سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۹:۰۴Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رنگین کمان»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل طبیعت پاییزی روستای درو از توابع بخش شاهرود شهرستان خلخال انگار تابلویی رنگارنگ است که در آن میان چشم مان به رنگین کمان نارنجی- سبزهایی عادت می کند که دل کندن از آنها سخت است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۰۲    
علی مولوی: اگر یادتان باشد در شماره ی 1010 دوچرخه در مطلب نقاش دریاها ، با هم آثاری از اَلِکساندرا وِلیچکو ، بانوی 36ساله ی اوکراینی را در این صفحه تماشا کردیم؛ نقاشی که عاشق دریاست و دوست دارد فقط دریا را نقاشی کند ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
می دانستید که رنگین کمان ها منحصراً در روز ایجاد نمی شوند؟ مشاهدات جدیدی نشان می دهد که ایجاد رنگین کمان در شب که به نام ماه کمان یا رنگین کمان ماهی شناخته می شود، اگرچه نادر اما امکان پذیر است. برای ایجاد این رنگین کمان نه تنها باید باران باریده باشد ماه نیز باید شکلی کامل داشته باشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۷    
نمایشگاه عکس از طبیعت زیبای روستای وفس از توابع شهرستان کمیجان با عنوان رنگین کمان برپا شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
این روزها ریزش برگ های پاییزی جلوه بسیار زیبایی به فضای ناژوان بخشیده است و رنگین کمان رنگ ها در طبیعت زیبای پاییزی پارک جنگلی ناژوان اصفهان مناظر سحرانگیزی را به نمایش گذاشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۰    
با فرارسیدن پاییز، چهره شهر قزوین با برگریزان درختان تبدیل به رنگین کمان شده است. حال و هوای پاییزی معابر قزوین در این گزارش تصویر شده است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۱    
تئاتر – جهان – گاو عشایر – زندان – تندباد – عشایر – زمین خواری – رنگین کمان باران – بقعه – بادبادک
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۲:۱۲    
صدای ایران عکس هایی از رنگین کمان
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۱    
راه های بهره گیری مشترک از منابع کتابخانه های عمومی و باران و رنگین کمان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان روز چهارشنبه در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بررسی و مسوولان این مراکز با تحقق این امر موافقت کردند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به جمع شدن صف های فروش در معاملات دیروز، بهبود موقت قیمت ارز در بازار آزاد و همچنین رشد قیمت جهانی کالا ها انتظار می رود که پس از چند روز کاهش سنگین قیمت ها، امروز شاهد جو مثبت در بازار سرمایه باشیم.
تعداد 150 جلد کتاب به مبلغ ریالی 45 میلیون ریال از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به باشگاه کتاب خوانی رنگین کمان اهدا شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۰:۱۶    
بقول مولانا من خلق نکرده ام تا سودی کنم ، بلکه تا بر بندگان جودی کنم، بهانه ای شد تا در این هیاهوی پر از رنج و مشقت زندگی و ویروس منحوس کرونا که مدت مدیدی است سایه شوم خود را گسترانده و جان علما و دانشمندان دیار ایران اسلامی را یکی پس از دیگری می رباید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۵    
چتر مدل رنگین کمان به قیمت 135 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سه مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان ایران با اشاره به وضعیت فیلمسازی در سایر شهرهای کشور در مقایسه با تهران پیشنهاداتی را به منظور بهبود وضعیت رویکرد آنلاین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ارائه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سه مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان ایران با اشاره به وضعیت فیلمسازی در سایر شهرهای کشور در مقایسه با تهران پیشنهاداتی را به منظور بهبود وضعیت رویکرد آنلاین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ارائه کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۲:۵۲    
پدیده جوی نادری به نام پل رنگین کمان که در هنگامی رخ می دهد که خورشید دست کم 58 درجه بالای افق باشد و عبور نور از میان بلورهای یخ در ابرها این نمای رنگارنگ را ایجاد می کند.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۲    
تدریس علوم پایه پنجم توسط بانو دریاباری. در این ویدئو آشنایی با رنگین کمان و ذره بین، کاربردها و انواع آنها آموزش داده می شوند.
راههای بهره گیری مشترک از منابع کتابخانه های عمومی و باران و رنگین کمان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان روز چهارشنبه در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بررسی و مسوولان این مراکز با تحقق این امر موافقت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۹:۲۴    
وحدت بین شیعه و سنی در خراسان شمالی مثال زدنی است، این مهم جمله ای است که هر ساله بیان می شود، وحدت شیعه و سنی استان طوری بوده که آن را عملا مثال زدنی کرده و در سفرهای مسئولان عالی رتبه کشوری به استان هم این وحدت را بی نظیر عنوان کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۱    
پاکستان اقوام و قبایل مختلف را زیر سایه دین اسلام در خود جای داده است و دین اسلام در این کشور توانسته همچون نخ تسبیح تمام اقوام و قبایل مختلف را به یکدیگر نزدیک کند.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۷    
رنگین کمان پاییزی در جاده نیر به سراب
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۰    
پایش و مراقبت بیماری های ویروسی در ماهیان قزل آلای رنگین کمان تمامی مراکز تکثیر و پرورش ماهیان سردابی و مراکز تفریح استان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۰۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
20 میلیارد ریال جوایر نقدی مشارکت کنندگان در سه طرح سپهر دانش ، فراز سپهر و رنگین کمان 3 باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به حساب برندگان نهایی واریز شد. ...
فودنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی پیش بینی کرد: اجرای برنامه اصلاح نژاد قزل آلای رنگین کمان در سه تا چهار سال آینده ایران از واردات سالانه 450 تا 500 میلیون قطعه تخم چشم زده بی نیاز می شود.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
انیمیشن زیبا و کودکانه نیلویا اثری جذاب است که خاص رفتارهای بامزه کودکان ساخته شده است و از شبکه ی پویای سیما پخش شده است، این قسمت رنگین کمان تقدیم حضورتان می شود.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ال جی برای اوایل سال آینده میلادی روی دو پروژه به نام های رنگین کمان و پروژه B تمرکز می کند که انتظار می رود مورد دوم دارای نمایشگر رول شونده باشد. ال جی در اوایل سال آینده میلادی از دو گوشی قدرتمند رونمایی خواهد کرد که یکی از آن ها یعنی رنگین کمان یک پرچمدار کلاسیک خواهد بود که انتظار می رود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طبیعت خلخال دارای زیبایی منحصر به فردی است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند و در این بین طبیعت پائیزی خلخال زیبایی دیگری دارد. این روزها طبیعت زیبای استان اردبیل و به خصوص شهرستان خلخال در هزار رنگ پائیز رنگین کمانی از رنگ ها ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۲:۰۶    
هفته وحدت؛ جلوه گاه همدلی و مهرورزی امت اسلام است. در استانی که گنجینه ای از فرهنگ ها و معرفت هاست، این وحدت و انسجامِ بین اقوام، بیشتر نمود پیدا می کند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به اهمیت اتحاد و همبستگی اظهار کرد: گلستان رنگین کمان اقوام ایران زمین است و وحدت به معنای واقعی کلمه بین اقوام و مذاهب در این استان محقق شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از تولید 46 میلیون بچه ماهی قزل آلا رنگین کمان طی 2 دوره در این استان در سالجاری خبر داد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
پایش و مراقبت بیماری های ویروسی V.H.S ، IPN و I.H.N در ماهیان قزل آلای رنگین کمان در سطح تمامی مراکز تکثیر و پرورش ماهیان سردآبی استان انجام می گیرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
وب سایت کاغذرنگی - محمدامین مظاهری: ژله لقمه ای نوعی متفاوت و خوشمزه از ژله محسوب می شود که می توانید آن را در طعم ها و رنگ های مختلف درست کنید. ظاهر شیک و جدید این ژله آن را به انتخابی جدید برای رنگی کردن میز غذای مهمانی تبدیل کرده است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان روز دوشنبه در بازدید از کتابخانه تلفنی رنگین در فرهنگ سرای خانواده شهرداری سمنان، تاسیس و فعالیت این کتابخانه را اقدامی ابتکارانه و جدید دانست.
دکتر "ماندانا زنگنه" در نشست با معاون وزیر صمت و رئیس سازمان ایمیدرو کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد افزود: در حوزه معادن سیستان و بلوچستان را می توان رنگین کمان معادن کشور معرفی کرد چرا که این منطقه در کنار معادن فراوانش از حضور معدن آنتیموان، تیتانیوم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی آذربایجان غربی در شمال غربی کشور علاوه بر طببعت زیبایش به رنگین کمان اقوام و ادیان نیز شهره است استانی که با کلیساهای متعدد زیبایش انسان را به قعری از تاریخ سوق می دهد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۴    
همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، نمایشگاه نقاشی رنگین کمان عشق در نگارخانه معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به اهمیت تنوع زبان، فرهنگ و گویش های ایرانی، در پیامی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: ایران با رنگین کمان زبان و اقوام ، ماندگار و زیباست.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
میوه ها و سبزیجاتی که از رنگ بنفش (ارغوانی) برخوردارند، سرشار از آنتوسیانین بوده، ضد سرطان و ضد التهاب هستند و به مبارزه با میکروب ها و حتی کاهش وزن کمک می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فارس با تولید بیش از 40 میلیون قطعه بچه ماهی قزل آلا در سال، از پیشگامان صنعت تکثیر ماهیان سردآبی در کشور است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۴    
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی، مسابقه ی نقاشی رنگین کمان مهربانی را برگزار می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۴    
سری جدید رنگین کمان به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی مقدم با هدف آموزش مهارت های زندگی فردی و اجتماعی، ایجاد فضای شاد و سرگرم کننده برای کودکان پخش می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کوه های رنگارنگ؛ همان هایی که طبیعت نقشی از رنگین کمان بر پهنه آنها زده است. اگر ندانیم که میلیون ها سال تغییرات آب و هوایی، فرسایش و ترکیبات مواد معدنی باعث خلق این اثر هنری شده است، تصور می کنیم که این کوه ها ساخته دست بشر هستند. یکی از زیباترین آنها در همینجا، در ایران قرار دارد. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
9:45 AM 1399/07/15 تعداد بازدید: 2 فصل پرورش ماهیان سردآبی در استان با رهاسازی بچه ماهی قزل آلای رنگین کمان در استخرهای پرورش ماهی شهرستان زهک آغاز گردید. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی 480 طرح اشتغال روستایی و عشایر را افتتاح کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری در بیست و هفتمین برنامه جهش تولید که به افتتاح طرح های روستایی و عشایری اختصاص داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد : شرکت آبزی اکسیر کوثر در نظر دارد تا در سال جهش تولید دو محصول خود را در قالب تن ماهی قزل آلا رنگین کمان و سالمون تولید و عرضه کند.
یک پزشک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۶    
بالای سر پیرمرد خانهٔ کبوتران قرار داشت، یک قفسهٔ مشبک سیمی که روی چند میله قرار داده شده بود و پر از کبوترانی بود که خرامان خرامان راه می رفتند و با تفاخر در پرهای خود باد می انداختند. نور آفتاب روی سینه های خاکستری فام شان می شکست و به رنگین کمان های کوچکی بدل می شد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۱    
علیرضا احمدی سال 1336 با کناره گیری حسین علاء از نخست وزیری و انتصاب منوچهر اقبال به جای وی در میانه فروردین ماه آغاز شد. چند روز بعد و در نخستین روزهای اردیبهشت، سد گلپایگان به بهره برداری رسید. ظرفیت این سد یک میلیارد متر مکعب در سال برآورد شد. ...