدف کمپین فشار حداکثری واشنگتن علیه ایران تغییر رفتار این کشور بوده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد به شورای امنیت این سازمان گفت نمی تواند در ارتباط با ادعای آمریکا مبنی بر بازگشت همه تحریم های سازمان ملل علیه ایران اقدامی انجام دهد زیرا عدم قطعیت در این خصوص وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
دیپلمات بلندپایه روسی گفت: خیلی دردآور است که می بینیم یک کشور بزرگ اینگونه خود را تحقیر و با هذیان گویی لجوجانه با دیگر اعضای شورای امنیت سازمان ملل مخالفت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
ادعای آمریکا در اجرایی شدن مکانیسم موسوم به اسنپ بک و بازگشت تمام تحریم های سازمان ملل علیه ایران با واکنش مقام های مختلف جهانی مواجه شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا معتقد است: احمدی نژاد در حالی با یکی از رادیوهای بیگانه گفت وگو کرده که هیچ مقام حکومتی ای مجاز به مصاحبه با رسانه های فارسی زبان بیگانه نیست و این کار تخلفی آشکار است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۷۹ سایت دیگر  
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل ادعای اخیر آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم های گذشته شورای امنیت علیه ایران از 30 شهریور را رد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
در تازه ترین واکنش، سه عضو اروپایی برجام اعلام کردند با وجود مخالفت آمریکا معافیت ایران از تحریم های سازمان ملل متحد لغو نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۴    
جمشید کیان فر افزود: انتخاب آقای قاسمیان درست مثل اینست که امروز مرا به عنوان رئیس بیمارستان امام خمینی منصوب کنند. این آقا دل اهل فضل را به درد می آورد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۹    
وی در توضیح این سخن خود گفت شرایط وضعیت قرمز با استاندارد و بستری بودن سه نفر در صد هزار نفر تعریف می شود اما این نرخ در استان قم 12 نفر به ازای صد هزار نفر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بگزارش صدای آمریکا این مطلب را ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و فرماندهی مرکزی، سنتکام، روز جمعه 18 سپتامبر اعلام کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
با وجودی که بازار در دقایق پایانی 2 هزار واحد رشد کرد و به رقم 1 میلیون و 699 هزار افزایش یافت اما نماگر بازار نهایتاً با افت 4 هزار و 600 واحدی در معاملات امروز به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به بستری 3893 نفر از بیماران در بخش مراقبت های ویژه، گفت: تاکنون 357 هزار و 632 نفر از بیماران، بهبود یافته اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز از بدهی 82 میلیون و 500 هزار دلاری ایران ایرتور بابت تعهدات به صندوق ذخیره ارزی و بدهی 16 میلیون و 600 هزار دلاری بابت خرید هواپیمای بوئینگ به مؤسسه مالی و اعتباری کوثر (وابسته به ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
علایی در پاسخ به پرسش که این توافق آیا فاصله جغرافیایی رژیم صهیونیستی با ایران را کمتر می کند و تهدیدات را بیشتر می کند؟ ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
روحانی گفت: اخیرا در بعضی کشورهای همسایه بیماری هایی مثل شبه ذات الریه که از کرونا هم خطرناک تر است شروع شده است و ما وارد فصلی می شویم که همه باید مراقبت ها را بالا ببریم. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت معتقد است: روند استفاده از ماسک توسط شاغلان صنوف و صنایع از 77.35 درصد در 18 شهریور امسال به 76.92 کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت همزمان با نزدیک شدن مجموع فوتی های ناشی از بیماری کووید-19 در جهان به رقم یک میلیون نفر اعلام کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
شانه ساز در خصوص تامین واکسن آنفلوآنزا گفت: در حوزه تأمین واکسن برای سایر افراد نسبت به سال گذشته که یک میلیون و 600 هزار دوز واکسن آنفلوآنزا مصرف شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
ولایتی گفت: هیچ کدام از طرف های برجام به تعهداتشان عمل نکردند و فقط وعده دادند و در تحریم های آمریکا مستقیم یا غیرمستقیم شرکت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
روحانی گفت: اخیرا در بعضی کشورهای همسایه بیماری هایی مثل شبه ذات الریه که از کرونا هم خطرناک تر است شروع شده است و ما وارد فصلی می شویم که همه باید مراقبت ها را بالا ببریم. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: مردم، موکب داران و همه زائران به اخبار رسمی توجه کنند. فراخوان ها از نظر ما اعتباری ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با نگاهی به میزان شیوع کووید-19 در 2فصل بهار و تابستان، مشخص می شود که با هربار تعطیلی یا اقدامات مخاطره آمیز مثل بازگشایی اصناف، برگزاری آزمون ها و برپایی مدارس ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دولت آمریکا می گوید علت این تصمیم تهدیدهای امنیتی است که این دو شبکه اجتماعی برای کاربران آمریکایی ایجاد می کنند و ممکن است اطلاعات کاربران آمریکایی را به دست دولت چین برسانند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سناتورهای ارشد جمهوریخواه که تام کاتن سناتور ایالت آرکانزاس در رأس آنها قرار دارد، در نامه ای از دولت خواستند تا کل بخش مالی ایران را که همچنان از طریق سوئیفت به سیستم بانکی جهانی متصل است، تحریم کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
واعظی گفت: زمانی که رئیس جمهور یک وزیر را معرفی می کند دفتر ایشان که ریاست آن با من است، مقدمات آن را براساس نظرات رئیس جمهور فراهم می کند. همه عزل و نصب ها از کانال رئیس جمهور صورت می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۷۹ سایت دیگر  
ربیعی گفت: دولت امریکا تنها با ایران در تنش نیست اما در هیچ کدام از بحران های خودساخته اش تا این حد در عرصه بین المللی کم اعتبار نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
احمدی نژاد با مصاحبه اش به رسانه ای که دست در جیب دشمنان قسم خورده مان دارد، وجاهت بخشید. به گلناز اسفندیاری، مجری برنامه که از براندازان سلطنت طلب است، رسمیت داد!
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وی که جوانی 22 ساله بود در کمیته مشترک ضدخرابکاری به مدت سه ماه، تحت شدیدترین شکنجه و بازجویی قرار گرفت و نهایتاً به جرم اقدام علیه امنیت ملی و ارتباط با گروه های خرابکار به شش سال زندان محکوم و به ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
بسیاری از مصری ها برای حمایت از رضوی شربینی، مجری معروف تلویزیون مصر، که به خاطر اظهار نظر درباره روسری و حجاب مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفته است به شبکه های اجتماعی روی آورده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۴۲ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی افزود: شما فکر می کنید ما در قبال خون برادر شهیدمان یک سفیر زن را در آفریقای جنوبی می زنیم؟ ما کسانی را هدف قرار می دهیم که در شهادت سردار بزرگ سپهبد حاج قاسم سلیمانی مستقیم یا غیرمستقیم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۵    
این روزنامه نوشت این دوگانگی موجب سئوال مردم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سردبیر سابق کیهان مدتی است که به گفته خودش به این نتیجه رسیده که وظیفه جمهوری اسلامی این نیست که به هر شکلی شده باید احکام دینی را اجرا کند و ما با یک معدل گیری بیش از مثلا 30 درصد نمی توانیم دین را ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز می گوید نسخه ای از نامه این سه کشور اروپایی حاضر در برجام را رویت کرده است.انگلیس، آلمان و فرانسه تاکید کرده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
اگر یک نظامی درحالی که عضو نهاد یا سازمان نظامی است، نامزد انتخابات و رئیس جمهور شود، مطمئنا به کشور آسیب وارد می شود
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
صوفی وزیر دولت اصلاخات گفت: حال به سراغ جهانگیری آمدن و مدیریت گرانی ها را به او سپردن چه معنایی جز تخریب می تواند داشته باشد و این جا است که باید اعتراف کرد رابطه ی جهانگیری و دولت و شخص حسن روحانی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
پرسپولیس جمعه شب هم با نمایشی کاملا برتر نسبت به تیم سعودی و حملات خطرناکی که به وجود آورد، با تک گل بشار رسن از روی نقطه پنالتی به دومین برد متوالی خود دست یافت تا 7 امتیازی شود و بالاتر از التعاون ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
او در عین حال گفت عناصر معاند و ضدانقلاب و دشمنان قصد دارند که با هدایت متقاضیان پیاده روی اربعین اقدام به شعله ور کردن و گسترش نارضایتی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۵    
در حالی که شهرداری مشهد دست به اقدام به شجاعانه و مردمی نصب بیلبوردهای آیت الله صانعی در نقاطی از این شهر زده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف گفت: دولت آمریکا در سالهای اخیر علیه ایران دست به سیاه نمایی زده است و این کشور را مساله اصلی کل منطقه (خاورمیانه) و نیز سایر مناطق جهان می خواند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
لاوروف معتقد است: تحریم هایی که آمریکا تلاش می کنند از طریق آنها ایران را خفه کند، هیچوقت فایده نداشته و فایده های هم نخواهند داشت .
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
آقای احمدی نژاد در خصوص نوشتن نامه به ولیعهد عربستان و میانجیگری برای پایان دادن بحران در یمن و برقراری صلح، گفت: من فکر می کنم مسئولیت های انسانی حد و مرزی ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف گفت: دولت آمریکا در سالهای اخیر علیه ایران دست به سیاه نمایی زده است و این کشور را مساله اصلی کل منطقه (خاورمیانه) و نیز سایر مناطق جهان می خواند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تب نمایندگان تازه پاگذاشته به پارلمان آنقدر تند است که هر روز یک طرح را تدوین کرده و راهی هیات رئیسه کنند، طرح هایی که در حالت معمول باید کار کارشناسی و تخصصی بر روی آنها صورت گیرد. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دومینیک راب در اندیشکده شورای آتلانتیک آمریکا یادآورشد که دولت لندن برجام را دور نخواهد انداخت.
مشاهده نتایج بیشتر...