چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۴۳Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مذاهب»

ایکنا   ۷ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب اظهار کرد: نگاه ایدئولوژیک در قرآن مورخان کاملا ظهور و بروز دارد و امیرمعزی در تلاش بوده تشیع باطنی را ترویج کند لذا در این راستا حاضر شده تمام بنیان های اسلامی را زیر سؤال ببرد و در بسیاری از موارد هم از دقت های علمی دور شده است.
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب اظهار کرد: نکته مهم در مورد جریانات تبشیری آشنایی این افراد با زبان های متعدد است. بنده کشیشانی را دیدم که زبان محلی یک منطقه دور افتاده همانند منطقه ای در آفریقا را یاد گرفته اند و حدود بیست تا بیست و پنج سال در همان جا ماندگار شده اند و یکی از دلایل موفقیت این ...
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه/ کتاب دیار دلیران به قلم حجت الاسلام علی گودرزی با همت مجمع فعالان فِرق، ادیان، اقوام و مذاهب (مفام) چاپ و منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۲    
ایسنا/گلستان سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه گنبد کاووس با اشاره به 22 سال فعالیت خبرگزاری ایسنا در مسیر گفتمان سازی انقلاب در جامعه، گفت: ایسنا باید استقلال و تحول خواهی را همچون گذشته حفظ کند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۰    
دشمنان با هدف ضعیف کردن جبهه مقاومت، با طرح انجام عملیات تروریستی و با کمک جریان های تکفیری در جهان اسلام، به دنبال فتنه انگیزی و برافروختن جنگ مذهبی میان مذاهب مسلمان هستند.
سلسله نشست های همگرایی، برادری و پیشرفت؛ نشست علمی تلقیح مصنوعی از نگاه مذاهب اسلامی برگزار می شود بیست و چهارمین نشست از سلسله نشست های همگرائی، برادری و پیشرفت با عنوان بررسی کتاب محمد امین (ص) با همکاری حوزه علمیه مظهرالعلوم سرسوره برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۵    
سنندج- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه ادیان و مذاهب اظهار داشت: از دهه 80 به بعد تاکید بر پژوهش موجب نادیده گرفتن امر آموزش شد و آنچنان باید و شاید به این 2 مقوله (آموزش و پژوهش) به خوبی پرداخته نشده، بنابراین توجه توامان به این مولفه ها ضروری است.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۴    
نشست علمی "واکاوی قرآن مورخان از تشیع غالیانه تا انگاره تحریف قرآن" روز چهارشنبه 17 آذرماه به صورت حضوری و مجازی در دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۷    
نشست جایگاه و روش های تبلیغ در ادیان فردا چهارشنبه از سوی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نورالدین حیدری در سال های پرآشوب کردستان و در دهه اول انقلاب به روشنگری علیه ضد انقلاب و گروهک های تروریستی پرداخت و چند دهه از عمر خود را وقف تقریب بین مذاهب اسلامی در منطقه کرد. این عالم مجاهد هفته گذشته دار فانی را وداع گفت و به جمع دو فرزند شهیدش پیوست.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- چهاردهمین پیش نشست علمی کنفرانس بین المللی تبلیغ جهانی دین با موضوع جایگاه و روش های تبلیغ در ادیان به همت دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می شود. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت درگذشت آیت الله نورالدین حیدری زنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۳    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نواب در سفر خود به عراق با نماینده ولی فقیه در عراق و شخصیت های سیاسی و دانشگاهی عراق دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست علمی واکاوی قرآن مورخان؛ از تشیع غالیانه تا انگاره تحریف قرآن از سوی دانشکده شیعه شناسی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نود و چهارمین شماره از فصلنامه علمی – پژوهشی علوم سیاسی، به صاحب امتیازی دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۰:۲۶    
هشتادمین شماره از دوفصلنامه هفت آسمان به صاحب امتیازی دانشگاه ادیان و مذاهب به زیور طبع آراسته شد. آینده دینداری ایرانیان از جمله موضوعاتی است که در مقالات این شماره مورد بررسی قرار گرفته است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی حسن گروسی معاون حقوقی و امور مجلس صدا و سیما، ندا ملکی بعنوان مشاور منصوب شد. به گزارش ایلنا، ندا ملکی (مجری، کارشناس شبکه اول سیما) دانش آموخته دکتری روانشانسی تربیتی از دانشگاه الزهرا (س) است ...
عبدالقادر کرثا در دیدار رایزن فرهنگی کشورمان در پرتوریا گفت: وحدت بین مذاهب مختلف اسلامی ضرورتی انکارناپذیر در مقابل دسیسه ها و نقشه های شوم دشمنان اسلام است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: یکی از خصوصیات دوران آخرالزمان، وجود آرا، مذاهب و مکاتب زیاد با جذابیت های مختلف است که در این میان از بین این مکتب ها و نظریات آن نظریه واقعی و حقیقی که خدا به وسیله پیامبرش آورده گم می شود و حق در بین باطل مخفی و مخلوط می شود تا حدی که تشخیص حق از باطل دشوار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دولت استرالیا نگرش مثبتی نسبت به مذاهب دارد و هر سه ماه یک بار یک اردوی اتوبوسی برگزار می کند که در آن افراد از همه ادیان از عبادت گاه های مختلف از جمله کلیساها و مساجد بازدید می کنند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۴    
با نگاهی در سیر تاریخی ایجاد اتحاد و تقریب در میان مسلمانان، می توان دریافت علما و بزرگان مذاهب مختلف اسلامی در گذشته و حال، با شناسایی و رفع موانع موجود، در مسیر گسترش روزافزون وحدت مسلمانان گام برداشته اند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۹    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در ادامه سفر خود به استان کردستان، با ماموستا سیدمحسن حسینی امام جمعه اهل سنت شهرستان کامیاران دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۵    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با خانواده مرحوم حاج ماموستا قربانی امام جمعه فقید شهرستان کامیاران دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۲    
حجت الاسلام و المسلمین سید موسی موسوی قائم مقام مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ نور الدین حیدری نماینده اسبق ولی فقیه در سپاه کردستان را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۲    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سفر دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به استان کردستان، مصاحبه و گفت وگو با علما و اندیشمندان جهان اسلام، معرفی کتاب تقریبی و... منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، داعش را ساخته آمریکا دانست و تصریح کرد: نقشه آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی در کنار جهالت عده ای از مسلمانان، داعش را به وجود آورد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۸    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سفر دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به استان کردستان، مصاحبه و گفت وگو با علما و اندیشمندان جهان اسلام، معرفی کتاب تقریبی و... منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در حاشیه سفر به استان کردستان در گفت وگو با سیمای مرکز این استان به تشریح لوازم تحقق امت واحده و تشکیل اتحادیه کشورهای اسلامی پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از تجهیز کتابخانه مرکزی امام خامنه ای(مدظله العالی) سنندج به کتاب های تخصصی حوزه تقریب مذاهب خبرداد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری روز جمعه 12 آذرماه با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۵    
سنندج - ایرنا - سفر سه روزه دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به کردستان و مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری انقلاب اسلامی، مهار آتش سوزی تالاب زریبار مریوان از جمله مهمترین رویدادهای استان کردستان در هفته گذشته بود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری حوزه - تصاویر/ دیدار دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اساتید و طلاب مدرسه علمیه کامیاران google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8 منبع : مهر قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: منطقه کردستان مأمن علما و دانشمندان بزرگی است که خدمات بسیاری را به جهان اسلام عرضه کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: دشمن به دنبال آن است که بین اقوام و مذاهب مختلف در کشور شکاف ایجاد کند و از این طریق به کشور ضربه بزند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۹    
امامان جمعه اهل سنت استان گلستان با بیان اینکه تاکنون هیچ گروه یا طایفه ای از اختلاف و نزاع، سود و دستاوردی نداشته است، بر همدوستی، اخوت و برادری بین اقوام و مذاهب اسلامی تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به منظور دیدار با علمای اهل سنت و نخبگان کردستان سفری سه روزه را به شهرستان های مختلف این استان آغاز کرده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۶    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، امروز جمعه 12 آذر، در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه سنندج حضور یافت و پیش از خطبه های نماز جمعه، سخنانی ایراد کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز جمعه با خانواده شهید قادرخانزاده در سنندج دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز جمعه با ماموستا عبدالرحمن خدایی امام جمعه شهرستان بانه دیدار و گفتگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: شیعه و سنی در کنار هم دست به دست هم داده و متحدانه در برابر آمریکای جهانخوار و غرب ایستاده اند.