سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۱۰:۰۷Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس جمهوری»

وزارت نیرو   ۵۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای عملیاتی و پشتیبانی مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در زمان برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف رییس جمهوری اسلامی ایران در آماده باش کامل هستند.
55آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پبش تر، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور 115 مقام رسمی از 73 کشور جهان در مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری ترکیه شامگاه دوشنبه در تماس تلفنی با همتای تونسی خود، بر اهمیت ادامه فعالیت پارلمان تونس در منطقه تاکید کرد.
شعار سال   ۱۰ ساعت پیش    
امروز آخرین نشست روحانی رییس جمهوری با مدیران ارشد دولت تدبیر و امید برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران ایرنا رییس دولت دوازدهم دوشنبه شب در گفتگوی تلویزیونی با مردم از شبکه یک با اشاره به مشکلات ایجاد شده در توافق با غرب برسر برجام به دلیل مصوبه مجلس شورای اسلامی گفت: با رعایت معیار رهبر انقلاب اسلامی، توافق دور از دسترس نیست.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
روحانی گفت: در هشت سال ریاست جمهوری در 24 ساعت به طور متوسط 13 تا 14 ساعت کار کرده ام. من خدمت مردم عرض می کنم که در طول مدت هشت سال در طول 24 ساعت به طور متوسط 13 تا 14 ساعت کار کرده ام و شما در یک و سال نیم بحران کرونا من در هفته 2 تا سه جلسه برای کرونا داشتم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران_ایرنا_ سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان از حضور هیات بلندپایه این کشور در مراسم تحلیف رییس جمهوری جدید کشورمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس جمهوری امروز دوشنبه در نشست با مدیران ارشد دولت تدبیر و امید با تاکید بر اینکه همچنان معتقدم راه نجات کشور اعتدال و تعامل سازنده است، گفت: باید به این نتیجه برسیم که دوران تندروی و افراطی گری به پایان رسیده است.با تخریب و هتاکی نسبت به یکدیگر نمی توانیم کشور را به پیشرفت برسانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز دوشنبه در نشست رییس جمهوری با مدیران ارشد دولت تدبیر و امید گفت : سال 97 وضع تحریم ها و خروج آمریکا از برجام بر نرخ ارز اثر گذاشت و این موضوع 4 بازار کالا، کار، پول و سرمایه را تحت تاثیر قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۵    
تهران- ایرنا- وزیر نفت امروز دوشنبه در نشست رییس جمهوری با مدیران ارشد دولت تدبیر و امید گفت: در دولت دوازدهم و همزمان با بازگشت تحریم ها علیه ایران، 100 میلیارد دلار نفت نفروختیم و از صادرات نفت ایران جلوگیری شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
آخرین گفتگوی تلویزیونی رییس جمهور امشب بعد از خبر 21 از شبکه اول سیما پخش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۵    
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری امروز دوشنبه در نشست رییس جمهوری با مدیران ارشد دولت تدبیر و امید، با بیان اینکه متاسفانه خیلی از دوستان با نادانی کامل به دولت فشار آوردند، گفت: در دوران جنگ اقتصادی موضوع اول دولت زندگی مردم بود و ما باید سیاست هایی متناسب با آن وضع می کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری برنامه ویژه ارتقاء سطح برخورداری عشایر از خدمات بهداشتی و درمانی، بیمه ها و خدمات حمایتی و همچنین آیین نامه اجرایی تشویق به مشارکت برای حمایت از تجمیع توانمندی های شرکت ها و تقویت آنها را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۱   + ۱۷۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی نامه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به معظم له در خصوص موج سهمگین و پنجم کرونا و پیشنهاد تعطیلی دو هفته ای برای کاهش چرخش ویروس و بار بیمارستان ها از رییس جمهوری خواستند این موضوع در ستاد ملی کرونا بررسی شود و هر اقدامی که لازم است، انجام گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری اصلاحیه مربوط به مصوبه پروژه احداث آزاد راه لامرد - پارسیان را ابلاغ کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در آخرین روز کاری حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری، در نامه ای خطاب به او، سوال یکی از نمایندگان از وزیر ارتباطات را برای رسیدگی به رییس جمهوری ارجاع داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۷۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در آخرین روز کاری حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری، در نامه ای خطاب به او، سوال یکی از نمایندگان از وزیر ارتباطات را برای رسیدگی به رییس جمهوری ارجاع داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حسن روحانی، رییس جمهوری در آخرین روز کاری دولت دوازدهم، با مدیران ارشد دولت، دوشنبه 11 مرداد در محل سالن اجلاس سران دیدار کرد./ محمدعلی قاسمی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری با تاکید بر اینکه باید تدبیر مناسبی برای مقابله با محتوای نامناسب در فضای مجازی اتخاذ شود، گفت: بسیاری از خدمات و کسب و کارها از بستر فضای مجازی استفاده می کنند نباید صرفا به این بهانه کل فضای مجازی را محدود و مسدود کرد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با بیان این که ترامپ می خواست حتی یک بشکه نفت ایران فروخته نشود، گفت: در این مدت هیچ کس از ما نپرسید چگونه نفت فروختید.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه بسیاری از مسائل کشور را در 100 روز اول دولت یازدهم به ثمر برسانیم، گفت: اولین تصمیم ما در دولت، احیای دریاچه ارومیه بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی گفت: رییس جمهوری سند ملی بیماری های نادر ایران مشتمل بر یک مقدمه و 16 عنوان، که در دی ماه سال 1399 به تصویب شورای عالی سلامت و امنیت غذایی رسیده بود، وسبرای اجرا به دستگاه های اجرایی ذیربط ابلاغ کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری با اشاره به شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور و فشار های حداکثری آمریکا و نیز پیامد های کرونا تاکید کرد ایران دوستی، مردم دوستی، تعهد به آرمان های امام، انقلاب و شهدا و نیز مسئولیت پذیری، دولت را به این نقطه رساند که حتی به تنهایی پای کار اداره کشور بایستد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۴    
رییس دفتر رییس جمهوری و معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری در پیام هایی جداگانه از مدیرعامل ایسنا برای همکاری جهت انتشار اخبار دولت قدردانی کردند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی روز دوشنبه در نشست خبری درباره مراسم تحلیف رییس جمهوری گفت: مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری فردا سه شنبه 12 مردادماه با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار می شود و مراسم تحلیف و سوگند رئیس جمهور نیز در 14 مردادماه برگزار خواهد شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - نشست شورای اداری استان خراسان شمالی روز دوشنبه با سخنرانی ویدوئو کنفرانسی رییس جمهوری در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد. (عکاس: وحید خادمی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: نحوه تعامل سرمایه گذار، بهره بردار و نقشی که دولت باید در تحقق یک طرح فناورانه تا رفع نیاز از کشور ایفا کند، به خوبی در طرح های کلان ملی این معاونت نتیجه داد و ماحصل آن تولید و تجاری سازی بسیاری از محصولات و تجهیزات راهبردی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با حضور رییس جمهوری و به شکل ویدیو کنفرانس، ساختمان شعبه سه تامین اجتماعی استان قزوین به بهره برداری رسید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور 115 مقام رسمی از 73 کشور جهان در مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور 115 مقام رسمی از 73 کشور جهان در مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری اظهار داشت: ما 116 میلیارد دلار در دو سال و خرده ای درآمد نفتی نداشتیم. وقتی دلار نیاید قیمت آن زیاد می شود. در این شرایط انتظار این بود حتی مخالفین دولت هم می آمدند و کنار ما می آمدند یا لااقل تخریب متوقف می شد. من فرمانده این جنگ اقتصادی بودم اما بدون سرباز.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه متاسفانه خیلی از دوستان با نادانی کامل به دولت فشار آوردند، گفت: در دوران جنگ اقتصادی موضوع اول دولت زندگی مردم بود و ما باید سیاست هایی متناسب با آن وضع می کردیم.
برترین ها: رئیس جمهورگفت: در روزهای آغازین دولت یازدهم امید در کشور موج می زد. روحانی در نشست با مدیران ارشد دولت: خداوند بزرگ را سپاسگزارم که آخرین روز مسئولیت را هم توانستیم آغاز کنیم و ان شاءالله به پایان می رسانیم. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۵۴ سایت دیگر  
بیژن زنگنه امروز در جلسه رییس جمهوری با مدیران ارشد دولت، با اشاره به اینکه خدمت به مردم، فرصت بزرگی است که شاید با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه و جایگزینی نباشد، ادامه داد: لازم می دانم از حجت الاسلام روحانی تشکر کنم که به من اعتماد کرد و فرصت خدمت داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور 115 مقام رسمی از 73 کشور جهان در مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس جمهوری با تاکید بر اینکه همچنان معتقدم راه نجات کشور اعتدال و تعامل سازنده است، گفت: باید به این نتیجه برسیم که دوران تندروی و افراطی گری به پایان رسیده است.با تخریب و هتاکی نسبت به یکدیگر نمی توانیم کشور را به پیشرفت برسانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: برای تامیت امنیت آیین های تنفیذ و تحلیف رییس جمهوری منتخب، پایتخت از امشب زیر پایش انتظامی و ترافیکی قرار می گیرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
9 طرح کلان ملی فناوری با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد تا نیاز کشور به تعدادی از محصولات فناورانه و راهبردی تامین شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه شرایط کشور بخاطر تحمیل جنگ اقتصادی و شیوع کرونا، شرایط بسیار سخت و دشواری بود، گفت: دولت دوازدهم برغم وجود همه سختی ها و مشکلات، همه تلاش خود را انجام داد که تولید و روند توسعه کشور متوقف نشود و مردم مشکلات کمتری را در زندگی و معیشت خود متحمل شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
3درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی با 64میلیارد تومان هزینه به صورت ویدیوکنفرانس در شهرستان های فریمان، خواف و درگز توسط رییس جمهوری افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
اعتبارنامه ابراهیم رییسی، رییس جمهوری منتخب از سوی اعضای شورای نگهبان امضا و به دفتر رهبر معظم انقلاب ارسال شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۳   + ۱۴۳ سایت دیگر  
دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری در آخرین نشست خبری خود با بیان اینکه ظاهرا هنوز هم تحریم از نظر صدا و سیما واقعیت ندارد و برنامه های اقتصادی که می سازد، هیچ اثری از تحریم دیده نمی شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۵۳    
اصفهان - ایرنا - مرحله اول و دوم سالن اجلاس و همایش های بین المللی امام خامنه ای ، روز یکشنبه با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهوری گشایش یافت.این مرکز در زمینی به مساحت 71 هکتار با 425 هزار مترمربع زیربنا در شرق کلانشهر اصفهان ایجاد شده است و سالن اصلی آن 2 هزار و 400 نفر ظرفیت دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده پیشین مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرکز ثقل تهدیدها و فرصت سوزی ها و در موارد قابل توجهی سواستفاده ها و فسادهای اقتصادی در گلوگاه های دولتی قرار داشته و دارد، تاکید کرد رییس جمهوری منتخب و دولت جهادی مورد نظرش باید به فوریت، درصدد علاج برآیند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، بعد از ظهر یکشنبه عده ای به مراسم تشییع جنازه علی شبلی عضو حزب الله لبنان حمله کردند که در این حادثه شماری کشته و زخمی شدند، اقدامی که موجب واکنش مقامات و احزاب سیاسی لبنانی شد. میشل عون ، رییس جمهوری لبنان در بیانیه ای از این حادثه و در گیری شدیداً ابراز [...]
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۵۰    
آخرین جلسه هیات دولت دوازدهم روز یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد و اعضا پس از آن در جمع خبرنگاران حاضر شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور عصر امروز یکشنبه در هشتاد و هشتمین و آخرین برنامه افتتاح طرح ها گفت: وقتی من تعریف می کنم تلویزیون در خبر می گوید رییس جمهوری از دولت خودش تعریف کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه و با مشارکت بنیاد مسکن 3500 واحد مسکونی محرومین در استان فارس به بهره برداری رسید. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طلب حلالیت رییس جمهوری و اعضای هیات دولت از مردم در برگه ای از پوشه ای در دستان واعظی، رییس دفتر روحانی در آخرین جلسه هیات دولت دوازدهم
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۶    
دفتر پژوهش های مؤسسه کیهان ... سپاس خداوند متعال را که ملت ما را در سومین انقلابش پیروز کرد و اینک کشوری اسلامی، مجلسی اسلامی، ملتی مسلمان، رهبری جانشین به حق پیامبر و امام و در کنارشان رییس جمهوری با دو ویژگی مقلد امام و فرزند ملت ایستاده است... 1 ...