پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۱۰Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس جمهوری»

ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در آیین رونمایی از داروی ایرانی درمان آرتریت روماتوئید اطفال، گفت: با تلاش زیست بوم فناوری و نوآوری بازار داخلی واکسن های انسانی ایران ساخت و داروهای زیستی در کشور توسعه یافت و ایران به یکی از کشورهای مطرح منطقه و دنیا بدل شد.
جواد اوجی وزیر نفت پس از نشست با مدیران عامل شرکت های ملی پالایش و پخش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: بیش از 450 گروه عملیاتی تاکنون به سراسر کشور اعزام شده اند تا به صورت دستی جایگاه های عرضه سوخت را فعال کنند ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اولویت اصلی این سازمان رسیدگی به موضوع آلایندگی هوا و ساماندهی و مدیریت پسماند است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با انتقاد از اینکه محصولات خارجی به سهولت مجوز ورود به بازار کشور را کسب می کنند، ولی محصولات داخلی 2 تا 5 سال زمان دارند تا بتوانند به بازار وارد شوند، گفت: الان ما با جبهه اقتصاد نفتی در تقابل هستیم و خوشحالم اکوسیستم نوآوری امروز بالنده شده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سه خانه خلاق و نوآوری تخصصی با هدف تقویت زیست بوم صنایع فرهنگی و خلاق و کمک به تسهیل و تسریع شکل گیری شرکت های خلاق با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
رشت _ ایرنا _ وزیر کشور فساد ستیزی، مبارزه با بی عدالتی و حمایت از مستضعفان را اولویت اصلی مسئولان عنوان کرد و گفت: اهتمام رییس جمهوری هم همین است و بطور مستمر نسبت به مبارزه با فساد تاکید و تذکر دارد.
داروی تزریقی عامل سرکوب کننده سیستم ایمنی امروز با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد.
نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا ، سیدحامد عاملی در جلسه پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری به استان افزود: لازم است هر یک از دستگاه های اجرایی که مصوباتی در حوزه آن ها در هشتمین سفر رییس جمهوری به تصویب رسیده ، نماینده ای از دستگاه مربوطه را برای پیگیری مستمر انتخاب کنند ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: نوآوری شرکت های دانش بنیان و خلاق در خدمت حفظ و ارتقای محیط زیست قرار می گیرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
انتخاب: همزمان با سخنان حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران مبنی بر اینکه مذاکرات جدید هسته ای در وین بزودی از سر گرفته می شود معاون پارلمانی رئیس جمهوری نیز اعلام کرد که آمریکا از برجام خارج شده و اوست که باید حسن نیت خود را ثابت کند. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هادی بیگی نژاد گفت: این یک سناریو است که با شبکه جاسوسی داخل و مدیریت خارجی صورت گرفت و ما در این شکی نداریم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
پرونده ششم ژانویه یعنی تسخیر کنگره آمریکا به مرحله حساسی رسیده است و می تواند بر سرنوشت سیاسی ترامپ تاثیر بگذارد، آن هم در شرایطی که او رقیبی مثل بایدن دارد، رییس جمهوری که میزان نارضایتی از عملکردش هر روز بیشتر می شود. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه رفع مشکلات بیماران پروانه ای به ریاست سید صولت مرتضوی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه عصر امروز به ریاست سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری موضوع رفع مشکلات بیماران پروانه ای بررسی شد. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهریار حیدری افزود: سفر رییس جمهوری و هیات دولت به کرمانشاه فرصت خوبی برای این استان است تا با مصوباتی برای رفع محرومیت ها از چهره استان بویژه در بخش زیرساخت ها بخش مهمی از مطالبات مردم پاسخ داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری بر ادامه روند واکسیناسیون عمومی در کشور تاکید کرد و گفت: تأثیر واکسیناسیون بر کاهش شهرهای قرمز و آمار مرگ و میر مشهود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و دکتر علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از نمایشگاه دستاوردهای حوزه فناوری های محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری چهارشنبه 5 آبان 1400 در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ایجاد سرفصل جدید در این سازمان برای همکاری با شرکت های دانش بنیان تا سال 1401 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی را از سیاست ها و رویکردهای اصلی دولت برشمرد و گفت: اگرچه دولت حمایت از تولید داخلی را از راهبردهای اصلی خود می داند، اما در عین حال تولید کنندگان باید به دو موضوع مهم قیمت و کیفیت کالا توجه جدی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به چالش های زیست محیطی در کشور با بیان اینکه فناوری های آنها در کشور وجود دارد، گفت: حمایت سازمان محیط زیست، بازار بزرگی را برای شرکت های دانش بنیان این حوزه ایجاد خواهد کرد.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایران آنلاین-استفاده از کارت سوخت در همه پمپ بنزین ها تا 2 روز آینده : وزیر نفت در جریان بازدید رییس جمهوری خبر داد: : وزیر نفت گفت: اکنون جایگاه های بنزین در سراسر کشور فعال است و در تلاشیم تا دو روز آینده امکان استفاده از کارت سوخت در همه پمپ بنزین ها فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - اقشار مختلف کیش از جمله سرمایه گذاران، فعالان گردشگری و خدمات، دانشگاهیان، بومیان و کارگران در دیدارهای مختلف سفره مشکلات خود را در جریان سفر سعید محمد مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری به این جزیره باز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۴    
تهران- ایرنا- رییس جمهوری در جریان بازدید از وزارت نفت، با تاکید بر اینکه حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت نه اولین بار است نه آخرین بار، گفت: خودتان را برای پیشگیری و مقابله آماده و ایمن کنید.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عصرایران: اردوغان گفت: الهام علی اف به من گفت رابطه کشورش با اسراییل همانند رابطه با دیگر کشورهای دنیا ادامه داشته و توسعه خواهد یافت و دولت باکو در این زمینه هیچ عقب نشینی نخواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری در پیام تبریک به همتای اتریشی خود به مناسبت روز ملی این کشور، نوشت: وجود ظرفیت های متنوع همکاری، همواره بسترساز گسترش و تعمیق روابط در حوزه های مختلف دوجانبه، منطقه ای و بین المللی بوده است.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دارنده مدال طلای جهان و المپیک گفت: آیت الله سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران حمایت همه جانبه ای از ورزش و به خصوص کشتی کشورمان دارند و امیدواریم که موفقیت های ورزش ایران و کشتی ادامه دار باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری در جریان بازدید از وزارت نفت، با تاکید بر اینکه حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت نه اولین بار است نه آخرین بار، گفت: خودتان را برای پیشگیری و مقابله آماده و ایمن کنید.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۸    
امانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه ضرورت پایان بخشیدن به فعالیت های ناقض برجام از سوی ایران را مورد تاکید قرارداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام از تشکیل دبیرخانه ای برای پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری به استان خبر داد گفت: مصوبات بسیار خوبی در استان به تصویب رسید که باید پیگیری و اجرایی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۰    
تهران - ایرنا - آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری ظهر امروز با حضور در سطح شهر تهران، ضمن بازدید از جایگاه توزیع سوخت فردوسی با مراجعان به این جایگاه درباره نحوه توزیع سوخت گفت و گو کرد. عکس دریافتی از سایت ریاست جمهوری
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری دقایقی قبل از جایگاه توزیع سوخت در میدان فردوسی تهران بازدید کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه اتکا به دولت های بیگانه نمی تواند هیچ دولتی را سر پا نگه دارد، گفت: آمریکا با فرار از افغانستان نتیجه دو دهه ناکارآمدی و اشغالگری را روی دوش مردم افغانستان و همسایگان انداخته است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی به نشست همسایگان افغانستان نرفت و به جای او محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری در این نشست حضور پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمهوری ظهر امروز بازدید سرزده ای از وزارت نفت برای بررسی آخرین وضعیت عملیاتی کردن جایگاه های عرضه سوخت داشت.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدصادق خیاطیان یزدی طی حکمی از سوی آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی؛ رییس جمهوری به عنوان رییس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری منصوب شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به سفری رییس جمهوری به ایلام گفت: این سفر در گام نخست با بررسی های دقیق و کارشناسی شده برای شناسایی مسائل و مشکلات، با همکاری نخبگان، کارشناسان، متخصصان حوزه های مختلف، نمایندگان، مردم و مسوولان استان با هدف توسعه، ایجاد اشتغال ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۵    
تهران-ایرنا- جلسه هیات دولت امروز چهارشنبه به ریاست آیت الله سیدابراهیم رییس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. عکس دریافتی از سایت ریاست جمهوری
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۹۱ سایت دیگر  
رییس جمهوری هدف از حمله سایبری به سیستم جایگاه های سوخت را مختل کردن زندگی مردم دانست و بر ضرورت پیش بینی، پیشگیری و تجهیز مقابل حملات سایبری تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری روز چهارشنبه در نشست همسایگان افغانستان با تاکید بر اینکه اتکا به دولت های بیگانه نمی تواند هیچ دولتی را سر پا نگه دارد، گفت: آمریکا با فرار از افغانستان نتیجه دو دهه ناکارآمدی و اشغالگری را روی دوش مردم افغانستان و همسایگان انداخته است.
مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم طی پیامی در آیین افتتاح همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که با حضور دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کیش برگزار شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری گفت: همسایگان افغانستان دارای پیوند عمیق فرهنگی و تاریخی با این کشور هستند و نوعی هم سرشتی و هم سرنوشتی با آن دارند که امنیت و ثبات و صلح را در آسیای مرکزی به ارمغان می آورد. گزافه نیست اگر بگوییم امنیت و ثبات همسایگان به امنیت و ثبات در افغانستان گره خورده است.
رییس جمهور با تاکید بر ضرورت پیش بینی ، پیشگیری و تجهیز در مقابل حملات سایبری گفت: عده ای قصد دارند با ایجاد بی نظمی و اخلال در زندگی مردم آنان را عصبانی کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه اتکا به دولت های بیگانه نمی تواند هیچ دولتی را سر پا نگه دارد، گفت: آمریکا با فرار از افغانستان نتیجه دو دهه ناکارآمدی و اشغالگری را روی دوش مردم افغانستان و همسایگان انداخته است. ...
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری از دستگاه های اجرایی خواست تعهدات خود را با جدیت و تا اجرای کامل مصوبات سفرهای استانی پیگیری کنند تا شاهد رضایتمندی جامعه و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی پارالمپیک با تقدیر از اقدام رییس جمهوری در پرداخت پاداش مدال آوران گفت: پرداخت این پاداش در کمترین زمان ممکن نشان از توجه ویژه دولت سیزدهم به ورزش و انگیزه ای برای قهرمانان ملی است.
دومین نشست وزیران امور خارجه کشورهای همسایه افغانستان تا ساعتی دیگر با سخنرانی رییس جمهوری در تهران آغاز می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت آتشفشان در جزیره لاپالما اسپانیا/ رویترز "جو بایدن" رییس جمهوری آمریکا در بازدید از یک مدرسه ابتدایی در ایالت نیوجرسی آمریکا/ رویترز عکس گرفتن یک کودک کره ای با لباس بازیگران سریال "بازی مرکب" در کنار مجسمه ای بزرگ از سریال بازی مرکب در پارکی در شهر سئول/ رویترز ...
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نشست بررسی بند الف تبصره 18 قانون بودجه، گفت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نخستین نهادی است که برای اجرایی کردن این تبصره پیش قدم شده است. این قانون به دنبال توسعه اشتغال در کشور است.
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۶۰ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی در احکامی محمدرضا کاردان را به عنوان معاون سازمان و رییس مرکز نظام ایمنی هسته ای کشور و سید پژمان شیرمردی را به سمت معاونت سازمان و مدیر عامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در حکمی رضا اسدی فرد را به عنوان سرپرست حوزه مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان منصوب کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۷۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری بر تسریع در اجرای طرح های مربوط به بخش آب، تأکید کرد و گفت: طرح های مربوط به آبرسانی و جمع آوری فاضلاب، در کنار افزایش نصب آب شیرین کن ها برای شهرها و روستاهای ساحلی با تلاش مضاعف تکمیل شود تا مردم از مزایای آن برخوردار شوند.