سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۴۱Oct 2020 27

جدیدترین‌های «رییس جمهوری»

ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمهوری در حکمی با انتصاب علیرضا رئیسی به عنوان سخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا ، تاکید کرد که از این تاریخ، تنها مرجع موثّق و قابل استناد در مورد اعلام برنامه ها و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، سخنگوی ستاد خواهد بود.
برترین ها / ایرنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری پانا: رئیس جمهوری در حکمی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور را به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا منصوب کرد و از وی خواست اقدامات قرارگاه را با توجه به وظایف و اولویت های هشتگانه، برنامه ریزی و اجرا کرده و نتایج آن را مستمرا گزارش کند. ...
ایسنا   ۲۷ دقیقه پیش    
معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: سه معضل اساسی آموزش و پرورش در امور دختران شامل مهارت های دختران در حوزه های مختلف، ترک تحصیل دختران و شکوفایی استعدادهای ویژه دختران است که معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهوری در هر سه مورد فعالیت های موثری داشته است.
رویداد 24   ۱ ساعت پیش    
نیکلای چائوشسکو رییس جمهور رومانی اولین مهمان خارجی دولت ایت الله هاشمی بود. او پس از بازگشت به رومانی دستگیر و سپس اعدام شد.
رییس جمهور گفت: دولت تأمین معیشت مردم و جبران تورم را وظیفه خود می داند و از همه طرح ها و پیشنهادات سایر قوا، فعالان و متخصصین اقتصادی در حل معضلات مردم استقبال می کند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تبریز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: براساس اساسنامه این بنیاد 75 درصد ماموریت های آن را مسایل و کارهای فرهنگی تشکیل می دهد که متاسفانه تاکنون به این مورد بی توجهی شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری دولت، تامین معیشت مردم و جبران تورم را وظیفه خود می داند و از همه طرح ها و پیشنهادات سایر قوا، فعالان و متخصصین اقتصادی در حل معضلات مردم استقبال می کند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با جانبازان ورزشکار تأکید کرد: جانبازان نماد و تجلی اقتدار معنوی کشور هستند و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود ایثارگران عزیز است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی با محکومیت توهین رییس جمهوری فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)، از کمیساریای عالی حقوق بشر ملل متحد درخواست کرد، نسبت به تضیع و تخریب حقوق جامعه بزرگ مسلمانان واکنش نشان دهند و از برخوردهای دو گانه پرهیز کنند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری بر ضرورت ایجاد طرح های بزرگ و تولید نهاده های کشاورزی در داخل تاکید کرد و گفت: تامین امنیت غذایی و بی نیازی کشور از واردات محصولات و نهاده های بخش کشاورزی از اولویت های اساسی کشور است.
عصر ایران   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تظاهرات ضددولتی معترضان شیلیایی علیه برگزاری همه پرسی تغییر قانون اساسی شیلی/ شهر سانتیاگو (پایتخت)/ رویترز سخنرانی انتخاباتی- تبلیغاتی ترامپ در جمع حامیانش در ایالت "اوهایو" آمریکا/ رویترز ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پی دفاع رییس جمهوری فرانسه از انتشار کاریکاتور علیه پیامبر اسلام بیانیه ای صادر کرد.
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صبح امروز با حضور در شهر کاشان در جمع خبرنگاران، گفت: حمایت های دولتی از شرکت های دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق با مصوبات جدید دولت و مجلس افزایش می یابد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم کردن اقدامات سخیف و موهن، نشریه شارلی ابدو در اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) و حمایت رییس جمهوری فرانسه از این اقدام، آن را نشانه ای از دست و پا زدن های غرب رو به اضمحلال و صهیونیسم رو به فروپاشی دانست.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا-تهران- جلسه کارگروه رفع موانع جهش تولید امروز سه شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
مدیرکل تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سامانه استعلام مدارک تحصیلی کار را برای کسانی که قصد تهیه پایان نامه های تقلبی دارند، سخت تر می کند. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: رسالت دانشگاه های قرن بیست و یکم توانمندسازی دانشجویان و ایجاد ارتباط بین دانش و بازار کار است.
آقای خبر   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، انتظار جامعه و حتی سیاستمداران از هتاکان رییس جمهوری پس از نهی صریح رهبر انقلاب، نه توجیه بلکه عذرخواهی از چنین اقداماتی و تغییر روش بود ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- یک جامعه شناس گفت: هتک حرمت به مقامات بویژه رییس جمهوری که در مدت اخیر شاهد آن بودیم مسیر انتقاد سازنده به عنوان یکی از مولفه های موردنیاز در زندگی کنونی در جامعه را می بندد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: چهار هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب از سفر زمستان پارسال رییس جمهوری و نیز وعده رییس سازمان برنامه و بودجه به پروژه های این استان اختصاص یافت.
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: اساسا افشاگری پدیده مارکسیستی بود که متأسفانه وارد ادبیات جریانات انقلابی ما شد؛ بردن آبروی دیگران به عنوان اقدام انقلابی تلقی شد ؛ این جملاتی است از یادداشتی که روز گذشته به قلم علی ربیعی و در واکنش به سخنان سوم آبان ماه رهبر انقلاب که در دیدار حضوری با اعضای ستاد ملی مقابله با ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رأی الیوم روزنامه فرامنطقه ای که از لندن چاپ می شود، در سرمقاله روز سه شنبه خود به واکنش های جهان اسلام به اهانت "امانوئل مکرون" رییس جمهوری فرانسه علیه اسلام پرداخت و نوشت: این اظهارات اسلام ستیزانه ...
برترین ها / ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: مشاور حقوقی رییس جمهوری آمریکا ورئیس شورای حقوق و دستمزد فدرال در مخالفت با دستورات اخیر ترامپ علیه حقوق کارگران استعفا کرد. از نشریه پولیتیکو ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مورالس رییس جمهوری پیشین بولیوی در مصاحبه اختصاصی با اسپوتنیک گفت: 6 فدراسیون منطقه در حال ارزیابی بازگشت من به بولیوی در 11 نوامبر است. مورالس افزود: من مشکلی برای رفتن (به بولیوی) در این هفته یا هفته آینده ندارم زیرا به تصمیمات سازمان های منطقه ای و ملی احترام می گذارم. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر گفت: واحد دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با اندک فاصله از بهره برداری واحد نخست آن در مردادماه امسال به زودی توسط رییس جمهوری به شکل رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – در ادامه تنش میان فرانسه و ترکیه و به دنبال اهانت امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه به مقدسات اسلامی و مسلمانان، رجیب طیب اردوغان از مردم ترکیه خواست که کالای فرانسوی نخرند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
عملیات اجرایی هشت هزار و 896 واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی و بهره برداری از هزار و 959 واحد مسکن مهر در استان فارس با حضور از راه دور رییس جمهوری کلید خورد و به صورت رسمی انجام شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با صدور اطلاعیه ای هتک حرمت پیامبر اسلام توسط مکرون رییس جمهوری فرانسه را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- کتائب حزب الله عراق با انتشار بیانیه ای اظهارات وقیحانه رییس جمهوری فرانسه مبنی بر بازنشر کاریکاتورهای موهن به پیامبر اکرم (ص) را تعدی به یک میلیارد مسلمان دانست.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: جنگ لفظی بین برلین و آنکارا بالا گرفت و وزیر امور خارجه آلمان اظهارات رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه علیه اظهارات ضد اسلامی امانوئل مکرون را محکوم کرده و غیرقابل قبول خوانده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، شنبه سوم آبان ، در دیدار حضوری با رییس جمهوری و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، ضمن قدردانی از عملکرد این ستاد، توصیه های مهمی را بیان و بر لزوم اتخاذ تصمیم های قاطع و حاکمیتی ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:در ادامه تنش سیاسی و دیپلماتیک در روابط آنکارا – پاریس، رییس جمهوری ترکیه از مردم کشورش خواست کالاهای ساخت فرانسه را تحریم کرده و به هیچ وجه کالای تولیدی فرانسه را نخرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اظهارات رییس جمهوری فرانسه به ساحت پیامبر اسلام(ص) ابراز انزجار کرد و خواستار واکنش دولت به این موضوع شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۸۶ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی، سرلشکر پاسدار محمد باقری در واکنش به اظهارات اخیر رییس جمهور فرانسه گفت: اظهارات ضد حقوق بشری امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه در حمایت از تداوم انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز علیه پیامبر گرامی اسلام (ص) که او آن را حمایت از ارزش های ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رسانه های اردنی شامگاه دوشنبه اعلام کردند، ایمن الصفدی وزیر امورخارجه این کشور به اهانت رییس جمهوری فرانسه به پیامبر اسلام (ص) اعتراض کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر جدید ایران با "امرسون منانگاگوا" رییس جمهوری زیمبابوه دیدار و استوارنامه خود را تقدیم وی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با بیان این که حراست از اراضی سواحل مکران و جلوگیری از تصرف این اراضی توسط افراد سودجو ضروری است، گفت: تکمیل زیرساخت های سواحل مکران نقش مهمی در جذب سرمایه گذاران دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۳    
سنندج - ایرنا - دبیر حزب مردم سالاری کردستان با اشاره به برخی توهین ها و هتک حرمت رییس جمهوری گفت: در هر جایگاهی باید شرایط کشور را در نظر گرفته و مقابل دشمنان ایستاد نه اینکه با رفتارهای غلط آب به آسیاب دشمن ریخت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جلسه توسعه سواحل مکران به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در زمان حضور در کاخ سفید هرچه در توان داشته در خدمت رژیم صهیونیستی و نتانیاهو قرار داده است ولی به نظر می رسد اظهارات اخیر نتانیاهو درآستانه انتخابات آمریکا ترامپ را متنبه کرده باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۶    
ایرنا - تهران - جلسه توسعه سواحل مکران روز دوشنبه به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه "عکاظ" روز یکشنبه در باره اهانت "امانوئل مکرون" رییس جمهوری فرانسه به مقدسات مسلمانان نوشت که در اروپا اهانت به پیامبر اسلام آزادی بیان تلقی شده اما بررسی در مورد هولوکاست ممنوع می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری ترکیه در توصیه ای به شهروندان کشورش از آنها خواست کالاهای فرانسوی خریداری نکنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا – درحالی که به تازگی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا از پیوستن قریب الوقوع عربستان سعودی به روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خبر داده بود حالا سفیر آمریکا در این رژیم از ترسیم جدول زمانی سعودی ها با همین هدف پرده برداشت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
در همه این سال ها، و در دوران هر رییس جمهوری آمریکا از جمهوریخواه و دموکرات، فشارهای گوناگونی را بر ایران وارد کردند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه اصفهان گفت نامه اخیر معاون اول رییس جمهوری مبنی بر لزوم رعایت ضوابط بورس کالا در معاملات، بیانگر پایان نگاه دستوری دولت به قیمت فولاد بوده و این خبری خوش برای سهامداران است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری روز دوشنبه در مراسم افتتاح این مرکز اظهار داشت: ایجاد و راه اندازی این مرکز در استان فرصتی ارزنده برای حل و فصل سریع مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهوری در صفحه توئیتری خود از عرضه 400 محصول زنان روستایی با گواهی استاندارد به بازار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پل پوگبا اخبار منتشر شده در خصوص خداحافظی با تیم ملی فرانسه را به دلیل اظهارات جنجالی رییس جمهوری این کشور، رد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر رییس جمهور در توییتر نوشت: متأسفانه روزهای تیره ای بر ادبیات سیاسی ایران گذشت و پروژه هتک حرمت رییس جمهوری تا آنجا پیش رفت که کار به پشت بلندگو و نهیب رهبری رسید.